Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Határidős kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-12-27, 16:33   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 29
Hírnév szint: 8
Vizsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Vizsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Hol kezdjem a határidős pályát?

sziasztok,

Tapasztaltabbaktól érdeklődnék, hogy hol érdemes elkezdeni a határidős kereskedést?

Melyik brókercégnél? Nem cfd!
Elsősorban M6E-n szeretnék kezdeni, mik a költségek oldalanként?
Az M6E alkalmas napon belüli kereskedésre, vagy sokkal kisebb a volumene mint a nagy euronak?
Platform...Ninja Trader-t szeretnék használni, tehát olyan bróker kell akinél van..
Ismertek egyéb olyan daytrade hat idő terméket ami kellően volatilis de nem 25 vagy 10 eur a pont értéke, tehát kisebb számlával is lőhető?

Előre is köszi!
Vizsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-27, 17:58   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

http://professionaltrader.hu

más határidőre specializálódott oktatót nem ismerek, de Balázs Szilárd komoly színvonal.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-12-27, 18:50   #3 (permalink)
Új tag

Vizsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Vizsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

szia,

Köszi, nem oktatót keresek. Csupán a kérdéseimben szeretném a segítségetek kérni, köszönöm!
Régi 2013-12-27, 21:05   #4 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Hírnév szint: 5
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Vizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok,

Tapasztaltabbaktól érdeklődnék, hogy hol érdemes elkezdeni a határidős kereskedést?

Melyik brókercégnél? Nem cfd!
Elsősorban M6E-n szeretnék kezdeni, mik a költségek oldalanként?
Az M6E alkalmas napon belüli kereskedésre, vagy sokkal kisebb a volumene mint a nagy euronak?
Platform...Ninja Trader-t szeretnék használni, tehát olyan bróker kell akinél van..
Ismertek egyéb olyan daytrade hat idő terméket ami kellően volatilis de nem 25 vagy 10 eur a pont értéke, tehát kisebb számlával is lőhető?

Előre is köszi!
Üdv!

Brókernek az Interactive Brokers-t szokták ajánlani, állítólag Ők a legjobbak és a legolcsóbbak.

Terméknek az E-mini S&P 500-t tudnám említeni, a legtöbben ezen pörögnek.

Én egy ideig demóztam az MB Trading-nél, Őket tudom javasolni. Éles számlám nem volt náluk.

Mindkét brókernél használhatsz Ninja-t, de úgy tudom, hogy a Interactive-nál meg kell nyitnod a számlát, hogy demózhass. De ebben nem vagyok biztos, mikor Én néztem Őket, még így ment.

Ha még nem nézted, ajánlom figyelmedbe a Birger Schäfermeier határidős DT stratégiái című topikot, talán találsz benn hasznos infót.
Pilotfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-27, 21:33   #5 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Igen, mindenki az IB-t emlegeti, én még a Global Futures-t vizsgálom, csak az ügyfélszolgálattal nem vagyok megelégedve, nem vmi közlékenyek. Nyitottam is számlát, de még nem töltöttem fel amíg nem tudom a pontos kondíciókat...

Hál istennek régóta pluszos vagyok más piacokon, szóval stratégiák nem izgatnak, csak tudjátok új piac, új szabályok, nem árt informálódni. Várom a tapasztalatokat és a javaslatokat továbbra is, szép estét!
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Birger Schäfermeier határidős DT stratégiái spekulans Határidős kereskedés 92 2017-08-21 13:48
Ismerkedés a határidős kereskedéssel harzol Határidős kereskedés 27 2015-02-21 13:06
Hogyan kezdjem? Becker Kezdőknek 1012 2014-06-04 18:39
Hol nyissak tőzsdezsámlát? fengou Brókercégek 14 2013-10-01 22:13
S.O.S Hol rontom el? Mirtill72 Kezdőknek 36 2013-10-01 18:03

A pontos idő 16:10 , a GMT +1 időzóna szerint.