Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Fórum > Fórum felépítése, működése

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-12-24, 20:20   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kedves Harzol,
USSB Szent karácsony estéjén 8-kor is privátozik velem.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-24, 20:35   #52 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
Hírnév szint: 6
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves David,
Mindent megtettünk amit érdemes, már tényleg "levegő" kölcsönösen az OK!
Boldog karácsonyt!
moneymentor

Azt nem hagytam szó nélkül, amit jóval utána tett fel, ami egyben jogsértő is.
Az USSB-FX topikban az általa is kommentált jogi nyilatkozatra hívtam fel a figyelmet.
Senkinek nincs joga 3 félnek, akár itt a fórumon sem megosztani semmit a feltett anyagokból.
Nem hinném, hogy ez annyira nehezen felfogható. Olvasd, használd ha akarod, de csak ennyi.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-12-25, 17:48   #53 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.275
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
moneymentor

Azt nem hagytam szó nélkül, amit jóval utána tett fel, ami egyben jogsértő is.
Az USSB-FX topikban az általa is kommentált jogi nyilatkozatra hívtam fel a figyelmet.
Senkinek nincs joga 3 félnek, akár itt a fórumon sem megosztani semmit a feltett anyagokból.
Nem hinném, hogy ez annyira nehezen felfogható. Olvasd, használd ha akarod, de csak ennyi.
Olvasd, használd, de ne véleményezd?

Szerintem, ha valaki nyilvánosan közzétesz valamit a neten, az hivatkozással megosztható, idézhető, véleményezhető. Akár egy másik topicban is.

Ez nem jogsértő, és lehet, hogy a jövőben többször élni is kell ezzel a lehetőséggel, ha zavarja a „trollkodás” a saját topicjában az érintettet.
A topicom jó lesz erre is. Felőlem indulhat a Móóó...neymentor kibeszélő show...

Ja, és kösz, Karácsony szenteste (!) megkaptam tőled a weboldalamon kitöltött Kockázati kérdőívedet. Majd jövő héten kielemzem és elküldöm a választ.

De addig főzzél inkább az amcsi rokonoknak egy jó marhapörköltet, ahelyett hogy önkéntes fórumőr szerepben jogászkodsz az ünnepek alatt.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-26, 00:32   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.464
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia harzol!

Lehet, sokan, sokfelet irunk a forumra. Kerlek, gondold vegig, mit tervezel a forumoddal, mert innen mar tobbeket eluzott "valaki". Forexklub Zoli, Chucky, es ki tudja, meg kik nem irtak, csak visszavonultak csendben.

Itt van par olyan forumtag, akikkel eddig legalabb meg tudtuk erdemben vitatni a dolgokat, de Amint latod, egyvalakivel Forexklub, Chucky, erla01, Mybusiness, Shortosgyula, Tback, chARTist, XMMA, moneymentor, kockasseggu (es meg sorolhatnam) sem jutott dulore meg egyszeru, primitiv kerdesekben sem. Privat uzengetesek szinvonalat meg meg se emlitsuk, mennyire minosit.

En nem kivanok beleszolni a dolgokba, csupan a velemenyemet leirtam, mert szeretnem, ha ez a forum meg sokaig lenne, es minel szinvonalasabban.

Szeretnek meg sokaig forumozni, ahogy a tobbiek is.

Tobbet ezzel NEM kivanok foglalkozni. Se itt, se semmilyen masik topicban, se privatban, se sehogyan sem. TENYLEG! Befejeztem.

Szep estet H. Zoli, B. Zoli, es mindenfele Egyeb Zoli!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-26, 01:11   #55 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia harzol!

Lehet, sokan, sokfelet irunk a forumra. Kerlek, gondold vegig, mit tervezel a forumoddal, mert innen mar tobbeket eluzott "valaki". Forexklub Zoli, Chucky, es ki tudja, meg kik nem irtak, csak visszavonultak csendben.

Itt van par olyan forumtag, akikkel eddig legalabb meg tudtuk erdemben vitatni a dolgokat, de Amint latod, egyvalakivel Forexklub, Chucky, erla01, Mybusiness, Shortosgyula, Tback, chARTist, XMMA, moneymentor, kockasseggu (es meg sorolhatnam) sem jutott dulore meg egyszeru, primitiv kerdesekben sem. Privat uzengetesek szinvonalat meg meg se emlitsuk, mennyire minosit.

En nem kivanok beleszolni a dolgokba, csupan a velemenyemet leirtam, mert szeretnem, ha ez a forum meg sokaig lenne, es minel szinvonalasabban.

Szeretnek meg sokaig forumozni, ahogy a tobbiek is.

Tobbet ezzel NEM kivanok foglalkozni. Se itt, se semmilyen masik topicban, se privatban, se sehogyan sem. TENYLEG! Befejeztem.

Szep estet H. Zoli, B. Zoli, es mindenfele Egyeb Zoli!
Az még eszedbe sem jutott főmegmondó, hogy hagyjatok békében a saját topikomban és az jöjjön oda akar? Ígérgetitek, de nem tudtok sz@rkavarás nélkül élni.
Szerintetek ti hiányozni fogtok valakinek? Kizárt dolog, a magyar mentalitás nem ilyen, senkinek nem fog senki hiányozni, se én se ti, ha nem írunk ide egy sort sem.
Te akarsz szabályokat itt felállítani harzolnak is utat mutatni? Miért nem nyitsz saját fórumot okoska? Én a közelébe sem mennék, ahogyan nem megyek most sem.
Ha bajom van valakivel vagy közlendőm, nem offolom szét a topikokat, megírom privátban. A bunkóbbjai úgy is kiteszik többnyire magukat jellemezve ezzel is.
Tudod, nem mindenki tartozik eme magát mindenki és mindenek felett besoroló társaságba, tehát én maradok és szerintem a fórum is, ahogyan van, ez így jó.
Akinek nem tetszik, az elmehet és talán éppen attól lesz a fórum kellemesebb, mert nem döngöltök mindenkit a sárba pillanatok alatt, aki nem a banda tagja.

Hogy Te befejezted? Na ne nevettess már...
Régi 2015-12-26, 02:20   #56 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szerintem, ha valaki nyilvánosan közzétesz valamit a neten, az hivatkozással megosztható, idézhető, véleményezhető. Akár egy másik topicban is.

Ez nem jogsértő, és lehet, hogy a jövőben többször élni is kell ezzel a lehetőséggel, ha zavarja a „trollkodás” a saját topicjában az érintettet.
A topicom jó lesz erre is. Felőlem indulhat a Móóó...neymentor kibeszélő show...

Ja, és kösz, Karácsony szenteste (!) megkaptam tőled a weboldalamon kitöltött Kockázati kérdőívedet. Majd jövő héten kielemzem és elküldöm a választ.

De addig főzzél inkább az amcsi rokonoknak egy jó marhapörköltet, ahelyett hogy önkéntes fórumőr szerepben jogászkodsz az ünnepek alatt.
Szent este 8-kor privátot küldött!!
Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Régi 2015-12-26, 09:21   #57 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te akarsz szabályokat itt felállítani harzolnak is utat mutatni?
Ha bajom van valakivel vagy közlendőm, nem offolom szét a topikokat, megírom privátban. A bunkóbbjai úgy is kiteszik többnyire magukat jellemezve ezzel is.
Nem szabályokat akar felállítani, hanem normálisságot kérni, ha bajom van valakivel azt jó nyilvánosan megbeszélni ha tanulságos lehet másoknak is.
Zoli, add fel, nagyon sokan vagyunk a véleményed ellen, ráadásul elég jól tudok érvelni, nemigen fogsz itt vitát nyerni.
Én azt se értem mi a bajod, csak az hogy negatív véleményük volt rád?
Ehhez joguk van amíg kulturáltan adják elő, nem kötelezhetsz mindenkit hogy mindig értsen egyet veled.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-26, 18:45   #58 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem szabályokat akar felállítani, hanem normálisságot kérni, ha bajom van valakivel azt jó nyilvánosan megbeszélni ha tanulságos lehet másoknak is.
Zoli, add fel, nagyon sokan vagyunk a véleményed ellen, ráadásul elég jól tudok érvelni, nemigen fogsz itt vitát nyerni.
Én azt se értem mi a bajod, csak az hogy negatív véleményük volt rád?
Ehhez joguk van amíg kulturáltan adják elő, nem kötelezhetsz mindenkit hogy mindig értsen egyet veled.
Ha neked a kulturáltságról az az elfogadott véleményed, amit ott előadnak többen is, ahhoz nem is akarok hozzászólni. Éppen még csak anyukámat nem tisztelték meg, azon kívül már mindent.
Feladni pár ember miatt, amikor naponta több százan nézik, ami ott történik és ezzel arányos a megkeresések száma is? Ugye nem gondolod komolyan ezt te sem.

David összeírta a neveket, akik kavarnak az USSB-FX topikjában, ha kell, ha nem. Elmondtátok, amit akartatok, el lehet felejteni az USSB-FX topikját ezeknek az embereknek, utána teljesen rendben lesz minden.

Annyit még majd talán megteszek, hogy egy bejegyzésben összeírom az összes negatívumot, amit sikerült csapatmunkában alkotnotok, hogy bárki aki odatéved egy helyen olvashassa és ne kelljen neki csak egy x-et mellé tenni, hogy "én is, én is"

De bizony nem én kavarok, a viszontválaszaimmal, ha nem ti provokáltok. Utána meg sírtok, jön a sértődéses hiszti, hogy de elmegyek meg mit tudom én mi, ha nem az van, amit ti akartok.
Senkinek nem fogtok hiányozni ti sem, én sem, ha innen elmegyünk. Azaz nem teljesen! Ti csak a szátokat jártatjátok, de ebből még nem lett bevétele egy fórumnak se!
Ezzel együtt azt hiszem harzol is egyértelművé tette, hogy ameddig a minden regisztrált tag által elérhető és vállalt fórumszabályok keretein belül megy a dolog, addig mehet.
Egy hirdető sem élvez egy pillanatnyi előnyt mással szemben ezen a téren. Én csak tudom, régebben 1-2 éve már (igen, nem ma kezdtem itt) volt pár egyeztetésünk ezen a téren és csak tisztelem az elveiért, amit következetesen be is tart.
Hát persze van, aki már ezért is kikezdte, az pl. aki már többször ki lett tiltva, de visszatér mindig, hiszen belehalna, ha itt nem villoghatna ő is.

Egy valamit itt hadd mondjak el, amit én őszintén vallok: aki ide jár írogatni éveken keresztül, aki nem reklám célból teszi egyértelműen, mint én, annak gőze sincs a nyereségességről, csak álmodozik róla.

Ezt senki nem vallja be, de önmagáért beszél. Azért próbál másoktól bizonyítást nyerni valamire, hogy az neki működik, mert neki még semmi nem jött be hosszabb távon. Meg lehet nézni az USSB-FX topikját.
Részemről oda csak akkor kerül be valami, ha annak marketinges célja van. Ha nincs mert éppen kereskedem (kórus: bizonyítsd!!!), néha hónapokig, eszem ágában sincs egyetlen percet sem eltölteni itt. A fórum a kezdők, a hitetlenek és unatkozók társalgási központja.

A kezdőket megértem, mert próbálnak valami infót összeszedni, hogy dönthessenek valami mellett. A többiről meg megírtam, amit gondolok. De ti csak tegyétek azt, amit boldogít benneteket, a ti dolgotok.

A kezdők megvédésének bugyuta dumája az USSB-FX ördögétől már szinte szánalmas, nem kell őket hülyének nézni. Főleg nem azoktól, akik maguk is emberkednének ezen a téren.

Én ide is csak azért írok, mert itt is szóba kerültem - de itt a vége. Mostantól nem mozdulok ki az USSB-FX topikjából. Egy hirdetési felületnek fogom tekinteni, mint eddig is valójában és ennyi.

Ami ott megjelenik, ingyenes. Aki akarja nézi, aki nem, az ne idegesítse magát vele. Rövidesen más fogja helyettem kezelni, nekem kisebb gondom is nagyobb annál, hogy ezt tovább folytassam.
Ha kell, 3-4 embert is rá tudok állítani, ez sem gond. A célomat már elértem, nekem ennyi elég. Már lassan ott tartunk, hogy ezrek néznek be rendszeresen az USSB-FX topikjába(még ha csak röhögni is...)

Majd meglátjuk, hogy ha a sz@rkavarás lecsitul, ez hogyan változik. Igen, hiszek abban, hogy van, aki azért jár oda, hogy abból is tanuljon valamit, amit ott és sehol másutt nem lát ebben a formában.
Ti csak állandóan osztjátok az észt mindenről, aminek nem sok köze van a kereskedéshez, ami az idetévedőket leginkább érdekelné.

Sajnálom, de nem fogtok velem szórakozni és a céggel sem. Ha teszitek, magatokat minősítitek. Miért nem próbáljátok meg csak 2 hétig, hogy elfelejtetek? Azonnal helyre állna a rend - amit ti oly fennen hirdettek, mint közös cél.

Csak és kizárólag rajtatok múlik. Bizonyítsatok ti, ott a verseny topikja - nektek nyitottam!
Régi 2015-12-26, 20:33   #59 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Aki hosszabban mondja el azt ami két mondatban is lehetséges az egyéb gazságokra is vetemedhet
Régi 2015-12-27, 01:18   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

[ATTACH]8548 Itt hol a moderálás, kérdem döbbenten.
Csatolt kicsinyítések
moderalas-uploadfromtaptalk1451175400478.png  
Régi 2015-12-27, 05:09   #61 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Azt hogy add fel nem a topikodra mondtam, hanem a vitatkozásra az általad trolloknak nevezett veled egyet nem értőkre.
Igaz hogy némelyik tag túl messzire ment a megnyilvánulásaival ellened, de azért tették mert iritálta őket a gyerekes túlzott sértődésed amiket előadsz mikor logikus kérdéseket kapsz, amit te támadásnak, kritikának veszel.
Persze hogy érdekel az eredményességed, ki tudja mennyibe kerül a tagság és egyéb szolgáltatásod, nyilván ha nem sikerül sikeressé válnom álltala akkor kidobott pénz, ezért akartuk ellenőrizni hitelességed.
Elfogadom hogy nem akarsz nekünk bizonyítani, ehhez jogod van, de megérthetnéd hogy aggódunk hova megy el sok pénz mentorlásra, általad segített tradelésre.. ezért akartunk bizonyságot. Nem kötelező, tudomásul vettem hogy nem érdekel ez téged, de ne állítsd be támadásnak, csak ártatlan érdeklődés, amire te iszonyatos, sértő támadással és sértődéssel reagáltál, így addjon Isten-fogadj Isten módon reagáltak, némelyek túl messzire menve, ez is igaz.

Ha valaki túl durván támadott azért jogos a sértettséged, de akik kulturáltan kritizáltak és bizonyságot kértek, ő miattuk nem kéne sértődnöd, harcolni velük.
Régi 2016-01-05, 13:37   #62 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Szeretném ezt a posztot töröltetni, köszi előre is!

Chucky műhelye
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-16, 18:19   #63 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kedves Harzol,
Az tökéletesen érthető, hogy nem tudod/akarod vizsgálni, hogy ki kezdte.
Bár USSB-n kívül senki sosem nevezi "***" "***"-nak a másik fórumozót.
Mi az amit teljesen kerülnünk érdemes?
Üdv
Régi 2016-01-16, 18:43   #64 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Igazából már a "csúnya" szavak is azok, de mivel oda-vissza nem kíméltétek egymást, így most maradtak.
(Nem vezetek róla excel táblát, így biztos van aki kulturáltan fogalmazott meg ebben a kérdésben is véleményt, szóval senki ne vegye magára, csak aki úgy érzi.)

Viszont mostantól csillagozok, így most azt is, amit írtál.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-16, 21:25   #65 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kifütyülve
Régi 2016-01-18, 08:45   #66 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Viszont mostantól csillagozok, így most azt is, amit írtál.
A csillagozás azt is jelenti, hogy eltüntetődnek a bizonyítékok egy esetleges személyiségjogi perhez.
Kérem, maradjon, mert ha ilyen bekövetkezne, a végén nem tudjuk melyik csillag mögött volt nagyobb sértés.
(Aki fél a pereskedéstől, ne trágárkodjon. Ilyen egyszerű.)
Régi 2016-01-18, 09:23   #67 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szóval ne tartsak rendet, hogy ti kedvetekre pereskedhessetek?
A múltbelieket már nem változtatom meg, de mostantól igenis csillagozok.
Régi 2016-01-18, 09:28   #68 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szóval ne tartsak rendet, hogy ti kedvetekre pereskedhessetek?
A múltbelieket már nem változtatom meg, de mostantól igenis csillagozok.
Senki nem akar kedvére (al)pereskedni. Csak szóltam a bizonyítékok eltüntetése ellen.
Ez nem a rendrakás kategória. Főként fizetős ügyfeleknek kedvezve.
Régi 2016-01-18, 18:50   #69 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Bizonyíték? Egy fórumon, ahol beállítások kérdése, hogy ki és mit tud módosítani? Lehetne az is beállítás, hogy bármikor módosíthatja valaki a saját hozzászólásait.

Amúgy nem kedvezek, ezt pont a hirdetők tudják legjobban.
Régi 2016-02-02, 22:44   #70 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
A nevét vissza lehet változtatni.
Akkor változtasd vissza vagy törölj engem. Tiéd a választás!
  Válaszol idézettel
Régi 2016-02-02, 22:49   #71 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor változtasd vissza vagy törölj engem. Tiéd a választás!
Mit szólnál, ha reakcióként a te nicknevedet változtatnám meg? Mondjuk valami viccesre.

Nem változtatom meg a nevét csak ha ő kéri, vagy mondjuk a hatóságok kérik a visszaállítást.
Régi 2016-02-02, 22:52   #72 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

harzol: te csak a pénzért vagy itt. úgyhogy csináld a dolgod ne érzelgősködj, mondjuk elmennek páran, megcsappan a reklám az tuti
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-02, 22:58   #73 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Tévedsz. Ha megcsappan, az sem érdekel különösebben. Mínuszba úgysem tud menni.

Hiába provokálsz nem fogok abba a minősíthetetlen személyeskedő hangnemben írni, amit te hozol.
Régi 2016-02-02, 23:29   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem hiszem hogy a bíróság elfogadja a fórumot.
Nem érdemes lelépni a fórumról. NZ nem vonható felelősségre a hozzászólásai alapján mert nem bizonyítható hogy ő volt bejelentkezve a nicknevébe, aki megtudja a jelszavát, és az adminok, vagy harzol is tudnak a nevében írni vagy utólag átírni.
Az ide írtak olyanok mint a homokba írt betűk.
Régi 2016-02-05, 14:23   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

No comment...
Gyusza után szabadon..
A moderátor töröljön kérem a fórumról.
Johnny Firpo Forever
  Válaszol idézettel
Régi 2016-02-05, 15:35   #76 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No comment...
Gyusza után szabadon..
A moderátor töröljön kérem a fórumról.
Johnny Firpo Forever
Ezt kérlek írd meg nekem privát üzenetben is.
Régi 2016-02-05, 15:39   #77 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha valaki törlésre kerül, akkor a hozzászólásai mellől eltűzik a neve (törölt felhasználó lesz helyette)az őt idéző hivatkozásokban még az eredeti név szerepel. Elég átláthatatlan ez így. Még rosszabb, hogy mindenki aki törlődik törölt felhasználó néven fut, és nem lehet tudni ki mit írt. Nem lehetne megoldani, hogy ha valaki törlődik, akkor a régi hozzászólásai legalább úgy jelenjenek meg, hogy "törölt felhasználó 1", "törölt felhasználó 2", stb? Így legalább nagyjából tudnánk ki mit írt.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-05, 18:35   #78 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Hát nem tudom mit szólnának azok, akik töröltetik magukat. Mindenesetre jelenleg meg sem tudom oldani. Ha valakinek van megoldás javaslata Vbulletin-ben erre, akkor azt szívesen veszem.
Régi 2016-02-05, 19:31   #79 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hát nem tudom mit szólnának azok, akik töröltetik magukat. Mindenesetre jelenleg meg sem tudom oldani. Ha valakinek van megoldás javaslata Vbulletin-ben erre, akkor azt szívesen veszem.
ha lesz is rá javaslat/megoldás, maradjon meg a jelenlegi verzió azoknak akik régebben regisztráltak.
baromira nem szeretem az olyan főleg törvénymódosításokat, de leképezve a dolgot erre szitura sem, amik visszamenőleges hatályúak.
Én még abban a tudatban regisztráltam ide, hogy félig meddig bármikor kiirthatom magam kámforrá

vagy legyen erről előtte valami T.C. legalább 30 napos felmondási határidővel
Régi 2016-02-05, 19:48   #80 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha lesz is rá javaslat/megoldás, maradjon meg a jelenlegi verzió azoknak akik régebben regisztráltak.
baromira nem szeretem az olyan főleg törvénymódosításokat, de leképezve a dolgot erre szitura sem, amik visszamenőleges hatályúak.
Én még abban a tudatban regisztráltam ide, hogy félig meddig bármikor kiirthatom magam kámforrá

vagy legyen erről előtte valami T.C. legalább 30 napos felmondási határidővel
Ez már csak azért is így van és így is marad, mert akit már kitöröltem, az visszaállíthatatlanul ki van törölve. Nincs meg semmi olyan adat, ami alapján be lehetne azonosítani a törölt felhasználókat.

A visszamenőleges szabálymódosítást én is elfogadhatatlannak tartom egyébként.
Régi 2016-05-18, 07:39   #81 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

SUPURLA felhasználótól könnyes búcsút vettünk.
Sikerült olyan színvonalat hoznia, hogy figyelmeztetés és időszakos kitiltás nélkül is örökre kitiltásra került.
Régi 2016-05-18, 18:03   #82 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
SUPURLA felhasználótól könnyes búcsút vettünk.
Sikerült olyan színvonalat hoznia, hogy figyelmeztetés és időszakos kitiltás nélkül is örökre kitiltásra került.
Csak nem hozzàszólt vmi epéset az alapból is gázos, már likvidált "Bundi és Barátjás" szavazáshoz?
Régi 2016-05-18, 18:50   #83 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Nem, máshol nyomult és minden második szava minősíthetetlen, személyeskedő volt.
Régi 2016-06-13, 20:11   #84 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Most komolyan kezdjem el széttrollkodni az így is széttrollkodott fórumot, hogy végre töröljenek innen?

Június 3-án kértem a törlést, írtad, hogy oké, ha meg akarok hozzászólást is eltüntetni, azt jelezzem előtte. Megjelöltem 8 hozzászólást, aztán semmi.

8-án, vagy 9-én léptél be újra, írtam újabb privátot, hogy légyszíves töröld a profilom, meg azt a néhány hozzászólást. Újból semmi.

Ma léptél be ezt követően újra. Ismét semmi.

Szóval mit kéne tennem, hogy végre megszakíthassam a szálat a magyar tőzsdés "elittel" úgy, hogy eltűnjön az a néhány hozzászólás és a nickem?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-06-13, 21:51   #85 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Valaki árulja már el mi a faxért kell töröltetni a profilt ha az illető megunja a fórumozást. Egy kezdőnek eleve nem könnyű megítélni hogy kire érdemes figyelni és kire nem. Minden egyes törléssel átláthatatlanabbak a topikok és összemosódnak az értelmes hozzászólások az értelmetlen fecsegésekkel, amikből már így is túl sok van.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-30, 10:21   #86 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez amúgy nem rossz felvetés, Zoli, nem lehetne valamilyen más karakterrel visszaállítani az eredeti hozzászólók nicknevét? Gondolom valahol ezek még le vannak mentve neked, vagy nem?
Régi 2016-06-30, 10:33   #87 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valaki árulja már el mi a faxért kell töröltetni a profilt ha az illető megunja a fórumozást. Egy kezdőnek eleve nem könnyű megítélni hogy kire érdemes figyelni és kire nem. Minden egyes törléssel átláthatatlanabbak a topikok és összemosódnak az értelmes hozzászólások az értelmetlen fecsegésekkel, amikből már így is túl sok van.
Mivel a fórumszabályzat erről külön nem rendelkezik, így a hozzászólások a szerzők tulajdonai maradnak, mint szellemi termékek.
Harzol nagyon helyesen törli ezeket kérésre, minthogy belemenjen bármilyen későbbi vitákba emiatt.
Régi 2016-06-30, 10:41   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az is jó megoldás lenne, hogy legalább az összetartozókat akár egy számmal ellássa, és akkor nem sérül senkinek se a joga.

De ezt ő tudja, mekkora macera, szerintem itt van a dolog lényege.
Régi 2016-06-30, 12:03   #89 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Fizikálisan törlésre kerülnek a szerzők, amennyiben azt kérik. Így nincs meg az infó, hogy mely hozzászólások kihez tartoztak.
Régi 2016-06-30, 12:07   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát jó, akkor ez van
Régi 2016-06-30, 21:31   #91 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mivel a fórumszabályzat erről külön nem rendelkezik, így a hozzászólások a szerzők tulajdonai maradnak, mint szellemi termékek.
Harzol nagyon helyesen törli ezeket kérésre, minthogy belemenjen bármilyen későbbi vitákba emiatt.
Ez világos. Ha kérik, akkor harzol nem tehet mást. A kérdés az hogy ha valaki megunja a fórumozást, akkor miért akarja törölni a profilját, ahelyett h egyszerűen csak lelépne? Semmi értelmét nem látom ennek, ezért kérdeztem hátha valaki tudja.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-13, 15:47   #92 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Trading journalist

Szia Harzol,
Otletkent vetnem fel:

Egy Trading journalist (persze magyarul valami normalis cimmel) menupont letrehozasat.
Miert?
Pl ott van Bill forumtag topikja, ahol rengeteg ertekes dolog van, azonban, hogy Bill megszakitotta a posztolast, es jottek ujabb lelkes posztolok, akik nem feltetelen Bill munkassaganak a nyomdokaiban jarnak, ezzel szetoffolva elveszik a lenyeg.
Ellenben, hogy a lelkes posztolok, tudjak hova rakni a szep kimutatasaikat, vagy eredmenyeiket, vagy strategiajukat, nem lenne a forum egyre zavarosabb. Jelenleg sokan a Kezdokoknek menupont alatt posztolnak, holott lehet nem is kezdoknak valo, vagy eppen nem sok mindent lehet belole meriteni.
Koszonettel
Almostakbal
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-13, 20:30   #93 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

A régi hozzászólások és témák átmozgatása kivitelezhetetlen, de egyébként nyitott vagyok az ötletre.
Milyen néven menjen?
Néhány témát, a téma "tulajdonosának" jelzése alapján lehet célszerű lenne oda átmozgatni, hogy ne üresen kezdjen.
Régi 2016-09-13, 21:34   #94 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia Harzol, koszonom

Lehetne akar: Kereskedesek, strategiak cimmel

Disciplined Trader topikot at lehetne oda mozgatni, nemecsek most inditotta, termeszetesen az O engedejevel
Régi 2016-09-13, 23:56   #95 (permalink)
Szenior tag

nemecsek logója

Hely: UK
Összes hozzászólás: 133
Hírnév szint: 7
nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Harzol, koszonom

Lehetne akar: Kereskedesek, strategiak cimmel

Disciplined Trader topikot at lehetne oda mozgatni, nemecsek most inditotta, termeszetesen az O engedejevel
En igazodom a forum kereteihez, ehhez nem kell az engedelyem. Koszonom amugy a gesztust es en is jo otletnek tartom.
Régi 2016-09-14, 15:03   #96 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Ok. Meg is van. Kategória leíráshoz is írhattok javaslatot.
A Disciplined Trader témát átmozgattam, de célszerű lenne oda terelni minden oda illő témát. Ezzel kapcsolatban majd én is intézkedem.
Régi 2016-09-14, 15:03   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Srácok, bocs jól értelmezem?

Abba a szekcióba akkor nyithatok az általam követett technikáról topicot, ugye?
Régi 2016-09-14, 15:12   #98 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Azia David,
Igy van pont ez a lenyeg.

Illetve lehet ereenyeket is posztolni sajat topikba, nem szemetelve mindent tele, ez nem neked szolt, vannak akik szeretik ily formaban kifejezni magukat.
Régi 2016-09-15, 17:49   #99 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Értem, köszönöm!

Már kieszeltem egy nagyon jó dolgot, és eddigiek alapján egyedit, de ez tökmindegy. A lényeg, működjön. Még gyűjtök erőt magamban, most eléggé válságos időket élek, és nem a piac miatt, az most adakozó kedvében van meglehetősen. Mindig tanul az ember valami újat az élettől. De remélem, ez csak huszonévesen van így

Igyekszem mielőbb!
Régi 2016-09-15, 17:57   #100 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Értem, köszönöm!

Már kieszeltem egy nagyon jó dolgot, és eddigiek alapján egyedit, de ez tökmindegy. A lényeg, működjön. Még gyűjtök erőt magamban, most eléggé válságos időket élek, és nem a piac miatt, az most adakozó kedvében van meglehetősen. Mindig tanul az ember valami újat az élettől. De remélem, ez csak huszonévesen van így

Igyekszem mielőbb!
Ohh, nem csak huszonevesen,
Carpe diem, es mindig van uj tapasztalat
A vegen 70 evesen talan megirom egy memoarban
Válaszol

Címkék
fórum, moderálás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 07:34 , a GMT +1 időzóna szerint.