Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-02-14, 17:12   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez érdekes lesz Én 7 éve kezdtem ismerkedni ezzel a témával, de szerintem sincs kiemelkedő stratégia.. Olyan lehet, amivel lassan gyarapodsz, de én inkább elvetettem a stratégia alapú kereskedést. Nálam a megoldás, a globális fundamentális állapotokat figyelembe véve, mindig más más jel miatt nyitni. A risk is változó, attól függ mennyire vagyok biztos a jövőben. A fix stratégiakövetős aranyszabályos MM nem az én műfajom, azt csinálják a robotok
Végre épeszű gondokodás!
Szó szerint gondolkodás.

Tanfolyam-robotok
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-14, 17:29   #52 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Végre épeszű gondokodás!
Szó szerint gondolkodás.

Tanfolyam-robotok
nem értem honnan veszed, hogy ebből az X-MAN signál dologból is a végére tanfolyam fog kisülni?
(vagy csak én gondoltalak tovább
Régi 2016-02-14, 20:09   #53 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 2
XMan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mindenki nyugodjon le a ... NEM lesz a végén tanfolyam, se egyéb lehúzás.
Nekem egy dologból éri meg kiírni a pozícióim ami nem más, mint:
Rákattintotok az aláírásomban szereplő linkre, és nekem ebből bevételen származik. Ráadásul ha még nem vagytok regisztrálva, akkor nektek is jár egy 30 USD bónusszal ellátott LIVE számla!
Szóval katt! Köszönöm
Csatolt képek

XMan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-14, 23:49   #54 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem értem honnan veszed, hogy ebből az X-MAN signál dologból is a végére tanfolyam fog kisülni?
(vagy csak én gondoltalak tovább
Ginewhez kapcsolódtam csupán, Te gondoltál tovább, valóban
XMan nem volt releváns.

Ami a tovább gondolást illeti, egyszer volt Budán kutyavásár
Régi 2016-02-15, 11:15   #55 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

EURUSD sell
Entry: 1.1206
Sl:1.1246
Tp:1.1166
Régi 2016-02-15, 12:30   #56 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EURUSD sell
Entry: 1.1206
Sl:1.1246
Tp:1.1166
nem értem itt hol fogja meg a kerek szám?
nem úgy tűnik, hogy belenyalt az egykettő alá majd visszapattant??
Régi 2016-02-15, 16:19   #57 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kicsit megkésve ugyan, de közzéteszem
USDJPY buy
Entry:114.21
Sl: 113.81
Tp:114.61
Régi 2016-02-15, 17:29   #58 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

GBPJPY buy
Entry: 165.46
SL: 164.96
TP: 165.96
Régi 2016-02-16, 05:22   #59 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

USDCAD sell
Entry: 1.3759
Sl: 1.3809
Tp: 1.3709
Régi 2016-02-16, 05:31   #60 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

AUDJPY buy
Entry: 82.22
Sl. 81.82
Tp: 82.62
Régi 2016-02-16, 08:27   #61 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Mai nap elhatároztam, hogy létrehozok egy témát azoknak akik elemzés helyett szignálok alapján kereskednek.

Kérem a segítségetek és a bejegyzésetek!

FONTOS SZABÁLY! Mindig írjátok meg a:
- Devizapárt:
- Beszállót:
- SL-t:
- TP-t:

Köszönöm! Szép napot! Sikeres kereskedést!
Esetleg szembesíthetnéd magad, és a lehetséges követőidet az eredményeiddel is. Beírhatnád a saját tippjeidre adott válasszal, mi lett a pozíció sorsa. Esetleg még képet is mellékelhetnél hozzá. Akár még összesítést is készíthetnél az eddigi összes pozícióidról.

Én vettem a fáradtságot, és megcsináltam az eddigieket:
Összesen 18 pozíciót számoltam. Ebből 6 nyertes, 11 vesztes, 1 pedig értelmezhetetlen a beírt adatok alapján.

Nem nagy a mintavétel, de 1:1 R/R mellett könnyen kitalálható mi lesz, ha nem javul a találati arány.
Régi 2016-02-16, 10:42   #62 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Hírnév szint: 8
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Esetleg szembesíthetnéd magad, és a lehetséges követőidet az eredményeiddel is. Beírhatnád a saját tippjeidre adott válasszal, mi lett a pozíció sorsa. Esetleg még képet is mellékelhetnél hozzá. Akár még összesítést is készíthetnél az eddigi összes pozícióidról.

Én vettem a fáradtságot, és megcsináltam az eddigieket:
Összesen 18 pozíciót számoltam. Ebből 6 nyertes, 11 vesztes, 1 pedig értelmezhetetlen a beírt adatok alapján.

Nem nagy a mintavétel, de 1:1 R/R mellett könnyen kitalálható mi lesz, ha nem javul a találati arány.
Zoli ne mond, hogy sosem tartottál ezen a ponton. Igenis lehet 1:1-el pénzt keresni. Most csak a nyilvános megosztás miatt lett gyenge a széria, hidd el Ja, és 1:0.7-el is lehet keresni mert ott meg az idő a lényeg. Teccikérteni?
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-16, 13:59   #63 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.336
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Binaris Opcio nalunk olaj short

Januari szintekre fagyasztottak a kitermelest (ennek hatasara azert sokat esett az olaj ara).
Ladder-en sokat lehetett nyerni, de hosszu tavba ki lehet kerulni a kisebb-nagyobb vissza huzasokat.
Most meg bonuszt is adunk a kereskedoknek.
Régi 2016-02-16, 19:10   #64 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Bekötötte valaki?
Régi 2016-02-16, 20:35   #65 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

GBPUSD
Entry: 1.4292
Sl:1.4332
Tp: 1.4252
Régi 2016-02-16, 21:14   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
GBPUSD
Entry: 1.4292
Sl:1.4332
Tp: 1.4252
Ez a pali mániás
Régi 2016-02-17, 00:13   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az a gyanúm - ez mindannyiunk szégyene -, hogy vki beleolvas a fórumba és felkiált, de hisz itt csupa debilis alak található! No, ez az én pályám! Mostantól naponta megkapják tőlem amire sóvárog a sok félhülye szerencselovag.

A kollégája pedig telesír három topikot azzal, hogy ő baromi jó tréder de oly türelmetlen ő.
Segítsünk gyorsan hiszen veszettül türelmetlen. Edzésen a vasat is ketté roppantja de versenyen már nem roppant olyan erővel.

Tényleg úgy tűnik többeknek, hogy itt hemzsegnek a hülyék?
Régi 2016-02-17, 00:52   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Isten szereti a hülyéket, hiszen olyan sokat teremtett belőlük.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-17, 01:09   #69 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Isten szereti a hülyéket, hiszen olyan sokat teremtett belőlük.
Remélem vigyáz ránk
Régi 2016-02-17, 12:44   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 254
Hírnév szint: 5
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tényleg úgy tűnik többeknek, hogy itt hemzsegnek a hülyék?
Már megbocsáss, de ezen a fórumon mindenki közül messze Te vagy a leghülyébb. Meg vagyok győződve róla, hogy valamiféle értelmi fogyatékkal élsz, mivel a jelek szerint azt sem fogod fel amit olvasol, és azt sem amit Te magad írsz. Amikor pedig valaki észhez próbál téríteni, akkor rohansz panaszkodni harzolnak meg mindenkinek. Pedig ha legalább a saját beírásaidat értenéd, akkor azon csodálkoznál hogy beküldted őket, nem pedig az általuk kiváltott reakciókon.

Azt állítod magadról, hogy már akkor tőzsdéztél, amikor mi még tervben sem voltunk, ennek ellenére sehol egyetlen sztori, vagy használható információ, csak háromszavas beszólogatások, meg André Kostolany istenítése (mintha egy számítási intelligencia fórumon valaki az abakuszt istenítené, mert amit Kostolany csinált, az mára már legalább annyira elavult).

Komolyan mondom ha megkérnénk itt a fórumtagokat, hogy regisztráljanak be annak a témának a fórumába, amihez a világon a legkevésbé értenek, kivétel nélkül mindenki több értelmes dolgot írna le az első nyolc hozzászólásában, mint Te az eddigi közel nyolcszáz hozzászólásodban összesen. Nekem emiatt nagyon nehéz elhinnem, hogy valóban olyan ős-szakmabeli vagy, mint amilyennek beállítod magad.

A hozzászólásaid engem olyan szinten idegesítenek, hogy már szinte nem is olvasom a fórumot miattunk, hozzászólni meg pláne semmi kedvem. Az emberek nagyon nem szokták tudni élvezni az olyanok társaságát, akiknek az intelligencia-szintje az övéknél sokkal alacsonyabb. A tiéd messze nem éri el az átlagot, és mivel Te szólsz hozzá a leggyakrabban a témákhoz, élvezhetetlenné és olvashatatlanná teszed a fórumot mindenki számára, aki legalább átlagközeli intelligencia-hányadossal rendelkezik.

Ezt itt nem csak arra az egy topikra, hanem az egész fórumra értettem, és fenntartom továbbra is.
Az értelmi színvonalad nem elég ahhoz, hogy itt bárkinek is segíts, számodra ennek egyetlen módja az, ha csendben maradsz.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-17, 13:53   #71 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
..
.....

Azt állítod magadról, hogy már akkor tőzsdéztél, amikor mi még tervben sem voltunk.................
.......meg André Kostolany istenítése (mintha egy számítási intelligencia fórumon valaki az abakuszt istenítené, mert amit Kostolany csinált, az mára már legalább annyira elavult).
..........
Nekem emiatt nagyon nehéz elhinnem, hogy valóban olyan ős-szakmabeli vagy, mint amilyennek beállítod magad.
Komolyan mondom pont ezért is hihető, hogy ős szakmabeli !
Nyilván más világban él, full funda a fazon teljesen, de ettől még, vagy pont ezért lehet sokkal eredményesebb mint a sok technokr(a/e)t((a/e(n)), köztük én
//tudomezazegyenletnemperfect
Régi 2016-02-17, 15:22   #72 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

[QUOTE=nlot;77267]Már megbocsáss, de ezen a fórumon mindenki közül messze Te vagy a leghülyébb. Meg vagyok győződve róla, hogy valamiféle értelmi fogyatékkal élsz, mivel a jelek szerint azt sem fogod fel amit olvasol, és azt sem amit....

Nem értem mi az a "számítási intelligencia fórum".
Miért ne használnánk abakuszt ha az hasznunkra van. Az euklideszi geometriát is használjuk.
Kostolanyt nem hasonlítanám a Te csókosaidhoz

Fel nem foghatom, hogy egy szellemi fogyatékos miatt miért idegeskedsz.

Üdv
Régi 2016-02-17, 15:39   #73 (permalink)
Szenior tag

nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tudom hogy nem foghatod fel, mert ahhoz találkoznod kellene olyan emberrel, aki annyira ostoba Hozzád képest, mint Te az átlagemberhez képest.
De ez fizikai képtelenség, mert az már nem is ember lenne, hanem például egy konyhakész csirke. Annyi biztos, hogy írni nem tudna, tehát nem tudnád a hülyeségeit olvasni ha akarnád se. De ha valahogy mégis, akkor is védve lennél, mert ahhoz hogy idegesítsen, fel kellene fognod amit olvasol, és mint tudjuk, Téged ez a veszély nem fenyeget.
Régi 2016-02-17, 15:41   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nyilván más világban él, full funda a fazon teljesen, de ettől még, vagy pont ezért lehet sokkal eredményesebb mint a sok technokr(a/e)t((a/e(n)), köztük én
Kénytelen vagyok pironkodni.

Nem vagyok a technikai elemzés teljes ellensége. Hasznos lehet.

Azonban:
1.) Sajnos ebben van lehetőség a legtöbb szélhámosságra. Dugig is az fx ezekkel. Valami megfogható kell, hogy minél több outsidert húzzanak be a piacra.

2.) Irgalmatlan bonyolulttá tették és valljuk be a piac nem matematikai folyamat.
Régi 2016-02-17, 15:49   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tudom hogy nem foghatod fel, mert ahhoz találkoznod kellene olyan emberrel, aki annyira ostoba Hozzád képest, mint Te az átlagemberhez képest.
De ez fizikai képtelenség, mert az már nem is ember lenne, hanem például egy konyhakész csirke. Annyi biztos, hogy írni nem tudna, tehát nem tudnád a hülyeségeit olvasni ha akarnád se. De ha valahogy mégis, akkor is védve lennél, mert ahhoz hogy idegesítsen, fel kellene fognod amit olvasol, és mint tudjuk, Téged ez a veszély nem fenyeget.
Igazi bunkó vagy
Régi 2016-02-17, 17:12   #76 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nlot:

Világosan leírtad, hogy "brókernek egy fillért sem adsz" mert a fx egy szélhámosság.
(Van egy kérdésem című topik)
Mi a jófenének olvasgatsz itt, csak idegeskedsz.
Régi 2016-02-17, 17:36   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A válasz egy szó: függőség. Egy másik topikban egyszer már leírtam:
Idézet:
Ez a függőség igen kemény, hiába tudom biztosan hónapok óta, hogy forexen soha az életben nem fogok kereskedni többé, semmi sem változott, azóta is ugyanúgy fejlesztem tovább a robotjaimat minden nap, mintha mi se történt volna.
Régi 2016-02-17, 17:48   #78 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Vagy inkább egy okoskodó semmitmondó unatkozó túlmozgásos figura, aki nem lett gazdag. Ténykedése pont olyan káros ezen a fórumon, mint az affiliate linkes ügyeskedőké.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-17, 18:11   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A válasz egy szó: függőség. Egy másik topikban egyszer már leírtam:
Addiktológust ajánlanék.
Milyen függőség ez ha kívül vagy?

NAGYON ÉRTÉKELEM AZ ŐSZINTESÉGEDET! Nem vicc.
De nem kell anyázni.
Régi 2016-02-17, 18:31   #80 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy inkább egy okoskodó semmitmondó unatkozó túlmozgásos figura, aki nem lett gazdag. Ténykedése pont olyan káros ezen a fórumon, mint az affiliate linkes ügyeskedőké.
Szemben a fórumon jelenlevő milliárdosokkal. Volt aki leírta, hogy már annyit keresett, hogy megosztja titkát másokkal.
Röhej vagy siralom.
Régi 2016-02-17, 21:38   #81 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 309
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
VAZZZEEE
Általában nem tetszik ha valakit fikáznak a fórumon (kivéve ha BZ az ), de az utolsó két hozzászólásodon sírtam a nevetéstől és elolvastam vagy ötször, mivel én is csak függőségből vagyok itt ez egy külön színfolt volt a számomra
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-17, 22:01   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
VAZZZEEE
Általában nem tetszik ha valakit fikáznak a fórumon (kivéve ha BZ az ), de az utolsó két hozzászólásodon sírtam a nevetéstől és elolvastam vagy ötször, mivel én is csak függőségből vagyok itt ez egy külön színfolt volt a számomra
Minden tőzsdés függő valamelyest.
Kívülről? Ez olyan mintha egy heroinista nem szúrna hanem szenvedélyesen nézné ahogy böki magát vki.
Mint tudjuk ez kizárt dolog.
Pszichátria bugyrai ezek.

(bz fikázásával pedig nagyon óvatosan mert nlot azt nem tűri, ilyen ügyben kezdett anyázni )
Régi 2016-02-18, 00:44   #83 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Örülök ha sikerült szereznem néhány vidám percet

Idézet:
Kívülről?
Én azokat tekintem kívülállónak, akik ezt a rendkívül népszerű "nézzél rá és mondjad meg merre megy a trend, nehogy túlbonyolítsd" nevű stílust követik, tökmindegy mennyi pénzzel játszanak, vagy mennyit kerestek eddig.

Arra készültem évekig, hogy a világ egyik legnehezebbnek tartott szakmáját fogom végezni a lehető legprofibb módon, és az ezzel a felkészüléssel járó tanulásnak és kísérletezésnek lettem a függője. Szóval tarthatsz engem kívülállónak, de ez nekem olyan, mintha azt neveznéd profi oroszlánvadásznak, aki elolvas egy-két oroszlán csillagképről szóló könyvet, aztán egy csúzlival kóvályog a dzsungelben; és azt neveznéd kívülállónak, aki évek óta fegyvertant, állattant, és csupa hasonló tantárgyat tanul, állatcsapdákkal és speciális védőruházatokkal kísérletezik, mert valaha komolyan gondolta, hogy profi oroszlánvadász szeretne lenni.
Idézet:
(bz fikázásával pedig nagyon óvatosan mert nlot azt nem tűri, ilyen ügyben kezdett anyázni )
Félreértettél ha azt hiszed, hogy ennek bármi köze is volt BZ-hez, mert nem volt. Annak oka a korábban soha nem látott mértékben elszabadult indulatok, és az objektív és a tárgyilagos megítélés teljes hiánya volt. Abban mindenki egyetért, hogy minden oktatásnak vannak hasznosabb és kevésbé hasznos részei, de szelektálni mindenki lusta volt, kötözködni és sarat dobálni viszont senkinek sem okozott nehézséget. Az elején még biztos voltál benne, hogy az USSB-FX mindenkinek rossz, de végül Te magad is elismerted, hogy konkrétan nem tudsz másik oktatót vagy iskolát ajánlani helyette. Eszem ágában sem volt USSB-t védeni, mint ahogy támadni sem, mert nem ismerem sem őt sem a rendszerét, csak valahogy véget akartam vetni annak az őrületnek, ami akkor ott abban a topikban folyt.
Régi 2016-02-18, 02:42   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nlot:

Ez "nézzél rá merre megy a trend" természetesen hülyeség.
Az hogy trendekben gondolkodjunk-e már jobb felvetés.

Csupán példaként: mikor Shanghai átlépte a 3000 pontot fundamentálisan, pszichikailag is 90%-os eséllyel (sztem) shortot érdemes volt felvenni az összes fő piacon az indexekre. Esetleg kiegészítésül jól jöhetett a technikai elemzés de nem volt főszerepe. Ez valóban csak példa egy spekulációra.

Az oroszlános hasonlatod telitalálat.
Lehet oroszlánvadászatot könyvtárban elsajátítani?
Lehet az oroszlánvadászatot matematikailag leírni?
Lehet, hogy évekig tanulunk olyasmit ami tévútra visz?
Lehet, hogy a fától nem látjuk az erdőt?
Ezek valamennyiünk kérdései lehetnek.

Tudom, hogy ez magas labda de kikerülhetetlen, ennyi felkészüléssel miért nem kereskedsz? Nem cikizés.
Lehet OTC-n, tőzsdén bármilyen eszközzel, jó brókereknél is.
Bíztatni persze senkit soha nem akarok, inkább fordítva.

Mert nem ismerek jó oktatást (a kifejezés is autóvezetésre vonatkozhat inkább) miért küldenék valakit szélhámos karjaiba?
Pont Te tennél ilyet aki óriási energiával tanulni akartál hasznos! dolgokat.
Régi 2016-02-18, 05:33   #85 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

USDJPY sell
ENTRY:113,97
SL:114,47
TP:113,47
Régi 2016-02-18, 14:58   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem szeretném tovább ragozni, a lényeg hogy szép és menő egy oroszlánbőr kabát, de ha minden nap vásárra kell vinnem érte a saját bőrömet, akkor nekem nem éri meg. Úgy döntöttem megelégszem a birkabőr kabáttal, és inkább megtanulok birkákat tartani otthon, sokkal biztonságosabb és kényelmesebb lesz mint a dzsungelharc. Ettől függetlenül nem hinném, hogy valaha is laikusnak vagy kívülállónak fogom tekinteni magam az oroszlánvadászat témájában.
Régi 2016-02-18, 15:33   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem szeretném tovább ragozni, a lényeg hogy szép és menő egy oroszlánbőr kabát, de ha minden nap vásárra kell vinnem érte a saját bőrömet, akkor nekem nem éri meg. Úgy döntöttem megelégszem a birkabőr kabáttal, és inkább megtanulok birkákat tartani otthon, sokkal biztonságosabb és kényelmesebb lesz mint a dzsungelharc. Ettől függetlenül nem hinném, hogy valaha is laikusnak vagy kívülállónak fogom tekinteni magam az oroszlánvadászat témájában.
Világos, kettősség, mindannyian tele vagyunk kettősségekkel.
Régi 2016-02-18, 17:49   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
USDJPY sell
ENTRY:113,97
SL:114,47
TP:113,47
Miért nem próbálsz meg hosszabb távon gondolkodni? Vagy próbáltad már?
Régi 2016-02-18, 18:43   #89 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért nem próbálsz meg hosszabb távon gondolkodni? Vagy próbáltad már?
Próbáltam már. Sajnos pszichológiailag nehezen tudtam lekezelni. Igaz voltak nagyobb sikereim trendépítésnél, de sokat is buktam miatta.
Nekem ez vált idáig be a legjobban 50-50% fix lot, trendirány. Legakább 51% os találati aránnyal
Régi 2016-02-18, 19:59   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

És ha pszichó nem befolyásolt volna?
Régi 2016-02-18, 20:27   #91 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És ha pszichó nem befolyásolt volna?
Demo verseny számlán egy hét alatt 9-12X hasznot szoktam hozni trendépítéssel. Éles számlán 2 esetet leszámítva mindig elbuktam.
Régi 2016-02-18, 20:29   #92 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

EURUSD sell
Entry: 1.1099
SL: 1.1149
TP:1.1049
Régi 2016-02-18, 21:05   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
EURUSD sell
Entry: 1.1099
SL: 1.1149
TP:1.1049
Tervezted egy számla nyitását nem olyan rég, amit közzé teszel....
Lehet, hogy csak én vagyok nagyon lusta, de elég nehéz így követni.
Régi 2016-02-18, 21:16   #94 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tervezted egy számla nyitását nem olyan rég, amit közzé teszel....
Lehet, hogy csak én vagyok nagyon lusta, de elég nehéz így követni.
Már megy a publikus ékes számlám, de egyenlőre mínuszban vagyok.
Eredeti tervek szerint egy hónap kereskedés után teszem láthatóvá, mert addig a kevés érték miatt úgyis csak a savazás menne.
Régi 2016-02-19, 18:46   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Már megy a publikus ékes számlám, de egyenlőre mínuszban vagyok.
Eredeti tervek szerint egy hónap kereskedés után teszem láthatóvá, mert addig a kevés érték miatt úgyis csak a savazás menne.
És? Kit érdekel, h mínuszban vagy pár kötés után? Akik okoskodnak azt fogják mondani, hogy több számlát nyitottál és amelyik sikerült azt teszed közzé.
Sztem ne adj esélyt nekik.
Tedd ki nyugodtan. Aki messze menő következtetést von le pár kötésből az úgy is dilettáns, nem mindegy mit gondol?
Régi 2016-02-19, 19:26   #96 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

USDCAD sell
Entry: 1.3781
SL: 1.3821
TP: 1.3741
Régi 2016-02-21, 23:51   #97 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

NZDJPY sell
Entry: 74.71
SL:75.11
TP:74.31
Régi 2016-02-22, 06:45   #98 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

GBPUSD buy
Entry: 1.4283
SL: 1.4233
TP:1.4385
Régi 2016-02-23, 21:14   #99 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

USDCHF buy
Entry:0.9920
Sl: 0.9870
Tp:0.9970
Régi 2016-02-24, 05:25   #100 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

GBPUSD sell
Entry 1.3982
Sl: 1.4032
Tp: 1,3932
Válaszol

Címkék
Daytrade, daytrade stratégiák, signal, tanulás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Napi pozíciónyitás/zárások száma. hegyenvölgyön Kezdőknek 8 2012-06-07 17:01

A pontos idő 13:19 , a GMT +1 időzóna szerint.