Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Fórum > Fórum felépítése, működése

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-09-15, 18:20   #101 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ettől tartok én is

Mindegy, megpróbálok majd itt valami újat a fórumon

Addig carpe diem, és sok-sok pipet

És ne várj 70 éves korodig a memoárjaiddal, annál kíváncsibb vagyok
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-15, 18:51   #102 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egy egeszen apro szosszenet, a dohongo, kezdoknek menupont alatt, az elet ihlette
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-12-10, 18:39   #103 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia Harzol!

Tudom, pofátlanság ilyet kérni, de meg tudnád írni, hogy lolkabolka és lost89 mely másik regisztrált fórumtagok IP-jével volt azonos a legutóbbi bejelentkezésnél?

Csak nem sindler próbálkozik újra

Köszi!

David
Régi 2016-12-10, 19:32   #104 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ha velem megegyezik valaki az véletlen.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-10, 19:38   #105 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

lolkabolka egy dinamikus IP cím tartományból (szolgáltató) származó IP címet használ. Való igaz, hogy egy másik tag is használta azt az IP címet pár nap eltéréssel. Nevét nem adom ki, mert semmi olyan nem történt, ami ezt indokolná. Pl. nem saját maga által feltett kérdésekre reagált... Nem sindler, annyit elárulok.

lost89 IP címével még nem lépett be más.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-10, 20:07   #106 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jól van, azért köszönöm szépen.

Nem akartam senkit se heccelni, csak kicsit mulatozni
Régi 2016-12-11, 07:03   #107 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.614
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha tud ilyet a fórum motor, legalább azt be kellene vezetni, hogy új regisztráló bizonyos ideig nem szólhat hozzá. Mondjuk 24 óra.
Régi 2017-02-05, 08:38   #108 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hová lett Hugo66 Atlantic reklámja? Pedig olyan jót írtam.
Régi 2017-02-05, 08:58   #109 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hová lett Hugo66 Atlantic reklámja? Pedig olyan jót írtam.
Ő kérte, hogy töröljük a topicot.
Régi 2017-05-19, 08:39   #110 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 464
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Ezen szabályok egyetértésével szavatolod hogy nem fogsz üzeneteket küldeni amelyek obszcének, vulgárisak, szexuális jellegűek, gyűlölködőek, fenyegetőek, vagy bármi módon törvénybe ütközőek."

Kedves Harzol!

Fentebb olvashatod a fórum használatának egyik feltételét, amelyet biztosan ismersz, hiszen te, ti írtátok.

Olvasva a HalászÚr-as topikot egyre szomorúbb vagyok, hogy ilyen hangnem megengedhető egy nyilvános, mindenki számára elérhető fórumon, ahol -gondolom- az eredeti cél a szakmát képviselők, tanulni vágyók vagy az azután érdeklődők összegyűjtése volt, azért, hogy ők kulturált formában tudjanak információt cserélni.
A fent említett topikban nem ez történik, sem pro, sem kontra.
Biztos vagyok benne, hogy te is olvasod nap, mint nap azt a témát és felmerült bennem a kérdés, hogy miért nem tereled normális mederbe a beszélgetést? Mi az oka annak, hogy ennyire eldurvulhat egy téma? Ezt valóban meg kell élni évente, kétévente? Bizonyos időközönként kell, hogy az ember gyomra felforduljon? Nem tudom a választ, ezért kérdezem.
Tudom, nem kötelező olvasni, nem is teszem immár, csak kéthetente egyszer, olykor ellenőrzöm, hogy nincs-e valami olyan téma, amihez szívesen hozzászólok, mert nem a baromságról, hanem a tőzsdéről szól.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-19, 09:11   #111 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.689
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Ezen szabályok egyetértésével szavatolod hogy nem fogsz üzeneteket küldeni amelyek obszcének, vulgárisak, szexuális jellegűek, gyűlölködőek, fenyegetőek, vagy bármi módon törvénybe ütközőek."

Kedves Harzol!

Fentebb olvashatod a fórum használatának egyik feltételét, amelyet biztosan ismersz, hiszen te, ti írtátok.

Olvasva a HalászÚr-as topikot egyre szomorúbb vagyok, hogy ilyen hangnem megengedhető egy nyilvános, mindenki számára elérhető fórumon, ahol -gondolom- az eredeti cél a szakmát képviselők, tanulni vágyók vagy az azután érdeklődők összegyűjtése volt, azért, hogy ők kulturált formában tudjanak információt cserélni.
Biztos vagyok benne, hogy te is olvasod nap, mint nap azt a témát és felmerült bennem a kérdés, hogy miért nem tereled normális mederbe a beszélgetést? Mi az oka annak, hogy ennyire eldurvulhat egy téma? Ezt valóban meg kell élni évente, kétévente? Bizonyos időközönként kell, hogy az ember gyomra felforduljon? Nem tudom a választ, ezért kérdezem.
Tudom, nem kötelező olvasni, nem is teszem immár, csak kéthetente egyszer, olykor ellenőrzöm, hogy nincs-e valami olyan téma, amihez szívesen hozzászólok, mert nem a baromságról, hanem a tőzsdéről szól.
Szia!

A Dealből lett vmi?

"Sziasztok!

Teszteljük le, én elvállalom.

Május 2-től, május 31-ig, reggel 9-től este 6-ig szívesen bekötök kérdés nélkül mindent, amit kapok szignálként, akár az adott MonMan.-el, vagy csak tisztán egyforma kötésegységekkel pipre.
Beregelek, kifizetem a havidíjat, a számlát pedig mindenki követheti myfxbookon vagy egyéb helyen, ill. az investor pass.-t nyilvánossá is teszem.

Aztán kiderül, hogy májusban hogy muzsikál a rendszer, amiből némi következtetést le lehet vonni.

Deal?"

//nem baj ha nem, +értem
Régi 2017-05-19, 10:22   #112 (permalink)
Szenior tag

erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hello Kockás!

Nem.
Régi 2017-05-19, 18:49   #113 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Harzol!

Szerintem csupán arról van szó, hogy ez a stílus eladható az embereknek. Nem ő találta ki. Szerintem teljes mértékben hasonlít a mai magyar közhangulathoz. Az alternatív tények időszakát éljük a világban A tudomány ~1850-1950 között volt menő, mostmár az ostobaságé a fő terep amióta élek biztosan, így könnyebb irányítani, eladni a homokot sivatagban, szóval szerintem nem történik itt egyik topikban sem rendkívüli. Az más kérdés, örülök-e ennek...

Egy-egy képe egész jó, és kekeckedős a sok frusztrált tagnak

Ja, és nem védeni akarom, mert egy ilyet sohasem védenék, sőt, de nem mintha ő jött volna ide be pofátlankodni, hanem elkezdte pár ember itt lejáratni. Nyilván erre idejött, nincs mit tenni. Amíg röhögtünk a többi topikban rajtuk, nem is tudott erről a fórumról szerintem. Szóval értem én a sok kritikát, de előbb vegyük ezt is észre. Vagy mi a baj Lali, előfizettél a szignálokra és bukfenc lett?
Régi 2017-05-19, 19:02   #114 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.892
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem ő nyitotta a topikot, ez tény.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-19, 20:55   #115 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 155
Hírnév szint: 1
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem csupán arról van szó, hogy ez a stílus eladható az embereknek. Nem ő találta ki. Szerintem teljes mértékben hasonlít a mai magyar közhangulathoz. Az alternatív tények időszakát éljük a világban A tudomány ~1850-1950 között volt menő, mostmár az ostobaságé a fő terep amióta élek biztosan, így könnyebb irányítani, eladni a homokot sivatagban, szóval szerintem nem történik itt egyik topikban sem rendkívüli. Az más kérdés, örülök-e ennek...

Egy-egy képe egész jó, és kekeckedős a sok frusztrált tagnak

Ja, és nem védeni akarom, mert egy ilyet sohasem védenék, sőt, de nem mintha ő jött volna ide be pofátlankodni, hanem elkezdte pár ember itt lejáratni. Nyilván erre idejött, nincs mit tenni. Amíg röhögtünk a többi topikban rajtuk, nem is tudott erről a fórumról szerintem. Szóval értem én a sok kritikát, de előbb vegyük ezt is észre. Vagy mi a baj Lali, előfizettél a szignálokra és bukfenc lett?

Ezek tükrében nincs értelme a szabályzatnak.

Kedves harzol!
Egy idézet jut eszembe Krisztustól. Nem pontos az idézet, de a lényege a következő:
„lehetsz hideg, lehetsz meleg, de a legrosszabb, ha langyos vagy.”

Ideje lenne állást foglalni.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-19, 21:06   #116 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezek tükrében nincs értelme a szabályzatnak.

Kedves harzol!
Egy idézet jut eszembe Krisztustól. Nem pontos az idézet, de a lényege a következő:
„lehetsz hideg, lehetsz meleg, de a legrosszabb, ha langyos vagy.”

Ideje lenne állást foglalni.
Az idezet:
14 „A laodiceai gyülekezet angyalának ezt írd:

Ezt üzeni az Ámen[c], a hű és igaz Tanú, aki a Kezdet Isten teremtésében: 15 »Jól ismerem mindazt, amit teszel. Ismerlek téged: sem hideg nem vagy, sem forró. Bárcsak hideg, vagy forró lennél! 16 De mivel langyos vagy, kiköplek a számból! "
Jelenesek konyve: 3/14-16
Régi 2017-05-19, 22:22   #117 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az idezet:
14 „A laodiceai gyülekezet angyalának ezt írd:

Ezt üzeni az Ámen[c], a hű és igaz Tanú, aki a Kezdet Isten teremtésében: 15 »Jól ismerem mindazt, amit teszel. Ismerlek téged: sem hideg nem vagy, sem forró. Bárcsak hideg, vagy forró lennél! 16 De mivel langyos vagy, kiköplek a számból! "
Jelenesek konyve: 3/14-16

Köszönöm a kiigazítást.
Nálad a pontos idézet, nálam a magyarázat.

A lényeg marad: lépni kellene.
Régi 2017-05-19, 22:30   #118 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hova lépjek?

Már leírtam, hogy szerintem mindenki, aki abba a témába ír az árt magának. HalászÚr is, de az is, aki vele leáll vitatkozni.

Egyébként mostanában csak azt olvasom, amit jelentetek.

Az emberi butaságot sose moderáltam ki. Még a piramisjátékok szervezői is kampányoltak, de ezzel sem volt gond, mert tucatnyian írtátok meg róluk, hogy mi az igazság.
Régi 2017-05-20, 08:26   #119 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hova lépjek?

Már leírtam, hogy szerintem mindenki, aki abba a témába ír az árt magának. HalászÚr is, de az is, aki vele leáll vitatkozni.

Egyébként mostanában csak azt olvasom, amit jelentetek.

Az emberi butaságot sose moderáltam ki. Még a piramisjátékok szervezői is kampányoltak, de ezzel sem volt gond, mert tucatnyian írtátok meg róluk, hogy mi az igazság.

Itt nem a butaságról van szó, hanem a stílusról.
„kis köcsög, patkányivadék, faszszopó stb.”
Ezt kellene törölni, végső esetben a felhasználóval együtt. Vagy akkor mi értelme a fórumszabályzatnak, amiből pár bejegyzéssel korábban más már idézte az ide vágó szakaszt, és amit a regisztráció során mindenkinek el kell fogadnia.

Ami pedig a Dávid által említett közéleti párhuzamot illeti, az a megoldás, hogy süllyedjünk le egy külvárosi talponállóból éppen kikupálódott, fehér öltönyben parádézó alja strigó és a sleppjének a szintjére? Mert, ha igen, akkor holnaptól én is úgy fogalmazom meg a bejegyzéseimet.

Hangsúlyozom, nem a témával vagy a topikkal van gondom. Ha van olyan hülye, aki egy ilyen embernek fizet azért, amit próbál eladni, akkor hajrá! Nem is arról van szó, hogy erről itt megy a vita, mert ha valaki érdemesnek találja ezt a színvonalú „szolgáltatást” arra, hogy megmutassa, hogy az egy átverés, hát annak is hajrá.

Az alja stílus a gond.

U.i.: Minden gúny nélkül elismerésem a Halász csapatnak. Épp azt éri el, amiért idejött. Annyira, hogy a legnagyobb kritikusokban komolyan felmerült, hogy előfizetnek, csak azért, hogy bebizonyítsák, hogy ez egy csalás. A Halász meg sz…pat egyet a befizetésből a hétvégén és betegre röhögi magát. Azt kell mondjam, jól teszi.
Régi 2017-05-20, 19:29   #120 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Itt nem a butaságról van szó, hanem a stílusról.
„kis köcsög, patkányivadék, faszszopó stb.”
Ezt kellene törölni, végső esetben a felhasználóval együtt. Vagy akkor mi értelme a fórumszabályzatnak, amiből pár bejegyzéssel korábban más már idézte az ide vágó szakaszt, és amit a regisztráció során mindenkinek el kell fogadnia.

Ami pedig a Dávid által említett közéleti párhuzamot illeti, az a megoldás, hogy süllyedjünk le egy külvárosi talponállóból éppen kikupálódott, fehér öltönyben parádézó alja strigó és a sleppjének a szintjére? Mert, ha igen, akkor holnaptól én is úgy fogalmazom meg a bejegyzéseimet.

Hangsúlyozom, nem a témával vagy a topikkal van gondom. Ha van olyan hülye, aki egy ilyen embernek fizet azért, amit próbál eladni, akkor hajrá! Nem is arról van szó, hogy erről itt megy a vita, mert ha valaki érdemesnek találja ezt a színvonalú „szolgáltatást” arra, hogy megmutassa, hogy az egy átverés, hát annak is hajrá.

Az alja stílus a gond.

U.i.: Minden gúny nélkül elismerésem a Halász csapatnak. Épp azt éri el, amiért idejött. Annyira, hogy a legnagyobb kritikusokban komolyan felmerült, hogy előfizetnek, csak azért, hogy bebizonyítsák, hogy ez egy csalás. A Halász meg sz…pat egyet a befizetésből a hétvégén és betegre röhögi magát. Azt kell mondjam, jól teszi.
Igazad van, a stílus nem idevaló, sőt, egyetérteni se akarok azzal, amit képvisel. De itt nem önmagában a stílussal, meg a helyesírással van a baj. Ha csak ezekkel lenne baj, szerintem erről most nem is beszélnénk itt.

Csak azt szerettem volna kihangsúlyozni, hogy mi volt abban a mi felelősségünk, hogy ő egyáltalán itt van, és még mindig reagál rá pár ember.

Ő ezt kegyetlenül kihasználja, ahogy az IFL-es srácot is kihasználta, meg Zolit is.

Ezen érdemes eltöprengeni. Az alpári stílus is lehet helyénvaló megfelelő szövegkörnyezetben időnként.

Én Zolinak, meg az IFL-es srácnak is javasoltam az egész topic törlését, minimum lezárását, ők ezt elutasították. Nekem mindegy, talán másoknak nem.
Régi 2017-05-20, 20:01   #121 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igazad van, a stílus nem idevaló, sőt, egyetérteni se akarok azzal, amit képvisel. De itt nem önmagában a stílussal, meg a helyesírással van a baj. Ha csak ezekkel lenne baj, szerintem erről most nem is beszélnénk itt.

Csak azt szerettem volna kihangsúlyozni, hogy mi volt abban a mi felelősségünk, hogy ő egyáltalán itt van, és még mindig reagál rá pár ember.

Ő ezt kegyetlenül kihasználja, ahogy az IFL-es srácot is kihasználta, meg Zolit is.

Ezen érdemes eltöprengeni. Az alpári stílus is lehet helyénvaló megfelelő szövegkörnyezetben időnként.

Én Zolinak, meg az IFL-es srácnak is javasoltam az egész topic törlését, minimum lezárását, ők ezt elutasították. Nekem mindegy, talán másoknak nem.
Azt, hogy ki. milyen a szakmában, nem a helyesírása dönti el. Engem ez hidegen hagy. Ahogy írtad, a káromkodás is bőven belefér megfelelő szövegkörnyezetben. Az útszéli, alja stílus zavar.

Helyesírásról jut eszembe. A „kaukció” nagyon jó volt.  
Régi 2017-05-20, 20:16   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Épp erre céloztam a bejegyzésem U.i. részében egy kis iróniával, valamint a Poefix topikban tett első, és azt hiszem, utolsó hsz.-ben is.
Régi 2017-05-21, 08:21   #123 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Nem akartam már többet erre a fórumra írni, de pár dolog még magyarázatra szorul.

1, Ti kezdtétek a Halászt csalogatni az IronFX topikban a linkelésekkel. Aki komolyan veszi a saját weboldalát, az üzemeltet egy statisztika szervert, ami gyűjti, hogy, mikor, ki, honnan látogat az oldalára. A külön topik létrehozása nélkül is tudta már, hogy szó van róla.
2, Igen, létrehoztam egy topikot, jól megválasztott címmel. Abból a célból, hogy a "szakma" képviselői is leírhassák a véleményüket. Szépen be is indexelte a Google, ott van már az első oldalon a Halászúr, poefix kifejezésekre.
3, Szomorú azt látni, hogy pár embert leszámítva, itt már alig van "szakmai oldal"!
4, Harzolra bíztam a döntést a topik további sorsával kapcsolatban, de a magam részéről a zárolást javasoltam neki.

A többit pedig már leírtam az Összefoglalóban, és itt.

További sok sikert mindenkinek!
Régi 2017-05-22, 12:12   #124 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Dávid! Nem fizettem elő, letettem róla, hagyom a saját medrükben folyni a dolgokat, abba a topikba nem írok többet és remélem minél többen jutnak majd erre az álláspontra és szépen elsorvad, mint pld az USSB-s is anno 2015-ben.

A stílussal van bajom, de ezt tudod, a stílussal pro és kontra. Méltatlan ahhoz, aminek itt folyni kellene, méltatlan a szakmához, amikor azon van a hangsúly, hogy ki hogy tudja a másikat lekurvaanyázni.

A HalúszUras topikot és az egész poefix-et a legjobban egy fake watch-hoz tudnám hasonlítani, ami akkor kezd nagyon gáz lenni, ha valaki olyan ül a viselőjével szemben, aki tudja mekkorát nagyít egy Submarineren a küklopsz és látja, hogy ez nem az, aminek látszik, hanem egy semmi. Sőt, a semminél is rosszabb valami.
Régi 2017-05-23, 16:55   #125 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
Hírnév szint: 2
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mindig tanul az ember,azt hittem ez a fórum semmi újat nem tud mutatni.Aztán mégis sikerült,igaz nem a forexel kapcsolatos.
Rájöttem miért van az,hogy egyes emberek pénzt keresnek,jó sokat,egyesek meg csak vágyakoznak rá..
"Az ész Nem tanulható"-by akárki.
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-01, 12:12   #126 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 5
Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Szia Harzol, egy kérdésem lenne

Figyelmeztetést kaptam mert megvédtem magam az aljas támadásokkal szemben.
Viszont akik az alaptalan támadást intézték ellenem még csak figyelmeztetést sem kaptak.

Hasonlít ez az eljárás nekem a kettős mércéhez.

Perhaps:
Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Megalith: (ámokfutása másokkal szemben) nem csak velem szemben.

HalászÚr Poefix szignál

Idézet:
Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy mentálisan sérült agyhalott ember, aki a padlón fetreng a saját szarában és nem tud onnan felkecmeregni, Te meg még rúgsz bele egyet... nem szép dolog druszám, magam is elítélem az ilyesmit

Hiába mondjátok neki 50-en, hogy amit csinál az egy faxság, és ebben a műfajban nem járható út.. ennek ellenére, és nagy büszkén még ki is posztolja az ostobaságait, képekkel illusztrálva a Demo kötéseinek ámokfutását.

Harzol ugye nem gondolod komolyan, hogy egy ilyen súlyos sérelmet el kellene néznem és nem védhetem meg magam ezzel szemben?
sértegetés és gúnyolódás töményen!

Ez a kocsmai stílus szomorú leszek ha megengedhető a továbbiakban.
ha igen akkor megkérlek törölj engem a fórumról!
Nem vagyok hajlandó ilyen egyének között egy beűt is leírni a továbbiakban
ez vérlázító!

Akik képtelenek helyesen írni (mindegy miért) azt szóvá lehet-e tenni, ki lehet-e javítani őket, mondd meg Te. (vagy legyen az a sajátos logika, hogy aki észreveszi és szól legyen az a hibás?

Köszönöm.

Eszter
Csatolt kicsinyítések
moderalas-megatilt-1.png   moderalas-megatilt-2.png   moderalas-perhaps-1-sertegetes.png  

moderalas-perhaps-2-sertegetes.png  
Eszter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-01, 15:34   #127 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 5
Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Beírtam, hogy Wéber Kata a Googlebe és félmeztelen színésznő jött fel az első sor végén és a második sor közepén. Róla lenne szó? Ő tanítja a taníthatatlant?

eredeti link:
HalászÚr Poefix szignál

megjegyzés: nekem nem jött fel ilyen félmeztelen színésznő a keresőben.
Eszter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-17, 21:22   #128 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
öregharcos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Bor be, ész ki...öregharcos.
öregharcos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-17, 21:33   #129 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.197
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
öregharcos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bor be, ész ki...öregharcos.
Márpedig nem igyál észnélkül, mert átb@sz a pincér
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-17, 21:43   #130 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
öregharcos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem szed más kosarába epret...öregharcos.
öregharcos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-19, 13:02   #131 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 366
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Van egy sanda gyanúm hogy már nem Harzol itt a házigazda. Nektek nem tűnt fel semmi?
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-19, 13:28   #132 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 411
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van egy sanda gyanúm hogy már nem Harzol itt a házigazda. Nektek nem tűnt fel semmi?
Akkor ki? Valaki törölte Billt. Magát nem tudja törölni senki elvileg.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-19, 13:53   #133 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Lehet a befolyásosnagypofajugurukiller binarygamer
Régi 2017-08-19, 14:05   #134 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 366
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

1,
Harzol régebben nem engedett meg ilyen hangnemet ami mostanában itt megy-nekem se, de hogy egy új tag pl halász (ezen fórum történetének leggusztustalanabb figurája) beíírásait sem moderálta azkissé fura.
2,
Árulta a fórumot, méghozzá nem is túl komoly összegért, nem lennék meglepve ha már eladta volna, ez meg is magyarázná a drasztikus színvonalromlást.

De majd kiderül mi a helyzet, az itteni válaszából...
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-19, 14:20   #135 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Még itt vagyok és én vagyok az admin.

Nincs kapacitásom a fóromot olvasgatni, így jellemzően csak azt nézem meg, amit valaki jelent.

Ha valaki olyan ajánlattal áll elő még mindig megválnék a fórumtól.
Régi 2017-08-19, 14:59   #136 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lehet a befolyásosnagypofajugurukiller binarygamer
Miért nagypofájú? A véleményét nem olyan rossz stílusban mondta el.
Régi 2017-08-19, 18:37   #137 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Kedves csodamacska,
mikor belepek egy idegen helyre, korbenezek, bemutatkozom, finoman ismerkedek, próbálok az éppen aktuális témához csatlakozni de csak finoman, kimerten, úriember módjára, nem hirdetem ki mindjárt a gurufosztast az első percben, aki így tesz az nagypofaju, arrogáns, önző, és egy cseppnyi tiszteletet sem érdemel a hallgatóságtol , de sajnos a klubtagok birkák, olyanok mint a pásztor nélküli nyáj. Kell a pásztor vagy pásztorok egy jó fórumhoz, akik azonnal jó útra terelik a netkozonseget ha valami félre siklani készül. Jó pásztor nélküli fórum elsorvad, majd egy idő után saját kardjaba dől, megszunik, nem kell ehhez gurut irtani, elég ha binarygamerek nyomulnak.
Régi 2017-08-19, 19:10   #138 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem túlreagálod. Volt értelme felhoznia a gurus példát. Rá akartam világítani nagyon sok ember bizonyos bajaira, arról beszélgetni, ő ehhez kapcsolódóan hozta fel a gurus témát ami idevág. A guruk is osszák az észt mint én, annyi különbséggel hogy én ingyen teszem, mindenkinek kész vagyok segíteni (nem anyagilag hanem) beszéddel. Az hogy ők csalók e nem megyek bele, nem ismerek egyet sem.
Örülök hogy ő is hozzászólt, a célom az volt hogy beszélgessek kicsit veletek. Most sok a szabadidőm, unom magam.
Régi 2017-08-19, 19:26   #139 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...Most sok a szabadidőm, unom magam.
Kezdj el írni egy saját blogot, vagy akár többet is egyszerre. Mindenkinek jobb lenne!
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-19, 19:50   #140 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Úgy érted nektek lenne jobb, vagy azoknak akik olvassák a blogom?
Régi 2017-08-19, 20:20   #141 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nekünk is, mert itt nem találsz követőkre. A blogon viszont olvasni fogják magvas gondolataidat hasonló gondolkodásúak. Leszenek követőid, lesz majd csodamacskanő rajongód is, akit majd kefélhetsz reggel, délben, és este. Ezért mondom, hogy mindenkinek jobb lenne!
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-19, 20:38   #142 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
mikor belepek egy idegen helyre, korbenezek, bemutatkozom, finoman ismerkedek, próbálok az éppen aktuális témához csatlakozni de csak finoman, kimerten, úriember módjára, nem hirdetem ki mindjárt a gurufosztast az első percben,
2 hónap alatt lenyomozott mindenkit a fórumról. Még a lábméreteteket is tudja. Vigyázzatok!
Reméljük hamarosan személyesen is bemutatkozik, mert nekem van egy halvány gyanúm, hogy ki ez a nick.
Régi 2017-08-19, 21:39   #143 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hasonló gondolkodásúak? Ezt ugye véletlen sem rossz értelemben mondtad? Ugye?
Azért vannak jó meglátásaim is. Ne kímélj.
Régi 2017-08-19, 21:50   #144 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindenkinek jobb lenne!

Nekünk biztosan.
Régi 2017-08-19, 21:56   #145 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.892
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Igazán egyéni hang az övé.

MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-20, 14:05   #146 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igazán egyéni hang az övé.

Nincs is ezzel gond, ha az ilyesmire létrehozott topikba írja be gondolatait, és nem a szakmaiakat írja tele ezzel.
Régi 2017-08-20, 14:47   #147 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezért írtam a csevegés topikba.
Válaszol

Címkék
fórum, moderálás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 10:29 , a GMT +1 időzóna szerint.