Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-03-10, 12:00   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 301
Hírnév szint: 5
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem tudtam, h így kell e képet mellékelni
Viszont ha már sikerült, rá kukkantanátok? Van benne hozzáértő szemmel kivetni való? Az eltelt idő alatt nagyon nem akar felfele menni, ha nem sikerül a momentumot elkapni hanem helyette oldalazásba szaladtam bele akkor célszerűbb inkább zárni zárni?
Ja igen a közeljövőben tervezek hasonlókat feltölteni és a véleményeteket kikérni. Ha valakinek ez terhes akor priviben írja meg és leállítom magamat.
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-10, 12:06   #52 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Nah, eddig egyik ingyen ebédből sem laktam jól

Viszont EURGBP-t most rakom +10-be, tartom valszeg zárásig.
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-eurgbp.lmxm15.png  
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-03-10, 13:24   #53 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
értem a logikádat, de nekem más a szignál rendszerem, annak nem felelt meg
Nekem sem, és ezért nem kötöttem a GBPUSD shortot, pedig hiba volt! EURGBP kitörésből és USD index állásából + h holnap van a hír simán ki lehetett sakkozni h short nyitásban. Nem véletlenül esett be

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudtam, h így kell e képet mellékelni
Viszont ha már sikerült, rá kukkantanátok? Van benne hozzáértő szemmel kivetni való? Az eltelt idő alatt nagyon nem akar felfele menni, ha nem sikerül a momentumot elkapni hanem helyette oldalazásba szaladtam bele akkor célszerűbb inkább zárni zárni?
Szerintem jó a kötésed, ha bizonytalan vagy tedd 0-ba. Az a legrosszabb ha minuszban reménykedik az ember
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-10, 14:03   #54 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

beállt az agyhalál, totál beszűkülés
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-10, 14:18   #55 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
beállt az agyhalál, totál beszűkülés

EURGBP-t bezártam 8350-et nehezen akarja vinni, elég mára ennyi
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-10, 15:14   #56 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mai napból is 2 dolog látszik: nincs ingyen ebéd; illetve nem a pozíciót kell kezelni, hanem a stresszt Ezért is voltam ma 2x biciklizni meg 3x labdázni a kutyával azért a mai nap nem is volt túl húzós. A GBPUSD shortot nyomnom kellett volna, ma többett kellett volna nyerni, nem vagyok maximálisan elégedett emiatt
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-10, 20:33   #57 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ezen milyen jól el lehett mazsolázni.....
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-audusd.lmxm1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-11, 08:15   #58 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ezt megvették mint a cukrot!
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-eurusd.lmxh1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-11, 09:15   #59 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ingyenebéd?

-10, -5, 0
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-euraud.lmxh1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-11, 10:19   #60 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Not today.... +8
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-11, 12:28   #61 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A másik irányba jól működött. Tulajdonképpen ma én is csak az EURUSD-t nyitottam. Short 1.3861-40. Mára ennyi, megyek élvezem a napsütést.
USDJPY, EURAUD nem tudja, hogy merre akar menni még mindig. Mindkettőt lefeleztem.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-11, 13:01   #62 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Számomra még az EURUSD sem. USDCHF-et 2x eladták 8800-on...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-11, 13:18   #63 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Csak mára nyitottam egyenlőre shortot. 1.38-nak törnie kellene, hogy tovább merjem tartani a shortot. Na az sem ma lesz. Óráson vastag felhőben van 1.3811-es aljjal. Még 4-5 órát abban lesz, addig nem fogunk látni 1.37.... árat. Talán utána sem
Régi 2014-03-11, 14:51   #64 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Csütörtöki adat előtt nem várok USD trendelődést felfelé. Felfelé hullámnak pedig elértük a tetejét.
Fontot is megvették 6600-on
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-usdollarh4.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-12, 07:20   #65 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

GBPUSD long, majd meglátjuk
Régi 2014-03-12, 07:47   #66 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
GBPUSD long, majd meglátjuk
USDCHF erősödés, annyira nem tesz jót neki
Régi 2014-03-12, 08:26   #67 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
USDCHF erősödés, annyira nem tesz jót neki
SL, nem jött be a sompolygás
Régi 2014-03-12, 08:46   #68 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

11-kor EUR adat, ha nem lesz elég jó (ami könnyen meglehet) akkor USD elszáll fel. GBP short trendben van lassan.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-22, 09:34   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Képek, most kommentár nélkül.
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-eurusd.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-gbpusd.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-usdjpy.lmxh1.png  

hetes-piaci-koerkep-audusd.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-usdcad.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-usdchf.lmxh1.png  

Válaszol idézettel
Régi 2014-03-22, 09:36   #70 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Vol.2
------
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-eurgbp.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-euraud.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-eurjpy.lmxh1.png  

hetes-piaci-koerkep-gbpjpy.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-audjpy.lmxh1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-22, 09:47   #71 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Extra
------
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-usdollarh4.png   hetes-piaci-koerkep-jpn225daily.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-26, 08:57   #72 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 301
Hírnév szint: 5
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

GP semmi meglátást semmi tradet nem publikálsz az utóbbi pár napban. MI ennek az oka? Túl ratyi a piac, nincs benne fantázia? Vag y némasági fogadalmat tettél?
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-26, 12:57   #73 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

AUD-ot veszik, ez ki is volt írva minden grafikon páron h trend módban van. Minden más oldalazgat.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-30, 21:14   #74 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hetes piaci körkép röviden:

Rebesgetik h az EKB lazítani akar és/vagy kamatot vágni.
USA adatoktól javulást várnak.
Ukrán helyzet már nem érdekli a piacot.

Hétfőn lesz 11-kor EUR inflációs adat, ha nem lesz magas, akkor a csütörtöki ülésig short lehet az irány, ahol ha Draghi megint nem vág, akkor mindenki megveszi egyszerre (már többször volt ilyen).

USD ideális helyen van longnak, legszebben az USDJPY áll. Kitört pénteken. 102.50 felett buy.

Font szépen beerősödött 50 pipenként kell nézni a szinteket benne. Jó adatok jöhetnek, long a trend. GBPJPY szintén nagyon erős felfelébe kezdett csütörtök-pénteken, szerintem ez ki fog tartani 170.25 buy, EURGBP is esik 8300 sell.

EURAUD 5100-en mindenképpen sell, de lehet amúgy is az lesz már hamarabb. AUDUSD most trükkös helyen van 9300 alatt, amúgy elég erős volt eddig a long trend.

USDCAD felejtős 0950 1234 között "pont jó helyen van". Pénteken azért lehet széttépik

Hétfőn első dolgom lesz keresni az USDJPY long beszállót és figyelni arra h adják-e az EUR-t. Illetve h az AUD-al mit csináltak. GBP erős marad-e.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-30, 22:40   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az eurón szerintem éppen fordítva lesz. Csütörtökig korrekciós erősödés, aztán Draghi bácsi elintézi a sorsát és zuhé.

GBPUSD az utolsó két héten csinált két mirror bart, magyarán egy pint, ha összeadjuk.
6675 fölött vételt keresek. Bár nem biztos, hogy pont a dollárral szemben.

A jenek két hónapja be vannak szűkülve hetin. Ez még mindig csak zaj. De nagy mozgás fog jönni hamarosan. Én a longban ülök már vagy két hete.

EURAUD 1.5 fölött eladás újra.
Jó lehet még EURCAD is shortra 1.53-tól.

Meg van még az USDHUF longom. A fene se érti, hogy miért nem tört még ki. Mindegy...kiülöm. Még mindig azt gondolom, hogy jó az elképzelésem.

Az ukrán válság csak megpihen. Ideje aranyat venni
Régi 2014-03-31, 10:48   #76 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ez elég érdekes volt. EUR inflációs adat gyengébb volt, mint várták, le is rántották, aztán meg egyből meg is vették?
Kamionos, miért gondolkoztál EUR-on long irányba?

Illetve akkor mit adsz el ha USD is long és GBP is. Meg gondolom AUD is
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-31, 12:37   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mert a piac túladott volt már és túl nagy volt az esés dinamikája ahhoz, hogy ebben ne legyen legalább egy oldalazás, vagy korrekció a hét elején. A hír nem annyira számít ilyenkor. De Draghi bácsit viszont lehet, hogy megerősíti abban, hogy valamit lépni kell. Addigra lezajlik a korrekció is.

Szóval általános korrekció van a hét elején. Innen közelítettem és EURAUD és EURGBP volt, amit reggel benyitottam.
Régi 2014-03-31, 15:06   #78 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Berajzoltam két vonalat sárgával, ezek counter trendek. Vagyis mostmár counter-trendnek néz ki az EUR-n, de én még nem kezdeném el venni. 3850 alatt.
USDJPY-en ez egyértelműbben látszik, ezért írom péntek óta h itt már megindult az USDJPY felfelé.
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-eurusd.lmxh1.png   hetes-piaci-koerkep-usdjpy.lmxh1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-31, 15:09   #79 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mert a piac túladott volt már
Egy eső trendben ezt hogy állapítod meg? Ha erősen trendel lefelé, mindig túladottnak tűnhet.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-05, 17:28   #80 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Piacok valamelyest csalódtak h Draghi nem lép, viszont a QE is kilátásba lett helyezve.

Technikailag most a részvénypiac felett úgy látom ott lebeg Demoklesz kardja. Pénteki low alatt nyeletlen fejsze effektus Aztán majd visszaveszik ezt HA tényleg lesz EU-féle QE

Ha ez így van, akkor yenek szintén short pénteki low alatt.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-05, 18:02   #81 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

EURUSD-n úgy néz ki lassan lefordul a hetes trend. Hosszútávú funda ezt igazolná, rövid távon persze bármi beleszólhat.
Trade ötlet: sell limit 1 EURUSD 3720 SL 3735 TP 3670

Ahhoz h short trend legyen hetes időváton minden kétéséget kizáróan, ahhoz egy napos zárás kéne 3670 alá. Lehet ez nem elsőre lesz meg, ezért céláram elsőre még itt van.

GBPUSD jó kis oldalazásba került. Szintek 50 pipenként.
Trade ötlet: sell limit 1 GBPUSD 6600 SL 6620 TP 6550 (lehet kihagyom)

USDJPY sorsa a Nikkeitől fog függeni (mint mindig)

Kritikus pont a pénteki low 103.20, fölötte lehet venni, alatta adni. Attól függ a többi dolog hogy áll.

AUDUSD két fő szint van: 9200 és 9300. Mindkettő nagyon fontos és erős. Amerre kitör, arra van az irány. Megfoghatja még 9250 és 9339 is.

USDCAD: nagy sáv 0950 és 1234 között van. Most a sáv alján van az ár. Idővel fordulhat felfelé (vagy letöri) összegezve: a héten nem nagyon fogom kereskedni.
/kép nincs, mert csak 10-et enged csatolni/

USDCHF: a vak is látja, hogy long a trend. Megvették 8700-en 8800-on és azóta is megy. Ebből látszik h az EUR is be fog esni, idő kérdése.

EURGBP: 8300 3x eladva, utolsó támasz 8250-en. Ha eladják,akkor perec. Ha USD nem trendel rendsen, akkor ez a pár még mehet szépen lefelé.

EURAUD: na ez az a pár, amit legszivesebben shortolnék... a nagy kérdés h honnan és mikor mert ez még nem látszik Figyelni kell majd ázsiában is merre tépik. Az lenne jó ha felvinnék és onnan London nyitásban le.

EURJPY és GBPJPY érdekes, hogy az utolsó sáv mindkettőn pontosan 200 pip. Akkor lehetne megjátszani ha pénteki low körül maradna hétfő nyitásig az ár és onnan egy belépés sell stoppal. Ha felviszik, akkor felejtős.

Válaszol idézettel
Régi 2014-04-08, 09:59   #82 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Tegnap reggel volt egy nyilatkozat, miszerint az EKB nem kéne h kamatot vágjon, de QE lehetséges. Erre már nem akarták eladni.
Ma pedig adják el az USD-t. Olyan mintha most megint kialakulóban lenne a napos USD short trend. Arany ezüst is menetel felfelé szépen.
Részvényeket eladták pont úgy ahogy gondoltam, viszont a yen nem követte le. Igaz ma az USDJPY-en zsebretettem a shortot, de ez még nem sok.
EURAUD nagyon szépen esik, ma reggel 8-kor kellett eladni. EURGBP szintén short.
Utóbbi kettőt fogom holnapra figyelni.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-10, 15:31   #83 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

EURAUD elég szépen viselkedik. 4850-en eladták, ami fib szint volt (csak sajnos ázsiai indulóval) majd újabb fibs sell és ma reggel szintén egy 50%-os sell. Ha nem várom a sült galambot a main fogok 3x70 pipet.

Ja és szeretik reggel 8-kor eladni....(!)
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-12, 16:34   #84 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Szakad befelé a piac, pont ahogy előző hét elején vártam. Tényleg úgy néz ki itt a medve ciklus. Mennyi ideig és meddig fog ez esni, fogalmam sincs, de tény h most esik minden.

Ez a Nikkeire nézve is elég "ciki" mivel a P/E ráta itt messze a SP & DAX felett van.

Ez két dolgot jelent: yen-re megnő a kereslet és veszik. Illetve majd a Japánok még jobban lazítani fognak, amire majd fordul nagyokat az ár. Lesz rángatás, de legalább lehet is keresni is Már úgyis kezd unalmas lenni az EURUSD / GBPUSD 69-es ATR-el. EURGBP 39

A furcsa az h ilyen esésben nem veszik a dollárt. Van egy hipotézisem h miért. Ha jön a medve piac, akkor USA nem állhat le a pénznyomtatással. Ha nem áll le, akkor pedig mi garantálja a végét? Egyelőre ez csak feltételezés. Kicsit furcsa ez a felállás.

Legnagyobb dilemmám most az h USDJPY tartani fogja-e a 101.30-at vagy sem. Ha nem, akkor nyeletlen fejsze....
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-nas100daily.png   hetes-piaci-koerkep-jpn225daily.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-17, 17:40   #85 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

Én például tettem hét elején pozicio usdjpy long, audjpy sort ,1,2 hét időtávra
remélem jol gondolkodtam.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-17, 22:25   #86 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
balu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én például tettem hét elején pozicio usdjpy long, audjpy sort ,1,2 hét időtávra
remélem jol gondolkodtam.
Miért nem inkább AUDUSD shortot nyittál? Ugyanaz lenne a trade csak egyszerűbben.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-18, 08:04   #87 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Azért raktam meg így mer az usdjpy-usdcad helyzete a valuta kosár szempontjábol nem volt elég meggyőző
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-18, 11:27   #88 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

eurusd, háza táján nagyon készül valami.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-19, 17:25   #89 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Talking

Valuta kosár, ez jó.
úgy látszik be vagyok havazva
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-14, 09:39   #90 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Elég ütős hetünk lesz, nincs kedve most valaki másnak megírni, hogy mit fog csinálni?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-14, 19:50   #91 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elég ütős hetünk lesz, nincs kedve most valaki másnak megírni, hogy mit fog csinálni?
Bevállaljam?
Nagyobb távban gondolkodom, mint 1 hét, de kb ilyen kilátásokra rendezkedett be a portfólióm. Kíváncsian várom, milyen mozgások lesznek a párokon, ezeken várok akciót:

EURUSD:
1,348 és 1.358 között figyelem, mit fog reagálni a piac. Alázárásakor élvezem tovább az esélyt, figyelve, hol tudok újabb pozíciókat felvenni. Hét közepére ha nem dönti el, vagy visszafordul, az számomra az aktuális hullám végét jelenti. Kár lenne érte, lehetne a mostani akár egy 1500 pipes szerelem kezdete is

AUDJPY:
Sáv tetején kalandozik, egy szép bika gyertyánál, 96 feletti záránál jó lehet rövid távú, pár napos short pozícióra. Felfelé kitörést is figyelem.

EURCAD:
Várom a korrekciót, ahol halmozhatom tovább a shortot. 1.43-ig simán mehetne.

AUDNZD:
Ha tovább esik, lezárom a long pozíciókat, visszaesik a bizonytalan sávba. Kár lenne érte, ez is lehetne egy 1600-2500 pipes emelkedő szerelem.
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-het1.jpg   hetes-piaci-koerkep-het2.jpg   hetes-piaci-koerkep-het3.jpg  

hetes-piaci-koerkep-het4.jpg  
Régi 2014-06-15, 07:18   #92 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Engem konkréten a jövőhét érdekelt volna a sok adat és ülés miatt de köszi ez is érdekes.

EURUSD-t 3590-en adnám el (vaktában; de inkább figyelni fogom) 3500 TP
EURCAD short jó volt eddig, kérdés USDCAD 1.0800-on meg lesz-e fogva (könnyen lehet).
AUDJPY jó longra, akkor ha most az indexek nem bicskáznak be (el tudom képzelni)

AUDNZD-t nem kötöm, így nem írom h merre tradelném, csupán megjegyzetm h nemrég emeltek NZD kamatot...

Hosszútávra ami egyértelmű (volt eddig is, csak már kicsit késő) EURAUD short, EURGBP short.

Na most az a kérdés h mi lesz jövőhéten?!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-15, 12:53   #93 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
Csak demón, de egyszer eladtam 05-én (igen, a hülye nagy gyertyánál ) 1.35845-nél, még benne vagyok, bár 06-án majdnem kivett és van egy sell stoppom 1.3510-en. TP nincs, majd kialakul
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-16, 09:38   #94 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Figyeltétek? GBPUSD 1.7000 Frankfurt előtt 5 perccel kiszedve, utána meg EUR sellll.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-18, 20:03   #95 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
3600-ot pont nem érte el
Csatolt kicsinyítések
hetes-piaci-koerkep-eurusdm5.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 07:19   #96 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A hétre a következőket figyelem:

EURUSD elbizonytalanodott. Ha a héten tovább bizonytalankodik 1,365 és 1,35 között, szeretném, ha megint megnézné az alsó szintet. A hétre erőgyűjtésre számítok, komolyabb mozgás nélkül.

AUDJPY-n múlt héten sem történt csoda. A héten, ha nem lesz kitörés, akkor esélyes a visszamozgás a 96 - 93,5 közötti sávba.

EURCAD-on vagy folytatódik a medve a héten, vagy spekuláns szórásra számítok. Akik tankönyv szerint a medvére játszanak stoppal, szerintem olyan 1,485-ig védték be magukat. Tőlük könnyen el lehet venni a pénzt, mielőtt tovább eshet.

AUDNZD-n várok emelkedést, 1,09-ig minimum, de ha kialakulóban van egy trendcsatorna, akkor 1,11-ig is. Ha nem is biztosan a jövőhéten, de pár héten belül talán. A másik lehetőség, hogy tovább esik, és akkor ismét beléptünk a bizonytalan piacra.
Régi 2014-06-22, 12:11   #97 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

EURCAD engem is érdekel shortra... 4850 jó messze van
  Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Érdemes belekezdeni jelen piaci körülmények között a forex-be? arpikicsike Kezdőknek 30 2013-04-02 16:41
Piaci korreláció GP57 Kezdőknek 1 2012-11-23 17:48
Piaci megfigyelések abrakadabra111 Kezdőknek 28 2012-03-08 10:50
17 feltörekvő piaci deviza táblázat Sityu Csevegés 6 2011-04-05 09:36

A pontos idő 18:40 , a GMT +1 időzóna szerint.