Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-05-26, 12:09   #1 (permalink)
Új tag

Hely: London
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 4
SherpaForex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Katasztrofális hibák a Forex piacon III

Hogyan követik el a hobby Forex kereskedők, azt az 50 katasztrofális hibát, ami miatt lassan, de biztosan veszteséget termelnek?

50/3.rész

A devizakereskedői szakmával kapcsolatos tévhitek.

Sokan, talán téves információk hatására elhiszik, hogy ez egy olyan szakma, amely könnyen megtanulható és utána akár egy egzakt tudomány, gyakorlatban könnyen alkalmazható és dől a lé.

Ha megvizsgáljuk alaposabban, néhány más szakma modelljét, amelyben ugyancsak nagy a felelősség, gyorsan megállapíthatjuk, hogy akár az orvosi, élsportolói, ügyvédi, mérnöki szakma megtanulható és sikerre vihető. De a valós sikereket csak minden szakmában, az az 5-10% tud elérni hosszútávon, aki felkészültebb, fegyelmezettebb, kitartóbb az ugyanazon szakterületen tevékenykedő társainál.

A devizakereskedői szakmában sincs ez másképp. Nem várhatjuk el, hogy pénzt keressünk úgy, ha vannak nálunk felkészültebb versenytársak a piacon. Egy példával szemléltetném, amelyet a sportból ragadok ki. Abból válik profi sportoló, aki többet tesz azért, hogy felkészültebb legyen, ideális célok vezérlik, kitartóan halad célja felé és ezt közben élvezi, szereti.

Hány ügyvéd, vagy orvos van a világon, aki nem tud megélni a szakmájából ?

Rengeteg...

El lehet végezni kettessel is egy orvosi egyetemet és el lehet végezni Summa Cum Laudéval is. Talán nem okoz nagy fejtörést, hogy ki fog kettőjük közül sikeresebb pályát befutni, a legtöbb esetben.

A devizakereskedés egy nagyon nagy felkészültséget igénylő szakma, amelyhez saját példám iránymutató lehet.

2007 és 2011 között 13-14.000 munkaórát tettem bele, hogy jobb devizakereskedő legyek. Közben szelektálnom kellett a rengeteg fals információ között és megtalálni azt a kevés minőségi információt, amely segített a fejlődésben. Ez arra volt elég, hogy döntéseimet ne fals információk alapján hozzam meg a gyakorlatban.

Naponta 10 órát foglalkozom intenzíven statisztikák, elemzések, tesztelések és maga a kereskedéssel, hogy folyamatosan tartani tudjam a lépéselőnyt a többi kereskedővel szemben, akinek egyetlen célja az, hogy gyorsan minél többet keressen. Ez Önmagában nem egy ideális cél, hisz nem azért keresünk sokat, mert sokat akarunk keresni, hanem azért mert jobb devizakereskedővé akarunk válni és szakértőkké válunk a piacon, amely meghozza, azt a keresetet, amelyből anyagilag függetlenné tudunk válni.

Egy világklasszis sportoló sem azért focizik, hogy millió eurókat keressen, hanem azért keres milliókat mert világklasszis játékos és felkészültebb, kitartóbb és fegyelmezettebb mint a többi sportoló.

Egy a fontos, hogy szeressük, amit csinálunk és türelmesen menjünk végig a göröngyös és fáradtságos úton, amely a devizakereskedői szakmát is épp úgy jellemzi, mint akármelyik más szakmát. Ne higgyük el, hogy gyorsan és könnyen célba érhetünk, mert illúzió. De kitartással, kemény munkával és önmagunk fejlesztésével előhozhatjuk a magunkban rejlő zsenit, amit valahol gyerekkorunk elején belénk fojtottak tanáraink, szüleink és rosszul megválasztott barátaink.
SherpaForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-26, 14:28   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Miért nyitsz minden bejegyzésednek új topicot?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-06-12, 10:35   #3 (permalink)
Új tag

Hely: London
Összes hozzászólás: 10
SherpaForex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

mi lehetne a másik megoldás?
SherpaForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 10:41   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
mi lehetne a másik megoldás?
Ugyanabban a topikban írod tovább a témát, nem?
Ezekhez tényleg fölösleges újabb és újabb topikot nyitni.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 11:02   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

Pszichológia része:

vagy mentálisan alkalmas az ember vagy nem. Természetesen bizonyos dolgokat lehet fejleszteni, biztos jót is teszel a személyiséged fejlesztésével, de ettől még gyomor fekélyt kapsz a stressztől, ha olyan típus vagy!! :-)

money management: stop-los nélkül akár!!!

2000 USD max 0,02 standard lot adott árszinten (pozícióépítés lehetséges 0,06--ig min 30 pip enként)
2001-6000 USD 0,03 standard lot

6000-10000USD 0,05 standard lot
stb.....

1lot 100,000USD számla fölött

tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás, tudás, tudás, tudás, képzelőerő, kreativitás,

technikai elemzésnél nem árt, ha vizuális típus vagy és kreatív, ez elengedhetetlen az indikátorok alkalmazásához, enélkül az indikátorok csak rontják a chartra való rálátást :-)))))
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 11:13   #6 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

50 katasztrofális hiba:

1.) ha azt gondolod a gazdagságtól a fibo szintek pontos meghatározása választ csak el;

2.) ha azt gondolod a gazdagságtól a támasz és ellenállás vonalak "pontos"behúzása választ el;

3.) ha elhiszed az oktatóknak, hogy a chart tartalmaz minden fontos, információt, csak ki kell belőle tudni olvasni;

4,) ha azt hiszed hogy a forex oktatók ismerik a titkot; (körülbelül erre annyi az esély, mint a profi kereskedővé válásra :-))) 1-2%

5.) ha azt hiszed, hogy elég vagy csak szerencse kell hozzá;

6.) nem nézünk szembe a valósággal;

7.) egy mentor (aktív kereskedő) nélkül kezdünk az egészbe;

8.) gyakorlat nélkül (1-3 év) nem lesz az ember sikeres kereskedő!!!
Régi 2014-06-12, 12:19   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
50 katasztrofális hiba:

1.) ha azt gondolod a gazdagságtól a fibo szintek pontos meghatározása választ csak el;

2.) ha azt gondolod a gazdagságtól a támasz és ellenállás vonalak "pontos"behúzása választ el;

3.) ha elhiszed az oktatóknak, hogy a chart tartalmaz minden fontos, információt, csak ki kell belőle tudni olvasni;

4,) ha azt hiszed hogy a forex oktatók ismerik a titkot; (körülbelül erre annyi az esély, mint a profi kereskedővé válásra :-))) 1-2%

5.) ha azt hiszed, hogy elég vagy csak szerencse kell hozzá;

6.) nem nézünk szembe a valósággal;

7.) egy mentor (aktív kereskedő) nélkül kezdünk az egészbe;

8.) gyakorlat nélkül (1-3 év) nem lesz az ember sikeres kereskedő!!!
De ez csak 8, nem 50!
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 15:15   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De ez csak 8, nem 50!
9.) aki egy beszállóból akar nagy pénzt csinálni, (sok kicsi több, mint egy nagy);

10.) szűk stop-los, inkább kis pozíciómérettel próbálkozz és ne rakj be stop-los-t;

11.) trend az trend, de nincs égig érő fa, így trend se nagyobb korrekció nélkül;

folyt köv....
Régi 2014-06-12, 17:28   #9 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
10.) szűk stop-los, inkább kis pozíciómérettel próbálkozz és ne rakj be stop-los-t
Na, ez elkerülte a figyelmeteket?? Valaki vesse már rá az első követ, a többiek meg utána, hát nem látjátok, hogy eretnekségeket beszél?!?
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 21:01   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na, ez elkerülte a figyelmeteket?? Valaki vesse már rá az első követ, a többiek meg utána, hát nem látjátok, hogy eretnekségeket beszél?!?
minek stop, ha úgyis tudod hogy a zaj után merre fog menni?
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 21:55   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

én egy rövid stop, 3-10R célár stratégiát szeretnék hatékonyan megtanulni mert szerintem egy megfelelő szintű technikai elemzéssel ezzel lehet kiegyensúlyozottan trédelni. Van egy számlám ahol stop nélkül kereskedek de a lebegő mínusz valahogy mindig több mint a lezárt profit, persze én még csak kezdő vagyok. Van aki tud stop nélkül rövid és hosszútávon egyaránt profitos lenni? Jó lenne ha mesélne róla milyen eredményeket lehet ezzel elérni
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 22:25   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én egy rövid stop, 3-10R célár stratégiát szeretnék hatékonyan megtanulni mert szerintem egy megfelelő szintű technikai elemzéssel ezzel lehet kiegyensúlyozottan trédelni. Van egy számlám ahol stop nélkül kereskedek de a lebegő mínusz valahogy mindig több mint a lezárt profit, persze én még csak kezdő vagyok. Van aki tud stop nélkül rövid és hosszútávon egyaránt profitos lenni? Jó lenne ha mesélne róla milyen eredményeket lehet ezzel elérni
ez nem stratégia, csak MM, tehát az eredmény elérés az nem ettől függ..
Én 90%ban nem használok stoppot, ha nagy a lebegő minusz, az már régen rossz hisz stop nélküli kereskedésnél is meg kell határoznod egy szintet, ahol még elfogadható veszteséggel kiszállsz, kézzel.. ha nem az elképzelés szerint alakul, rendszerint egy pullbacknél sokkal jobban ki lehet szállni a rosszul elsült elképzelésből, mint ha stoppal kivesz, majd visszarántják

De a legjobb, ha csak olyan mozgást kereskedsz le, amiben übernagyonbiztos vagy, és ha ellened megy, rányitsz, ha tovább megy ellened ismét, ha oldalaz, megint.. ..durva, de ha biztos vagy a dolgodban, akkor még örülsz is ha alkalmad nyílik távolabb is beszállni a céláradtól Persze ekkor is kell lenni 1 olyan elképzelésnek, hogy ha mégis tévedtél, ami am lehetetlen hiszen übernagyonbiztos tréd, de ha mégis, akkor is kiszállj vhol.. persze tuti hogy akkor fog fordulni és kilő jó irányba..
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-12, 23:25   #13 (permalink)
Szenior tag

falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez nem stratégia, csak MM, tehát az eredmény elérés az nem ettől függ..
Én 90%ban nem használok stoppot, ha nagy a lebegő minusz, az már régen rossz hisz stop nélküli kereskedésnél is meg kell határoznod egy szintet, ahol még elfogadható veszteséggel kiszállsz, kézzel.. ha nem az elképzelés szerint alakul, rendszerint egy pullbacknél sokkal jobban ki lehet szállni a rosszul elsült elképzelésből, mint ha stoppal kivesz, majd visszarántják

De a legjobb, ha csak olyan mozgást kereskedsz le, amiben übernagyonbiztos vagy, és ha ellened megy, rányitsz, ha tovább megy ellened ismét, ha oldalaz, megint.. ..durva, de ha biztos vagy a dolgodban, akkor még örülsz is ha alkalmad nyílik távolabb is beszállni a céláradtól Persze ekkor is kell lenni 1 olyan elképzelésnek, hogy ha mégis tévedtél, ami am lehetetlen hiszen übernagyonbiztos tréd, de ha mégis, akkor is kiszállj vhol.. persze tuti hogy akkor fog fordulni és kilő jó irányba..
Technikai szinteknél ha elmegy rossz irányba akkor rányítok 60-100 pipenként kb, a TP ennek kb fele vagy még kevesebb. A stop nélkült komolyan vettem szóval masszívan ülök a mínuszban, pullback zárás fel sem merült eddig, szóval van itt gond . Egyenlőre nincs olyan mozgás a csárton amiben biztos vagyok

Itt van pl EURCAD ami elszállt 1,4927 átlagárral TP: 1,4940. Az elképzelés a trendcsatornán belül a csúcs alatt kicsivel zárni. Ha van jobb elképzelésetek szóljatok . Az biztos hogy ebben a hosszútávú ringatózásba nem érzem túl jól magam, nem igazán megy.
Csatolt kicsinyítések
katasztrofalis-hibak-forex-piacon-iii-nosl.png  
Régi 2014-06-13, 09:49   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 8
efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

ha még kiegészíthetem valamivel: hedge is beléphet a körbe......ha már úgy döntök hogy egy bizonyos veszteségi szintnél nagyobb nem akarok elkönyvelni nem biztos hogy azonnal zárnom kell....ha hedgeled azzal az a veszteséget megállítod...

persze benyitni egy fedezeti poziciót bárki tud...itt inkább arra kell majd koncentrálni hogy a megfelelő módon kis is tudj lépni anélkül hogy a számla veszélybe kerülne....na ez már nehezebb...
efraim nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-13, 17:55   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha még kiegészíthetem valamivel: hedge is beléphet a körbe......ha már úgy döntök hogy egy bizonyos veszteségi szintnél nagyobb nem akarok elkönyvelni nem biztos hogy azonnal zárnom kell....ha hedgeled azzal az a veszteséget megállítod...

persze benyitni egy fedezeti poziciót bárki tud...itt inkább arra kell majd koncentrálni hogy a megfelelő módon kis is tudj lépni anélkül hogy a számla veszélybe kerülne....na ez már nehezebb...
szia efraim,
Ránéztem a weboldaladra, Te csak robotokkal kereskedsz? Mekkora tőke kell ahhoz véleményed szerint hogy mikrolotos számlán relatíve biztonságosan hozzon egy robot kb $100-t havonta? Szeretném majd kipróbálni a robotkereskedést úgy hogy legalább 5-10 fut különböző stratégiával vagy beállításokkal a diverzifikáció miatt. Aztán lehet hogy nem ez a megfelelő módszer, még nem mélyedtem bele csak érdekel

Lenne még egy kérdésem srácok. Hedgelni nem tudok mert MT5-ben nyomulok. Olvastam hogy MT4-ben sem lehet már sokáig így kereskedni, ezt miért akarják megszüntetni és vajon mikor?
Régi 2014-06-13, 22:47   #16 (permalink)
Szenior tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 169
alkonya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lenne még egy kérdésem srácok. Hedgelni nem tudok mert MT5-ben nyomulok. Olvastam hogy MT4-ben sem lehet már sokáig így kereskedni, ezt miért akarják megszüntetni és vajon mikor?

Ez engem is érdekelne,hogy miért akarják megszüntetni illetve,hogy ezt te hol olvastad?
alkonya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-14, 00:26   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Itt a fórumon is volt róla szó és talán Balogh László egyik előadásában hallottam még. A stop nélküli stratégiánál talán érdemes lenne hedgelni de így nem tudom hogy egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni még.
Régi 2014-06-14, 20:03   #18 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 32
tolditoma a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül tolditoma részére
Smile Robot

Idézet:
szia efraim,
.......

Mekkora tőke kell ahhoz véleményed szerint hogy mikrolotos számlán relatíve biztonságosan hozzon egy robot kb $100-t havonta? Szeretném majd kipróbálni a robotkereskedést úgy hogy legalább 5-10 fut különböző stratégiával vagy beállításokkal a diverzifikáció miatt. Aztán lehet hogy nem ez a megfelelő módszer, még nem mélyedtem bele csak érdekel
Szia falcon

Én az év elején kezdtem el a forexen robotot használni. Jelenleg is fut ez a kis okosság.
Azt tudnod kell, hogy mikor elkezdtem a jelenlegi robotot használni, rövid idő alatt 2 db 100$-os számlát daráltam le vele.
Aztán kielemeztem a hibákat, kicsit finomhangoltam a működést és láss csodát, jelenleg egész jól működik a rendszer.

Csináltam egy blogot, ahol posztolóm a heti és havi eredményeket ami a robottal kapcsolatos. Ha érdekel, itt meg tudod nézni:
http://forexkezdetek.blogspot.com/
Régi 2014-06-14, 22:08   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

El tudnád küldeni Balogh László előadásának a linkjét amiben erről szó volt persze ha megvan valahol.
Régi 2014-06-14, 22:45   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
tolditoma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia falcon

Én az év elején kezdtem el a forexen robotot használni. Jelenleg is fut ez a kis okosság.
Azt tudnod kell, hogy mikor elkezdtem a jelenlegi robotot használni, rövid idő alatt 2 db 100$-os számlát daráltam le vele.
Aztán kielemeztem a hibákat, kicsit finomhangoltam a működést és láss csodát, jelenleg egész jól működik a rendszer.

Csináltam egy blogot, ahol posztolóm a heti és havi eredményeket ami a robottal kapcsolatos. Ha érdekel, itt meg tudod nézni:
http://forexkezdetek.blogspot.com/
Szia tolditoma,

Köszi a blog ajánlást, meg fogom nézni az oldalt. Elsősorban a manuális kereskedés érdekel, ebben szeretnék fejlődni ez az igazi kihívás. Robotokat úgy szeretnék majd összeválogatni hogy a különböző piaci helyzetekre eltérően viselkedjenek, különböző idősíkon különböző stratégiákkal működjenek. Ami az egyiket esetleg ledarálja a másiknak plusz profitot hozzon. Ha megvan ez az egyensúly akkor a profitot egy óvatos MM kell hogy kitermelje, nem kell jó találati arány, nem kell bonyolult stratégia csak tartsa az 1-es profit faktort hosszú távon. Számomra az is fontos hogy ne kelljen velük foglalkoznom, csak termeljenek annyit hogy havonta egy újabbat tudjak beállítani a sorba. Ha ez nem megoldható akkor nem fogok robotokkal kereskedni.

Meglátjuk mit hoz a jövő. Kitartást kívánok a robotod fejlesztéséhez

Idézet:
alkonya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
El tudnád küldeni Balogh László előadásának a linkjét amiben erről szó volt persze ha megvan valahol.
Huhh, szerintem ez valamelyik tanfolyami előadáson volt, az pedig nem elérhető a neten. De csak mond valaki itt erről a kérdésről valami infót. Kedves Laci ha olvasod tudnál segíteni? Ha nem olvassa akkor írok majd neki egy levelet
Régi 2014-06-14, 23:14   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A holnapi nap jobban ráérek próbálok majd utána nézni ennek a dolognak!
Tudom hogy vannak olyan brokerek akik alapból nem engedik a Headge módszert.
Kicsit fura lenne ha ez megszűnne!
Régi 2014-06-16, 08:44   #22 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 8
efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
szia efraim,
Ránéztem a weboldaladra, Te csak robotokkal kereskedsz? Mekkora tőke kell ahhoz véleményed szerint hogy mikrolotos számlán relatíve biztonságosan hozzon egy robot kb $100-t havonta? Szeretném majd kipróbálni a robotkereskedést úgy hogy legalább 5-10 fut különböző stratégiával vagy beállításokkal a diverzifikáció miatt. Aztán lehet hogy nem ez a megfelelő módszer, még nem mélyedtem bele csak érdekel

szia, ezt nehéz megmondani mert minden robot más és más. A biztonság meg aztán kiváltképpen relatív kinek mi a biztonság.
Vannak olyan robotok amivel egy kezdőnek érdemes kezdenie ilyen pl. a WS.
Az általam fejlesztett robotok a legtöbb kapható robottól nagyon eltérőek és sok a human felügyelet hozzájuk.
Majd írok az oldalra egy kis bejegyzés az általam kidolgozott hedgelésről mihelyt lesz egy kis időm..
efraim nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Katasztrofális hibák a Forex piacon II SherpaForex Kezdőknek 1 2014-05-07 14:12
Katasztrofális hibák a Forex piacon SherpaForex Kezdőknek 0 2014-04-22 10:02
XTB Országos Forex Roadshow III. Raider117 Tőzsdei képzések 1 2013-04-23 12:18
XTB Országos Forex Roadshow III. FxMan Tőzsdei képzések 0 2013-03-19 17:57
Gyakori Hibák! IronFX NZ Kezdőknek 83 2012-06-05 05:37

A pontos idő 06:02 , a GMT +1 időzóna szerint.