Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2009-10-22, 14:04   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás FreedomRocks

A FreedomRocks egy MLM rendszer és mint ilyennek semmi keresnivalója a Tőzsde Fórumon. A téma mégsem kerül törlésre, mert a fórum olvasóinak tájékozódását szolgálja. Amennyiben reklám jellegű hozzászólások születnek, úgy azok maradéktalanul törlésre kerülnek!
A Freedom Rock-ról a PSZAF honlapján is olvasni. Pilótajátéknak minősítették: http://www.pszaf.hu/hirek_ujdonsagok...ks_100208.html
*

Szeretnék Önökkel ismertetni egy online tőzsdézéssel foglalkozó céget, a FreedomRocks-ot! Nagyszerű kedvezményekkel lehet kereskedni a világ legnagyobb devizatőzsdéjén, a FOREX-en! (kedvezményre egy pl.: 1:400-as tőkeáttét) Akár 25$-tól lehet kereskedni, emellett szert lehet tenni havi fix jöcedelemre is!

Ha felkeltettem érdeklődését írjon az alábbi e-mail címre és elmondok minden tudnivalót!

(E-mail cím törölve; MLM reklám, a fórum nem erre való!)*

* adminisztrátori változtatás
88Tamas88 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-10-29, 12:44   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Hírnév szint: 9
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na akkor a tisztánlátás végett,még mielőtt valaki elhinné, hogy az új pilótajátékban feltalálták a csőben a lyukat:
"A FreedomRocks az egyik legzseniálisabb vállalkozás, amely Magyarországon szedi áldozatait. Jogilag legjobb esetben is csak nehezen támadható, mivel nem javasol konkrét pozíciófelvételt, bárki bármikor tetszőlegesen nyithat pozíciót, a cég csak a kereskedési mennyiséget és a stop valamint limit szinteket ajánlja olyan embereknek, akik döntő többségben az alapvető fogalmakkal sincsenek tisztában.

Rendszere arra épül, hogy a devizaárfolyamok brown-i mozgást végeznek, vagyis - a matematikai teljesség igénye nélkül - bármely két időpont közötti hozam különbségei normális eloszlást követnek, egyszerűen: véletlenszerű mozgást végeznek. Míg a gyakorlatban ezek az árfolyamok részleges brown-i mozgást végeznek, a nagyfrekvenciás adatokban digitális jelfeldolgozás alapú vagy hasonló alapokra épülő elemzés alkalmazása nélkül nem mutatható ki érdemi rendszerszerű mozgás, ezért a kiinduló feltételezés nagyságrendileg megállja a helyét, mivel a FreedomRocks rövidtávú pozíciókról beszél.

A brown-i mozgás tulajdonságaiból kifolyólag hosszú távon hozamot nem lehet realizálni a kereskedési tevékenységből, a várható árfolyamnyereség 0. Hozzá kell tenni, hogy a jutalékok miatt nem zéró összegű játékról, hanem negatív összegű játékról van szó, vagyis a közvetítők számára nyereséges csak biztosan a játék.

A devizakereskedés fontos tulajdonsága, hogy a devizákra fizetett kamat különbsége nyereségként vagy veszteségként jelentkezik. A FreedomRocks befektetőinek a kamatnyereség realizálását ígéri mint fő nyereségforrás, az árfolyameredményre vonatkozó feltételezése hosszútavú nulla. A kamatpoziciók kialakításához az adott két devizapár közötti adott időpontban érvényes rövidtávú korrelációt (gyaníthatóan a legismertebb Pearson-felet), a stop/limit szintekhez és a jövőre várható volatilitást veszi alapul. Mivel elméletben a brown-i mozgásra kell alapozniuk logikusan, ezért a jövőbeli volatilitásra vonatkozó modell a hozamok normális eloszlására épül. A rendszer egészen addig szépen működik, amíg a korreláció időbeli változását és a jövőbeli várható volatilitást az általuk használt modell megfelelően írja le. A rendszer buktatóját a diverzifikáció hiánya, a korreláció előrejelezhetőségének hiánya és a volatilitásmodell hiányosságai jelentik. Legyen bármilyen tip-top rendszer, előbb-utóbb szétesik, mint minden más hasonlóan egyszerű megközelítés.

Az MLM hálózat folyamatos utánpótlást biztosít az új ügyfelekből. Ez egyben a rendszer második legfontosabb eleme, a rendkívül szakszerű marketing gépezet, mely mindennemű hozamígéret és hiteles track record nélkül képes embereket toborozni a hálózatba. Az előfizetési díj kitermeli a hálózat költségeit. Mivel a rendszer a sok kis nyerő – ritka, de nagy bukó stratégiára épít, ezért az ügyfelek azt tapasztalják, hogy igen eredményes a rendszer, ami az ügyfélállomány konverzióját biztosítja, bár feltételezhetően a hálózat kis %-a kereskedik aktívan.
A vagyonkezelés beindítása jó reklám a cégnek, a szokásos spreadnyerő + performance fee stratégiát követik és igazából a spreadnyerőre alapoznak társaikhoz hasonlóan - elméleti szempontból nagyon helyesen.

A cég üzleti modellje életképes, nagyszerű üzletemberek és reklámszakemberek állnak mögötte, amíg a rendszerbe új belépők érkeznek, addig a cég fennmarad és igen szép hasznot termel az érdekelteknek. Ami a befektetőket illeti, bízzanak a jó szerencsében.

A szerző egy svájci volatilitás arbitrázs hedge fund külső partnere, jelenleg Londonban tölt be tanácsadói szerepet deviza és kamat területen."
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2009-11-16, 17:59   #3 (permalink)
Szenior tag

Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Elég régóta van jelen a Freedomrocks itthon, hogy érdemi eredményekről tudjon beszámolni a szisztémát illetően. Nem azokat kérdezem, akik kifizetik a havi 100 dolláros használati jutalékot és beépítettek maguk alá X arcot. Azokat, akik minimum fél év eltelte után valamilyen számottevő hasznot is képesek felmutatni a saját kereskedési számlájukon. Merthogy a sikeres MLM lényege a mögöttes termék.
Régi 2009-11-16, 18:02   #4 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elég régóta van jelen a Freedomrocks itthon, hogy érdemi eredményekről tudjon beszámolni a szisztémát illetően. Nem azokat kérdezem, akik kifizetik a havi 100 dolláros használati jutalékot és beépítettek maguk alá X arcot. Azokat, akik minimum fél év eltelte után valamilyen számottevő hasznot is képesek felmutatni a saját kereskedési számlájukon. Merthogy a sikeres MLM lényege a mögöttes termék.
Garantálom neked, hogy amit hirdetnek, azaz a mögöttes tudás nélküli forexezés, csak az ő programjukkal GARANTÁLT CSŐD!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-11-18, 01:51   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én konkrétan eddig 6 befuccsolt, kinullázódott számláról tudok. És persze olyan "igehirdetőről" aki az alapfogalmakkal sincs tisztában. Megpróbáltam elmagyarázni neki, nem érdekelte. Rohant ügyfeleket keríteni... Azt nem állítom, hogy Baumax sztori lesz belőle, hiszen hozamokat nem ígér, de nem kevés póruljárt fogja titokban tartani mennyire beetették.
Régi 2009-11-18, 08:42   #6 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Én konkrétan eddig 6 befuccsolt, kinullázódott számláról tudok. És persze olyan "igehirdetőről" aki az alapfogalmakkal sincs tisztában. Megpróbáltam elmagyarázni neki, nem érdekelte. Rohant ügyfeleket keríteni... Azt nem állítom, hogy Baumax sztori lesz belőle, hiszen hozamokat nem ígér, de nem kevés póruljárt fogja titokban tartani mennyire beetették.
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többen elbukták a pénzüket már, mint 6-an. Talán írtam már, hogy én az egyik ismerősöm unszolására elmentem két előadásra annak idején(a másodikra ugyan már nem láttam értelmét elmenni, de az ismerősöm mondta, hogy valami ász fickó jön akit nem egyszerű forex ügyben megforgatni. Az ász fickónak a tojáshéj még a fenekén volt és nagyon gyengécske előadást mutatott be), mert hallani akarta véleményem.
Az elsőn egy teljesen felkészületlen nő volt, az előadó aki olyan alapfogalmakkal nem volt tisztába, hogy mi a forex, mi a spread, mi a pip, én meg majdnem sírva fakadtam azon a néhány megbűvölt csillogó szemű ágyútölteléken aki ott volt. Aztán kértem egy kis lehetőséget, és legyalultam az előadót viszonylag rövid időn belül, amikor bebizonyítottam azt, hogy amiről beszél arról lövése sincs.
A második eset is hasonló volt annyi különbséggel, hogy a tojáshéjas fickó, hihetetlen nagy arccal érkezett, és az ajtó alatt távozott. Sajnos ott kénytelen voltam a vitánk során rámutatni (pedig isten látja a lelkem nem állt szándékomban ), hogy kár úgy vitatkoznunk a dologról, mivel én ezt a műfajt műveltem már akkor, amikor még a kis piros tűzoltó autóját tologatta a homokban. Az egész előadásából egyértelműen lejött, a hozzá nem értés (amúgy egyébként van persze ráció a dologban, csak nem úgy ahogy ő gondolta), és az, hogy aki ebbe belekezd mindenféle előképzettség nélkül, az sírva fogja átkozni a napot amikor belefogott. Sajnos úgy tűnt, hogy a jó 20-25 főből kb nekem és néhány embernek (akikkel én beszéltem azokból olyan max. kettőnek) ugrott be, hogy ez a rendszer önmagában nagyon karcsú.
Egyébként megjegyzem, hogy tettem rá, hogy ki mennyire fog csődbe menni, csak az fájt, hogy az ismerősömet ettől függetlenül elkapta a gépszíj, és bukott pár száz dollárt + a havi díjjakat. Szerencsére nem többet!
Ennek az egésznek a lényege és a szervezőinek az akarata, az MLM tipusú eladás, pedig amúgy több lenne a rendszerben ha szakmailag ki lenne normálisan dolgozva. Így viszont nem ér semmit.
Régi 2009-11-19, 21:37   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 22
chop már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.chop már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ezt ma találtam, gyönyörű.

http://www.forexkalkulator.elivepage.com/
Régi 2009-11-24, 15:56   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
wentworth a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, én még uj vagyok itt. A freedommal én is szembesültem, demó tőzsdeprogramot már próbálgattam 2-3 hétig (a forex hivatalos oldaláról leszedettet) és arra az elhatározásra jöttem hogy hétfőn kezdenék a freedommal.
eddig voltak nyeréseim bukásaim, nagyjából megérettem a lényegét, olvasgatom a gazdasági híreket.
A Freedomrocks akkor átverés? Vagy aki ért hozzá annak a számára nem? Most elbizonytalanodtam, hol máshol lehetne számlát nyitni amelyik nem ilyen átpalizós bank lehet meg ad káryát is stb?
wentworth nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-11-24, 20:38   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

chop,

köszönet a linkért. Ez egyszerűen elképesztő!:-) Hogy azok a hülye fund managerek erre még hogy nem bukkantak rá? Vagy az a töketlen Buffet?

wentworth,
ha elhatároztad, hogy megnyitod, akkor nyisd meg. Tesztelted a rendszert, vagy nem? Ha igen és működik, akkor ne hallgass senki másra, tapasztald meg személyesen, minek ehhez mások véleménye?
A miénket már leírtuk, halljuk a tiédet is "éles bevetés" után.
A rendszer használatához teljesen felesleges gazdasági híreket olvasnod, az egész mindössze tíz percet vesz igénybe, hogy bepötyögd az ordereket, onnantól már jön a kasza. Nosza,rajta, sok sikert hozzá!
Régi 2009-11-24, 22:42   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
chop,

köszönet a linkért. Ez egyszerűen elképesztő!:-) Hogy azok a hülye fund managerek erre még hogy nem bukkantak rá? Vagy az a töketlen Buffet?

wentworth,
ha elhatároztad, hogy megnyitod, akkor nyisd meg. Tesztelted a rendszert, vagy nem? Ha igen és működik, akkor ne hallgass senki másra, tapasztald meg személyesen, minek ehhez mások véleménye?
A miénket már leírtuk, halljuk a tiédet is "éles bevetés" után.
A rendszer használatához teljesen felesleges gazdasági híreket olvasnod, az egész mindössze tíz percet vesz igénybe, hogy bepötyögd az ordereket, onnantól már jön a kasza. Nosza,rajta, sok sikert hozzá!
A valuta tőzsde miatt olvasgatom a gazdasági híreket, persze a tőzsde mindig előrébb lesz, mivel mire megírják a cikket már változik is a dolog.
Utólag azt néztem hogy én a FXCM.com - ról leszedett programot próbáltam, ez is a forexhez tartozik ez az oldal? Googlebe első találat a "Forex" szóra.
Régi 2009-11-25, 09:00   #11 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
wentworth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Utólag azt néztem hogy én a FXCM.com - ról leszedett programot próbáltam, ez is a forexhez tartozik ez az oldal? Googlebe első találat a "Forex" szóra.
Kissé zavaros a kérdésed! Mit értesz az alatt, hogy a forexhez tartozik az oldal?
Az Fxcm egy retail forex broker. Bár mostanság nem néztem rájuk de emlékezetem szerint elég komoly brókerek. Van saját kereskedési platformjuk és mehet náluk a Metatrader platform is. Valami elég nevetséges tétellel lehetett náluk számlát nyitni, ha jól emlékszem talán 100 usd alatt is. Az más kérdés, hogy nem érdemes ilyen számlákat nyitni, hacsak a kereskedési méret nem mehet valami alacsonyan, mint például az Oandánál. A normál vagy standard számla esetén meg minimum pár ezer dolcsi a nyitás. ha így kérdezed, hogy a forexhez tartozik, akkor valóban a forex piacon lehet velük kereskedni.
A forex ugyebár maga a globális bankközi piac, tehát alapvetően a bankok közötti devizakereskedelemre jött létre, nem a kisbefektetőknek, csak később nyílt meg az út a különböző brókereken keresztül (mint például az Fxcm) a magánszemélyek kereskedésére.
Tehát az oldal ilyenformán nem a forexhez tartozik. Az az Fxcm oldala, amely brókernél lehetőség van a Forex piaci kereskedésre.
Régi 2009-11-25, 10:03   #12 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kissé zavaros a kérdésed! Mit értesz az alatt, hogy a forexhez tartozik az oldal?
Az Fxcm egy retail forex broker. Bár mostanság nem néztem rájuk de emlékezetem szerint elég komoly brókerek. Van saját kereskedési platformjuk és mehet náluk a Metatrader platform is. Valami elég nevetséges tétellel lehetett náluk számlát nyitni, ha jól emlékszem talán 100 usd alatt is. Az más kérdés, hogy nem érdemes ilyen számlákat nyitni, hacsak a kereskedési méret nem mehet valami alacsonyan, mint például az Oandánál. A normál vagy standard számla esetén meg minimum pár ezer dolcsi a nyitás. ha így kérdezed, hogy a forexhez tartozik, akkor valóban a forex piacon lehet velük kereskedni.
A forex ugyebár maga a globális bankközi piac, tehát alapvetően a bankok közötti devizakereskedelemre jött létre, nem a kisbefektetőknek, csak később nyílt meg az út a különböző brókereken keresztül (mint például az Fxcm) a magánszemélyek kereskedésére.
Tehát az oldal ilyenformán nem a forexhez tartozik. Az az Fxcm oldala, amely brókernél lehetőség van a Forex piaci kereskedésre.
Aha , értem, köszi szépen segítségedet!
Csak azért kérdeztem mert ezzel a progival kell majd bejelentkezni azthiszem a freedeomrocks-ra, nem demo hanem real opcióval és jelszó felh.név párossal.
Így amit ti tudtok melyik bórker cég a legideálisabb a freedom helyett valuta tőzsde kereskedési opcióként?
Régi 2009-11-25, 11:34   #13 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
wentworth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Így amit ti tudtok melyik bórker cég a legideálisabb a freedom helyett valuta tőzsde kereskedési opcióként?
Ha elolvasod a fórum egyéb bejegyzéseit, akkor láthatod, hogy születtek már beírások ezzel kapcsolatban. Mármint a brókerekről. Bár az általad megemlített Fxcm sem lehet olyan rossz bróker, mert ha jól tudom az egyik legnagyobb retail forex broker, elég sok banki kapcsolattal, ami a forex esetében mindenképpen előnyös. Függetlenül attól, hogy a legtöbbször ki sem megy a tényleges banközi piacra, az ajánlat, mert a broki igyekszik lefedezni házon belül.
Régi 2009-11-28, 23:48   #14 (permalink)
Új tag

vata logója

Összes hozzászólás: 18
vata a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás freedom rocks

no akkor elmesélném a személyes tapasztalatomat a fredomrocksal kapcsolatban.

Én 3 hónapja szembesültem a céggel és mivel imádom a tőzsdét engem is magával ragadott a gépszíj.
A forexről korábban semmit sem hallottam. sajnos egy kezdőt mindenképpen elkápráztat a dolog és érteni kell a forexhez hogy az ember tudjon hibát találni bennük.
a regisztráció olyan 400$ ár majd még fizettem nekik 2 hónapig havi 100$ -t

Az FR csak ellentétes devizapárokra spekulál és a demo alatt nekem is hozott hasznot. tuljadonképpen ezért léptem be hozzájuk.
Viszont mikor élesben megnyílt a számlám akkor olyan piaci momentumok voltak hogy az egyik árfolyamot nem tudta ellentétesen lekövetni a másikat ekkor volt - 100$ veszteségem és zártam a pozit.
Elkezdtem gondolkodni hogy miért is volt ez. közben a többiekkel is ez történt.

A számlámat az FXCM vezeti és náluk rátaláltam egy ingyenes brókertanfolyamra. (mivel beszélek angolul)
És mivel ők ugye a spread egy részéből élnek ők a FR el ellentétben tényleg érdekeltek hogy a befektető meggazdagodjon.

Én nem akarom ócsárolni a freedom rocksot bár haragszom rájuk mert olyan emberek kezébe adnak fegyvert akiknem tudnak lőni.

Ugyanis a "buta ember" mint én is hajlamos egy két hét alatt elért 20% os nyereségből arra következtetni hogy ez mostantól mindig igy lesz.

A legszörnyűbb az az MLM rendszerben hogy a szponzorok aa barátság bizalmával élnek vissza. és amint lesz egy komolyabb Dollár és CHF erősödés.
Ami krach esetén bekövetkezik.
Nos akkor az összes Freedom tag aki longot nyitott EUR/USD és USD/CHF re
(mert hiszen ez a freedomos stratégia) azok nullázni fognak.

Én azt tanácsolom mindenkinek hogy előbb tanuljon és utána legyen okos kereskedő.
Fordítva szerintem nem megy.
vata nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-11-29, 08:28   #15 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
vata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
no akkor elmesélném a személyes tapasztalatomat a fredomrocksal kapcsolatban.

Én 3 hónapja szembesültem a céggel és mivel imádom a tőzsdét engem is magával ragadott a gépszíj.
A forexről korábban semmit sem hallottam. sajnos egy kezdőt mindenképpen elkápráztat a dolog és érteni kell a forexhez hogy az ember tudjon hibát találni bennük.
a regisztráció olyan 400$ ár majd még fizettem nekik 2 hónapig havi 100$ -t

Az FR csak ellentétes devizapárokra spekulál és a demo alatt nekem is hozott hasznot. tuljadonképpen ezért léptem be hozzájuk.
Viszont mikor élesben megnyílt a számlám akkor olyan piaci momentumok voltak hogy az egyik árfolyamot nem tudta ellentétesen lekövetni a másikat ekkor volt - 100$ veszteségem és zártam a pozit.
Elkezdtem gondolkodni hogy miért is volt ez. közben a többiekkel is ez történt.

A számlámat az FXCM vezeti és náluk rátaláltam egy ingyenes brókertanfolyamra. (mivel beszélek angolul)
És mivel ők ugye a spread egy részéből élnek ők a FR el ellentétben tényleg érdekeltek hogy a befektető meggazdagodjon.

Én nem akarom ócsárolni a freedom rocksot bár haragszom rájuk mert olyan emberek kezébe adnak fegyvert akiknem tudnak lőni.

Ugyanis a "buta ember" mint én is hajlamos egy két hét alatt elért 20% os nyereségből arra következtetni hogy ez mostantól mindig igy lesz.

A legszörnyűbb az az MLM rendszerben hogy a szponzorok aa barátság bizalmával élnek vissza. és amint lesz egy komolyabb Dollár és CHF erősödés.
Ami krach esetén bekövetkezik.
Nos akkor az összes Freedom tag aki longot nyitott EUR/USD és USD/CHF re
(mert hiszen ez a freedomos stratégia) azok nullázni fognak.

Én azt tanácsolom mindenkinek hogy előbb tanuljon és utána legyen okos kereskedő.
Fordítva szerintem nem megy.

Nagyon jól beszélsz és lényegében ugyanazt írtad le amit én is, csak én mivel volt már "tapasztalatom" forex téren egy-két "oktatás" után rájöttem erre, és nem óhajtottam ilyesmire pénzt áldozni. Te viszont kipróbáltad és megtapasztalhattad, hogy ezek a dolgok valóban így vannak. Az meg külön öröm, hogy meg is írtad ide, hogy miképpen jártál, mert ez nem szégyen, hanem ellenkezőleg. Legyen ez tanúság mindenkinek aki úgy érzi, hogy egy ilyen piacon mint a Forex, előképzettség nélkül sikert érhet el. Nem érhet, vagy csak ideig óráig szerencséje lehet. Csak hát Fortuna kiszámíthatatlan egy csaj.
A FreedomRocks rendszer (nem az MLM része) és ahogy ezt eladni próbálják, kb olyan mint ha felvételt hirdetnének a sebészetre a kórházban.

"Orvosi előképzettség nem szükséges, mert itt a legkorszerűbb lézeres sebészeti eszközökkel dolgozunk, tehát a sikeres műtét orvosi egyetem nélkül is garantált"

Ugye senki sem szeretné, ha egy ilyen "orvos" kezdené műteni, hiába vannak csilivili felszerelések?
Régi 2009-12-01, 17:35   #16 (permalink)
Új tag

Kálmi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Megmondom Nektek öszintén, hogy én most vagyok itt életemben először, és semmit nem értek a tőzsdéhez! Utána akartam nézni a freedom rocksnak, és gondoltam olyan helyre jövök, ahol talán még értenek is a tőzsdéhez, mivel a program arra alapul. Józan paraszti ésszel, amit leszűrtem a hozzászolásokból, az az hogy a forex "változását" nem lehet matematikailag "megjósolni". De mivel itt programról beszélünk, és az egy számítógépen fut, ami a matematikára (2-es számrendszer) alapszik, ezért ez nem működhet?! Van egy barátom, aki foglalkozik a freedomrocksal, de Ő tőzsdézett elég sokat régen, szóval valószínűleg ezért tud itt is pénzt kereseni, ugyebár?! Egy barátommal gondoltuk, hogy nekivágunk. Ugye az mlm része az működhet, de ha valaki nem kereskedik, akkor minek veszi meg a programot minden hónapban 100 dollárért. Nem értem! Én alapból elhatárolódok a tőzsdétől, nincs semmilyen tudásom, vagy bármi amit fel tudnék használni, hogy sikeres legyek, szóval én jobban óckodom a dologtól, mint Ő. Ez az utolsó mondat, ami a sebészettel tett összehasonlítás nagyon tetszik, általában én is nagyon elvontam szoktam érvelni. Akkor kb. itt erről van a szó?! Írjatok nekem még 1-2 dolgot ha időtök engedi, amivel le tudok szerelni, egy ilyen freedom rocksos emberkét, amit még én is elő tudok adni! Esetleg érdemesebb, ahhoz az emberhez csatlakoznom, aki régebben tőzsdézett, ért hozzá és esetleg az Ő már bevált taktikáját követve, én is kerehetek pénzt?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Kálmi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-12-03, 12:37   #17 (permalink)
Új tag

Botond logója

Összes hozzászólás: 16
Botond már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Botond már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Röviden pár válasz, aztán később kifejtem ha érdekel valakit:

1. freedom rocks: na ne! ezt ne.... tudom, hogy beszervezés, meg meggyőznek meg stb. Voltam én is ilyenen. Nyugdíjas nagyi - aki amúgy nagyon szimpatikus - meg akart győzni, hogy ő a következő tőzsdeguru, merthogy ott van ez a program. És hogy persze csatlakozzak, de előbb fizessek.
2. Ha jól tudom ez a "rendszer" csak szól hogy hol kéne venned. Hogy mi alapján azt senki nem tudja? Én sajna nem kaptam választ.
3. FXCM? na ne.... automatizált kereskedést akarnak az emberek úgy, hogy nem tudnak komolyabban beleprogramozni? öngyilkosság! Ez olyan mintha úgy vennénk autót, hogy nem nézünk be a motortérbe, sőt lehet, hogy még be sem indítjuk...remélem érthető a példa. Csak olyan álljon neki az autómatizált kereskedésnek, akinek van fél éve, meg nélkülözhető ideje+pénze a tesztelésre. (ez nem lebeszélés akart lenni, hanem tanács)

MLM-ről meg nem kell beszélnem külön, ugye? Egy porszemet is el lehet adni ha elég meggyőzőek vagyunk...
Régi 2009-12-03, 18:34   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kálmi,
na akkor fussunk neki még egyszer...
"A devizakereskedés fontos tulajdonsága, hogy a devizákra fizetett kamat különbsége nyereségként vagy veszteségként jelentkezik. A FreedomRocks befektetőinek a kamatnyereség realizálását ígéri mint fő nyereségforrás, az árfolyameredményre vonatkozó feltételezése hosszútavú nulla."
Elég ha ennyit mondasz az arcnak, aki be akar szervezni. Ugyanis alapvetően a "rendszer" a devizák közti kamatkülönbözetre alapoz, ezt próbálja lekereskedni lehetőleg kockázatmentesen. Kérdezd meg azt is, hogy tudja-e mennyi most az USD, CHF és EUR és GBP kamatlába? Ha nem tudja fejből, akkor nyugodtan visszakérdezhetsz: akkor mit tudsz?
Régi 2009-12-06, 22:53   #19 (permalink)
Új tag

vata logója

Alapbeállítás

kálmi,
Ahogy mondtamén is freedomrocksos voltam. Sőt tőzsdei előadásokat is tartottam debrecenben úgy hogy igazából azt sem tudtam hogy mi az a forex. így utólag visszaggondolva rengeteg hülyeséget mondtam az embereknek, de már ezen válltoztatni nem tudok.

Nekem az alapvető véleményem az hogy ha látsz benne fantáziát és be tudsz szervezni 100-200 embert és téged nem érdekel hogy azok az emberek veszítenek e vagy sem akkor csináld....

MLM:
Én személyesen ismerek olyat aki a sciennetből kiszedett több 10 milliót. olyan is van aki a freedomrocksból szedett ki 10-20 ezer dollárt. az egyik ismerősöm az amway ből épített házat. míg van olyan aki a mai napig az FLP ből él. nem is rosszul.
ÉS ha hiszed ha nem, olyan is van aki a ruletten a fekete 27 re tett 10000 ret és nyert

NEhéz megmondani hogy becsületesek voltak -e vagy sem de a lényeg hogy a lóvé már náluk van.

Egy ősi mondás azért igaz : a Jó bornak nem kell a cégér.... A freedom MLM rendszerében nincs nagyon kivetni való becsületesek adnak számlát a befizetett lóvéról, pontos az elszámolás és még vegasból is felhívnak...

Tőzsdei program : avagy standard kalkulátor (ahogy ők nevezik)
na ebben már van kivetnivaló rendesen.
- tőszdetanoda rosszul írta. a rendszer alapvetőleg nem mondja meg hogy hol vegyél hanem csak annyit mond hogy mennyit. ÉS itt az egyyik hibája rögtön:: beszálhatsz te egy pozícióba úgy hogy a két ellentétes devizapár olyan korleációban van hogy a pozíciód pluszban nem lesz majd csak 5-6 hónap múlva, ha lesz egyáltalán.
- és ez a második hibája a rendszernek.az ellentétes devizapárok 94% osan mozognak ellentétesen. ha te pont akkor lépsz be amikor nem akkor vége a játéknak.
A forex szépsége abban rejlik hogy hiába csináltál te 1-3 év alatt 1000% ot hiába 10 szerezted meg a pénzed egyik napról a másikra elveszítheted a nagy részét a magas tőkeáttét miatt.

a harmadik hogy a freedom of choice néven árulja a fxcm system selector nevű programját úgy adja elő mintha az autómatizált kereskedőrobotok az ő találmánya lenne. pedig erről szó sincs.
Emellett mindenkit buzdít arra hogy lépjen be a Freedom of choice ba akárr 1000 dollárral... namost én mikor beszéltem fxcm -s brókerekkel azt mondták hogy az 4000$ alatt tuti bukó. de persze a freedom azt mondja hogy nekik hidj és ne a szemednek.

http://www.youtube.com/watch?v=9PbSyxo-iis

erre nézz rá ha tudsz esetleg angolul szerintem jól beszél a fickó.

ja és jegenyével sem értek egyet lényegtelen az hogy ki mit tud a lényeg ki miből tud pénzt csinálni legális keretek között!!!
vata nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-12-12, 04:14   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

vata,
nézd én túllépek azon a tényen, hogy olyasmiről tartottál ifjonti lelkesdésedben előadást amiről azt sem tudtad eszik vagy isszák. Mert hittél benne, elkápráztatott a lehetőség.Azonban miután megtapasztaltad, hogy csak idő kérdése mikor bukja el a beszervezett delikvens a tőkéjét, ill. a pénzszerzés egyetlen módját csakis az újonnan beszervezett hiszékenyek jelenthetik az már egy kicsit elgondolkodtatóbb. A te megfogalmazásodban ez valószínűleg így hangzik: a cél szentesíti az eszközt. Az én konzervatívnak is nevezhető véleményem pedig az, hogy szimplán szélhámosság. Tudom, hogy olyan verdát árulok, ami csak a város széléig jut el...
Ne kapd fel a vizet, ezt mindenki lerendezheti a lelkiismeretével, van akinek könnyen megy, van akinek sehogy sem.
Javaslom, hogy a megszerzett tudást áruld inkább, az is jövedelmező tud lenni. Göröngyösebb út, az igaz.
Ha megépítesz egy hidat megfelelő tudás nélkül az első szélviharban össze fog omlani. Látványosan.
Ezt a piramist is megfelelő tudás, képzettség nélkül építgetik a könnyű pénzre vágyók. A sorsa ugyanaz lesz mint a többinek. De hát ki nem szarja le, ha a tetején állok? Ugye?:-))
Régi 2009-12-12, 13:38   #21 (permalink)
Új tag

vata logója

Alapbeállítás

Nem, vízfelkapásról szó sincs. De továbbra is azt mondom hogy ezen a piacon lelkiismeretnek helye nincs.
Csak gondolj abba bele hogy amint pénzt nyersz a tőzsdén másvalaki pénzt veszít. és akár tönkre is tehetsz ezzel vakimást.

Vigyázzunk el ne vigyük ezt a topicot más irányba.
Régi 2009-12-19, 20:21   #22 (permalink)
Új tag

chop már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.chop már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
vata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem, vízfelkapásról szó sincs. De továbbra is azt mondom hogy ezen a piacon lelkiismeretnek helye nincs.
Csak gondolj abba bele hogy amint pénzt nyersz a tőzsdén másvalaki pénzt veszít. és akár tönkre is tehetsz ezzel vakimást.

Vigyázzunk el ne vigyük ezt a topicot más irányba.
Azert ez ebben a formaban egyaltalan nem igaz. A Forexen valoban a masik penzet nyered el, de a masik oldalon levo fel tud rola, hogy kockaztat (vagy legalabbis kellene tudnia rola, a lenyeg az, hogy alapesetben nincs felrevezetve). Tisztaban van vele, hogy bukhat, hisz spekulaciorol beszelunk. De ha a Freedomrocks-ot, vagy akarmelyik rendszert promozod, amirol tudod, hogy kamu az egesz, akkor az konkretan szelhamossag es csalas.

Bizonyos pontig lelkiismeret, utana viszont mar Btk. kerdese a dolog.

A durva igazabol az, hogy amig csak elmeletben lattam a penzugyeket, azt gondoltam, hogy az emberek korultekintok, ovatosak es elorelatok (mint en). Azonban ez fatalis tevedes. Az emberek borzaszto mod kapzsik es borzaszto mod hulyek. Felelmetes. Ezt pedig a masik oldalon levok altalaban ki is hasznaljak, mert azt mondjak: a cel szentesiti az eszkozt.

Summa summarum: lehet ugy csinalni, hogy atvagjuk a palankon az ugyfelet, de az biztos, hogy nem ez a kovetendo es fenntarthato ut.

Egyszer a szart is el lehet adni. Egyszer...
Régi 2009-12-25, 02:12   #23 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
VAKLÓ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
VAKLÓ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-12-30, 16:31   #24 (permalink)
Új tag

Hely: Miskolc
Összes hozzászólás: 12
Alapbeállítás

Sziasztok!

Teljesen új hús vagyok ezen a fórumon. Olvasva az itt leírtakat, bizony nem sok kedve lenne az embernek nekifogni a FreedomRocks –hoz.

Én szeptembertől vagyok tag. Előtte tőzsdéztem ugyan, de a válsággal belefutottam egy nagy pofonba. Igaz, azóta azt sikerült ki korrigálnom, a dolgokat, elmondhatom, nem vagyok a vesztes oldalon.

Mikor meghallgattam az előadást, nagyon elgondolkoztam a dolgon. Az MLM –része nem nagyon érdekel, mert azt gondolom róla, egy idő után kifullad, ha a tag nem keres többet, mint a bérleti díj, akkor hamar inaktív lesz a rendszerbe, azután meg nem fizetnek.

Viszont nekem az ajánlások, ha betartom a szabályokat működnek. 10 esetből 8 szor pozitív lesz a pár. Igaz én a demo időszak alatt szerzett tapasztalat szerint csak EUR/USD és USD/CHF párra kértem ajánlást. Azt pedig, hogy ezt az ajánlást Bay vagy Sell irányba vettem-e meg, a EUR/CHF 30 perces táblán nézett, trend iránya határozta meg.

Ha oldalazott, vagy emelkedőben volt, akkor Bay a vásárlás irány, ha csökkenő volt akkor a Sell volt a vásárlás iránya. Az esetek 80%-ba egy-két órán belül (de sokszor jóval hamarabb) pozitívba fordult s pár.

Fontos szabályok:

Ajánlást csak akkor kérünk, ha aktív a piac.
De. ½ 9-től - 11 –ig. Du ½-2 –től 19 –ig.

Ha átfordult pozitívba, 50-100-150$ nál lezárom a kereskedést.
Sok esettben ha tovább hagyom, vissza tér negatívba, mert trendet vált a EUR/CHF.

Csak a számla alap egységéért vásárlok.

-250$ -nál több veszteséget nem engedek.

Én 1000$ számlát nyitottam 10.hóba. A butaságom miatt az USA piacon. Az nehezített pálya. Mégis ezzel a módszerrel egy hónap alatt duplázódott a számlám. 11.hóba áttettem az angol piaci területre (az FXCM –nél)
12.-hóra 6000$ -os lett a számlám.

Ekkor elszállt velem a ló. Azt hittem, itt a kánaán. Én már mindent tudok. Nem is tartottam be a szabályokat és egy kicsit jobban is jött a pénz. Már 9000$ fölött járt a számlám. Aztán ez a kis dollár erősödősnél itt a hó közepe táján, megkaptam a pofonomat. Küzdöttem, küzdöttem, de buktam 7352$ -t, két lépcsőbe.

De igazából annak örülök, hogy megmaradt a számlám, ami ma 2380$ -van. Én még ezzel is pozitívba vagyok a kezdetekhez.

Azt gondolom, hogy ha valaki betartja a FreedomRocks szabályait, akkor azért egy hónap átlagára vetítve tudd napi 50-100$ -t keresni, mondjuk 2000$ -os számlával. Azt hiszem, ez nem olyan rossz pénz havi kiegészítésnek.

Akkor miért is kell ezt a FreedomRocks –ot ennyire lehúzni?

Barátsággal: Dundi

.
Dundi500 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-12-31, 23:02   #25 (permalink)
Tag

jedilovag logója

Összes hozzászólás: 31
jedilovag már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.jedilovag már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Dundi500

Te vesztes vagy!
Hidd el, te vesztes vagy!
Ne a kezdőtőkédet és a jelenlegi számládat nézd... Nézd az eltelt időt és a bele fektetett energiát. Ha te ekkora nyereséget értél el, ennyi idő alatt akkor neked van egy "napi díjad". Számold ki, hogy mennyi a napi díj. Számold ki mennyi az eltelt idő. Nézd meg mennyi van a számládon.
El kell fogadni a sikert is és élni kell vele.
A Kovács Jóska három műszakban dolgozik a gyárban és fix bért kap, azt sem tudja mi az a forex. Ha ő csinálja meg ezt akkor ő nem vesztes, te tudod mi a forex, kimagasló eredményt értél el, van egy tudásod ami a Kovács Jóskának nincs meg. A tudásod miatt nem mondhatod ezt:-Én még ezzel is pozitívba vagyok a kezdetekhez.
jedilovag nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-01, 20:56   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hali jedilovag

Nem is tudod, mennyire igazad van mikor vesztesnek nevezel.

Mivel ez tőzsde, és csodák nincsenek, ezt nekem is bebizonyította. Ha nem lettem volna mohó, akkor sokkal kevésbé érezném magam vesztesnek. Pedig nem történik más, csak tanít a tőzsde.

A FreedomRocks ajánlás nem csodaszer. Nem is lehet vele nagy pénzt keresni. De azok a morzsák, amik nekünk leesnek, a két pénzügyi rendszer különbségéből adódva igen sok embert kihúzhat a bajból.

Az nagyon jó dolog, hogy nyugaton tudod a pénzt keresni, és keleten tudod az értékét elkölteni.

Én mindenesetre igyekszem visszafogni magam, és az alapszabályokat betartani, s akkor talán meg is tudom őrizni azt, amit megszereztem.
Bár ennek van egy nagyon egyszerű módszere, ha képes vagy betartani. 2000$ -al kereskedsz, és ha eléred a 2500$, akkor 500$ -at könyörtelenül kiveszed belőle.

Ezzel kényszeríted magad az alapkereskedés felé, nincs több nyitott üzleted ilyenkor csak egy, vagy kettő, és ez a tény, megvéd sok későbbi gondtól.

A FreedomRocksal ezt meglehet valósítani, és akkor még nem is beszéltünk a pilótajáték részéről, ha azt is űzöd. Persze ez nem pilótajáték, csak a Magyarok hívnak így mindent, ami MLM szerint működik.

Amúgy, ha csak kereskedsz, 25$ a havi díj. Ez most a legbővebben is számolva 5000.- Ft/hó. Ennyiért kapod az ajánlást. Azt gondolom ez nem pénz, azért az értékért, amit egy Forexhez nem értő kap, hogy keresni tudjon a rendszerrel. Aki ezt nem így értékeli, bizony az fikázni fogja ezt az egészet.

.
Régi 2010-01-01, 22:16   #27 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

No álljunk meg egy pillanatra.
Miről beszélünk itt? Valaki árul igen jó pénzért egy szoftvert, egy "üzleti lehetőséget", amivel pénzt lehet keresni?
Ez már önmagában abszurd, hisz ha működne a dolog, akkor a devizatőzsde méretéből és forgalmából adódóan gyakorlatilag akármennyit kereshetnének a szoftver készítői, a rendszer üzemeltetői.
Ők ehelyett kezdőknek árulják havi 100 dollárért, mint valami szamaritánusok.

Na ne! Ezt nehogy már bárki is bevegye. A fórum komoly tőzsdei tapasztalattal rendelkező tagjai közül bárki megmondja, hogy ez egy nagy átverés. Ilyen nincs!
Nem más az egész, mint a tapasztalatlan emberek megvezetése, akik ha szerencsések nyernek, de hosszabb távon sokkal inkább buknak. Az MLM részről már jobb nem is beszélni. Kész dili.

Aki most ismerkedne a tőzsde világával azt szépen kérem, hogy messziről kerülje el a Freedomrocksot és olvasson utána a dolgoknak. Kérdezzen akár itt a fórumon, akár tőzsdén tapasztalt ismerőseitől és ne higgyen azoknak akik csak a havi 100 dollárt akarják legombolni róluk.
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-02, 18:10   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hali stock!

Teljesen igazad van. Már ami a Te előadás módodat illeti. Abban is igazad van, hogy ha ez ilyen jó, akkor miért adják el? Ne legyünk már bolondok, hogy ezt bevesszük.

Igen ám, csak, hogy ilyet a FreedomRocks nem ígér, és nem is mond. Az lehet, hogy az igét terjesztők megteszik, de a FreedomRocks ezt nem hirdeti.

Először is nem árul semmit. Bérelni lehet, ha akarod. Ha nem tetszik, ne akard. Ha nem akarsz részt venni az MLM-be, én úgy tudom 25$ a bérleti díj. A 25$ az durván 5000.- ft. Ennyit megér a tanácsuk, ezt tapasztalatból tudom.

Mint előző írásomban jeleztem, 50-100-150$ keresetig jó, általában az ajánlás. Ezzel pedig nem lehet nagy pénzt keresni.

Az meg mindenki tudja, hogy jobb valamit bérbe adni, mint eladni. Többet hozz.

A szakma sok mindent megtesz, hogy az emberek minél jobban megismerkedjenek a Forexel. Ha pár száz, vagy pár ezer ember, a Freedomon keresztül ismerkedik meg az alapokkal, az miért olyan nagy baj?

Miért kell ennyire elítélni? Amit a Weblapon ígérnek, azt teljesítik is. Hogy mi magyarok (mint igehirdetők), a legjobb dolgokat is el tudjuk szúrni, az ne varjuk a FreedomRocks nyakába.

Persze ez nem jelenti azt, hogy én jól ítélek meg dolgokat.

.
Régi 2010-01-02, 18:59   #29 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Dundi500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hali stock!
Igen ám, csak, hogy ilyet a FreedomRocks nem ígér, és nem is mond. Az lehet, hogy az igét terjesztők megteszik, de a FreedomRocks ezt nem hirdeti.
Ez a hivatalos magyarnyelvű weboldaluknak tűnik ahol nem mond és nem igér semmit:

"FreedomRocks kereskedés

Folyamatosan fizet
Hetente 2-3 alkalommal 5 percébe kerül
Tartalmaz minden képzést
Nincs szükség további kutatásra
Néhány óra alatt indulhat és kezdheti a kereskedést
Teljes mértékben kihasználja a napi kamatot
Pontosan megmondja, mit tegyen és mikor
Kihasználja a piaci ciklusokat

Hagyományos napi kereskedés

Költséges szoftvercsomag kezdésként
Hosszú tanulási órákra van szükség
További kiadások a képzésre és a felszerelésekre
Önállóan kell kutatást végeznie
Hetekbe vagy hónapokba telik az elsajátítása
Nem célozza meg a kamatot
Önön múlik
Kristálygömbbé próbálja változtatni számítógépét

Szolgáltatások
A kereskedés strukturálása - vásárlás alacsony / eladás magas áron
Nincs szükség kereskedési tapasztalatra
Nem kell tanulmányozni táblázatokat vagy grafikonokat
Lehetővé teszi az élő kereskedést a piacon, anélkül, hogy egyetlen fillért is kockára tenne
Ön végzi számláján az összes kereskedést, így 100%-ig Ön rendelkezik pénzével"

Nos ha akarom úgy látom nem igér és nem mond semmit, de érthetem másképpen is! Ugye? Kiemelem ami bármit is mondanak hosszútávon biztos halál ezen a piacon:

Az ilyen hozzáállás igen könnyen csődbe vihet, de ne legyen igazam! Ez a piac rengeteg odafigyelést, tanulást és tapasztalatot igényel! Ez nem kell elhinni természetesen. Sokan nem hitték el eddig sem! Hol is vannak ők pontosan???
Régi 2010-01-02, 19:25   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hali sidius!

Igen igazad van. Ez egy külön szakma. Ezt meg kell tanulni, ha ebből akarsz megélni.

Idézet:

Mindez nem a Forexen való, olyan kereskedésre vonatkozik, amit Te is művelsz. Ez csak arra a 3-4 esetre, melyet a FreedomRocks kezel.

Olyan ez, mint a közlekedés. Attól, hogy levizsgáztál vezetésből, még nem vezetheted a nagy kamiont, mert nem tudod.

No de a FreedomRocks nem is a kamionról szól, csak az egyszerű embereknek is ad lehetőséget kipróbálni valamit.

Legalábbis én így látom.

.
Régi 2010-01-02, 20:23   #31 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

No de a FreedomRocks nem is a kamionról szól, csak az egyszerű embereknek is ad lehetőséget kipróbálni valamit.
Na ez nem is lenne baj, csak ez a kis próba az egyszerű embereknek nagyon sokba kerülhet. Nem azt mondom, hogy igen megbánják, mert ezt nem tudhatom, de a tudatlanság, a gyakorlatlanság sajnos áldozatokat szed. Olvastam valahol, ahol azt írta a szerző, hogy lemészárol a piac. Nagyon jó megfogalmazása a tényeknek.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-02, 21:29   #32 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hali willow!

Idézet:
de a tudatlanság, a gyakorlatlanság sajnos áldozatokat szed. Olvastam valahol, ahol azt írta a szerző, hogy lemészárol a piac.

a piac akkor is lemészáról, ha magad kezdesz tanulni. Ebből a szempontból egyáltalán nem rosszabb, amit a Freedom kínál.

Itt is az a szabály, hogy akkor nyis éles számlát, ha már a demoval hosszabb időn keresztül nyereséget realizálsz, és tudod, hogy mit csinálsz. Persze mindez csak az Ők által nyúltott határig.

Az egy másik téma, hogy ezen túlmennek az emberek, és arra már nincsenek felkészülve. De akkor már nem a FreedomRocksot használod. Azt már ne rójuk fel nekik.

Én csak azt akarom, hogy ezt a kérdést is reálisan lássuk, illetve reálisan itéljük meg, mint az egyéb Forex ügyet.

.
Régi 2010-01-02, 21:36   #33 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Dundi500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hali stock!

Teljesen igazad van. Már ami a Te előadás módodat illeti. Abban is igazad van, hogy ha ez ilyen jó, akkor miért adják el? Ne legyünk már bolondok, hogy ezt bevesszük.

Először is nem árul semmit. Bérelni lehet, ha akarod. Ha nem tetszik, ne akard. Ha nem akarsz részt venni az MLM-be, én úgy tudom 25$ a bérleti díj. A 25$ az durván 5000.- ft. Ennyit megér a tanácsuk, ezt tapasztalatból tudom.

Mint előző írásomban jeleztem, 50-100-150$ keresetig jó, általában az ajánlás. Ezzel pedig nem lehet nagy pénzt keresni.

Az meg mindenki tudja, hogy jobb valamit bérbe adni, mint eladni. Többet hozz.

A szakma sok mindent megtesz, hogy az emberek minél jobban megismerkedjenek a Forexel. Ha pár száz, vagy pár ezer ember, a Freedomon keresztül ismerkedik meg az alapokkal, az miért olyan nagy baj?

Miért kell ennyire elítélni? Amit a Weblapon ígérnek, azt teljesítik is. Hogy mi magyarok (mint igehirdetők), a legjobb dolgokat is el tudjuk szúrni, az ne varjuk a FreedomRocks nyakába.

Persze ez nem jelenti azt, hogy én jól ítélek meg dolgokat.

.
Rengeteg ember tölti azzal az idejét, hogy a csodaszert, a Szent Grált kutatja. Pedig a Szent Grál nem más, mint önmaga. Ha önmagát fejleszti, alakítja, és tapasztal. Itt egyetlen eszköz van: saját magad. Ha felépíted magad, mint egy árucikket vagy szolgáltatást, és időt, energiát nem kímélve fejlődsz, akkor ott meg kell lennie a megérdemelt jutalomnak. A jutalom pedig egyrészt anyagi, tehát pénz, másrészt viszont - és ez szerintem sokkal fontosabb - a siker íze, amire igazából minden ember vágyik.

Mert talán nem az számít, hogy hova megyünk, hanem sokkal inkább maga az út...
Régi 2010-01-02, 22:24   #34 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hali chop!

Ezek igaz és bölcs szavak.

.
Régi 2010-01-04, 11:47   #35 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem még a dilettánsok is megbotránkoznak ezen a marketingen:
Hagyományos napi kereskedés

Költséges szoftvercsomag kezdésként
(Forexnél ??? a bróker adja ingyen. Pontosabban a hazaiakon kívül minden bróker adja ingyen! Vagy a soha le nem járó FXPRO demo)
Hosszú tanulási órákra van szükség (Évekre…Pubi)
További kiadások a képzésre és a felszerelésekre (Képzés OK. Felszerelés? PC. Mert az hozzájuk is kell. Viszont nekünk sem kell más… Hegesztő apparát? Védő szemüveg? Vagy mi a franc kéne szerinte???)
Önállóan kell kutatást végeznie (Szégyellném is magam, ha nem tudom, mit miért csinálok…)
Hetekbe vagy hónapokba telik az elsajátítása (Mint minden szakmának. Csak ezt magunknak csináljuk, tehát még jobb teljesítményre törekszünk.)
Nem célozza meg a kamatot (Nem. még senki nem hallott a CARY TRADE-ről)
Önön múlik (szerencsére)
Kristálygömbbé próbálja változtatni számítógépét (A**ád!)
Fú, de felhúztam magam!
Egyébként a Vidámparkban a rakéta is megismerteti az egyszerű embereket az űrutazás rejtelmeivel. Csak a kijáratnál nem küldenek a NASA-hoz dolgozni…
Inkább Prolongot veszek és homokot szórok a kocsi motorjába, minthogy ezeket egy percig is komolyan vegyem…
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-12, 18:36   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Én leregisztráltam a freedomra, hát sok értelmét nem látom.
Az hogy ajánl hogy mit ÉRDEMES venni, én is megmondhatom de énse tudom.
2 hónapig tesztelem a freedomot , valutapár egyebek de szerintem elég is lesz belőle ennyi, havidíj??? mi a szarnak? igaz hogy "csak 100$" de hát ne hogy jó legyen már neki, a sok hülye aki "tényleg belép" az meg is érdemli.
Régi 2010-01-12, 20:36   #37 (permalink)
Új tag

Padavan logója

Hely: Vidék
Összes hozzászólás: 21
Hírnév szint: 8
Padavan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Egy biztos

Saját vélemény az eddig itt olvasottakról.
Én mint kezdő, és van némi képesítésem amikkel most nem villognék bár nem tözsdei, de ha az ember el akar érni valami olyat amit nagyon szeretne akkor eléri így vagy úgy. Lehet, hogy évekig szenvedni fog érte és lehet sosem éri el, de nem a cél elérése a fontos hanem az odáig vezető út. Most lehet lefogtok szólni és meg is köszönném. De én azért kezdtem pár hete ezzel (pontosabban a forex-el) foglalkozni, megismerni, demózni, mert van egy álmom ami most még álom és akkor lesz a célom ha majd tudok élesben forex-olni, egy Dodge Challanger R/T 2008-as. Tudom ha csak egy gyárban dolgoznék és élném a szükös kis életem mellette akkor kb 60-70 évesen ülhetnék bele itthon magyarországon ebbe az autóba amit nem egyszerű idehozni amerikából, aminek az ára most pontosan 36.032$ onnan tudom, hogy a hivatalos oldalon build my car. Szóval lehet nem a forexen fogom 5$-ból megcsinálni a 36.032$-át plusz a behozatal forgalombahelyezés + regadó + egyéb csak magyarországra jellemző sok kis költség kb. mai $ árfolyamon olyan 10-11 milló Ft. de megpróbálom, itt szerencsémre akad olyan ember, hogy ismeretlenül is de segít. Ezt köszönöm és még fogom is ha nem leszek kirúgva ezek után. Mint műszaki-kereskedő végzettségű ember nagyon szerettem eladni mosógépet, tv-t, hűtőt mind addig amíg egyszer le nem kellett mennem a design- irodába, és rádöbbentem amit szinte senki sem tud, van egy tv b.eladási ára 40.000.Ft hogyan csináljunk neki reklámot? Egyszerű tegyünk mellé egy cetlit, hogy 50.000.-ről 40.000. ugye milyen jól hangzik a vásárlónak 10.000 nyereség és van egy kalsz tv-je, na én itt fel is adtam. Azután egy gyárban dolgoztam de jöt a válság és most itthon ülve írogatok ide olyat ami senkit sem érdekel. Lehet nem lehet meggazdagodi a forex-ból de megpróbálom. Ha nem sikerül amit most inkább tennék 90%-ra akkor sem baj, hisz telik az idő, ha meg bejön az jó. A különböző MLM és hasonló cégekről csak annyit akkor érdemes beszálni ha nincs lelkiismereted, próbáltam a FLP-t egy elbeszélgetés alapján, meg is bukott mert két kérdésre nem kaptam választ: Mit tegyek, hogy legyen havi x bevételem? Akkor inkább embereket szervezzek be? Nos ha valaki be akar szervezni és csak azt ecseteli számodra milyen mázlista vagy akkor az bukott.
Az autotrader-ekről azaz a programozott robotokról amik csak elindítod és hozzák a lóvét, ebben nem hiszek, mint programozó, bár sosem dolgoztam egy percet sem programozóként, azt tudom, hogy egy leírás egy logikai rendszer szerint müködnek, és nem képesek önnáló döntésre, nem képesek gondolkodni, mint az ember így lehet akár milyen jó is egy robot sosem fog érni fele annyit sem, mint egy agylövést szenvedett szőke nő(elnézést a szőke nőktől), persze hozhatnak némi profitot és bukhatnak is de egy ember aki kicsit is ért hozzá vagy lát dolgokat az többet nyerhet igaz többet bukhat is, mint egy ilyen autorobot.
Na ez szép hosszúra sikeredett. Remélem nem gond, de már nekem is könyebb, hogy kiírhattam magamból, köszönöm. :-)
Padavan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-15, 12:01   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha ez sem elég, akkor megérdemli mindenki:
http://steksz.blog.hu/2009/12/15/sci...ltekezeseidbol
Régi 2010-01-17, 00:58   #39 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hali Jegenye!

Ha azt gondolod, hogy a ScienNet és a FreedomRocks közé egyenlőségi jelet lehet tenni, akkor nincs miről beszélni. Te az MLM -et utálhatod, és arra nincs mit mondani, mert az szived joga. Bennem se mozgat meg semmit.

Én azt állítom, (mert tapasztalom), hogy ha van értelme, ha nincs, amit igérnek, azt teljesítik, ha szabályaikat betartod. Lehet vele pénzt keresni. 2000$-ral tudja a 200-300$-t havonta. (ezt most nem az MLM részére értem, ha nem a kereskedésre)

Azért az nem rossz.

.
Régi 2010-01-20, 04:01   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Dundi.
Szögezzünk le valamit. Én nem utálom az MLM-et. Ponzi sémának nevezik, pilótajáték, jó sokan l is vannak vele, nem kívánnék foglalkozni a hiszékenységgel, ami örök és meg is marad annak. Totálisan közömbös számomra is, tehát hagyjuk.
Az is lehet, hogy talán túl erős volt a Sciennettel való összehasonlítás, de hát 400000 légy nem tévedhetett ugye?:-)
Havi 10-15%? Hmmm, no az már igen! Tőkeakkumulációval számolva komoly zseton. Egy excell táblázatban.
De tudod mit? Üsd be a guglidba azt, hogy hedge fund. Ha találsz valamit ott a topik címadójáról, akkor ügyes vagy.
Nagyjából ez volt az utolsó hozzászólásom, mert a rendszer lényegét már elmondtam (visszaolvasható), többet hozzátenni nem tudok, és őszintén megvallva nem is érdekel tovább a téma.
Bocs.
Neked azért legyen sikeres a sztorid. Még fél-egy év múlva is...
Amennyiben egy éven túl működik a cucc, vagyis hozod a duplázást, akkor javaslom add tovább a módszert, de ne holmi bagó havi 100 dolcsiért, hanem kérd meg az árát rendesen.
Régi 2010-01-28, 03:15   #41 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Olvasgatom itt a FreedomR.(FR) alázását és most telt be a pohár.
kb. 1 éve foglalkozom a forex-el ezen a rendszeren keresztül és bizony találkoztam már jó néhány "tudásból tőzsdézővel" ez idő alatt. A probléma a következő. Aki az FR stratégiával elbukta a pénzét az sajnos a kapzsiság áldozata lett! Ugyanis az FR javaslata az, hogy -15% max. -20% nál zárni kell a kereskedést, mert nem várt piaci helyzet állt elő! Sajnos ezt az emberek elfelejtik megtenni gondolom ti is tudjátok, hogy kezdők nehezen viselik el a kis veszteséget ezért kivárnak és általában nagyobb lesz belőle. Mindez profitnál is ajánlott mert ezzel a stratégiával nincs(ritkán van) egy kereskedésen kiemelkedő profit. Én 10 hónapja kereskedem ezzel a stratégiával élesben, de előtte demóztam 3 hónapot ugyan azzal az odafigyeléssel mintha éles kereskedésem lett volna, de sajnos sokan a demo számláikat csak hetente egyszer nézik(nem veszik komolyan ezért nincs is tapasztalat)! A nyolc hónap alatt 2-szer kellet minuszban zárnom, először rögtön az első számlámat(március környékén) és ha nincs tapasztalatom akkor ma én is szarozom a rendszert!!!!!!!!
Viszont Több mint 40-szer zártam +2-8% Profitot(ugye nem kell mondanom, hogy ez nem=80-320%-al, hanem jóval több).
Megtanultam azt is, hogy azok a "tanult" tőzsdések akik YOYOZNAK évek óta azoknak fáj, ha azt mondom ilyen egyszerű és belekötnek. Nekem bizony van egy rossz hírem, ma magyarországon a forexen kereskedők 95%-a nem tud komoly eredményeket felmutatni(alig van az országban néhány profi) hosszútávon és ez a valóság, ha tetszik, ha nem! Azok az emberek akik ilyen fórumokon osztják az észt javarészt(tisztelet a kivételnek), mind ezt própálják leplezni és közben várják a tökéletes stratégiát másoktól csak ilyen nincs és az FR sem az, de álltalában jó. Most a piaci helyzet még egyre kuszább sokan dobják el az eddigi stratégiájukat, mert már nem működik, ugyanis egyre nő a forexen a tapasztalatlan traderek száma aki sza.nak az indikátorokra és ez megkavarja a piacot. Jó hír az FR stratégia is sza.ik az indikátorokra tehát ez engem továbbra sem izgat.

Ja és azt, hogy éppen milyen kamatokra számíthatok a kereskedésemben nem kell kiszámolnom, mert szintén megadja a Standard Calculátor, ja és ne felejtsük el, hogy ha nekem az ellentétes devizapárok ollózásával nem keletkezik zárási pozícióm , akkor a függőben lévő megbízások is hozogatnak, mert ilyen is van, amiről itt szintén nem esett még szó. Ezt a programot is kell egy kicsit tanulni használni!! Ja, de ha valakinek nincs kedve tanulni ma már a cégen keresztül 8 féle befektetésben lehet részt venni és ezek közül jónéhánynak közzétett hozamai is vannak 40-80%/év hozammal, de nem baj tegyék csak az emberek a pénzüket a bankba 5%/év kamatra, mert nehogy már egy MLM-be.......

Stb........

Nem akarok senkivel kötözködni, de azt sem akarom, hogy az emberek a ti hozzászólásaitokból ítéljék meg a rendszert. Mivel én boldogulok a tőzsdével, így továbbra sem óhajtok fórumozni, mert el vagyok magamba, de ha segítségre szorulok, majd szólok a profiknak! Haha

Az MLM részéről meg annyit, hogy nekem már passzív jövedelmem van tehát nem kell dolgoznom..... és nektek?! Haha

A lehúzás nem az intelligens emberek tulajdonsága!!!!!! Válaszként már az!!!
Báró nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-28, 03:32   #42 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ja, még egy kis apróság.
Attól, mert valakinek van jogosítványa, még nem tud vezetni, de ha megkérdezed tőle, azt fogja mondani persze tudok!
Vezetni is csak kevés ember tud pl.Schumi, Hamilton, ifj.Tóth stb. (én sem). A többi csak közlekedik több kevesebb sikerrel!

A Forexen kereskedők aránya is kb. ugyanaz, de ezt is csak kevesen vallják be!

Én nem értek a tőzsdéhez sem, de profitálok belőle, igaz, hogy segítséggel!

Az MLM pedig egy értékesítési forma és mint olyan van létjogosultsága! Tudjátok, hogy hány értékesítő ad el úgy kocsit, hogy nem valós a KM és nem is ért hozzá, te pedig megveszed, mert szépen ki van polírozva és szépen mosolyog, de Ő is pénzért dolgozik írkáljatok azoknak is meg a Tes.o műszaki osztályán is írjatok, be, hogy hogyan adhat el valaki TV-t aki ma kezdi a munkát és azt sem tudja mi az, hogy HD!

Sajnos ez mind hiba , de ez van!
Báró nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-28, 08:42   #43 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Báró! Légyszi itt ne nyomasd ezt a gagyi MLM-es dumát!

Aki hisz még benne azt sajnos úgysem tudjuk lebeszélni, de azt aki azon gondokozik, hogy tőzsdézni kezd nem kellene ilyen csipkerózsika mesével etetni.

Arra adjon nekem valaki választ, hogy ha működne a Freedomrocks rendszere, jól használva hozná az évi 80%-300%-ot, akkor a működtetők miért nem a világ leggazdagabb emberei? Miért szedik a pofátlan belépő összegeket és havi díjakat, ha egyszer milliárdosok a zseniális elméletük és zsoftverük által?
Nekem úgy tűnik, hogy ők maguk nem merik használni. Rámennek inkább a tuti 100 dollárokra. Ez a FreedomRocks átverés!

Bárki, aki kicsit is konyít a pénzügyi világhoz úgyis tudja, hogy profitot realzizálni a tőzsdén csak saját tudással lehet (vagy szerencsével). Ha pedig így van, akkor vannak sokkal olcsóbb brókercégek a piacon.

Az említett további befektetések 40-80%-os kamata (ami valójában hozam) is nagyon veszélyes terület. Minél nagyobb a várható hozam, annál nagyobb a kockázat. Magyarul lehet egy év alatt meg másfélszerezik a pénzed, de az is lehet, hogy elfelezik, vagy lenullázzák.
Aki befektetésen gondolkozik jobb ha távol tartja magát az évi 10% fölötti "kockázatmentes" hozamoktól, mert aki ilyet ígér az át akarja verni. Aki pedig 50% fölötti várható hozammal kecsegtet az inkább menjen rulettezni. Ott 1 perc alatt összehozhatja a 100%-os hozamot is és csak egy színt kell eltalálnia.
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-29, 14:31   #44 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
Hírnév szint: 8
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Taníts minket Báró Mester!
Szívesen vesszük, ha újat mondasz nekünk vagy akár csak nekem. Pl egy függőmegbízás hogyan hoz pénzt?
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-29, 14:43   #45 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
ványadt bácsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Nekem bizony van egy rossz hírem, ma magyarországon a forexen kereskedők 95%-a nem tud komoly eredményeket felmutatni(alig van az országban néhány profi) hosszútávon és ez a valóság, ha tetszik, ha nem!
Ez az arány köztudott, és rengeteg ember le is írja, csak azt nem értem, hogy ennek így önmagában mi értelme van, ha semmilyen érdemi segítséget, figyelmeztetést nem csatolnak hozzá? Azért kell mindenki képébe belemondani, hogy a kezdők jól beszarjanak? Rendkívül kedves, segítőkész hozzáállás.

Mert olyat lehetne hozzáfűzni, hogy:
"95%-uk veszít, mert olyan jellemző hibákat követnek el, mint ..., ..., stb., ezért ezekre nagyon fontos odafigyelni."

Amúgy az általad "észosztó"-ként becézett, amúgy tapasztalt olvtársak legalább a saját módszereik leírásával, illusztrálásával, kezdeti hibáikra való figyelmeztetéssel próbálnak segíteni a kezdőknek, és nem statisztikákkal ijesztegetnek, majd kárörvendően kiröhögik azt, aki esetleg még munkahelyen dolgozik.
ványadt bácsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-30, 00:51   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na még is csak lesz egy hozzászólásom, de egyben ez az utolsó.
Ezt a tengernyi sületlenséget, fogalomzavart, amit itt a Báró nevű (nomen est omen) játékos összehordott már lehetetlen überolni.
Katasztrófa.
Uff. Befejeztem, már tényleg nincs mit mondani.
Régi 2010-01-30, 14:07   #47 (permalink)
Új tag

trader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

(OLVASD EL HA KOMOLYAN GONDOLOD)
Üdvözlök minden lelkes FreedomRocks rajongót!

El szeretném mesélni a mi kis történetünket ezzel az üzleti lehetőséggel kapcsolatban.

2009.novemberében regisztráltam a freedomrocks-hoz ráadásul egy elég jó csapatba kerültem be. 2 hónap telt el és egész szépen haladtam nagyon lelkes voltam, hogy mennyire megy a dolog. Ekkor a csapatom létszáma jobb 6, baloldal 8 ember volt amiből 4 a saját direktem volt. Tartottam az előadásokat jártam oktatásokra szóval mindent betartottam amit csak ajánlottak, sőt még pesten voltam a freedomrocks-napon.

Elérkeztem arra a pontra, hogy mostmár gyakorlatban is kipróbáljam azt amit eddig csak demó pénzel csináltam illetve a döntéssegítő progival (hyper drive)

A játékpénzes megoldás nagyon tetszett mert ott a program segítségével 50e játékpénzből 134e dollár játékpénzt csináltam.

ekkor már 2010. jan. 15 volt és úgy döntöttünk csapaton belül h mivel 500 dollár kell ahhoz h elkezdjük élesben ezért mi adunk esélyt ennek és számszerint 6-an összedobtunk fejenként 500USD-t. Ez 3000USD volt.

Megnyitottuk a számlát és elhelyeztük az összeget. volt egy srác köztünk akinek sok ideje volt ezért ő volt a megbízott trader.
A történet lényege az h minent úgy csináltunk ahogy a hyper drive mondott és semmiben nem tértünk el az előzőektől mégis a számla kinullázódott. Ellenőriztük a nyitásokat és mint kiderült, nagy butaság volt a döntéssegítőre hallgatni.

Aki azon gondolkozik, hogy 500USD elkezd kereskedni annak sok sikert kívánok de kalkulátorok alapján van 5,3% arra hogy az a pénz 6hónap múlva nem h gyarapodik hanem h meglesz.

Egyetlen dolgot ajánlottak nekem KÉPEZD MAGAD és akkor trader lehet belőled.

a cikknek még lesz folytatása hamarosan.....
trader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-30, 15:43   #48 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
FxRp Y€$ a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül FxRp Y€$ részére
Alapbeállítás

Sziasztok!
kellemes volt végig olvasni az eddigieket, és éppen ezért regisztráltam, és köszöntelek, és köszönöm, hogy itt lehetek !
Már megérte! Objektív, szellemes, és vicces is egyszerre.
A témakörben (FreedomRocks) még nincs sok tapasztalatom, de hétfőn megnézem a demot, a videjot is, meg meghallgatom a többieket is. Helyből MLM ellenes lehetnék, de az előítélet, a sci-fi-zés, a "beleraktam mit gondolok" nem működik, és megrontja a kapcsolatokat. Nmá!
Mindenki maga dönt, mérlegel, infrmációk ismeretében (vagy hiányában).
Mindenki sikerre vágyik az saját ÉLETében.
Így lehet sikeres kereskedő, lehet sikeres hálózatépítő, és adott esetben még fejlődhet is önmagához képest.
Tehát minden érdekel, amit itt Tőletek olvashatok jelen témában, és azt gondolom én hozzátenni szeretnék, megosztani, hiszen aki itt olvass, Ő már érdekelt...
Halihooo, söprés kifelé, fél méteres a hó!
FxRp.
FxRp Y€$ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-31, 14:36   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Cool

Idézet:
Báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Olvasgatom itt a FreedomR.(FR) alázását és most telt be a pohár....
. Mivel én boldogulok a tőzsdével, így továbbra sem óhajtok fórumozni,
ha nincs szükséged forumozásra, minek olvasgatsz mégis fórumokat, vagy ez csak hirtelen a képernyődre ugrott?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-31, 19:03   #50 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
trader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
(OLVASD EL HA KOMOLYAN GONDOLOD)

2009.novemberében regisztráltam a freedomrocks-hoz ráadásul egy elég jó csapatba kerültem be. 2 hónap telt el és egész szépen haladtam nagyon lelkes voltam, hogy mennyire megy a dolog. Ekkor a csapatom létszáma jobb 6, baloldal 8 ember volt amiből 4 a saját direktem volt. Tartottam az előadásokat jártam oktatásokra szóval mindent betartottam amit csak ajánlottak, sőt még pesten voltam a freedomrocks-napon.

Elérkeztem arra a pontra, hogy mostmár gyakorlatban is kipróbáljam azt amit eddig csak demó pénzel csináltam illetve a döntéssegítő progival (hyper drive)
Ezért szeretjük a MLM előadókat és magát az MLM-et. ( „két hónapja tartottam az előadásokat, majd úgy gondoltam kipróbálom”) Ez tényleg, no comment.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, bukás, FOREX, Freedom Rocks, FreedomRocks, MLM, veszteség

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:49 , a GMT +1 időzóna szerint.