Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Szavazás eredménye: Szívesen tagja lennék egy jó tradingroom-nak.
nincs szükségem rá. 0 0%
igen mindenképp. 4 66,67%
csak ha ingyenes. 1 16,67%
csak ha egy ismert trader vezeti. 1 16,67%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 6. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-02-17, 17:44   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
Hírnév szint: 5
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Tradingroom

Sziasztok,

Ebben a témában tradingroom lehetőségekről lehetne majd olvasni remélhetőleg.

Ki mit ismer ilyet, milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Ki szeretne esetleg más itteni fórumtaggal csinálni egyet?
Nektek mi lenne fontos egy ilyen tradingroomban?
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-17, 17:59   #2 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nemrég voltam 1 hónapot Komjáthy Attila oktatásán. (fxtanoda.hu)
Azért írom ide a tradingroom témához, mert minden reggel tart egy 1 órás piacelemzést.
50 devizapárt végignéz 1-1 percet rájuk szánva. Következetes, színvonalas.

Aminek én még örülnék, bár lehet hogy nagyon idealista:
nem csak elmélet, hanem konkrét kötések megnyitása és végigkövetése
lehetőleg egész nap
feladatok kiosztása a részvevők között, egymás munkájának segítése

Én lelkes lennék beszállni egy ilyenbe, vagy elkezdeni egyet másokkal.
Hirdetések
Régi 2013-02-18, 12:14   #3 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Tradingroom-ot általában az azonos kereskedési rendszert használók szoktak kerekíteni maguknak, nem? Ha mindenki más-más stratégiát alkalmaz, akkor is van értelme? Nem értek hozzá, azért kérdezem
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-19, 07:21   #4 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én sem értek nagyon hozzá, de pl. hírek, magasabb idősíkok elemzése, társaság, hasznos aktuális információk általában mindenkinek jól jön.
Régi 2013-08-23, 15:21   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát 400-an azért elolvastuk ezt a témát. Az lenne a kérésem, hogy aki szívesen csatlakozna egy ingyenes (mindenki hozzájárul valami munkával alapú) tradingroom-hoz, az írjon ide egy bejegyzést. Ha min 5-en összejönnénk, megpróbálnám összehozni a csapatot.

Orkati egyetértek veled, hogy általában azonos stratégiát követőknek hasznos egy közös tradingroom, de ahogy már írtam, magasabb idősíkok elemzése, kereskedési pszihológia, gyakorlati tapasztalatok mindenkinek jól jöhet.

Emelett előny lenne az is, hogy magyar nyelvű, és mivel közösen csináljuk, nem csak becsatlakozunk valamibe,és figyelünk, hanem aktívan alakíthatjuk is a tradingroom arculatát.

Én évek alatt megtapasztaltam, hogy nehéz mindent egyedül csinálni, de nem találtam olyan tradingroom-ot, amit igazán hasznosnak és megfizethetőnek találtam volna.

Szóval akit érdekel, írjon ide egy bejegyzést.
Régi 2013-08-23, 20:07   #6 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Fél év telt el az ide szóló bejegyzésem óta, ezalatt sok víz lefolyt a Dunán. Továbbra is kezdő kategóriába sorolom mamagat, de nagyon sokat tanultam ennyi idő alatt, kicsiben, de élesben ketreskedek, tehát nincs már totális sötétség, inkább amolyan sejtelmes félhomály

Csak azt akarom kihozni ebből, hogy szívesen csatlakozom olyan tréderekhez, akik már nem teljesen kezdők. Külön jó, ha éles számlán kötnek, legyen az akármilyen kicsi, mert ez azért sokkal több súlyt ad a döntéseknek, mint a demó számla.
Én napos grafikonon kereskedek, ilyesmi érdekelne, alacsony idősíkú skalpolás nem. S/R-t (D1-en és W1-en) és PA-t (pinbar, engulfing, inside bar) használok, egyéb segédeszközökkel (sokmindent megnézek egy belépő előtt: fibo, divergencia, kerek számok, esetleg MA-k, ilyesmik). De ha valaki más alapján elemez, az lehet, hogy még jól is jön, mert több oldalról lehet megvizsgálni egy-egy setup-ot.

Jó lenne összehozni valamit És már nagyon várom a csupa jóindulat kolegák "vak vezet világtalant" című hozzászólásait is!
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 17:20 , a GMT +1 időzóna szerint.