Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-05-24, 16:07   #3701 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.545
Hírnév szint: 8
Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Valami ilyesmire számítok sp500-on.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-spx500usdm15.png  
Rewand nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-24, 16:13   #3702 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
Hírnév szint: 3
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
En most zartam az SP500 poziciomat, felfele latom a mozgast, ugy kb. a nagy mozgas 78.6%-aig... onnan majd meglatjuk. Amikor az arfolyam kitorik egy konszolidaciobol, annak mennie kell... es ez minden csak nem ment lefele.

Nem azt mondom, hogy hallgass ram... hallgass magadra. Csak mondom mit tettem en.
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-05-24, 16:16   #3703 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ime egy nagyszeru trade setup az XAUUSD-n:

Csatolás 13744

Varjunk egy flag-et es a kitorest meg lehet vasarolni...
Valaki vette meg az aranyat?
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-24, 16:25   #3704 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
2690 - 2700 töréspont
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-24, 16:32   #3705 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valaki vette meg az aranyat?
Aranyat veszem 1284-től, mindjárt töréspont következik 1310 -12 től 1302 ig
Régi 2018-05-24, 16:39   #3706 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
UJre beszálltál tegnap?
Régi 2018-05-24, 17:11   #3707 (permalink)
Szenior tag

Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Rewand már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
UJre beszálltál tegnap?
Buy stopjaim voltak, ket pozim ment el rogton az akkori volgy alatt, 15 pip ment el a ketton osszesen. Nem eroltettem, mert nem ertettem annyira.
Régi 2018-05-24, 17:14   #3708 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezt elkoraibelepoztem
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-17-13-06.png  
Régi 2018-05-24, 17:26   #3709 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Buy stopjaim voltak, ket pozim ment el rogton az akkori volgy alatt, 15 pip ment el a ketton osszesen. Nem eroltettem, mert nem ertettem annyira.
Buy stop hmmm ... vagy hogy szokod mondani? - hahaha
hát nem megmontamhogybontottcsirkét...
DAX-ból kiszáltam 12813-nál, mert a B hullámot magasabb értékre datálom... most veszem az A-t
Régi 2018-05-24, 22:25   #3710 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyeb kotesek, tan meg Vikthor is bekototte a javaslatomra. AUt is tartom, volt kotesem mara is, de zartam, tul sok pozim volt, elfoglalt leszek jovo het kozepeig, au elso belepoket 0.8-ig viszem.
Sp500-bol sokat zartam ma, felugrott, ujra bekotottem, de most mar kevesebb pozim van, a felugrasra eleve szamitottam, bar nem ilyen mintazattal. Ami van, max kivag be-vel.
Chfjen-bol mar csak ez van, otthagyom egyelore, holnap ranezek megint. Azt vartam hogy rajzol egy w-t, de nem tette.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-13-01.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-13-13.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-13-23.png  

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-14-09.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-19-33.jpg   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-19-50.png  

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-24-22-24-54.png  
Régi 2018-05-24, 22:31   #3711 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyebkent en meg mindig shortot latok sp500-ra, a chartomon is jelolt armintazat meg nem bukott el, lehet shortolom tovabb...
Régi 2018-05-24, 22:34   #3712 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Hírnév szint: 2
VikThor1029 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Egyeb kotesek, tan meg Vikthor is bekototte a javaslatomra. AUt is tartom, volt kotesem mara is, de zartam, tul sok pozim volt, elfoglalt leszek jovo het kozepeig, au elso belepoket 0.8-ig viszem.
Sp500-bol sokat zartam ma, felugrott, ujra bekotottem, de most mar kevesebb pozim van, a felugrasra eleve szamitottam, bar nem ilyen mintazattal. Ami van, max kivag be-vel.
Chfjen-bol mar csak ez van, otthagyom egyelore, holnap ranezek megint. Azt vartam hogy rajzol egy w-t, de nem tette.
Legközelebb lesz annyi eszem...

Azért köszi a nagyszerű tippeket,jó látni,hogy mind jött
Átnyálazom hátha tudok még csipegetni valamit amiről nem maradtam le
VikThor1029 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-24, 22:44   #3713 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
2690 - 2700 töréspont
Ez mit jelent Cmaro?
Régi 2018-05-25, 14:37   #3714 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez mit jelent Cmaro?
Lényegében azt, ami történt, hullámismétlés és hullámtörés a csatornán belül, de most le kéne jönnie 2695-ig de ha lassan jön, akkor mélyebbre.
Régi 2018-05-25, 14:50   #3715 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lényegében azt, ami történt, hullámismétlés és hullámtörés a csatornán belül, de most le kéne jönnie 2695-ig de ha lassan jön, akkor mélyebbre.
Én shortolom, sajnos éjszaka kivágta a maradék pozijaimat, hétvégére meg nem akarok már sokat felvenni. 10 ponttal ment feljebb, mint vártam, talán nem kellett volna stoppot betennem, na mindegy most így jártam. Összeomlana a piac, ha mindig csak nyerőink lennének.

Mindenesetre a tegnap éjszakai ármozgást én egyelőre diszkontálom és első megállónak továbbra is a 2655 körüli régiót figyelem.

Ez a hullámismétlés és törés gondolom valami elliot dolog, nem értek hozzá, de áruld már el, hogy akkor te most mit kereskedsz, mert régen excelben kalkuláltál, de legutóbb meg mindig a hullámokról beszélsz, tiszta EQ kezdesz lenni. Én meg nem értem, hogy mit csinálsz

Szupertitkos vagy mi? Nekem az a nézetem, hogy mindent meg lehet osztani, mert aki nem ért hozzá, az úgy se tud vele mit kezdeni.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-spx500usdm15_2.png  
Régi 2018-05-25, 14:56   #3716 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

EUR shortokat kötöttem ma is, nem túl nagy számban, hobbi pozik. Az EG-t későn vettem fel, nem valami nagy belépő.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzdh1.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurusdh1.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurgbph1.png  

Régi 2018-05-25, 17:10   #3717 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Cehaefjen. A buy limitem persze nem teljesult ejjel, csak a selleseket szivattak. Risk free trade.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-25-17-08-48.png  
Régi 2018-05-25, 21:15   #3718 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 60
Hírnév szint: 1
Xipho a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás NZDUSD Vajon merre???

Sziasztok!

NZD a hetes chartján kialakít egy szép dojit. Itt találkozott a legutóbbi napos eső szakasz a hetes tr.vonallal.
Gondoltam, hogy visszapattan, de végül ma úgy tűnik a hetes vonal alatt fog zárni. Szerintetek merre indul?
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-nzdusd.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-nzdusd2.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-nzdusd3.png  

Xipho nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-25, 21:30   #3719 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 2.003
Hírnév szint: 7
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Xipho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

NZD a hetes chartján kialakít egy szép dojit. Itt találkozott a legutóbbi napos eső szakasz a hetes tr.vonallal.
Gondoltam, hogy visszapattan, de végül ma úgy tűnik a hetes vonal alatt fog zárni. Szerintetek merre indul?
szerintem vagy zárd le minél hamarabb (és ezt nem azért mondom, mert tudnám merre megy)
vagy a stoppodat tedd sokkal távolabb a hétvégére.Ez utóbbi tapasztalat.
Kivételes alkalom, hogy ezt most meg is indoklom :
mivel 3 eset lehetséges
fel, le, stagnál....de nyitáskor-zárás előtt jó nagy spreaddel.
ha hozzáér a stoppodhoz, akkor buktál. Statisztikailag nagyon nem jó ilyenkor zárni.
Meg kell várni amíg megnyugszik a broki......még ha néha emiatt elmegy vesztőbe is....ezért köss hétvégére akkorával amit nem fáj 1-2 óráig tartani !!
Régi 2018-05-25, 21:58   #3720 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

En longban vagyok, szerintem koveti az AU-t felfele
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-25-21-57-06.png  
Régi 2018-05-29, 09:04   #3721 (permalink)
Tag

Alapbeállítás EURNZD Short

EURNZD Short
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzdmicrom5.png  
Régi 2018-05-29, 10:31   #3722 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hahaha.
EN nekem is van, de azota esett 300 pipet mar. Hagyom meg esni ezer pipet, aztan meglatjuk...
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-screenshot_2018-05-29-10-28-58.png  
Régi 2018-05-29, 10:43   #3723 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 48
beepbeepimajeep a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Hahaha.
EN nekem is van, de azota esett 300 pipet mar. Hagyom meg esni ezer pipet, aztan meglatjuk...
Az nice Május 15 lowot elég simába áttörte..
beepbeepimajeep nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-29, 11:33   #3724 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az nice Május 15 lowot elég simába áttörte..
EU is hasonló, irány az 1, majd az alá.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurusdm30.png  
Régi 2018-05-29, 11:35   #3725 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

EG is bemozdult végre.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurgbpm15.png  
Régi 2018-05-29, 11:40   #3726 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
EU is hasonló, irány az 1, majd az alá.
EU 1.16-ot nem nyitottad be???
Régi 2018-05-29, 11:49   #3727 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
EU 1.16-ot nem nyitottad be???
Nem, túl sok a pozim már egyéb párokon is, nem is figyeltem ezt. Dolgozom erősen holnapig, lesz még rengeteg alkalom ezen shortot nyitni
Régi 2018-05-29, 12:27   #3728 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
EG is bemozdult végre.
Mik az a számok és X-ek ha megszabad kérdezni?
Régi 2018-05-29, 13:22   #3729 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mik az a számok és X-ek ha megszabad kérdezni?
Asian session pipméret, 90 perc london nyitó után, a nyíl pedig a NY nyitó előtti gyertya.
Régi 2018-05-29, 14:17   #3730 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Asian session pipméret, 90 perc london nyitó után, a nyíl pedig a NY nyitó előtti gyertya.
Köszi! GBP/CHF-nél egész jó short setup van most
Régi 2018-05-29, 15:23   #3731 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Köszi! GBP/CHF-nél egész jó short setup van most
Minden páron állandóan jó setup van, csak meg kell érteni az ármozgás mögötti szándékot.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gbpchfm15.png  
Régi 2018-05-29, 16:27   #3732 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Minden páron állandóan jó setup van, csak meg kell érteni az ármozgás mögötti szándékot.
Ez a beszálló jó lehet hosszútávon is.Melyik ADR indit használod? Ez a különböző time zone tőzsde openek adr-el nagyon tetszik
Régi 2018-05-29, 17:34   #3733 (permalink)
Tag

Alapbeállítás Audusd?

Nem kellett volna felmennie 76-7650 magasságába?
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-audusdmicrodaily.png  
Régi 2018-05-29, 18:25   #3734 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 18
Darastonius a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajnos ki lettem ütve arany longból, később viszont S&P short TP-t talált.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-xauusdm15.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-us500m5.png  
Darastonius elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-29, 20:13   #3735 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Elég kemény a dolcsi mostanában...Dolcsi index majdnem 2017 novemberi highnál van , utána történhetnek érdekes dolgok..
Régi 2018-05-30, 12:02   #3736 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Hírnév szint: 2
VikThor1029 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

SL nem szedett ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk
VikThor1029 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-30, 17:15   #3737 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 388
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Nzd be

EurNzd BE GbpUsd conti...
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-eurnzddaily.png   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gbpusddailyy.png  
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-30, 19:45   #3738 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ma ismét arany long, ismét nem indult meg normálisan. Mert az aranyon a darálásból sosem elég. Vicc, hogy amúgy szinte minden más páron gyengült a dollár.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-xauusdm5.png  
Régi 2018-05-30, 22:01   #3739 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Darastonius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ma ismét arany long, ismét nem indult meg normálisan. Mert az aranyon a darálásból sosem elég. Vicc, hogy amúgy szinte minden más páron gyengült a dollár.
Most pár nap dolcsi gyengélkedést várok , nincs olyan messze az arany bull break szerintem...Dolcsi indexnek erős resistance van most..
Sok pro akiket nézegetek hasonlóan vélekednek..
De ne hallgass rám , csak irkálok össze-vissza..
Régi 2018-05-31, 06:12   #3740 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
SL nem szedett ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dehogynem..... AUDUSD az a kereszt ami mindig megszívat... na de erre való a stop.
Régi 2018-05-31, 08:13   #3741 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ez a beszálló jó lehet hosszútávon is.melyik adr indit használod? Ez a különböző time zone tőzsde openek adr-el nagyon tetszik
. . . . . . . . . . .
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: mq4 ADR 1.mq4 (15,8 KB, 13 olvasás)
Régi 2018-05-31, 08:55   #3742 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hálás köszönet!
Régi 2018-05-31, 13:31   #3743 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

EURUSD töri a napos tr. vonalat.... vajon meddig mehet? 1.18-1.1850 volt az előző komolyabb szint ami megfogta... Lehetséges?
Régi 2018-05-31, 13:59   #3744 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
EURUSD töri a napos tr. vonalat.... vajon meddig mehet? 1.18-1.1850 volt az előző komolyabb szint ami megfogta... Lehetséges?
En feljebb varom 1,199-1,2 körül , ott ha nem breakel akkor elvileg mega giga shortnak kell lennie..
Régi 2018-05-31, 18:22   #3745 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ma még kétszer megszívatott az arany, úgyhogy egyelőre ennyi elég volt belőle. Néha el kell fogadni, hogy hiába néz ki úgy akár többször is, hogy most ugrik ki az oldalazásból és hiába darál egy 120 pipes sávban egész héten keresztül, egyszerűen nem akar kijönni onnan. Ilyenkor szoktam megjelölni a két legszélét a sávnak, beállítom a hangjelzést a széléhez, aztán csináljon amit akar, majd csipog ha kijön onnan. Brókernek külön kösz, hogy 18 pippel átugrotta a stopomat az első pozíción, mikor kijött a hír. A helyzet nem vészes amúgy, 3R drawdownban vagyok összességében, bár nem lett volna rossz kibackelni, de ez van.
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-xauusdm15.png  
Régi 2018-05-31, 18:38   #3746 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Darastonius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ma még kétszer megszívatott az arany, úgyhogy egyelőre ennyi elég volt belőle. Néha el kell fogadni, hogy hiába néz ki úgy akár többször is, hogy most ugrik ki az oldalazásból és hiába darál egy 120 pipes sávban egész héten keresztül, egyszerűen nem akar kijönni onnan. Ilyenkor szoktam megjelölni a két legszélét a sávnak, beállítom a hangjelzést a széléhez, aztán csináljon amit akar, majd csipog ha kijön onnan. Brókernek külön kösz, hogy 18 pippel átugrotta a stopomat az első pozíción, mikor kijött a hír. A helyzet nem vészes amúgy, 3R drawdownban vagyok összességében, bár nem lett volna rossz kibackelni, de ez van.
Nem is tudom miért nyomom ezt az aranyat... ez a divat Az 1284 es nyitásom leTPzett 1306on, mert ugye aszontam, hogy onnan visszaesik 1290re. Ezt hagyom futni, mert 1290 ről /ha lejön/ akkor az felmegy 1320-ig simán.

Egy kis olaj sétáltatás, mérgemben az előbb még rányitottam
USA500 kicsit megszivatott...de már kiszedtem a TP-t, még sajnos egyszer visszamegy ... lehet a nyitásig
Csatolt kicsinyítések
sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-gold_31_5_2018_buy_2.gif   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-oil_31_5_2018_short_2.gif   sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-oil_31_5_2018_short.gif  

sikeres-vagy-nem-sikeres-trade-kepek-haladoknak-magyarazat-nelkuel-usa500_31_5_2018_short.gif  
Régi 2018-05-31, 18:45   #3747 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.020
Hírnév szint: 6
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
USA500 kicsit megszivatott...de már kiszedtem a TP-t, még sajnos egyszer visszamegy ... lehet a nyitásig
Nézz már fel abból a qva grafikonodból az eseményekre is😊
MyBusiness elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-31, 18:48   #3748 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Esemény az mindig van és mégis, minden a helyén marad
Régi 2018-05-31, 18:55   #3749 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Amúgy az esemény az volt, hogy szedrezni voltunk a gyerkőcökkel... vagy erpezni az eperfáról, mind1, jó maszatosak lettünk, főleg a fekete eperszedertől... közben meg itt mozog a chart
Régi 2018-05-31, 19:00   #3750 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.020
Hírnév szint: 6
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Amúgy az esemény az volt, hogy szedrezni voltunk a gyerkőcökkel... vagy erpezni az eperfáról, mind1, jó maszatosak lettünk, főleg a fekete eperszedertől... közben meg itt mozog a chart
Hát szöveg az van rendesen😀😀
MyBusiness elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

« Számlakivonat | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 3 (0 tag és 3 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Forex haladóknak: holtpont vagy halott ügy? moneymentor Devizatőzsde 2071 2017-07-31 21:19
Hosszú távú, nem day-trade "játékra" milyen számlatípust érdemes? Qeri Kezdőknek 5 2016-07-03 21:32
Nagyobb hirtelen mozgások bejelentés nélkül Én. Kezdőknek 4 2016-01-16 19:53
Könyvajánló kezőknek és haladóknak! Jockey1 Kezdőknek 15 2014-05-03 08:56
Forex kezdőknek és haladóknak fxgekko Kezdőknek 1 2012-06-30 23:05

A pontos idő 21:32 , a GMT +1 időzóna szerint.