Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-06, 08:35   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
VikThor1029 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Internetes pénztárcák közötti pénz mozgatása (Neteller/Skrill)

Sziasztok!

Nem rég belevágtam a tőzsdézésbe,azon belül is a bináris opciózásba.
Eddig neteller számlát használtam,hogy befizessek az adott brókerhez. Most viszont brókert szeretnék váltani. Viszont a netellerről nem tudok befizetni az új brókerhez,csak a skrill-t fogadja el.
A kérdésem az lenne hogyan tudnék pénzt utalni a netellerről skrill-re? Skrill-en még soha nem volt pénzem,nem fizettem be,ezért gondolom,hogy elsőre nem sikerült a befizetés netelleren keresztül. Mert van ilyen opció hogy skrill számla feltöltése,és ott mikor kiválasztottam a netellert,valamint az összeget,kiírta hogy próbáljam újra. Másodszorra se működött.
Ki tud erre megoldást?
VikThor1029 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-06, 10:57   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

"Internetes pénztárcák" A bináris opciókat egyébként nem sokan ajánlják.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-12-06, 14:36   #3 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Fizess ki/be bankkártyával. Skrillnél nem csak a befizetésnél, a kifizetésnél is lehet gondod, és az sosem fog megoldódni, mert NINCS ügyfélszolgálatuk. Én IronFXen keresztül szereztem vissza a Skrillnél beragadt pénzemet! Fél éves hercehurca után végül feladtam, hogy visszautalják a pénzem a skrillesek, amit végül Irontól megkaptam, a CHFes balhé UTÁN. Tehát a csaló-sikkasztó-csődbement IronFX megbízhatóbb partnernek bizonyult, mint a Skrill.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-09, 10:47   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 8
efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fizess ki/be bankkártyával. Skrillnél nem csak a befizetésnél, a kifizetésnél is lehet gondod, és az sosem fog megoldódni, mert NINCS ügyfélszolgálatuk. Én IronFXen keresztül szereztem vissza a Skrillnél beragadt pénzemet! Fél éves hercehurca után végül feladtam, hogy visszautalják a pénzem a skrillesek, amit végül Irontól megkaptam, a CHFes balhé UTÁN. Tehát a csaló-sikkasztó-csődbement IronFX megbízhatóbb partnernek bizonyult, mint a Skrill.
az kicsit erős hogy nincs ügyfélszolgálat (skrill) ...csak beszélni kell angolul. Most egy órája beszéltem velük úgy hogy visszahívtak.. teljesen normálisan intézik a dolgokat.
efraim nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-12, 12:02   #5 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Lehet, hogy most már van, 2 évvel ezelőtt nem volt használható ügyfélszolgálatuk.

Angol tudással nincs gondom, pár éve több levélváltás is volt közöttünk, de jellemzően nem válaszoltak, vagy ha mégis igen, akkor olyan lerázó szövegeket adtak, amiből látszott, hogy az adott ügyfélszolgálatos azt sem tudja mit lehetne tenni. Csak mutogattak másokra. Kb, mintha az utcáról felvettek volna pár hajléktalant ügyfélszolgáltat helyett, vagy esetleg rákötöttek a levelezőrendszerükre egy bullshit generátort.
Legalább fél évig próbáltam megolddatni a problémát, de nem jártam sikerrel.

Itt van róla pár írásom:
Moneybookers/Skrill
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Bináris opciók - Könnyű internetes pénzkeresés vagy becsapás? tomidebrecen Csevegés 9 2017-09-23 21:59
Neteller/Skrill TradeMark5 Kezdőknek 13 2016-01-01 08:36
Internetes vállalkozás, vagy haszonálat meglévő ügyfélkőrrel jtigyi További befektetési formák 0 2014-05-13 10:50
Pénz Kérdés alkonya Kezdőknek 4 2012-08-12 13:06
Pénz garancia??! Zsolti84 Kezdőknek 1 2011-08-22 08:43

A pontos idő 04:25 , a GMT +1 időzóna szerint.