Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-02-17, 22:05   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
jakszy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Plus500

Sziasztok! A minap történt: Beregeltem a Plusz500 1 hónapja . Mikor elég bátorságot szereztem a demoban ugy döntötem kihasználom az 5000ft-os bonuszt! Szépen fel is tornáztam de ma bejöt a baj. Az olajjal elbuktam mindent söt állítolag minuszba mentem 25000ft-tal. Ez hogy lehetséges? Mikor a demo számlát direkt lenulláztam akkor automatikusan zárt minden nyitott tranzakciot! Várhatok valami féle behajtást? Semmi üzenetet nem kapt töllük. Válaszokat várom előre is köszönettel!
jakszy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-22, 19:50   #2 (permalink)
Tag

Hely: Tata
Összes hozzászólás: 30
Hírnév szint: 3
Sarkanyolo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia,

Ha tőkeáttéttel tőzsdéztél és nem tudták időben zárni a pozíciót, akkor mínuszba fordulhat az egyenleg.
Lásd a negatív számlaegyenleg témát.
Sarkanyolo nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-02-22, 20:18   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Nevetséges egy market maker esetén negatív számlának lenni, az a jó a market makerben hogy azonnali, pontos a teljesülés (annak kéne legalább is lenni) mert a cég adja a likviditást, mindegy hogy a piacon van e forgalom, a cégnek illik ott teljesíteni a stoppot és tp t, a szerződésben lehet hogy nem kötelező neki, de akkor minek jó az mm számla ha csúszik?
Ha igaz a negatívod akkor vagy kiküldte a piacra, vagy pofátlan és nem korrekt.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-24, 17:44   #4 (permalink)
Új tag

Toth92 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Segítséget szeretnék kérni! Regisztráltam a plus500-ra majd felhasználtam a bonus 5000-ret. Amit szépen fel is vittem. A pontjaim megvannak. Ki szeretném venni, feltöltöttem a dokumentumokat a hitelkártya másolatát viszont nem fogadja el és azt írja, hogy nincs benyújtva. Valamint, hogy nincs megerősítve. Írtam az ügyfélszolgálatnak de érthetetlenül válaszolnak, és mindig ugyan azt. Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám kivenni az összeget?
Toth92 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-25, 06:18   #5 (permalink)
Új tag

00pipo00 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv
Szeretném megosztani tapaszralataim ezzel a céggel kapcsolatban.
Úgy kb 1-2 hónapja kereskedek náluk előszőr könnyen kezelhető jó kis felületnek tűnt ám késöbb rájöttem hogy nem a netem lassúsága hanem maga a felület miatt nyitja/zárja késöbb a pozikat mint szeretném ezt még ki is lehet játszani nem is volt vele gondom.
A feltöltés paypalon keresztül szinte azonnali a kifizetések is mindig megjöttek az ígért határidön belül.
Semmi gondom nem volt velük egészen tegnap délutánig mikor hazaértem gondoltam nyitok pár pozit erre mikor megakarom nyitni egy ablak fogad hogy a megnyitáshoz nincs elegendő összeg a számlámon már azthittem hogy bennfelejtettem vmit és kinullázta a keretem de nem egy 50 szerződéses olaj pozihoz simán elég lett volna kb fél öra keresgélés után rá kellett jönnöm hogy az eddigi vásárolható minimumom felemelték a 10szeresére így nem sok de számomra pont elég összeg ragadt a számlámon mivel ahoz sem elég hogy kivegyem.
Úgyhogy aki használja csak óvatosan egy ideig elvan vele az ember de gondolnak egyet és buktál mindent ami a számládon van.

Tapatalkkal küldve az én GT-I9505 eszközömről
00pipo00 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-25, 08:09   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Áttettek gold státuszba és emiatt emelkedett a minimum nyitható poziméret, vagy ilyesmi. Ezek szerint jól nyomtad.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-25, 11:44   #7 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.057
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
00pipo00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv
Úgy kb 1-2 hónapja kereskedek náluk előszőr könnyen kezelhető jó kis felületnek tűnt ám késöbb rájöttem hogy nem a netem lassúsága hanem maga a felület miatt nyitja/zárja késöbb a pozikat mint szeretném ezt még ki is lehet játszani nem is volt vele gondom.
A feltöltés paypalon keresztül szinte azonnali a kifizetések is mindig megjöttek az ígért határidön belül.
Semmi gondom nem volt velük egészen tegnap délutánig mikor hazaértem gondoltam nyitok pár pozit erre mikor megakarom nyitni egy ablak fogad hogy a megnyitáshoz nincs elegendő összeg a számlámon már azthittem hogy bennfelejtettem vmit és kinullázta a keretem de nem egy 50 szerződéses olaj pozihoz simán elég lett volna kb fél öra keresgélés után rá kellett jönnöm hogy az eddigi vásárolható minimumom felemelték a 10szeresére így nem sok de számomra pont elég összeg ragadt a számlámon mivel ahoz sem elég hogy kivegyem.
Úgyhogy aki használja csak óvatosan egy ideig elvan vele az ember de gondolnak egyet és buktál mindent ami a számládon van.

Tapatalkkal küldve az én GT-I9505 eszközömről
Szerintem erről kaptál értesitést az e-mail cimedre.
A standard típusú számla bizonyos feltételek mellett átvált Gold számlacsomagra. A bővítés lehetővé teszi, hogy jobb (olcsóbb) pozíciókat tarts napon túl; másrészt magasabb a minimális pozíció értéke.
Viszont, ha ezt te nem igényled, akkor irj egy kérvényt a számlád Standard visszaállitására, kihangsúlyozva, hogy nem szivesen szüntetnéd meg náluk a kereskedési számládat. A számla státusza könnyen változtatható, általában 15 percen belül, a support@Plus500.com címen keresztül, a trader által választott nyelven.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-25, 12:59   #8 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
00pipo00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv
Ajánlom figyelmedbe a gyakori kérdések oldalt:
http://www.plus500.hu/FAQ/Trading/Ca...GoldToStandard

továbbá, használd a leggagyibb platformot a Web Trader helyett, azzal sokal könnyebb kézzel zárni a pozikat és szeintem áttekinthetőbbek a nyitott poziciók is. A Web Trader sokat kérdez és nem mutatja az árak változását, csak a százalékokat és a limiteket... ha tettél be. A Nyereséges zárás limitjét akkor tudod közelebbre húzni, ha ellentétes irányba mozdul el a pénznyelő manó, különben a szerver elutasitja. Nekem általában 2-3 mp a kézivel a tapasztalatom, de majdnem mindig +ba csúszott.
Régi 2016-05-26, 10:12   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

C@maro te plus500 belső ember vagy...
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-26, 12:09   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
C@maro te plus500 belső ember vagy...
Nem, de lehettem volna. Csehországba nem akartam költözni, szlovák brókerekkel pedig nem kivánok dolgozni. Sőt... még elvtársak sem vagyunk.
Régi 2016-11-29, 08:31   #11 (permalink)
Új tag

maczika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdvözletem.Esetleg tud nekem valaki segíteni abban,hogy átállítsák a kereskedésem GOLD-ról STANDARD-ra?Mármint meg kellene röviden fogalmazni Angolul és el tudnám neki küldeni.Előre is köszönöm a segítséget.
maczika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-29, 13:24   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
maczika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözletem.Esetleg tud nekem valaki segíteni abban,hogy átállítsák a kereskedésem GOLD-ról STANDARD-ra?Mármint meg kellene röviden fogalmazni Angolul és el tudnám neki küldeni.Előre is köszönöm a segítséget.
Olvassd picitt feljebb! Nem kell angolul. Minden cirkusznélkül visszateszik.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Plus500 vélemények harzol Brókercégek 1449 2017-01-18 21:35

A pontos idő 00:19 , a GMT +1 időzóna szerint.