Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > BÉT > A kategóriás részvények

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-12-09, 10:34   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Hírnév szint: 8
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás E-Star részvény

Az RFV egy igen különleges piaci modell alapján hajt végre energetikai és fűtés fűtés korszerűsítéseket, majd a karbantartás és üzemeltetés során profitál mindebből. A megspórolt energiaköltségek által a beruházások hosszú távon mindkét félnek kifizetődőek.
Soós Csaba meghatározó tulajdonosként és az igazgatóság elnökeként áll az RFV Regionális Fejlesztési, Beruházó, Termelő és Szolgáltató Nyrt élén.
Az idei év során biztató pénzügyi adatoknak is köszönhetően egyre népszerűbbé váló RFV részvények árfolyama komoly emelkedést tudhat maga mögött. A válság előtti árfolyamot meghaladó szinten zajlik a kereskedés.
Régi 2011-01-09, 20:40   #2 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Bizony milyen jó vételek voltak ..
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-03-09, 20:35   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. lett a név. Lehet érdemes lenne a témát is átnevezni.
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-09, 21:12   #4 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 375
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszönöm. Témát átneveztem.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-06, 09:55   #5 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 38
Becker a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nagyon megy felfelé. Névváltoztatás tán mintha még lendített is volna rajta.
Egyértelműen az RFV - bocs E-Star - az elmúlt egy év sikerpapírja. nagyon nézegettem a Pannergy-vel együtt, de sajnos rosszul mértem fel a helyzetet és már tavaly ősszel úgy éreztem megugrott annyira, hogy sokat nyerni már nem lehet vele.
Tévedtem. Jó sokat ment azóta felfelé.

Most már nem vagyok ilyen biztos abban, hogy nincs sok már benne.
Venni mégsem fogok. Nem venné be a gyomrom, hogy a gondolat és a tett között egy duplázást kivártam. Plusz ott a vicc is, amiben a grafikonon jelölik, hogy a tőzsdéző lekereskedi a fordítottját annak, amit kellett volna.
én meg már mondogatom egy ideje, hogy csak átmeneti erősödés... Hát ha egy ekkora rally után gondolnám meg magamat E-start kapcsán, akkor jönne is Murphy bácsi.

Más hogy áll E-starral?
Becker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-06, 14:43   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
Kopi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Becker!!! Abszolult osztom a véleményedet... én 1 hónapja gondolkoztam nagyon az rfv kötvényen... letettem róla, akkor még 10.000 alatt volt az árfolyam. mondom majd veszek ha lesz tőkém, most szabadult fel tőke de nem merek. Ugyanazt éltem át mint te. Én sem merek most venni... amilyen szerencsém van, lefordulna. Hosszú távra, portfolió építő elemnek viszont jó lehet. Most telekomban gondolkozok az osztalék miatt. + otpben most talán van egy kis erő 7000-ig...
szerinted???
Kopi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-06, 15:07   #7 (permalink)
Szenior tag

Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

No álljunk meg egy percre. A kötvény és a részvény 2 különböző dolog. Előbbinek fix hozama van, amit jegyzéskor előre tudsz. Volt kötvény kibocsájtás E-Star-nál és még lehet lesz is.
Régi 2011-04-06, 15:18   #8 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 38
Becker a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hosszú távra? Fene se tudja.
Nekem az egész energetikai szektor túl kiszámíthatatlan. Energia mindig kelleni fog, energiatakarékoskodás mindig fontos lesz. Igény is lesz rá.
Viszont nem vagyok teljesen képben az E-star pénzügyi konstrukcióival, ami ha jól sejtem utólag hozza a pénzt, amikor az adott önkormányzat már spórol a beruházással.
Becker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-06, 20:23   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
Kopi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Pontosan ezért nem mertem a kötvényt megvenni... nincs rá garancia...
Kopi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-06, 21:18   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát éppenséggel a részvényre még annyi garancia sincs.
Annak a vállalatnak, aminek nem mernéd megvenni a kötvényét, annak a részvényeit maximum shortolni érdemes. Szerintem.
Régi 2011-04-19, 18:04   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
mikrobefektető a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv! Volt esetleg valaki a mai közgyűlésen?
mikrobefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-01, 08:00   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tudja valaki, hogy mi áll az elmúlt fél évben elfeleződött E-Star árfolyam mögött?
Válaszol

Címkék
E-Star, energetika, RFV

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 09:45 , a GMT +1 időzóna szerint.