Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-06-17, 02:44   #1 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Duhongo

Oszinte Duhonges

Ejjel ket ora, nem jon alom a szememre, pedig probaltam, mindent megtettem erte, az a helyzet, hogy felhuztam magam, igy kikaszalodtam az agybol.

Minden ott kezdodott, hogy egy szep nyari, forro, napsuteses napon a felesegem kitalalta, hogy tud vezetni, ezzel a tudattal be is ultunk a kocsiba. Gondosan becsatoltam a biztonsagi ovet, kerdeztem, hogy O becsatolja e, ja persze, hogy nem, hiszen "tud" vezetni. Igy hamarosan mar csapattuk is neki a legnagyobb forgalomban, hhh kb 30-al, sebaj, haladunk, de meddig.
Egeszen addig mig ki nem kell kerulni valamit, ide mar nemi tapasztalatra is van szukseg, nem erdekes, kicsi gaz (az auto 260LE) es ezzel a lendulettel egy magasabb jardaszigetet mindjart beceloztunk, persze a szigeten maganyosan aldogalo bokrot sem hagyhattuk ki. Eddig tartott, a kerek kitort, nincs tovabb.

Meg ki sem kaszalodtunk a kocsibol, mindjart rendorok es katonak hada vett korbe bennunket, hogy akkor ok elszallitjak az autot, mert hat a bokrot kivittuk, es letort egy kis betondarab, az amugy is otvar jardaszegelybol.
Leszallt az est, hosszas vonakodas utan meg sem szallitjak el az autot, ez jo hir, akkor legalabb en elszallithatom a szerelomuhelybe, ahol a torott kerekkel csodat tesznek.

Megjon a treleres amator banda, es ba****meg leejti az autot!, hat ilyen nincs, de sebaj egyszer tuleljuk ezt a napot is.

Hazafele a taxiban azert megkerdezte a felesegem: igaz, hogy tudok vezetni? az a masik hulye minek parkolt az uton, es meg az elakadas jelzot sem tette ki!
-Semmi baj Kicsim meg egy kicsit gyakorolni kell, mig el nem jutottunk az ominozus jardaszigetig, nagyon szep volt (5km).

A nehez nap utan, a telot ebresztore allitom, mert ugye nyit a piac reggel, es nem szeretnek rola lemaradni.
A piac kinyit.
Minden osszegyujtott tapasztalatommal nezem az elso formalodo gyertyat: gyere picinyem alakulj csak formald magad, uzenj nekem valamit, mit szeretnel.
Ebben a nezesben benne van minden, az elmult evek tapasztalatai, gyonyorei, bukasai, ami meg valamikor 2010-ben kezdodott, es ugy gondolom megtettem mindent hogy egymasba szeressunk, internet, kutakodas, informacio gyujtes, es mint mindenki en is nyustoltem a demo szamlat, amit hamarosan persze eles szamla kovetett, ami nem volt hosszu eletu, de sebaj, nem adjuk fel.
Uj alapokra helyeztem a sztorit, tanulnom kell:Kezdodott a tanulas idoszaka, bar tanfolyamon soha nem voltam, de volt egy mentorom, aki foglalkozott velem kb 6 honapig, azota is alapjaiban orzom a tole kapott elemeket. Bamultam a chartot, es bamultam, es aztan megint bamultam, nekem peldaul tobb mint egy evembe kerult, vagy van az 3 is, hogy megtalaljam azt a chartot amit en szeretek (tick, range, min, renko, bla bla). A tapasztalatot nem adjak ingyen, ha nem mas minimum raforditott idore van szukseg, nagyon nagyon sok idore. Legyalult szamlak, amikbol lelkileg fel kell allni, es szembe nezni magunkal, hogy ez nem a hulye broker, nem a hulye piac, hanem EN, es megint csak EN. Chart nezes, es turelem. Probaltam a konnyebbik uttal is robot, vagy penkezelo: az en tapasztalatom csak legyalult szamlak voltak, gyorsan el is felejtettem ezt az iranyt.
Inkabb vettem konyveket az amazonrol, pl Tharp, Brooks, es egyebek.

Szoval nyit a piac.

Egyedul vagyok a monitorok tarsasagaban, es kozben pedig velem egyutt tobb ezernyi treder vagy "treder" teszi ugyan ezt.
Reszemrol a hat ev tapasztalatat megprobalom belesuriteni egyetlen egy tredbe, egyetlen egy pozicioba, honnan, hova, mennyi az annyi, mi van ha ez lesz, mit teszek ha az lesz es egyeb kimeneteli lehetosegeket szamba veve talan talan megnyilik egy tred.

Mindekozben:
Peter, Kata, Klara csetelnek egymassal, hogy ma 300 EUR-t kerestek. Mi van ba***g? Le es fel gomb, ennyi, nem kell tobb, ez rem egyszeru, ha fel megy akkor FEL gomb, ha le, akkor LE gomb. Ha az uborka ara felmegy akkor fel gomb, es mindjart ott a haszon.

Hulyenek erzem magam.

No ezert a hat ev, es ok mar (binaris) Opcioznak, ez hatalmas, ez nagyon nagy.
Semmi gond ha nincs nagy tudasom, vagy erzekem, mert jelentkezhetek tanfolyamra is ami max 4-5 nap jo esetben, es sikeres trederre valhatok. Lehet elpazaroltam hat evet, hiszen csak LE, FEL es kesz, minek bamulom en annyira azokat a hulye gyertyakat. Elkepzelheto, hogy egy ilyen tanfolyam utan mar stoppot is tudok elhelyezni, ki tudja.

Hat en tokon szurom magam mindjart.

Mumajerek vilagat eljuk! A szakma eltunik a mumajer artist-ok maradnak, akik igazan csak szineszek, Mumajer "trederek", mumajer brokercegekkel.

Sebaj, vegul is az autot masnap javitva atvettem es kifizettem 400usd tanulopenzt

(A tortenet oszinte es igaz, nem kell magadra vedd, ha nem vagy mumajer, vagy ha nem vagy treder, ha pedig nem tudsz autot vezetni, ne ulj mindjart volan moge, mert lehet hogy az elso 5km ok, de barmikor beuthet a baj.
A tortenetben szereplo nevek kitalalt fiktiv szemelyek, akik lehet, hogy soha nem is cseteltek egymassal, vagy soha nem is tredeltek,de megis kerestek 300 EUR-t)

Szoval, harcra fel Peter Kata Klara holnap a het utolso kereskedesi napja varjatok be a piactol azt a 300EUR-t, en nektek hagyom!!!!
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-17, 06:10   #2 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.682
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szoval, harcra fel Peter Kata Klara holnap a het utolso kereskedesi napja varjatok be a piactol azt a 300EUR-t, en nektek hagyom!!!!
Ez amúgy is az Ő napjuk.
WeekendPreBrexittel simán bejöhet
(már ha nem verik ki egy jó kis furmányos leveragés spájkos lécállítással)
Régi 2016-06-17, 07:12   #3 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.614
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Yota barátom is pont erről írt a múltkor: Nem kell tudás
Régi 2016-06-17, 09:41   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
Hírnév szint: 2
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindekozben:
Peter, Kata, Klara csetelnek egymassal, hogy ma 300 EUR-t kerestek. Mi van ba***g? Le es fel gomb, ennyi, nem kell tobb, ez rem egyszeru, ha fel megy akkor FEL gomb, ha le, akkor LE gomb. Ha az uborka ara felmegy akkor fel gomb, es mindjart ott a haszon.
legalább nem dőlsz be ezeknek. ez a lényeg.
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-17, 16:59   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.891
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Péter, Kata, Klára, Sára és valahány név a naptárba"
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-17, 17:04   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Péter, Kata, Klára, Sára és valahány név a naptárba"
Klasszikust csak pontosan:
Idézet:
Jóska, Sára, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba'
  Válaszol idézettel
Régi 2016-06-17, 17:15   #7 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.177
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Klasszikust csak pontosan:
Szóval... mindenki
Egy asszonynak kilenc a leánya:
"Erzsi Piri Sári Juliska Rozáli Ella Bella Juci Karolina, Gyertek vacsorálni."
Almostakbal, nem kell dühöngeni.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-17, 17:17   #8 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hogy Ti miket ismertek
Régi 2016-06-17, 17:18   #9 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.177
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Vegyetek már szójababot!!! rám fog rohadni.
A Kávét sikeresen elAdtam, de csak aranyostul vitték el
Van még pár véka búzám és pár hordó olajam! ELADÓ akciós!!!
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-14, 19:20   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 101
lotmoney a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Akkor itt most a bináris opciókat kell szidni? (Egyetértek.)

Mi a különbség a binary options és a spread betting között?
lotmoney nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-14, 19:37   #11 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor itt most a bináris opciókat kell szidni? (Egyetértek.)

Mi a különbség a binary options és a spread betting között?
Nem, ITT nem kell szidni senkit. A tortenet a kereskedesre, mint elhivatottsagra, szakmara probal ravilagitani. Azert mert sikerul kulonbseget tegyunk buy es sell kozott, es akar meg meg is nyomjuk a gombot, nem vagyunk, lettunk trederek.
Régi 2017-02-02, 16:25   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
Hírnév szint: 7
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Úgy volt, hogy ezt a levelet egy konkrét embernek küldöm, de meggondoltam magam.
Szóval bemásolom inkább ide:
"Hogy-hogy nem írod le, hogy milyen stratégia szerint kereskedsz?
Úgy talán a kezdők is értenének valamit a videóidból,képeidből.
Így csak vonalak halmaza...
Akik valamit linkelnek is itt a fórumon, azok többnyire így csinálják sajnos.
Értem én, hogy jó érzés tudatni az emberekkel, hogy hol tartasz, csak ilyen formában nem a legkonstruktívabb.
Kérlek ne érts félre, nem szidni akarlak ezzel, csak nekem ( és sokan másoknak ) mint keresőnek/tanulónak kiábrándító, hogy általában 2 fő csoporttal találkozik:
1: Csak henceg de nem mutat semmit sem.
2: Valamit felvillant, de semmit sem magyaráz.
Az aki tanulni akar, ilyenkor csak annyit mondhat magában, hogy: Örülök, hogy nekik így megy, de mit kezdjek vele? Így az egész egyfajta magamutogatássá válik, velős tartalom nélkül.
Hiszen nem osztanak meg effektíve semmit sem...
Remélem nem sértettelek meg ezzel, mert nem ez volt a szándékom. Csak próbállak megérteni.
Üdv."
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-02, 17:12   #13 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy volt, hogy ezt a levelet egy konkrét embernek küldöm, de meggondoltam magam.
Értem én, hogy jó érzés tudatni az emberekkel, hogy hol tartasz, csak ilyen formában nem a legkonstruktívabb.
Kérlek ne érts félre, nem szidni akarlak ezzel, csak nekem ( és sokan másoknak ) mint keresőnek/tanulónak kiábrándító, hogy általában 2 fő csoporttal találkozik:
Az aki tanulni akar, ilyenkor csak annyit mondhat magában, hogy: Örülök, hogy nekik így megy, de mit kezdjek vele? Így az egész egyfajta magamutogatássá válik, velős tartalom nélkül.
Remélem nem sértettelek meg ezzel, mert nem ez volt a szándékom. Csak próbállak megérteni.
Üdv."
Kedves recefyce, hamarosan valaszolok, az Impossible Mission topikban, hogy miert, majd meglatod
Régi 2017-02-02, 17:57   #14 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
Üdv."
Szia recefyce<
valasz az Impossible Mission topikban.
Udv
Almostakbal
Régi 2017-02-02, 19:23   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 411
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Sok esetben magamutogatás van a háttérben. Azt tudomásul kell venni, hogy a kereskedők nagy része(90% legalább) veszteséges. Ha 100 emberrel találkozol fórumon,személyesen,tanfolyamon..stb abból 90 ember min. veszteséges. Ezt jó ha tudod és ennek megfelelően kezeled a fórumot és az egyéb személyes találkozókat emberekkel, akiket érdekel a tőzsde. Velős tartalom meg azért nincsen, mert nem nagyon ritka itt a nyereséges kereskedő. Max. néha tesznek fel egy-egy képet nyerő kereskedésről, amikor nagyon eltalálták az irányt. Nyilván ezekkel sokra nem megyünk és ez is csak magamutogatás.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-02, 20:57   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Max. néha tesznek fel egy-egy képet nyerő kereskedésről, amikor nagyon eltalálták az irányt. Nyilván ezekkel sokra nem megyünk és ez is csak magamutogatás. "
Igen... Ide nézzeteeek mekkora halat fogtaaam! Azt nem mondom meg, hogy mivel, hogyan és hol, de.....örüljeteeeek veleeem !! Jajj, de májer vagyóók ! Majd még töltök fel ilyet, mert biztosan érdekel mindenkííít!
Régi 2017-02-02, 21:00   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia recefyce<
valasz az Impossible Mission topikban.
Udv
Almostakbal
Köszi, hogy megtiszteltél !
Bár sokkal okosabb nem lettem a konkrét stratégia tekintetében, viszont legalább jobban utána fogok nézni annak, hogy mire lehet és mire érdemes használni az ajánlati könyvet.
Eddig nem is foglalkoztam vele...
Régi 2017-02-02, 21:08   #18 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Kedves recefyce,

NINCS konkret startegia, en ez a szot sem szeretem.

Piaci szemleletmod az van.
Régi 2017-02-02, 21:23   #19 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi, hogy megtiszteltél !
Bár sokkal okosabb nem lettem a konkrét stratégia tekintetében, viszont legalább jobban utána fogok nézni annak, hogy mire lehet és mire érdemes használni az ajánlati könyvet.
Eddig nem is foglalkoztam vele...
Szerintem jól reagálta le Almostakbal. Nem sértődött meg, hanem meghallgatta a kritikát. Ez már önmagában egy jó pont. Nekem se tetszenek azok az Almostakbal videók, ahol csak a zene megy(nem látom értelmét), de most jönni fognak olyan videók elvileg, amiből többet megtudunk. Meg kell várni türelmesen. Én drukkolok Almostakbal-nak. Biztos tudunk tanulni tőle.
Régi 2017-02-02, 23:56   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem jól reagálta le Almostakbal. Nem sértődött meg, hanem meghallgatta a kritikát. Ez már önmagában egy jó pont. Nekem se tetszenek azok az Almostakbal videók, ahol csak a zene megy(nem látom értelmét), de most jönni fognak olyan videók elvileg, amiből többet megtudunk. Meg kell várni türelmesen. Én drukkolok Almostakbal-nak. Biztos tudunk tanulni tőle.
Így van, mennyivel egyszerűbb lett volna megsértődni, de Almostakbalt nem ilyen fából faragták szerencsénkre. Nekem viszont a felgyorsított zenés videók is kurvára bejönnek, mert olyan szépen villog és mozog minden, hogy a végére mindig pszichedelikus állapotba kerülök . Szóval én várom továbbra is a kíméletlenül őszinte videókat, bármit, ami egy kis betekintést ad a hatis kereskedésbe.

köszi hogy megosztod, Almostakbal .
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-03, 00:21   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jó vagy Kálmán!

Sierrából majd én is csinálok pár videót, én hogyan használom a határidős eszközöket
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-03, 15:03   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves recefyce,

NINCS konkret startegia, en ez a szot sem szeretem.

Piaci szemleletmod az van.
Talán sejtem, hogy mire gondolsz és hogy hogyan használod a DOM-ot, de hülyeséget nem akarok írni
Stratégiára egyébként azért gondoltam, mert a videóidon rengeteg szint be van jelölve keresztül-kasul, meg indikátor használat is rémlik...
Régi 2017-02-03, 16:03   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A mindenét, nagyon érdekes ez a DOM-os téma. Kár, hogy eddig csak angol nyelven találtam. Értem, de magyarul könnyebb lenne
Régi 2017-02-04, 08:23   #24 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Kedves recefyce,

bocs, elfelejtettem valaszolni.

Nincs indikator, a charton.
Eszkozok:

Altalaban ket chart, egy nagyobb es egy kisebb felbontasban, ezek tobbnyire tick vagy range chartok, idoalapu chartot nem hasznalok.(ez nem jelenti azt, hogy az rossz lenne)
Az egyik charton feltuntetem a volume profilet az aktualis napra vonatkozoan.
Masik chart: volume profile oras lebontasban, talan itt latod mintha sok szint lenne, illetve ez valoban indikator, tehat nem bajlodom azzal hogy felpakolgassam.

Masik ket eszkoz a dom es a tape.

Neha behuzok vonalakat, de eleg ritkan, de akkor sem sokat.

Mai eszemmel, ha valakinek at kellene adjam a tudasom, akkor nem a chartal, meg gyertyakkal kezdenem, hanem a dommal.

Udv
Almostakbal
Régi 2017-02-15, 16:37   #25 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Sok esetben magamutogatás van a háttérben. Azt tudomásul kell venni, hogy a kereskedők nagy része(90% legalább) veszteséges. Ha 100 emberrel találkozol fórumon,személyesen,tanfolyamon..stb abból 90 ember min. veszteséges. Ezt jó ha tudod és ennek megfelelően kezeled a fórumot és az egyéb személyes találkozókat emberekkel, akiket érdekel a tőzsde. Velős tartalom meg azért nincsen, mert nem nagyon ritka itt a nyereséges kereskedő. Max. néha tesznek fel egy-egy képet nyerő kereskedésről, amikor nagyon eltalálták az irányt. Nyilván ezekkel sokra nem megyünk és ez is csak magamutogatás.
Ezzel nem értek egyet.
Kezdetben lehet, hogy 100ból 90 bukik, de kötve hiszem, hogy fél évnél tovább kitartana valaki, ha bukó lenne. Annak nincs értelme. Akik évek óta, vagy évtizedek óta mókáznak ezzel, tuti nem veszteségesek. - és azért itt a fórumon több az öreg róka mint az újonc, szerintem.
Én pl azért nem írom le az úgy mond stratégiám, mert biztos vagyok benne, hogy a társaság fele azért esne nekem, mert ő jobban tudja mert profibb és hülye vagyok, a másik fele meg nem hinné el, hogy így is lehet. A kettő csoportból kb 15-15% lenne, aki mégis megpróbálná a leírtakat ellenőrizni, s ha mégse sikerül épp a dolog, megkapnám tőlük is a "ez hülye" jelzőt.
1 a lényeg, s szerintem ebben sokmindenki 1et ért velem: nem kell túlbonyolítani.. Ha kitalálod, hogy pl havi szinteknél fogod bekötni a cuccot m15ös charton, és ha ellened megy rágridelsz, mert hiszel a havi szint erejében, akkor csinálni kell, és vagy bejön, vagy nem.
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-15, 17:03   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Félévet írtál, kitartást tekintve nagyok az egyéni különbségek. Félév a piacon az csak belepillantás a játékba😊 Persze a technikai elemzők "tuti" stratégiát akarnak.
Régi 2017-02-15, 18:09   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezzel nem értek egyet.
Kezdetben lehet, hogy 100ból 90 bukik, de kötve hiszem, hogy fél évnél tovább kitartana valaki, ha bukó lenne. Annak nincs értelme. Akik évek óta, vagy évtizedek óta mókáznak ezzel, tuti nem veszteségesek. - és azért itt a fórumon több az öreg róka mint az újonc, szerintem.
Én pl azért nem írom le az úgy mond stratégiám, mert biztos vagyok benne, hogy a társaság fele azért esne nekem, mert ő jobban tudja mert profibb és hülye vagyok, a másik fele meg nem hinné el, hogy így is lehet. A kettő csoportból kb 15-15% lenne, aki mégis megpróbálná a leírtakat ellenőrizni, s ha mégse sikerül épp a dolog, megkapnám tőlük is a "ez hülye" jelzőt.
1 a lényeg, s szerintem ebben sokmindenki 1et ért velem: nem kell túlbonyolítani.. Ha kitalálod, hogy pl havi szinteknél fogod bekötni a cuccot m15ös charton, és ha ellened megy rágridelsz, mert hiszel a havi szint erejében, akkor csinálni kell, és vagy bejön, vagy nem.
Én kíváncsi vagyok rá és nem foglak lehülyézni, vagy hitetlenkedni
Régi 2017-02-15, 22:57   #28 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez eléggé így van
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-16, 10:28   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezzel nem értek egyet.
Kezdetben lehet, hogy 100ból 90 bukik, de kötve hiszem, hogy fél évnél tovább kitartana valaki, ha bukó lenne. Annak nincs értelme. Akik évek óta, vagy évtizedek óta mókáznak ezzel, tuti nem veszteségesek.
Rengetegen vannak itt, akik évek óta sikertelenek. Próbálkoznak, mert nincs más eszköz a kezükbe(vagy nem ismernek ilyen eszközt), hogy kitörjenek a gyári munkából és hasonlókból. Amúgy fél év kitartás valóban nulla ebben a szakmában.

Idézet:
Ez így van. Kötekedők,kételkedők mindig lesznek, ameddig hitelesen nem támasztod alá a sikerességedet, de ez természetes. Ez így van rendjén.
Régi 2017-02-16, 18:54   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Rengetegen vannak itt, akik évek óta sikertelenek. Próbálkoznak, mert nincs más eszköz a kezükbe(vagy nem ismernek ilyen eszközt), hogy kitörjenek a gyári munkából és hasonlókból. Amúgy fél év kitartás valóban nulla ebben a szakmában.

Ez így van. Kötekedők,kételkedők mindig lesznek, ameddig hitelesen nem támasztod alá a sikerességedet, de ez természetes. Ez így van rendjén.
Évekig sikertelenek? Csak elpocsékolt idő.. 1x élünk, ki tudja kinek mennyi van még hátra, és mégis van aki ott ül a chart előtt, hónapokig, évekig, és sorban nullázza le a megtakarításait? ...minek? Nem ér annyit..
Régi 2017-02-16, 19:47   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Évekig sikertelenek? Csak elpocsékolt idő.. 1x élünk, ki tudja kinek mennyi van még hátra, és mégis van aki ott ül a chart előtt, hónapokig, évekig, és sorban nullázza le a megtakarításait? ...minek? Nem ér annyit..
Minek kérdezel ilyen hülyeségeket. Ezek egyértelmű dolgok.
Régi 2017-02-17, 00:13   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Különben sem gúvad mindenki grafikonokra. Bocs.
Régi 2017-02-17, 08:42   #33 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Viszont ha nem seggel éveket a grafikon előtt, mint bármi más szakma kitanulásakor, akkor hogyan fog profitos lenni? Elhiszem, hogy vannak csodabogarak, de a nagy többségnek hosszú évek kellenek, mire elér eredményt. Én amondó vagyok, hogy inkább a gép előtt nézze a grafikont évekig, akár eredménytelenül, de legalább edzi az agyát, és nem kidobott időként kell felfogni, közben neten akár szinkronba sok mindent kitanulhat. Összehasonlítva egy gyártó üzemes "szard le a holnapi napot" negatív csoportba való bekerüléssel, (de legyen ez akár egy irodai team, az se sokkal különb...) ég és föld a kettő. És ott se tudni előre, mikor csengetnek fentről.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-02-17, 16:06   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

tejjel cukorral:
Tudod kérlek tisztelettel nem csak technikai elemzés létezik mint ahogy a "tanfolyamon" megy az agyak gyötrése. (Nem "fog lenni", lesz.)
Régi 2017-02-17, 17:28   #35 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ez itt a "Duhongo" című téma, kérlek allásan. Nehogy infit kapj.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-02-17, 23:32   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez itt a "Duhongo" című téma, kérlek allásan. Nehogy infit kapj.
Kötelező dühöngeni?
Régi 2017-03-30, 21:31   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mikor valami v valaki felkurja a napod, és totál off leszel, életkedv és minden 0, na akkor nem szabad kereskedni. Kb évente 1x mindig beszopom, hogy vagy egy haláleset, vagy épp egy nagy veszekedés, kilátástalanságba sodródás teljesen OFF-ra tesz, és akkor meta, csak úgy nyitás, nem jön be rányitás, leszarom az egészet +1 lot.. a mai pár órás eredményem kb 15 kötés meg -300ezer.. pedig mennyi mindenre lehetett volna azt költeni..

Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Régi 2017-03-31, 09:27   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mikor valami v valaki felkurja a napod, és totál off leszel, életkedv és minden 0, na akkor nem szabad kereskedni. Kb évente 1x mindig beszopom, hogy vagy egy haláleset, vagy épp egy nagy veszekedés, kilátástalanságba sodródás teljesen OFF-ra tesz, és akkor meta, csak úgy nyitás, nem jön be rányitás, leszarom az egészet +1 lot.. a mai pár órás eredményem kb 15 kötés meg -300ezer.. pedig mennyi mindenre lehetett volna azt költeni..
Nagyon rossz pszichés állapotban nem célszerű kereskedni.
Régi 2017-03-31, 12:48   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon rossz pszichés állapotban nem célszerű kereskedni.
Persze, minden alkalommal rájövök, csak épp ezt is tiszta fejjel lehet átlátni, bekattanva nem.. de hát ez ilyen, had nyerjenek mások is
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:10 , a GMT +1 időzóna szerint.