Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-07-31, 18:47   #201 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.332
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
dm13dv1b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Dehogy csak nem értettem miért. De látom Admiral vagy. Ott akarok majd számlát nyitni akkor majd megírom a számát

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nah azért
Ok, írd meg nekem és küldöm.
Régi 2016-07-31, 18:56   #202 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Összeraktam egy nagyon egyszerü kis strategiat,ha lehet egyaltalan igy nevezni. BB 20,3; LWMA10 és LWMA50; MACD 10,50,5. Ha MA10 előző csúcs (nem plato szakasz) után meredeken/ tompa szögben metszi MA50-et, az egyertelmű buy/sell jel az MA10 irányának megfelelően. Ha a BOLU-t egy + vagy BOLD-t egy - gyertya átl3pi, az figyelmrztetés a trend végére, pozíciózárásra.
Ember! Hol élsz te?! Szakmai posztot akarsz bebiggyeszteni erre a fórumra?! Elment a józan eszed?!?!
De ha már: chart-tal illusztrálva is jöhet.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-07-31, 19:21   #203 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 101
Hírnév szint: 2
lotmoney a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Összeraktam egy nagyon egyszerü kis strategiat,ha lehet egyaltalan igy nevezni. BB 20,3; LWMA10 és LWMA50; MACD 10,50,5. Ha MA10 előző csúcs (nem plato szakasz) után meredeken/ tompa szögben metszi MA50-et, az egyertelmű buy/sell jel az MA10 irányának megfelelően. Ha a BOLU-t egy + vagy BOLD-t egy - gyertya átlépi, az figyelmrztetés a trend végére, pozíciózárásra.
Az MACD-n az egyértelmű metszéspontok szintén a meglévő nyitott pozíció zárását ill a metszés irányának megfelelő pozíció felvételét jelzik.
lotmoney nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-31, 19:35   #204 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Képet beillezteni csak úgy tudok, ha előtten feltöltöm valahova a netre?
Régi 2016-07-31, 20:15   #205 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Képet beillezteni csak úgy tudok, ha előtten feltöltöm valahova a netre?
Nem, az a legrosszabb megoldás, mert ha onnan eltűnik, itt sem fog látszani.
Válaszol gomb / További opciók ablak / Fileok csatolása, Csatolásokat rendszerez gomb, ott lehet feltölteni képet erre a szerverre.
Régi 2016-07-31, 20:29   #206 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszi. Vannak itt logikátlanságok ebben a fórummotorban/gui-ban.
Régi 2016-07-31, 20:32   #207 (permalink)
Új tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 5
dm13dv1b a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül dm13dv1b részére
Alapbeállítás

Miért minden topic egymás hülyézéséről szól és beszólásokról?? Komolyan mondom már egy topic sincs ami erről ne erről szólna

dm13dv1b nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-31, 20:35   #208 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Miért minden topic egymás hülyézéséről szól és beszólásokról?? Komolyan mondom már egy topic sincs ami erről ne erről szólna
Ha Billre célzol, szerintem irónia volt.
Régi 2016-07-31, 20:42   #209 (permalink)
Új tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 5
dm13dv1b a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül dm13dv1b részére
Alapbeállítás

Idézet:
Ha Billre célzol, szerintem irónia volt.

Nem célozok senkire, de mindenhol csak azt olvasom, hogy hergelik az emberek egymást vagy nekiesnek a másiknak. Gondoltam a treder társadalom empatikus ha már egy a cél csak mas utat járunk. De úgy látszik tévedtem.

dm13dv1b nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-31, 20:53   #210 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Helyesbítés: Nem a BB szélsőértékét elérő gyertya jelzi a trend végét, hanem a BB irányától első eltérő gyertya megjelenése, különösen, ja az előző gyertyák elérték a BB szélét.
Csatolt kicsinyítések
technikai-elemzes-avagy-kereskedes-az-alapoktol-bb-ma-strategia.jpg  
Régi 2016-07-31, 21:32   #211 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

vagy itt egy hasonlóan egyszerű, bár ez csak skalpolásra tűnik működőképesnek (a leírásban szerintem felcserélte az overbought és oversold jelzőket)

http://www.forexstrategiesresources....llinger-bands/
Régi 2016-07-31, 21:33   #212 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

vagy itt egy hasonlóan egyszerű, bár ez csak skalpolásra tűnik működőképesnek (a leírásban szerintem felcserélte az overbought és oversold jelzőket)

http://www.forexstrategiesresources....llinger-bands/
Régi 2016-07-31, 21:58   #213 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem célozok senkire, de mindenhol csak azt olvasom, hogy hergelik az emberek egymást vagy nekiesnek a másiknak. Gondoltam a treder társadalom empatikus ha már egy a cél csak mas utat járunk. De úgy látszik tévedtem.

80%-ban üzletet/lehúzást/marketinget szeretnének csinálni, akad trader is.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-29, 18:27   #214 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hogyan, jobban mondva honnantól számítva értelmezitek az alakzatokat a grafikonon?

/ Pl.lehet, hogy ha az elmúlt 4 óra mozgását nézed, akkor egy bizonyos alakzatot látsz, ha egy napos mozgást nézel, akkor már egy másikat, ha a hetes mozgást figyeled, akkor meg egy harmadikat /
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-30, 09:03   #215 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 369
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogyan, jobban mondva honnantól számítva értelmezitek az alakzatokat a grafikonon?

/ Pl.lehet, hogy ha az elmúlt 4 óra mozgását nézed, akkor egy bizonyos alakzatot látsz, ha egy napos mozgást nézel, akkor már egy másikat, ha a hetes mozgást figyeled, akkor meg egy harmadikat /
Szia!

Szerintem ez egy nagyon jó, a trader szakma sava borsát feszegető kérdés. Hisz (többek között) ezért vannak egyidejűleg vevők és eladók a piacon, mert bár mindnyájan egy grafikont nézünk, más-más következtetést vonunk le belőle. Ebből következően abszolút igazság nincs, az alábbiakban csak a saját véleményemet tudom megfogalmazni.

1. Alapértelmezésben minden alakzatot azon az adott idősíkon tartom relevánsnak, ahol felbukkant. Ha az alakzat több idősíkon is felismerhető és/vagy magasabb idősíkon egy más típusú alakzat részét képezi akkor azt nagyobb megbízhatóságúnak tartom, nagyobb valószínűséget, tőkeáttétet vagyok hajlandó hozzárendelni.
2. Meggyőződésem, hogy minden alakzat (kissé önkényesen beleértve itt a trendvonalat és a támasz ellenállásokat is) annyit ér, amennyire egyértelműen felismerhető. Merthogy ezeken a pontokon nem egy dzsin gyakorol hatást az árfolyamra, hanem azok a traderek, akik felismerik a létezését, és erre építik fel a stratégiájukat. Több trader több pénzt, nagyobb valószínűségű és mértékű árfolyamkilengést jelent. Háromszögek, rangek, trendvonalak, S/R esetén a harmadik érintés hitelesíti számomra az alakzat létezését, az 5+ után viszont már kitörést várok (és nem visszapattanást) Dupla csúcs, fejváll, fülescsésze esetén arra törekszem, hogy 1, ne lássam bele mindenbe az alakzatot, 2, ezeket csak alapvetően h1+ idősíkon tartom relevánsnak, 3, hogy a csúcsok ferdeségét hány pippig tolerálom az idősíktól függ, a kanócot viszont ez esetben nem veszem figyelembe, azt egy behalt kitörési kísérletnek tekintem.
3. A max 2 gyertyás alakzatok esetén elsősorban a technikai szinten kialakuló formációkat tartom megbízhatónak, ott viszont akár az alacsonyabb idősíkokon is.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-30, 12:16   #216 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Ne bonyolítsd! Egyszerű szint és trendvonaltörések azon az idősíkon amit figyelsz, és csak trendirányban, a folytatódásra játszva.
Régi 2017-01-30, 17:25   #217 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Ne bonyolítsd! Egyszerű szint és trendvonaltörések azon az idősíkon amit figyelsz, és csak trendirányban, a folytatódásra játszva.

Ennyire egyszerű lenne? IGEN
Régi 2017-01-30, 19:56   #218 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát csak hasogatom a szőrszálaitokat...!
"Csak terdirányba" Oké, de pl. láthatok egy olyan mozgást, ami 10éven át tart, azon belül egy ellentétes mozgást már 4 éve, abban egy másikat már 2 éve, és így tovább...
Akkor?
Kíváncsi vagyok mások logikájára, ezért a látszólagos ( néha tényleges :P ) értetlenkedés.
Régi 2017-01-30, 22:28   #219 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hát csak hasogatom a szőrszálaitokat...!
"Csak terdirányba" Oké, de pl. láthatok egy olyan mozgást, ami 10éven át tart, azon belül egy ellentétes mozgást már 4 éve, abban egy másikat már 2 éve, és így tovább...
Akkor?
Kíváncsi vagyok mások logikájára, ezért a látszólagos ( néha tényleges :P ) értetlenkedés.
Ezt sem kell túlbonyolítani. Egyel, kettővel magasabb idősík fő mozgásiránya.
Ha M5-M15-ön kereskedsz, akkor H1 trendek. Ha H1-ben, akkor D1 trendek.

Mi a trend? Mi a jelentős szint? Hogy kellene jó trendvonalat húzni?
Ezek azok az apróságok, amiken az eredményesség múlik.
Régi 2017-01-31, 16:44   #220 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Mi a trend? Mi a jelentős szint? Hogy kellene jó trendvonalat húzni?"
Nosza...! Én kíváncsi vagyok rá...
De most komolyan.
Régi 2017-01-31, 17:17   #221 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
De most komolyan.
Ez már a fizetős szekció.
Régi 2017-01-31, 18:53   #222 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 264
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Trendirányú kötés sem más, mint egyfajta kockázatkezelés.
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-01, 13:01   #223 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 77
Timothy Wilson a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mit lehet az oka, hogy egyre több a (privát)oktatásért pénzre vágyó de eredményt felmutatni képtelen ember?
Timothy Wilson nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-01, 13:16   #224 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mit lehet az oka, hogy egyre több a (privát)oktatásért pénzre vágyó de eredményt felmutatni képtelen ember?
Az oktatók nagy része ilyen. Ez mindig is ilyen volt és ilyen is lesz, ameddig nem változnak a törvények.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-01, 16:02   #225 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Szerencsére a tőzsdén pontosan mérhetőek az eredmények. Ott kellene kezdődnie az oktatásnak, hogy a mester megmutatja az eredményeit, hogy az általa tanított technikával, az ő tudásával és rutinjával mire képes az adott stratégia. Így a nebulónak lenne egy viszonyítási alapja, illetve reális céljai.

Ha rulett oktató vagyok és azt tanítom, hogy a tőke 1%-át kockáztassuk, akkor hosszú távon a nulla környékén fogunk hintázni le és fel. Teljesen mindegy hogy mit csinálunk, a pénzünket nem fogjuk elveszíteni, viszont nyerni sem fogunk. Ez ennyire egyszerű.

- Mester, megnézhetem a számlát amin rulettezik, mielőtt megkezdjük az oktatást?
- Ennek semmi értelme, mert úgysem fogsz tudni úgy rulettezni ahogy én. Mindenkinek meg kell találni hogy számára hogy kényelmes rulettezni. Például én eltartott kisújjal teszem a zsetont, de ez csak egy példa a százból. A lényeg egy kezdőnél, hogy nullán tartsuk a számlát.
- Rendben mester, bocsánat hogy felhoztam. Lement 100 pörgetés, sikerült nullán tartani a számlát, szépen fejlődök
- Na akkor elárulok egy titkot. Három fekete után teszünk csak a pirosra, addig a partvonalró figyelünk csak, és nézzük a sok hülyét, aki ilyenkor is csak össze-vissza pörget.
- Lement 100 pörgetés az új szabályokkal és nincs profit mester
- Szépen haladsz, tovább léphetünk. Már nem csak a színekre tesszük a zsetont, hanem a tucatokra is, mert ott jobb lesz a RR arány.
- Lement 100 pörgetés az új szabályokkal és nincs profit mester
- Most egy nagyon fontos dologról fogunk beszélni. Ez pedig a rulettpszichó. Ha a pirosra teszel kisbarátom, akkor gondolj is a pirosra.
- Lement 100 pörgetés, gondoltam a pirosra de még mindig nincs profit mester
- Gyakorolj és menni fog, teljes erővel gondolj a pirosra és akkor jönni fog a piros. Ha rossz a kedved, vagy fáradt vagy, ne rulettezzél aznap. Vezesd szorgalmasan a rulettnaplót. Figyeld milyen hangulatban voltál, amikor jött sokszor a piros, és innen már csak egy kis lépés a siker. Gondolj arra hogy ezzel a tanfolyammal éveket spóroltál meg és rengeteg fölösleges veszteséget. Ha esetleg nem megy, és újból kezdenéd a tanfolyamot, akkor 30% kedvezményt kapsz
-Köszönöm szépen mester

Tanúlság:
1. kell valamilyen piaci előny, mert különben nincs az a MM hókuszpókusz amivel konzisztensen profitos lehet az ember.
2. ha fizetünk oktatásért, lássunk hosszútávú eredményeket éles számlán, amin a mester dolgozik.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-01, 19:03   #226 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szórakoztató az itteni posztok olvasgatása
Bár jobban örülnék, ha egy kicsit "szakmaibb" hangvételű lenne a fórum...
"Beszél aki keres, hallgat aki talál" szituáció van.
Régi 2017-02-02, 05:00   #227 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.479
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
De most komolyan.
Trend: ránézek a grafikonra, ha elsőre nem egyértelmű, dobom a terméket, lapozok.

Szint: ránézek, ahol sokszor mocorog az ár, nekem az szint, ennyi.

Trendvonal: nem használom.

Én nem méricskélek semmivel. Bízom abban, hogy az eszem az eddigi sok ezer példához hasonlóan most is észreveszi a hasonló szitut.

Sokan eltévesztik sajnos. Nem a legjobb belépőket kell megtalálni, hanem egy működő rendszert. Persze kell valamiféle belépés, de arra itt a fórumon is találni tengernyi jó példát. Mindent keretrendszerbe kell foglalni, nem érdemes a setupoknál leragadni évekig, arra ott a pszichó

Önmagában egy setup semmit se ér, lehet az akármilyen "jó". Rendszer nélkül nincs is mihez viszonyítani. Pl. mi egy jó setup? Valahogy definiálni kellene. Például: esetek 62%-ában 1:1-es R/R-t megteszi az árfolyam.

De, ha valakinek a chart a fétise, én akkor a MarketGeometry-t javaslom. Nagyon jó látásmódot ad, és még indikátor sincs benne De ahhoz is kell majd egy saját, egyedi rendszer kidolgozása! Ezt sosem lehet megúszni.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-02, 08:51   #228 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Trend: ránézek a grafikonra, ha elsőre nem egyértelmű, dobom a terméket, lapozok.

"
És ezeknél milyen idősíkoknak tulajdonítasz fontosságot ?
Régi 2017-02-02, 08:57   #229 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
"Trend: ránézek a grafikonra, ha elsőre nem egyértelmű, dobom a terméket, lapozok.

"
És ezeknél milyen idősíkoknak tulajdonítasz fontosságot ?
D1, H4, H1, csak mert H1 alá én nem megyek forexen.
Régi 2017-02-02, 09:20   #230 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocs, kiegészíteném: Nincs gond a technikai elemzéssel. Ha valaki jó benne, az jó dolog, de sajnos könnyű nagyon elveszni benne évekre. És sokan emiatt nem jutnak egyről a kettőre, és észre se veszik.

Chartolni érdemes megtanulni, bár akkor már komplex szemléletmódot tartom én célszerűnek.

De biztos van, aki indikátorokkal, meg az egyszerű alakzatokkal sikeres.

És egy stratégia többi eleméről még nem is beszéltünk, ami csak rendszerben fog működni.
Régi 2017-02-02, 18:27   #231 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Nimrod a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kezdoknek en inkabb az "Oil futures" termeket ajanlom. Sajnos nem tudom a magyar megnevezését. Meg nincs tobb ev tapasztalatom de a sajatombol azt tudom mondani hogy nekem sokat jelentett egy piacra rafokuszalni. Az olai az napi 250 milliard dollaros piac szoval van hely a profitoknak.
Nimrod nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-02, 20:09   #232 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 264
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kockázatkezelés: nem szűk stopokat kell használni, hanem a tőke bizonyos százaléka legyen a tét. Sok kis pozíciót nyiss, nem egy közepest vagy nagyot a számládhoz képest. Pozícióépítés és pozícióhígítás az átlagár javításához. Diverzifikáció, ne egy devizapárban gondolkozzunk és kössünk, hanem többe, Ne csak trendirányba, hanem trend ellen is kössünk, az ár nem csak egy irányban megy folyamatosan
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-02, 22:36   #233 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nimrod eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kezdoknek en inkabb az "Oil futures" termeket ajanlom. Sajnos nem tudom a magyar megnevezését. Meg nincs tobb ev tapasztalatom de a sajatombol azt tudom mondani hogy nekem sokat jelentett egy piacra rafokuszalni. Az olai az napi 250 milliard dollaros piac szoval van hely a profitoknak.
Mi az aminek nem tudod a magyar elnevezését, a jó istenke áldjon meg.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-03, 00:17   #234 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kockázatkezelés: nem szűk stopokat kell használni, hanem a tőke bizonyos százaléka legyen a tét. Sok kis pozíciót nyiss, nem egy közepest vagy nagyot a számládhoz képest. Pozícióépítés és pozícióhígítás az átlagár javításához. Diverzifikáció, ne egy devizapárban gondolkozzunk és kössünk, hanem többe, Ne csak trendirányba, hanem trend ellen is kössünk, az ár nem csak egy irányban megy folyamatosan
Szerintem sokakat érdekelne a MM-ed
Régi 2017-03-15, 10:32   #235 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Tesztelte már közületek valaki a gyertya alakzatok megbízhatóságát?
Elvileg minél kisebb az idősík, annál inkább van értelme ezeket figyelni.
Érdekelne, hogy milyen tapasztalatokat szereztetek e témakör kapcsán.
Válaszol

Címkék
deviza, easy, egyszerű, elemzés, profit

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Technikai elemzés Desault Technikai elemzés 107 2017-06-06 17:45
elemzés segítség Norbi187 Kezdőknek 86 2013-11-12 08:53
Egyszerű technikai elemzés kezdőknek positionintrend Kezdőknek 18 2013-08-29 16:02
Technikai elemzés martin999 Kezdőknek 34 2013-04-29 15:03
Tőzsdei Befektetések a Technikai Elemzés Segítségével Mighti Tőzsdei könyvek 11 2011-04-13 20:54

A pontos idő 01:36 , a GMT +1 időzóna szerint.