Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Fórum > Fórum felépítése, működése

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-02-19, 20:25   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
RóbertGyda a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fórum hibák észrevételek

...

egy marha érdekes dolog, regisztrációnál van egy ellenörző kérdés hogy mi magyarország fővárosa ... beírtam nagy betűvel Budapest ... nem fogatta el !

be írtam kis berűvel úgy működött
RóbertGyda nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-20, 06:49   #2 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Hírnév szint: 9
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én azt se fogadtam volna el hogy "fogatta" meg "be írtam"

Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-02-21, 22:25   #3 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szia!

Valószínűleg valamit elgépelhettél, mert mindkét formában elfogadja a rendszer a választ.
Nem akartam, hogy bárkinek is ezen akadjon el a regisztrációja.

Most egyébként leteszteltem és működik kisbetűvel és nagybetűvel kezdve egyaránt.

Üdv,
harzol
Tőzsde Fórum adminisztrátor

ui:
Az MLM témát töröltem. Nincs köze a tőzsdéhez, így a fórumhoz sem és csak indulatokat szül.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-06, 08:51   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

nekem egy kis gondom lenne, ez az egyetlen oldal amit ha megnyitok állandóan frissítenem kell, hiába lépek be napközben újra, az előzőleg frisített állapotot mutatja, tehát bármikor belépek, egyből frissítenem kell, sőt ha belépek valamelyik topicba amit már régebben megnéztem akkor is újra frissítenem kell, csak akkor látom az új hozzászólást
Köszi!
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-06, 09:22   #5 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Milyen böngészőt használsz?
Valószínűleg valami böngészőbeállítás miatt lehet. Megtennéd, hogy kipróbálnád egy másik böngészőben is?
Régi 2010-05-06, 10:19   #6 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Milyen böngészőt használsz?
Valószínűleg valami böngészőbeállítás miatt lehet. Megtennéd, hogy kipróbálnád egy másik böngészőben is?
IE8 de soha nem használok mást és nem is nagyon szeretnék telepítgetni, céges gépre pláne, cégnél XP+IE8, otthon Win7+IE8
Régi 2010-05-06, 12:06   #7 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Ok. Ezzel el tudok indulni. Megnézem a dolgokat IE8-al és a felhasználó beállításokat is. Remélem találok valamit.
Régi 2010-05-06, 12:34   #8 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Sikerült IE8-al nekem is előidézni a hibát. Úgy tűnik ennél a böngészőnél valami másképp viselkedik.
Ugyan szívesen mondanám, hogy használj másik böngészőt, de inkább beállítottam valamit, amivel elvileg elhárul a probléma. (cserébe viszont nagyobb szerver terhelést okoz, de ez a fórumozókat, látogatókat nem érinti.)

Köszönöm az észrevételed. Elég sokan használnak Internet Explorer-t és nekik ennyivel is használhatóbbá válik a Tőzsde Fórum.

Kérlek azért jelezz vissza, hogy valóban megoldódott-e a probléma.
(a teszt előtt egy Ctrl-F5 viszont szükséges, hogy frissüljön a http header)
Régi 2010-05-11, 20:17   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocs nem láttam a válaszod, most is azért néztem ide mert látom lehetett valami gubanc, mert eltűnt a mai napi termés, lehet, hogy visszakerül?

A helyzet javult egyébként, köszönöm!!
Régi 2010-05-11, 21:27   #10 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Igen. Sajnos valóban történt adatvesztés. Felettébb bosszantó, hisz pont a minőségi javulás érdekében váltottunk szolgáltatót nem is olyan rég.

Úgy tűnik reggel 5 és este 21 óra között minden elveszett.

Remélem a szolgáltató valamit ki tud menteni a meghibásodott szerverről és akkor utólag majd valahogy igyekszem mindent pótolni.
Régi 2010-05-12, 05:19   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igen. Sajnos valóban történt adatvesztés. Felettébb bosszantó, hisz pont a minőségi javulás érdekében váltottunk szolgáltatót nem is olyan rég.

Remélem a szolgáltató valamit ki tud menteni a meghibásodott szerverről és akkor utólag majd valahogy igyekszem mindent pótolni.
Köszi! Sidiusnak volt egy jó beírása, talán tegnap más nem is nagyon, de ő is kivételesen szó szerint idézett, szóval fogja tudni talán pótolni
Régi 2010-05-12, 09:42   #12 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi! Sidiusnak volt egy jó beírása, talán tegnap más nem is nagyon, de ő is kivételesen szó szerint idézett, szóval fogja tudni talán pótolni
Pótoltam!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-12, 09:43   #13 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Hírnév szint: 9
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
... más nem is nagyon ...

Kösz Lui
Akkor írjuk le újból, vagy várjunk, hátha visszakerül?
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-12, 10:18   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kösz Lui
Akkor írjuk le újból, vagy várjunk, hátha visszakerül?
Írjatok, akkor harzol-nak sem kell keresni-várni, kevés beírás volt úgyis.
Érdekes, hogy annyian nézik szinte egész nap, és semmit nem írnak, kezdőknél még megértem, van bőven mit olvasni, de haladók, főleg profik minek nézik ha nem írnak és újdonság sem nagyon van?
Régi 2010-05-12, 10:19   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Ne is várj a szolgáltatóra, már nem is fontos csak ne sűrűn legyen ilyen. még jó hogy van legalább napi mentés ezek szerint, tényleg komoly kincsek gyűltek itt össze.
Régi 2010-05-12, 10:51   #16 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Ha minden igaz akkor mostantól raid-be lesz kötve az adatbázis szerver merevlemeze is, szóval gyakorlatilag kizárható adatvesztés. A szolgáltató ígérete szerint.

Mindenesetre ezek után nincs több dobásuk. Ha bármi hasonló gikszer lenne, akkor keresek egy megbízhatóbb hosting céget.

Köszi a megértést.
Régi 2010-10-25, 19:32   #17 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 122
Hírnév szint: 8
petyac a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül petyac részére
Alapbeállítás

Hello!

Harzol mi a baj a fórummal? Mostanában sokszor nem jön be! Tibit is ezzel a gonddal küzd.

petyac
Régi 2010-10-25, 19:48   #18 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Igen. Mostanában 2x is előfordult, legutóbb egész hosszan, hogy DNS problémák miatt a régi helyén jött be az oldal. Azon a helyen még fent van a lezárt változat. Ezt láthattátok sokan, sőt extrém esetben még akár van ahol most is az látszik.
Viszont jó hír, hogy helyreállt a rend és a domain is költözik a jelenlegi tárhely szolgáltatóhoz, ezzel elejét véve az ehhez hasonló hibáknak.
Régi 2010-10-25, 19:58   #19 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 122
Hírnév szint: 8
petyac a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül petyac részére
Alapbeállítás

Idézet:
Igen. Mostanában 2x is előfordult, legutóbb egész hosszan, hogy DNS problémák miatt a régi helyén jött be az oldal. Azon a helyen még fent van a lezárt változat. Ezt láthattátok sokan, sőt extrém esetben még akár van ahol most is az látszik.
Viszont jó hír, hogy helyreállt a rend és a domain is költözik a jelenlegi tárhely szolgáltatóhoz, ezzel elejét véve az ehhez hasonló hibáknak.
köszi az információt
Régi 2013-07-15, 15:37   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A feltölthető fájlformátumok között van olyan, hogy mql4, azt nem lehetne átírni mq4-re?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 21:02   #21 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Mq4 fájltípus feltöltését engedélyeztem.
Régi 2013-10-30, 17:51   #22 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Eltűnt a jobb oldali görgetősáv.
Régi 2013-10-30, 18:35   #23 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Bocs. Én voltam.
Már vissza is csináltam.
Régi 2014-06-03, 12:05   #24 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

érdekes, hogy az előbb megváltoztattam az emailem és privát üzenetek számát lekorlátozta a fórum 500-ről 50-re.

"Érkezett 122 üzenetet tartalmaz.
Összesen 122 üzeneted van tárolva a megengedett 50 üzenetből."

de csak addig volt ez, amíg az új emailemre érkező üzenetet(ami az adatlap módosításáról szólt) nem aktiváltam.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-07, 13:05   #25 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mintha korábban nem így nézett volna ki.
Csatolt kicsinyítések
forum-hibak-eszrevetelek-forum.png  
Régi 2015-02-15, 19:18   #26 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Valaki tud segíteni? Ha akarok privát üzit küldeni csak akkor engedi ha kipipálom a:
Send message to users even if they are not on your contact list. -t alul
eddig nem így volt, nem értem mit állítottam el rosszul.
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
fórum, hiba, regisztráció

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fórum help harzol Segítség 55 2017-08-15 10:50

A pontos idő 03:19 , a GMT +1 időzóna szerint.