Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-03-25, 01:02   #101 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Jarjar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ülj le fiam egyes..., ez így nem fog menni.
Javasolnék előtte privátban egy kérdező tanfolyamot Gyuritól
Kezdőként nem értem hogy mi a gond a kérdésemmel, ezért 1000 kis medve (bocs). Amennyiben linkelsz egy leírást arról hogy mit és hogy szabad/illik kérdezni azt örömmel fogadom! (ezt nem piszkálódásnak szántam, teljesen komolyan gondolom) Szeretnék okulni a nagyoktól, úgy látszik részemről hiányzik a közös nyelv...
Nem gondoltam volna hogy a forex világa ennyire titokzatos és zárkózott.

C@maro
Legyen majd bármi is a neve, hatásos az eddig látottak alapján. Gratula hozzá!
Jarjar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-25, 11:29   #102 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jarjar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kezdőként nem értem hogy mi a gond a kérdésemmel, ezért 1000 kis medve (bocs). Amennyiben linkelsz egy leírást arról hogy mit és hogy szabad/illik kérdezni azt örömmel fogadom! (ezt nem piszkálódásnak szántam, teljesen komolyan gondolom) Szeretnék okulni a nagyoktól, úgy látszik részemről hiányzik a közös nyelv...
Nem gondoltam volna hogy a forex világa ennyire titokzatos és zárkózott.

C@maro
Legyen majd bármi is a neve, hatásos az eddig látottak alapján. Gratula hozzá!
JajjmárJajjmárdzsárdzsár,
több mint másfél éve csatlakoztál, de mindegy, nem ez a lényeg:
-nincsen írott etikett,

de ha olvasgatsz itt mindenfele sokat....és még többet, akkor látni fogod hogy statisztikailag az ilyen és az ezzel 100%ban kompatibilis kérdésre a releváns válaszok aránya konvergál a nullához.

Ne várd hogy bárki is beírja neked a megfelelő stratégia vagy indikátorkombót, a tuti receptet. Nem azért mert ne létezhetne ilyen,
de ad

1: nincs két egyforma ember, nehezen passzolnak a kockázatkezelések, vérmérsékletek. Ezt hadd ne fejtsem ki bővebben, már jópáran megtették.

2: ha könnyen megszerezhető, letölthető, elsajátítható stb...akkor mire megtanulod, tesztelgeted, bízni fogsz benne és végül számodra komolyabb tőkét is alátolsz....nos pont addigra fog lehervadni.....

Viszont van jó hír: ez a fórum egy aranybánya.
Kérdezned sem kell, csak olvasni, olvasni.
Ignorálva a hülyeséget + gyakorolni, gyakorolni még vagy 4-5-6-..10 évig és ki fog alakulni, ha más nem, legalább annyi, hogy miképpen kell eredményesen kérdezni.
Régi 2017-03-25, 11:36   #103 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 4
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Még nem neveztem el a stratégiám
Akkor tartsunk egy névadót Az én javaslatom lenne:
Koenigsegg Agera RSR

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ülj le fiam egyes..., ez így nem fog menni.
Javasolnék előtte privátban egy kérdező tanfolyamot Gyuritól
Gyurinak könnyű mert nyilván Soros GYURI bá mozgatja a háttérben a szálakat. Véletlen? Aligha!
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-25, 13:25   #104 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Jarjar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

kockasseggu

Értem, köszi a választ. Olvasgatok majd

OFF téma (mert a kérdezés mikéntje/stílusa megint felmerült a válaszodban)

kb 2,5 éve csatlakoztam, ennyi idő alatt ez az 5. azaz az ötödik hsz-em összesen, ebből 3 ebben a topicban, a maradék 2 meg az xm-nél (5. oldal), ahol az xm egyik munkatársánál érdeklődtem számlanyitás ügyben. Nem kenyerem az "hátulról" meg "oldalról" való kérdezgetés, ha valamit tudni szeretnék akkor arra konkrétan, célirányosan rákérdezek. Nem tetszésemet is kifejezem ha úgy adódik, mint olvashatod abban a 2 hsz-ban az xm topicban. (ott nem szóltak meg a stílusért...)
A való életben is jobban kedvelem és többre tartom azokat az ismerőseimet akik egyszerűen de konkrétan kérdeznek ha tudják hogy mit szeretnének. A másik véglet megmosolyogtató, amikor már sejtem hogy mi lesz a kérdés, vagy mire vonatkozóan, de még kérdések terén a "tapogatózó" köröket futjuk...

Nem vagyunk egyformák és ez így van rendjén. Milyen lenne már hogy a saját idegeimre mennék
Ezzel a kis kitérővel kizárólag a saját kérdezési stílusomat/szokásomat szerettem volna leírni! Senkit nem szeretnék megbántani sem ezzel sem az esetleges jövőbeni kérdéseimmel, illetve verbális csatába sem bocsátkozni!

ON

Olvasva a válaszaid így utólag értem hogy miért csacsiság amit kérdeztem, köszönet érte!
Tulajdonképpen magam sem tudom hogy milyen választ vártam, mert ha le is írja kb a 90%-a lehet számomra mongolul hangzott volna
Jarjar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-25, 13:46   #105 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.328
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jarjar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kockasseggu

Értem, köszi a választ. Olvasgatok majd

OFF téma (mert a kérdezés mikéntje/stílusa megint felmerült a válaszodban)

kb 2,5 éve csatlakoztam, ennyi idő alatt ez az 5. azaz az ötödik hsz-em összesen, ebből 3 ebben a topicban, a maradék 2 meg az xm-nél (5. oldal), ahol az xm egyik munkatársánál érdeklődtem számlanyitás ügyben. Nem kenyerem az "hátulról" meg "oldalról" való kérdezgetés, ha valamit tudni szeretnék akkor arra konkrétan, célirányosan rákérdezek. Nem tetszésemet is kifejezem ha úgy adódik, mint olvashatod abban a 2 hsz-ban az xm topicban. (ott nem szóltak meg a stílusért...)
A való életben is jobban kedvelem és többre tartom azokat az ismerőseimet akik egyszerűen de konkrétan kérdeznek ha tudják hogy mit szeretnének. A másik véglet megmosolyogtató, amikor már sejtem hogy mi lesz a kérdés, vagy mire vonatkozóan, de még kérdések terén a "tapogatózó" köröket futjuk...

Nem vagyunk egyformák és ez így van rendjén. Milyen lenne már hogy a saját idegeimre mennék
Ezzel a kis kitérővel kizárólag a saját kérdezési stílusomat/szokásomat szerettem volna leírni! Senkit nem szeretnék megbántani sem ezzel sem az esetleges jövőbeni kérdéseimmel, illetve verbális csatába sem bocsátkozni!

ON

Olvasva a válaszaid így utólag értem hogy miért csacsiság amit kérdeztem, köszönet érte!
Tulajdonképpen magam sem tudom hogy milyen választ vártam, mert ha le is írja kb a 90%-a lehet számomra mongolul hangzott volna
Látod most mitől kíméltelek meg!

''Nem gondoltam volna hogy a forex világa ennyire titokzatos és zárkózott.''

Akkor nyílik meg igazán, ha lehet valakit fikázni és becsmérelni.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-25, 16:34   #106 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.328
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor tartsunk egy névadót Az én javaslatom lenne:
Koenigsegg Agera RSR

jó masina
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-12, 15:18   #107 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 5
Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Eszter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ahogy látom itt is kitört a tavaszi szünet

pedig hát nem lett volna rossz móka, 10 dollárból megnézni mit lehet kihozni 1 hónap, 3 hónap, vagy akár 1 év után.....
mondjuk az elején utalmas a 10 dollárból 15-t csinálni mert nem éri meg.
ezért lett volna jobb 1000 dollárral indítani.....)
az is pici pénz még....viszont más, ha 1000 dollárból van 2000, mintha 10 dollárból 20
Eszter nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:10 , a GMT +1 időzóna szerint.