Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kereskedések, stratégiák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-03-16, 11:05   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 1
Gyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Nem tudok kereskedést indítani!

Sziasztok,furcsa dolog történt az MT4 nevezetű programmal,tegnap este kezdődött a dolog azzal hogy eltűnt a one click panelem a bal felső sarokból és nem tudom előhozni,de ezzel még tudnék élni de az új megbízási panelre kattintva sem tudok,minden fehér és az F9-et lenyomva is ugyan ez a probléma,csatolok egy képet.

http://imgur.com/a/g6UUn

Szóval mi a probléma,a devizapár is beragadt USD/CHF-nél függetlenül attól hogy melyik devizapáron szeretnék kereskedést indítani.Egy éve használom a programot és soha sem csinált ilyen problémát.
Gyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 11:07   #2 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Újra raktam,Appdatából töröltem mindent de semmi.
Töröltem az eredeti MT4-et és letöltöttem az XM-ről de ugyan ez mindig,nem értem mi történt vele tegnap...
Hirdetések
Régi 2017-03-16, 11:16   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 175
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Gyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,furcsa dolog történt az MT4 nevezetű programmal,tegnap este kezdődött a dolog azzal hogy eltűnt a one click panelem a bal felső sarokból és nem tudom előhozni,de ezzel még tudnék élni de az új megbízási panelre kattintva sem tudok,minden fehér és az F9-et lenyomva is ugyan ez a probléma,csatolok egy képet.

http://imgur.com/a/g6UUn

Szóval mi a probléma,a devizapár is beragadt USD/CHF-nél függetlenül attól hogy melyik devizapáron szeretnék kereskedést indítani.Egy éve használom a programot és soha sem csinált ilyen problémát.

Ilyen ugyan nem, de hasonló problémám volt.
Tipp:
1. Zárd be és szedd le/töröld az chart ablakot. Indítsd újra az MT4-t, ezután a piacfigyelőből tedd ki a chartokat újra.
2. Ha az ügyfélszolgálatnak nincs jobb ötlete, töröld le és telepítsd fel újra az MT4-t.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 11:27   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ha beírsz mennyiséget(lot), akkor mi történik?
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 11:29   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azt próbáltam már tegnap,ez az alap chartok már mikor újra raktam az MT4-et de így sem jó,nem tudom mi ez.Neten sem találtam róla semmit.
Régi 2017-03-16, 11:31   #6 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha beírsz mennyiséget(lot), akkor mi történik?
Nem tudok beírni semmit,ha ráklikkelek akkor legördül egy fehér üres ablak.Manuálisan nem tudok beírni semmit sem.Full fehér minden lenyítható ablak a megbízási menübe
Régi 2017-03-16, 13:44   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sikerült megoldani a problémát,a válaszokat köszönöm mindenkitől!
Régi 2017-03-16, 15:03   #8 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Tehát hogy oldottad meg a problémát? Hátha másnak is lesz ilyen, és akkor a leirásod segithet.
Régi 2017-03-16, 15:36   #9 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.328
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem megoldódott magától Nálam is vacakol a XM MT4-e, de mostanság a XTB xStation 5 is, főleg, ha sok a nyerő pozi. Hiába csinálok vele bármit, aztán elindul magától. Legjobb inkább nem babrálni... a minap addig klikkelgettem a vételi gombot, hogy 5 perc múlva megjelent 5 vételi pozició, de nem ott, ahol be akartam tenni, hanem jóval feljebb kb. ott ahol zárni kellett volna. Sokxor eltünnek a zárógombok (X) és a megnyitott poziciónál sem nyill meg.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 15:43   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.470
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem megoldódott magától Nálam is vacakol a XM MT4-e, de mostanság a XTB xStation 5 is, főleg, ha sok a nyerő pozi. Hiába csinálok vele bármit, aztán elindul magától. Legjobb inkább nem babrálni... a minap addig klikkelgettem a vételi gombot, hogy 5 perc múlva megjelent 5 vételi pozició, de nem ott, ahol be akartam tenni, hanem jóval feljebb kb. ott ahol zárni kellett volna. Sokxor eltünnek a zárógombok (X) és a megnyitott poziciónál sem nyill meg.
Megértem, de miért nem mentek "normálisabb" céghez? Gyurinak, meg mindenki másnak is szól

Mondjuk az egymillió dollárral másik nem vetekedhet
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 15:57   #11 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megértem, de miért nem mentek "normálisabb" céghez? Gyurinak, meg mindenki másnak is szól

Látod) a Világbajnokságon nincs ilyen gond... csak ott beszorultam múlthéten az USDJPY-el és besorolódtam az 1. 1/4-be,de már OK. Jelenleg az 1. 1/10-ben tanyázom.
Régi 2017-03-16, 16:11   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jó hír,hogy ha sok lesz a vesztő pozi,akkor tuti nem lesz semmi gondja senkinek!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 17:55   #13 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 38
coyote a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello Traders ! Itt az lehetett a gond ,hogy az XMUK-Real 18 számla az micro és az instrumentumok alapból nem így jönnek elénk . Törölni kell az inaktív normál instrumentumokat és a micro-kat kell felrakni amelyek nyilván élnek és érdemes elmenteni alapértelmezett profilként . Én is megjártam ezt az utat .Azért írom ezt mert ez nem xm meg mt4 hiba , utána működött minden a helyén .
coyote nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 18:41   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
coyote eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello Traders ! Itt az lehetett a gond ,hogy az XMUK-Real 18 számla az micro és az instrumentumok alapból nem így jönnek elénk . Törölni kell az inaktív normál instrumentumokat és a micro-kat kell felrakni amelyek nyilván élnek és érdemes elmenteni alapértelmezett profilként . Én is megjártam ezt az utat .Azért írom ezt mert ez nem xm meg mt4 hiba , utána működött minden a helyén .
Ez hirtelen nem is jutott eszembe. Olyan termékkel akart trédelni, ami mögött nincs odaírva a Micro szócska. Mikro számlán ezeket kell kiválasztani és csak ezekkel lehet trédelni.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-16, 20:47   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A probléma valóban az volt hogy nem micro párokat választottam! Sokáig demóban voltam és ott standard számlatipus van csak,élesbe meg mico számlás vagyok de kiment a fejemből és egyből a MT4-re gyanakodtam a saját ostobaságom helyett...
De azt nem értem hogy tegnap is már éles számlába léptem be és ott figyeltem a chartokat,kereskedést nem indítottam de normálisan működött a dolog standard devizapároknál is.Volt One Click Terminálom is...Na mindegy a probléma ez volt
Régi 2017-03-16, 20:53   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mert itt kevés tőkével is el lehet kezdeni,plusz az XM-nél FCA-hoz tartozok ami ad némi biztosítékot.
De leginkább a kevés beutalási összeg miatt választottam,túl sokat buktam az életben minden területen sajnos így elővigyázatosabb vagyok,az se biztos hogy sikerül megvetnem a lábam itt,lehet bukni fogok de ha ezt hozza megint a sors akkor legalább keveset.De nekem nincs pozi nyitási és zárási problémáim az XM-nél.
Régi 2017-03-16, 22:27   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mert itt kevés tőkével is el lehet kezdeni,plusz az XM-nél FCA-hoz tartozok ami ad némi biztosítékot.
De leginkább a kevés beutalási összeg miatt választottam,túl sokat buktam az életben minden területen sajnos így elővigyázatosabb vagyok,az se biztos hogy sikerül megvetnem a lábam itt,lehet bukni fogok de ha ezt hozza megint a sors akkor legalább keveset.De nekem nincs pozi nyitási és zárási problémáim az XM-nél.
Majd ha megduplázod a tőkéd, akkor kezded észrevenni... és ha a duplát is megduplázod, reggel azon fogsz gondolkodni, hogy éjjel mikor raktad közelebb az SL-eket ''netán álomkóros vagyok-e''... de jegyzőkönyv az minden jegyez
és ha a duplának a dupláját is megduplázod akkor már hatványozási gondjai lesznek az MT4-ednek. Sok sikert
Régi 2017-03-16, 22:41   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Majd ha megduplázod a tőkéd, akkor kezded észrevenni... és ha a duplát is megduplázod, reggel azon fogsz gondolkodni, hogy éjjel mikor raktad közelebb az SL-eket ''netán álomkóros vagyok-e''... de jegyzőkönyv az minden jegyez
és ha a duplának a dupláját is megduplázod akkor már hatványozási gondjai lesznek az MT4-ednek. Sok sikert
Sajnos a "technikai"problémák időközönként előjönnek!Jó nagy pluszos számlákat nem nagyon tudja kezelni nem csak az mt4,de a saját platform sem.
Minuszos poziknál,minuszos számláknál viszont jó hír,hogy minden tökéletes!
Így a helyzet az,hogy a 99%-k számára minden rendben!Ami elég meggyőző!Nem?Hol itt a probléma?90%feletti elégedettség!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Zrt-s részényt hol tudok a neten meghirdetni? verebelyikalman Brókercégek 0 2016-03-17 15:48
Ingyenes kereskedést segítő eszközök letölthetőek FxT Kezdőknek 11 2015-10-29 15:06
Ennyire nem lehetek hülye!! hopp Kezdőknek 156 2013-12-18 13:09
Nem egyeznek a chartok a brokereknél Suhi Brókercégek 14 2012-02-22 15:18
Tőzsdecápák - A pénz nem alszik Sajt Csevegés 1 2010-10-03 22:45

A pontos idő 00:45 , a GMT +1 időzóna szerint.