Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kereskedések, stratégiák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-11-14, 19:25   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
schaffer a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás social trading/copy trading

Üdv mindenkinek!

A social trading- et vagy copy trading- et próbálta valaki? Ha igen, mik a tapasztalataitok, tanácsaitok ezzel a típusú befektetéssel kapcsolatban? Szerintem óriási potenciál van benne, erősen gondolkodom hogy befizetek az egyik oldalra. Aki jártas a témában, nagyon hálás volnék ha leírná a javaslatait. Melyik oldalon vannak a legprofibb kereskedők, elsősorban ez érdekel, vagy hogy általánosan melyik a legjobb ilyen oldal.

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki segít,
Húllesch Walter
schaffer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-15, 07:17   #2 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 63
Hírnév szint: 3
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
schaffer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv mindenkinek!

A social trading- et vagy copy trading- et próbálta valaki? Ha igen, mik a tapasztalataitok, tanácsaitok ezzel a típusú befektetéssel kapcsolatban? Szerintem óriási potenciál van benne, erősen gondolkodom hogy befizetek az egyik oldalra. Aki jártas a témában, nagyon hálás volnék ha leírná a javaslatait. Melyik oldalon vannak a legprofibb kereskedők, elsősorban ez érdekel, vagy hogy általánosan melyik a legjobb ilyen oldal.

Húllesch Walter
én Etoro-t próbáltam. mai napig van ott számlám.
Egy idő után nem kifejezetten arra mentem, hogy én másoljak másokat. Ott kezdtem el kereskedni.
Tapasztalatok: Sok a kókler kereskedő akiket nehéz kiszámitani. Volt olyan nagyon jól teljesítő trader aki stabilan plusszos volt minden hónapban aztán meg egyik hónapban 70% mínusz.

De egyébként szerintem se annyira gáz. Kis összeggel ki lehet próbálni, egy hosszú távon stabil jól teljesítő kereskedővel.

Kíváncsi vagyok mennyire válik be.

Régebben úgy volt hogy láttad a kereskedők pozijait és tudtad módosítani, most már ha jól emléksz csak az eredményeket látod, be tudsz állítani stop a kereskedőkhöz (mennyi a minimum csökkenés amit engedélyzel neki)
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-11-15, 15:08   #3 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 347
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Személyes tapasztalatom a szociális kereskedő platformokkal kapcsolatban nincs (nem véletlen), de -ha semmiképp nem tudlak lebeszélni- néhány tippel megpróbálok segíteni:
A két legismertebb és legnagyobb platform az etoro és a zulutrade. A teljes választékot az alábbi linken tekintheted át: http://socialtradingguru.com/network...ading-networks
Az etoron gyakran van üdvözlő bónusz, de ez engem inkább elrettentene a helyedben, hisz ha –mint legutóbb- például 2500 dollár befizetésre +1000 dollár jóváírást ígérnek, az nekik csak egy módon érheti meg...
Olyan platformot válassz, melyen beállíthatod az egyes kereskedőkön -külön külön -felvállalt maximum drawdownt.
Inkább portfóliót építs szignal szolgáltatókból, mint egy teljesítményéhez kösd magad.
Óvakodj a 100% körüli találati arányt felmutató szignál szolgáltatóktól. Ez jellemzően stop nélküli kereskedést jelent, melynek hosszútávon nem lesz jó vége.
Időzítés tekintetében érdemes lehet a több év óta (!) stabil növekedést mutató jelszolgáltatót az átlagos visszaesésének környékén "megvenni", mintsem ATH-on.
Az adott jelszolgáltató maximum DD-je alá tedd a veszteségvágó megbízásodat, hisz -akárcsak a technikai elemzésnél- egy több éves ATL mélypont törése itt is valami változás, jellemzően teljesítmény romlás jele lehet.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-15, 21:32   #4 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Üdv mindenkinek!

Húllesch Walter
Kiemeltem a lényeget.
Szerintem is hatalmas lehetőségek vannak benne bár szerintem leginkább csak a rendszerüzemeltetőknek
Ma beneveztem egy webinárra. A másfél óra végén kibökték a csodasoftware árát: 1500 pénz..... amivel napi több ezer robot gyártható
és jár még mellé ajándék 8000-es bónuscsomag is ha gyorsan döntesz....
De ez melós, mert 6 hétig oktatják.
A Zuluk máris megszaporodtak általa és ki tudja mi lesz, ha beérik az újabb robotgyártó turnus....
Talán még mostsmostmost indítani kellene nekem is pár százat, hátha valamelyik elevickél egy évig....

Ha gyorsan akarsz milliomos lenni és kísérletező kedvű mazochista is vagy akkor ennél a következőnél biztosabb helyet nem találsz a pénzed elvesztésének:

http://www.gemini2.co/

Igazán leteszteltelhetnéd remélhetőleg első magyarként, mert a nekünk fenntartott 5 hely nagyon nem akar betelni.....
Az élménybeszámolódért cserébe meghívlak egy fagyira.
Régi 2016-11-24, 08:11   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 331
Hírnév szint: 4
Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Aztaaaakúrva, azonnal jelentkeztem is! hajajajj
Nival nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-24, 08:44   #6 (permalink)
Szenior tag

Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

na megnéztem a vidit:

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ hát ez háááát ez, ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ szóhoz se jutok. A vidi ott van a szeren, pár pillanat és 3500 DOLLÁÁÁR hááát ez

kis pajtás mehetne Afrikába ezzel a csodakocsival, ott lenne mit keresnie, hogy ne olyan nyomorba éljenek...

tetszenek ezek az amatőr színészek is, hajjaj nekem munkába kell mennem, úúúú milyen jó kocsid van haveeeeer......................................... . nincs elég pont hogy körbeírjam ezt............................................... .................................................. ................... hahaha

és simán elhiszem hogy 25 milliót szerzett vele az elmúlt 2 évben, mert ugye tudjuk hogy 90% veszít vagyhogy, VAGYHOGY?!?!?!? pláne hogyha ilyenek átverik őket

na várjunk tehát akkor mi van mindenki nyerni fog DE AKKOR KITŐŐL BHAZZEG? mert ugye innen a pénz mástól kerül hozzám, aki ugye veszííít, HA MINDENKI nyer, akkor honnan jön a pénz??? WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT?

ÚÚÚÚÚÚÚGY izgulok, remélem Jerry-nek piros lámborginije lessz izibe áááááááááááá nem piros lámborgiiinííííííí.....

hát ez csodás volt, külön tetszett, hogy ahogy néztem a vidit csökkent a helyek száma, de azért 1 maradt a végére

jókis nap indító vót ez, vidám leszek egésznap
Régi 2016-11-24, 08:55   #7 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.059
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
na megnéztem a vidit:

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ hát ez háááát ez, ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ szóhoz se jutok. A vidi ott van a szeren, pár pillanat és 3500 DOLLÁÁÁR hááát ez

kis pajtás mehetne Afrikába ezzel a csodakocsival, ott lenne mit keresnie, hogy ne olyan nyomorba éljenek...

tetszenek ezek az amatőr színészek is, hajjaj nekem munkába kell mennem, úúúú milyen jó kocsid van haveeeeer......................................... . nincs elég pont hogy körbeírjam ezt............................................... .................................................. ................... hahaha

és simán elhiszem hogy 25 milliót szerzett vele az elmúlt 2 évben, mert ugye tudjuk hogy 90% veszít vagyhogy, VAGYHOGY?!?!?!? pláne hogyha ilyenek átverik őket

na várjunk tehát akkor mi van mindenki nyerni fog DE AKKOR KITŐŐL BHAZZEG? mert ugye innen a pénz mástól kerül hozzám, aki ugye veszííít, HA MINDENKI nyer, akkor honnan jön a pénz??? WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT?

ÚÚÚÚÚÚÚGY izgulok, remélem Jerry-nek piros lámborginije lessz izibe áááááááááááá nem piros lámborgiiinííííííí.....

hát ez csodás volt, külön tetszett, hogy ahogy néztem a vidit csökkent a helyek száma, de azért 1 maradt a végére

jókis nap indító vót ez, vidám leszek egésznap
sZERINTEM NYISS BE újra, azóta megint 5 hely van az előző 4 kiállt kereket cserélni)
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-24, 09:05   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sZERINTEM NYISS BE újra, azóta megint 5 hely van az előző 4 kiállt kereket cserélni)
lehet ennyi idő gyorsan megszedték magukat és felszabadult a helyük, elhiszem
Régi 2016-11-25, 07:21   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

A social trading- et vagy copy trading- et próbálta valaki?
Ne foglalkozz ilyenekkel. Kereskedj egyedül.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-01, 10:49   #10 (permalink)
Új tag

Hely: Currently Georgia, Tbilisi
Összes hozzászólás: 12
Balaxi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kiemeltem a lényeget.
Szerintem is hatalmas lehetőségek vannak benne bár szerintem leginkább csak a rendszerüzemeltetőknek
Ma beneveztem egy webinárra. A másfél óra végén kibökték a csodasoftware árát: 1500 pénz..... amivel napi több ezer robot gyártható
és jár még mellé ajándék 8000-es bónuscsomag is ha gyorsan döntesz....
De ez melós, mert 6 hétig oktatják.
A Zuluk máris megszaporodtak általa és ki tudja mi lesz, ha beérik az újabb robotgyártó turnus....
Talán még mostsmostmost indítani kellene nekem is pár százat, hátha valamelyik elevickél egy évig....

Ha gyorsan akarsz milliomos lenni és kísérletező kedvű mazochista is vagy akkor ennél a következőnél biztosabb helyet nem találsz a pénzed elvesztésének:

http://www.gemini2.co/

Igazán leteszteltelhetnéd remélhetőleg első magyarként, mert a nekünk fenntartott 5 hely nagyon nem akar betelni.....
Az élménybeszámolódért cserébe meghívlak egy fagyira.
WTF, ez még mindig szedi az áldozatokat?
Balaxi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-02, 17:44   #11 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 25
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Ezzel témával kapcsolatban olvasd el bejegyzésünket!
http://tradergadget.com/hu/social-trading/

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
MB Trading Soley Brókercégek 4 2015-09-07 09:12
Skype-os trading room zrtrading Devizatőzsde 20 2015-04-11 13:52
Trading in the Zone simifx Kezdőknek 6 2014-10-22 10:26
Pro Trading Fx Bundasbandi Automata kereskedés 4 2014-01-15 17:01

A pontos idő 11:01 , a GMT +1 időzóna szerint.