Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-04-18, 15:31   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Hírnév szint: 7
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Eur/usd

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni, hogy meddig eshet ez a devizapár, ugyanis miután nem nagyon sikerült átvinnie az 1.45. szintet lefordult, és a mai napon szépen csökkent. Lehetséges, hogy az elkövetkezendő napokban is esni fog? Vagy megint nekimegy az 1.45-nek?

Várom válaszaitokat!

Üdv!
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-14, 10:24   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Segítsetek felfelé nyomni
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-10-15, 12:32   #3 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Se én se a többiek nem tudják/szeretnék megjósolni, hisz percről percre változhat a piac, de igazán jó lenne ha az EUR erősödne.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-16, 10:03   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tozsi234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Segítsetek felfelé nyomni
Van akadály bőven az € erősödéséhez, kíváncsian várom mi fog ebből kisülni....
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-w1.gif  
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-16, 11:53   #5 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van akadály bőven az € erősödéséhez, kíváncsian várom mi fog ebből kisülni....
Skalpolgatni lehet, de hosszútávon a trend eső.
Régi 2011-10-16, 12:32   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Skalpolgatni lehet, de hosszútávon a trend eső.
Ha hetes chart alapján tudnám magas találati aránnyal skalpolgatni a piacot, akkor már megérte az eddigi fáradozást
Jelek szerint az USD-nek állhat hosszútávon a zászló az EUR-val szemben, de még jöhetnek fordulatok. Az USA-ba se minden fenékig tejfel....
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-16, 17:45   #7 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha hetes chart alapján tudnám magas találati aránnyal skalpolgatni a piacot, akkor már megérte az eddigi fáradozást
Jelek szerint az USD-nek állhat hosszútávon a zászló az EUR-val szemben, de még jöhetnek fordulatok. Az USA-ba se minden fenékig tejfel....
Egyetértünk.
Régi 2011-12-06, 15:47   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Tibike a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Van szerintetek olyan devizapár ma /2011.12.06./,ami jól trédelhető?Én azt veszem észre,hogy az EURUSD-t is beleértve össze-vissza megy a piac.A mai GBPUSD mindennek a teteje...
Tibike nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-06, 18:41   #9 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tibike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van szerintetek olyan devizapár ma /2011.12.06./,ami jól trédelhető?Én azt veszem észre,hogy az EURUSD-t is beleértve össze-vissza megy a piac.A mai GBPUSD mindennek a teteje...
EURUSD teljesen jól mozgott.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-1112061.png  
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-06, 21:45   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

5 percesben valóban,de én órásban kereskedek.Azért kösz!
Régi 2011-12-07, 05:17   #11 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ezzel azt mutatta meg, hogy olyan nincs, hogy egy devizapár valamelyik idősíkon ne lehetne kereskedhető, mert nincs irány.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-07, 05:29   #12 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Akkor pedig nem értem miért aggódsz egy adott nap miatt. H1-en már több nap történéseit kell megvizsgálni egyszerre.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-111207.png  
Régi 2011-12-07, 07:18   #13 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az igaz,csak össze-vissza megy,szinte lehetetlen trend-irányban kereskedni,ellentétben pl 2010 hasonló időszakával.
Régi 2011-12-07, 20:46   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 150
Hírnév szint: 8
fxtom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Az igaz,csak össze-vissza megy,szinte lehetetlen trend-irányban kereskedni,ellentétben pl 2010 hasonló időszakával.
Keress csak egy irányban belépőket. Mindig meg lehet azért találni azokat a pontokat, szinteket, ahol érdemes belépni. Nálam például a trend szept 2. óta short, így azóta az 1 h-s stratégiámmal eszembe se jut longokat kötni, annak ellenére, hogy októberben akár még pénzt is tudtam volna keresni vele. De a stratégiám nem engedte, így nem csábultam el. Az a lényeg, hogy ha a stratégiád szerint fut a szekér, akkor be kell zsákolni, ha meg nem kedvező az időszak, akkor a "pötyögéssel" ne daráld le a számládat.
fxtom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-08, 08:25   #15 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kisebb idősíkokon minden nap lehet találni helyzeteket.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-1112081.png  
Régi 2011-12-08, 08:53   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Igen,ezt a P1-et észrevettem.
Régi 2011-12-08, 08:56   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tegnap 11-kor EurUsd-ben volt egy szép beszakadás.Sajnos az GBPUSD-ről lemaradtam,viszont a visszatesztből profitáltam.
Régi 2011-12-08, 14:04   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szeretnék vélemény erről a 14 órás /2011.12.08./ zöld gyertyából pirosba menő gyertyáról./EURUSD/
Régi 2011-12-08, 14:31   #19 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szeretnék vélemény erről a 14 órás /2011.12.08./ zöld gyertyából pirosba menő gyertyáról./EURUSD/
Szimpla beszűkülés. Fölfelé fals kitörés, majd letörés. Délutáni jelentős hírek is rátettek a helyzetre egy lapáttal. Tiszta kaszinó, ilyenkor jobb nem piszkálni.
Régi 2011-12-08, 16:53   #20 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 84
tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ha mondjuk az H1-es gyertyákat nézed, akkor ha 1 ATR (1 átlagos gyertya) távolságba tetted az utolsó jelentősebb szint fölé a stopod (kb. 1.345 fölé), akkor nem ért gond. Kialakult 1 spike (pin, ki hogy hívja), majd a spike stratégiának megfelelően szépen elindult lefelé az árfolyam. Persze az R/R nem jó, és a helye sem tetszik. A kérdés az, hogy mi alapján vagy most pozícióban? Trend itt nem igazán van H1-en. Oldalazás is csúnya. Nem tartotta meg a gyertyát testben, tehát nem volt indokolt itt poziba lépni (legalábbis az én stratégiám szerint).

Vigyázz arra, hogy ha esetleg nem sikerül egy pozíció (esetleg több), azt ne akard a piacra fogni. Nincs itt semmi különös, csapkod a piac már hónapok óta. Azért itt is lehet szép fogásokat csinálni, lásd Archenius képeit.

Egyébként te mit láttál abban a 14 órás gyertyában? Talán jobb, ha leírod. Nagyon gyakran oldalazásban, ha elér egy jelentősebb szintet az árfolyam, akkor kicsit fölé szúr (ebben az esetben 1.345), és csak utána indul vissza újra. Egyébként itt szerintem korrektebb az 1.322 és 1.353 között venni az oldalazást. Amíg ezen belül maradunk, addig nyugodtan csapkodhat az ár, nincs abban semmi különös.
tozsdeelemzes.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-08, 18:08   #21 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mivel oldalazgatott a GBPUSD és az előző gyertya fölért a sáv felső széléig le akartam skalpolni a visszateszt gyertyát . Ennél a párnál nagyok a visszatesztek.A stoppot az előző legközelebbi csúcs fölé tettem /10 órás gyertya/.Mivel fölfelé kitört,ki is vett és azonnal visszaindult.Én ebbe a visszateszt gyertyába szálltam be megint és az előző veszteségemen kívül valamit még tudtam fogni a dolgon.Sajnos hamar kiszálltam,mielőtt bezuhant volna a piac.Egy kérdés:Te mit csinálsz,ha lekésel egy nagy beesést,vagy kitörést.Beszállsz még valahol?Vagy lemész kisebb idősíkba egy új beszállásért?Persze tudom,hogy volt P1 jel ,de buy-ra is volt nem sokkal előtte.
Régi 2011-12-08, 18:23   #22 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 84
tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Mivel oldalazgatott a GBPUSD és az előző gyertya fölért a sáv felső széléig le akartam skalpolni a visszateszt gyertyát . Ennél a párnál nagyok a visszatesztek.A stoppot az előző legközelebbi csúcs fölé tettem /10 órás gyertya/.Mivel fölfelé kitört,ki is vett és azonnal visszaindult.Én ebbe a visszateszt gyertyába szálltam be megint és az előző veszteségemen kívül valamit még tudtam fogni a dolgon.Sajnos hamar kiszálltam,mielőtt bezuhant volna a piac.Egy kérdés:Te mit csinálsz,ha lekésel egy nagy beesést,vagy kitörést.Beszállsz még valahol?Vagy lemész kisebb idősíkba egy új beszállásért?Persze tudom,hogy volt P1 jel ,de buy-ra is volt nem sokkal előtte.
Nem tudom, hogy kinek tetted fel a kérdést. Kattintsd az idéz gombra, hogy tudjuk, kinek írsz. Én nem látok ott P1-et, szerintem Pintér Péter nem hívná ezt trendnek, amit most látunk H1-en. Persze ezt inkább ő tudná megmondani. Én ha lekések valamit, akkor azt lekéstem. Nem megyek kisebb idősíkra. Illetve olyan idősíkon kereskedek, amit már begyakoroltam. Mindig lesz új beszálló, mindig van sok devizapár. Persze a sok devizapárral való kereskedést is meg kell szokni és meg kell tanulni. Ha nincs helyzet, akkor nem kell azt erőltetni. Vagy ki kell dolgozni egy olyan stratégiát, amivel gyakrabban van helyzet. Persze az sokkal több gyakorlást és nagyobb profizmust igényel.

Ezt a topicot végigolvastad már:
Kereskedes de hogyan
?
tozsdeelemzes.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-24, 12:16   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Hírnév szint: 6
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Üdv!

EUR/USD pár perccel ezelőtti állapot H1,-ben kíváncsi vangyok a véleményetekre, 1,30000-n ül az árfolyam, egy nagy "pinokkió" bar már volt felfelé...

Ilyenkor mi lehet a megerősítő jel(ek), hogy nyithatok shortba?
Mondhatjátok nyugodtam, mert csak demózok így nem bukok nagyot 0,5 lottal
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-chartww.gif  
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-29, 10:34   #24 (permalink)
Szenior tag

Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

11:26-os gyertya fél perc alatt 35 pip. Gyuribácsi megitta a kávéját.
Régi 2012-05-03, 15:01   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok. Eurusd eléggé szenved mostanság. Van olyan, aki kereskedi, és bő egy hónap távlatába profitált belőle érdemlegesen? Jómagam m5-ben próbálkozom, h1-h4-et figyelve(m5-be keresek belépőt), eddig nem sok sikerrel... short jelet long követ, szintletörést visszaránt a nagy pénz stb... Van egyáltalán értelme foglalkozni vele, amig ki nem lép 1.30 vagy 1.35 -ből?
Régi 2012-05-07, 01:12   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 277
barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jelentem 1.3 alatt, celar 1.21 kornyeke optimalis esetben, de 1.26 kornyeke varhatoan nehez lesz
barabasi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-07, 11:03   #27 (permalink)
Szenior tag

barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jelentem 1.3 alatt, celar 1.21 kornyeke optimalis esetben, de 1.26 kornyeke varhatoan nehez lesz
"-Tevedni emberi dolog- mondta a sun es leszallt a drotkeferol." Kivancsi vagyok, hogy hogyan alakul az arfolyam szerdaig.
Régi 2012-05-07, 13:34   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
"-Tevedni emberi dolog- mondta a sun es leszallt a drotkeferol." Kivancsi vagyok, hogy hogyan alakul az arfolyam szerdaig.
Aki nem téved az nem lehet jó tőzsdés.
Valószínűségeket trédelünk le, biztosra sohasem mehetünk, ezért is van a stop
Egyébként még simán leszakadhat az eu, nem kell neki egy szuszra 500 pipet esnie.
Ha a mai napos gyertya így zár vagy feljebb akkor viszont inkább csak leszúrt a sáv alá picit és mehet vissza a sávtetőhöz.
Ezért szép ez a szakma, mi nem teszünk mást csak alkalmazkodunk a charton látottakhoz.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-05-09, 20:03   #29 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
anda a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás EUR/USD ma szépet szánkózott ma

EUR/USD szépet szánkázott ma:
http://www.tozsdearnyek.hu/index.php...rusd_real_time

Bár a dollár mindennel szemben érdekes manővereket csinált!
http://www.tozsdearnyek.hu/index.php...ollar_arfolyam
anda nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-23, 14:08   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Azert megis csak bejott az elso fele (marmint az 1.26) es a masodik is bejohet meg
Régi 2012-05-25, 07:17   #31 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Some of Europe’s biggest fund managers have confirmed they are dumping euro assets amid rising fears over a possible Greek exit from the eurozone and single currency turmoil, the FT reports.
http://www.ft.com/home/europe

Magyarul:

Európa legnagyobb alapkezelői megerősítették hogy igyekeznek megszabadulni az euro-s befektetéseiktől, többek között a növekvő félelem miatt hogy esetleg a Görögök kilépnek az eurózónából és az egységes valuta zűrzavart okozhat, jelenti a FT.
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-25, 07:39   #32 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Magyarul:

Európa legnagyobb alapkezelői megerősítették hogy igyekeznek megszabadulni az euro-s befektetéseiktől, többek között a növekvő félelem miatt hogy esetleg a Görögök kilépnek az eurózónából és az egységes valuta zűrzavart okozhat, jelenti a FT.
Gondolom adják már egy ideje, és a vége felé járhatnak a kitárazásoknak. Különben nem beszélnének róla ilyen nyíltan. Majd bolond lesz bejelenteni mit fog csinálni a következő napokban, hetekben. Azt viszont már nyugodtan elmondhatja mit csinált eddig. Ergo, lassan kezdenek majd elfogyni az eladók. Ha pedig már nincs aki eladjon, akkor...
Régi 2012-05-25, 09:25   #33 (permalink)
Kitiltott

IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolom adják már egy ideje, és a vége felé járhatnak a kitárazásoknak. Különben nem beszélnének róla ilyen nyíltan. Majd bolond lesz bejelenteni mit fog csinálni a következő napokban, hetekben. Azt viszont már nyugodtan elmondhatja mit csinált eddig. Ergo, lassan kezdenek majd elfogyni az eladók. Ha pedig már nincs aki eladjon, akkor...
Igen akkor ha ...
Jó lesz olcsón venni. Csak jól bele kell trafálni hogy mikor van az az akkor.
Meddig megy még le az EUR? Mondanak a CNBC-n olyat is hogy nem kizárt hogy 1.25000 alá megy a USD ellenében
Régi 2012-05-25, 10:06   #34 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Gondolkodjon rajta aki akar, hogy hol lesz egy hét múlva. Engem az nem érdekel. Sem az, hogy vajon meddig fog esni, vagy XY hová várja. Ha szépen mozog, lehet benne keresni, tök mindegy merre megy napos időtávon.
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eurusd-1205254.gif  
Régi 2012-05-25, 10:37   #35 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Persze akik napon belul kereskednek vagy skalpolnak azoknak egy-egy jó beszálló tud profitot termelni.
Régi 2012-07-03, 15:34   #36 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Top-Fx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok van aki szokta még látogatni ezt a témát?? Néha jó egy kis eszmecsere
Top-Fx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-31, 19:21   #37 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
czort a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezt a témát nem olvastam végig, csak idepiszkoskodok egy post-al. A plus500 brókercéggel kapcsolatos véleményem folytatása ez. Az plusz500 nyújtotta bónusz csak pont annyira kevés, hogy az eur/usd forex kereskedésre legyen alkalmas véleményem szerint.

Az alábbiakkal szabályzatot fogok sérteni, viszont a fórumozók kapnak egy jó kis programot cserébe, ezért szerintem nem törlik a postot. Az ajándék egy általam írt eur/usd Money Managment szoftver, a progi használatával véleményem szerint csekély az esély a vesztésre. Bár igazából 3 hete foglalkoztat a kereskedés ezért nem merem biztosan kijelenteni az előző mondatot.

Tehát a pogram letölthető a http://tradingspekulans.site88.net/ weboldalon a letöltés menüpont alatt.

A programhasználók lelkiismeretére bízom, hogy ha a programmal kapcsolatban negatív tapasztalat alakulna ki, akkor írjanak a weboldalon a kapcsolat menüpont alatt feltüntetett email címre. Persze várom a pozitív kritikákat is egyaránt.
czort nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-31, 21:43   #38 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ez még nem sért szabályzatot, de ha komolyabb beszélgetés alakulna ki a programról, akkor annak érdemesebb lenne itt nyitni egy témát: http://forum.tozsde.hu/tozsdei-elemzo-programok/

Nincs itt akkora szigor.
A szándék és a "piszkítás célja" is fontos, így (bár nem néztem rá a programodra) még meg is köszönöm, hogy megosztod a munkád a közösséggel.
Kritikát, véleményt majd biztos ír valaki más, aki kipróbálja.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-31, 21:57   #39 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Elemző programok közé nem sorolnám, inkább pozíció méretezés és optimalizálás a célja. Itt egy print screen a programról.

Régi 2012-07-31, 22:01   #40 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ok. Mondj neki jobb helyet.

Mondjuk Csevegés alá ugye mehet minden, de ott meg általában kevésbé szakmai dolgok vannak.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-31, 22:05   #41 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Rád bízom, te jobban ismered a fórumot.
Régi 2012-08-07, 08:37   #42 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ki mer longolni,nálunk ez van amíg fut..
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-masolat-eur.gif  
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-07, 09:31   #43 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó kis pozíció, a magasabb alj után már lehetett long belépőket keresgélni. A fordított váll-fej-vállat is validálta H1-H4-en. Egyébként milyen számla, Pro?
Régi 2012-08-07, 09:41   #44 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó kis pozíció, a magasabb alj után már lehetett long belépőket keresgélni. A fordított váll-fej-vállat is validálta H1-H4-en. Egyébként milyen számla, Pro?
Ez az én saját micro számlám,bekötöm rajta magamnak is amit a cég csinál.
Nekem elég ez is,nem kötök 2 Lot fölött!Bár jó lenne!
De egyáltalán nem váll/fej,alj/tető,egyedi stratégiákat használunk.
Régi 2012-08-07, 09:49   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hanyas MA-k? A "hagyomanyos" 3SMA strati?
Régi 2012-08-07, 09:59   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hanyas MA-k? A "hagyomanyos" 3SMA strati?
Az csak fent maradt,nem ide való.200 amúgy.
Régi 2012-08-08, 14:03   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem nagyon akarta átvinni a long a 2440-et,ezért lezártuk ott,ahol nyitottuk a shortot.Van shortban valaki?
Csatolt kicsinyítések
eur-usd-eu.gif  
Régi 2012-08-08, 15:05   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem nagyon akarta átvinni a long a 2440-et,ezért lezártuk ott,ahol nyitottuk a shortot.Van shortban valaki?
Mindenki nyaral,csak én gürizek?Valamit nagyon rosszul csinálok ebben az életben!
Nem nagyon van ebben a shortban erő,nem bízok benne..
Inkább megyek én is a strandra!
Régi 2012-08-08, 20:52   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 150
fxtom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Hogy nyúlt túl az MA-ad az áron???
fxtom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-08, 21:59   #50 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogy nyúlt túl az MA-ad az áron???
Indikátor tulajdonságok/változók/elmozdulás
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
devizapár, Euro, USD

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:13 , a GMT +1 időzóna szerint.