Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2017-10-03, 19:24   #151 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 740
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, de nekem semmit sem mond a Tback nick. Közgazdász professzor, vagy fingjasincsazegészhezdemohuszár?

Tudom, hogy itt eretnekség, de nem csak RR-ben lehet gondolkodni. Sem befektetőként, sem spekulánsként. (Kisnyugdíjasoknak, bankbetéteseknek végképp.) Erre mutatok élő példát az általad kiemelt részben.
Ez szakmailag megalapozott piaci látásmód, de megértése nyitottságot igényel.
Viszont győzködni senkit sem szeretnék. Minek?
Ne húzd fel magad, nincs miért.
Mivel pénzügyekben adsz tanácsot, elsődlegesen a kockázati oldalról kellene megközelítened a dolgokat, mint minden profi aki hasonlókkal foglalkozik.
Mindössze ezt hiányolom a mögött amikor eldicsekszel azzal hogy hány%-ot kerestél. (ahogy megfigyelhetted, ez nem jellemző még itt sem azokra akik valóban tradből élnek)
De, CSAK R/R-ben lehet gondolkodni, abban az esetben ha a tevékenységed kockázattal párosul.
Mindent ehhez viszonyítunk és nem az időhöz, valamint a tőke/eredmény hányadoshoz.

Én nem vagyok senki, ezen se rágódj.
Könyvelj el demóhuszárnak, az a biztos.

Peace...
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-03, 19:30   #152 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.278
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De, CSAK R/R-ben lehet gondolkodni, abban az esetben ha a tevékenységed kockázattal párosul.
Mindent ehhez viszonyítunk és nem az időhöz, valamint a tőke/eredmény hányadoshoz.
Butaság. Na jó, finomítok: szűklátókörűség.
De maradjon meg mindenki a maga hitvilágában.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-10-03, 19:49   #153 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 740
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Butaság. Na jó, finomítok: szűklátókörűség.
De maradjon meg mindenki a maga hitvilágában.
Én hiszek neked, végül is Te vagy a mentor és mindannyiunknál több diplomád van, ezt is tudjuk.
(nehogy besértődj, csak a fáradtság hozza ki ezt belőlem...)
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-03, 20:55   #154 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.491
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szegény Misi már így is hitelességi válságban van itt a fórumon, nem kell kérdezni fiúk

Pár hónapja kockásseggű is észrevette, hogy a rewand, vagy kitől származó oktatóanyagot beollózta a saját oktatandó anyagai közé a honlapjára.

Most nem keresem vissza, nincs is értelme, a lényeg, hogy szerencsére egy kezdő sem lett az utóbbi időben a martaléka, van itt elég keselyű rajta kívül is.

Bocs Misi, néha nem tudom eldönteni, direkt csinálod, vagy csak feszkó levezetésnek a fórumozást, de én nem foglak hiányolni, ha esetleg nem írsz többet, az tuti Szerintem gondold át mások érdekében
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-03, 21:13   #155 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 501
Hírnév szint: 1
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül equalizer részére
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szegény Misi már így is hitelességi válságban van itt a fórumon, nem kell kérdezni fiúk

Pár hónapja kockásseggű is észrevette, hogy a rewand, vagy kitől származó oktatóanyagot beollózta a saját oktatandó anyagai közé a honlapjára.

Most nem keresem vissza, nincs is értelme, a lényeg, hogy szerencsére egy kezdő sem lett az utóbbi időben a martaléka, van itt elég keselyű rajta kívül is.

Bocs Misi, néha nem tudom eldönteni, direkt csinálod, vagy csak feszkó levezetésnek a fórumozást, de én nem foglak hiányolni, ha esetleg nem írsz többet, az tuti Szerintem gondold át mások érdekében
rewand, vagy kitől származó oktatóanyagot beollózta a saját oktatandó anyagai közé a honlapjára - mi ezzel a gond? eszrevett egy jo otletet, biztos letesztelte/backtesztelte :P :P es arra a kovetkeztetesre jutott, hogy egesz jol kiegesziti az o eredeti mondanivalojat... trademark sem volt rajta meg copyright sem, ugyhogy... te is ha az erdoben gombat talalsz, hazaviszed es megeszed...

szerencsére egy kezdő sem lett az utóbbi időben a martaléka, van itt elég keselyű rajta kívül is - egy kezdo ha egy forumon kezdi a palyafutasat, akkor megerdemli a sorsat... el kell higyjen mindent mindenkinek, mivel tudatlansagabol kifolyolag nincs kialakulva a "filter" modja. Az en velemenyem: egy kezdo huzzon el innen a forumrol amilyen gyorsan csak tud, ne vegyen tanfolyamokat "mentor"-oktol vagy "guru"-ktol, se szignalokat se tanacsokat se semmit... az alapinfot meg lehet a neten kapni ingyen, a szakosodast meg majd ki lehet valasztani az alapkikepzes utan. Aztan backteszt, teszt, bukas, teszt, bukas, backteszt, tanulas, bukas, monitor kihajitasa az ablakon, backteszt, feny az alagut vegen, backteszt, teszt, bukas, meg egy monitor banja, a demo szamla banja, backteszt stb... basztatas, faszra veves, backteszt, es a vegen a siker (igy sem garantalt) ...

én nem foglak hiányolni - en mar mar elvezem a humoros kis marhasagait, olyan komolyos-vicces egyveleg
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-04, 17:00   #156 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.278
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Bocs, hogy most válaszolok, de napközben vannak fontosabb dolgaim is. Tehát relaxként:

Hitelességi válság? Blogbejegyzés helyett kiollózott oktatási anyag? Keselyű martaléka? Feszkó? Írogatás?
Dávidka, kapjál már a fejedhez, és rázd helyre a mogyorót…

Egyébként Rewand elképzelését az elsők között támogattam, az általa feldobott témát összevetettem saját tapasztalataimmal és hasonló elméletekkel egy blogbejegyzésben (és nem oktatási anyagban), amit te pl. azért nem láthatsz, mert sose lehetsz tag a weboldalamon…
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-04, 17:55   #157 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.491
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jól van na, nem akarlak tényleg csesztetni, de azért ezek ígyen voltak/vannak

Ellenben, ha már elkezdted a részvényes cuccodat, ami egy jó kezdeményezés lehet, akkor kár lenne abbahagynod itt a fórumon, legalább a számok publikálásának szintjén.

Tényleg gratu az eredményekhez, de érdekelne másokat is, főleg ebben a topicban. Legalább te tőzsdén kereskedsz
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Traderek, spekulánsok tőzsdén és OTC-n MyBusiness Csevegés 8 2017-09-12 16:07
Egy kis segítség kellene! JanniCa Kereskedések, stratégiák 2 2017-03-13 18:41
Legnagyobb nyereségeink a tőzsdén harzol Kezdőknek 15 2015-02-04 11:14
Első Napok a Tőzsdén Mariodox Kezdőknek 32 2013-09-06 20:03
Legnagyobb bukásaink a tőzsdén harzol Kezdőknek 65 2013-02-06 13:20

A pontos idő 05:28 , a GMT +1 időzóna szerint.