Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-08-03, 19:19   #1 (permalink)
Új tag

Hely: Hungari Sz.Sz.B.
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
fxtrendtipp.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül fxtrendtipp.hu részére
Alapbeállítás fxtrendtipp.hu - havonta átlag 20 %

Üdvözlök mindenkit!

Számomra érdekes honlapot szeretnék veletek megismertetni.
Még gmail nevet is készítettem hozzá, hogy oda kapjam a hozzászólásokat, ha másoknak is véleménye íródik.

A honlap neve a téma sorában már olvasható:
fxtrendtipp.hu a honlap neve.

Magam nagyon meggyőzőnek tartom úgy ahogy van.

- ott van az előző 6 hónap, mely kattintásra egy összesített képen megnézhető és némelyiknél az
fxpro login és jelszó is fel van tüntetve.

- a következő hónap naprakészen van valószínüleg frissítve, mivel pár naponta változik a beírás ott is

- elolvasva a honlap technikai működését láttam, hogy email és SMS -re építi a tippek továbbítását - nálam egy email általában max. 10 mp. -n belül megérkezik.

talán még sorolhatnám, de érdekel mások hogyan látják.
fxtrendtipp.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-03, 20:48   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

No persze. A keze meg mindenkinek a bilibe lóg!

Elmondom mi a helyzet ezekkel a csoda dolgokkal. Átverések mind!
Ha nem átverés lenne és valóban működne, akkor bárki 5 év alatt összehozhatna vele 5 milliárd forintot csupán 100 ezres indulótőkével!
Ehhez képest az üzemeltetője mit csinál? Fillérekért kiárulja az aranytojást tojó tyúkot! No persze. Nyilván ő egy angyal és legfőbb cálja, hogy segítsen az embereken és nem érdekli a pénz. Ja. Hogy mindezért pénzt kér?

Hát akkor valószínűleg az a helyzet, hogy amiből nem tud hasznot húzni azt rásózza jópénzért másokra. Hagy szívjanak vele ők!

Nevetséges az egész. Ez olyan, mint amikor valaki pénzért kiszámolja a lottószámok valószínűségét!
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-08-04, 07:44   #3 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Hely: Győrtől 20 km-re
Összes hozzászólás: 167
Hírnév szint: 8
butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No persze. A keze meg mindenkinek a bilibe lóg!

Elmondom mi a helyzet ezekkel a csoda dolgokkal. Átverések mind!
Ha nem átverés lenne és valóban működne, akkor bárki 5 év alatt összehozhatna vele 5 milliárd forintot csupán 100 ezres indulótőkével!
Ehhez képest az üzemeltetője mit csinál? Fillérekért kiárulja az aranytojást tojó tyúkot! No persze. Nyilván ő egy angyal és legfőbb cálja, hogy segítsen az embereken és nem érdekli a pénz. Ja. Hogy mindezért pénzt kér?

Hát akkor valószínűleg az a helyzet, hogy amiből nem tud hasznot húzni azt rásózza jópénzért másokra. Hagy szívjanak vele ők!

Nevetséges az egész. Ez olyan, mint amikor valaki pénzért kiszámolja a lottószámok valószínűségét!
A csábítás túl nagy , ezért sokan megpróbálkoznak vele. Ugye az éhes disznó makkal álmodik. De sajnos igazat kell hogy adjak neked. Ha működne, akkor nem árulná, hanem megjátszaná.
butcher nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-04, 08:52   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
cilvija a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Miért nem játsza meg élesben? Mert ezek demo számlák.
cilvija nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-04, 18:11   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
pöttyentő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én nem vagyok ennyire szkeptikus. Ott a demoszámla és ki lehet próbálni. A fazon valószínűleg nem véletlenül szánt egy teljes honlapot egy ilyen dologra. Szerintem idő kérdése és meg fog jelenni éles számlával is.
A haver szerint az adatok rendben vannak. Akkor már nagyon nagy baj nem lehet. Olvastam itt valakitől, hogy csalódott egy demoszámlás buliban. Valamire előfizetett és persze semmi nem jött össze belőle.
Ha csak írosgatná, hogy hónapról hónapra ennyi és nem lenne ott az a francos kimutatás én is csalást szimatolnék. ÉN még nem írtam le ezt a lehetőséget. Talán kitartóbb valamivel mint mi. Be kell járatni az ilyesmit. Amint meglesz az első pozitív visszajelzés már megyek is regizni meg fizetni hozzá. Igaz akkor meg ismét jól fog járni, mert rá fognak kapni mint a cukros vízre.( A fene sem tudja, hogy mi lehet mögötte. Lehet, hogy van egy komoly robotprogramja és még keres hozzá egy kis aprópénzt ezzel a valamivel. Megtanultam, hogy kár ezzel foglalkozni. Csak az a fontos, hogy NEKEM mit jelent, szóval én drukkolok neki valamilyen szinten. Ha meg megkeresi nekem az első 20 %-omat, akkor még mellé is fogok állni.
pöttyentő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-04, 18:34   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
pöttyentő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én nem vagyok ennyire szkeptikus. Ott a demoszámla és ki lehet próbálni. A fazon valószínűleg nem véletlenül szánt egy teljes honlapot egy ilyen dologra.
Nem hát! 100eur-ért /fő/hónap
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-04, 18:52   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás akkor mégsem olyan bolond

Na jó én is olvastam a 100 eucsit.

Dehát én azt olvastam, hogy mint itt is:
"Fillérekért kiárulja az aranytojást tojó tyúkot!" - ez már így is jó vétel.

Ha azt nézzük én 2 milcsis után 400 -ból levonom az adót és még mindig nem találom olyan soknak azt a majd 30.000 -ret ezért. Tyúk, akkor legyen tyúk!! Nekem olykor a nappal belefolyik az éjszakába. Még tök fiatalnak érezhetném magam, de a tükörképemnek már jócskán táskás a szeme..(
Régi 2010-08-04, 22:16   #8 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért elég gáz, hogy minden hónapban más a login...
Ennyi erővel nyitok havi 20 demószámlát és a húszból lesz legalább 1 ami hozza az "elvárt" eredményt.
Egyébként ilyet már láttam külföldi oldalakon de szerintem idehaza ebből nem lehet pénzt csinálni mert kevés a donor.

Ha esetleg valaki befizet az tegye ki a kötéseket ide de csak azután, hogy a honlap tulaja kitette a kötéseket.
Így ismét más pénzén okulhatnék.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-05, 19:29   #9 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
butcher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha működne, akkor nem árulná, hanem megjátszaná.
Ez nem feltétlenül igaz. Nem biztos, hogy nem játssza meg, és ha van szabad kapacitása, akkor miért ne árulná? Mondom ezt úgy, hogy nem ismerem, sem az eladót, sem a technikáját.

Alapvetően a kereskedési tippekkel az a probléma, mint az oktatással. Annyi kókler van a piacon, hogy ha valaki becsülettel akarja csinálni, igen nehéz dolga van. Én megpróbálnám ezt kiküszöbölni valamilyen módon!

Azt már nem te mondtad, hanem egy utánad hozzászóló, (csak ha megengeded egyben szólnék hozzá) hogy kipróbálta 1 hónapig és nem jó. Nos a forexben csak hosszútávon érdemes gondolkodni, ezért 1 hónap teszt gyakorlatilag semmi. Még akkor sem ha egyébként a szolgáltató 20%-ot ígér havonta. Bármely stratégia képes rosszul teljesíteni, hullámvölgybe kerülni egy adott időszakban, és ha valaki éppen egy ilyen időszakban kapcsolódik be, akkor azt fogja mondani, hogy az nem működik. Pedig csak lehet, hogy hosszabb mintát kellene venni, pl. egy negyed évet vagy többet és máris másképpen alakulhatna. Szerintem!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-05, 19:32   #10 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha esetleg valaki befizet az tegye ki a kötéseket ide de csak azután, hogy a honlap tulaja kitette a kötéseket.
Így ismét más pénzén okulhatnék.
Fizesse ki a havi díjat aztán ossza meg másokkal! Puszta szívjóságból?
Régi 2010-08-05, 20:05   #11 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fizesse ki a havi díjat aztán ossza meg másokkal! Puszta szívjóságból?
Félreértesz, fizesse ki a havidíjat és amikor letelt a hónap és a honlap tulajdonosa kitette a kötéslistát a honlapjára, hasonlítsuk össze azzal amit a donorunknak szolgáltatott.
Így kiderülhetne, hogy átverés-e.
Persze kizárólag okulásnak.

(Ha valaki puszta szívjóságból ingyen adna szignálokat sem kötném be)
Régi 2010-08-05, 20:36   #12 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Félreértesz, fizesse ki a havidíjat és amikor letelt a hónap és a honlap tulajdonosa kitette a kötéslistát a honlapjára, hasonlítsuk össze azzal amit a donorunknak szolgáltatott.
Így kiderülhetne, hogy átverés-e.
Persze kizárólag okulásnak.

(Ha valaki puszta szívjóságból ingyen adna szignálokat sem kötném be)
Csak akkor derül ki, hogy átverés e, ha nem ugyanaz a kötéslista a két esetben, feltéve, ha maradéktalanul bekötötte az előfizető az összes jelzést, mégpedig ugyanott, ahová a jelzést kapta.

Minden más esetben az egy hónap, még nem releváns eredmény!
Régi 2010-08-05, 20:46   #13 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
Csak akkor derül ki, hogy átverés e, ha nem ugyanaz a kötéslista a két esetben
Engem csak ez érdekelne.
Régi 2010-08-05, 22:59   #14 (permalink)
Új tag

Hely: Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 3
Üzenetküldés Skype™-on keresztül nnno részére
Alapbeállítás

üdv moszat!
Látom ki akarod ugratni az bokrot a nyúlból. Valahogy azt látom, hogy erre igyekszel. Természetesen én is várom a fejleményeket. Szerintem nemsokára bekukkant a manus és ír pár sort a kedvünkért. Addig meg, ha gondolod indíts 20 kötéslistát. Tudom nem szép tőlem ilyet kéri, de gondold végig mi meló lenne, s arról nem is beszélve, hogy mit érne 5 - 10 ember felültetésével?... Itt kapna pár hónapon belül egy olyan kritikát, hogy a honlapot is le kellene szednie szégyenében. Túl sok fórumról meg nem tudok, ahol megjelenhetne egy ilyen témával. Ha meg igen, akkor előbb - utóbb ott is elhintenénk a negatív reklámot, s így abba is maradna a kezdeményezése HA!! ez lenne a terve.
Aki itt véleményt ír az senki sem bolond. (legalábbis remélem))
A piac olykor kegyetlen s szívja az ember pénzét. Talán mégis meg kellene becsülni minden olyan kezdeményezést, melyről még nem tudni, hogy mennyire válik be.
Addig is jó lenne, ha valaki tényleg előfizetne és megosztaná a véleményét velünk, mert minél többet gondolok erre a honlapra, annál jobban hiszem, hogy ennek minél hamarabb utána kellene járni. Gondolj a tőkédre és gondold el, hogy a következő hónapban mit hozna neked, ha mégis megkockáztatod és előfizeted.

Közlöm, hogy IGEN, én vagyok a beépített ember és a rábeszélő show műsorvezetője!!..)
Na de tényleg. Valaki nem döntött még úgy, hogy kipróbálja?
nnno nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-06, 08:23   #15 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ez nem feltétlenül igaz. Nem biztos, hogy nem játssza meg, és ha van szabad kapacitása, akkor miért ne árulná? Mondom ezt úgy, hogy nem ismerem, sem az eladót, sem a technikáját.

Alapvetően a kereskedési tippekkel az a probléma, mint az oktatással. Annyi kókler van a piacon, hogy ha valaki becsülettel akarja csinálni, igen nehéz dolga van. Én megpróbálnám ezt kiküszöbölni valamilyen módon!

Azt már nem te mondtad, hanem egy utánad hozzászóló, (csak ha megengeded egyben szólnék hozzá) hogy kipróbálta 1 hónapig és nem jó. Nos a forexben csak hosszútávon érdemes gondolkodni, ezért 1 hónap teszt gyakorlatilag semmi. Még akkor sem ha egyébként a szolgáltató 20%-ot ígér havonta. Bármely stratégia képes rosszul teljesíteni, hullámvölgybe kerülni egy adott időszakban, és ha valaki éppen egy ilyen időszakban kapcsolódik be, akkor azt fogja mondani, hogy az nem működik. Pedig csak lehet, hogy hosszabb mintát kellene venni, pl. egy negyed évet vagy többet és máris másképpen alakulhatna. Szerintem!
Ebben igazad lehet. A kereskedés mellé egy kis fagyipénz? Én mégis azt mondom, hogy ha ez ilyen jól jövedelmezne, akkor nem árulná szarér-bagóért.
Régi 2010-08-06, 08:56   #16 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
nnno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
üdv moszat!
Látom ki akarod ugratni az bokrot a nyúlból. Valahogy azt látom, hogy erre igyekszel. Természetesen én is várom a fejleményeket. Szerintem nemsokára bekukkant a manus és ír pár sort a kedvünkért. Addig meg, ha gondolod indíts 20 kötéslistát. Tudom nem szép tőlem ilyet kéri, de gondold végig mi meló lenne, s arról nem is beszélve, hogy mit érne 5 - 10 ember felültetésével?... Itt kapna pár hónapon belül egy olyan kritikát, hogy a honlapot is le kellene szednie szégyenében. Túl sok fórumról meg nem tudok, ahol megjelenhetne egy ilyen témával. Ha meg igen, akkor előbb - utóbb ott is elhintenénk a negatív reklámot, s így abba is maradna a kezdeményezése HA!! ez lenne a terve.
Aki itt véleményt ír az senki sem bolond. (legalábbis remélem))
A piac olykor kegyetlen s szívja az ember pénzét. Talán mégis meg kellene becsülni minden olyan kezdeményezést, melyről még nem tudni, hogy mennyire válik be.
Addig is jó lenne, ha valaki tényleg előfizetne és megosztaná a véleményét velünk, mert minél többet gondolok erre a honlapra, annál jobban hiszem, hogy ennek minél hamarabb utána kellene járni. Gondolj a tőkédre és gondold el, hogy a következő hónapban mit hozna neked, ha mégis megkockáztatod és előfizeted.

Közlöm, hogy IGEN, én vagyok a beépített ember és a rábeszélő show műsorvezetője!!..)
Na de tényleg. Valaki nem döntött még úgy, hogy kipróbálja?
Én nem azt mondom, hogy átverés csak kíváncsi vagyok.
10 embernél ez havi 300 ezer és akit átvertek nem fogja bevallani sokszor még magának sem.
Ha ez tényleg működik, adjon 1 hónap ingyen tesztet itt a fórumon valakinek akinek mindenki ad a szavára. Ennél jobb reklámot nem tudna csinálni.
(itt nem magamra gondolok)
Régi 2010-08-06, 09:32   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

ÁMEN

S ki lenne az, akiben itt sokan megbíznak???
Régi 2010-08-06, 09:43   #18 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Alapbeállítás

Idézet:
pöttyentő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ÁMEN

S ki lenne az, akiben itt sokan megbíznak???
Én 3-at biztosan tudok, akiben 100%-ig megbízom. És még van 3, akiben 99%-ig. A 100%-osok: HWTrader, Sidius, P Péter Forexegyetem. Ha valamelyik közülük azt mondja, hogy Ámen, akkor az Ámen. De megvesztegetni nem illik senkit!
Régi 2010-08-08, 08:16   #19 (permalink)
Új tag

Pearl logója

Összes hozzászólás: 24
Pearl a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás a mienk

Idézet:
butcher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én 3-at biztosan tudok, akiben 100%-ig megbízom. És még van 3, akiben 99%-ig. A 100%-osok: HWTrader, Sidius, P Péter Forexegyetem. Ha valamelyik közülük azt mondja, hogy Ámen, akkor az Ámen. De megvesztegetni nem illik senkit!

A mi Birgereink.
Régi 2010-09-21, 01:26   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
smallfish a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás gondolatok

előző beirásokkal kapcsolatban gondolataim támadtak:

1.lehet azért nem az éles számláját mutatja mert hanyatt esnél mennyi pénz van rajta
2.lehet azért más néha a számla mert általában a demók korlátozott ideig használhatók
3.valaki azt irta aprópénz:
hát ha csak 100 előfizetője van az majd 3milla havonta nekem az már nem olyan apró, bár lehet égő
4. személyeskedés nélkül:
a fórumozók egyikének blogjában olvastam ,hogy:
1. az fxtrendtipp átverés
2.többedszerre lenullázta 300 dolláros számláját
bocs de aki 300 dollárral nyit forex számlát alapvető ismerei hiányosak,10000 alatt nem ajánlott de kb 5000 alatt értelmetlen,mert nem használható hatékony money managment,persze ahhoz azt is tudni kell mi az
smallfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
elemzés, FOREX, fxtrendtipp, technikai elemzés

« - | Traderforum »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 23:03 , a GMT +1 időzóna szerint.