Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-08, 16:30   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Hírnév szint: 9
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás iFOREX

Megér ez az iFOREX is egy témát itt a Tőzsde Fórumon.
Engem nem érdekel annyira a forex, de annyit látom mindenhol a reklámjukat, hogy megnéztem a weboldalt.
Olyan benyomásom van, mintha egy Freedomrocks 2 lenne. Mi a fene ez a "Make Money for Having Friends" duma?

Itt is csak a beszervezésről és MLM-ről van szó, vagy ez csak egy rosszul sikerült marketing duma és egy komoly cég áll a háttérben?

Az oldal alján szerepel a PSZAF engedélyre utaló mondat, szóval én tanácstalan vagyok.

Szerintem sok kezdőnek válhat hasznára, ha itt a forexben jártasak kitárgyalják a céget. Van olyan akiről már lerántottátok a leplet és olyan is, amit ajánlottatok.
Régi 2010-05-10, 16:39   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem szép, hogy magamnak válaszolok, de találtam 1 oldalt, ami alapján úgy tűnik komolyabb piaci szereplőről van szó:

A Hamilton Tőzsdeügynökség Zrt felvásárlásával indult idehaza az iFOREX: http://www.bankhirek.hu/?page=hirek&op=show&id=4252

A hamilton honlapján is olvasni erről:
http://www.hamilton.hu/uj/index_hu.html
Régi 2010-06-23, 13:26   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
futurestrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

szia

minden bizonnyal a reklámosok kicsit mellényúltak. én valamennyire ismerem őket, és azért nem mlm erről bíztosíthatlak...

ebből a szempontból nem kell aggódni...
futurestrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-08, 11:45   #4 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2
Shardaukar a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés MSN-en keresztül Shardaukar részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Shardaukar részére
Alapbeállítás

Valakinek egyéb vélemény? Mert ahhoz képest, hogy mennyire elterjedt a reklámozása, elég kevsen tudnak valamit róluk. Köszi!
Shardaukar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-17, 10:33   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
csakemiatt a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Jómagam néhány külföldi fórum iForex téma olvasása után úgy döntöttem, hogy inkább kihagyom...
Egy példa a sok hasonló közül: http://forums.babypips.com/forextown...xperience.html

Akinek nem jó az angol tudása, annak http://translate.google.com
csakemiatt nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-18, 19:48   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 131
Hírnév szint: 7
Billy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Iforex??

Nemrég találkoztam az Iforex nevű céggel!Probáltam utánna olvasni forumokon, de találtam róla jót is meg rosszat is, így nem tudok dönteni!Kerestem ezen a forumon is de nem találtam semmit (ha van már róla valami konkrétum akkor bocsánat az új topicért)!Ha valakinek van velük valamilyen személyes tapasztalata és azt megosztaná velem akkor megköszönném!
Régi 2011-06-19, 11:05   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ilyenkor amikor erőlködik valaki egy olyan céggel amivel kapcsolatban nem tud dönteni, mert alig van info és az is ellentmondásos, mindig azt kérdezném, mi az a rendkívüli tulajdonsága a cégnek ami miatt mégis ezt kell erőltetni és nem egy ismert céget.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-19, 18:05   #8 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyenkor amikor erőlködik valaki egy olyan céggel amivel kapcsolatban nem tud dönteni, mert alig van info és az is ellentmondásos, mindig azt kérdezném, mi az a rendkívüli tulajdonsága a cégnek ami miatt mégis ezt kell erőltetni és nem egy ismert céget.
Ugyanezt érzem én is a pluss500-al kapcsolatban. Miért olyan jó az a bróker, hogy annyira ragaszkodni kellene hozzá? Lehet, hogy a bónusz?
Régi 2011-06-19, 19:12   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem erősködöm csak érdeklődöm hátha van valakinek személyes tapasztalata!
Érdeklődöm mert van 1-2 dolguk ami tetszik náluk, és nem az ajálngatós bonusz!Pl. hogy lehet forintot is utalni( és a 100 eruronyi forint az ami nem teszi tacsra a családi jelenleg)!Sajnos a többinél mindig volvalami buktató!Sajnos nincs 2-5 ezernyi dollárom amit berakhatnék!
Régi 2011-06-19, 20:54   #10 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem erősködöm csak érdeklődöm hátha van valakinek személyes tapasztalata!
Érdeklődöm mert van 1-2 dolguk ami tetszik náluk, és nem az ajálngatós bonusz!Pl. hogy lehet forintot is utalni( és a 100 eruronyi forint az ami nem teszi tacsra a családi jelenleg)!Sajnos a többinél mindig volvalami buktató!Sajnos nincs 2-5 ezernyi dollárom amit berakhatnék!
Take it easy. Senki nem akar téged megbántani. Csak tudod a rossz brókerválasztás, és a kezdeti nehézségek hamar eltudják venni az ember kedvét az egésztől. És később lehet, hogy azt gondolja, hogy inkább abból a pénzből, amit kidobott az ablakon, inkább vett volna valamit a családnak. Ezért csak körültekintően. Lehet, hogy jó az iforex, én nem ismerem, ezért nem tudok véleményt mondani. Talán majd valaki más tud segiteni. Amúgy meg sok szerencsét.
Régi 2011-06-19, 21:32   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

I'm easy!
Azért érdeklődöm mert nem szeretnék még kevés pénzt sem odadobni valami "nagymultú" cégnek!Addig is marad a demó + "éles számla" plus500-as 5000 ft-os bonusszal + marketiva 5 dolláral!
Régi 2011-06-19, 21:38   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Info van, csak ellentmondásos, pedig regisztráció után felhívtak és normális volt a tájékoztatás!
Régi 2011-06-20, 06:49   #13 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

http://www.forexpeacearmy.com/public...www.iforex.com
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-20, 13:25   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A gyenge angolom miatt le googlefordítoztam, de csak érthetetlen zagyvaség jött ki (számomra) amit nehezen lehet értelmezni!Sok volt a panasz, de nem értettem mire!
Régi 2011-07-07, 13:39   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Insider a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás iforex

ami jók:
Mindent megtesznek, hogy beküld nekik a pénzt! ..mindenben segítenek, ha kell többször is hívnak!
Sokszor amit igérnek telefonon, nem mindig úgy van, ahogy elmondják, mihelyt egy másik kolléga is beszél velünk (mert hát ott is sűrűn pörögnek az emberek...)

Ami rossz, hogy a kiutalás nagyon - nagyon nehezen megy!
Többször ígértek visszahívást, amit lazán szerettek elfelejteni, és nekem kell hívogatni őket..
nem szeretik, ha túl korán hívod őket (kb 9.30), mert akkor még nem dolgoznak... (fura egy cég)

a spreadek drágák! ..
Insider nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-07, 20:49   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezek személyes tapasztalatok??Mire gondolsz a nehézkes kifizetésnél????
Régi 2011-07-08, 09:35   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Nehézkes kiutalás? - lassan egy hete nem jutok hozzá a pénzemhez!
Tegnap is beszéltem velük - és két embernek is vissza kellett volna hivni!!!

De senki!!! - nem hívott vissza!!!! - nagyon nem akarják, h kiutalás legyen.
És nem megbízhatóak!

..most is próbáltam elérni őket! ..senki nem vette fel!

szomorú! ...PSZAF-on is gondolkodok...
Régi 2011-07-08, 09:37   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

....és természetesen személyes tapasztalatok!
Régi 2011-07-08, 14:19   #19 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

http://index.hu/gazdasag/magyar/2011...akereskedonek/
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-08, 15:40   #20 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszi!

...ennyit a kiutalásról!
...nem megbízható cég!
Régi 2011-07-13, 10:26   #21 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

..még mindig sehol a pénz!
Régi 2011-08-01, 10:16   #22 (permalink)
KEN
Új tag

KEN a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Insider érkezett már pénz? Nekem is van ott számlám, bár még nem kellett leutalni.
KEN nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 19:19   #23 (permalink)
Új tag

Andor a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Néhány napja próbálkozom élesben több kevesebb sikerrel. Ma egy elgondolkodtató dolog történt - a diagramon alig változott az ár (1772-1775) majd egy kicsit emelkedett(1778). Hogy elkerüljem a leállítást megemeltem az értéket (1792). A diagram még 1780-at sem mutatott és lezárt (veszteséggel) 1792-n. A diagram 20 perc múlva mutatta a 1792-95-öt.
Ezek szerint ennyi a késés? Vagy trükköztek?
Andor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 19:37   #24 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Andor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Néhány napja próbálkozom élesben több kevesebb sikerrel. Ma egy elgondolkodtató dolog történt - a diagramon alig változott az ár (1772-1775) majd egy kicsit emelkedett(1778). Hogy elkerüljem a leállítást megemeltem az értéket (1792). A diagram még 1780-at sem mutatott és lezárt (veszteséggel) 1792-n. A diagram 20 perc múlva mutatta a 1792-95-öt.
Ezek szerint ennyi a késés? Vagy trükköztek?
Milyen instrumentum volt? A spreadot beleszámoltad?
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-27, 12:26   #25 (permalink)
Új tag

silver_t a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!

Látom iForex a téma.... Gondoltam frissítem

Eddig nem volt velük semmi gondom.
Habár a demo számlámat lekapcsolták és többszöri kérésem ellenére sem kapcsolták vissza, de még csak válasz email sem érkezett. Ez egy kicsit fáj.
Viszont nagyon segítőkészek voltak az elején.
Az alap infókat megadták, hogyan kell használni a klienst, igaz arra magamtól is rájöttem

Még lóvét nem kértem vissza tőllük. Lehet az egész számlám nullázódik egy rossz döntés miatt
De ez már más téma.......
silver_t nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-28, 12:55   #26 (permalink)
Új tag

Putyin a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Putyin részére
Alapbeállítás Iforex

Én már egy éve az Iforex-nél vagyok.
Kiprobáltam mást is de ez jött be a legjobban. Egyszerű a platformja. Főleg azoknak akik nem beszélik jól az angolt. Van olcsóbb is de nekem mégis ez tetszik a legjobban.
Putyin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-23, 16:34   #27 (permalink)
Új tag

Popey a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hali mindenkinek!
Személyes tapasztalat.
Regisztráltam magam majd rövid időn belül hivtak is. Közöltem velük, jelenleg nincs pénzem befizetni keressenek egy általam megadott időpontban (2 hónappal később). Addig nem is zaklattak. Segitőkészen elmondták hogy tudom elkezdeni, majd igyekeztek tesztelni a tudásom. Mivel rájöttek, hogy nagyjából vágom mibe is akarok bele kezdeni és nem vagyok teljesen kezdő, kérésemre nem is hivogattak többet. Ha bajom volt vagy valami nem volt világos a kapcsolattartóm azonnal reagált ahivásomra. 2hét alatt az alacsony befektetési minimumnak megfelelő tőkém (100USD/ 28.000 HUF )meg 4szereztem. Jelenleg várom az első kifizetést amit elvileg legkésőbb pénteken kell megkapnom. Majd jelzem a fejleményeket. Egyenlőre teljesen elégedett vagyok velük.
Popey nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-09-03, 20:30   #28 (permalink)
Új tag

Popey a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Kifizetés

Üdv ismét mindenkinek. Örömmel jelentem a kifizetés amit kértem és mint jeleztem legkésőbb péntekre vártam, azt már kedden megkaptam. A telefonom nem jelezte de a netbankárt megtekintve hamar észre vettem, hogy több pénz van a számlámon. Nyugton mondhatom, hogy elégedett vagyok velük. Eddigi tapasztalataim pozitivak.
Popey nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-09-07, 17:57   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.479
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Popey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv ismét mindenkinek. Örömmel jelentem a kifizetés amit kértem és mint jeleztem legkésőbb péntekre vártam, azt már kedden megkaptam. A telefonom nem jelezte de a netbankárt megtekintve hamar észre vettem, hogy több pénz van a számlámon. Nyugton mondhatom, hogy elégedett vagyok velük. Eddigi tapasztalataim pozitivak.
Én elhiszem, de ilyen szintű marketinget fizetni kell valamiből! Csak óvatosan!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-11, 17:45   #30 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 19
Hírnév szint: 3
Brett001 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is végül az iForexnél nyitottam számlát. Kifizetést még nem kértem, viszont egyéb tekintben nem volt kellemetlen panaszom. 100 euróval nyitottam számlát utána jelentkezett a kapcsolattartó brókerem engem is letesztelt. Ezután még 2-3 alkalommal hívott figyelte a demoszámlás ügyködésem és tanácsokat adott. Mindössze annyi "erőszakosság" volt, hogy ha tudok utaljak még 100 eurót és kedvezőbb sperdet állít be az EUR/USD párra. Bár nem vagyok anyagilag eleresztve 100 € azért még belefért a büdzsébe. Átutaltam, megtörtént a spread módosítás. Ezután annyit mondott bármi gondom van keressem akár telón, akár emailban. Nem zargat, nem próbál több pénzt kiszedni belőlem. Nem úgy mint a markets.com-os ürge, ott csak demót nyitottam, de nem tetszett a felülete...aztán hagytam a fenébe. A marketses bróker azóta is állandóan hívogat és 1000 (!!) $-t akar átutaltani meg a most bevezetésre kerülő Ferrari részvényre rábeszélni. Rendkívül gusztustalan módon. Most már nem veszem fel neki a telefont.
Ami az iforexnél eddig nem tetszik az a baromi puritán grafikon. Amúgy a felület ügylet nyitás/zárás funkciója jó, egyszerű, gyors. A grafikont meg letojom úgyis az MT4-ét használom. Pozitivumnak tekintettem, hogy a kifizetésre azt írták hogy akár 10 nap is lehet a feldolgozás. Tehát nem sunnyogtak azzal, mint mások hogy 24-48 órás kifizetést igérnek aztán 5-6 nap múlva is sehol semmi.
További tapasztalatokat majd én is jelzem.

ui: egy moderátornak nem kellene ezt a topicot a "brókercégek"-hez átmozgatni?
Brett001 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-11-07, 21:24   #31 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 3
R1peti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdvözlök mindenkit!
Félreértések elkerülése végett nem szeretnék semmiféle provokációt elérni ezzel a kérdésemmel! Ha az lenne a célom azt úgy fogalmaznám meg!
Kaptam egy e-mailt amivel önmagában nem lenne semmi érdekes csak, hogy én még életemben nem regisztráltam az iforexnél és soha sehol máshol csak az xm-nél regisztráltam mielőtt ezt az emailt megkaptam volna!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan jutottak hozzá a személyes adataimhoz mint pl az e-mail címem?!
Valamint, hogy mi az az információ amit még onnan megtudhattak?
(direkt nem a valós telefon számomat adtam meg ott sem! )

iFOREX - Hibás telefonszám
Műveletek

cs-eu@iforex.com (cs-eu@iforex.com)
Felvétel a Névjegyalbumba
(Ez lenne a dátum helye )
Címzett: NEM MONDOM MEG! :P
cs-eu@iforex.com
Click Here to iFOREX

iFOREX - Hibás telefonszám

Kedves Ügyfelünk,

Nemrégiben meghagyta elérhetőségét honlapunkon, így megpróbáltuk felvenni Önnel a kapcsolatot telefonon. Azonban úgy tűnik, hibásan adta meg a telefonszámot.

Ha szeretne többet megtudni az iFOREX-ről, a kereskedési tevékenységről és annak egyedülálló előnyeiről, kérem, hogy erre az e-mailre válaszolva adjon meg egy Önnek megfelelő napot és időpontot, illetve egy telefonszámot, melyen elérhetjük. Ekkor telefonon keresztül, a számítógépe előtt ülve teljeskörű betekintést nyerhet szolgáltatásainkba. Örömmel bevezetjük Önt online felületünk használatába, illetve válaszolunk esetlegesen felmerülő kérdéseire.

Köszönjük.

www.iforex.com

|

Bejelentkezés

Tisztelettel,
Székely Ádám
R1peti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-02, 13:47   #32 (permalink)
Új tag

Repce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás továbbiak

Üdv!
2016-hoz képest nem találom az American Express befizetési lehetőséget. Viszont az egyik magyarázó klikkben még szerepel mintapéldaként. Nem tudom pontosan mikor szűnt meg. De azért voltak jó dolgok is. Egy hibás jóváírás után a javítás és elnézéskérés mellett tekintélyes bónuszt aktiváltak. Ezen kívül is kaptam "csak úgy" biztatásképpen a meglévő potenciálisból aktivált bónuszjóváírást, de ez csak egy buzgóbb kapcsolattartói időszakban fordult elő. Újabban telefonon ritkábban keresnek, talán a minimumra szorítkozó befizetéseim (20$) miatt. Sajnos kifizetéssel kapcsolatos tapasztalataim nincsenek. Az eddigi pár év alatt néhány esetben a belépéssel voltak még gondok, ilyenkor emailben küldenek új aktiváló linket, amikor már nem segít az "elfelejtettem a jelszót" funkció.
Repce nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
brókercég, FOREX, iFOREX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 21:48 , a GMT +1 időzóna szerint.