Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2017-08-25, 04:20   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
schaffer a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Mely bank által kibocsájtott bankkártyákat fogadja el az Advcash?

Üdv mindenkinek! Jelenleg az OTP- nél van Mastercard betéti kártyám, ám sem ezzel, sem egy barátom OTP- s Visa kártyájával nem lehet pénzt feltölteni Advcash- re. (Nem a banki utalásról beszélek, hanem közvetlenül a kártyáról történő, azonnali depozitról.) A hibaüzenet a sikertelen pénzfeltöltés során ez: "Error: No response from issuing bank." Megkérdeztem őket, miért van ez, azt válaszolták, a kártyás fizetési rendszerük nem tud kapcsolatba lépni a bankommal. Vagyis röviden: az OTP- t, az OTP- s kártyákat nem támogatja az Advcash. A kérdésem az volna, hogy van- e valakinek közelmúltbéli példája például a K&H, vagy bármelyik magyar bank által kibocsájtott bankkártyával történő Advcash- depozitra? Mely itthoni bankokkal lehetséges ez?

Nagyon nagyon köszönöm a segítségeteket,
Farkas Hunor
schaffer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-25, 06:54   #2 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.045
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
schaffer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv mindenkinek! Jelenleg az OTP- nél van Mastercard betéti kártyám, ám sem ezzel, sem egy barátom OTP- s Visa kártyájával nem lehet pénzt feltölteni Advcash- re. (Nem a banki utalásról beszélek, hanem közvetlenül a kártyáról történő, azonnali depozitról.) A hibaüzenet a sikertelen pénzfeltöltés során ez: "Error: No response from issuing bank." Megkérdeztem őket, miért van ez, azt válaszolták, a kártyás fizetési rendszerük nem tud kapcsolatba lépni a bankommal. Vagyis röviden: az OTP- t, az OTP- s kártyákat nem támogatja az Advcash. A kérdésem az volna, hogy van- e valakinek közelmúltbéli példája például a K&H, vagy bármelyik magyar bank által kibocsájtott bankkártyával történő Advcash- depozitra? Mely itthoni bankokkal lehetséges ez?

Farkas Hunor
A bankodat kérdezd, ha nem tudod IB-n keresztül módosítani a kártyád beállításait.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-08-25, 07:29   #3 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Hírnév szint: 1
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
schaffer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Farkas Hunor
Szia.

Nem tudom pontosan mivel foglalkozik az advcash, de nekem regebben citibankos kartyaval nem engedett skrillre depositot, mert onnan lehetett pokeroldalakra is utalni es banknal nem volt engedelyezett semmilyen szerencsejatek oldalra penzt betenni. Erstehez kerültem, itt lehet. Nem biztos, hogy nalad ez a problema, de banknal kerdezz rá, ők látják az elutasitas okat.

Címkék
Advcash, bankkártya, e-tárca, e-wallet, online

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
OTP Bank részvény Attis OTP 161 2017-04-28 07:10
FHB Bank NyRt Attis A kategóriás részvények 8 2016-07-02 07:26
Saxo bank trader. Becuse Kezdőknek 11 2016-02-03 17:59
magán vagy állami bank? KriszGyl Bankbetétek 0 2014-04-14 18:03
MagNet Bank Béci Bankbetétek 7 2011-04-16 15:38

A pontos idő 06:55 , a GMT +1 időzóna szerint.