Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-07-03, 16:56   #501 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
Hírnév szint: 2
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás usdjpy update

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Több függőm is volt betéve,az USDJPY kattant csak be.Szintnél.
A másik még a dax maradéka,mostmár megy célárig,vagy Sl.
A többi függőt 7végére töröltem.
(Azt hiszem megajándékozom magam valamivel,majd azt is megmutatom később.
update:
usdjpy BElett,2 egység lezárva belőle 113-nál..Nyolc egység megy tovább,ha megy.
113.90 körül lesz stop modosítás.Ha lex.
ger30 még ott poroszkál az Sl körül,arra számítok,hogy beírja a nyereséget ma Sl-el.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdjpydailyz.png  
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-03, 17:31   #502 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 982
Hírnév szint: 6
Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
binarytrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor lehet a kockaztatott osszeg tul komolytalan szamodra azert kaszinozod el. Ez abbol is sejtheto, ahogyan 1 milliorol velekedsz. Ha lenne tetje akkor ketszer meggondolnad talan a kovetkezo tradet.
Minden penz szamit, egybol lesz a ketto. Nem tudom, hogy mi pontosan az oka az onpusztitasomnak, de erre is igaz, hogy mindenki a sajat valosaganak a rabja, en annak, hogy nem kell becsulnom annyira azt, amit elerek. Akkor se, ha rengeteget dolgozom erte. Dolgozom rajta..
UC statusz..
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2017-07-03-17-24-17.png  
Rewand elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-07-04, 11:49   #503 (permalink)
Szenior tag

Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

UC, hozzatettem a poziciokhoz, buy stop orderek besorolva.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2017-07-04-11-47-14.png  
Régi 2017-07-04, 14:19   #504 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 465
Hírnév szint: 3
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Jobb lett volna egy nagyobb korrekció, remélem nem fals a jel. Ha igen, fentebbről újra próbálom.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-04, 14:50   #505 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Erla, miert gondolod, hogy short, illetve hogy a korrekcio utan is short marad az irany? En most mindent beletolok a longba..
Régi 2017-07-04, 15:59   #506 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na ez eldolt, nalam stop 50 alatt.
Régi 2017-07-04, 16:37   #507 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.302
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Rewand, azt hiszem, figyelmen kívül hagytad a CAD erősödését az összes devizapáron. Még sehol nincs fordulóra utaló jel... jelenleg... és a forduló sem lesz sima, szerintem.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-04, 16:59   #508 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Alighanem ezt délben le kellett volna zárni... ha nem csavargok
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gbpsek_4_7_17_2long.jpg  
Régi 2017-07-04, 17:09   #509 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Rewand, azt hiszem, figyelmen kívül hagytad a CAD erősödését az összes devizapáron. Még sehol nincs fordulóra utaló jel... jelenleg... és a forduló sem lesz sima, szerintem.
Na, azt nem neztem, te meg nem szoltal, ugyhogy innentol nyaralas, tredeles mar nincs a heten
Régi 2017-07-04, 17:20   #510 (permalink)
Szenior tag

erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Csak akkor fogom bekötni, ha m15ön értelmes flag alakul ki.
Sl-t a struktúrába fogom tenni, a célárat pedig fib 50--61,8 közé. Ott zárni fogom a pozi minimum 70%-át, a maradék 30%-ot nullába húzva tartom.

A fenti rajz a saját véleményem, nem befektetési felhívás bla bla bla -mielőtt valaki elkezd baszlatni-.
Régi 2017-07-04, 17:54   #511 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

usd/cad m5ön záró alakzat van, a pozi 90%-át bezártam
Régi 2017-07-04, 18:04   #512 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csak, mert jól néz ki
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gbpusd_csak.jpg  
Régi 2017-07-04, 18:08   #513 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Rewand, azért gondolkodtam shortban, mert d1-en az irány short. 6-hó 27-én már kidugta a fejét a CAD, másnap meg is indult szépen, majd jött is lefelé (impulzus), majd kellett egy kis felfelé mozgás (korrekció) és én ennek kerestem meg a végét. Ezért gondolkodtam shortban. Elvileg van még útja lefelé, 4es hullámban vagyunk talán, de kitudja. Új aljon van további short, de a célárat benntartom, az nem változik.
Régi 2017-07-04, 19:24   #514 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Miután kificánkolta magát M1-en USDCAD, bekötöttem kézzel az 1. Longot, többi mélyebben megbízási alapon, ha lemegy. Ez alighanem csak egy skalp lesz... közben SL 1,2923-ra lép
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdcad_4_7_17_1long.jpg  
Régi 2017-07-05, 06:22   #515 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Csak akkor fogom bekötni, ha m15ön értelmes flag alakul ki.
Sl-t a struktúrába fogom tenni, a célárat pedig fib 50--61,8 közé. Ott zárni fogom a pozi minimum 70%-át, a maradék 30%-ot nullába húzva tartom.

A fenti rajz a saját véleményem, nem befektetési felhívás bla bla bla -mielőtt valaki elkezd baszlatni-.
Nekem igy jött össze
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzd_4_7_17_1long.jpg   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzd_5_7_17_1sh.jpg  
Régi 2017-07-05, 08:23   #516 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

C@maro!
Jó reggelt!
Nem csinálta meg az alakzatot, így nem lett bekötve a trade.
Majd keresek mást, ha látok valami kedvemre valót jövök és posztolom. Még 2-3 tréd erejéig jó vagyok, aztán felfüggesztem a képek küldözgetését.
Régi 2017-07-05, 08:48   #517 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro!
Jó reggelt!
Nem csinálta meg az alakzatot, így nem lett bekötve a trade.
Majd keresek mást, ha látok valami kedvemre valót jövök és posztolom. Még 2-3 tréd erejéig jó vagyok, aztán felfüggesztem a képek küldözgetését.
Neked is jó reggelt és szép, eredményes napot!

Hajnalban elég szép mozgás volt... fájt a fogam, hát belestem..., jobban jártam volna tán, ha lecsukok pár pozit, mert azóta leapadtak
Remélem, ez sem lesz rosszabb a jelenlegi SL-nél.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gbpjpy_5_7_17_1long.jpg  
Régi 2017-07-05, 10:05   #518 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

10:15-kor rá fogok adni, azaz, ha a mostani m15ös kintmarad.
SL.: 0.7325
Tp.: majd menet közben kiderül, de nagy mozgást várok, feltehetőleg rá fogok adni még, így a célár nyitott, de ha bejönne a d1es alsó vonal, az óriási lenne.
Régi 2017-07-05, 15:39   #519 (permalink)
Szenior tag

akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
update:
usdjpy BElett,2 egység lezárva belőle 113-nál..Nyolc egység megy tovább,ha megy.
113.90 körül lesz stop modosítás.Ha lex.
ger30 még ott poroszkál az Sl körül,arra számítok,hogy beírja a nyereséget ma Sl-el.
ger30 mire leírtam be is irta a nyereséget,usdjpy még mindig él.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdjpydailyy.png  
Régi 2017-07-05, 16:47   #520 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 170
Hírnév szint: 1
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Azzal együtt, hogy ez is benne van a pakliban. :

Ki...szott olaj. Ezt utálom a legjobban, amikor pár ponttal előbb fordul, mint ahol a limitem van. A kispadról nézhetem, ha nem tudok beszállni, ahogy elmegy a célárig. Ráadásul egy kis kockázatú, jó R/R-es trade.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-wtih1.png  
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-05, 17:21   #521 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 720
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ki...szott olaj. Ezt utálom a legjobban, amikor pár ponttal előbb fordul, mint ahol a limitem van. A kispadról nézhetem, ha nem tudok beszállni, ahogy elmegy a célárig. Ráadásul egy kis kockázatú, jó R/R-es trade.
Amikor a rádióban, médiában ezt hallod: emelkedik a benzin ára itt nálunk, az Isten háta mögött, akkor nyugodtan lehet shortolni az olajat.
Annyira sehol sem vagyunk a világban, hogy ide minden később érkezik....

(Majd csak figyeld meg, hogy jövő hét második felében csökkenteni fogják a benzin árát a kutakon.)

https://holtankoljak.hu/arvaltozasok

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-oil.gif
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-05, 17:28   #522 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én meg hamar kiszáltam
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-stav50717_2op.jpg  
Régi 2017-07-05, 20:44   #523 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Fűtőolaj Short :TP 1,38
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-folaj050717_2sh.jpg  
Régi 2017-07-06, 13:08   #524 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Fűtőolaj Short :TP 1,38
Fűtőolaj Short - Veszteséges nyereség

Mai EU -hamar kiszáltam... kár volt
Ger30 is esetleg nyereségesvesztes lesz, de marad... azt hittem, betömjük ma azt a ''LYUKAT'' félig...
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-ger_6_7_17_1sh.jpg  
Régi 2017-07-06, 13:29   #525 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

... most, hogy megnyitottam a Xtibit... hát... ez megviccelt ma 1 kicsit... nem sokat voltam gépnél délelőtt.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-w20_60717_long.jpg  
Régi 2017-07-06, 14:43   #526 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Beindult az SL vadász
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-euvsger_60717_2.jpg  
Régi 2017-07-06, 15:43   #527 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Most ugrik a ''MAJOM'' a vízbe
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-euvsger_60717_3.jpg  
Régi 2017-07-06, 15:48   #528 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Vajon kilépünk a D1-es csatornából Északra???... vagy marad DÉL
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-de30_20_06__060717_xt.jpg  
Régi 2017-07-06, 16:38   #529 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nálam a Dax inkább long. D1-en C Hullám épp a 12400-as ellenállásnál. Ezért is longoltam reggel. Buktam, majd később a short szignálnál nem kötöttem be, mert a H1-es felső sáv alját vettem célárnak és egy 1,8-as R/R-be az általam esélyesebbnek tartott longgal szemben nem akartam menni. Háááát kellett volna. Főként, hogy a short szignál egy range tetején volt.

Így utólag értékelve, a júni 29-i beszakadást nem tudta igazán kiheverni, ami a további shotrtot erősítette reggel is. Hát ez így alakult. (Utólag mindig okosabb az ember.)

Ha kb. ott zár ma, ahol most van és nem csinálja meg az ATR expanziót, akkor nekem még az előny mindig a long oldalon marad.
Addig is várom, hogy az euro long limitem teljesüljön.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-de30eurdaily-1.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-de30eurm5-2.png  
Régi 2017-07-06, 17:43   #530 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása
Nálam a Dax inkább long. D1-en C Hullám épp a 12400-as ellenállásnál. Ezért is longoltam reggel. Buktam, majd később a short szignálnál nem kötöttem be, mert a H1-es felső sáv alját vettem célárnak és egy 1,8-as R/R-be az általam esélyesebbnek tartott longgal szemben nem akartam menni. Háááát kellett volna. Főként, hogy a short szignál egy range tetején volt.

Így utólag értékelve, a júni 29-i beszakadást nem tudta igazán kiheverni, ami a további shotrtot erősítette reggel is. Hát ez így alakult. (Utólag mindig okosabb az ember.)

Ha kb. ott zár ma, ahol most van és nem csinálja meg az ATR expanziót, akkor nekem még az előny mindig a long oldalon marad.
Addig is várom, hogy az euro long limitem teljesüljön.
Lényegében jól látod a mozgást, de vedd figyelembe, hogy a D1-es csatornákban mindig megváltozik egy idő után a mozgás. Longban vagyunk, az 1. csatornában már 6 hónapja, most lépett a 2. csatornába és hamarosan kell, hogy kövesse a 3. csatorna,de szerintem az elkövetkezendő napokban a 2. és 3. csatorna lesz a domináns. Ezek szerint muszáj shortolni is. Persze, ez az én véleményem!
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-de30_elem_d1.jpg  
Régi 2017-07-06, 17:59   #531 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

GBPSEK RESTART után ... lehet, megint SL nyer?
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gbpsek_6_7_17_1long.jpg  
Régi 2017-07-06, 20:08   #532 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lényegében jól látod a mozgást, de vedd figyelembe, hogy a D1-es csatornákban mindig megváltozik egy idő után a mozgás. Longban vagyunk, az 1. csatornában már ...
Teljesen más a stratégiánk, a szempontrendszerünk, így ebből fakadóan a végeredmény is. Tök mindegy, hogy long vagy short, a lényeg, hogy az ember következetesen tegye a dolgát és fogadja el, hogy az nem mindig jön be.

Számomra az egyik legfontosabb a tradeban a határozott döntésképesség. A határozott, fegyelmezett és következetes döntés. És ha rosszul döntök, számomra értékesebb, mintha nem döntök. A határozatlanság és a döntésképtelenség a kudarc meleg ágya. Szerintem.

Tegnap és ma jól döntöttem. Mindkét trade esetében. Ma lényegesen kisebb kockázatot vállaltam, mert úgy ítéltem meg. Jól tettem.

A fent említett reggel kihagyott short helyességében már nem vagyok annyira biztos. Bár ezt az is befolyásolja, hogy hogy alakult a nap.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-de30eurm5.png  
Régi 2017-07-06, 20:13   #533 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

EURCAD Long
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurcad_6_7_17_1long.jpg  
Régi 2017-07-06, 21:44   #534 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Olaj, Brent olaj short ismétlés megbízási alapon
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-olaj_6_7_17_1short.jpg  
Régi 2017-07-07, 10:27   #535 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 157
Gyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurusdmicroh1.png

Kár hogy nem tudtam belépni,pedig a visszateszt is megvolt :/
Gyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-07, 13:04   #536 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
DAXot zártam
EU felfog szúrni alighanem 1,16-ig ... sok a shortos... SL kivéve
GER30- megnyilt 2 short megbízás reggel... SL +ban, egy kis benzinpííízre... erővel lyukat akarok tömni)

EURUSD -Jelenleg, SZERINTEM lejön 1,1385-1,1393 közé, aztán megint megyünk északra, menetközben majd rendezem a SL,TP sorsát
Másolni tilos!!! -ez az én hülyeségem
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eu_070717_1sh.jpg   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eu_070717_2meg_long.jpg   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-ger30_070717_2short.jpg  

Régi 2017-07-07, 13:05   #537 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csatolás 10664

Kár hogy nem tudtam belépni,pedig a visszateszt is megvolt :/
Verd orrba, aki visszatartott
Régi 2017-07-07, 13:28   #538 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Olaj, Brent olaj short ismétlés megbízási alapon
Olaj még aktív... erősen gondolkodom egy visszateszten... vagy
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-brentolaj_06nyit_070717_short.jpg   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-olaj_06nyit_070717_short.jpg  
Régi 2017-07-07, 15:14   #539 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
GER30- megnyilt 2 short megbízás reggel... SL +ban, egy kis benzinpííízre... erővel lyukat akarok tömni)

EURUSD -Jelenleg, SZERINTEM lejön 1,1385-1,1393 közé, aztán megint megyünk északra, menetközben majd rendezem a SL,TP sorsát
Másolni tilos!!! -ez az én hülyeségem
Na... minden megvolt, még sincs este
Régi 2017-07-07, 15:25   #540 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Na... minden megvolt, még sincs este
EURUSD -ismétlés
Short lezárva
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eu_070717_3meg_short.jpg   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eu_070717_3meg_long.jpg  
Régi 2017-07-07, 15:38   #541 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
EURUSD -ismétlés
Short lezárva
GER30 ujraindult- lemaradt SL +ban.... megint
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-ger30_070717_3short.jpg  
Régi 2017-07-07, 20:03   #542 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ger30 mire leírtam be is irta a nyereséget,usdjpy még mindig él.
Most költözök egy másik nyaralóhelyre,nem fogok tudni figyelni.Ezért az usd jpy-t lezárom.17485usd össz nyereséggel,nem várom ki a célárat.
Az elmúlt kb 1 hét így néz ki,ahogy a képen.
A nagy profitot két trade hozta.ger30+usdjpy.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-metatrader-utolso-het.png  
Régi 2017-07-10, 07:30   #543 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 5
Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jó nyaralást akárki!

Gratulálok akárki & C@maro!

Eur-usd fel is jó volt és le is....ráadásul 2x is

Innentől nyári szünet, folyt köv szeptember 01-én.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurusd0627-0707.png  
Eszter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-13, 17:49   #544 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az ido megmondja, hogy jo lora tettem-e vagy nem.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2017-07-13-17-40-12.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2017-07-13-17-40-25.png  
Régi 2017-07-13, 17:56   #545 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Keresed a usa/kanada alját?
Régi 2017-07-13, 18:05   #546 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Keresed a usa/kanada alját?
Nem kifejezetten, engem altalaban csak egy 50 pipes fordulat erdekel, azon tul mindegy, hogy merre megy. UJ-nel se akarok tobbet, ennel se. Ezek a parok voltak elottem, lehetne barmely masik is.
Régi 2017-07-13, 18:11   #547 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha ez lefelé kimegy, jöhet egy meredek, gyors esés. Szerintem.
Régi 2017-07-13, 18:32   #548 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha ez lefelé kimegy, jöhet egy meredek, gyors esés. Szerintem.
Amit én látok, az egy H4-es 3. szint utáni esemény. Azt nem lehet tudni, hogy ez csak lenyúlás a megbízásokért vagy újabb short szintszámlálás kezdete. A kitörést gondolom validálod, ami még nagyon messze van időben. Én soha nem kereskedek nagy időtávot, csak azt a pillanatot, amikor egy nagyobb mozgás végén tetten érhető a manipuláció. Kivéve, ha hülye vagyok. Nálam a script az, hogy megjelentek a pinek (manipulációs jel egy nagyobb mozgás végén), megjelent a foglyul ejtés mintázata, de az abc minta még nem került validálásra. Tehát ezt megelőlegezem. Hol nem szabadna ma lenni? Ahol az x van.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdcadh4july_1.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdcadh1july13_2.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdcadh1july13_3.png  

Régi 2017-07-13, 19:05   #549 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az UJ scriptem így néz ki.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usdjpym15july13.png  
Régi 2017-07-13, 19:10   #550 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szia erla01 , Rewand!
Már untam magam itt egyedül, ezért elmentem aratni fel búzát haza is hoztam, a többit majd hóónap
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-p500_buza_130717_1.jpg  
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 6 (1 tag és 5 látogató)
Rewand
Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Forex haladóknak: holtpont vagy halott ügy? moneymentor Devizatőzsde 2071 2017-07-31 21:19
Hosszú távú, nem day-trade "játékra" milyen számlatípust érdemes? Qeri Kezdőknek 5 2016-07-03 21:32
Nagyobb hirtelen mozgások bejelentés nélkül Én. Kezdőknek 4 2016-01-16 19:53
Könyvajánló kezőknek és haladóknak! Jockey1 Kezdőknek 15 2014-05-03 08:56
Forex kezdőknek és haladóknak fxgekko Kezdőknek 1 2012-06-30 23:05

A pontos idő 08:30 , a GMT +1 időzóna szerint.