Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-02-04, 22:04   #51 (permalink)
Új tag

vata logója

Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 8
vata a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Dundi500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hali jedilovag

Nem is tudod, mennyire igazad van mikor vesztesnek nevezel.

Mivel ez tőzsde, és csodák nincsenek, ezt nekem is bebizonyította. Ha nem lettem volna mohó, akkor sokkal kevésbé érezném magam vesztesnek. Pedig nem történik más, csak tanít a tőzsde.

A FreedomRocks ajánlás nem csodaszer. Nem is lehet vele nagy pénzt keresni. De azok a morzsák, amik nekünk leesnek, a két pénzügyi rendszer különbségéből adódva igen sok embert kihúzhat a bajból.

Az nagyon jó dolog, hogy nyugaton tudod a pénzt keresni, és keleten tudod az értékét elkölteni.

Én mindenesetre igyekszem visszafogni magam, és az alapszabályokat betartani, s akkor talán meg is tudom őrizni azt, amit megszereztem.
Bár ennek van egy nagyon egyszerű módszere, ha képes vagy betartani. 2000$ -al kereskedsz, és ha eléred a 2500$, akkor 500$ -at könyörtelenül kiveszed belőle.

Ezzel kényszeríted magad az alapkereskedés felé, nincs több nyitott üzleted ilyenkor csak egy, vagy kettő, és ez a tény, megvéd sok későbbi gondtól.

A FreedomRocksal ezt meglehet valósítani, és akkor még nem is beszéltünk a pilótajáték részéről, ha azt is űzöd. Persze ez nem pilótajáték, csak a Magyarok hívnak így mindent, ami MLM szerint működik.

Amúgy, ha csak kereskedsz, 25$ a havi díj. Ez most a legbővebben is számolva 5000.- Ft/hó. Ennyiért kapod az ajánlást. Azt gondolom ez nem pénz, azért az értékért, amit egy Forexhez nem értő kap, hogy keresni tudjon a rendszerrel. Aki ezt nem így értékeli, bizony az fikázni fogja ezt az egészet.

.

Azt észre vetted már hogy eur /usd nél árfolyamtól függetlenül ad ajánlásokat?

És hogy az FXCM kereskedő robotjait úgy árullja a Freedom Rocks mintha a sajátjai lennének?
Régi 2010-02-05, 21:37   #52 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
trader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv!

Maga a FreedomRocks egy nagyon jól kitalált manipulátor programon alapszik amit mlm rendszerre építettek!
Ezt be is bizonyították közgazdászok. A cikkben egy pár pont érdekes, ezt meg is osztom veletek.

" Meghallgattam egy előadást amire egy családtagom hívott el. Aki volt előadáson az tudja, hogy hibátlan precíz és kerek az előadás. A laikus ember nem lát támadási pontot.
Az előadás után megvártam míg mindenki elhagyja a termet és ott a következő történt. Csak a lényeget írom le nem részletezem.
1. Pár kérdésből kiderült, h még nincs is valódi pénzes számlája. azt mondta köv. hónapban kezdi a tőzsdét. Ekkor már 3 hónapja előadásokat tartott. Megmosolyogtam.
2. Ő csak embereket "paliz" be, hogy utána mit csinálnak az őt nem érdekli, majd haladnak valahogy ha már beleölte a pénzét.
Látja mindenki hogy magyarországon ez a biznisz már nagyon be van fagyva és max. csak az előadások jóhiszeműsége vesz rá már embereket h csatlakozzanak. Bízva a semmiben. És az ígért gazdagságban.

Ha valaki kételkedik afelől hogy elkezdje e a hálózatépítést 389$-ért annak annyit tanácsolok h nagyon gyorsan ébredjen fel. JA és mossa ki a csipát a szeméből.

Ha viszont mégis úgy dönt, hogy elkezdi a szponzora mézes mázas fonalát nyaldosva akkor készüljön fel a kőkemény és fájdalmas munkára

üdv.
trader nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-02-08, 11:46   #53 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Hírnév szint: 9
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

!!!!Akinek eddig kétségei lettek volna:

http://www.mfor.hu/cikkek/62135.html

Freedom Rocks: itt az újabb piramisjáték-gyanú
2010. február 8. hétfő 11:41:33

Megosztás
|

Gazdasági bűnözők nyomában, PSZÁF
Kommentek

A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete (PSZÁF) engedély nélküli befektetési szolgáltatási tevékenység, illetve bejelentés hiányában végzett befektetési szolgáltatás közvetítése gyanújával hatósági ellenőrzés keretében vizsgálta a Freedom Rocks Inc. gazdasági társaságnak, és a hozzá kapcsolódó személyeknek, cégeknek a magyar piacon megvalósuló működését. A Felügyelet vizsgálata megállapította, hogy a cég tevékenysége nem minősül befektetési szolgáltatásnak, ugyanakkor a rendőrségen büntetőeljárást kezdeményeztek piramisjáték szervezésének gyanúja miatt - olvasható a PSZÁF hétfőn kiadott közleményében.
hirdetés

A PSZÁF külön felhívta a figyelmet arra, hogy sem a Freedom Rocks Inc., sem az általa ajánlott brókercégek nem állnak a hatóság felügyelete alatt. A Freedom Rocks Inc., vagy az általa ajánlott brókercégek nem tagjai az Országos Betétbiztosítási Alapnak; illetve nem tagjai a Befektetővédelmi Alapnak sem, így az ügyfelek kártérítési igénnyel ezeknél az alapoknál nem léphetnek fel.

A Freedom Rocks Inc., illetve az általa ajánlott brókercégek székhelye külföldön van, ezért valamely jogvita eldöntése esetleg csak külföldi fórum előtt lehetséges. A Freedom Rocks Inc. által forgalmazott szoftverek segítségével a devizapiacokon (FOREX) lehet kereskedni, ahol a piac jellemzői, illetve a megengedett több százszoros tőkeáttétel miatt kiemelkedően magas összegű veszteséget is realizálhatnak az ügyfelek.

A Freedom Rocks Inc. tevékenységét ismertető weblapokon, illetve előadásokon a forgalmazott szoftverek (termékcsomagok) további személyeknek történő továbbajánlása (hálózatépítés) a különösen hangsúlyos, és nem hívják fel kellőképpen az érdeklődők figyelmét a devizapiacon történő kereskedés fokozott pénzügyi kockázatára - állapította meg a PSZÁF vizsgálata.

Menedzsment Fórum
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-08, 16:22   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 453
HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Udv,

Errol jut eszmbe, hogy egy amerikai daytrader ismerosom meselt egy erdekes dolgot.

Hallottuk mar hogy a spekulansok 90-95%-a belebukik az elso ev utan.

Ehhez kepest az MLM rendszerekbe belepok csupan 1%-a keres penzt az uzletevel!!!

elgondolkodtato, nem igaz?

HWT
HWTrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-10, 11:17   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
free.korsosbetti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Freedomrocks,KB,független képviselő

A tőzsde bizonyos embereknek, rétegeknek érhető el! A Freedomrocksnál ez mindenkik számára elérhető! Meg kell tanulni, egyértelmű, de ehhez minden segítséget megkapunk a megfelelő szakemberektől!
free.korsosbetti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-10, 11:33   #56 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Na ez pont hiányzott…
Kedves MLM Betti itt tárgyaljuk ezt a „remek, kihagyhatatlan egyedülálló lehetőséget”
FreedomRocks
Még egy felkészült előadó, aki a deviza piac és tőzsde fogalmaival sincs tisztában.
Betti. A deviza piac pont úgy elérhető ugyan annak a rétegnek, akinek a freedomrocks. De ezt a gagyi sz*** tényleg valami bevásárló központ parkolóban kellene ajánlgatnotok, nem itt.
Azt is olvashatjuk a másik topikban, hogy ezek a „segítő kész szakemberek” 3 hónap segítség, előadás után talán maguk is kipróbálják azt, amiben elvileg szakemberek.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-10, 11:52   #57 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nehogy addig járjon a korsó a kútra...:-) Nem túl szerencsés olyan csapatban akvirálni, amelyet vizsgál a PSZÁF.
http://www.pszaf.hu/hirek_ujdonsagok...ks_100208.html
Erőteljesen gondolkodóba esnék mindenki helyében. Már aki ennek félelmetes kamunak szervezője és áldozata lesz.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-10, 11:54   #58 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ezeket a FreedomRocksot éltető hozzászólásokat tényleg ki kellene gyomlálni a fórumról, mert komolytalanná válik az egész!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-10, 12:28   #59 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Félreértések elkerülése végett:

- Két témát összevontam (free.korsosbetti nyitott egy újat)
- Reklám célú, vagy egyértelműen megtévesztő hozzászólások moderálásra kerülnek. Most erre nem volt szükség. Ha valaki hülyeséget ír az magára vessen.
- Elharapódzni nem hagyom a nem idevaló témákat. Ha olyat láttok, ami nem a Tőzsde Fórumra való, akkor a hozzászólásnál a szerző neve alatt a háromszög alakú ikonnal jelenthetitek és akkor előbb észreveszem a SPAM-et, vagy egyéb nem idevaló hozzászólást.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-11, 20:36   #60 (permalink)
Új tag

Vitorla logója

Összes hozzászólás: 1
Vitorla a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Vitorla részére
Alapbeállítás

Kedves Jegenye

Én nem próbáltam még a Freedom Rock pozíciókat ajánló szoftverét a hyper drive-ot csak olvastam róla. Viszont kipróbálta az FXCM MT4 platformján, hogy egyszerre nyitottam - azonos méretű - EUR/USD és USD/CHF longokat. Azt tapasztaltam, hogyha az EUR/CHF felfelé trendelt, akkor az előbb beadott két long különbsége is pozitív volt, és fordítva. Tehát úgy tűnt, hogy irányát tekintve ugyanaz a helyzet, ha EUR/USD és USD/CHF longokat nyitok, vagy ha csak az EUR/CHF – re nyitottam volna egy longot.

Nyitó hozzászólásodban - brown-i mozgással indokolva – azt állítod, hogy bármely két időpont közötti hozam különbségei nulla várható értékű normális eloszlást követnek.
A példám alapján nekem úgy tűnt, hogy az EUR/USD és USD/CHF longok árfolyam különbségei nem nulla várható értékűek, hanem az EUR/CHF alakulásától függenek. Vagyis ha a pozíciók zárásakor az EUR/CHF magasabban zárt, akkor EUR/USD és USD/CHF longok árfolyam különbségei is pozitívak. Jól gondolom?
Vitorla nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-11, 22:46   #61 (permalink)
Szenior tag

Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves Vitorla,
a legcélszerűbb olyan chartrajzoló programot alkalmaznod, amelyen az eurusd és a usdchf-t egymásra tudod fektetni, abból látható hogy míg az egyiken nyersz a másikon vesztesz. Mindkét esetben a dollárt trédeled. A végső eredője azonban ennek az akciónak, hogy az eurchf-nél kötsz ki. Míg az egymással divergáló dollárpárokkal az a célod, hogy a kockázatodat csökkentsd, addig valójában az eurchf irányát kell helyesen eltalálnod. De amennyire tudom a Freedomrocks pontosan az FXCM-en található stratégiákat ültette át a saját produkciójába. Ott meg azt hiszem van vagy 170-féle egyéb más is különböző szempontok szerint osztályozva, abból lehet válogatni tesztelgetni ki-ki ízlése, habitusa szerint. Ezzel meg nem kívánnék foglalkozni, mert abba beleőszülnék...
Valójában nem csak 170- féle stratégia létezik, hanem ennek a tízszerese. És persze mind csalhatatlan De ebbe az utcába már tényleg nem szeretnék belemenni, mert az én gondolkodásom szerint mindenkinek meg kell találnia a saját maga útját, ami bizony rögös.
Régi 2010-02-17, 19:45   #62 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Átolvastam a leírtakakat, NO KOMMENT!
Különböző emberek, különböző vélemények. De a hozzá nem értés, vélemény nyilvánítás kiemelkedő!
Az életben maradáshoz sok minden szükséges, mindenki ott és úgy találja meg, ahogy tudja!
További vitatkozást, eszmecserét kívánok!
Régi 2010-02-17, 20:11   #63 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

"Az életben maradáshoz sok minden szükséges, mindenki ott és úgy találja meg, ahogy tudja!"

A törvénytelen módszerekkel márpedig mindenki elmehet a sunyiba.....és ne csodálkozzon ha kattan a bilincs. Azt ne mond, hogy az életben maradáshoz kell megkopasztani jónéhány delikvenst!
Régi 2010-02-18, 05:49   #64 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Azt hiszem, itt komoly problémák vannak bizonyos embereknél!!!!
Oly annyira, hogy itt még vitatkozni, véleményt sem szabad írni, a belső fejekben, gondolkodásban nagy-nagy változásokra volna szükség!

Törvénytelenség...? kik teszik azt....? Azokat vigyék is, mint ahogy példák is vannak rá!

Tisztességes, normális életre biztatok mindenkit, de kár az időért!
Viszlát!
Régi 2010-02-18, 06:15   #65 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Furcsa módon személyeskedve reagálsz!
Pedig itt többen csak azt várnák hogy érdemi módon reagálj a PSZÁF-es történetre. Számomra az lenne Tisztességes, normális vita. Mindezt eddig még nem tetted meg.
Viszlát! Bár én maradok...
Régi 2010-02-18, 09:54   #66 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem, aki 3 hónap után „kipróbálja, amiről már 3 hónapja előadást tart, hogy menyire érdemes ezzel foglalkozni”
Aki annyira jó MLM -es, hogy itt egy tőzsde fórumon ajánlgatja a termékét, stb. Szerintem ők nem fognak tudni érdemi módon reagálni. Mert az MLM -ben pont az a lényeg, hogy az eladónak a legcsekélyebb fogalma van csak arról, mi az, amivel házal. Tisztelet a kivételnek, de akikkel én eddíg találkoztam a Jövőszámlától az életbiztosításon keresztül a Lyoness –ig. Senki sem tudta, hogyan működik pontosan a rendszer, mit is árul igazándiból. És senkit sem ismert hitelt érdemlően, aki már jól járt azzal a bizonyos termékkel. Csak a legenda. Ismerősöm ismerőse, stb. És ezekből a hozzászólásokból sem érződik a „szakmai felkészültség”.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-03, 08:40   #67 (permalink)
Új tag

zzoltan2 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Mlm

Úgy tűnik minden MLM rendszer hiányos információkkal látja tagjait, így a szervezőit. Valószínűleg ez tudatos ködösítés, így könnyebb lelkesíteni az embereket a szervezésben. Alapvetően az a gond, hogy ezek a cégek nem kötnek semmiféle konkrét szerződést senkivel, így nincs kötelezettségük semmire, még a tagok felé sem. Nincs megfelelő információ, csak mindenki mond, amit hallott valahol, vagy amit akar. A Freedomrocks is erről szól, szépnek tűnik, de minél többet informálódsz és próbálgatsz, annál inkább látsznanak a hézagok. Nem véletlen, hogy két év alatt már a 160.000-ik sorszámot osztják, de alig 3.000 az aktív tagok számok a világon. (Szerintem ez kb. minden mlm cégre jellemző, ha jobban belelátsz. Fel-le hullámzik a létszám, nincs tartós jövedelem, mert a termék önmagában nem elég hasznos ahhoz, hogy megvedd.)
zzoltan2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-03, 08:43   #68 (permalink)
Új tag

zzoltan2 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Forex

A FOREX legnagyobb kérdése: a brókerek nem vállalják a felelősséget a kapcsolatban vagy a szoftverben bekövetkező hibákért. Vagyis lehet egy szerverhiba vagy "véletlen" lefagyás, és elveszíted a pénzed? Hogyan keresheted az igazad? Mennyire korrekt így az egész?
zzoltan2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-24, 10:13   #69 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hát amikor már magyarázkodni kell.........

http://commandcenter.freedomrocks.com/pdf/freedom.pdf
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-26, 18:44   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha másért nem, akkor legalább azért érdemes volt ennek a fórumnak létrejönnie, hogy az ehhez hasonló gusztustalanságoknak gátat szabjon.

Szakmailag ki lett már értékelve, az itt próbálkozók zöme talán meggyőződhetett róla mennyi ideig tartott akár a demójuk, akár az éles számlájuk.
Valójában a Freedomrocks jelenség inkább az MLM-es álomvilágban élők lelkivilágáról tanúskodik leginkább. Megjegyzem ennek a sehol nem jegyzett Mark Vincelette-nek kellet volna kapnia a béke Nobel díjat, hiszen ő annyira akar segíteni mindenkinek egy dologban. Rengeteg pénzt dugni mások zsebébe. A receptje végtelen egyszerű. Hinni kell a meggazdagodásban és ezt az igét továbbadni. Ha 4 ember osztódik ebben a könnyű sikerreceptben és továbbadja még 4-nek és a további 4 még négynek, akkor máris igaz az állítás.
Az MLM egy dologra nagyon jó. Taccsra vágni az összes ismeretségedet, eddigi jó kapcsolataidat.
Kellemetlen rokonoktól való megszabadulásra különösen ajánlható módszer.
Régi 2010-06-03, 07:48   #71 (permalink)
Új tag

aboc a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nekem annyi hozzáfűzésem van ezzel kapcsolatban, hogy én is Freedomrocks tag vagyok és gyakorlatilag ebből élek. Tehát ha nem működne a rendszer akkor ezt nem tehetném meg. Ott rontják el sokan, hogy kb. 2 hét gyakorlás után már mennek ki a pénzükkel az éles tőzsdére, majd miután elvesztik írnak ilyen hülyeségeket, és persze nem ők ááh nem, hanem a rendszer a hibás, nem demoznak eleget virtuális pénzzel, pedig az oktatásokon ez is mindig elhangzik, hogy legalább egy kezdőnek a 3 hónap gyakorlás javasolt. Akinek nyilván van tőzsdei előképzettsége annak nem kell de ez a rendszer kezdőknek lett kitalálva, egy profi tőzsdéző nyilván nem fogja a mi rendszerünket használni, mert ő neki ez a szakmája. Tehát egy profi szemében a rendszer "butának" tűnhet persze. De valami alapnál el kell kezdeni az embereket oktatni. A másik dolog hogy mindenki csak egy programot említ, pedig van robot kereskedésre is lehetőség, sőt vannak teljesen managelt számlák amik teljesítménye is havi bontásban fent van a neten ( évi 49%) de ezzel viszont semmi dolga nincs az embernek. Sőt tőzsdézni sem kötelező aki csak üzletet akar építeni azt is lehet, ha meg valaki csak tőzsdézni akkor a havi díj csak 25dollár. Aki tehát rossz véleményt mond a rendszerről, annak azt üzenem, hogy szerintem előbb tájékozódni kéne, és utánajárni dolgoknak, én maradok továbbra is lelkes tag és keresem a lóvét, aki meg csak nyavalyogni tud az....

Fr képviselő
aboc nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-17, 23:54   #72 (permalink)
Tag

jedilovag logója

Összes hozzászólás: 31
jedilovag már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.jedilovag már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Havi 25$!

Hát szerintem ha akarok valamit a tőzsdétől azt megtehetem "ingyen" is nem pedig havi költséggel.
Aki az Fr tőzsdei részével pénzt tud keresni (nem előadás, hálózatépítés) az mit tudna művelni ha lenne előtte egy éles számla és azt kellene kezelnie. Szerintem legenda lenne!
jedilovag nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-16, 13:38   #73 (permalink)
Új tag

Maxi a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile

A Freedom Rocks egy amerikai cég, és mint ilyen, elég érdekes, hogy a PSZÁF "vizsgálódik", hiszen nem tartozik a hatáskörébe. Amerikában szigorúan veszik a "piramis játék" ellenes törvényeket és szigorúan is büntetik. (Magyarországon is büntetik.) A hozzászólásokból nekem az jön le, hogy vannak akik alapvetően MLM ellenesek, és ezért próbálják támadni a céget, illetve annak szolgáltatásait.
Nem árt tisztázni, hogy akár igénybe veszed a cég szolgáltatását, akár nem, esetleg valamelyik brókerház tanácsait, vagy csak a saját feje után mész, a kockázatot senki sem vállalja át tőled! Ha veszítesz, ha nyersz, azt csak magadnak köszönheted.
Az MLM egy értékesítési forma, és akár tetszik akár nem, bizony van létjogosultsága. 1880-tól létezik, és az utóbbi 10-15 évben robbanás szerűen fejlődött. Az már más kérdés, hogy menet közben megváltozott, és ma már nagyon sok, nem is MLM, hanem Hálózatos értékesítés. A Freedom Rocks és még jó pár cég is Hálózatos értékesítést folytat, bár még mindig azt hiszik, hogy MLM üzletet építenek. A Hálózat úgy viszonyul az MLM-hez, mint az MLM a "piramis" játékhoz.
Olvastam közgazdásznak (Amerikában is tanult) olyan cikkét, amiben azt állította, hogy a bankbetét jövedelmezőbb mint a tőzsde.
Mindenki a saját lovát dicséri.
Valaki kérdezte, hogy miért teszi közzé a programját a Freedom Rock és miért nem tartják meg maguknak, ha olyan jó.
Akkor én azt kérdezem, hogy minek a Tőzsde Iskola, és miért nem tartják meg maguknak a tudásukat? Sőt! Bármilyen tudást, miért akarnak átadni egymásnak az emberek.
Egy a lényeg, mindenki másképp csinálja, és ezért nem kell leszólni senkit, pláne nem ledorongolni. A Tőzsdét, a FOREX-et is tanulni kell csak úgy mint bármi mást.
Maxi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-30, 21:14   #74 (permalink)
Új tag

VAKLÓ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A Freedomrocks Magyarországon megdöglött. És ennyi.
VAKLÓ nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, bukás, FOREX, Freedom Rocks, FreedomRocks, MLM, veszteség

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 03:21 , a GMT +1 időzóna szerint.