Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-29, 09:43   #51 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
XM_Promóció eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EURGBP
0.8528 buy
SL: 0.8488
TP: 0.8573

NEM szignál, NE kösd be!!!
Jól látom, hogy a mai 79.58 USD az feltőkésítés?
Régi 2016-12-29, 10:30   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

A számlanullázás után történt meg a feltöltés, de mintha már az is elúszott volna.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-12-29, 13:12   #53 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.057
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A számlanullázás után történt meg a feltöltés, de mintha már az is elúszott volna.
Alighanem ennek a topicnak is vége, mint az évnek BUÉK mindenkinek!!!
...szerencsére a 11.-én nyitott ujabb számlám még pipeg
Csatolt kicsinyítések
kereskedeseim-bekoetoett-live-szamlaval-dec_pipek.jpg  
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 13:35   #54 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Alighanem ennek a topicnak is vége, mint az évnek BUÉK mindenkinek!!!
...szerencsére a 11.-én nyitott ujabb számlám még pipeg
No de XMpromóció topicban nyereséges xstation számlát mutatni! Amúgy gratulálok, mint a géppuska nyomod a tradeket. BUÉK
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 17:55   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Az elmúlt másfél hónapban elővettem én is egy régen elfeledett éles számlám, és elég jól sikerült. Igaz, csak hanyagul, néha kezeltem telefonról amikor épp eszembe jutott. /ámbár megfontoltan kereskedve/
Egy hibája van az egésznek.. hogy IRON

Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 18:13   #56 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az elmúlt másfél hónapban elővettem én is egy régen elfeledett éles számlám, és elég jól sikerült. Igaz, csak hanyagul, néha kezeltem telefonról amikor épp eszembe jutott. /ámbár megfontoltan kereskedve/

Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Egy nagyon picit vissza kellene buknod belőle,
utána pedig megpróbálni ezt:

http://csalad.mandiner.hu/cikk/20161..._bekeltetesben

és utána nyomatni nekem egy kis sikerdíjat
Régi 2016-12-29, 18:44   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy nagyon picit vissza kellene buknod belőle,
utána pedig megpróbálni ezt:

http://csalad.mandiner.hu/cikk/20161..._bekeltetesben

és utána nyomatni nekem egy kis sikerdíjat
hehe, cool.

Itt az alap 500 dodó, 500 bónusz, szal csak 3000 a zseton. Az pedig milla alatti jelenleg - de nem hiszem, hogy az iron foglalkozna egy handabanda járási békéltetőtestület határozatával
..de legyen, elintézed, 200e a tied belőle
Régi 2016-12-29, 22:02   #58 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
hehe, cool.

Itt az alap 500 dodó, 500 bónusz, szal csak 3000 a zseton. Az pedig milla alatti jelenleg - de nem hiszem, hogy az iron foglalkozna egy handabanda járási békéltetőtestület határozatával
..de legyen, elintézed, 200e a tied belőle
Szia! Egy tipp. Probaltad mar az osszeget athedgelni egy masik brokernel vezetett eles szamlara?
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 22:08   #59 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia! Egy tipp. Probaltad mar az osszeget athedgelni egy masik brokernel vezetett eles szamlara?
Ha tudod az irányt, akkor semmi értelme, mert kereshethetsz pénzt bohóckodás nélkül is.
Ha nem, akkor viszont fordítva is elsülhet....az pedig dupla cumi....
Régi 2016-12-30, 00:16   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha tudod az irányt, akkor semmi értelme, mert kereshethetsz pénzt bohóckodás nélkül is.
Ha nem, akkor viszont fordítva is elsülhet....az pedig dupla cumi....
Ott a pont!
Most kb mindig eltaláltam az irányt, minuszos zárás is csak azért látszik mert az aranyra ráhagytam, és grideltem, mert tudtam, hogy ezvlesz a mozgás.
(Igazából ezek a pozik is megcsinálták a mozgást, csak nem figyeltemcrá és mire ránéztem már visszajött, TP-vel meg nem szarakodtam)
De nagyképűség nélkül mondom, minden pozim úgy teljesített ahogy terveztem, csak nem mindig zártam jókor mert félvállról vettem a chart figyelését.
Régi 2016-12-30, 09:00   #61 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ennyi erővel egy demó számlát is hedgelhetne, azt se fizetnék ki, mint ezt az éleset.
Régi 2016-12-30, 11:33   #62 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

@kockassegu
@ginew

Őszintén szólva nem tudom, mi értelme van egy komoly kiutalási kockázattal terhelt számlán kereskedni, különösképp, hogy ezáltal a kimutatott nyereség után 2016 évre kb 100 ezer forint adófizetési kötelezettség keletkezik (az induló depozitra vetítve kb -80% DD). Mindazonáltal szeretnék segíteni. Az általam felvetett hedge technika nyilván nem szent gral, de azért öncélú bohóckodásnak sem nevezném. A kiinduló helyzet ugyanis az, hogy két alternatíva van. A károsult vagy passzívan vár és bizakodik abban, hogy a cég valamikor a távoli jövőben fizetni fog (ha addig nem viszik csődbe, vagy a bíróság nem dönt másképp) vagy aktívan megpróbál tenni valamit a kintlévősége csökkentéséért. Ginew track recordjából nekem az jött le, hogy van nyereséges stratégiája, mely a piaccal szemben felvállalt kockázat árán ért el nyereséget. A hedge technika az ő esetében nem jelentene mást, mint hogy a stratégiája szerint egy új, baráti brokernél lép a jövőben pozícióba, míg ezzel egyidejűleg az ironos számlán lefedezi azt, azaz ugyan azon az árszinten ugyan akkora ellentétes pozíciót vesz fel. Ez esetben, ha nyer, a profit ugyan nem valós, hisz az az ironos követelés terhére keletkezik, de fontos előnye, hogy a baráti brókertől kiutalhatóvá válik. A látszólagos kockázat az, hogy ha az ügylet veszteséges, akkor a kockázatos brókernél vezetett számla egyenleg nő. De ha jól belegondolunk ez valójában virtuális kockázat, hisz, 1, elvben pozitív várható értékű stratégiát kötünk, 2, másrészt, ha ugyanezt (a stratégiánk szerint szignal alapján bekötött) ügyletet a piaccal szemben veszítjük el, akkor azonnal elbuktuk, így viszont szó szerint van esélyünk a következő tradeben visszanyerni, hisz csak egyik zsebünkből próbáljuk meg a pénzt a másikba tenni. (a piac felé az ügylet tőkesemleges) A konstrukció közvetlen költsége az egyik lábra fizetett spread és roll over, de ez bizton kevesebb, mint a Ginew által feldobott 20% sikerdíj :-), közvetett költsége pedig az az idő, amíg a margin és a trader a hedge miatt le van kötve.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 12:01   #63 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
@kockassegu
@ginew

Őszintén szólva nem tudom, mi értelme van egy komoly kiutalási kockázattal terhelt számlán kereskedni, különösképp, hogy ezáltal a kimutatott nyereség után 2016 évre kb 100 ezer forint adófizetési kötelezettség keletkezik (az induló depozitra vetítve kb -80% DD). Mindazonáltal szeretnék segíteni. Az általam felvetett hedge technika nyilván nem szent gral, de azért öncélú bohóckodásnak sem nevezném. A kiinduló helyzet ugyanis az, hogy két alternatíva van. A károsult vagy passzívan vár és bizakodik abban, hogy a cég valamikor a távoli jövőben fizetni fog (ha addig nem viszik csődbe, vagy a bíróság nem dönt másképp) vagy aktívan megpróbál tenni valamit a kintlévősége csökkentéséért. Ginew track recordjából nekem az jött le, hogy van nyereséges stratégiája, mely a piaccal szemben felvállalt kockázat árán ért el nyereséget. A hedge technika az ő esetében nem jelentene mást, mint hogy a stratégiája szerint egy új, baráti brokernél lép a jövőben pozícióba, míg ezzel egyidejűleg az ironos számlán lefedezi azt, azaz ugyan azon az árszinten ugyan akkora ellentétes pozíciót vesz fel. Ez esetben, ha nyer, a profit ugyan nem valós, hisz az az ironos követelés terhére keletkezik, de fontos előnye, hogy a baráti brókertől kiutalhatóvá válik. A látszólagos kockázat az, hogy ha az ügylet veszteséges, akkor a kockázatos brókernél vezetett számla egyenleg nő. De ha jól belegondolunk ez valójában virtuális kockázat, hisz, 1, elvben pozitív várható értékű stratégiát kötünk, 2, másrészt, ha ugyanezt (a stratégiánk szerint szignal alapján bekötött) ügyletet a piaccal szemben veszítjük el, akkor azonnal elbuktuk, így viszont szó szerint van esélyünk a következő tradeben visszanyerni, hisz csak egyik zsebünkből próbáljuk meg a pénzt a másikba tenni. (a piac felé az ügylet tőkesemleges) A konstrukció közvetlen költsége az egyik lábra fizetett spread és roll over, de ez bizton kevesebb, mint a Ginew által feldobott 20% sikerdíj :-), közvetett költsége pedig az az idő, amíg a margin és a trader a hedge miatt le van kötve.
Feladom.
Nyertél
Ha lesz beragadt pénzed, akkor te legalább tudni fogod hogy kell csinálni.
Mások remélem elgondolkodtak rajta.
Régi 2016-12-30, 14:09   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
@kockassegu
@ginew

Na ezt majd elolvasom józanul is, mert a felénél már mosódik a kép..
Csak a lényeges, tömény válasz:
1. Értelme? Móka, hátha fizetnek 1x, és másolom a kötéseket normális számlára.
2. Adózás? Leszarom.
Régi 2017-01-02, 10:38   #65 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Eddig tartott? https://www.mql5.com/en/signals/251360
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-08, 14:24   #66 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Gratulálok, ezt jól megugrasztottad!
Régi 2017-01-08, 14:47   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No de XMpromóció topicban nyereséges xstation számlát mutatni! Amúgy gratulálok, mint a géppuska nyomod a tradeket. BUÉK
Köszike Amúgy, nem nagyon nyomom, lényegében előre beadott megbízásokat rakok be / a csíkjaimra, szintekre az általam meghatározott csatornában/ kis pippekel, eddig jól műxik.
Igy néz ki a pénteki zárás pipben, pííízben 700% felett vagyok
Csatolt kicsinyítések
kereskedeseim-bekoetoett-live-szamlaval-7_1_17_pips.jpg  
Válaszol

Címkék
kereskedések, LIVE számla, promóció, signal, szignál

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Befektetés a 5Gulden kezelt számlával! fearline További befektetési formák 53 2016-07-18 16:52
Tőzsdekiral-Budacash-LIVE ! tozsdekiraly-budacash-live! Tőzsdejátékok 13 2012-12-12 15:13

A pontos idő 00:54 , a GMT +1 időzóna szerint.