Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-03-07, 17:30   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 1
Gyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Valóban működik?

Sziasztok!

Egy olyan kérdés fogalmazódik meg bennem ami lehet a saját hibámból is lehetséges eljutni ide,hogy a FOREX-el valóban lehet e pénzt keresni?
Szóval az egész másfél éve kezdődött nálam de nem forex-el hanem Bináris Opcióknál.Sokkal könyebbnek tünt mint a FOREX mert nem kellet tudnom mi az a margin szint,tőkáttétel,take profit,skalp és még sorolhatnám.Egyszerűbnek tünt hogy fel vagy le,igen ám de ugye szinte lehetetlen tudni hogy az árfolyam merre is indul el,ha még aztán az idő is ellenem dolgozik az már ott végképp lehetetlen.Opciós kereskedést 1 évig folytattam persze demóba,talán ha 10$ buktam a legelején.
Szóval itt ráfogtam arra hogy az idő szorít így mindenképp a FOREX-et kellene megtanulnom,fél éve kezdtem el belebonyolódni ebbe a témába és igaz van időm,de sajnos arra jöttem rá hogy lehetetlen megjósolni merre megy az árfolyam.
Rengetek technikai elemzést és indikátort kipróbáltam,a végén már EA robotokat is kipróbáltam holott ugye alap hogy ezeket kerüljük.
Persze nem baj demó számla ugye,de sajnos kezdek kiábrándulni ebből.
Valóban van működő képes indikátor ami képes kicsit is megjósolni hogy az árfolyam merre is indul majd el.Lehet technikai elemzéseket végezni? Ki az itt a fórumon aki ebből él,vagy mellékkeresetként juttatáshoz jut ebből? Kezdem azt hinni hogy ez az egész csak a brókercégeknek éri meg.Mi átlagos emberek mögött nem áll semmilyen intézmény,nagyvállalat és egy prifikból álló csapat aki a segítségünkre lenne...
Persze lehet én vagyok hülye de rengetek fórumon fent vagyok vagy voltam,minden ötletet alaposan áttanulmányoztam és demóba lefuttattam de semmi.
Szóval akinek megy valamennyire ez az egész,az tudna segíteni nekem? Elvégre lehet hogy az alap amire építkeztem hibás volt és talán ezért nem megy nekem ez már fél éve,már ami a FOREX-et érinti.
A válaszokat előre is köszönöm mindenkitől!
Gyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 18:01   #2 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Viszont ami kimaradt a fenti sorok közül az pedig nem más mint a naivítás.
FOREX-nek hála végre nem vagyok naív ember és megtanultam gondolkodni is.
Például bírom mikor 20$ meg 60$ FOREX robotokat hírdetnek amikkel több ezer dollárt keresnek,elvileg
Hirdetések
Régi 2017-03-07, 19:55   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 104
vortex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Gyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Persze lehet én vagyok hülye de rengetek fórumon fent vagyok vagy voltam,minden ötletet alaposan áttanulmányoztam és demóba lefuttattam de semmi.
Szóval akinek megy valamennyire ez az egész,az tudna segíteni nekem? Elvégre lehet hogy az alap amire építkeztem hibás volt és talán ezért nem megy nekem ez már fél éve,már ami a FOREX-et érinti.
1: Turelem kell
2: Indikatorokat kerulj, az egyettlen egy ami maradjon az market profile.
3: Idozites.

Akkor most egy kerdes tolem.

Ezek a binaris opciok hogyan mennek? Ugy ertem hogy barmikor vehetek en callt vagy putot es barmikor lezarhatom napkozben is vagy akkor meg kell tartanom a nap vegeig?
vortex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 20:02   #4 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
...Ki az itt a fórumon aki ebből él,vagy mellékkeresetként juttatáshoz jut ebből? Kezdem azt hinni hogy ez az egész csak a brókercégeknek éri meg...
Ki kicsoda a fórumon? A miheztartás végett...
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 20:32   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már volt értelme megcsinálni.
Régi 2017-03-07, 20:38   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
vortex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor most egy kerdes tolem.

Ezek a binaris opciok hogyan mennek? Ugy ertem hogy barmikor vehetek en callt vagy putot es barmikor lezarhatom napkozben is vagy akkor meg kell tartanom a nap vegeig?
Nekem van egy BO számlám, de nem beszélnék róla, mert a bináris agyúak azt mondanák, reklámozni akarom. Tehát itt a magam ügyét be is fejeztem. (Tehát befejeztem!)

Tök általánosságban a kérdésedre: ahol én vagyok, ott 1 perctől akár 1 napig lehet nyitni és amilyen idő lejáraton nyitsz, annak lejáratakor nyersz vagy buksz. Előtte lezárni nem lehet, de láttam már olyan helyet, ahol előtte is le lehet zárni, ekkor viszont a nyerő x%-át kapod. De ha rákeresel cégekre, leírnak minden szabályt.

Egyébként kezdőknek, és még haladóknak is akik azt hiszik haladnak, felejtős. Még nem tudok 100%-os véleményt mondani, majd ha kiutalom az első adagot eldől, mi merre hány méter...
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 20:56   #7 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 591
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Egy olyan kérdés fogalmazódik meg bennem ami lehet a saját hibámból is lehetséges eljutni ide,hogy a FOREX-el valóban lehet e pénzt keresni?
Szóval az egész másfél éve kezdődött nálam de nem forex-el hanem Bináris Opcióknál.Sokkal könyebbnek tünt mint a FOREX mert nem kellet tudnom mi az a margin szint,tőkáttétel,take profit,skalp és még sorolhatnám.Egyszerűbnek tünt hogy fel vagy le,igen ám de ugye szinte lehetetlen tudni hogy az árfolyam merre is indul el,ha még aztán az idő is ellenem dolgozik az már ott végképp lehetetlen.Opciós kereskedést 1 évig folytattam persze demóba,talán ha 10$ buktam a legelején.
Szóval itt ráfogtam arra hogy az idő szorít így mindenképp a FOREX-et kellene megtanulnom,fél éve kezdtem el belebonyolódni ebbe a témába és igaz van időm,de sajnos arra jöttem rá hogy lehetetlen megjósolni merre megy az árfolyam.
Rengetek technikai elemzést és indikátort kipróbáltam,a végén már EA robotokat is kipróbáltam holott ugye alap hogy ezeket kerüljük.
Persze nem baj demó számla ugye,de sajnos kezdek kiábrándulni ebből.
Valóban van működő képes indikátor ami képes kicsit is megjósolni hogy az árfolyam merre is indul majd el.Lehet technikai elemzéseket végezni? Ki az itt a fórumon aki ebből él,vagy mellékkeresetként juttatáshoz jut ebből? Kezdem azt hinni hogy ez az egész csak a brókercégeknek éri meg.Mi átlagos emberek mögött nem áll semmilyen intézmény,nagyvállalat és egy prifikból álló csapat aki a segítségünkre lenne...
Nehéz helyzetben vagy, mert ugye itt a legtöbb tag ugyanezekre a kérdésekre keresi a választ.
Sokan már részben megtalálták, sokan még nem.
Az igazság az hogy a kérdéseidre a válaszokat nem itt fogod megkapni, hanem az élettől, a tapasztalataidból, a piactól.

Ha hiszel abban hogy ebből nem lehet pénzt keresni, igazad lesz.
Ha elhiszed azt hogy ebből nagyon sokat is lehet keresni, akkor is igazad lesz.
Arra vigyázz hogy ne hagyd magad irányítani!

Én biztos hogy kezdőnek az opciók bármely fajtáját is messze kerülendőnek mondanám.
Az opció egy kitűnő termék, igazán meg van a helye bizonyos országokban, bizonyos célközönségnek, bizonyos tőkenagyság mellett.

Ha kis pénzzel akarsz belelátni e szakmába, akkor itt Európában az egyik legideálisabb termék az biztosan a forex.

Annyit javasolnék, mielőtt végleg elvesznél az indikátorok/robotok/bármilyenmásjövőtmegmondó dologba, hogy ha ugyanazt csinálod, mint mindenki más aki elbukja mindenét, akkor te is ugyanoda fogsz jutni az évek alatt.

Csak annyi tudást szedj össze, ami nem több és nem is kevesebb annál, mint amennyi ahhoz elegendő, hogy elkezd kidolgozni magadnak egy olyan kereskedési rendszert, ami számodra megfelelőnek tűnik.
Menet közben vagy rájössz minden szükséges dologra, vagy abba fogod hagyni.
Ez az élet rendje ebben a műfajban.
Ne akarj másokat lemásolni, ne keresd a megoldást itt a fórumon.
(egyébként ha mindent itt végig olvasnál, akkor te is rájönnél hogy valójában minden le van már írva, valamely hozzászólásban a múltban)
Tback elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 21:48   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Most éppen Írország készül betiltani a CFD/FX kiskereskedelmet. Hamarosan jön az FCA hideg zuhany.
Egész Európa becsukja/becsukta a boltot.
Talán a tőzsdén kellene törni a fejeket a bukmékerek helyett.
(Meg egymás baszogatása helyett&#128522
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 21:55   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 104
vortex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most éppen Írország készül betiltani a CFD/FX kiskereskedelmet. Hamarosan jön az FCA hideg zuhany.
Egész Európa becsukja/becsukta a boltot.
Talán a tőzsdén kellene törni a fejeket a bukmékerek helyett.
(Meg egymás baszogatása helyett&#128522
Vegre van lehetoseg az embernek penzt keresni erre letiltja az allam.
Miert?
vortex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-07, 23:02   #10 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sajnos sokan bűnösök abban, hogy az OTC-ből kupleráj lett. A tőzsde nyitva áll.
Régi 2017-03-07, 23:47   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Attól mert bukméker, még lehet jó, ha fizet. Lásd a nőt, aki az elnök választáson x milliárdot nyert a tétjével. Az FCA az UK, és biztos vagyok benne, hogy már a nagyok is tervezgetnek, és ha kell mozdulnak. Lásd2: bankok új székhelyet keresnek. A világ változik. UK-n kívül is van élet, lehetőség.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 00:17   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ennyiben igazad van, a rendes fogadóirodák is fizetnek.
De pénz/tőkepiaccal keverve az a kupleráj. Pl tippmix oktatásokat nem szerveznek😊
Régi 2017-03-08, 06:46   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.372
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért ne temessük előre a dolgokat.

Angolok nem fogják egykönnyen betiltani, mert nem is akarják Lassan az EU sem kardoskodik felettük, úgyhogy végképp saját utakon járhatnak.

FCA egyelőre komoly felügyelet.

MTF-ek es tozsdek viszont tuti maradnak CFD-kel ezeken is lehet kereskedni.
David Chateau elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 07:15   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem szerveznek tipp oktatásokat, mivel senkinek sem érdeke, ahogyan kaszinó , sörfőző, dohányszárító, kiskapu kereső oktatásokat sem. Remélem átment az irónia. Önmagában nekem FCA nem mond semmit. Különben is itt pláne fontos a rugalmasság, a begyepesedett ragaszkodás meg elég káros. Ha menni kell menni kell, ennyi.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 07:21   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért ne temessük előre a dolgokat.

Angolok nem fogják egykönnyen betiltani, mert nem is akarják Lassan az EU sem kardoskodik felettük, úgyhogy végképp saját utakon járhatnak.

FCA egyelőre komoly felügyelet.

MTF-ek es tozsdek viszont tuti maradnak CFD-kel ezeken is lehet kereskedni.
Ez igaz, csak itt a minimum kötésmennyiség a hozzátartozó pontértékkel nagyobb, mint az OTC brókernél. Így a „kis számlások” nagyobb kockázatot vállalnak vagy mennek.
És egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy az MTF esetében a megbízhatóság, ill. a jogi garancia nagyobb lenne arra nézve, hogy kifizetnek, bár ezt az MTF rendszert annyira nem ismerem.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 10:23   #16 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy az MTF esetében a megbízhatóság, ill. a jogi garancia nagyobb lenne arra nézve, hogy kifizetnek, bár ezt az MTF rendszert annyira nem ismerem.
Sehol sem tökéletes minden, de azért nem kell aggódni az MTF-ek miatt
Régi 2017-03-08, 10:25   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez igaz, csak itt a minimum kötésmennyiség a hozzátartozó pontértékkel nagyobb, mint az OTC brókernél. Így a „kis számlások” nagyobb kockázatot vállalnak vagy mennek.
Az AMPFUTURES-nél például vannak mikrodevizák, miniindexek. Sokszor kisebb margin kell 1 lothoz, mint egy 1:100-as tőkeáttételű forexes cégnél
Régi 2017-03-08, 10:53   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
vortex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vegre van lehetoseg az embernek penzt keresni erre letiltja az allam.
Miert?
Téged ez ne zavarjon. A 10 dolláros tőkéddel kereskedni, amúgy sincs értelme. Javaslom inkább az PTC-ket. http://ptcmunka.com/ Ezzel nyugodtan tudsz keresni 10 dolcsikat.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 11:29   #19 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!
Bináris opciókkal nem foglalkoztam soha, de sokan mondják, hogy átverés. A bináris opciókat nem ajánlom. A tőzsde/forex-el szemben 3 nagy "fegyverünk" van. 1. pszichológia 2. kockázatkezelés 3. megfelelő tőke nagyság. Ha mind a 3 rendben van, akkor a kérdésedre a válasz igen.
Amit nem tudunk, hogy az árfolyam merre fog menni. De általában azért nagyjából be lehet lőni(trendek,hullámelmélet..stb). Egyébként megjegyzem, hogy az árfolyam mozgásának meghatározáshoz ne használj túl sok indikátort. Az indikátorokat,árfolyamalakzatokat már nagyon nem kell komolyan venni. 10 évvel ezelőtt az árfolyamalakzatok is jobban működtek. Azok az idők már elmúltak. A szem és a tapasztalat a legjobb indikátor. Amit én használok a technikai elemzésből, az csak a trendek és a hullámelmélet. Többre nincs szükség. A 3 "fegyverünk" közül gondolom a pszicho és a kockázatkezelés egyértelmű. Pszicho kell, hogy nyugodt tudj maradni egy vesztő sorozatnál ill. azért, hogy a nyerő kereskedést ne zárd le túl hamar. Kockázatkezelés is fontos. Hiszen nem célszerű 1 kereskedésen kockáztatni a tőke 50%-át. A tőke nagysága is rendkívül fontos. Sokan sajnos ennek nem tudnak megfelelni, mert nincs elég tőkéjük és nem mindegy, hogy a megélhetéshez neked havi 30-40R hozamot kell csinálnod vagy 3-4R-t. Ez óriási különbség. És ez a tőke nagyságának ereje. Havi 3-4 R-t keresni a tőzsdén sokkal könnyebb keresni, mint 30-40R. Gondolom ez egyértelmű.
Ha van 50-100 ezer dollárod, akkor 1 R lehet 500,1000 dollár. Havi 3-4 R-es eredménnyel ez 2000-4000 dollár, amiből megélhetsz. Ráadásul úgy, hogy napos grafikonon is elég kereskedni. Ez azt jelenti, hogy naponta kb. 30 percet kell nagyjából foglalkoznod a kereskedéssel. Napos grafikonon a napközbeni hírek 90%-a nem lesznek rád hatással a stoptávolság miatt + a bróker is nehezebb tud szívatni. A nagy tőke, nagy fegyver. Persze, ha van 100 ezer dollárod, akkor inkább menj rendes tőzsdére és hagyd a forex brókereket. Ami nehézség viszont a nagy tőkével és az 500,1000 dolláros kockázatokkal, hogy ehhez a szinthez fel kell nőni. Egy kezdő nem mer bekötni 1000 dolláros kereskedést egy pozin, mert túlságosan nagy az érzelmi nyomás. Fokozatosan kell növelni a kockázati szintet 10,50,100,200 dollárra..stb, hogy hozzászokj. A kockázat növelésének ütemét a személyiséged és az eredményeid határozza meg, ami mindenkinél egyedi.
Régi 2017-03-08, 12:35   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
pelyvi 17 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

amit nem tudunk,hogy az ár merre fog menni- hez esetleg besegit egy kis tanulmány,ami az én elmélkedéseim,tapasztalataim esszenciája. Grátisz hozzáférheto a pely-way.hu oldalon.
pelyvi 17 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 12:50   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
pelyvi 17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
amit nem tudunk,hogy az ár merre fog menni- hez esetleg besegit egy kis tanulmány,ami az én elmélkedéseim,tapasztalataim esszenciája. Grátisz hozzáférheto a pely-way.hu oldalon.
Valóban működik?Ez a topic címe..
Mutasd meg a számlaegyenleged,vagy az eredményeket.Ha te sem tudod használni az elméleted,más hogy fogja?Vagy tudod?Akkor lássuk!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-08, 14:00   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
pelyvi 17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kicsit hasonlít a módszered market geometry-re. Azért pár videó nem ártana, hogy könnyebben meglehessen érteni. Én mondjuk nem foglalkozom ilyenekkel, mert nem látom benne azt az előnyt, amit a sima trendelemzés,hullámelmélettel szemben adhatna. De ettől még lehet jó.

https://www.youtube.com/watch?v=t-UnuzTusKk&t
Régi 2017-03-08, 15:28   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Üdv mindenkinek!

Köszönöm szépen a válaszokat,tetszik az is hogy ki milyen elméletek alapján boldogul és ezt így nekem leírja.
Szóval mindenképp a napos grafikonokat ajánljátok,1 órás túl kockázatos ezek szerint?
A bináris opcióra vissza térve,kerüljétek! Alapból nincs tőkáttétel ami nehezíti a dolgot,ha mondjuk 5$ poziciót nyitsz akkor álltalában 4$ nyersz ha nem találod el akkor meg 5$ veszítesz.Tehát mindenképp a bróker előnyben van.A másik hátránya hogy inkább a perces távlatokat preferálják,az órásakra vagy naposakra alig fizet.
A másik gond még az hogy az idő ellened dolgozik.
FOREX-nél tegyük fel azt mondod hogy itt trendforduló lesz és az árfolyam megfordul,igen de ez nem mindig pont akkor történik meg,mehet még az ellentétes irányba is az árfolyam de ha mindenképp elindul akkor nyertél.
Bináris opciónál meg még lehet el sem indult a másik irányba az árfolyam de az idő már le is zárja a poziciódat.FOREX-nél mindegy mikor indul el arra amerre megjósoltad,bináris opciónál nem mert ha kifutsz az idődből márpedig ki fogsz akkor ott vége a dololgnak.
Onnantól kezdve mindegy hogy elindul e arra amerre jól jósoltad,sajnos előtte az idő zárta a poziciódat és vesztettél annyit amennyit feltettél.
Szóval ez miatt szívtam sokszor,a másik meg hogy nem igen lehet zárni közbe a poziciód,csak néhány brókernél lehet előtte lezárni a poziciót,de azt is akkor ha nyerőben vagy csak.Sajnos ha rosszul jeleszted akkor nem tudsz előtte kiszálni vagy törölni az ügyletet,buktál annyit amennyit feltettél és te neked ezt végig kell nézned.
Szóval nem ajánlom a bináris opciót senkinek sem.
Régi 2017-03-08, 16:33   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az AMPFUTURES-nél például vannak mikrodevizák, miniindexek. Sokszor kisebb margin kell 1 lothoz, mint egy 1:100-as tőkeáttételű forexes cégnél
Mondhatod ezt azoknak akik a forex emlőin csüngenek

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2017-03-08, 18:44   #25 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mondhatod ezt azoknak akik a forex emlőin csüngenek

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Egyetértek a Dávid bejegyzésével, ezt eddig is tudtam, de ez a csüngés sajnos nem önként és dalolva történik, hanem kényszerből. Nem a marginnal van a gond, hanem a kötésméret miatti legkisebb kockázat mértékével.

Az OTC-vel járó kockázatot pedig be kellett vállalnom. Eddig szerencsére mindig kifizettek.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-11, 09:23   #26 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.045
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Bocs, hogy ide piszkítok... de vegyétek ezt egy megfejtendő feladványnak.
1/ Ki mit lát a 2 képen?
2/ Vélemény?
3/ Mitől olyan vidám a csaj?
Csatolt kicsinyítések
valoban-mukoedik-xtrade.jpg   valoban-mukoedik-xtrade_sk.jpg  
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-11, 09:44   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1/ Ki mit lát a 2 képen?
Mindkét képen van helyesírási hiba
Régi 2017-03-11, 09:46   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ezek után már azon sem lepődnék meg, ha a képen B. Jánost látnánk..
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-11, 09:47   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, hogy ide piszkítok... de vegyétek ezt egy megfejtendő feladványnak.
1/ Ki mit lát a 2 képen?
2/ Vélemény?
3/ Mitől olyan vidám a csaj?
Tök jó a nyereség lista!Ugyanazt a profitot mindig más nyerte el!Attól függ,mely országban vagyunk!
LEHETSÉGES!
A csaj attól vidám,hogy számolja már előre a sok balek által befizetett zsét!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-11, 10:06   #30 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tök jó a nyereség lista!Ugyanazt a profitot mindig más nyerte el!Attól függ,mely országban vagyunk!
LEHETSÉGES!
A csaj attól vidám,hogy számolja már előre a sok balek által befizetett zsét!
A LÉNYEGET emberek Mitől hiteles ez a ''NEM HITELES'' reklám, vagy mitoommi
Régi 2017-03-11, 10:08   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mindkét képen van helyesírási hiba
Az nem hiba --- az a BOOGLI nagytudása
Régi 2017-03-11, 10:20   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Teljesen nyilvánvaló. Bármelyik országban is kereskedsz ennél a cégnél, és akárhogy is hívnak, ha pl. 2670 EUR-ral pörgetsz, akkor napi 1178 EUR-t fogsz keresni.
Ez nagyon korrektnek tűnik. Nem értem, ezzel mi a gond?! Kevés?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-11, 11:37   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tök jó a nyereség lista!Ugyanazt a profitot mindig más nyerte el!
Juj...
Válaszol

Címkék
forex stratégia

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Tudni szeretnéd miért csak backteszten működik a stratégiád? FxT Tőzsdei elemző programok 1 2017-06-07 22:17
"Trendben minden működik" de mikor is vagyunk trendben? Microtrader Kezdőknek 75 2016-01-31 09:25

A pontos idő 10:34 , a GMT +1 időzóna szerint.