Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-20, 13:42   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 1
XM_Promóció a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Kereskedéseim bekötött LIVE számlával

Sziasztok!

Nem fogok köntörfalazni, ezt a témát azért hoztam létre, és tartom életbe, mert jutalékot kapok az aláírásomban található linken keresztüli regisztrációkból.

Most, hogy megismertétek a célom elmondom mi is lesz ebben a témában:
100%-ban minőségi tartalmat fogok nyújtani! Nem lesznek haszontalan beírások azzal a céllal, hogy többször jelenjek meg
LIVE számlás kereskedéseim fogom leírni a következő képen:
- Beszállás
- Irány
- SL
- TP

LIVE számlám itt találod: https://www.mql5.com/en/signals/251360
Régi 2016-12-20, 14:04   #2 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

USDJPY
118.14 Long
SL: 117.74
TP: 118.59
Régi 2016-12-20, 14:10   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

USDCAD
1.3415 Long
SL: 1.3373
TP: 1.3458
Régi 2016-12-20, 14:21   #4 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
XM_Promóció eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
100%-ban minőségi tartalmat fogok nyújtani! ...
Sok sikert!
Meg magas találati arányt!
Régi 2016-12-20, 14:32   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Mennyi jutalékot fogsz kapni a brókertől, ha én regelek alád? Amúgy ez egyszeri jutalék vagy folyamatosan kapsz jutalékot, attól függően, hogy én hány lotot kereskedem?
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-20, 14:42   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sok sikert!
Meg magas találati arányt!
Minőségi tartalom alatt azt értem, hogy konkrétan azt osztom meg amiről ez a téma szól (kereskedéseim). Nem fogom teleszórni a különböző témákat olyan bejegyzéssel ami nem oda illenek csak azért, hogy a láblécemben található linkem a lehető legtöbbször jelenjen meg.

Hitelesség végett nyitottam egy éles számlát 50USD-vel, amire kaptam bónuszt, így mostani induló egyenlegem 130USD
Ezt folyamatosan riportolom, így bárki követheti, hogy a pozícióim hogy teljesítenek.

Pár hónap múlva reális képet fognak a téma olvasói látni arról, hogy a pozícióim mennyire sikeresek.
Régi 2016-12-20, 14:47   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mennyi jutalékot fogsz kapni a brókertől, ha én regelek alád? Amúgy ez egyszeri jutalék vagy folyamatosan kapsz jutalékot, attól függően, hogy én hány lotot kereskedem?
Csak akkor kapok jutalékot, hogy-ha az általam hozott kattintásból regisztrálás származik, majd feltölti egyenlegét és elkezd kereskedni.
Ezt követően Lotonként 10USD-t kapok.

Első hallásra nem tűnik soknak, de már pár éve csinálom és azt mondom megéri kiépíteni egy nagyobb hálózatot.

Privátba elküldöm, hogy mennyit utaltam idáig ki, illetve egy linket, amin keresztül tudsz regisztrálni az affiliate programba
Régi 2016-12-20, 14:51   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Csak akkor kapok jutalékot, hogy-ha az általam hozott kattintásból regisztrálás származik, majd feltölti egyenlegét és elkezd kereskedni.
Ezt követően Lotonként 10USD-t kapok.

Első hallásra nem tűnik soknak, de már pár éve csinálom és azt mondom megéri kiépíteni egy nagyobb hálózatot.

Privátba elküldöm, hogy mennyit utaltam idáig ki, illetve egy linket, amin keresztül tudsz regisztrálni az affiliate programba
Ha jól számolom az ügyfélnek az dupla brókerköltség+áfa
Régi 2016-12-20, 14:56   #9 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha jól számolom az ügyfélnek az dupla brókerköltség+áfa
Úgy ahogy mondod. Nem a legolcsóbb bróker, ezért is van a nagyobb számlám egy másik brókercégnél, csak tőlük nem kapok jutalékot, így nem őket reklámozom.
Régi 2016-12-20, 14:56   #10 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem fogom teleszórni a különböző témákat olyan bejegyzéssel ami nem oda illenek csak azért, hogy a láblécemben található linkem a lehető legtöbbször jelenjen meg.
Én csupa jót kívántam. Majd figyeld, hogy mit kapsz a többiektől!

A kommentjeim száma pedig nem azért magas, mert mindenhez hozzászólok, hanem mert már olyan rég itt vagyok.
Régi 2016-12-20, 14:59   #11 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Amúgy már volt ilyen topic csak behalt: Napi Signal
Gondolom te vagy az újra XMan. Jó lenne, ha előre lenne legalább 500 tradeből álló sorozat, hogy tisztában legyünk a főbb statisztikai adatokkal és hogy egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkoznunk. Tudsz mutatni valami eredményt az elmúlt évekről, hogy lássuk van-e értelme nézni a szignáljaid? Nekem furcsa, hogy jutalékokból akarsz haszonra tenni és nem önmagában kereskedésből. Vagy tőkét akarsz növelni ezzel a jutalékos hálózat építéssel, mert csak pár tízezer ft-os tőkével rendelkezel? A privátot megkaptam, elolvastam.
Régi 2016-12-20, 15:01   #12 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én csupa jót kívántam. Majd figyeld, hogy mit kapsz a többiektől!

A kommentjeim száma pedig nem azért magas, mert mindenhez hozzászólok, hanem mert már olyan rég itt vagyok.
Köszönöm jókívánságod!

Tisztába vagyok vele, hogy Te minőségi hozzászólásokat teszel, régebben sűrűn találkoztam írásaiddal, és egy rossz szót nem tudok mondani rád.

Sajnos másokkal nem ez a helyzet. Tudom milyen hozzászólásokat fogok kapni, de Én nem fogok rájuk reagálni, lehet el se fogom olvasni őket. Nekem nem az a célom, hogy buta emberekkel a hülyeségen vitatkozzak.
Régi 2016-12-20, 15:04   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Engem leginkább a folyamat pszichója izgat.
Mielőtt belevágtál, elgondolkoztál azon, hogy ha nem jól sül el, akkor mekkora negatív teljesítménynél hagyod abba?
(DD százalékos mínusz a számlára vetítve, vagy vmi százalékos találati arányféleség)
Régi 2016-12-20, 15:07   #14 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Amúgy már volt ilyen topic csak behalt: Napi Signal
Gondolom te vagy az újra XMan. Jó lenne, ha előre lenne legalább 500 tradeből álló sorozat, hogy tisztában legyünk a főbb statisztikai adatokkal és hogy egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkoznunk. Tudsz mutatni valami eredményt az elmúlt évekről, hogy lássuk van-e értelme nézni a szignáljaid? Nekem furcsa, hogy jutalékokból akarsz haszonra tenni és nem önmagában kereskedésből. Vagy tőkét akarsz növelni ezzel a jutalékos hálózat építéssel, mert csak pár tízezer ft-os tőkével rendelkezel? A privátot megkaptam, elolvastam.
Vagyonokat nem lehet keresni belőle, de kis mellékesként jól szuperál
Régi 2016-12-20, 15:10   #15 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Engem leginkább a folyamat pszichója izgat.
Mielőtt belevágtál, elgondolkoztál azon, hogy ha nem jól sül el, akkor mekkora negatív teljesítménynél hagyod abba?
(DD százalékos mínusz a számlára vetítve, vagy vmi százalékos találati arányféleség)
Mivel kicsi a LIVE számla, ezért nem érdekel, ha elégetem a számlám, ha nagyon ellenem játszik a piac. De akkor se leszek vesztes, mivel saját linkem alatt kereskedem, így 5Lot kereskedés felett már nem lehetek veszteséges.
Régi 2016-12-20, 15:23   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Vagyonokat nem lehet keresni belőle, de kis mellékesként jól szuperál
Aha tehát nincs kötéslista és te vagy XMan, mivel ezekre a kérdésekre nem reagáltál. Az a "baj", hogy így nem fognak komolyan venni. Sok jövőt és értelmet nem látok ebbe a topicba, de sok sikert ahhoz, hogy talán valamikor legyen valami kézzel fogható eredmény felmutatva.
Régi 2016-12-20, 15:35   #17 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Aha tehát nincs kötéslista és te vagy XMan, mivel ezekre a kérdésekre nem reagáltál. Az a "baj", hogy így nem fognak komolyan venni. Sok jövőt és értelmet nem látok ebbe a topicba, de sok sikert ahhoz, hogy talán valamikor legyen valami kézzel fogható eredmény felmutatva.
Nem baj ha ő XMAN.
Én örülnék neki.
Megspórolnánk az ebben az esetben garantáltan felesleges rendszerteljesítményes kérdezősködést. (én nem fogom ezt elővenni).
Illetve lehetne nyomatni egyből a fordítottját
Régi 2016-12-20, 15:44   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Illetve lehetne nyomatni egyből a fordítottját
Én már nyomom, Cad már nullába
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-20, 15:53   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem baj ha ő XMAN.
Attól függ honnan nézzük. A régi topikjában február 6-án volt az első bejegyzése. Az utolsó március 17-én. 1 másfél hónap. Nem túl sok. Ezért is írtam, hogy nagy jövőt nem jósolok ennek a topicnak. Ha csak a hiszékenyek nem tartják életbe.
Régi 2016-12-20, 17:13   #20 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Negatívan álltok hozzá. Inkább kötögesse valaki és nézzük vissza az eredményeket.
2 kötésből nem lehet véleményt alkotni. Eddig 2 kötése van, lássuk a következő 20-at!

Sok sikert XM_Promóció a kereskedéshez!
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-20, 17:21   #21 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Negatívan álltok hozzá. Inkább kötögesse valaki és nézzük vissza az eredményeket.
2 kötésből nem lehet véleményt alkotni. Eddig 2 kötése van, lássuk a következő 20-at!

Sok sikert XM_Promóció a kereskedéshez!
Tudni kellene hozzá több szabályt.
Pl ha a nem teljesült USD/CAD-ot (nálam nem akadt be) ha már a belépő átment a STOP szinten is, akkor ki kell e venni vagy sem??
Régi 2016-12-20, 17:26   #22 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Beköt-posztol-vár.
Nem ez a szabály?
A fenti 2 kereskedés nem a poszt előtt lett bekötve? Én úgy értelmeztem, hogy ezek bekötött pozíciók és nem pending orderek.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-20, 17:30   #23 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Beköt-posztol-vár.
Nem ez a szabály?
A fenti 2 kereskedés nem a poszt előtt lett bekötve? Én úgy értelmeztem, hogy ezek bekötött pozíciók és nem pending orderek.
Nekem ez még nem egyértelmű, de ha ez a szabály, akkor posztoljon gyorsan.
(nem azért mert másolni szeretném)

updated-->visszaszívva:
megtaláltam a historyjában.
Régi 2016-12-20, 19:39   #24 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egy atyai jó tanács

Figyeld, hogy a bróker tényleg odaadja a jutit a kattintások után! Lehet, csinálsz neki reklámot, ő meg sunyi módon nem rakja be alád az illetőt, jutalékot, te pedig nem tudsz minden kattintást ellenőrizni. Ha nincs linked sehol, akkor nem szóltam De egy saját excelt érdemes vezetni akkor is

Egyébként sok sikert és sikeres trédeket
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-21, 07:27   #25 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

USDCAD
1.3359 sell
SL: 1.3402
TP: 1.3317
Régi 2016-12-21, 07:54   #26 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
USDCAD
1.3359 sell
Na, ezt most viszont nem kötöm egyik irányba se
Régi 2016-12-21, 07:58   #27 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás RR

hello,

bátor dolog így élőben postolgatni a trédjeidet.

Egy javaslatom azért lenne: probáld ugy csinálni, hogy az RR nagyobb legyen mint a vesztes trédjeid aránya a nyertesekhez képest. Mivel eddig 5 tréded volt és mind bukó ezért a következőnél olyan trédet indíts ami legalább 1:6 RR-el kecsegtet. És ha lehet ne a targetet vidd messzire hanem a stopot közelre. Igazán target nem is annyira fontos, mert gondolom ugyis ráépítenél ha az irányodba menne. Persze valami azért legyen, de az a valami legalább valamin alapuljon.

Azért mert csak 50$ még nem kell kidobni az ablakon.

peace!

Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-21, 08:51   #28 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Megfejtettem mire lépett be.
Absolute nyerő a setupja, csak rosszul értelmezitek a kontexust.
Mindössze a karácsonyi pénzetekre hajt

a többi mellékes...

X A M T S I R H C
Régi 2016-12-21, 09:51   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sejtem mire nyit, de most pont peches időszak van arra a gondolatra, már napok óta. Lehet jobban járna, ha januárig kivár.
Régi 2016-12-21, 09:52   #30 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
probáld ugy csinálni, hogy az RR nagyobb legyen mint a vesztes trédjeid aránya a nyertesekhez képest. Mivel eddig 5 tréded volt és mind bukó ezért a következőnél olyan trédet indíts ami legalább 1:6 RR-el kecsegtet.
Ezt én is nézegettem, csak nem akartam véleményezni.
100% minőségi tartalom volt beígérve. Csak nem tudni, hogy pontosan mikor kötötte be és miért, miért ilyen paraméterekkel.
Az is lehet, hogy ez a SL/TP beállítás hosszú idő gyakorlatában már bizonyított. Ha csökkenti a SL-t, méginkább romolhat a találati arány.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-21, 10:06   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Te is azt ígérted. Ott van alul, 100%. Vagy az mire vonatkozik?
Régi 2016-12-21, 11:04   #32 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te is azt ígérted. Ott van alul, 100%. Vagy az mire vonatkozik?
Soha nem ígértem ilyesmit.
Volt itt egy demo verseny. Akkor, ezzel párhuzamosan nyomtam 100% találati arány mellett 100% hozamot. Utána poénból felhasználtam ezt a 100%-t a fórumon elburjánzó marketing-háborúban…
moneymentor
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-21, 11:48   #33 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Vajon miért vannak itt sokkal többen a nem százasok?
és ettől a kérdéstől el is jutottam oda, hogy lehet a 2008-as válságot a Lipót bezárásának tovább gyűrüződése okozta ??
Régi 2016-12-21, 12:04   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sejtem mire nyit
Mire nyit? Mert van amikor a semmibe és van amikor pont támaszon akar shorotolni és ellenálláson longolni. Nem csoda, hogy jönnek a vesztők ilyen rossz belépőkkel. Azt mondjuk nem értem, hogy jano utolsó képe, hogy nyílt be. XM Prod. mai short szignáljában van ráció, mert USD/CAD-en egy napos ellenálláshoz ért az ár. De ha nem a napost nézzük, hanem m15-öt, akkor megint m15-ös támasz szinteknél nyitott shortot, ami elég fura. Hiszen nem történt áttörés. Ezek nagyon rossz belépések. Ha szerencséje van, akkor a napos támaszokba megakad az ár és elindul lefele, azelőtt mielőtt kiüti a stopját m15-ön. Viszont hetesen megint inkább longos. Havi charton a 2009-es csúcsról pattant meg nem 2016 márciusában. Úgyhogy a belépések logikáját továbbra sem értem. Jó lenne ha felvilágosítanál, ha te érted.

Régi 2016-12-21, 12:29   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kérdezd meg tőle, ha publikus akkor megosztja. Mindenesetre ha a piac úgy mozogna mint a tankönyvekben a támasz ellenállások, akkor Gatsby partikra járnánk mindannyian. Ahol odaírtad a "napos szint" feliratot, ott is van egy szint, amit a piac lazán átszökellt. Lehet neked az nem egy valid szint, de nekem az, és lehet Warrenéknek is az volt. Lehet promotion nem is nézte a napos szinteket, hanem teljesen más ötlet mentén tippelt. A mai cad-ra valszeg érzelemből nyomott shortot, mert tegnap is szépen esett, de én mindét irányba kihagytam, több okból is. Legalábbis az általa jelzett sl és tp-vel.
Régi 2016-12-21, 13:04   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ahol odaírtad a "napos szint" feliratot, ott is van egy szint, amit a piac lazán átszökellt.
Nem túl meglepő, hiszen a második csúcs már lejjebb van és a piac üzen, hogy ott nem kéne longolni. Amúgy nem érdekel, hogy mire nyit. Csak írtad, hogy sejted ezért kérdeztem meg. De majd talán komolyabban elemezgetem, ha majd ez a görbe elkezd felfelé szárnyalni: https://www.mql5.com/en/signals/251360
Régi 2016-12-21, 15:10   #37 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Komolyan ennyi trédből levonhatunk bármit is?

MM, pozimenedzselés benne sincs a rendszerben.

Lehet, ez a srác tud trédelni, de ez így zsákutca. Szemetet a söpredéknek

De szemlátomást igaza van, mert erre van igény, szóval igaza van. És még egyszer, nem azért írom, mert bukó trade volt néhány, meg se néztem. Ezen semmi se múlhat. Lehet akár 15 vesztője is, ettől még simán kereshet többet bármelyikünknél!

Én az elején félreértettelek, bocs, azt hittem, rendszert mutattok be. És minimál komment is lesz.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-21, 16:25   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
USDCAD
1.3359 sell
A mai stop loss 20 perce aktiválodott.
Régi 2016-12-21, 16:28   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Komolyan ennyi trédből levonhatunk bármit is?
Nem lehet levonni semmit se. De pont ez a baj. Hónapok mire lesz valami trade halmazunk, amiből következtetéseket tudunk levonni. 9 trade-je már volt, de nem írta be ide a szignált.
Régi 2016-12-21, 18:12   #40 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

NZDJPY
81.27 buy
SL: 80.82
TP: 81.67

NEM szignál, NE kösd be!
Régi 2016-12-22, 08:46   #41 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

AUDJPY
84.94 sell
SL: 85.37
TP: 84.52

NEM szignál, NE kösd be, inkább regisztrálj az aláírásban található oldalon a 30USD-s live számláért!
Régi 2016-12-22, 10:49   #42 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
AUDJPY
84.94 sell
SL: 85.37
TP: 84.52

NEM szignál, NE kösd be, inkább regisztrálj az aláírásban található oldalon a 30USD-s live számláért!
Héjj ikszemmen, nem tartasz tőle, hogy egy fikarcnyi új ügyfél sem lesz, de cserébe a meglévőidet is befagyasztják a félresikerült karácsonyi promód miatt?
Talán most még behúzhatod a stoppot...
Régi 2016-12-22, 11:35   #43 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Héjj ikszemmen, nem tartasz tőle, hogy egy fikarcnyi új ügyfél sem lesz, de cserébe a meglévőidet is befagyasztják a félresikerült karácsonyi promód miatt?
Talán most még behúzhatod a stoppot...
Nem tartok tőle, mert teljesen szabályosan csinálom
Régi 2016-12-22, 12:00   #44 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

AUDJPY (hosszú távra tervezett kereskedés)
84.69 sell
SL: 86.21
TP: 82.21

NEM szignál, NE kösd be!!!
Regisztrálj az aláírásban található linken keresztül. Sikeres hitelesítés után garantáltan 30USD-a LIVE számlát kapsz + 100% feltöltési bónusz!
Nézd meg a referenciaszámlám: Befizetés 50USD, Saját tőke:130USD
https://www.mql5.com/en/signals/251360
Régi 2016-12-22, 16:26   #45 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

GBPUSD
1.2296 sell
SL: 1.2339
TP: 1.2254

Régi 2016-12-23, 11:02   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egy csomó szignált nem írtál be. 26 traded volt már.
Régi 2016-12-23, 13:46   #47 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egy csomó szignált nem írtál be. 26 traded volt már.
Ha beírom az a baj, ha nem írom az a baj.

Amúgy úgy van ahogy mondod, nem mindig írom be a szignálokat, viszont a számlám publikus, aki kíváncsi a kereskedéseimre az bátran megnézheti itt:
https://www.mql5.com/en/signals/251360

ui.: Ha beregisztrálsz, akkor az aktuális nyitott pozícióim is látni fogod
Régi 2016-12-23, 20:09   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ui.: Ha beregisztrálsz, akkor az aktuális nyitott pozícióim is látni fogod
Nem regisztrálok ezért. De legalább már felfelé száguld a görbe. Gratulálok hozzá. Maradjon is így.
Régi 2016-12-24, 07:09   #49 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem regisztrálok ezért. De legalább már felfelé száguld a görbe. Gratulálok hozzá. Maradjon is így.
Köszönöm. Reményeim szerint így marad. 8-)

Békés Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Régi 2016-12-27, 13:02   #50 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

EURGBP
0.8528 buy
SL: 0.8488
TP: 0.8573

Címkék
kereskedések, LIVE számla, promóció, signal, szignál

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Befektetés a 5Gulden kezelt számlával! fearline További befektetési formák 53 2016-07-18 16:52
Tőzsdekiral-Budacash-LIVE ! tozsdekiraly-budacash-live! Tőzsdejátékok 13 2012-12-12 15:13

A pontos idő 23:41 , a GMT +1 időzóna szerint.