Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-10-23, 18:09   #1 (permalink)
Új tag

Hely: Pannónia filmstúdió
Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 3
A kockásfülű nyúl a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Forex Tester 2 eladó

Sziasztok!

Már nem kereskedem Forexen egy ideje, így gondoltam megválok a Forex Tester 2 programtól. Aki nem akar éveket tölteni egy stratégia letesztelésével annak hasznos lehet. Nekem legalábbis sok időt megspórolt. Az ár 90$ (fix). Az új Forex Tester ára most 249$.
Akit érdekel írjon privátot. (Licensz kulcs átadás/csere; e-mail cím átregisztrálsa, stb... szintén privátban)

Üdv,
KFNY
A kockásfülű nyúl nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-23, 18:58   #2 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A kockásfülű nyúl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Már nem kereskedem Forexen egy ideje, így gondoltam megválok a Forex Tester 2 programtól. Aki nem akar éveket tölteni egy stratégia letesztelésével annak hasznos lehet. Nekem legalábbis sok időt megspórolt. Az ár 90$ (fix). Az új Forex Tester ára most 249$.
Akit érdekel írjon privátot. (Licensz kulcs átadás/csere; e-mail cím átregisztrálsa, stb... szintén privátban)

Üdv,
KFNY
Azerbajdzsáni "útlevéllel" kb 60-70-ért hozzá lehet jutni a "hologrammoshoz" ...
Régi 2016-10-24, 12:07   #3 (permalink)
Új tag

Talking

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azerbajdzsáni "útlevéllel" kb 60-70-ért hozzá lehet jutni a "hologrammoshoz" ...
Hogy te miket tudsz??? Gyanús vagy te nekem... :-)
Régi 2016-12-29, 14:46   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Letöltöttem a Forex Tester 3 demóját, és hozzá eurusd ingyenes adatot, de m5 értékelhetetlenül rossz, m1 meg szót nem érdemel. Nem tud valaki olyan múltbéli adatsort, amin használható az m5? Plusz nem tudom előcsalni benne a 2-ből megszokott profit diagramot. Hol van?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 15:33   #5 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Letöltöttem a Forex Tester 3 demóját, és hozzá eurusd ingyenes adatot, de m5 értékelhetetlenül rossz, m1 meg szót nem érdemel. Nem tud valaki olyan múltbéli adatsort, amin használható az m5? Plusz nem tudom előcsalni benne a 2-ből megszokott profit diagramot. Hol van?
A tickstoryval szinte bármit le tudsz gyártani,
amit utána biztos be lehet importálni.

Én már nem testerezek vele, de első körben megpróbálnám a 2-es változatból szimplán átmásolni az adatokat a hármasba(ha azzal meg voltál elégedve)
Régi 2016-12-29, 16:29   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem, a 2-esnél sem voltam megelégedve az ingyenes adattal, úgy ..r ahogy van. M1 pálcikákból áll, m5 tiszta gap, felette már kitisztul, de nekem kimondottan m5-m1-re kellett volna. Azt nem tudod, hogy 3-ban a profit görbe hol túróba van? 2-ben az instrumentum sávban volt.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 16:55   #7 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem, a 2-esnél sem voltam megelégedve az ingyenes adattal, úgy ..r ahogy van. M1 pálcikákból áll, m5 tiszta gap, felette már kitisztul, de nekem kimondottan m5-m1-re kellett volna. Azt nem tudod, hogy 3-ban a profit görbe hol túróba van? 2-ben az instrumentum sávban volt.
nah feltettem..
szerintem máshova került... bár ez a funkció lehet volt a kettesben is:
File-->Add Profit Chart

illetve van egy statisztika panel is a Tick Chart mellett. (View-->Show panels)
Régi 2016-12-29, 17:07   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Basszus, köszi! Észre sem vettem. Annyi a baja a trialnak, hogy 1 hónapot tudsz csak egyszerre tesztelni, majd indítani kell egy új projektet. De ennyi baja legyen. Nekiálltam tegnap és januártól augusztusig lenyomtam 100 dollárból 3000 dollárig, de a profit görbét nem tudtam előszedni. Most ezzel szórakozom, hogy találomra nyomok egy évet, de eddig 2 kivétellel átlagban mindig kijött a havi 30-50%. De csak h1-en, mert m5 használhatatlan. Persze ez csak teszter, nem a valóság.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 17:13   #9 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Basszus, köszi! Észre sem vettem. Annyi a baja a trialnak, hogy 1 hónapot tudsz csak egyszerre tesztelni, majd indítani kell egy új projektet. De ennyi baja legyen. Nekiálltam tegnap és januártól augusztusig lenyomtam 100 dollárból 3000 dollárig, de a profit görbét nem tudtam előszedni. Most ezzel szórakozom, hogy találomra nyomok egy évet, de eddig 2 kivétellel átlagban mindig kijött a havi 30-50%. De csak h1-en, mert m5 használhatatlan. Persze ez csak teszter, nem a valóság.
Ha gondolod feltöltöm 8-évnyi M1-el aztán nyomkodhatod távasztalon, én meg mozizok a zsivány kettesemmel

//egyébként tényleg orosz oldalakon kell szétnézni ár ügyileg. néhol hihetetlen kedvezmények vannak rá. (65 USD-->200ig terjed a skála)
Régi 2016-12-29, 17:49   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ki lehet fogni jó áron valóban, csak kutatni kell.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 19:53   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Lepörgettem külön h1-en a júniust, 1000 egységgel. Tudom csúnya, de az enyém. D
Csatolt kicsinyítések
forex-tester-2-elado-proba.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 20:42   #12 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Lepörgettem külön h1-en a júniust, 1000 egységgel. Tudom csúnya, de az enyém. D
Próbáld ezzel:
https://dropfile.to/5C0QhMV

EURUSD M1 2016 szeptember.
Előtte törölni kell a gyárit ami benne van.
Majd import neki, next,next
Régi 2016-12-29, 22:20   #13 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Na megszívatott, egy hetet lenyomtam, erre véletlen lenyomom a stop gombot és nem engedi folytatni a projektet..goto begin..
Mindegy lenyomtam, elég nehéz a szeptember, m5-ben. 1 pipre tettem a spreadet, mivel a bokernél 0.1-0.3 között van és így hozzáadtam a jutalékot. Tudom, a slippage miatt akár bukta is lehet, ja. Ezért csak teszt a teszt.
Az októbert novembert pls zavard le te
Csatolt kicsinyítések
forex-tester-2-elado-proba.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 22:48   #14 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Na megszívatott, egy hetet lenyomtam, erre véletlen lenyomom a stop gombot és nem engedi folytatni a projektet..goto begin..
Mindegy lenyomtam, elég nehéz a szeptember, m5-ben. 1 pipre tettem a spreadet, mivel a bokernél 0.1-0.3 között van és így hozzáadtam a jutalékot. Tudom, a slippage miatt akár bukta is lehet, ja. Ezért csak teszt a teszt.
Az októbert novembert pls zavard le te
Annyira azért ne bízd el magad!
2-3 év teszt nem teszt, egy stratégia az csak egy stratégia.
Itt van pl ez.....
több mint **1 millió pip** 8 év alatt...... de mégse tetszik.
Simán lehet a Tiedben is egy veszteséges év, ami bekövetkezhet akár most is újra. Újévkor amúgy is szeretnek beújítani, hogy a tavalyi egész éves adatokon frissen tesztelt jól szárnyaló robotok letérdeljenek.

//**ez csak süket duma** (maradjunk 74ezernél-egyebek)
Csatolt kicsinyítések
forex-tester-2-elado-1million_pips.jpg  
Régi 2016-12-30, 08:18   #15 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Annyira azért ne bízd el magad!
2-3 év teszt nem teszt, egy stratégia az csak egy stratégia.
Itt van pl ez.....
több mint **1 millió pip** 8 év alatt...... de mégse tetszik.
Simán lehet a Tiedben is egy veszteséges év, ami bekövetkezhet akár most is újra. Újévkor amúgy is szeretnek beújítani, hogy a tavalyi egész éves adatokon frissen tesztelt jól szárnyaló robotok letérdeljenek.

//**ez csak süket duma** (maradjunk 74ezernél-egyebek)
A vicc az, hogy nem is használtam az egy stratégiát, hanem csak átadtam magam a piac mozgásának és amilyen ötlet épp bevillant, jónak tűnt azt kötöttem. Egyszer trendvonalat, másnap pinbart. Magyarul még egyszer nem is tudnám ugyanezt megcsinálni, lehet jobbat lehet rosszabbat de pont ugyanezt nem. Vagyis nem az egy minden körülmények között pontosan definiálható jelre kötök az egy stratégámmal, amit itt sokan várnak, aki arra vágyik, az keresse 100 éves koráig, nekem nem ér annyit a pénz , és ha így marad egy havi 10-20% minimum azzal én elégedett leszek. Nem kell tökéletes "egy(copyright , all rights reserved)" stratégia, azt meghagyom azoknak, akik képesek beáldozni a teljes életüket a grál keresésre.

Jól indult a szeptember, 4 nap alatt összejött 40%, de véletlenül megnyomtam a stop project gombot és a majom nem engedte folytatni, utána meg már dühből elkomolytalankodtam a nyitásokat, sokszor ütöttem az egyértelmű esést felfelé. Ezt a jutalékot nem tudtam beállítani, hogy levonja külön, ezért úgy oldottam meg, hogy beállítottam egy 10 pontos(1 pip) streadet, valamint amikor nyertem egy nagyot, mondjuk az 1000 dolláron 200 dollárt, akkor párszor eljátszom, hogy visszaengedem nullába, vagy kitörlöm, így azt betudom akár több száz trade jutalékának és némi slippage miatti minusznak. De eleve elkomolytalankodtam, mert fix lottal kötöttem mindig. A perces adatot a metából nyerted ki? Vagy van komplett adatsorod évekre ilyen jó minőségben?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 08:26   #16 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:

A perces adatot a metából nyerted ki? Vagy van komplett adatsorod évekre ilyen jó minőségben?
van.
dukascopys tickekből generáltam újra.
Régi 2016-12-30, 15:42   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Na, idénre ennyi, bőben elég volt a 2016(is).

induló összeg: 1000

időtáv: 1 hónap, valamikor tavaly nyár fele

össz trade:119, fix. 0.5 lottal, ami kb. 450 pénz

spread: 1pip, amúgy a brokeremnél 0,1-0,3 pip

direkt visszaengedett, a jutalék miatt, kb. 600 pénz, a commission 450 pénz

stop mindig stabilan

Lehet szétszedni. Gyenge?

!BUÉK!
Csatolt kicsinyítések
forex-tester-2-elado-proba.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 17:36   #18 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Na, idénre ennyi, bőben elég volt a 2016(is).

induló összeg: 1000

időtáv: 1 hónap, valamikor tavaly nyár fele

össz trade:119, fix. 0.5 lottal, ami kb. 450 pénz

spread: 1pip, amúgy a brokeremnél 0,1-0,3 pip

direkt visszaengedett, a jutalék miatt, kb. 600 pénz, a commission 450 pénz

stop mindig stabilan

Lehet szétszedni. Gyenge?

!BUÉK!
Felesleges direkt visszaengedned.... vonj le a végén többet.
A legnagyobb kérdés, hogy mennyire van a fejedben az euro esik story...
Ha tudat alatt is azt keresed, akkor szart sem ér amit csinálsz,
Kis macerával lehetne csinálni csak dátum ügyileg fals, de egyébként egyébként valós adatsort.
Azzal lenne az igazi, persze ha nem te csinálod.
Illetve vedd bele a képletbe az éles számlás "pszicho maszlagot" is.
Régi 2016-12-30, 18:08   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mondjuk akkora hülye nem vagyok, hogy 1-2 órás folyamatos nyomogatás előtt megnézzem a tavalyi x hónapot naposon,hogy aztán jól átb.sszam magam. Annak mi értelme lenne? Persze, irtam, hogy teszt, annyi is ér, de azért kezdőbb koromban örültem volna ha a számlanullázás helyett le tudtam volna akár csak egy havi pluszos görbét gyártani, nemhogy sorozatba szinte mindet. A pszihé meg egyértelmű, azon bukna el úgyis. De megnéztem 60 long volt a 110-ből, tehát nem törekedtem annyira az esésre . Sőt, volt egy 15-ös long sorozat is. Őszinte leszek én már azt se tudom két hónappal ezelőtt hogyan mozgott.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 18:55   #20 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

okay, én csak segíteni akarok, hogy ne fuss vele lesre.
ha lesz egy kis időm, gyártok 1 trú-féket.
Régi 2016-12-30, 19:17   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Megmondom, hogyan lehet ezzel a teszterrel lesre futni:

Én úgy nyomom, hogy space-el nyomogatom az m5-ön, gyorsan, és ha látom értelmét, kötöm. Napi 5-10 kötés, ez így király, de ugyanezt élőben, ülsz előtte egész nap, várod a jó alkalmat...várod...nem jön, pedig már 4 órája ülsz, ez nem teszter, amit lepörgetsz perc alatt. És így jön a hibázás, belemagyarázol valamit, mert van rá időd, a hülyeség elönti az elmét, és ami teszterbe ott se lenne, az tuti ott lesz több óra bámulás után. És bekötöd, mert vár a franc tovább, és buksz. Erre még nem találtam megoldást. Illetve egyet: bármi mást csinálni folyamatosan, amíg nincs jó alkalom a belépésre. Ez se könnyű, mert akkor meg könnyen elveszted a figyelmed.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 20:52   #22 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

csak a fanjaimnak +1 very last bonus: ez megszorongatott, 50% körüli drawból cibáltam vissza.. 2014 dereka körül:

(arra még nem jöttem rá, hogy a profit görbét hogy lehet resetelni..)

1000 dolláros kombájn, vagy 1000 dolláros kombiné? Nagyon nem mindegy!!
Csatolt kicsinyítések
forex-tester-2-elado-prpba.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 20:56   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

jav.: 2015 március volt
  Válaszol idézettel
Régi 2017-02-15, 09:51   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
brytatum a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Tud valaki segíteni, hogy Forex Testerrel mik a tapasztalatai? Ha van egy expertem, amit tesztelni akarok vele, mennyire hatékony, jobban megéri mint az MT4 backtestere?

bry
brytatum nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-15, 15:51   #25 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Expertet sajnos nem teszteltem vele.
Régi 2017-02-16, 12:43   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

És a kézzel kereskedést jól tudta szimulálni a program, esetleg olyat csináltál, hogy az éles kötéseidet utólag letesztelted, hogy milyen eredményt ad a Tester?

Köszi előre is a segítséget!
Régi 2017-02-16, 12:50   #27 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Töltsd le a trial-t a honlapjáról, ingyen kipróbálhatod.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-02-17, 07:39   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

En szemely szerint eveket sporoltam meg vele. A kezi koteseket tokeletesen le tudja szimulalni. Nem olcso de megeri, mert az ido penz.
Régi 2017-02-27, 13:00   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszi szépen, ki is próbáltam. Nagyon hajaz a MetaTrader-re a dizájn

A kézi kereskedés része tetszik, de az automatizált része az kicsit nehézkes és nem ad szerintem sokkal többet, mint az MT4.
Válaszol

Címkék
Forex Tester

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Eladó FOREX Robotok Csillag88 Automata kereskedés 7 2014-01-02 10:36
Eladó szignálok, ingyenes demo szolgáltatással Jerga Technikai elemzés 1 2011-11-04 17:06
Eladó Tőzsde domain nevek zsolti Csevegés 2 2011-09-12 22:20

A pontos idő 12:16 , a GMT +1 időzóna szerint.