Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-05-15, 19:20   #3501 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.798
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megfogtál! Ma a GBP párokon semmit nem láttam,egy nyomorék trendvonalat nem tudtam behúzni
De ha jól látom,akkor a weekly b hullámra gondolsz ami nemsokára fibo 38-as szinthez ér 1,3345 körül?
Te mit nézel??? GBPUSD- mondtam
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-15, 19:25   #3502 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 386
Hírnév szint: 3
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tedd fel a chartodat amit elemezni akarsz, az elemzeseddel egyutt. Segitek megerteni a dolgokat ugy, hogy elmagyarazom, hogy esetleg hol tevedsz, ha tevedsz, es hogyan csinald, hogy jo legyen.
EQU!Megnéznéd nekem a GbpJpy-t Elli szemével,hogy mit lát?
Csak a kiváncsiság kedvéért...
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-05-15, 19:26   #3503 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 46
Hírnév szint: 2
VikThor1029 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

VikThor1029 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-15, 19:35   #3504 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 976
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül equalizer részére
Alapbeállítás

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EQU!Megnéznéd nekem a GbpJpy-t Elli szemével,hogy mit lát?
Csak a kiváncsiság kedvéért...
Hosszabb tavon mindenkeppen le fogunk esni az elozo alj ala:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-9.29-pm.jpg

De hogy e mikor fog megtortenni, azt nem tudom... egy mervado pelda erre a GBPCAD 3 eves korrekcioja mielott ugrott volna... nagyon komplex ez a korrektiv struktura olyannyira, hogy egyszeruen hamyagolom ezt a parost egy jo ideje.

Rovidebb tavon pedig ezt latom, de erre is fel kell keszulni, hogy komplex strukturak kereten belul tortenik meg, nem pedig egyens vonalu egyenletes mozgassal:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-9.30-pm.jpg

En kihagyom ezt a parost, hiszen annyi szuperul epulo struktura van kialakuloban ahol bazi nagyokat lehet keresni. Minek kinlodni egy ilyen komplex korrektiv strukturaval?

Holnap teszek par jo lehetoseget par nagyon jo setup formajaban amiket epulni latok, olyanokat amibe beallsz es par honap mulva kiszallsz egy vagon dohannyal.
equalizer elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-15, 19:40   #3505 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te mit nézel??? GBPUSD- mondtam

Vagy erre gondoltál? Ha átüti az előző hight akkor vége a B hullámának

Régi 2018-05-15, 19:50   #3506 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

1. Az elso felkialtojel az, hogy korrektiv strukturara SOHA nem huzunk FIB szinteket, csakis impulzusra! Te pedig a korrektiv strukturat akarod FIB-ezni, ami egy vegzetes hiba, hiszen az impulzust korrektalja egy konszolidacio es ennek a merteket mered %-ban, nem pedig a korrekciot korrektalja az impulzust mint ahogyan Te varod azt. Erted? Vagyis: az elozo impulzust FIB-ezd fentrol lefele es nezd, hogy a korrekcio melyik szintig jott vissza, igy:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-9.42-pm.jpg

2. A trendvonalad egyszeru ebben az esetben, ez a rozsaszin vonal:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-9.43-pm.jpg

Na most, ezt ketfele keppen lehet kezelni, az elso eset az, hogy letortuk a trendvonalat es lefele megyunk, hogy atussuk az aljat es megcsinaljuk a weekly struktura utolso impulzusat, ehhez most kell egy nagyobb korrekcio es utana shortolom megint en is, mint Tback.

Es lehet ugy is kezelni, mivel az utolso felfele mozgas atutotte a csucsot, hogy kialakuloban van egy expanded flat es meg van egy utolso impulzus felfele az eses elott, ebben az esetben fordulni fogunk felfele, uj csucsot utunk es uj trendvonal is keletkezik, a sarga:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-9.44-pm.jpg

Mindket esetnek specifikus jelei vannak amik alapjan egesz jol lekereskedhetoek. Az elsonek a bearish flag amirol beszeltem, a masodiknak egy felfele impulzus es egy bullish flag.
Régi 2018-05-15, 19:55   #3507 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 386
Hírnév szint: 3
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Hosszabb tavon mindenkeppen le fogunk esni az elozo alj ala:
Gyors voltál!
Ok,értem,majd később visszatérünk rá!Most figyelem mi lex!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-15, 20:03   #3508 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Egy fasza trade setup longra az AUDCAD-en. Akik szeretik a csatornakat, azok most extazisba eshetnek, hiszen a hullamelmelet is alatamasztja azt, hogy ez egy nagy valoszinusegu buy setup:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-9.25-pm.jpg

En mindenkeppen megtredelem, ha kisebb TF-en, mondjuk a H1-en kapunk egy impulzust es egy flag-et, annak torese a beallasi setup. Ha jol megnezzuk, akkor mar meg is van ez, a tores hianyzek meg csak.
Régi 2018-05-15, 20:06   #3509 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
1. Az elso felkialtojel az, hogy korrektiv strukturara SOHA nem huzunk FIB szinteket, csakis impulzusra! Te pedig a korrektiv strukturat akarod FIB-ezni, ami egy vegzetes hiba, hiszen az impulzust korrektalja egy konszolidacio es ennek a merteket mered %-ban, nem pedig a korrekciot korrektalja az impulzust mint ahogyan Te varod azt. Erted? Vagyis: az elozo impulzust FIB-ezd fentrol lefele es nezd, hogy a korrekcio melyik szintig jott vissza, igy:

Csatolás 13591

2. A trendvonalad egyszeru ebben az esetben, ez a rozsaszin vonal:

Csatolás 13592

Na most, ezt ketfele keppen lehet kezelni, az elso eset az, hogy letortuk a trendvonalat es lefele megyunk, hogy atussuk az aljat es megcsinaljuk a weekly struktura utolso impulzusat, ehhez most kell egy nagyobb korrekcio es utana shortolom megint en is, mint Tback.

Es lehet ugy is kezelni, mivel az utolso felfele mozgas atutotte a csucsot, hogy kialakuloban van egy expanded flat es meg van egy utolso impulzus felfele az eses elott, ebben az esetben fordulni fogunk felfele, uj csucsot utunk es uj trendvonal is keletkezik, a sarga:

Csatolás 13593

Mindket esetnek specifikus jelei vannak amik alapjan egesz jol lekereskedhetoek. Az elsonek a bearish flag amirol beszeltem, a masodiknak egy felfele impulzus es egy bullish flag.

Nagyon szépen köszönöm! Kaptam egy remek trade lehetőséget is
Melyik könyvben van ez leírva így?
Most néztem Ramki A és B hullámokból a C lehetséges végét számolta ki Fibo-val...benéztem
Régi 2018-05-15, 20:09   #3510 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon szépen köszönöm! Kaptam egy remek trade lehetőséget is
Melyik könyvben van ez leírva így?
Most néztem Ramki A és B hullámokból a C lehetséges végét számolta ki Fibo-val...benéztem
Arra figyelj meg, hogy Ramki nem FIB RETRACEMENT-et hasznal erre a celra, hanem FIB EXTENSION-t. A retracementet is hasznalhatod extenziokent, de oda minusz elojelu %-ot kell hasznalj. Ugyhogy egyszerubb az EXT.

Nem tudom melyik konyvben van ez igy leirva ahogy mondtam, de nalam ez a SZABALY. Logikai alapja van... az amit leirtam, hogy impulzust korrektalsz es nem korrekciot impulzalsz...
Régi 2018-05-15, 22:15   #3511 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Arra figyelj meg, hogy Ramki nem FIB RETRACEMENT-et hasznal erre a celra, hanem FIB EXTENSION-t. A retracementet is hasznalhatod extenziokent, de oda minusz elojelu %-ot kell hasznalj. Ugyhogy egyszerubb az EXT.

Nem tudom melyik konyvben van ez igy leirva ahogy mondtam, de nalam ez a SZABALY. Logikai alapja van... az amit leirtam, hogy impulzust korrektalsz es nem korrekciot impulzalsz...

Értem, köszi!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Régi 2018-05-15, 22:16   #3512 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
GU short B hullám nézeted?

Mire gondoltál? Kifejted ha megkérlek?
Úgy látszik nem sikerült meglátnom

Sent from my iPhone using Tapatalk
Régi 2018-05-16, 05:31   #3513 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 1
Xipho a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Egy fasza trade setup longra az AUDCAD-en. Akik szeretik a csatornakat, azok most extazisba eshetnek, hiszen a hullamelmelet is alatamasztja azt, hogy ez egy nagy valoszinusegu buy setup:

Csatolás 13594

En mindenkeppen megtredelem, ha kisebb TF-en, mondjuk a H1-en kapunk egy impulzust es egy flag-et, annak torese a beallasi setup. Ha jol megnezzuk, akkor mar meg is van ez, a tores hianyzek meg csak.
CAD/CHF is kezd érdekesen kinézni.....
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-cadchf.png  
Xipho nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-16, 05:44   #3514 (permalink)
Tag

Alapbeállítás Eurnzd

Ezt is bepróbálom egy short-ra....
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzd.png  
Régi 2018-05-16, 06:36   #3515 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Xipho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet ez nem volt a legjobb beallo shortra... en zartam (masodik rozsaszin nyil balrol) a shortomat amit a tegnap nyitottam (elso rozsaszin nyil balrol), hiszen nem tetszett az armozgas... altalaban a kitores utan egy impulzus irgalmatlanul meg kell induljon nem pedig impulziv modon visszatesztelje majdnem az egesz kezdo mozgast. Igy kis profitot kivettem ebbol az elso probalkozasbol, hogy elkapjam a nagy 1000 pipes shortot. Meg azt is megkockaztatnam, hogy ha szep zaszlot latok, akkor belepek egy rovidtavu longba (harmadik rozsaszin nyil balrol), hiszen van ra jo esely, hogy meg egyszer atussuk a csucsot es csak utana zuhanjunk be:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-16-2018-8.28-am.jpg

Ha shortban vagy, ne zard a poziciodat ha megengeded magadnak az eredeti kockazatot amit felvallaltal, de ha zaszlot latsz kialakulni, akkor viszont ideje zarni, hiszen akkor csak kb. az eredeti rizikod 1/3-at veszted el es lesz alkalmad fennebbrol beallni majd.

Egy masik tanacs: a kitorest a korrekciobol tradeljuk, nem pedig azt amikor az arfolyam mar atutotte azt az aljat amely strukturabol kitort (ahol te shortoltad)... hiszen ez az alakzat ami itt 15 percesen kialakult inkabb korrektiv mint impulziv, ergo az alj atutese a formacio teljessegenek a jele = innen felfele az ut, rovidtavon, ami pont kiszedi a stoppodat mielott fordulna. "Sell the high, buy the low"
Régi 2018-05-16, 11:48   #3516 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Es ez volt a pillanat amikor zarom az USDMXN trade-emet... inkasszolva a profitot.

Miert zarom? Mivel ez a C hullam amit a 127% kore vartam, atutotte az A tetejet, ezzel pedig teljesse tette a korrektiv strukturat. Ez nem eleg altalaban, de mivel kaptunk egy lefele hullamot es ezt most korrektaltuk, jonak lattam kivenni a profitomat. NEM felezem, nem negyedelem, hanem kivettem az egeszet! $$$ Meg kell mondjam, hogy egeszen pszihoigenyes trade volt, ezert is voltam ilyen sokat ezekben a napokban a forumon, hiszen dedelgettem a Kicsiket, de megdontottem vele a szemelyes rekordomat, nem relativ, hanem abszolut ertekekben.

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-16-2018-1.36-pm.jpg

A merfoldkovek:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-shfq5pmg.png sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-zngkleoo.png sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-13-2018-8.21-pm.jpg sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-15-2018-6.04-pm.jpg sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-16-2018-1.45-pm.jpg

Nem azt jelenti, hogy korrekcio utan nem mehet meg fennebb... azt jelenti, hogy a strategiam szerint a struktura teljesedett amire vartam es jelem van arra, hogy fordul...
Régi 2018-05-16, 11:50   #3517 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Basszus... remelem nem zartad az EURNZD shortodat... en bizony zartam es elcsesztem ezt ezzel, tul el voltam foglalva a mexikoi trade-emmel... de nem idegeskedek, megerte.
Régi 2018-05-16, 11:58   #3518 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Basszus... remelem nem zartad az EURNZD shortodat... en bizony zartam es elcsesztem ezt ezzel, tul el voltam foglalva a mexikoi trade-emmel... de nem idegeskedek, megerte.
Mondtam este pont a fordulónál, hogy jön a második hullám EN-en
Régi 2018-05-16, 12:14   #3519 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Mondtam este pont a fordulónál, hogy jön a második hullám EN-en
Megvakitott a mexikoi banzaj, nem tudtam ma masra koncentralni... meg dolgozok kicsit a pszihon, az mindig jol jon.
Régi 2018-05-16, 12:19   #3520 (permalink)
Tag

Alapbeállítás E/N

Szia EQ!

Nem zártam.... kicsit furáltam is az álláspontodat. Ha 71-et letöri megy bele a következő adag....
Régi 2018-05-16, 12:22   #3521 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szia EQ!

Nem zártam.... kicsit furáltam is az álláspontodat. Ha 71-et letöri megy bele a következő adag....
Szuper! Egy korrekcio es en is allok be ujra, hiszen az 1000 pipbol meg sok van hatra...
Régi 2018-05-16, 12:51   #3522 (permalink)
Tag

Alapbeállítás E/N

EQ....

Tudom, hogy már korábban is beszélgettetek erről a párról, de mivel én még új vagyok itt nem vettem részt benne....
Milyen 1000pip-ről beszélsz? Nem raknál fel egy chartot, ha megkérlek?
Én jelenleg 1.67, esetleg 1.65 célárat látok.
Régi 2018-05-16, 13:11   #3523 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
EQ....

Tudom, hogy már korábban is beszélgettetek erről a párról, de mivel én még új vagyok itt nem vettem részt benne....
Milyen 1000pip-ről beszélsz? Nem raknál fel egy chartot, ha megkérlek?
Én jelenleg 1.67, esetleg 1.65 célárat látok.
Azert latsz esetleg 1.67-65 celarat, mert S/R (support/resistance, tamasz/ellenallas) -ban gondolkodsz... felejtsd el. Majd mikor ott leszunk, akkor majd eldol, hogy kell e zarni ott vagy sem... addig pedig van meg boven.

Nekem ez az elvarasom, minimum:

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screen-shot-5-16-2018-3.09-pm.jpg
Régi 2018-05-16, 14:55   #3524 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

EUR/USD-t jól meghúzták visszafelé..... nem hiányzott.
Régi 2018-05-16, 15:10   #3525 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
EUR/USD-t jól meghúzták visszafelé..... nem hiányzott.
ha hova várod?
UJ - divergencia kiegyenlítés
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-uj-xd.gif  
Régi 2018-05-16, 15:22   #3526 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát ez pontos találát... BszOtt megnyitni
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-ez-xd.gif  
Régi 2018-05-16, 16:05   #3527 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.487
Hírnév szint: 8
Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Enzd-n volt meg ket kurva jo pozim 7230-nal, aztan eszrevetttem 40 pippel kesobb, hogy mini helyett microkat kotottem. Ilyen is van.. ezeket a pozikat mind hosszutavra tartom. EU is megy paritas ala, en-nel is EQ-val vagyok, ugyanazt latom. Az eu-t alulmereteztem sajnos.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-16-16-56-38.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-16-16-57-28.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-16-16-57-43.png  

Rewand nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-17, 12:00   #3528 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.860
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Duple_triple_hedgeberger_v2

Next try.....
napokig nem lesz időm trédelni sajnos.
Remélem magától beveszi a leszarom tablettát....szóval még 1 stop a tetejére nem ártana...

Régi 2018-05-17, 12:39   #3529 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megyeznekedmintazágybanszarás
Hajrá!
Kifosztod rendesen Zalánt
Mi lett az UJ vel?
Régi 2018-05-17, 13:02   #3530 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.860
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megyeznekedmintazágybanszarás
Hajrá!
Kifosztod rendesen Zalánt
Mi lett az UJ vel?
azt írtam hogy összeségében vagy 10% nyerőben végződött, mert nem
számolok risket, csak ránézésre pakolok be.

Egyébként majdnem ágybaszaráshoz közeli állapot van,
ahhoz képest tényleg szép..
Napokig most idegbaj lesz, lépek innen.
Árfolyamrobbanáshoz közeli állapotban fut még egy trédem a volt cégem ellen.
riskreward kb egy per tizenötezer... és megint kezelnem kell..
Még régen olvastam hogy volt hasonló szitud.
Irigyellek hogy elmúlt!
Régi 2018-05-17, 14:47   #3531 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Irigyellek hogy elmúlt!
Szitu az elmúét, de lóvé az már nem is lesz mindenkit felszámoltak, vagy elástak
Régi 2018-05-17, 14:54   #3532 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Irigyellek hogy elmúlt!
Azért tekintsd meg AU-t egy kis loonghangulat kezdődik szertem
Régi 2018-05-17, 16:03   #3533 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 843
Hírnév szint: 10
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Olaj long for ever. Csak a hülye nyit longos trendben shortot. Ja, hogy én is nyitottam. No comment.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-3.png  
Régi 2018-05-17, 17:53   #3534 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.675
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

DAX, trend irányban szint törés.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-dax-18-05-17-1.png  
Régi 2018-05-17, 18:04   #3535 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olaj long for ever. Csak a hülye nyit longos trendben shortot. Ja, hogy én is nyitottam. No comment.
Nekem nagyon tecccccik a mintázat
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-wti_052018_xd2.gif  
Régi 2018-05-18, 10:41   #3536 (permalink)
Tag

Alapbeállítás Alakul az E/N

Alakul az E/N....
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzdmicroh1.png  
Régi 2018-05-18, 11:31   #3537 (permalink)
Szenior tag

Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Alakul az E/N....
Ezt én is tolom még mindig..
Más szerint is most jön az SP500 short? 2723-nál vagyunk, pont egy mintázat vége. Felfelé vagy levelé, ez itt a kérdés.
Régi 2018-05-18, 12:20   #3538 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Alakul az E/N....
Imádom...
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzdm30.png  
Régi 2018-05-18, 12:33   #3539 (permalink)
Tag

Alapbeállítás E/N

1.7 alatt eldurvulhatnak a dolgok....
Viszont mit tökölnek ez EUR/USD-vel? Nem teljesen értem... nagyobb esést vártam mára....
Régi 2018-05-18, 12:35   #3540 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
1.7 alatt eldurvulhatnak a dolgok....
Viszont mit tökölnek ez EUR/USD-vel? Nem teljesen értem... nagyobb esést vártam mára....
EU-t nem tudom, nem figyelem, egyszer bekötötte, hacsak véletlenül nem ütöm ki, akkor marad 1-ig. Valszeg rákötök majd, ha lesz időm figyelni.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurusdh1.png  
Régi 2018-05-18, 12:39   #3541 (permalink)
Tag

Alapbeállítás E/U

Én E/U-t kereskedem gyakran... 1.2230-tól kb. 50micro van benne, és még vagy ennyit építenék bele, ha hagyja.....
Régi 2018-05-18, 12:51   #3542 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én E/U-t kereskedem gyakran... 1.2230-tól kb. 50micro van benne, és még vagy ennyit építenék bele, ha hagyja.....
Én az EN-kétharmadát zártam, szerintem felcsap 71 fölé is kicsit. Onnan meging short.
Régi 2018-05-18, 12:57   #3543 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Imádom...
Gyakori a 3ashalom, BTC-n is szépen shortolt
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-en_18052018_sellok.gif  
Régi 2018-05-18, 13:04   #3544 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gyakori a 3ashalom, BTC-n is szépen shortolt
Ilyen még lehet, meg persze lemehet, de én inkább egy egyenes felmozdulást várok, szeretettel... hahaha
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzdm15.png  
Régi 2018-05-18, 13:24   #3545 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyen még lehet, meg persze lemehet, de én inkább egy egyenes felmozdulást várok, szeretettel... hahaha
Majd ha befejezte amit be kell, akkor megyünk fel
... majd az alsó piros csíknál gondolkodom

GU EU szintén DETTO az ábra
Régi 2018-05-18, 13:30   #3546 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Majd ha befejezte amit be kell, akkor megyünk fel
... majd az alsó piros csíknál gondolkodom

GU EU szintén DETTO az ábra
Ja, valószínű, csak közben nagy pozikat halmoztam AU longra meg SP500 shortra. De lehet, hogy visszakötöm, mert szerintem egy nagy hirtelen zuhanás bele van kódolva addig a pontig amit te is látsz.
Régi 2018-05-18, 13:32   #3547 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

De mutatom, hogy mi az alapbajom a shorttal...
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzdm5.png  
Régi 2018-05-18, 13:36   #3548 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

SP500, eddig jó
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-spx500usdm15.png  
Régi 2018-05-18, 13:53   #3549 (permalink)
Tag

Alapbeállítás EU +9 egység....

EU +9 egység....
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurusdmicrom15.png  
Régi 2018-05-18, 14:13   #3550 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
EU +9 egység....
1,745 az utolsó számításom
Válaszol

« Számlakivonat | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 3 (0 tag és 3 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Forex haladóknak: holtpont vagy halott ügy? moneymentor Devizatőzsde 2071 2017-07-31 20:19
Hosszú távú, nem day-trade "játékra" milyen számlatípust érdemes? Qeri Kezdőknek 5 2016-07-03 20:32
Nagyobb hirtelen mozgások bejelentés nélkül Én. Kezdőknek 4 2016-01-16 18:53
Könyvajánló kezőknek és haladóknak! Jockey1 Kezdőknek 15 2014-05-03 07:56
Forex kezdőknek és haladóknak fxgekko Kezdőknek 1 2012-06-30 22:05

A pontos idő 18:46 , a GMT +1 időzóna szerint.