Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > BÉT > A kategóriás részvények

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-01-26, 10:52   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Hírnév szint: 8
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás FHB Bank NyRt

A hazai piacon az OTP mellett egy másik bankpiaci szereplő, az FHB papírjaival is kereskedhetünk.
Méretben, forgalomban természetesen meg sem közelíti a nagy testvért, de az iparági jellemzők rá is érvényesek.
Az FHB Jelzálogbank 1997-től van jelen és a jelzálog alapú lakáshitel piacon meghatározó szereplőnek tekinthető. Tulajdonosi szerkezetéről elmondható, hogy magas a közkézhányad és igazán nagy tulajdonos is csak egy van a bécsi illetőségű VCP Finanz Holding Kft. személyében.
Pénzügyi eredményei bíztatóak, osztalékot nem fizet. Árfolyama a válság előtti időszakhoz képest még jelentősen alacsonyabb.

Igazából én sem tudom hova tenni az FHB-t, így szívesen olvasnám mások véleményét.
Régi 2010-07-09, 10:11   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 82
Hírnév szint: 7
Mag28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az OTP kapcsán gyakran hallani a bankadóról, de az FHB esetében én még nem hallottam semmit. Lehet tudni arról valamit, hogy őket hogyan érinti a tervezett plusz adó?
Mag28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-06-09, 13:28   #3 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.035
Hírnév szint: 4
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Számításaim szerint az FHB most kb. 70%-kal alulértékelt (520 körül).
Jó, tudom, volt valami törvénymódosítás, meg az MNB is megsuhintotta, de el tudja valaki képzelni, hogy egy amúgy működő, fidesz közeli bank csődbe menjen?
Nem lehet, hogy a nagyfiúk játszanak a számokkal és most elkezdenek olcsón bevásárolni?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-09, 15:35   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.636
MyBusiness már nem kispályás.MyBusiness már nem kispályás.MyBusiness már nem kispályás.MyBusiness már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Számításaim szerint az FHB most kb. 70%-kal alulértékelt (520 körül).
Jó, tudom, volt valami törvénymódosítás, meg az MNB is megsuhintotta, de el tudja valaki képzelni, hogy egy amúgy működő, fidesz közeli bank csődbe menjen?
Nem lehet, hogy a nagyfiúk játszanak a számokkal és most elkezdenek olcsón bevásárolni?
El lehet képzelni bizony, hiszen a fiúk maguk vihetik csődbe ha úgy döntenek, lásd Széchenyi bank, Questor. A Postabank pedig a szocik alatt került kifosztásra.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-09, 16:11   #5 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
El lehet képzelni bizony, hiszen a fiúk maguk vihetik csődbe ha úgy döntenek, lásd Széchenyi bank, Questor. A Postabank pedig a szocik alatt került kifosztásra.
Lehet. De vettem belőle délelőtt egy kisebb pakkot 519-en. Most 550. De ilyenkor bizonytalan a piac, akár eshet is. Adni kell neki néhány hónapot, mire kidolgozza magát.
Régi 2016-06-09, 21:02   #6 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness már nem kispályás.MyBusiness már nem kispályás.MyBusiness már nem kispályás.MyBusiness már nem kispályás.
Alapbeállítás

Házkutatás az FHB-nél.
Régi 2016-06-10, 07:49   #7 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Házkutatás az FHB-nél.
Érdekes a sztori, ezért hívtam fel rá a figyelmet. De hát „akkor kell venni, amikor vér folyik az utcán…”
Aztán néhány hónap múlva meglátjuk, „külföldi sztártrader”-ekkel vetekedő volt-e szimatom, vagy csak megint mellényúltam és beragadtam egy pozícióba…
Régi 2016-06-10, 10:49   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes a sztori, ezért hívtam fel rá a figyelmet. De hát „akkor kell venni, amikor vér folyik az utcán…”
Aztán néhány hónap múlva meglátjuk, „külföldi sztártrader”-ekkel vetekedő volt-e szimatom, vagy csak megint mellényúltam és beragadtam egy pozícióba…
Most néztem bele ebbe a Spéder-ügybe. Mentor, vaze ez megint kőkemény maffiaháború. Kérdés, hogy hasonló lesz-e Simicskához.
Ezeknél a mocskos bűnözőknél bármi lehet.
Ha Lőrinchez kerül a bank csak kaszíroznod kell
Régi 2016-07-02, 08:26   #9 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ha Lőrinchez kerül a bank csak kaszíroznod kell
Nem tudom, hogy Lőrinc bevásárolt-e, de durva mozgások voltak.

(ha valaki ügyesen hígított /jaj, mekkora eretnekség /), már jelentős pluszba került 2 hét alatt)
Csatolt kicsinyítések
fhb-bank-nyrt-fhb.png  
Válaszol

Címkék
bankok, bankpapír, FHB

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
KEG Nyrt. Kisbefektető B kategóriás részvények 26 2013-05-05 02:38
Danubius Hotels Nyrt Attis A kategóriás részvények 0 2009-07-31 10:44

A pontos idő 19:52 , a GMT +1 időzóna szerint.