Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > BÉT > A kategóriás részvények

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-01-15, 18:25   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 82
Hírnév szint: 8
Mag28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Neked melyik cégben van érdekeltséged?

Érdekes téma lehet. BÉT kapcsán nincs igazán pörgő téma még, pedig úgy gondolom sokunknak vannak magyar részvényei.

Ide aki nem titkolja leírhatná, hogy milyen hazai részvények vannak, voltak, lesznek a tulajdonában. Esetleg azt is, hogy miért vette, adta el őket.

Kezdeném is a sort:

OTP-t vettem először, igen alacsony áron. Sajnos 7000 körül nem szálltam ki, így most jól beragadtam. Persze így is bőven pozitívban vagyok, de még kivárok.

Zwack és Egis részvényeim is vannak, igaz nem sok. Zwack-ot azért vettem, mert szerintem most nagyon nyomott az ára, bár tudom, hogy sokak szerint még fog lejjebb is menni. Én az ellenkezőjében bízom.
Mag28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-18, 10:31   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Főleg OTP részvényeim vannak. A többi az ahhoz képest aprópénz, bár sokaknak valószínűleg az egész tőkém annak számít.
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-01-18, 12:58   #3 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Mag28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes téma lehet. BÉT kapcsán nincs igazán pörgő téma még, pedig úgy gondolom sokunknak vannak magyar részvényei.

Ide aki nem titkolja leírhatná, hogy milyen hazai részvények vannak, voltak, lesznek a tulajdonában. Esetleg azt is, hogy miért vette, adta el őket.

Kezdeném is a sort:

OTP-t vettem először, igen alacsony áron. Sajnos 7000 körül nem szálltam ki, így most jól beragadtam. Persze így is bőven pozitívban vagyok, de még kivárok.

Zwack és Egis részvényeim is vannak, igaz nem sok. Zwack-ot azért vettem, mert szerintem most nagyon nyomott az ára, bár tudom, hogy sokak szerint még fog lejjebb is menni. Én az ellenkezőjében bízom.
Szia

Remélem igazad lesz az első sorod kapcsán
Ezért úgy gondoltam, segítek a folytatásban.

Nekem is volt már OTP részvényeim, először rosszkor vettem, pont akkortájt kezdett zuhanni 5600-ról 5000 felé , talán augusztus vége fele. Stop lost-al kiszálltam. Ezután vártam ,hogy 5000 alá menjen mert arra a következtetésre jutottam, hogy esni fog még.
Végül megint vettem 4800- és 4900 körül mert arra jutottam, emelkedés lesz (Azt mondjuk nem tudtam , hogy kisebb vagy nagyobb emelkedés, de arra számítottam, most már emelkedni is fog valamennyit)
(mondhatni, egyéni elemzések, és utánaolvasások áldozata lett az OTP )

Volt kezem ügyében FHB Bank papírok is, itt főként a hullámokat akartam meglovagolni Többségében sikeresen.

Ezenkívül ELMü-vel is volt dolgom, kíváncsiságból, az osztalékok miatt. Amúgy nem vettem volna.

Pannergy, RFV részvények is voltak. Utóbbi jóval kisebb arányban mert a pannergy gépezet beindult, és ameddig nyereséges volt addig részt akartam venni benne.
Ezekről először a haszon magazinban olvastam, felkeltette az érdeklődésem, felkerestem minden információt a neten róluk és belevágtam.
Pannergy részvényem ismét van. De amint találok jobb alternatívát, átcsoportosítom a pénzem.

Volt még ezeken kívül természetesen, de azok többsége stratégia kidolgozásra voltak hangolva. (szélesebb spektrum).

Most vegetálok, mivel a részvények nagyját már eladtam, eredmény elenörzéseket végzek, illetve megint ihletem támadt, és keresem a lehetséges "áldozatot".
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
BÉT, BUX, Magyar részvény, Magyar tőzsde, részvények

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Melyik brókercéget érdemes választani? harzol Brókercégek 2338 2017-07-20 18:59
Melyik részvényben lehet nagy potenciál? Kisbefektető B kategóriás részvények 9 2013-10-28 16:25
Melyik bankban érdemes lekötni a pénzünk? Kisbefektető Bankbetétek 25 2012-01-30 10:26

A pontos idő 13:35 , a GMT +1 időzóna szerint.