Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-12-26, 20:14   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lattam egy erdekes vitat az egyik oktatonak a facebookjan, valaki kert tole egy eles szamlat. Az oktato most mindegy miert de nem akart neki mutatni (oktato azt mondta neki nem ad mert mindig csak kotekszik)erre felvetette vki hogy jo lenne megversenyeztetni a haza aktiv embereket,oktatokat hogy legyen mar vmi kepe az embernek hogy kitol erdemes tanulni, kire erdemes figyelni.
Lenne 10 fordulo abbol mar biztos kijonne vmi lathato eredmeny.
Nem nagyon van mit tanulni. Itt nagyon sokan rendelkeznek jó elméleti tudással, de hiába, ha nincs hozzá pl. megfelelő tőke,megfelelő pszicho.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-26, 21:32   #52 (permalink)
rpr
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 4
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
batorpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én ugyan Fekete Gábor oktatásán vettem részt a P szignálos tanfolyamon, de Gábor külön kihangsúlyozta, hogy a kereskedést üzleti szempontból kell megközelíteni. Minden egyes szignálnál meg kell vizsgálni az üzleti lehetőséget. Előre meg kell tervezni hogy ha az adott szignálra belépsz akkor utána hol fogsz tudni kiszállni, és ebből számolni kell egy előzetes R/R arányt. Gábor azt javasolta hogy ez az arány minimum 2 legyen, az alatt ne is gondolkozzunk a szignál benyitásán, hiszen nincsen benne fantázia. Ha egy kereskedés elején már látszik hogy a legjobb esetben sem lesz üzletileg kifizetődő a dolog akkor miért kötnénk be? Nekünk például részletesen bemutatta Gábor hogy hogyan tervezzünk meg egy kereskedést, hogyan mérjük fel hogy azt a szignált érdemes e bekötni.
Én visszaolvasva a hozzászólásokat ezt egy lehetséges problémának tartom nálad, minden szignált bekötni én azt mondom hogy egyszerűen nem érdemes, közgazdaságtanilag nem éri meg. Csak azokat kösd be amikről az elején már látod hogy az neked anyagilag megérheti. A szignál az csak egy potenciális kereskedési lehetőséget jelent, de nem azt hogy ott feltétlenül be is kell lépned.
Ezt is ertem. De ha poziciot akar epiteni Fekete Gabor akkor 1 r eleresenel 0 ba huzza 2 r utan meg poziciot epit nem zarja le....akkor majdnem hogy mindegy..egyebkent ti milyen kilepesi jeleknel leptek ki?
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-12-27, 08:08   #53 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.308
Hírnév szint: 6
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
jo lenne megversenyeztetni a haza aktiv embereket,oktatokat hogy legyen mar vmi kepe az embernek hogy kitol erdemes tanulni, kire erdemes figyelni..
1. Szerintem Pintér köszöni, jól eléldegél azokból a milliókból, amit oktatásból összedobtatok neki. Esetleg néha még nosztalgikus hangulatban kereskedik is.
2. Ha szerinted ő „a régi idők leghitelesebb kereskedője”, akinek érdemes emlék-reklám-renew-topicot indítani, és ő találta fel a spanyolviaszt (azaz a p-szignálokat), akkor nincs is kérdés, kövesd.
3. És akkor ne tévessz célt, ne érdekeljen a többi oktató versenyeztetése, mint ahogy őket se érdekli, hogy egy rpr nicknevű PP fan demo gamer szerint „kitől érdemes tanulni, kire érdemes figyelni”.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-27, 09:55   #54 (permalink)
rpr
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 4
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1. Szerintem Pintér köszöni, jól eléldegél azokból a milliókból, amit oktatásból összedobtatok neki. Esetleg néha még nosztalgikus hangulatban kereskedik is.
2. Ha szerinted ő „a régi idők leghitelesebb kereskedője”, akinek érdemes emlék-reklám-renew-topicot indítani, és ő találta fel a spanyolviaszt (azaz a p-szignálokat), akkor nincs is kérdés, kövesd.
3. És akkor ne tévessz célt, ne érdekeljen a többi oktató versenyeztetése, mint ahogy őket se érdekli, hogy egy rpr nicknevű PP fan demo gamer szerint „kitől érdemes tanulni, kire érdemes figyelni”.
Már miért ne érdekelne?
Én mindenkitől szivesen tanulnák aki mögött látom, hogy hiteles eredmény van, az biztos hogy ebben a témában elég bizonytalan vagyok (kitől lenne érdemes). Azért hoztam fel Pintért mert ő indult versenyeket, láttam anno itt a fúrum beirásait stb és viszonylagosan respectalt a többi forumozónál által is.

2. Nem vagyok benne biztos, hogy ő találta fel a spanyol viaszt, mert én nem tudom nyereségesen müködtetni a p szignál stratégiáját. Kiváncsi vagyok van -e olyan aki tudja??
Ha igen szivesen beszélgetnék vele, de bárkivel akitől biztosan lehet tanulni és nem át.aszás amit csinál. Mert ha valaki nem tud saját maga sikeresen tőzsdézni az ne magyarázzon még elméletet sem.....
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-27, 15:39   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 28
Hírnév szint: 7
batorpeti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ezt is ertem. De ha poziciot akar epiteni Fekete Gabor akkor 1 r eleresenel 0 ba huzza 2 r utan meg poziciot epit nem zarja le....akkor majdnem hogy mindegy..egyebkent ti milyen kilepesi jeleknel leptek ki?
Szerintem ez itt megint egy félrement info. A pozícióépítés az egy eszköz a profit maximalizálására, de nem a pozícióépítés a cél. A cél a profit maximalizálása. Ráépíteni akkor érdemes ha egy olyan szignált ad a piac amit önmagában is érdemes lenne üzleti szempontból megnyitni. Ezen kívül azt is vizsgálni kell hogy az új pozíció megnyitásával egyidejűleg tudod e módosítani a stop helyszínt úgy hogy nagyobb profitban legyél mint az új pozíció megnyitása előtt. Így tudjuk elérni azt hogy egyre kisebb kockázat mellett egyre nagyobb pozíció mérettel legyünk benne a trendben. Én a pozícióimat mindig csúcs völgy elemzéssel managelem, nekem ez vált be a legjobban, én ezzel tudok benne lenni a legtovább egy trendben. De Gábor mutatott jónéhány managelési módszert, mindegyiknek van előnye is meg hátránya is, mindenkinek azt kell használnia ami a saját stílusának a legjobban megfelel.
batorpeti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-27, 20:45   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Indul kriptotanfolyam. http://www.tradertanfolyam.hu/kripto
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Van egy kérdésem...!! Kamionos Kezdőknek 1699 Tegnap 23:42
Miért van szükség a brókercégekre? SMzS Brókercégek 27 2015-07-03 10:41
Melyik brókernél van legnagyobb biztonságban a pénzünk? safe Brókercégek 24 2014-08-23 21:52
Kire bíznál sok pénzt?/Kitűzött célod van-e? tozsi234 Brókercégek 3 2011-09-11 13:23
Neked melyik cégben van érdekeltséged? Mag28 A kategóriás részvények 2 2011-01-18 13:58

A pontos idő 21:15 , a GMT +1 időzóna szerint.