Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-10-31, 08:19   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Hírnév szint: 3
Brett001 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Traders Elite - Nagy bajban vagyok

Sziasztok!

Okt. 14-én találtam ezt a kibaszott http://www.traderselite.com/ signál oldalt, ahol volt 5$-ért lehetőség kipróbálni 15 napra. Aztán ha nem tetszik lemondom. Utána negyedévenként 99$ az ára. Gyorsan ikderült hogy szart se ér, két-három szignált küldtek pár nap alatt. Annyira voltam óvatos, hogy csak az egyiket kötöttem be, persze bukó lett, kilőtte SL-t, nem volt nagy összeg 2000 Ft. A másik kettőt már csak demón, persze az tök szar volt. Aztán éltem a lemondás lehetőségével. Erre fel valamelyik nap küldik a számlát (Clickbank), hogy levonják a következő negyedéves dijat (még nem vonták le, future payment volt a számlán) Irtam neki ticketet, hogy azonnal lemondom az előfizetést nehogy levonják. Erre fel ma megnézem a internet bankomat és levonták a VAT-al együtt a 99$-t Kurva anyjukat, most mit csináljak. Teljesen kétségbe vagyok esve! Ez hatalmas érvágás nekem. Hiába fogok ezeknek írni többet, szerintem negydévente mindig vonják az összeget. Sajna az angolom is gyenge az se tudom hova lehet ilyenkor írni. Pedig még azt is megcsináltam, mikor a számla megjött, hogy átmenetileg a VISA kártyámnál 1000 Ftra állítottam a vásárlási limitet. Hogy a faszba tudták akkor a 36e ft-t levonni!!!!!!!!!????????????? HELP PLÍZZZZ
Brett001 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-31, 08:33   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 870
Hírnév szint: 4
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Okt. 14-én találtam ezt a kibaszott http://www.traderselite.com/ signál oldalt, ahol volt 5$-ért lehetőség kipróbálni 15 napra. Aztán ha nem tetszik lemondom. Utána negyedévenként 99$ az ára. Gyorsan ikderült hogy szart se ér, két-három szignált küldtek pár nap alatt. Annyira voltam óvatos, hogy csak az egyiket kötöttem be, persze bukó lett, kilőtte SL-t, nem volt nagy összeg 2000 Ft. A másik kettőt már csak demón, persze az tök szar volt. Aztán éltem a lemondás lehetőségével. Erre fel valamelyik nap küldik a számlát (Clickbank), hogy levonják a következő negyedéves dijat (még nem vonták le, future payment volt a számlán) Irtam neki ticketet, hogy azonnal lemondom az előfizetést nehogy levonják. Erre fel ma megnézem a internet bankomat és levonták a VAT-al együtt a 99$-t Kurva anyjukat, most mit csináljak. Teljesen kétségbe vagyok esve! Ez hatalmas érvágás nekem. Hiába fogok ezeknek írni többet, szerintem negydévente mindig vonják az összeget. Sajna az angolom is gyenge az se tudom hova lehet ilyenkor írni. Pedig még azt is megcsináltam, mikor a számla megjött, hogy átmenetileg a VISA kártyámnál 1000 Ftra állítottam a vásárlási limitet. Hogy a faszba tudták akkor a 36e ft-t levonni!!!!!!!!!????????????? HELP PLÍZZZZ
nyomtasd ki a lemondasodat , beviszed a bankba es kersz chargeback-et ,ha tudod bizonyitani,hogy a lemondast elkuldted nekik mielott levontak a penzt visszakapod a penzed
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-10-31, 08:41   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Okt. 14-én találtam ezt a kibaszott http://www.traderselite.com/ signál oldalt,
hogy lehet ilyenekbe hinni?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-10-31, 08:53   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hogy lehet ilyenekbe hinni?
Talán úgy, hogy előtte azért utána néztem. Ezen az oldalon megbízható pontosnak írják:
http://fx-forexshop.com/forex-signal
Régi 2015-10-31, 09:11   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.675
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Talán úgy, hogy előtte azért utána néztem. Ezen az oldalon megbízható pontosnak írják:
Akkor most nekik is nyugodtan írhatsz, ha az ajánlói linkükön keresztül nyitottál, mert akkor ők is részesülnek a 99$-odból. Dolgozzanak meg a pénzükért.
Egyébként részvétem.
Régi 2015-10-31, 09:12   #6 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Hírnév szint: 9
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ezen az oldalon aki kifizeti a hirdetesi dijat, az mind "megbizhatonak" szamit. Lasd Ironfx, stb
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-31, 09:26   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor most nekik is nyugodtan írhatsz, ha az ajánlói linkükön keresztül nyitottál, mert akkor ők is részesülnek a 99$-odból. Dolgozzanak meg a pénzükért.
Egyébként részvétem.
Hát ja..., amúgy kösz a részvétet.

Annyit tudtam tenni, hogy telefonáltam a bankomnak. Kivizsgálják a tranzakciót, azzal, hogy az ügyfél nem kérte a vásárlást. A Clickbanknál van 60 napos pénz visszafizetési garancia. Korábban írta suncika, hogy nyomtassam ki a lemondó levelemet, hát ez sajna nem megy, mert ezeknél a szemeteknél ticketen keresztül lehet hibát bejelenteni, lemondani stb. vagyis webes felületen. Az meg elment valahova a "send" után.
Régi 2015-10-31, 09:36   #8 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ja még annyit mondott a hölgy csak ebben lehet bízni. Amit elmeséltem neki sajna biztos, hogy hiába írok traders elite ÜSZ-nak ők úgy se tesznek semmit. Mindennaposak az internetes csalások és nem nagyon lehet ellene tenni semmit. pláne nem külföldön. Pedig általában ügyelek az ilyesmire, a hülye spameket dobálom kifele, nem iratkozok fel heti 3 sms-re 1500ft-ért hogy hátha nyerek iPhone 6-ot meg ilyesmik, de most behúztak a csőbe.
Régi 2015-10-31, 10:25   #9 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Ezen az oldalon megbízható pontosnak írják:
hát nem úgy tűnik
  Válaszol idézettel
Régi 2015-10-31, 14:14   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

No utánanéztem az FxForexShopnak akkik szerint olyan kitűnő ez a Elite Traders. Mivel bejegyzett kereskedelmi tevékenységet folytatanak, föl fogom jelenteni őket a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnél, mert megtévesztő, hamis állítást tettek a honlapjukon!
Régi 2015-10-31, 15:16   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.943
Hírnév szint: 9
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ó, ezek még mindig vannak? Évekkel korábban is simlisnek tartottam őket, egyszer szintén bepaliztak valakit, írta is itt a fórumon, de már nem tudom, ki volt az.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-11-01, 15:45   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 513
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Szerintem már van vagy 1 évtizede lassan, hogy figyelem az ilyen olyan csoportokat, signálszolgáltatókat, párat ki is próbáltam, robotok, robot követések, mql, tőkekezelés, meg minden hülyeség.. de még egy olyannal sem találkoztam, hogy valahol ne kudarc lett volna a vége. (rosszabb esetben átverés/csalás)
Ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet a forexen nyereségesnek lenni, mert lehet, biztos akad olyan aki több éve az ... de olyan hogy megbízható növekedés, és stabil havi hozam nem létezik. Ezért nem szabad hinni meg befizetni egy ilyen hülyeségre sem, mert 99% hogy kamu és bukta, illetve 1% hogy mégis értenek hozzá, de tuti akkor csatlakozol amikor 2 hétig csak bukó széria van, és otthagyod a nyerő előtt mínuszban Az ilyen stop nélküli sokszáz pipes minuszban várjál és 2 hónap múlva lezárják +3 pipben kategória meg egy külön fogalom..
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Melyik részvényben lehet nagy potenciál? Kisbefektető B kategóriás részvények 9 2013-10-28 16:25
Follow the smart money! (Kövesd az okosakat!) / Commitments of Traders bandris Kezdőknek 66 2013-03-11 22:00
Forex Csapdák-Proftáljunk belőle!! avagy hogyan nem eszi meg a nagy hal a kicsit Forexunderground Devizatőzsde 30 2012-09-17 18:36
A nagy kérdés :D DonGraca Kezdőknek 6 2010-02-28 08:33

A pontos idő 18:38 , a GMT +1 időzóna szerint.