Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Nemzetközi piacok > Egyéb piacok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-11-27, 11:48   #101 (permalink)
Tag

Hely: Szarvas
Összes hozzászólás: 50
Hírnév szint: 8
ChessKing már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ChessKing már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChessKing részére
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy kútfúrók topicja sem ártana
Úgy látszik,egyeseknél érvényesül a fizika alapérvényű törvénye miszerint:
"Vákuumban nem lehet gyufát gyújtani" Tisztelet a kivételnek.
Régi 2015-11-27, 18:12   #102 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.891
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ChessKing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy látszik,egyeseknél érvényesül a fizika alapérvényű törvénye miszerint:
"Vákuumban nem lehet gyufát gyújtani" Tisztelet a kivételnek.
Moneymentor tudja mire céloztam.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-03-26, 15:10   #103 (permalink)
Tag

ChessKing már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ChessKing már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Sport tőzsdei stratégiák.

A ma esti sokatmondó, a nyári EB-re felkészítő futballmeccsek sport tőzsdei stratégiái minden ki számára elérhetőek!

Kiváló, hozzáértő felvezetés a szövegben ! Remek képek és jól kidolgozott stratégia a két választott presztízs meccsen !
Már már Petrovics Mérei Andrea babérjaira pályázhat sportkommentátori szinten !
Nos, nincs más dolgunk, mint követni a sport tőzsdei stratégiát és lekaszálni a profitokat ki ki a választott befektetési szintjén !

Magyarország-Horvátország 18.00 M4 Sport. Hajrá magyarok !!!
Németország - Anglia 20.45. Sport 1 adó.

Készítette : #Judithka
Régi 2016-03-26, 22:46   #104 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A ma esti sokatmondó, a nyári EB-re felkészítő futballmeccsek sport tőzsdei stratégiái minden ki számára elérhetőek!

Kiváló, hozzáértő felvezetés a szövegben ! Remek képek és jól kidolgozott stratégia a két választott presztízs meccsen !
Már már Petrovics Mérei Andrea babérjaira pályázhat sportkommentátori szinten !
Nos, nincs más dolgunk, mint követni a sport tőzsdei stratégiát és lekaszálni a profitokat ki ki a választott befektetési szintjén !

Magyarország-Horvátország 18.00 M4 Sport. Hajrá magyarok !!!
Németország - Anglia 20.45. Sport 1 adó.

Készítette : #Judithka
Agybajnagybaj
Régi 2016-06-19, 07:08   #105 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

A Sportesemények Tőzsdéjén egy üzleti szakasz a választott sportesemény kezdete és vége. Természetesen a választott üzleti szakaszból bármikor ki lehet szállni még menet közben is akár azonos profittal, bármi azután az esemény végeredménye!

A tegnapi három választott sportesemény követése a Meta Traderhez hasonlítható csak a Sportesemények Tőzsdéjén alkalmazható Sportfogadó Robot használatával, segítségével történt.

A képeken a sportesemény vége előtt kiszálláskor menet közben a képen zöld számmal láthatóak a profitok, bármi ezután az esemény végeredménye.

2016.06.18.

Tenisz: Madison Keys - Suarez Navarro 122.03 euró profit
Coco Vandeweghe - B. Strycova 88.38 euró profit

Futball Izland - Magyarország "Pontos gólszám" (Correct score) 86.91 euró profit.

Az előző hozzászóláshoz megjegyezve csak annyit, hogy kinél hol van a baj, azt majd az "ezerfejű cézár" eldönti...
Csatolt kicsinyítések
sportfogadasi-tozsde-keys-suarez-navarro-2-1.jpg   sportfogadasi-tozsde-vandeweghe-strycova-1-2.jpg   sportfogadasi-tozsde-izland-hungary-1-1.jpg  

Régi 2016-06-20, 15:40   #106 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ott a baj ahol a tőzsdét összekeverik a sportfogadással.
De ott tényleg nagy.
A közönség (ezer fejű) jól tudja, nyugi.
Régi 2016-06-29, 09:02   #107 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Miért oltod Chesskinget?

Ha ő ebből szerez pénzt, akkor ebből.

Én nem értek a témához, így nem tudok hozzászólni, de van pár ismerősöm, akik ilyesmiket is csinálnak, és tök ügyesek
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-29, 21:56   #108 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez tőzsdefórum. Nem tippmix és totó, lottó.
Régi 2016-06-30, 09:26   #109 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jaj, hagyjuk már. Mintha a tőzsdén kevesebb szerencsejátékos lenne

Ha ő ebből csinál pénzt, akkor ebből. Jó helyen van a topic is. Mi a baj akkor?

Mindig a fejekkel van a baj, sosem a termékekkel, amikkel lehet pénzt csinálni.
Régi 2016-06-30, 15:40   #110 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jaj, hagyjuk már. Mintha a tőzsdén kevesebb szerencsejátékos lenne

Ha ő ebből csinál pénzt, akkor ebből. Jó helyen van a topic is. Mi a baj akkor?

Mindig a fejekkel van a baj, sosem a termékekkel, amikkel lehet pénzt csinálni.
Ha neked ezek keverhetők akkor tényleg nincs miről beszélni.
Régi 2016-06-30, 22:28   #111 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én nem ezt írtam, de hagyjuk, valóban nincs miről beszélni.

Én azért köszönöm Chesskingnek a bejegyzéseket, érdeklődéssel olvastam.
Régi 2016-06-30, 23:25   #112 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 369
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én azt nem értem, hogy a moderátor miért engedi, hogy egyes tagok miatt tönkremenjen a fórum. Én is érdeklődve olvasgattam ChessKing eleve ritka morzsáit, de úgy néz ki sikerült (őt is) elűzni innen. Pedig aki szeret új dolgokat tanulni, annak kincs az információ(akármiről). Viszont tényleg nem értem, hogy ha valakit nem érdekel egy téma, miért szól hozzá? Ne olvassa.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-01, 00:58   #113 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez tőzsdefórum. Nem tippmix és totó, lottó.
Igen, ez egy közösségi fórum és nem a te kis privát homokozód ahol meghatározhatod kinél lehet a kisvödör meg a körteforma. Mi ez a kényszer nálad hogy mindenbe belepofázzál? Mit kompenzálsz ezzel?

Válasz helyett tehetnél a fórumozóknak egy hatalmas szívességet, ha érted mire gondolok.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-01, 01:23   #114 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen, ez egy közösségi fórum és nem a te kis privát homokozód ahol meghatározhatod kinél lehet a kisvödör meg a körteforma. Mi ez a kényszer nálad hogy mindenbe belepofázzál? Mit kompenzálsz ezzel?

Válasz helyett tehetnél a fórumozóknak egy hatalmas szívességet, ha érted mire gondolok.
Igaz, a tőzsde az homokozó szemben a sportfogadással, a lóversennyel, ultival, rulettel, snóblival, ittapirossal stb
Régi 2016-07-01, 21:54   #115 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jut eszembe, nem azért vagy ellenszenvvel, mert te, vagy egyik szeretted, ismerősöd rommá bukta magát tippmixen, vagy kártyán, vagy kaszinóban, és súlyos következményei lettek?
Régi 2016-07-01, 22:25   #116 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jut eszembe, nem azért vagy ellenszenvvel, mert te, vagy egyik szeretted, ismerősöd rommá bukta magát tippmixen, vagy kártyán, vagy kaszinóban, és súlyos következményei lettek?
Már vártam a felvetést

A tőzsdén lehet spekulálni, a szerencsejátékban nem.

Persze szerencse ahhoz is kell, hogy egy zöldségbolt nyereséges legyen.
(És egy balkon ne essen a fejünkre )
Régi 2016-07-01, 22:55   #117 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Miért ne lehetne spekulálni?

Sokan, nagyon sokan pókerből, tippmixből élnek. Vagyis arányaiban lehet annyi, mint akik a tőzsdézésből. Mindenhol megvan az előny, ha ismered a terméket. Ha meg nem, akkor minden mindegy, hol bukik az ember

Ettől függetlenül nem értem, miért nem tudod elfogadni, ha valaki ebből pénzt csinál, erre adj magyarázatot
Régi 2016-07-01, 23:15   #118 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Miért ne lehetne spekulálni?

Sokan, nagyon sokan pókerből, tippmixből élnek. Vagyis arányaiban lehet annyi, mint akik a tőzsdézésből. Mindenhol megvan az előny, ha ismered a terméket. Ha meg nem, akkor minden mindegy, hol bukik az ember

Ettől függetlenül nem értem, miért nem tudod elfogadni, ha valaki ebből pénzt csinál, erre adj magyarázatot
Nem szabad összemosni a dolgokat, pl a póker nem szerencsejáték - állítják a szakértők. A bridzs, sakk végképp nem.
A sportfogadás - csalás nélkül - tökéletesen szerencsejáték.
Amúgy egy sakkrovat sem a tőzsdefórumon van ideális helyen.
(A leánykereskedelemből is jól meg lehet élni de azért ne legyen topikja.)

Komolyra fordítva nem elég az "oktatók", brókerek, robotok tömege lehúzni azokat akiknek semmi helyük a piacon. Most tovább hülyítsük az outsidereket?
Régi 2016-07-01, 23:21   #119 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hmm, nem biztos, hogy a sportfogadás teljesen szerencsejáték.
Nem értek hozzá, de annyit tudok, amennyit elmagyarázott egy ismerősöm, aki rendszeresen fogad, és nyereséges évek óta. Igaz, nem nagy pénzzel, de a statisztikáit bújja, és hoz neki bőven összességében. Emiatt nem hiszem, hogy minden szerencsejáték. Bizonyára vannak ilyenek is, ezt nem vitatom, de szerintem az eddigi beszélgetésünkből kiderült, én sem, te sem vagyunk a téma szakavatottai, így ezt nem is tudjuk eldönteni érdemben.

A másik, Chesskinget ne említsük egy lapon a csaló, hazug cégekkel, és azok prominens képviselőivel. Chessking nem akart rábeszélni senkit semmire. Csupán megosztotta a dolgait, ennyi. Hogy mennyire illik ide, ebbe a fórumba, azt majd Harzol eldönti.

Szóval szerintem kár bántani Chesskinget, ártani nem árt, nem reklámoz, bízzuk Harzolra, ha meg téged zavar, nem kötelező olvasni.
Régi 2016-07-01, 23:34   #120 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha az lenne a topik címe, hogy sportfogadás nem "tőzsde" át is ugrottam volna.
Harzolnak ezért nem írok az tuti
Régi 2016-07-03, 07:02   #121 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Amiről beszélünk, nem én találtam ki a nevét, nemzetközi elnevezése : Betting Exchange. A nevében is benne van és a tartalmában is.A hagyományos tőzsde Stock Exchange.

Sportfogadási tőzsde

Csak épp az elnevezések különböznek de a tartalmuk és céljuk ugyanaz. Alacsony áron venni, drágábban eladni. A p2p platformon ez lay, back. Ami a legérdekesebb:Ezt meg lehet tenni az üzletben többet is kombinálva és különböző téteken..Akár mindet is az aktuális üzletben.(A back és lay erről beszélek) Sokak számára finoman fogalmazva ez bonyolult...
Üzleti szakaszok,Stop/loss, Trailing/stop trendvonal, technikai elemzés, csak a legfőbbeket említem, a p2p platformon is alkalmazni kell.

Idézet:
A tapasztalatom, hogy a Sportfogadási Tőzsdén a tőzsdei ismeretekkel rendelkezők hatalmas előnyben vannak a képzetlenekkel szemben. Ahogy egy másik elnevezés is érzékelteti, a modell person to person. A p2p modellt itt úgy kell érteni, egy hatalmas réteg áll egyik és másik oldalon. Ezek emberek a világ minden tájáról, és különböző véleményeik ütköznek egy sportesemény piacán belül az események hatására.
Szinte csak a tőzsdei szakszavakat kell kicserélni, pl. Sell és Buy a Sportfogadási Tőzsdén Back és Lay. Ezeket az érdekes és kiváló befektetési lehetőségeket angol traderek is felismerték és tömegesen váltottak át a Betting Exchange-ra, mely területen angol szakemberek véleménye szerint jóval könnyebb profithoz jutni, mint a hagyományos Tőzsdén. Főleg a kis és közép befektetőkről van szó, amely réteg nagyon meggondolja, mit tegyen a pénzével.
A hagyományos tőzsdén Sell, buy, trendvonal támasz, ellenállás, tőzsdei alakzatok, egy egy esemény túlreagálása stb. mind ugyanúgy léteznek és működnek a p2p üzletekben is. Itt s ott is emberek üzletelnek (ha pedig szoftverek, azt pedig emberek programozzák be mikor mit tegyen a program) és az érzelmek, váratlan események,várható következmények megítélése különböző.

Azt elismerem, hogy olykor más technikákat kell a hagyományos tőzsdén alkalmazni, de nagyon sok technika mindkét platformon működik.Erre már utaltam,a hagyományos tőzsdéhez hasonló trendvonalakat és technikai elemzéseket is bemutattam hozzászólásban régebben.
Ez után az összegzés után már nem sok újat lehet mondani.Az információk időtállóak!
Régi 2016-07-03, 08:33   #122 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.264
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Amiről beszélünk, nem én találtam ki a nevét, nemzetközi elnevezése : Betting Exchange. A nevében is benne van és a tartalmában is.A hagyományos tőzsde Stock Exchange.
Nem tökéletes az angolom, ezért vettem a fáradtságot és megnéztem a szótárban. Az exchange jelentései: csere, csereüzlet, kicserélés, pénzváltás, tőzsde…

Valószínűnek tartom, hogy a tőzsde szót használni a sportfogadásra szakmailag és nyelvileg is hibás.
Persze vannak párhuzamok. Éppen ezért tűnhet laikusok számára ideillőnek.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-03, 09:38   #123 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tökéletes az angolom, ezért vettem a fáradtságot és megnéztem a szótárban. Az exchange jelentései: csere, csereüzlet, kicserélés, pénzváltás, tőzsde…

Valószínűnek tartom, hogy a tőzsde szót használni a sportfogadásra szakmailag és nyelvileg is hibás.
Persze vannak párhuzamok. Éppen ezért tűnhet laikusok számára ideillőnek.
Mi külömbség van a font nevű ló, vagy a font nevű deviza között. Semmi. Mig a deviza az ország gazdaságát tükrözi, addig a versenyló a belé fektetett munkát.Mindkettőre ugyanúgy lehet spekulálni. Sőt hozzáteszem, hogy szinte ugyanolyan kereskedési módszerekkel. Tehát hagyni kéne már ezt a sok faszságot, meg kötözködést. És itt most konkrétan nem csak rád céloztam mentor, ne vedd sértésnek. Örülhetnénk, hogy még egyáltalán ir ide a fórumra normális dolgokat valaki, mert én úgy veszem észre, hogy ennek a fórumnak a szinvonala kezd a béka picsája alá süllyedni. Tehát ha vannak jó témák, azt becsüljük meg, és hagyjuk végre már az örökös kötözködést. Pár hozzászóló már irta előttem, hogy akinek nem tetszik a téma, az ne is szóljon hozzá, ha már épitő jellegű kritikával nem tud szolgálni, akkor legalább adja meg a tiszteletet a topik nyitójának azzal, hogy befogja a po....ját.
Régi 2016-07-03, 10:13   #124 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát igen. Ezt így szerintem elég jól leírtad. Küldjek hírnévpontot? Ja, hogy te nem szorulsz rá?

Igazság szerint valahol az elégedetlen emberekre is szükség van, illetve a mentálisan erősen sérült emberek tömegeire, különben nem lenne, akik tartósan buknának a tőzsdéken.
Régi 2016-07-03, 10:16   #125 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 3
bftrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

https://en.wikipedia.org/wiki/Betting_exchange
Jómagam 7 éve kereskedek fogadótőzsdén. Meg kell különböztetni a hagyományos fogadóirodákat, és a fogadótőzsdéket. Míg az irodáknál egy eseménybekövetkezésére tudsz fogadni, addig itt ellene is. Nem bukikkal kötsz üzletet, hanem más felhasználókkal.
Ha kipróbál valaki pl. egy lóverseny pre-race kereskedést, minjárt érezhető, hogy nagyon hasonlít a deviza, részvény vagy egyéb instrumentumok kereskedéséhez. Már verseny indulásakor megvan a biztos profit, vagy veszteség, függetlenül a verseny kimenetelétől.
De sima sportfogadásról beszélünk akkor is lehet erre az egészre tőzsdeként tekinetni, ugyanis az esély, az egy piaci ár, és az irodák kínálata közül meg kell találni a legjobb árat. És ebbe is át lehet billenni, ha az ember ért az adott sportághoz. Kell egy jó találati arány, hozzá illő átlag oddsal és meg lehet csinálni. Mind2 típusból vannak ismerőseim, akik megélnek belőle. A topic illik ide, és nagyon érdekes a téma, és hasznos, ugyanis magyar nyelven kevés az elérhető infó.
bftrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-03, 10:19   #126 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ja és az szrt. termékeit nem nagyon kéne egy kalap alá venni ezekkel, mivel a tippmix oddskínálatával a büdös életbe nem lehet átbillenteni, olyan rossz oddsokat/árakat adnak. Tisztelet a kivételnek!
Régi 2016-07-03, 10:34   #127 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi külömbség van a font nevű ló, vagy a font nevű deviza között. Semmi.

Tehát hagyni kéne már ezt a sok faszságot, meg kötözködést.
A beírásaim nagy részét nem kötözködésnek szánom. Inkább egyfajta hivatástudat lenne a pénzügyi ismeretek terjesztése, a fogalmak pontosítása, netán a tanácsadás… Eddig főként hobbiként csináltam, egyébként most már főállásban is osztom az észt e nemes cél érdekében

De ha nincs rá igény ezen a magasröptű fórumon, felőlem csapkodhatjátok a font nevű ló seggét ostorral a cél előtt (hátha lócitrom formájában megjelenik a belső értéke is).
Régi 2016-07-03, 11:20   #128 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
A beírásaim nagy részét nem kötözködésnek szánom. Inkább egyfajta hivatástudat lenne a pénzügyi ismeretek terjesztése, a fogalmak pontosítása, netán a tanácsadás… Eddig főként hobbiként csináltam, egyébként most már főállásban is osztom az észt e nemes cél érdekében

De ha nincs rá igény ezen a magasröptű fórumon, felőlem csapkodhatjátok a font nevű ló seggét ostorral a cél előtt (hátha lócitrom formájában megjelenik a belső értéke is).
Nem akartalak megbántani. Elnézésedet kérem.
Régi 2016-07-03, 12:00   #129 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:

Ez nem kötözködés?
Mi is főállásban csináljuk. Lócitrom helyett profit a melléktermék.
Régi 2016-07-03, 13:29   #130 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem akartalak megbántani. Elnézésedet kérem.
No problem. Csak a többségi véleménnyel szemben szerintem MyBusinessnek volt igaza.
Régi 2016-07-03, 13:42   #131 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.177
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
No problem. Csak a többségi véleménnyel szemben szerintem MyBusinessnek volt igaza.
Szerintem Tippeljük meg
Semmiben sem különbözik az Sportfogadási tőzsde a Forexes tőzsdétől. Mind a 2 tipmix. Ezt már egyszer kifejtettem, meg is kaptam a magamét, de lényegen nem változtat: Nem veszel semmit, nem adsz el semmit, csak megteszed a téted Fel vagy Le. Nyersz vagy vesztesz, ha ügyes vagy kihozod 0-ára.
Tippeljetek: Hány kerék törik ma ki az F1-n
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-03, 17:44   #132 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Vicces amikor az ember úgy nézi le a másikat hogy a tőzsdén jó ha 5% tud konzisztensen pénzt csinálni. Hát erre büszkék lehetünk baszki Volt itt nemrég egy demo verseny, bizony nem volt nagy tolongás megmutatni ki mit tud. Hosszútávú számlakivonatot meg valahogy senki sem tud prezentálni, mert mindig van valami izzadtságszagú kifogás, vagy egyéb picsogás hogy miért nem. Pedig az egész melónak ez lenne a lényege, semmi más.

Mindent lehet szarul meg jól csinálni. Szarul nagyon könnyű, jól meg nagyon nehéz, mert abba kemény melót kell tenni. Nem az a lényeg hogy sportfogadás vagy tőzsde vagy akármi más, hanem hogy tudod-e jól csinálni. Ha meg valaki osztja az észt mert nagyon okos, azt csak akkor szabad komolyan venni, ha be tudja mutatni hitelesen hogy ő ebből pénzt keres hosszútávon és ebből él. Minden más csak süket duma.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-04, 12:35   #133 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Messze van már a HWTrader, sidius, ALTERMAN, Jegenye, PPéter, sindler, GP57, Jano-féle színvonal

Már csak a hírmondók maradtak e letűnt korból

Na, de azért vannak most is jók, meg lassan jön a generációváltás
Régi 2016-07-13, 21:45   #134 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Egy jó kis összefoglaló az alapblogon:

http://alapblog.hu/fogadas-es-tozsde/
Régi 2016-11-17, 11:53   #135 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
kilincsnóz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szép Évet! Teljesen kezdő vagyok a sport fogadás terültétn. De szeretném jobban megismerni. Legyen kedves valaki röviden világosítson fel, hogy hol, és hogyan tudok mondjuk egy meccsre fogadni az alábbi egyszerű módon:

pld.: fogadok egy meccsre, az egyik csapatra, ha nyer nyerek annyit, amennyi ki van írva, ha vesztek, oda a tétem. Ennyi, nem kell semmi például két góllal nyer akkor nyerek csak vagy ilyesmi. Egyszerűen nyer-veszít, nyerek-vesztek. Ilyen fogadást hol lehet akár személyesen is (nem online) leadni, mint például egy fogadási szelvény leadása?

köszönöm
kilincsnóz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-17, 14:57   #136 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez tőzsdefórum.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2017-07-01, 11:48   #137 (permalink)
Tag

Alapbeállítás Computer Group

Computer Group sztori - A világ legsikeresebb sport tőzsdei csoportja.

A dokumentumban és folytatásában felfedezett ismeretek nem szokványos,nem szabványos "másként gondolkodást" kíván. Magyarországon először publikált.

A dokumentum és a hozzátartozó információk tartalom védettek...
Régi 2017-07-01, 12:05   #138 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.682
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Computer Group sztori - A világ legsikeresebb sport tőzsdei csoportja.

A dokumentumban és folytatásában felfedezett ismeretek nem szokványos,nem szabványos "másként gondolkodást" kíván. Magyarországon először publikált.

A dokumentum és a hozzátartozó információk tartalom védettek...
ha valaki nem találná a "dokumentumot" , annak itt egy nyom:
https://www.sportsinsights.com/lesso...omputer-group/
Régi 2017-07-02, 07:49   #139 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Érdekes írást ajánlottál,félig tényleg "másként" gondolkodsz.De konkrétan nem erre gondoltam. A bejegyzésemtől számítva még három katt,na így könnyebb talán.
A szó karatéra való felhívást elutasítom, de írjál valamit és legyen a tied az utolsó szó.
Régi 2017-07-02, 09:13   #140 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.682
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Érdekes írást ajánlottál,félig tényleg "másként" gondolkodsz.De konkrétan nem erre gondoltam. A bejegyzésemtől számítva még három katt,na így könnyebb talán.
A szó karatéra való felhívást elutasítom, de írjál valamit és legyen a tied az utolsó szó.
Jáccccuk le sakkban

Címkék
Fogadótőzsde, Sportesemények a Tőzsdén, Sportfogadási tőzsde

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:09 , a GMT +1 időzóna szerint.