Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-09-22, 10:52   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
DrToth a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Menedzselt Forex Számlák

Tisztelt Befektetők,

A devizapiac hihetetlen anyagi potenciállal bír, viszont kockázatos befektetési forma, ezért nem javaslom hozzáértő irányítása nélkül kipróbálni.

Pontosan ezért jöttek létre a számla menedzseléssel foglalkozó cégek, hogy azok se maradjanak ki a "jóból" akiknek van ugyan pénzük befektetni, de nem értenek hozzá.

Figyelmükbe ajánlom ezt a céget: http://www.best-managed-forex-account.com/
Idén nyitottak a magán befektetők felé és nagyon eredményesek.
Eddig csak intézményes befektetőkkel foglalkoztak.

Előny: magas hozam alacsony kockázattal
Hátrány: csak angolul beszélnek

Remélem tudtam segíteni pár embernek akik jól jövedelmező befektetést keresnek, nekem kiválóan működik már jó ideje.

Tisztelettel: Dr Toth
DrToth nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-24, 14:42   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Monorix a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt Dr Toth

Szeretnék befektetni ,és keresem a kapcsolatot olyan emberekkel ,akiknek
már működő számlájuk van. Örülnék ha többet írna a cégről, és segítene.
Monorix nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-11-24, 19:16   #3 (permalink)
Tag

dixo logója

Összes hozzászólás: 83
Hírnév szint: 9
dixo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Dr Toth!

Az egy jó ideje mit jelent? Segítene pár számszerű adat is. Részletek?

(A Dr Toth Andras nick izgalmasabb lenne )
dixo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-24, 19:44   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás válasz

Egy ideje mit jelent? 8 hónapja.

Dr Toth
Régi 2010-11-24, 19:48   #5 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás válasz

Idézet:
Monorix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt Dr Toth

már működő számlájuk van. Örülnék ha többet írna a cégről, és segítene.
A cég amerikai, 20 éve foglalkoznak számla menedzseléssel, idén nyitottal a "kisbefektetők" felé, nekem 8 hónapja kezelik a számlámat kiváló eredménnyel.

Ezeken a számlákon lehet követni mit is csinálnak:

http://managedaccount20.mt4stats.com/

http://www.mt4i.com/users/managedaccount99/stats

http://www.mt4i.com/users/managedaccountgu/stats

http://www.mt4i.com/users/managedaccount98/stats

és az oldaluk: http://www.best-managed-forex-account.com/

Nekem bejött, akinek tetszik írjon nekik.
Kell nyitni először egy forex számlát pl. az Alpari.co.uk-nál vagy fxpro.com-on

Sok sikert.

Dr Toth
Régi 2010-11-24, 21:04   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tisztelt Dr Toth

Köszönöm hogy gyorsan válaszolt, közben megnéztem milyen oldalakat
hoz ki ha rákeresek az interneten.

Keresés után úgy tünik off shore cégről van szó, ráadásul lehet hogy magyar?

Interneten rákeresve ezen a honlapon is hozzájuk lehet jutni.

http://www.bowshop.eu/ Íjjak forgalmazásával foglalkoznak.

Sajnos nincs telefonszámuk.

Én Diósdon lakom, szívesen találkoznék Önnel személyesen is, ha nem veszi tolakodásnak.
Régi 2010-11-29, 18:20   #7 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 7
Liph a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

@Monox

Úgy látom, hogy új vagy még ebben a témában. Mielőtt bárhol is számlát nyitnál, jobban utána kéne járnod a dolgoknak. Miből gondolod, hogy ez a cég jó?
Régi 2010-12-03, 20:28   #8 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Dr Tóth gondolja úgy hogy ez egy jó cég, viszont én meg nem hiszek neki mert nem válaszolt amikor egy személyes találkozásra invitáltam. És továbbra is úgy gondolom, hogy csak akkor fektetek forex-ba ha találok egy megbízható céget, mivel én nem akarok kereskedni, nem értek hozzá.
Régi 2011-01-15, 09:19   #9 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mindenkitől elnézést kérek, de külföldön tartózkodtam ezért nem látogattam ezt a fórumot sem.
A héten kaptam egy körlevelet, amiben tájékoztattak a vezetőség döntéséről, miszerint a jövőben csak intézményes befektetőkkel illetve amerikai magánszemélyekkel szerződnek.
Szóval ez a lehetőség már nem elérhető a számunkra.
Én mindenkinek azt javaslom, tanulja ki a forex kereskedés módszereit és saját maga kereskedjen a számláján, így a legtisztább.

Mindenkinek sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!

Dr. Tóth
Régi 2011-01-15, 14:03   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
DrToth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindenkitől elnézést kérek, de külföldön tartózkodtam ezért nem látogattam ezt a fórumot sem.
A héten kaptam egy körlevelet, amiben tájékoztattak a vezetőség döntéséről, miszerint a jövőben csak intézményes befektetőkkel illetve amerikai magánszemélyekkel szerződnek.
Szóval ez a lehetőség már nem elérhető a számunkra.
Én mindenkinek azt javaslom, tanulja ki a forex kereskedés módszereit és saját maga kereskedjen a számláján, így a legtisztább.

Mindenkinek sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!

Dr. Tóth
egyetértek.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-06, 19:21   #11 (permalink)
Új tag

Hely: Gyál
Összes hozzászólás: 1
ATamás a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ATamás részére
Alapbeállítás

Idézet:
DrToth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...Én mindenkinek azt javaslom, tanulja ki a forex kereskedés módszereit és saját maga kereskedjen a számláján, így a legtisztább...
Ez egy jó javaslat... A gyakorlati tapasztalat viszont azt bizonyítja, hogy erre nagyon kevesek alkalmasak. A Forex-el ismerkedők, azt alaposan tanulmányozók kb. 2-4%-a folytat sikeres kereskedést.

A többség számára, akik mégis eredményesen kívánnak részesülni a Forex-en elérhető hozamokból, azok számára ajánlott a menedzselt Forex számla.
Régi 2011-10-19, 09:23   #12 (permalink)
Új tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 7
Mandark a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mint mindenhol itt is vannak akik az átlagon felül teljesítenek (itt már aki nem veszít az már átlagon felüli). És vannak akik kimagasló hozamot tudnak elérni és esetleg tartósan. Rengeteg helyre lehet befektetni a forexen. De nagyon nem mindegy, hogy kit bízunk meg pénzünk kezelésével!
Mandark nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 09:42   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 27
Hírnév szint: 8
scapesound a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello Mandark!
Te hamarabb megtaláltad, ezt a topikot, mint én - lehet elég lett volna ide írnom...
A forexbe nincs időm beleásni magamat, viszont olyan lehetőséget tartogat magában amelyet nm szabad kihagyni. Biztos, hogy vannak olyan intézményi befektetők, akik tartósan eredményesek. Egyre több ilyenről hallani, csak nem ismerek olyat, aki már befektetett volna valamelyikbe.
Ha valakinek lenne ehhez tapasztalata, kérem ossza meg velünk!

köszi
scapesound nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-06, 11:41   #14 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Hírnév szint: 5
MartonLFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Kezelt számlás lehetőségeket keresek. Megköszönném a javaslatokat: marton.laszlo.fx@gmail.com

Idézet:
scapesound eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello Mandark!
Te hamarabb megtaláltad, ezt a topikot, mint én - lehet elég lett volna ide írnom...
A forexbe nincs időm beleásni magamat, viszont olyan lehetőséget tartogat magában amelyet nm szabad kihagyni. Biztos, hogy vannak olyan intézményi befektetők, akik tartósan eredményesek. Egyre több ilyenről hallani, csak nem ismerek olyat, aki már befektetett volna valamelyikbe.
Ha valakinek lenne ehhez tapasztalata, kérem ossza meg velünk!

köszi
MartonLFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 17:28   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
moltobello a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

már működő számlájuk van. Örülnék ha többet írna a cégről, és segítene.[/QUOTE]

Én kipróbáltam párat, van egy két jó, de minimum egy év hitelesített kereskedési eredmény legyen a cég mögött, meg az sem árt, ha valós idejű is rendelkezésre áll.

AZ én pénzem a Ponte Capital portfólióba van. Buda Cashnél is volt, meg a Concorde-nál, de azok csak jutalékot termeltek max évi 20%-ért, azt rájöttem, hogy mire megy ki a játék, úgyhogy áttettem mindkét helyről a pénzem. Az egyiket www.ponte-capital.com. Itt 5 hónapja van a pénzem és korrektül állok nagyon. A másikat pedig aranyba fektettem.
moltobello nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 17:42   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Én kipróbáltam párat, van egy két jó, de minimum egy év hitelesített kereskedési eredmény legyen a cég mögött, meg az sem árt, ha valós idejű is rendelkezésre áll.

AZ én pénzem a Ponte Capital portfólióba van. Buda Cashnél is volt, meg a Concorde-nál, de azok csak jutalékot termeltek max évi 20%-ért, azt rájöttem, hogy mire megy ki a játék, úgyhogy áttettem mindkét helyről a pénzem. Az egyiket www.ponte-capital.com. Itt 5 hónapja van a pénzem és korrektül állok nagyon. A másikat pedig aranyba fektettem.
lenyűgöző ez a superadvanced ponte capital tradingdesk, hogy is mondjam.. "kőprofi"
http://www.ponte-capital.com/kik-vagyunk.html

Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 19:03   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Én egy laptopról trédelek, úgyhogy nekem impozánsan néz ki. Erről eszembe jutott az a sztori, amikor az egyik hackereknek szervezett versenyt a győztes 4 óra idővel nyerte meg több nagy teljesítményű számítógép segítségével. Aztán az egyik szervező a verseny után negyed óra alatt feltörte a rendszert egy laptopról, miközben szendvicset majszolt a barátaival.

Én eddig olvastam a bemutatkozást: "egy olyan innovatív kereskedési technikát dolgoztak ki, amellyel biztonságosan érhető el jelentős profit"
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 21:07   #18 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás Érdekes

Csak belemagyarázom, hogy tökugyanaz?

Ponte Capital

Sherpa Forex

Válaszol idézettel
Régi 2014-04-22, 13:15   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Csak belemagyarázom, hogy tökugyanaz?
Nekem enélkül is volt ilyen utánérzésem. De mondom, biztos már üldözési mániám van
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-22, 18:21   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ezek a számlakimutatások lassan olyanok, mint a facebookon a mellüket photoshopoló lányok agyonlike-olt profilképei.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-02, 20:00   #21 (permalink)
Új tag

Hely: London
Hírnév szint: 4
SherpaForex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia!

Nem kell belemagyarázni, az a valódi helyzet, hogy mindkét cég mögött mi vagyunk, kedves fórumozó.

Ha jól elolvastad a Forex Sherpa honlapját, akkor egyszerűen leírjuk már a kezdőoldalon, hogy
"Szolgáltatásunkon keresztül, megtanulhatja és megtapasztalhatja egy profi portfólió kereskedő sikeres befektetés kezelését."

De nem tudom mennyire tapasztaltad a gyakorlatban, azt, hogy szerver alapú kereskedésmásolással, nem kell nagy technikai megoldás, hogy egy kereskedést lemásoljunk, bárki Mt4 számlájára, legyen az szerver alapú, vagy remote alapú.

Remélem így már sikerül megérteni, hogy miért van a honlapon ugyanaz az eredmény, mint a portfóliókezelésben.

A Ponte Capital a Strategon vagyonkezelőben használt portfóliónk neve.

A Forex Sherpa az egy teljesen saját vállalkozásunk, amit nemsokára megindítunk a nemzetközi piacra is.

kedves urak, az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy lehet, hogy ugyanaz a két cég között lehet kapcsolat.

Üdv
SherpaForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-03, 06:13   #22 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Nem kell belemagyarázni, az a valódi helyzet, hogy mindkét cég mögött mi vagyunk, kedves fórumozó.

Ha jól elolvastad a Forex Sherpa honlapját, akkor egyszerűen leírjuk már a kezdőoldalon, hogy
"Szolgáltatásunkon keresztül, megtanulhatja és megtapasztalhatja egy profi portfólió kereskedő sikeres befektetés kezelését."

De nem tudom mennyire tapasztaltad a gyakorlatban, azt, hogy szerver alapú kereskedésmásolással, nem kell nagy technikai megoldás, hogy egy kereskedést lemásoljunk, bárki Mt4 számlájára, legyen az szerver alapú, vagy remote alapú.

Remélem így már sikerül megérteni, hogy miért van a honlapon ugyanaz az eredmény, mint a portfóliókezelésben.

A Forex Sherpa az egy teljesen saját vállalkozásunk, amit nemsokára megindítunk a nemzetközi piacra is.

kedves urak, az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy lehet, hogy ugyanaz a két cég között lehet kapcsolat.

Üdv
mi csak a profizmust észleltük.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-03, 07:13   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
Hírnév szint: 8
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Üdv
Szerintem pont azt akarták mondani,hogy Underground,Sherpa,Capital,mind egy társaság,csak mindig más névvel,céggel,és számlakivonattal.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-03, 07:19   #24 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem pont azt akarták mondani,hogy Underground,Sherpa,Capital,mind egy társaság,csak mindig más névvel,céggel,és számlakivonattal.
Így legalább már hivatalosan is megerősítették.
Régi 2014-07-13, 20:31   #25 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 141
Hírnév szint: 4
szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Elvileg Ponte capital:

http://www.myfxbook.com/members/Fore...capital/873826

Ha az övék, érdekes hogy nem nagyon dicsekednek vele. Pedig hát ez lenne a lényeg.
szeki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-09-17, 07:23   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
Hírnév szint: 5
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elvileg Ponte capital:

http://www.myfxbook.com/members/Fore...capital/873826

Ha az övék, érdekes hogy nem nagyon dicsekednek vele. Pedig hát ez lenne a lényeg.
Privátba tettek, mindent, semmi adat nem látszik
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
FOREX, számlakezelés

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:15 , a GMT +1 időzóna szerint.