Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-07-29, 12:49   #51 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na, ez nekem is új. Nem tudtam, longolni is szokott, kösz az infót!

Árpi helyrejön, segítünk neki.

Te korában előfizettél Timothy-ra, vagy figyeled a kis papírokat is?

Én csak annyit tudok, Martin Shkreli visszatért, KBIO újra Nasdaq-on
Nem fizettem elő minden tradeje transzparens a weboldalán. És nem csinál olyat timothy mint árpi, hogy törli a weboldalát és beszünteti a nyilvános számlát..

nem figyelem a kis papírokat. És nem is foglalkozok tőzsdével már, cask ennyi információt szerettem volna megosztani amiket fentebb írtam, csak hogy tisztán lásssanak a többiek a bejegyzésed miatt. csumka
allspark nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-29, 13:00   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.367
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jól van, ezt észre se vettem, hogy nincs weboldala, felhívom, nekem ez gyanús.

És persze köszi, hogy szóltál!

Timothy teljesen okés, jaja, én régebben poénból meg akartam nézni, mit csinál,de nem vonzott ennyire.

Kár, nem trédelsz, sok sikert, amit most csinálsz, szervucc!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-07-29, 13:25   #53 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
Hírnév szint: 5
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem régiek, ezért bocs, de nem terveznek rövidtávra remélem

Zsolti holnap fizeti be az éleset, mert demoban csak 5 trade-t enged napon belül.

https://collective2.com/system102550241
https://collective2.com/system104810400
Köszi a linket, de ez tényleg nagyon rövid távú, és nem is annyira vonzó eredmény, főleg a hozam kockázat arány. De hamár úgyis megkaptam több indekitől, hogy biztos azért akarok közösen kereskedni, mert nem tudok, egy képernyőképet azért beszúrok az előző 2 hétről. És szerintem a hozam kockázat arány a legszebb benne. (légyszi hagyjátok azt a részt, hogy hamisítottam, stb stb. Nem szeretnék magyarázkodni)

Én pl. ahogy írtam is, azért szeretnék ilyen közös kereskedős számlát, hogy kevesebb időt, energiát kelljen beleraknom.
Most az a helyzet velem, hogy sajna pénzügyileg rosszul állok, és ezért nagyra veszem a kockázatot, aminek sejtitek, mi volt a következénye.De pont ezért nem merek/tervezek csak saját kereskedésre nagyobb összegek rakni.
Ezért most 2 tervem volt:
1. Közös számlán kereskedni más traderekkel.
2. Programozni, és amit csak lehet automatizálni a kereskedésemben. (ami számomra életbevágó, mert pl az előző 2 hétben több, mint 500 kötésem volt.)

Amint látjátok a fórumos bejegyzéseket, az első pont egyenlőre buktának látszik, a másodikkal viszont jól haladok.
Csatolt kicsinyítések
koezoes-kereskedes-2016-jul-3-4-het.jpg  
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-29, 13:57   #54 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért csatolom az MT4-es kivonatot is, bár nagyon nem szeretem, mert balance-ot mutat, nem equity-t. (A html-t csak zippelve engedte)

Bocsanát, de investor password-ot nem adok meg, mert nem tagadom, vannak régebben csúnya részek. Csak azért küldtem, hogy láthassátok nagyjából mivel foglalkozok.
Tudatos vagyok róla, hogy ez a rövid távúkereskedés a legnehezebb pálya, de mindenképp szeretnék itt sikert elérni, mert tisztában vagyok azzal is, hogy itt van a legnagyobb lehetőség is a profitra is.

De pl megint csak ezért kezdtem érdeklődni a közös kereskedés iránt, hogy "ok legyen havi 300% helyett évi 30% a cél, de akkor abba sokkal kevesebb időt és energiát szeretnék beletenni".
Csatolt kicsinyítések
koezoes-kereskedes-2016-07-29.gif  
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip 2016 07 29.zip (27,0 KB, 20 olvasás)
Régi 2016-07-31, 10:38   #55 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez most jó, vagy rossz, hogy MT4 kivonat után ilyen csönd lett?
Pont az ellenkezőjére számítottam.
Régi 2016-07-31, 16:03   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 240
Hírnév szint: 4
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Biztos még próbálják feldolgozni a két hét alatti számlatriplázást.
Ha ez Neked ennyire megy, akkor nem értem miért van szükséged közös kereskedésre.
Követni valószínűleg úgysem tudná senki amit csinálsz, mert elég kevesen kötnek ennyit.
Nagyobb tőkével pedig elég lenne évente csak 2-3 hetet dolgoznod, azon kívül minden időd szabad lehetne.
Ezért nekem úgy tűnik hogy csak tőkére van szükséged, kereskedő társakra nem igazán.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-09, 13:54   #57 (permalink)
Szenior tag

ambrika logója

Hely: Jelenleg a Balcsi alsó végénél.
Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 7
ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
.....
Tudatos vagyok róla, hogy ez a rövid távúkereskedés a legnehezebb pálya, de mindenképp szeretnék itt sikert elérni, mert tisztában vagyok azzal is, hogy itt van a legnagyobb lehetőség is a profitra is. .....

.
Alacsony tf, legnagyobb lehetőség a profitra... Azért annyira biztos ne legyél ebben a párosításban.
ambrika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-09, 17:08   #58 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
allspark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
penny stocks-al azért lehet milliókat csinálni, mert indexxel ellentétben individuális, nem 300 vagy mennyi részvény átlaga. Sokkal jobb lesz a risk reward és találati arány éppen ezért. De ehhez cask józan paraszti ész kell és nem kell fizikusnak lenni hozzá ha valaki tanyulmányozta az opciós görögöket akkor biztos vagyok benne, hogy megérti miért a penny stocks-al lehet vagyont csinálni alacsony akár 2000 -10.000 dolláros kezdőtőkével. Fél évtized is kellhet hozzzá de 2-4 millió dollárt meg lehet csinálni ennyi idő alatt. Persze ha a pszicó és a strat is rendben van. Penny stocks-nál van a legkevesebb tick, kevés gyertya van mert nem tradelik szarrá, kevesebb a zig zag benne és ezért kevesebbszer lesz stop fölöslegesen. Jobban hatnak a hírek, az opciós görögök, és minden szar. Nem véletlen lett Timothy sykes milliomos belőle, és lett számtalan tanonca dollár milliomos, akik kb saját stratágiával tradelnek. Csak azért lettek miliomosok mert penny-t tolják.
Ezt kifejtenéd jobban?

Penny-n valóban kevesebb lehet a robot (bár ez sem biztos, mert ma már ezeken is figyelők vannak), és kevesebb a napon belüli csapkodás a nagyon szűk likviditás miatt.

De azt nem értem, miért lehet több pénzt csinálni belőle, mint a futures termékekkel. Légyszi fejtsd ki jobban, engem érdekelne, köszönöm!
Régi 2016-08-09, 19:36   #59 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
Ezt kifejtenéd jobban?

Penny-n valóban kevesebb lehet a robot (bár ez sem biztos, mert ma már ezeken is figyelők vannak), és kevesebb a napon belüli csapkodás a nagyon szűk likviditás miatt.

De azt nem értem, miért lehet több pénzt csinálni belőle, mint a futures termékekkel. Légyszi fejtsd ki jobban, engem érdekelne, köszönöm!
oks kifejtem neked, Timothy és a többi pennys milliomos lett tőzsdéből. Miért nem azoktól kérdezed meg, hogy smint akik már milliomosok, van egy csomó pennys milliomos. Én csak követem őket én nem vagyok az. KOmolyan mi a herótos úristenért engem kérdezel...te csináltál 4 milliót a tőzsdén? vagy a többi itt ezen a kicseszett fórumon? vagy én ? NEM. Kérdezd azokat akik igen. Ha műszakis vagy, akkor használd már azt a **** agyadat.
allspark nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-09, 19:43   #60 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Arról beszéltél hogy vegyen vissza Bill, csak a probléma hogy magunkkal szemben túl elnézőek vagyunk, ha már beszólsz másnak akkor mutass példát és fogadd meg a saját tanácsod, kivéve ha tényleg szükséges mogorvának lenned, mert van aki csak a csúnya szóból ért, de jelen esetben ez nem volt indokolt.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-09, 20:24   #61 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arról beszéltél hogy vegyen vissza Bill, csak a probléma hogy magunkkal szemben túl elnézőek vagyunk, ha már beszólsz másnak akkor mutass példát és fogadd meg a saját tanácsod, kivéve ha tényleg szükséges mogorvának lenned, mert van aki csak a csúnya szóból ért, de jelen esetben ez nem volt indokolt.
Ezen a higgadtságon mindig ámulok.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-09, 20:53   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
oks kifejtem neked, Timothy és a többi pennys milliomos lett tőzsdéből. Miért nem azoktól kérdezed meg, hogy smint akik már milliomosok, van egy csomó pennys milliomos. Én csak követem őket én nem vagyok az. KOmolyan mi a herótos úristenért engem kérdezel...te csináltál 4 milliót a tőzsdén? vagy a többi itt ezen a kicseszett fórumon? vagy én ? NEM. Kérdezd azokat akik igen. Ha műszakis vagy, akkor használd már azt a **** agyadat.
Na jól van, akkor primkó vagy, ennyi, pedig már kezdtem komolyan venni, amiket írsz.

Ahogy a korábbi beírásaid is tükrözik. Ez a stílus vállalhatatlan, még ha lenne értelme, amit írsz, de most még az se volt A korábbi leoltósodnak több volt, komolyan, de ennek nulla szakmai értelme volt, de előtte azért állítottál dolgokat, mit miért.

Azért valami konzisztensebb, szakmaibb választ vártam, de nem baj, ha újabb öt évet kellene rá várni

Nem is értem, miért nem voltál sikeres a tőzsdén

Ha meg troll vagy, mehetsz kockásseggűhöz továbbképzésre

De, akarok segíteni, és ez most őszinte, olvasd el e három könyvet:
Eckhart Tolle: Új Föld
Brian Tracy: Phoenix seminarium
Alexander Oakwood: Hogyan mondjunk nemet, és mikor?

Sok sikert az életben!
Régi 2016-08-09, 21:10   #63 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocs, ha nem lettem volna egyértelmű: nem te, hanem a stílusod primkó.
Régi 2016-08-09, 22:09   #64 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Bocs, ha nem lettem volna egyértelmű: nem te, hanem a stílusod primkó.
Hogy is szokták mondani?
"A stílus maga az ember."
  Válaszol idézettel
Régi 2016-08-17, 16:36   #65 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 102
Közösen a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Safe

Kedves "Safe" !

Ahogy elnézem elég sok olyan üzenetet kapott, ami talán elvette a kedvét az egésztől.
Ha mégsem, és maradt még egy kis bizodalom, a téma iránt, akkor volna egy elképzelésem.
Ha küld egy E-mail címet, privát üzenetként, szívesen elküldöm a részleteket.
Üdvözlettel
Közösen.
Közösen nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-18, 17:32   #66 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 102
Közösen a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves "Safe" !

Ahogy elnézem elég sok olyan üzenetet kapott, ami talán elvette a kedvét az egésztől.
Ha mégsem, és maradt még egy kis bizodalom, a téma iránt, akkor volna egy elképzelésem.
Ha küld egy E-mail címet, privát üzenetként, szívesen elküldöm a részleteket.
Üdvözlettel
Közösen.
Közösen nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-24, 14:04   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
használd már azt a **** agyadat.
Baszódj meg Gabi!
Válaszol

Címkék
csapat, Daytrader, Kézi kereskedés

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Közös kereskedés Mackópajtás Kezdőknek 21 2014-02-11 07:04

A pontos idő 04:54 , a GMT +1 időzóna szerint.