Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-08-08, 22:22   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 150
Hírnév szint: 8
fxtom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Indikátor tulajdonságok/változók/elmozdulás
Köszi-köszi (min 8 karaktert kell írni...)
fxtom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-09, 07:10   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi-köszi (min 8 karaktert kell írni...)
Jaja!
low/close/high
-22,-0,+22
Havi 22 nap.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-08-09, 17:17   #53 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Jó volt a short irány mégiscsak.Van valaki benne?
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eu.gif  
Régi 2012-08-09, 17:37   #54 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak napon belül, daytrade.

Kép, és komment a Facebookon.
Régi 2012-08-09, 17:54   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 150
fxtom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Már megint ott kezdtél el shortolni, ahol én???? Látod a monitoromat?
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd.gif  
fxtom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-09, 17:58   #56 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak napon belül, daytrade.

Kép, és komment a Facebookon.
Megnéztem.Látom részzárások vannak itt is.Ebben a hónapban mi is fogunk részzárni,felét,ha komolyabb ellenállásba ütközik.Amúgy mi a teljes kötést visszük zárásig.
A havi 5-7% nyereség mindíg meg van?
Régi 2012-08-09, 18:01   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már megint ott kezdtél el shortolni, ahol én???? Látod a monitoromat?
Hát látom a monitorod,ha ide felteszed!
Nekem ez még a tegnapi short.
Jó belépő volt!
Érdekes,mert egészen biztosan nem ugyanazt használjuk.
Nem lehet hogy te látod az enyémet?
Régi 2012-08-10, 06:17   #58 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megnéztem.Látom részzárások vannak itt is.Ebben a hónapban mi is fogunk részzárni,felét,ha komolyabb ellenállásba ütközik.Amúgy mi a teljes kötést visszük zárásig.
A havi 5-7% nyereség mindíg meg van?
A részzárásnak vanna előnyei, és hátrányai egyaránt. Tény, hogy így kizárom magam a lehetséges profit egy részéből, ha tovább megy az ár. Ez hátrányosabb, mintha az induló kötésméretet megpróbálnám teljesen kihajtani. Ezáltal romlik az R/R arány.
Viszont számos előnye is van, amik nekem fontosabbak voltak mint a nagyobb nyereség lehetősége:
- Fals, vagy gyenge kitörésekből is ki lehet szállni kis nyerőben, vagy veszteség nélkül, ha az első impulzushullám végén zárom a felét.
- Nekem pszichológiailag sokat segít. Amint a részzárással elérek egy "kockázatmentes" állapotot, megnyugszom, és higgadtabban tudom kezelni a maradék pozíciót. Több időt tudok a piacon tölteni, és könnyebben engedek vissza egy korrekcióban a lebegő nyereségből.
- Újabb pozíciót a lebegő nyereség terhére vissza tudok nyitni, de a megszerzett profitot már nem kockáztatom vissza. Végső cél a pozíció sor építés egy-egy szép mozgásban M5 időtávon. Hasonlóan, mint ezen a videón, csak konzervatívabban. A Max Trading System egyébként az egyik legjobb rendszer amit ismerek.
Régi 2012-08-10, 07:42   #59 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A részzárásnak vanna előnyei, és hátrányai egyaránt. Tény, hogy így kizárom magam a lehetséges profit egy részéből, ha tovább megy az ár. Ez hátrányosabb, mintha az induló kötésméretet megpróbálnám teljesen kihajtani. Ezáltal romlik az R/R arány.
Viszont számos előnye is van, amik nekem fontosabbak voltak mint a nagyobb nyereség lehetősége:
- Fals, vagy gyenge kitörésekből is ki lehet szállni kis nyerőben, vagy veszteség nélkül, ha az első impulzushullám végén zárom a felét.
- Nekem pszichológiailag sokat segít. Amint a részzárással elérek egy "kockázatmentes" állapotot, megnyugszom, és higgadtabban tudom kezelni a maradék pozíciót. Több időt tudok a piacon tölteni, és könnyebben engedek vissza egy korrekcióban a lebegő nyereségből.
- Újabb pozíciót a lebegő nyereség terhére vissza tudok nyitni, de a megszerzett profitot már nem kockáztatom vissza. Végső cél a pozíció sor építés egy-egy szép mozgásban M5 időtávon. Hasonlóan, mint ezen a videón, csak konzervatívabban. A Max Trading System egyébként az egyik legjobb rendszer amit ismerek.
Igen,tény hogy vannak előnyei és hátrányai egyaránt a részzárásnak ahogy írtad is.
Valóban,ha"fals"kitörések vannak,vagy egyszerűen nincs trend,csak valamiféle oldalazás,akkor jobb részekben zárni.Azt mondják sokan hogy a piac 70%-ban oldalazik.
Nálunk is dilemma volt hogy részeket zárjunk,vagy hagyjuk futni az egészet.
A nagyfőnök nem híve a részzárásnak,mivel szerinte ezzel nem fogjuk javítani a ki és belépési pontok minőségét.
Nálunk lelkileg keménynek kell lennünk mint a kő.Ez alap követelmény.Ráadásul szokásostól nagyobb a számlán lévő kockázat.
Ugyanakkor azt elismerte,hogy oldalazáskor jobban járunk ha kis minuszban,vagy nullban,esetleg kicsi plusszban kiszállunk ha nincs trend.
Ezért kompromisszum született.Ha nyári oldalazás van,vagy olyan időszak amely előre beazonosítható hogy a nagyobb szereplők távol vannak a piactól,akkor részzárunk.Egyéb jól trendelő időszakban pedig nem.Igyekszünk inkább trendekre építeni,és benne lenni.Persze ha beleszaladunk egy oldalazásba hosszú ideig,akkor sorozatos veszteségek lehetnek.
Erre külön system mechanizmus van kiépítve,védendő a számlát.
(A belépési mechanizmus,és zárási procedúra is egyedi.)
Az egész kulcskérdése az hogy trendel vagy nem trendel.Ezt sokszor fundamentális alapokkal is segítjük kiválasztani.Ahhoz viszont kell egy nagyon jó top szakember.
Néztem a videokat,én nem ismertem ezt a systemet.Tulajdonképpen az a lényeg a Max-nál is szerintem,hogy mennyi a veszteség,és utána mennyi a profit.Ezt csak Te tudod megítélni,vagy aki használja.
Régi 2012-08-10, 07:49   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Most például az van,hogy ha 2310 fölött zárna az egy órás gyertya,akkor részzárnánk a profitból.Ha viszont beesik,akkor a stop nullába kerül,és hagyjuk futni az egészet amíg a system le nem zárja.
Régi 2012-08-14, 08:12   #61 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Long

Találtam egy füles csészét, ráadásul naposon is csatorna aljáról fordult.
A rendszerem szerint is már két hete vételi jel van, úgyhogy benyitok egy "indokolatlanul" nagy pozit.
Célár a füles csésze magassága szerint 1,2540. Az teljesen jónak tűnik, de majd meglátom közben.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-14, 09:28   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igen,nálunk is Long,bár nem fülescsészére.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-masolat-eur.gif  
Régi 2012-08-14, 10:48   #63 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

1,24-ig kemény ellenállás zóna. De fölötte szabad az út, ha átrágja magát.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-1208141.gif  
Régi 2012-08-21, 21:07   #64 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Találtam egy füles csészét, ráadásul naposon is csatorna aljáról fordult.
A rendszerem szerint is már két hete vételi jel van, úgyhogy benyitok egy "indokolatlanul" nagy pozit.
Célár a füles csésze magassága szerint 1,2540. Az teljesen jónak tűnik, de majd meglátom közben.
Először megijed a feladattól, de aztán csak irányba állt
Még rányitottam 1,2390-en és 1,2445-ön is egy egységet. Most már várom a beteljesülést.
Egyedül az zavar kicsit, hogy naposon éppen felhőben van az ár az Ichimokun. Úgyhogy én a fenti céláron ki is szállok belőle, ha eléri.
Régi 2012-08-22, 06:25   #65 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
Először megijed a feladattól, de aztán csak irányba állt
Még rányitottam 1,2390-en és 1,2445-ön is egy egységet. Most már várom a beteljesülést.
Egyedül az zavar kicsit, hogy naposon éppen felhőben van az ár az Ichimokun. Úgyhogy én a fenti céláron ki is szállok belőle, ha eléri.
Szia!

Az "indokolatlanul" nagy pozidnak stopja van és ha igen, akkor hol ?
valakik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-22, 07:32   #66 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Idézet:
valakik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Az "indokolatlanul" nagy pozidnak stopja van és ha igen, akkor hol ?
Inkább így helyes :

Az "indokolatlanul" nagy pozidnak stopja van ? Ha igen, akkor hol ?
valakik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-22, 13:08   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
valakik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Inkább így helyes :

Az "indokolatlanul" nagy pozidnak stopja van ? Ha igen, akkor hol ?
Persze, hogy van. Ez nem is lehet kérdés. Amikor megnyitottam, akkor 1,2235-ön volt, mint naposon az utolsó korrekció alja. A mostani nagy emelkedés után kicsit elgondolkodtam, hogy hova tegyem. Végül 1,2380-ra tettem. Fibo 50, ráadásul egy korábbi ellenállás alatt néhány ponttal. De remélhetőleg nem lesz rá szükség, mert Elliott szerint most egy lapos korrekcióval megyünk neki az 5. impulse hullámnak. Szóval szerintem a mostani 1,2443-as szintről, ami szintén egy korábbi ellenállás, éppen jó lesz, ha megfordul Elliott szerinti célár 1,2560. Szóval majdnem ugyanannyi, mint amit korábban mondtam.
Régi 2012-08-23, 10:50   #68 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás euro short

Idézet:
Persze, hogy van. Ez nem is lehet kérdés. Amikor megnyitottam, akkor 1,2235-ön volt, mint naposon az utolsó korrekció alja. A mostani nagy emelkedés után kicsit elgondolkodtam, hogy hova tegyem. Végül 1,2380-ra tettem. Fibo 50, ráadásul egy korábbi ellenállás alatt néhány ponttal. De remélhetőleg nem lesz rá szükség, mert Elliott szerint most egy lapos korrekcióval megyünk neki az 5. impulse hullámnak. Szóval szerintem a mostani 1,2443-as szintről, ami szintén egy korábbi ellenállás, éppen jó lesz, ha megfordul Elliott szerinti célár 1,2560. Szóval majdnem ugyanannyi, mint amit korábban mondtam.
Már meg is csinálta...
Óráson találtam eladási jelet. Ráadásul Elliott is azt mondja, hogy most jöhet egy korrekció 1,2428 alá, úgyhogy beshortoltam néhány pip reményében. Szűk stopp 1,2575-re téve, ha mégis tévednék.
Régi 2012-08-23, 13:13   #69 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Ma még csak egy longom volt. Elindult benne egy oldalazós szűkülés, megvárom merre is akar menni.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-1208233.png  
Régi 2012-09-17, 16:24   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ma japan bankszünet volt, de volt egy-két szép mozgás. 3 hete ez az első tradem.. Negyed pozival nyitottam mert meég nem bizok annyira a párba. Órás trendvonal törve, 30 pip lett a vége, az első megállóm a tegnapi maximum volt, amit el is ért, itt teljesen zártam a tradet aminek több oka is volt: Maximum után visszaesett, a napijat lemozogta nagyjabol, japan holiday, +reggel óta hegesztenek fúrnak-faragnak a környéken. Amint látható nem volt rossz döntés, hogy nem ültem ki az oldalazást, mert vagy 4x kistoppolt volna, min. 2x neztem volna végig ahogy a piac visszaveszi a lebegő profitot... Hol hibaztam, ti mit csinaltatok volna maskepp?
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusdma.jpg  
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-17, 17:13   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ma japan bankszünet volt, de volt egy-két szép mozgás. 3 hete ez az első tradem.. Negyed pozival nyitottam mert meég nem bizok annyira a párba. Órás trendvonal törve, 30 pip lett a vége, az első megállóm a tegnapi maximum volt, amit el is ért, itt teljesen zártam a tradet aminek több oka is volt: Maximum után visszaesett, a napijat lemozogta nagyjabol, japan holiday, +reggel óta hegesztenek fúrnak-faragnak a környéken. Amint látható nem volt rossz döntés, hogy nem ültem ki az oldalazást, mert vagy 4x kistoppolt volna, min. 2x neztem volna végig ahogy a piac visszaveszi a lebegő profitot... Hol hibaztam, ti mit csinaltatok volna maskepp?
Ha megnézed a napos grafikont, látod, hogy 1.29 és 1.32 között legutóbb is erős price action volt. Nem az iránnyal van gond, hanem az idővel.. 1.26-ot áttörve csak egyetlen maci gyertya volt, nem igazán nevezném korrekciónak. Szerintem itt 1.30-32 között lesz megint egy range zóna, esetleg korrekció. A swingesek is kb most kell hogy realizálják a profitokat, a trendelő bullosok pedig a törés óta (ha lemaradtak) nem kaptak megfelelő új belépőt. Én most nem szállnék bele egy irányba sem
Lucem Ferre nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-17, 21:02   #72 (permalink)
Szenior tag

Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha megnézed a napos grafikont, látod, hogy 1.29 és 1.32 között legutóbb is erős price action volt. Nem az iránnyal van gond, hanem az idővel.. 1.26-ot áttörve csak egyetlen maci gyertya volt, nem igazán nevezném korrekciónak. Szerintem itt 1.30-32 között lesz megint egy range zóna, esetleg korrekció. A swingesek is kb most kell hogy realizálják a profitokat, a trendelő bullosok pedig a törés óta (ha lemaradtak) nem kaptak megfelelő új belépőt. Én most nem szállnék bele egy irányba sem
Bocs, ez lemaradt ezt én is irni akartam, hogy 30-31 között durva naposon, de mivel én m5-ben kereskedek a napos chartot max a közelgő trendvonalak miatt szoktam megnézni. Neked egyértelmű a várakozás, mivel naposon nyomod.
Régi 2012-09-24, 21:02   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Lehet barom a kérdés, de van értelme hozzánézni pld. a daxot vagy a nasdaq-ot? Mondjuk ha a dax napos trendvonalat készül megtörni, akkor várható a páron reakció?
Régi 2012-09-29, 16:39   #74 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Összes hozzászólás: 114
Hírnév szint: 7
Sipirla a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Itt megált az élet ? Én csak az EURUSD devizapárral foglalkozom mert kezdőként elég nekem 1 devizapár és ezt találtam a legjobnak.Figyelgetem.M15-től a Monthly-ig.Van még rajtam kívül EURUSD fan ?
Régi 2012-09-29, 18:04   #75 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Van, én is szinte csak azzal foglalkozom.
Régi 2012-09-29, 20:28   #76 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Nemszeretnék szignáljeleket kérni tőled archenius.
Régi 2012-10-01, 00:52   #77 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Folytatódik . 2012.10.01.
Régi 2012-10-01, 00:53   #78 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Régi 2012-10-01, 00:53   #79 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Nemtöltötte fel a képet.Bocsesz
Régi 2012-10-10, 13:03   #80 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Kasper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ti mire számítotok most? Én EUR gyengülést érzek a zsigereimben...de lehet, hogy csak a kínai kajával van gond.
Kasper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-10-18, 02:44   #81 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Én azt látom most hogy talán megtartja magát az emelkedésben naposon meg 4 óráson, de tényleg elgyengült.Kiváncsi vagyok tévedtem e.
Régi 2012-10-18, 09:45   #82 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sipirla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én azt látom most hogy talán megtartja magát az emelkedésben naposon meg 4 óráson, de tényleg elgyengült.Kiváncsi vagyok tévedtem e.
Napos grafikonon elérte a háromszög tetejét. Most jön a bizonytalankodás amíg el nem dönti, áttöri-e a szintet északra, vagy elindul visszafelé. A hét erős bullja nagyon szép lehetőségeket hozott, most talán érdemes ráülni a kézre.
Régi 2012-10-18, 14:25   #83 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Most és ilyen helyzetekben a 15 perces zónában jó kereskedni.
Régi 2012-10-19, 14:02   #84 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Alapbeállítás

Nem jósolok többet, csak uszom az árral.
Régi 2012-10-23, 21:57   #85 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

eu 1.2980
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-10-23, 22:10   #86 (permalink)
Szenior tag

Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

audusd
Régi 2012-10-23, 22:13   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás van

Idézet:
Sipirla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Itt megált az élet ? Én csak az EURUSD devizapárral foglalkozom mert kezdőként elég nekem 1 devizapár és ezt találtam a legjobnak.Figyelgetem.M15-től a Monthly-ig.Van még rajtam kívül EURUSD fan ?
van.

eurusd
Régi 2012-10-29, 08:08   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ma nagyapó nem fogja a kezünket,talán lehet esni egy jó nagyot.
Régi 2012-10-29, 09:21   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Wall street elvileg zárva, a neten ezt láttam ..a hurrikán miatt.. szoval csak óvatosan a shorttal.
Régi 2012-10-29, 09:31   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Wall street elvileg zárva, a neten ezt láttam ..a hurrikán miatt.. szoval csak óvatosan a shorttal.
A Wall Street-et hívják nagyapónak,a "nem fogja a kezünket" pedig azt jelenti,hogy zárva tee!
Régi 2012-11-01, 22:32   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én sem találom az irányt ebben az oldalazásban, úgyhogy egy ideje átnyergeltem az aranyra és az USD/CAD-ra.
Minimum az 1,28-at még egyszer szerintem megnézi közelről, aztán én néhány 100 pontos longot várok naposon. De korai még bármi biztosat kijelenteni.
Régi 2012-11-30, 05:53   #92 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
mi is shortoltuk 2993-nál.Akkor mikor ő.
Jelenleg 18 pip pluszban van.
Nem szándékozunk 2890-ig hozzányulni,csak break even.
Nem akarom tovább offolni a másik topikot.
Akkor gondolom ez egy nullás tranzakció lett.
Régi 2012-11-30, 07:38   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem akarom tovább offolni a másik topikot.
Akkor gondolom ez egy nullás tranzakció lett.
Igen,ez 5 pip lett reggelre.
Régi 2012-11-30, 07:43   #94 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

50 körül mi megint shortolunk ha adottak a feltételek.
Ha a Jen gyengülése megáll,ez be fog szakadni.
Azt kellene elkapnunk.
Jó kis lakoma lenne.
Régi 2012-12-01, 20:25   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem tudom, hogy milyen távon számítasz a jen gyengülésének megállására, de az ehavi választáson előre láthatólag az ellenzék fog nyerni. Ők pedig határozottan letették a voksukat a jen higítása mellett, amint megnyerik választásokat.

Két dolog miatt hajlok jobban a shortra...
Az egyik, hogy a görögökkel történő megállapodás után nem hogy emelkedett volna az árfolyam, hanem aznap lecsorgott 1,29-ig. Bár tudom, hogy néhány napos emelkedés során már akár be is árazhatták a dolgot. De akkor is...
A másik, hogy a fiscal cliff elkerüléséről szóló megállapodásra igen nagy a hajlandóság. Persze kérdés, hogyan reagál rá a piac. Szerintem dollár erődödéssel. Főleg, mert van egy olyan érzésem, hogy akár a QE is áldozatul eshet a megállapodásnak.
Régi 2012-12-04, 09:23   #96 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ja, pontosítanék. Meg van a 32. is. Nyerő. Short EURUSD.

Elárulom, most nagy ellentétet látok a fundamentumok és az ármozgás között.
Mikor fog már végre esni? Lassan egy hete azt várom.
Régi 2012-12-04, 10:04   #97 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Nálunk fundamentális alapon esett pár csepp este. Technikailag viszont most már száraz az út.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 11:03   #98 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Mikor fog már végre esni? Lassan egy hete azt várom.
Mi van, hiányoztam?

Bár nem hiszem, hogy akkora haverok lennénk, hogy viccelődhessetek, de épp most zártam be egy tradet, hát van időm válaszolni.

1. A skalp technikám lényege nem az, hogy hetekre előre lássak. Viszont múltkor csúnyán lealáztalak benneteket 3 óra alatt is, nem? Érjétek be ennyivel.

2. Soha nem fogjátok megérteni azon a szinten, ahol vagytok, hogy mire jó a fundamentális elemzés. De talán egy-két év múlva rájöttök, ha igyekeztek fejlődni.

3. Teljesen felesleges ezen a szinten fórumoznom, vitázgatnom. Inkább kereskedek.

4. Csak azért fogok válaszolni néha a személyes provokációra, mert ez mégsem archenius, shortosgyula és társaik fóruma. (Bár ti mindent megtesztek azért, hogy minden topicot a saját szintetekre züllesszétek. Aki meg máshogy gondolkodik, azt támadjátok.)

5. Ha újabb tippekre, vagy magyarázatra vártok tőlem, ajánlom a weboldalam. Vegyétek meg a stratégiámat, betanítom nektek, onnantól sikeresen kereskedhettek, sőt akár okosságokat is oktathattok majd.

További szép napot, jó kereskedést.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 11:36   #99 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

5. Ha újabb tippekre, vagy magyarázatra vártok tőlem, ajánlom a weboldalam. Vegyétek meg a stratégiámat, betanítom nektek, onnantól sikeresen kereskedhettek, sőt akár okosságokat is oktathattok majd.
Erre garanciát is vállalsz?

Egyébként miért van szükséged az oktatásból befolyt pénzre a kereskedésből származó jövedelmed mellé?
Brian nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 11:41   #100 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Nem szenvedek tudathasadásban, tehát fölösleges többesszámot használnod.
Azt hittem örülni fogsz, hogy valaki végre szól hozzád, nem provokáció volt. De ha nem, hát nem. További sok sikert a rövidtávú fundamentális elemzésekhez!

Címkék
devizapár, Euro, USD

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 04:56 , a GMT +1 időzóna szerint.