Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-10-18, 21:07   #151 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 95
Hírnév szint: 3
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hasonló minták vannak, ez a szabatos fogalmazás. Nem azonosak. Amikor üzletben vagy baromira nem mindegy, hogy vmi "10-en fordul vagy 11-en".
Persze magam nem vagyok chartista.

szerintem csak hasonlosagok alapján tudsz kereskedni, kis modositásokkal ha nem akkor te hogy csinalod?
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-18, 21:40   #152 (permalink)
Szenior tag

nemecsek logója

Hely: UK
Összes hozzászólás: 133
Hírnév szint: 7
nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem teljesen erre gondoltam, ..
En sem jarok elorebb, mint Te. Demo. Es a korulmenyek is hasonloak, csaladalapitasi tervekkel megspekelve. Sok sikert kivanok
Régi 2016-10-18, 22:29   #153 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szerintem csak hasonlosagok alapján tudsz kereskedni, kis modositásokkal ha nem akkor te hogy csinalod?
Nem vagyok chartista=technikai elemző.
Persze kicsit elvontabban minden kereskedés a "vmi hasonló már történt a piacon" alapon történik.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-19, 10:03   #154 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nos, akkor megcáfolnám Zalán állítását.
Először is: konzisztens nyerő vagyok, kb 2 éve. Előtte is voltak sikerek, de kudarcok is, így azt nem nevezném konzisztensnek.
Mindezt úgy értem el, hogy 1995-ben kezdtem kereskedni, akkor még hazai részvényekkel. 2000-től 2007-ig volt egy szünet, ennek különböző okai vannak, de leginkább a fészekrakás, családalapítás. 2007-től teljes erőbedobással csinálom de az eredményeimre csak 2014 végétől vagyok büszke.

Jelenleg ott tartok, hogy a tudásom is megosztom másokkal, de nyilvános tanfolyamot nem tartok, abban nem hiszek. A fórum sem megfelelő erre a célra, de alapos szűrés után igyekszem kialakítani azt a kört magam körül, akik megfelelően elkötelezettek, van bennük szakmai alázat és nem mellesleg ők is elfogadják az én személyiségemet.
Szeretnék tovább fejlődni és a megszerzett tudásomat szűkebb körben tovább adni, mert abban hiszek, hogy csapatban gyorsabb az előrejutás.

Ha 5 évvel ez előtt lett volna egy személyes mentorom, sok pénzt spóroltam volna különböző oktatásokon való részvételen és évekkel hamarabb célba értem volna.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-19, 10:34   #155 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Először is: konzisztens nyerő vagyok, kb 2 éve. Előtte is voltak sikerek, de kudarcok is, így azt nem nevezném konzisztensnek.
Mindezt úgy értem el, hogy 1995-ben kezdtem kereskedni, akkor még hazai részvényekkel. 2000-től 2007-ig volt egy szünet, ennek különböző okai vannak, de leginkább a fészekrakás, családalapítás. 2007-től teljes erőbedobással csinálom de az eredményeimre csak 2014 végétől vagyok büszke.

Jelenleg ott tartok, hogy a tudásom is megosztom másokkal, de nyilvános tanfolyamot nem tartok, abban nem hiszek. A fórum sem megfelelő erre a célra, de alapos szűrés után igyekszem kialakítani azt a kört magam körül, akik megfelelően elkötelezettek, van bennük szakmai alázat és nem mellesleg ők is elfogadják az én személyiségemet.
Szeretnék tovább fejlődni és a megszerzett tudásomat szűkebb körben tovább adni, mert abban hiszek, hogy csapatban gyorsabb az előrejutás.

Ha 5 évvel ez előtt lett volna egy személyes mentorom, sok pénzt spóroltam volna különböző oktatásokon való részvételen és évekkel hamarabb célba értem volna.
Ment a zöld pötty.
Az elveszett időt nem szokták eléggé értékelni az emberek. Rendszerint csak akkor amikor visszatekintenek milyen utat kellett bejárniuk, hogy valamit elérjenek, vagy azzal nem szembesülnek, hogy már nincs több idejük, hogy bármit megvalósítsanak.
Régi 2016-10-19, 10:51   #156 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 367
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sokan szándékosan csalják kelepcébe a gyanútlan tanulni, fejlődni vágyókat.
Ettől kevés gusztustalanabb dolog létezik.
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-19, 10:55   #157 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.332
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:

Szia fxtrader55!

Sok mindennel egyet értek abból amit írtál viszont lenne pár kérdésem ha nem haragszol és nem veszed kötekedésnek (nem annak szánom).

Pontosan mit cáfoltál meg? - Én azt írtam, hogy az elmúlt években olyan gyorsan változik a piac, hogy azok akik éveket töltenek azzal, hogy tanulgatják, nem lesznek sikeresek. Ennek az az oka, hogy amit gyakorolnak, a stratégiának a pillérjei amire vannak építve vagyis a piac olyan gyorsan változik, hogy nem tudnak sikeresen kereskedni ha nem változtatnak, adaptálódnak gyorsan. Nem véletlen, hogy az alapkezelők régen 1-3 évre kötötték a hosszú lejáratú megbízásokat, most két hétre...

Nem azt mondtam, hogy akik hosszú ideje tanulják ezt a piacot. Te pont az a példa vagy aki nem adta fel és több mint 20 éve ezzel foglalkozol. Nagyon ritka az ilyen trader és minden elismerésem felétek!

A másik mellékvágány az oktatás. Vannak olyanok a közösségedben akik soha semmilyen könyvet nem olvastak, nem kereskedtek? Vagy voltak már itt-ott azért? Beszéltek olyan emberrel akik kereskedtek?

Sajnos az a helyzet, hogy az oktató cégek, brókerek inkább olyan emberekkel találkoznak akik nulla szinten vannak. Pont ezért gondolom azt, hogy van helye a brókercégek oktatásának mert legalább vagy helyes úton tudnak elindulni az emberek a tanulás hosszú útján, vagy látják és megtapasztalják, hogy mi a rossz és amikor hozzád hasonló emberekkel hozza össze a sors őket, tudják értékelni...

Köszönöm,
Zalán
Régi 2016-10-19, 10:58   #158 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokan szándékosan csalják kelepcébe a gyanútlan tanulni, fejlődni vágyókat.
Ettől kevés gusztustalanabb dolog létezik.
Egyetértek.
Kell egy olyan társulat, cég akik nem ÉS van elég pénzük, hogy marketingbe is lenyomják azokat a "gurukat" akiknek ez a célja. Jelen pillanatban nem nagyon van olyan cég akinek az oktatás lenne a No1 prioritása és lenne is pénze arra, hogy ezeket a megtévesztő, hazug sarlatánokat háttérbe tudják szorítani Magyarországon.
Régi 2016-10-19, 12:31   #159 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 95
Hírnév szint: 3
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia fxtrader55!

Sok mindennel egyet értek abból amit írtál viszont lenne pár kérdésem ha nem haragszol és nem veszed kötekedésnek (nem annak szánom).

Pontosan mit cáfoltál meg? - Én azt írtam, hogy az elmúlt években olyan gyorsan változik a piac, hogy azok akik éveket töltenek azzal, hogy tanulgatják, nem lesznek sikeresek. Ennek az az oka, hogy amit gyakorolnak, a stratégiának a pillérjei amire vannak építve vagyis a piac olyan gyorsan változik, hogy nem tudnak sikeresen kereskedni ha nem változtatnak, adaptálódnak gyorsan. Nem véletlen, hogy az alapkezelők régen 1-3 évre kötötték a hosszú lejáratú megbízásokat, most két hétre...

Nem azt mondtam, hogy akik hosszú ideje tanulják ezt a piacot. Te pont az a példa vagy aki nem adta fel és több mint 20 éve ezzel foglalkozol. Nagyon ritka az ilyen trader és minden elismerésem felétek!

A másik mellékvágány az oktatás. Vannak olyanok a közösségedben akik soha semmilyen könyvet nem olvastak, nem kereskedtek? Vagy voltak már itt-ott azért? Beszéltek olyan emberrel akik kereskedtek?

Sajnos az a helyzet, hogy az oktató cégek, brókerek inkább olyan emberekkel találkoznak akik nulla szinten vannak. Pont ezért gondolom azt, hogy van helye a brókercégek oktatásának mert legalább vagy helyes úton tudnak elindulni az emberek a tanulás hosszú útján, vagy látják és megtapasztalják, hogy mi a rossz és amikor hozzád hasonló emberekkel hozza össze a sors őket, tudják értékelni...

Köszönöm,
Zalán

Jól értem hogy azt mondod, hogy most már nem is tudja megtanulni ezt a szakmát csak a "nagy öregek" lehetnek képesek boldogulni a piacon?

off

Én sportoltam, sokat, nem kimondottan magas szinten, nagyjából követem a top bajnokságokat manapság. Tudom hogy nem egy a kettő. De rengetegszer hallottam már, mit miért nem lehet, mit miért ne kezdjünk el, minek miért nincs értelme a lehuzás megy mindenhol máshol is. Meg ideiologizálnak a saját véleményüket mindenfajta jól hangzó érvvel.
Én ezt a negativ személéletet is egy akadálynak, nehézségnek fogom fel amit le kell győzni. Én nem vagyok idealista, de mindenre van megoldás, csak kitartónak, okosnak kell lenni.

on
Mindenki kicsit önző, úgy én is, talán még te is, hajlamosak vagyunk arra hogy elitéljük, leértékeljük azokat akik nem azon az úton járnak amin mi.
Ezt az ember hozza magával. Ez egy nehézség amikor kevesen támogatnak ennek ellenére bizni magadban és tényleg csinalni tovább.

Meg kell hallgatni minden véleményt tisztelettel, főleg hogyha ezt olyan ember mondja aki sikereket ér el régóta a piacon.
De azzal nem tudok egyetérteni hogy most olyan gyorsan változik a piac hogy újaknak már nincs értelme ezzel foglalkozni mert úgyse tudják megtanulni.
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-19, 15:47   #160 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia fxtrader55!

Köszönöm,
Zalán
Én úgy értettem amit írtál, hogy akik évekig tanulgatják, azok nem lesznek sikeresek.

Ez az, amivel nem értek egyet (ha egyáltalán jól értettem ). Azt gondolom, hogy muszáj éveket eltölteni vele, amíg az ember sikeres lesz. Még egy személyes mentor esetén is (ami keveseknek áll rendelkezésre) szerintem nem hónapokban mérik a sikert, hanem években.
Több helyzet lehetséges:
1. Valaki évek óta küszködik (mint én annó) majd talál egy mentort, akivel 1/2-1 év alatt eljut a célba
2. Nulláról kezdi egy mentorral és így 1-2 INTENZÍV év alatt jut el a célba.

Cél az, ha konzisztensen profitot termel (ez még nem egyenlő a profizmussal, hiszen innen még bőven tovább is vezet az út).

Az alapozó tanfolyamok szerintem azoknak szólnak akik maguktól lusták megkeresni a neten rendelkezésre álló ingyenes anyagokat.

Foglalkozom én is kezdővel (nulláról) de ilyen esetben először kap az illető egy adag elméleti tananyagot (útmutatást az önálló tanuláshoz) és visszatérünk a dologra ha megtanulta és közös nyelvet beszélünk. Ez jó szűrő, mert legtöbben itt kiesnek.
Ha valakiben nincs meg az elszántság, hogy az elején odategye magát, az általában kész receptet vár, amivel holnaptól dől a pénz.
Nos, szerintem létezik kész recept (egyértelműen megfogalmazott, piaci előnyt hordozó stratégia) de ennek megértéséhez szükséges egy elméleti ismeret. Én az opciós piacon kereskedem és ott ez különösen igaz.

A piac valóban gyorsan változik, de vannak olyan igazságok amik 100 éve ugyanúgy működtek, mint ma. A hagyományos kereskedésben, különösen a forexen nagyon nehéz (ha egyáltalán lehetséges) előnyt találni. Mégis az egyszerűségénél fogva a legtöbben itt kezdik a pályafutást. Nem csoda, hogy 1000 próbálkozásból 999 kudarc lesz.
Én is itt kezdtem, a nick nevem is így lett fxtrader55, de ma már a forexet csak a számlám deviza- fedezésére használom.

Ha valaki a fx-en olyan előnyt talál amivel folyamatosan képes pénzt termelni, annak kalapot emelek és szívesen tanulok tőle. Pillanatnyilag nem ismerek ilyen személyt. Elég "furcsa", hogy opciós traderből többről is tudok aki sikeres. Nem akarok senkit lehúzni, csak a személyes tapasztalataimat osztottam meg. Ettől még lehet, hogy működik más modell is.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-19, 16:09   #161 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jól értem hogy azt mondod, hogy most már nem is tudja megtanulni ezt a szakmát csak a "nagy öregek" lehetnek képesek boldogulni a piacon?

off

Én sportoltam, sokat, nem kimondottan magas szinten, nagyjából követem a top bajnokságokat manapság. Tudom hogy nem egy a kettő. De rengetegszer hallottam már, mit miért nem lehet, mit miért ne kezdjünk el, minek miért nincs értelme a lehuzás megy mindenhol máshol is. Meg ideiologizálnak a saját véleményüket mindenfajta jól hangzó érvvel.
Én ezt a negativ személéletet is egy akadálynak, nehézségnek fogom fel amit le kell győzni. Én nem vagyok idealista, de mindenre van megoldás, csak kitartónak, okosnak kell lenni.

on
Mindenki kicsit önző, úgy én is, talán még te is, hajlamosak vagyunk arra hogy elitéljük, leértékeljük azokat akik nem azon az úton járnak amin mi.
Ezt az ember hozza magával. Ez egy nehézség amikor kevesen támogatnak ennek ellenére bizni magadban és tényleg csinalni tovább.

Meg kell hallgatni minden véleményt tisztelettel, főleg hogyha ezt olyan ember mondja aki sikereket ér el régóta a piacon.
De azzal nem tudok egyetérteni hogy most olyan gyorsan változik a piac hogy újaknak már nincs értelme ezzel foglalkozni mert úgyse tudják megtanulni.
Nem ezt mondtam
Régi 2016-10-19, 16:19   #162 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én úgy értettem amit írtál, hogy akik évekig tanulgatják, azok nem lesznek sikeresek.

Ez az, amivel nem értek egyet (ha egyáltalán jól értettem ). Azt gondolom, hogy muszáj éveket eltölteni vele, amíg az ember sikeres lesz. Még egy személyes mentor esetén is (ami keveseknek áll rendelkezésre) szerintem nem hónapokban mérik a sikert, hanem években.
Több helyzet lehetséges:
1. Valaki évek óta küszködik (mint én annó) majd talál egy mentort, akivel 1/2-1 év alatt eljut a célba
2. Nulláról kezdi egy mentorral és így 1-2 INTENZÍV év alatt jut el a célba.

Cél az, ha konzisztensen profitot termel (ez még nem egyenlő a profizmussal, hiszen innen még bőven tovább is vezet az út).

Az alapozó tanfolyamok szerintem azoknak szólnak akik maguktól lusták megkeresni a neten rendelkezésre álló ingyenes anyagokat.

Foglalkozom én is kezdővel (nulláról) de ilyen esetben először kap az illető egy adag elméleti tananyagot (útmutatást az önálló tanuláshoz) és visszatérünk a dologra ha megtanulta és közös nyelvet beszélünk. Ez jó szűrő, mert legtöbben itt kiesnek.
Ha valakiben nincs meg az elszántság, hogy az elején odategye magát, az általában kész receptet vár, amivel holnaptól dől a pénz.
Nos, szerintem létezik kész recept (egyértelműen megfogalmazott, piaci előnyt hordozó stratégia) de ennek megértéséhez szükséges egy elméleti ismeret. Én az opciós piacon kereskedem és ott ez különösen igaz.

A piac valóban gyorsan változik, de vannak olyan igazságok amik 100 éve ugyanúgy működtek, mint ma. A hagyományos kereskedésben, különösen a forexen nagyon nehéz (ha egyáltalán lehetséges) előnyt találni. Mégis az egyszerűségénél fogva a legtöbben itt kezdik a pályafutást. Nem csoda, hogy 1000 próbálkozásból 999 kudarc lesz.
Én is itt kezdtem, a nick nevem is így lett fxtrader55, de ma már a forexet csak a számlám deviza- fedezésére használom.

Ha valaki a fx-en olyan előnyt talál amivel folyamatosan képes pénzt termelni, annak kalapot emelek és szívesen tanulok tőle. Pillanatnyilag nem ismerek ilyen személyt. Elég "furcsa", hogy opciós traderből többről is tudok aki sikeres. Nem akarok senkit lehúzni, csak a személyes tapasztalataimat osztottam meg. Ettől még lehet, hogy működik más modell is.
Egyenleg csatoltam. A nagyobb visszaesések a pénzkivételek.
Ezen felül egy statisztikát is mellékeltem.

Imádom az opciót. Sajnos most életem egyik legnagyobb veszteségét fogom elkönyvelni ha SP500 nem esik 2100 vagy alá, de ez nem az opciózás hibája hanem az enyém...hülye voltam

Nincs FX-en piaci előnyöm. Max annyi, hogy a tőzsdével 11 éve foglalkozom.

Mindig tanulunk ezt vallom is és tanítom is...soha nem lesz az, hogy nah most már mindent tudok...én arról beszélek, hogy akik lassabban tanulnak, azoknál látom azt, hogy mire éles számlán kereskednek nem tudnak vagy kevés profitot tudnak csak elérni mire újra át kell képezzék magukat, szemben azokkal akik gyorsabban tanulnak, adoptálódnak mindig...

Érzem én, hogy nehez megy a tapasztalatom megfogalmazása és nem megy át Van ez így...bocsi, lehet kicsit már fáradt vagyok
Csatolt kicsinyítések
mentor-kerestetik-egyenleg.gif   mentor-kerestetik-stat.png  
Régi 2016-10-19, 22:44   #163 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.479
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ha valaki a fx-en olyan előnyt talál amivel folyamatosan képes pénzt termelni, annak kalapot emelek és szívesen tanulok tőle. Pillanatnyilag nem ismerek ilyen személyt.
Gyere be Slack-ra, citytraders.

Írj itt nekem egy emailt, és meghívlak rá
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-20, 10:16   #164 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Mate D a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
Affelől szeretnék érdeklődni, hogy milyen veszélyei lehetnek a hedgelésnek és melyik bróker céget ajánljátok? Eddig IronFX-en és Plus500-on demóztam. De olyan sok rosszat olvastam a Plus500-ról, hogy oda inkább nem is tennék.
Előre is köszi a válaszokat!
Mate D nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-20, 13:55   #165 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A veszélyek attól függgnek, hogy hogyan csinálod. Pl spread tágulás miatt elveszítheted a pénzedet.
Ha már IrontFXet említetted: oda teljesen kockázat mentesen tehetsz pénzt, ugyanis ők BIZTOSAN LENYÚLJÁK, tehát nincs kockázat.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-20, 15:28   #166 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mate D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Affelől szeretnék érdeklődni, hogy milyen veszélyei lehetnek a hedgelésnek és melyik bróker céget ajánljátok? Eddig IronFX-en és Plus500-on demóztam. De olyan sok rosszat olvastam a Plus500-ról, hogy oda inkább nem is tennék.
Előre is köszi a válaszokat!
Az IronFx-topikba nem olvastál bele? Érdemes!
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Kollega kerestetik! ttorhcs Automata kereskedés 7 2017-01-06 14:13
Befektető/tőkés kerestetik csabisza Csevegés 5 2015-02-16 15:38
Tamás Forex Mentor Tamás0076 Tőzsdei képzések 45 2015-02-16 09:12
Női Tőzsde-Mentor tanfolyam kardosi Tőzsdei képzések 21 2013-07-15 16:43
Igazi tőzsdei spekuláns kerestetik :-) Profi(t) Kezdőknek 19 2012-03-29 13:07

A pontos idő 21:42 , a GMT +1 időzóna szerint.