Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-01-09, 08:21   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
Hírnév szint: 5
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Az én MT4 indikátoraim

Sziasztok. Nem találtam még ilyen témát, ezért indítottam. Itt lehetne javasolni egymásnak különböző indikátorokat, megbeszélni hogy működnek, stb.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-09, 10:07   #2 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Gyorsan fel is töltök egyet.
Ez az indikátor a következő 2 hírt/eseményt írja kia chartra, a forexfactory.com adatai alapján.
ffcal.zip
Hirdetések
Régi 2013-01-10, 10:28   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

[ATTACH]indikátorok[/ATTACH]

Próbálgatással rá lehet jönni melyik mire jó
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip indicators.zip (17,7 KB, 195 olvasás)
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-29, 20:34   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
szegi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
Remélem tud valaki segíteni. Olyan indikátort keresek ami mutatja az adott devizapáron hogy mennyi pipet nyertem vagy veszítettem milyen a találati arányom stb. és állíható az
időszak (naptól napig) Sok devizapáron kereskedek és jó lenne tudni hogy melyiket erőltessem és melyiket hanyagoljam.
szegi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-30, 05:48   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szegi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Remélem tud valaki segíteni. Olyan indikátort keresek ami mutatja az adott devizapáron hogy mennyi pipet nyertem vagy veszítettem milyen a találati arányom stb. és állíható az
időszak (naptól napig) Sok devizapáron kereskedek és jó lenne tudni hogy melyiket erőltessem és melyiket hanyagoljam.
Indikátorban nem tudok ilyet, de ha csinálsz egy Myfxbook statisztikát, az megmondja neked.

JEEE megvan az 1000. hozzászólásom is.
Régi 2013-10-02, 23:53   #6 (permalink)
FxT
Új tag

FxT logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 20
FxT a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
szegi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Ha gondolod én tudok neked ilyen indikátort készíteni!

Ha már indikátoroknál tartunk: Gyakran futok bele olyan indikátorokba amik gyertya zárásakor az utolsó 3-5 báron vett értéküket is módosítják, míg a gyertya fejlődése közben csak az utolsó érték változik.

Ez kvázi olyan mintha én ma mondanám meg, hogy tegnap hol kellett volna beszállni.
FxT nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-11, 12:31   #7 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,
Néhány indikátorom működés közben:[/IMG]
Szia. Nekem első ránézésre tetszik. Mi van mögötte? Írnál róla bővebben?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-11, 13:03   #8 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia. Nekem első ránézésre tetszik. Mi van mögötte? Írnál róla bővebben?
Ja, ez nem is saját indikátor? Akkor előző kérdés sztornó.
http://users.atw.hu/jjnewark/SystemEMD%20Manual.pdf
Régi 2013-10-11, 18:36   #9 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Nem szükséges sztornózni, saját az.
Egyelőre a szisztéma hátteréről nem igazán nyilatkoznék, csiszolgatom még, de mint látható, van benne fantázia.
A TradeInfo Pro indikátorral kapcsolatban érdeklődés esetén privátban megtalálható vagyok.
Lehet, hogy lassul a felfogásom.

A képek alapján ez copyright EnvisageForex. Ha erre rákeresek, kidob egy System-EMD stratégiát, korrekt leírással együtt.

Te ugyanezt TraderInfoPro-nak nevezed, de még dolgozol rajta.

Tehát Te, az EnvisageForex, a System-EMD és a TraderInfoPro ugyanaz?

Mi a célod azzal, hogy felraksz néhány képet egy fórumra, ha csak privátban lehet majd választ kapni a kérdésekre?
Régi 2013-10-24, 20:53   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszi a hozzászólásokat.

Akinek viszont van kedve és szíve hozzá, megoszthatná a többiekkel a kedvenc indikátorait.
Régi 2013-12-20, 16:06   #11 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Szereztem egy kiváló indikátort, a neve 4 time frame CCI. Nem meglepő módon 4 idősíkon, az aktuálison és fölötte még hárommal mutatja, hogy a CCI a beállított értékkel az 50-es érték fölött vagy alatt van-e. Ráadásul nem vonalakkal, hanem kis pöttyökkel jelzi mindezt, így lényegesen átláthatóbb. Bár a CCI nem pont erre való, én ezt használom trendfigyelő alkalmatosságnak.

A kérdésem az volna, hogy valaki meg tudná-e úgy bütykölni, hogy a 4 helyett 7 síkon mutassa ugyan ezt? Így M1 grafikonról is szépen lehetne látni naposig, hogy zöld vagy piros a helyzet. Nagyon megköszönném, ha lenne rá vállalkozó!
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: mq4 4 time frame CCI.mq4 (8,8 KB, 156 olvasás)
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-20, 16:26   #12 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kérdésem az volna, hogy valaki meg tudná-e úgy bütykölni, hogy a 4 helyett 7 síkon mutassa ugyan ezt? Így M1 grafikonról is szépen lehetne látni naposig, hogy zöld vagy piros a helyzet. Nagyon megköszönném, ha lenne rá vállalkozó!
Esetleg egy 6 TF-es?
Forrás: http://www.forex-tsd.com/metatrader-...ndicators.html
Csatolt kicsinyítések
az-en-mt4-indikatoraim-cci-bars.png  
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip CCI_Bars_M#_v2_ex4.zip (45,6 KB, 74 olvasás)
Régi 2013-12-20, 16:43   #13 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi szépen, remek cucc! Ez már majdnem jó nekem is Mondjuk meg tudom oldani, hogy megnézem naposon a tegnapi értéket, és azt jelölöm a garfikonon egy piros/zöld négyzettel. Egy nap csak egyszer kell megcsinálni.

Ettől függetlenül ha valaki tud 7 TF-eset, vagy az enyémet meg tudja buherálni, azért azt is megköszönném
Régi 2013-12-20, 16:47   #14 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Köszi szépen, remek cucc! Ez már majdnem jó nekem is Mondjuk meg tudom oldani, hogy megnézem naposon a tegnapi értéket, és azt jelölöm a garfikonon egy piros/zöld négyzettel. Egy nap csak egyszer kell megcsinálni.

Ettől függetlenül ha valaki tud 7 TF-eset, vagy az enyémet meg tudja buherálni, azért azt is megköszönném
Azt lehetne megcsinálni, hogy átírni ezt az indit, más névvel, más változó név értékekkel, és egymás alá tenni őket. A TF paramétereket külön meg lehet adni a beállításainál. Egyik indiben mennének a W1, D1, H4, H1, másikban a kisebbek. Rajzolni most is jól rajzolja így a színes pöttyöket, csak a végükre nem jól írja a TF-et.
Régi 2013-12-20, 19:38   #15 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt lehetne megcsinálni, hogy átírni ezt az indit, más névvel, más változó név értékekkel, és egymás alá tenni őket. A TF paramétereket külön meg lehet adni a beállításainál. Egyik indiben mennének a W1, D1, H4, H1, másikban a kisebbek. Rajzolni most is jól rajzolja így a színes pöttyöket, csak a végükre nem jól írja a TF-et.
Remek ötlet, holnap kipróbálom, köszi!
Régi 2013-12-20, 23:38   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Nem lehet megbuherálni, mert mind a 8 lehetséges puffert elhasználta.
Teljesen át kellene írni.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-21, 07:05   #17 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Idézet:
Értem, köszi az infót!
Sajna kettőt használni szintén nem lehet, mert hiába írom át a beállításoknál a TimeFrame-t, nem tudom nézni az aktuálishoz viszonyítva a negyediknél magasabb idősíkot.

Megpróbáltam sima CCI indikátort feltenni H1, H4 és D1 idősíkra átszámolva a 14-est, de D1-re 20160-as kellene és azt nem fogadja el

Szóval úgy tűnik, nem tudom megspórolni a két kattintást, egyet H1-re, egyet vissza M1-re
Régi 2013-12-21, 07:07   #18 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Idézet:
Értem, köszi az infót!
Sajna kettőt használni szintén nem lehet, mert hiába írom át a beállításoknál a TimeFrame-t, nem tudom nézni az aktuálishoz viszonyítva a negyediknél magasabb idősíkot.

Megpróbáltam sima CCI indikátort feltenni H1, H4 és D1 idősíkra átszámolva a 14-est, de D1-re 20160-as kellene és azt nem fogadja el

Szóval úgy tűnik, nem tudom megspórolni a két kattintást, egyet H1-re, egyet vissza M1-re Bár lehet hülyeség M1-en belépéshez a H4-D1-et is nézni...
Régi 2013-12-31, 16:06   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Exclamation Jövendőmondó

SZIASZTOK
Sajnos a tapasztalatom az, hogy az indikátorok 90%-a megbízhatatlan.
Főleg a merev rendszerű skálázott jövendőmondókra gondolok.
MACD,CCI,RSI,STOCHASTIC,stb
Akik ilyen mezei mutatók alapján akarnak a tőzsdén pénzt keresni, azok már eleve kudarcra vannak ítélve.Persze néha mutatják a jó irányt,de csak néha.
Nem szabad csak ezek alapján döntést hozni,Ha megismerek egy új stratégiát
és ilyesmi mutatók vannak benne már nem is érdekel mert tudom hogy nem müködhet.

SOK SZERENCSÉT MINDENKINEK
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-08, 21:50   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Pipec76 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az indikátorok jelentősége sokszor nem abban rejlik, hogy hiper-szuper különlegesek. Annál jobb egy indikátor, minél többen használják, minél többen figyelnek a jelzéseire, ezáltal minél jobban megvalósul az önbeteljesítő hatás! Szerintem sehol nem fogsz olyan indikátort találni, ami tutira megmondja neked a helyes irányt és annyi pénzt keresel vele, hogy Csányi papa hozzád képest a templom egerével legyen egyenlő! Nem mindig a legbonyolultabb dolgok a legjobbak. Attól, hogy valami hagyományos és viszonylag egyszerű, még lehet hatásos és eredményes. Az én tapasztalatom ugyanis azt mutatja, hogy több tényező együttes vizsgálatával (grafikon elemzés és az indikátorok használata) nagyon is jól el lehet igazodni a tőzsde világában! Óvatosságra intenek ha vihar közeleg és előre jelzik azt is, ha érdemes vásárolni! A tőzsdén is nagyon fontos a mértékletesség és a realitás! Leginkább azok szoktak ráfaragni, akik nem látnak a mohóságtól és gyorsan, kevés munkával akarnak pénzt keresni! A hozzászólásod alapján leginkább ilyen kaliberű "tőzsdéző"-nek tudlak elképzelni!
Pipec76 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-11, 16:30   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

Tiszteletben tartom a véleményed.Szerintem mindegy hogy ki,hogyan,mi módon,milyen motivációval,milyen hozzáállással kereskedik.Mert ez mind magánügy és lényegtelen.Csak egy dolog számít,nyereséges legyen.
A többi csak felesleges szócséplés.VITA A NAGY SEMMIRŐL.
Ja,és én nem minősítelek különféle jelzőkkel, miért tenném,nekem mindegy hogy csinálod a tőzsdézést,az a te magánügyed.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-12, 14:53   #22 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Daddy842 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás hanjelző indikátor

Sziasztok olyan indikátort keresek MT4-re ami ha elér egy árfolyamot hangjelzássel figyelmeztet. (volt már csak sajna letörlődött )

Előre is köszi!
Daddy842 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-12, 14:57   #23 (permalink)
Szenior tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 169
alkonya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Daddy842 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok olyan indikátort keresek MT4-re ami ha elér egy árfolyamot hangjelzássel figyelmeztet. (volt már csak sajna letörlődött )

Előre is köszi!
Szia! Nekem vannak ilyen mütyürjeim ha privátban küldesz egy e-nail cimet akkor elküldök neked egy párat.
alkonya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-12, 15:13   #24 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Daddy842 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Előre is köszi!
MT4 alapból tud riasztást árszintre beállítva.
Terminál ablak / Figyelmeztetések fül. Ablakban jobb egérkattintás, vagy Insert gomb (létrehoz).
Ablakban beállítod amit szeretnél, utána ha eléri a szintet csipog, vagy amit akarsz.
Csatolt kicsinyítések
az-en-mt4-indikatoraim-alert.png  
Régi 2015-01-13, 08:29   #25 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Daddy842 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszi a segítséget bár volt egy ilyen indikátorom is, de ez is pont olyan jó!
Daddy842 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-13, 10:48   #26 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 46
Hírnév szint: 8
FXbec a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Vagy még egyszerűbben:
Jobb klikk a szintre, ahova szeretnéd az hangjelzést, majd
Trading --> Alert
Így gyorsabb, nem kell az árat beírni, és egyébként tudod később mozgatni is.
FXbec nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-13, 11:03   #27 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
FXbec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy még egyszerűbben:
Jobb klikk a szintre, ahova szeretnéd az hangjelzést, majd
Trading --> Alert
Így gyorsabb, nem kell az árat beírni, és egyébként tudod később mozgatni is.
Remek, tényleg. Ott a pont.
Régi 2015-02-09, 18:11   #28 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Lablovezel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Tud valaki olyan indikatort, ami kulonszedi a balance-ot equity-y es margint devizaparonkent? Tobb devizaparon tesztelnek idomegtakaritas celjabol es jo lenne latnom kulon-kulon devizaparonkent, hogy alakul a dolog.
Lablovezel nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:11 , a GMT +1 időzóna szerint.