Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-04-27, 17:24   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.012
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Zoli, senki se bántotta Tamást Én nem is ismerem, szóval bármi vélemény alaptalan lenne.

Viszont egy régi képet, szövegkörnyezet, stratégia, bármi mondanivaló nélkül feltenni tényleg nincs értelme. Azt írtad, tud kereskedni. Én elhiszem neked e kép nélkül is.

Megalithet se ismerem, de szerintem ő se úgy írta, hogy nem tud kereskedni, csak azt, hogy ő nem fog eljönni tutira. Ez nem azt jelenti, hogy ne tudna kereskedni. Nincs összefüggés a kettő között szerintem, bár lehet, mostanság én nem tudok értelmezni mondatokatXD Ez esetben akkor bocs mindenkitől!

Azzal sincs baj, hogy nem jön el valaki hozzánk. Nem lejáratást, meg konkurenciát akarunk senkinek, semminek sem. Projektünk pont hogy nem erről szól De meghívni meg fogok jópár embert kereskedni, max nem jönnek el.

Még bennfentes is jöhet, meg Misi is. Bár hívni egyesével nem fogok tudni mindenkit.

Zalánnak is fogok szólni.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-27, 17:36   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindegy, jönni jöhet bárki, én meg is hívom őket is majd. Egyébként egy ismert, korábban oktató trader már jelentkezett, örültem is nagyon
Pintért kéne meghívni. A myfxbook adatai alapján Dubai környékén tartózkodik.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-04-27, 20:51   #53 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.695
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valahogy nem lehet beállítani, hogy ne dobja ki a youtube az ő marhaságait?
Szerintem lehet. Névjegy, zászló, tiltás.
Csatolt kicsinyítések
margincall-hu-youtube__tiltas.jpg  
Régi 2018-04-27, 21:08   #54 (permalink)
Szenior tag

Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem lehet. Névjegy, zászló, tiltás.
Sajnos ezzel nem megy. Ezzel csak nem írhat nekem, de a videóit kidobja a youtube. Azért köszi.
Régi 2018-04-28, 07:16   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 28
Hírnév szint: 1
bennfentes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csak akkor megyek ha látok kirakott hiteles számlatörténetet tőletek. Most már ti is szolgáltattok pénzt kértek. Ti is nagyon hangosan kértek ilyet másoktól. Feleslegesen nem utazok több száz kilométert.
bennfentes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-28, 08:19   #56 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
bennfentes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak akkor megyek ha látok kirakott hiteles számlatörténetet tőletek. Most már ti is szolgáltattok pénzt kértek. Ti is nagyon hangosan kértek ilyet másoktól. Feleslegesen nem utazok több száz kilométert.
Abból nincs hiány, meg is mutatjuk, amennyiben bocsánatkéréssel kezdesz Sajnos neked ennyi plusz jár mellé. Erre nem mondhatod, hogy diszkriminatív vagyok
Régi 2018-04-28, 09:15   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Amúgy én már nem kérek senkitől semmit, szóval ez sem igaz, és korábban is annyit mondtam, hogy egy oktató, ha nem is nyilvánossá, de a tanítványának virítson.

Nekünk nincs mit virítani, mert mi élőben fogunk pénzt keresni heteken át. Egy számlakivonat önmagában még nem megoldás. Pont erre lett kitalálva a több hetes dolog, ahol folyamatosan lehet majd nyomonkövetni. Szerintem én nyitok egy kétezer eurós számlát, hogy ne mondja senki, hatalmas összegek kellenek. Ha addig lecsökkenne a tőkeáttétel, akkor többel fogok.
Régi 2018-04-28, 09:58   #58 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 236
Hírnév szint: 6
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Amúgy én már nem kérek senkitől semmit, szóval ez sem igaz, és korábban is annyit mondtam, hogy egy oktató, ha nem is nyilvánossá, de a tanítványának virítson.

Nekünk nincs mit virítani, mert mi élőben fogunk pénzt keresni heteken át. Egy számlakivonat önmagában még nem megoldás. Pont erre lett kitalálva a több hetes dolog, ahol folyamatosan lehet majd nyomonkövetni. Szerintem én nyitok egy kétezer eurós számlát, hogy ne mondja senki, hatalmas összegek kellenek. Ha addig lecsökkenne a tőkeáttétel, akkor többel fogok.
Nem úgy volt, hogy előbb ahhoz adni is kell valamit, hogy kapj?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-28, 10:21   #59 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Van, és lesz is számlakivonat, de szerintem nagy butaság csak ezért egyszer bejönni. Sokkal életszerűbb a folyamatok megélése, nyomonkövetése. Egy számlakivonathoz nem kell se weblap, se kecó, semmi.

Csalódott lennék, ha csak ezért jönnének emberek. Sőt, talán azt is mondhatom, hogy csak ezért ne jöjjön valaki, mert semmi értelme...

Ugyanakkor nem fogunk minden számlát kiteregetni, ez is érthető szerintem.

És mit kérünk? A belépti díj, ami a költségeket se biztos, hogy fedezi? Hagyjuk már.
Régi 2018-04-28, 12:21   #60 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 475
Hírnév szint: 3
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ő nem fog. Max. olyan helyekre, ahol nem veszi kamera(piknikek..stb). Egyébként a kereskedéseiről(mint, amit ForexKlub is linkelt) nekem van egy rakat képem lementve a gépemre. Már kielemeztem őket. Amúgy fura, hogy nem ismerted, mert a ForexKlub csatornáján van fent. Sajnos kevés magyar tőzsdével foglalkozó youtube csatorna van. Havonta beszoktam írni a youtube keresőbe, hogy: "tőzsde forex kereskedés" és nagy sajnálatomra csak Andor Kovácsot dobja be.. De rá aztán egyáltalán nem vagyok kiváncsi. Valahogy nem lehet beállítani, hogy ne dobja ki a youtube az ő marhaságait?
Szia Megalith!

Két megoldást ismerek a problémára:

1. Ha chrome böngésződ van az alábbi applikációban (letöltés/hozzáadás után) be lehet állítani, hogy a jövőben a nemkívánatos videók ne jelenjenek meg a találatok között.

https://chrome.google.com/webstore/d...pbjlhkcghmgfhk

2. Bármely böngésző alatt működő tipp, hogy mikor beírod a youtube keresőjébe a kulcsszavaidat ("tőzsde, forex, kereskedés"), akkor egy gondolatjellel beírod azt a kulcsszót, amit nem akarsz, hogy tartalmazzanak a találatok. Jelen esetben pl, azt, hogy "-andor". Több ilyen tiltó/szűrő feltételt is tehetsz egyszerre, a lényeg, hogy mindegyik előtt legyen space nélkül egy mínuszjel. A módszer a google keresések szűkítésére is működik.

Szép hétvégét!
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-28, 12:54   #61 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
2. Bármely böngésző alatt működő tipp, hogy mikor beírod a youtube keresőjébe a kulcsszavaidat ("tőzsde, forex, kereskedés"), akkor egy gondolatjellel beírod azt a kulcsszót, amit nem akarsz, hogy tartalmazzanak a találatok. Jelen esetben pl, azt, hogy "-andor". Több ilyen tiltó/szűrő feltételt is tehetsz egyszerre, a lényeg, hogy mindegyik előtt legyen space nélkül egy mínuszjel. A módszer a google keresések szűkítésére is működik.
Köszi ez működik. Ezt fogom használni.
Régi 2018-04-30, 12:15   #62 (permalink)
rpr
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 4
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zoli, senki se bántotta Tamást Én nem is ismerem, szóval bármi vélemény alaptalan lenne.

Viszont egy régi képet, szövegkörnyezet, stratégia, bármi mondanivaló nélkül feltenni tényleg nincs értelme. Azt írtad, tud kereskedni. Én elhiszem neked e kép nélkül is.

Megalithet se ismerem, de szerintem ő se úgy írta, hogy nem tud kereskedni, csak azt, hogy ő nem fog eljönni tutira. Ez nem azt jelenti, hogy ne tudna kereskedni. Nincs összefüggés a kettő között szerintem, bár lehet, mostanság én nem tudok értelmezni mondatokatXD Ez esetben akkor bocs mindenkitől!

Azzal sincs baj, hogy nem jön el valaki hozzánk. Nem lejáratást, meg konkurenciát akarunk senkinek, semminek sem. Projektünk pont hogy nem erről szól De meghívni meg fogok jópár embert kereskedni, max nem jönnek el.

Még bennfentes is jöhet, meg Misi is. Bár hívni egyesével nem fogok tudni mindenkit.

Zalánnak is fogok szólni.
Hat igen ezt en se ertem sose...benne vagyok nehany fb forex csoportba mi ertelme annak, hogyha neha kirak vki egy nyero tredet?
En is ki tudok rakni..megis sehol se vagyok meg...sot barki ki tud rakni..sose ertem ezt meg hogy ennek mi ertelme. multkor nagy vita volt forumon vmi eliotos srac meg egy masik tag kozott hogy mi ertelme csak kepeket kirakni a hirfolyamba..ezzel nem tudom egyesek onmagukat akarjak fenyezni? Hogy felnezzenek masok rajuk hogy ok milyen ugyesek vagy mit akarnak ezzel...?
Egy biztos hogy en nem latom ebbe azt a dolgot hogy en nekemegy kirakott fenykepbol minden tartalom relevancia egyeb 'bizonyitek belkul' (hogy ez sikeres strategia) ugymond milyen hasznom szarmazik.?

Teljes kezdok total felremehetnek masik teljes kezdok vagy magukat profinak gondolo fenykepmegosztok miatt.

Es ezek az emberek tok jol megmagyarazzak hogy milyen jo hogy o kirak jepeket....pff

Nem forex klubra celzok o rengeteg jo tartalmat is megoszt vele nincs bajom de sajnos o csatornajan is vannak okoskodo huszarok.

En kirakok vmi total faszsagot mondjuj macd jelzesre lepek be kidot 10 9 szer marad 1 nyertes tredem azt kiposztolom...huh de jo mindenkinek...

Kb ez a szinvonal megy ...mindenfajta bizonyitas nelkul higy sikeresen tud vki kereskedni kepeket nyomja fel ezerivel azt utana meg megy a szaj jarate hogy vmi hitelt erdemlot mutasson mar a teljesitmenyerol az nem retszik neki...
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-30, 12:48   #63 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 2.003
Hírnév szint: 7
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hat igen ezt en se ertem sose...benne vagyok nehany fb forex csoportba mi ertelme annak, hogyha neha kirak vki egy nyero tredet?
En is ki tudok rakni..megis sehol se vagyok meg...sot barki ki tud rakni..sose ertem ezt meg hogy ennek mi ertelme. multkor nagy vita volt forumon vmi eliotos srac meg egy masik tag kozott hogy mi ertelme csak kepeket kirakni a hirfolyamba..ezzel nem tudom egyesek onmagukat akarjak fenyezni? Hogy felnezzenek masok rajuk hogy ok milyen ugyesek vagy mit akarnak ezzel...?
Egy biztos hogy en nem latom ebbe azt a dolgot hogy en nekemegy kirakott fenykepbol minden tartalom relevancia egyeb 'bizonyitek belkul' (hogy ez sikeres strategia) ugymond milyen hasznom szarmazik.?

Teljes kezdok total felremehetnek masik teljes kezdok vagy magukat profinak gondolo fenykepmegosztok miatt.

Es ezek az emberek tok jol megmagyarazzak hogy milyen jo hogy o kirak jepeket....pff

Nem forex klubra celzok o rengeteg jo tartalmat is megoszt vele nincs bajom de sajnos o csatornajan is vannak okoskodo huszarok.

En kirakok vmi total faszsagot mondjuj macd jelzesre lepek be kidot 10 9 szer marad 1 nyertes tredem azt kiposztolom...huh de jo mindenkinek...

Kb ez a szinvonal megy ...mindenfajta bizonyitas nelkul higy sikeresen tud vki kereskedni kepeket nyomja fel ezerivel azt utana meg megy a szaj jarate hogy vmi hitelt erdemlot mutasson mar a teljesitmenyerol az nem retszik neki...
Ha megnézed ezt:
http://forum.tozsde.hu/attachments/d...kuel-forex.png
akkor kiderül hogy mégis van értelme kirakni noname tradeket
max doppingolni kell hozzá.... de Camaro vette a fáradtságot, felszívta a csíkjait és megfejtette.
Régi 2018-04-30, 13:01   #64 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha megnézed ezt:
http://forum.tozsde.hu/attachments/d...kuel-forex.png
akkor kiderül hogy mégis van értelme kirakni noname tradeket
max doppingolni kell hozzá.... de Camaro vette a fáradtságot, felszívta a csíkjait és megfejtette.
Fel fel de úgy, hogy most GeCin van egy 1,748-ig mutató csíkom is...most nem tudom mit tegyek a TPvel
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-03, 20:33   #65 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás www.margincall.hu

No, honlap első körben publik!

Jöhet minden észrevétel És székek

www.margincall.hu
Régi 2018-05-05, 17:52   #66 (permalink)
Tag

MassEffect logója

Hely: Föld
Összes hozzászólás: 63
MassEffect már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.MassEffect már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

www.margincall.hu
Király nagyon! A kezdeményezést is jónak tartom. Sok sikert
MassEffect nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-05-05, 20:00   #67 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

www.margincall.hu
Be lehet költözni 1 hétre? ... és lehet majd tudni, mikor kik lesznek bent?

Zárt parkoló esetleg? ... vagy bicajjal menjek?
Régi 2018-05-05, 20:14   #68 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Persze, jöhettek, négyen tuti leszünk, többieket nem tudom még, de több ismertebb trader is jelentkezett már

Bicó? Neked Camaroval kell jönnöd

Masseffect, gyere te is Köszi a véleményt!
Régi 2018-05-05, 20:18   #69 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Persze, jöhettek, négyen tuti leszünk, többieket nem tudom még, de több ismertebb trader is jelentkezett már

Bicó? Neked Camaroval kell jönnöd

Masseffect, gyere te is Köszi a véleményt!
Camaróval is megyek, de nem szivesen hagyom kinn az utcán... tudod a migránCSÓK miatt, de mehetek Jumperrel is, abban van ágy is a szék mellett
Régi 2018-05-05, 20:49   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jumper jobb, ha tele lesz székekkel

Parkolót addig szerválok neked
Régi 2018-07-02, 15:35   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 298
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Már régóta érlelődik egy olyasmi gondolatom, hogy kéne valami hasznosat is csinálni, és persze átláthatót, hiteleset, de nem minden áron Csak igény az lenne rá, ahogy veszem észre.....
Elindult a projekt? Hogy haladtok?
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-03, 13:17   #72 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elindult a projekt? Hogy haladtok?
bennfenntesként annyit érzékelek hogy mintha finalizálódna végre a start.
//az időpontokkal küzdenek. Ha időközben elérem a százkát, a végén még benevezek én is.... bár irtó nehéz gyertyázni gipszelés/festés közben...

Régi 2018-07-03, 13:28   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
bennfenntesként annyit érzékelek hogy mintha finalizálódna végre a start.
//az időpontokkal küzdenek. Ha időközben elérem a százkát, a végén még benevezek én is.... bár irtó nehéz gyertyázni gipszelés/festés közben...

Rekontra
Csatolt kicsinyítések
margincall-hu-audusd_030718_buy2.gif  
Régi 2018-07-03, 21:07   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Huhuuu, no, júli 25. lesz az első nap. Tájékoztató indul a héten Menetrendről annyit, hogy heti 2-3 napot leszünk bent, egyébként otthonról toljuk, de azokról is lesz videó. Én csinálok egy 5k-s számlát, aztán realtime akarom tolni a dolgot. Plusz pszichorésszel egyelőre nem akarok foglalkozni. Tudtok valami olyan számlakövetési oldalt, ahol realtime csak az account equity látható? Ja, és jól mutatja myfxbook sajnos elég prím.
Nincs titok, csak meg akarom előzni, hogy ne arról kérdezgessenek, amiről NEM fog szólni a margincall. Bár lehet, leszarom az egészet, mehet ki minden. A pénz végtermék. Mi a folyamatot szeretnénk bemutatni, és kicsit talán az életünket is. Négyen fogunk trédelni, lesznek meghívott tagok is.

Külön fogunk foglalkozni a kereskedési lehetőségekkel az ESMA primkulások miatt, ezért az én számlám csökkentett tőkeáttéttel fog menni. Lesz rajta 5k€, abból mit lehet kihozni. Konszolidált kockázattal fogom tolni (kb. 100€/trada).

Arrafele megyünk el, amire lesz igény hangsúlyosan. Akár stratégia is, de nem akarunk oktatósdivá átminősülni. Tapasztalatok megosztása, egy-egy szegmens, lehetőség, piacok közti különbség, MM, pszicho részletesebb bemutatása lenne jó főleg, én erre készülök. Hogy függ össze minden mindennel. A sikeres kereskedés egy állapot, ami reverzibilis folyamatban van a sikertelen kereskedési állapottal. Lehet, hogy plusz pszichót fog tenni rám, hogy az egyik számlámat bárki láthatja, de bízom benne, felnőttem a feladathoz. Emellett még másik két számlát fogok menedzselni, amelyek nem lesznek publikusak, de azokból is lesz szemezgetés, illetve ha van igény, akkor Chuckyval chartművészetelünk Kedvenc daytrade stratégiámat szívesen bemutatom, de ahhoz már nem mt4 kell sajna, hanem fizetős cuccok. Zsolti is felkészült már, Árpi is jön haza, és persze kockásseggűnek továbbra is hatalmas köszönet

Ensign, SierraChart, S5, Motivewave felkészül...
Régi 2018-07-06, 21:57   #75 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Huhuuu, no, júli 25. lesz az első nap. Tájékoztató indul a héten Menetrendről annyit, hogy heti 2-3 napot leszünk bent, egyébként otthonról toljuk, de azokról is lesz videó. Én csinálok egy 5k-s számlát, aztán realtime akarom tolni a dolgot. Plusz pszichorésszel egyelőre nem akarok foglalkozni. Tudtok valami olyan számlakövetési oldalt, ahol realtime csak az account equity látható? Ja, és jól mutatja myfxbook sajnos elég prím.
Nincs titok, csak meg akarom előzni, hogy ne arról kérdezgessenek, amiről NEM fog szólni a margincall. Bár lehet, leszarom az egészet, mehet ki minden. A pénz végtermék. Mi a folyamatot szeretnénk bemutatni, és kicsit talán az életünket is. Négyen fogunk trédelni, lesznek meghívott tagok is.

Külön fogunk foglalkozni a kereskedési lehetőségekkel az ESMA primkulások miatt, ezért az én számlám csökkentett tőkeáttéttel fog menni. Lesz rajta 5k€, abból mit lehet kihozni. Konszolidált kockázattal fogom tolni (kb. 100€/trada).

Arrafele megyünk el, amire lesz igény hangsúlyosan. Akár stratégia is, de nem akarunk oktatósdivá átminősülni. Tapasztalatok megosztása, egy-egy szegmens, lehetőség, piacok közti különbség, MM, pszicho részletesebb bemutatása lenne jó főleg, én erre készülök. Hogy függ össze minden mindennel. A sikeres kereskedés egy állapot, ami reverzibilis folyamatban van a sikertelen kereskedési állapottal. Lehet, hogy plusz pszichót fog tenni rám, hogy az egyik számlámat bárki láthatja, de bízom benne, felnőttem a feladathoz. Emellett még másik két számlát fogok menedzselni, amelyek nem lesznek publikusak, de azokból is lesz szemezgetés, illetve ha van igény, akkor Chuckyval chartművészetelünk Kedvenc daytrade stratégiámat szívesen bemutatom, de ahhoz már nem mt4 kell sajna, hanem fizetős cuccok. Zsolti is felkészült már, Árpi is jön haza, és persze kockásseggűnek továbbra is hatalmas köszönet

Ensign, SierraChart, S5, Motivewave felkészül...
én is csinálom az 5k-s számlát....

ha ki nem csinálom a megnyitóig, a végén még az egyik legnagyobb itteni szkeptikusként tényleg beülök majomnak
de aztán sütitpogitbanánthozzatok!

valaki meg please beszéljen Zalánékkal hogy vagy tegyék rám a virtuáldílert hogy hadd baszogathassak a screenshtokkal végre
vagy tegyenek át az Á bookba, mert nem lesz így nekik jó vége
Csatolt kicsinyítések
margincall-hu-haladok.jpg  
Régi 2018-07-09, 15:59   #76 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás First mission completed

Egyre kíváncsibb vagyok mit tud majd belőlem kihozni a klubbos pszicho tréning.

Régi 2018-07-09, 17:29   #77 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 402
Hírnév szint: 9
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Egyre kíváncsibb vagyok mit tud majd belőlem kihozni a klubbos pszicho tréning.
Azért ez elég szép, gratulálok!
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-09, 19:13   #78 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért ez elég szép, gratulálok!
Köszi!
de mivel régen láttalak itt és talán nem követted, ezért megjegyezném
hogy forint alapú
a másik problémája pedig: 1 hónap alatt készült....az utolsó negyede pedig 1 nap alatt...
és vannak még vérző sebei

Viszont pszicho kísérletnek illetve saját részre végre egy kézzelfogható hiteles bizonyítéknak tökéletes amivel meggyőzhetem magamat.....
mert úgy tűnik sok seggeléssel tényleg pár forintból is el lehet érni bármit de mint tudjuk bármennyit is el lehet bukni sokkal kevesebb idő alatt

//már 105...pont az egyik kb 2 évvel ezelőtti setupod! (amit ide kiírtál) viszi most a prímet
Régi 2018-07-09, 20:11   #79 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 402
Hírnév szint: 9
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi!
hogy forint alapú
a másik problémája pedig: 1 hónap alatt készült....az utolsó negyede pedig 1 nap alatt...

Viszont pszicho kísérletnek illetve saját részre végre egy kézzelfogható hiteles bizonyítéknak tökéletes amivel meggyőzhetem magamat.....
mert úgy tűnik sok seggeléssel tényleg pár forintból is el lehet érni bármit de mint tudjuk bármennyit is el lehet bukni sokkal kevesebb idő alatt

//már 105...pont az egyik kb 2 évvel ezelőtti setupod! (amit ide kiírtál) viszi most a prímet

Semmi gond a forint alappal, nem az összegek, hanem a grafikon alatti értékek a szépek. Lehet, hogy nem kell több számlát elégetned, megtanultál uralkodni magadon?
Nem írok, csak olvasom a fórumot több kevesebb rendszerességgel. 400 hozzászólásnál gondoltam megállok, de Te megérdemelted a következőt
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-09, 20:43   #80 (permalink)
Szenior tag

independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi!
hogy forint alapú

Teljesen mindegy a deviza neme, ez szép egyenleg. Mindenképp gratula.

Valószínűsítem, nem 1:30 a leverage. Nekem még az 1:500-val is nehezen jön ki ez a növekedés 108 tradeval. Ennek a számlatípusnak nagyon pro-nak kell lennie.

Persze lehet, hogy én számolok el valamit.
Régi 2018-07-10, 08:25   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Teljesen mindegy a deviza neme, ez szép egyenleg. Mindenképp gratula.

Valószínűsítem, nem 1:30 a leverage. Nekem még az 1:500-val is nehezen jön ki ez a növekedés 108 tradeval. Ennek a számlatípusnak nagyon pro-nak kell lennie.

Persze lehet, hogy én számolok el valamit.
Este kicsit felületes voltam. Elszámoltam.
Ma reggel futás előtt, miközben bemelegítettem, átpörgettem a számokat még egyszer. 1:500-ba elméletileg belefér.
És, ha nem dd-vel indul a sorozat.
Régi 2018-07-10, 10:48   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

gratu kockásseggű!

Lepipálsz majd mindenkit, de nem bánom, ha ez az ára
Régi 2018-07-10, 12:21   #83 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Semmi gond a forint alappal, nem az összegek, hanem a grafikon alatti értékek a szépek. Lehet, hogy nem kell több számlát elégetned, megtanultál uralkodni magadon?
Nem írok, csak olvasom a fórumot több kevesebb rendszerességgel. 400 hozzászólásnál gondoltam megállok, de Te megérdemelted a következőt
Az önuralmi kontrollom még nem jó sajnos,
de szerencsére jön az ESMA.
Ezt komolyan gondolom:
ha életbe lép végre, sikeres leszek hosszabb távon.
Átmenetileg szükségem lesz rá, és a legjobbkor jön.

*Én a kétezredik hozzászólásnál terveztem leállni,
ami pont most van
ezért összevonnám a többi választ:

independence:
Valóban nem 1:30
A számítási módszered viszont absolut nem értem hogy
milyen képlet alapján lehet ezt egyáltalán kiszámolni mi ennek a maximuma.
A növekedés üteme közel sincs a határhoz.
Ha igazi pro lennék és szerencsém is lett volna, simán virítana
1 millió a 108 darabra.
Amivel nem tudsz semmilyen táblázatból kalkulálni, az az idő előtti TP (vagy SL!)gomb megnyomása.
Igen, a nagy trükk....:
3x nyomtam meg a Cloase All scriptet.
1x volt olyan hogy pszicho szempontból nagyon felszaporodott a futó állomány és semmit sem láttam már a végén,
rossz előérzet és jött a totális megsemmisítés gondolata.
Utólag helyesnek bizonyult, mert szép lassan ledarálta volna.
Viszont a másik 2 esetben kegyetlen nagy későbbi nyereségeket likvidáltam.
Egyszer azért mert nem értem rá gép előtt maradni és jobbnak láttam eltenni az aprópénzt,
másodszor meg a százezres kitűzött célnál, pedig állat módon túlrobogott volna rajta.... de én ki akartam mutatni grafikonilag a lebegőt....

Szóval szerintem nincs erre képlet hogy mennyi nyereség fér bele se az ötszázasba, se a harmincasba.
Mivel láttam ebben a sorozatban is amint nem egyszer veszítettem, sokszor a saját hülyeségemből,
így azt kell mondjam hogy a határ még tényleg messze van.....de absolut nincs szükség rá hogy feszegessem.

David:
a bohóc szerepkört biztosabbnak érzem....

//*no para majd csinálok másik nicket hogy promózzam a kuplerájt
vagy ki tudja **jó kedvemben meggondolom magam és folytatom

//**...nyalogatja a 111et ... pedig ***elbasztam nagyon

//***lemaradtam a reggeli húsosfazékról, mert éhes voltam
Régi 2018-07-10, 14:12   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

...Szóval szerintem nincs erre képlet hogy mennyi nyereség fér bele se az ötszázasba, se a harmincasba....
Szerintem a kezdeti tőkére vetítve nagy jelentősége van a leveragenak, hiszen behatárolja a pozíció méretét. Nyilván nem ismerem a részleteket (átl. stop távolság stb.), de ha egy magasabb leverage mellett nagyobb risk is beleférne, a profit is nagyobb lenne.
Pl. alacsony leverage mellet csak 1-2 század lottal lehet belépni, de a használt szűk stop miatt beleférne a stratiba 1-2 tized is egy magasabb leverage mellett. Így a dd is nagyobb lenne, de a profit is. És ugyanígy az 1-2 tized helyett 1-2 lot stb.

Úgy talán jobban látszik, ha az ember a naplót/egyenleggörbét nem pénznemben, hanem pipekben vezeti. Az így kapott pip nyereséget csak át kell váltani az átlagos pozíció mérettel cash-re.
Régi 2018-07-10, 17:02   #85 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 914
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Thumbs up

"az idő előtti TP (vagy SL!)gomb megnyomása.
Igen, a nagy trükk....:
3x nyomtam meg a Cloase All scriptet.
1x volt olyan hogy pszicho szempontból nagyon felszaporodott a futó állomány és semmit sem láttam már a végén,
rossz előérzet és jött a totális megsemmisítés gondolata.
Utólag helyesnek bizonyult, mert szép lassan ledarálta volna.
Viszont a másik 2 esetben kegyetlen nagy későbbi nyereségeket likvidáltam.
Egyszer azért mert nem értem rá gép előtt maradni és jobbnak láttam eltenni az aprópénzt,
másodszor meg a százezres kitűzött célnál, pedig állat módon túlrobogott volna rajta.... de én ki akartam mutatni grafikonilag a lebegőt....

Szóval szerintem nincs erre képlet hogy mennyi nyereség fér bele se az ötszázasba, se a harmincasba.
Mivel láttam ebben a sorozatban is amint nem egyszer veszítettem, sokszor a saját hülyeségemből,
így azt kell mondjam hogy a határ még tényleg messze van.....de absolut nincs szükség rá hogy feszegessem.
"

perfect.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-10, 17:21   #86 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

perfect.[/QUOTE]

tetszik ez buzis szóösszerakód!!

ui:
a villás metódodat még csak a jövő héten fogom beleinjectálni a rendszerbe. Meglátjuk javít e majd rajta,
de a kötésszám az emelkedni fog az biztos.
Régi 2018-07-11, 16:32   #87 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem a kezdeti tőkére vetítve nagy jelentősége van a leveragenak, hiszen behatárolja a pozíció méretét. Nyilván nem ismerem a részleteket (átl. stop távolság stb.), de ha egy magasabb leverage mellett nagyobb risk is beleférne, a profit is nagyobb lenne.
Pl. alacsony leverage mellet csak 1-2 század lottal lehet belépni, de a használt szűk stop miatt beleférne a stratiba 1-2 tized is egy magasabb leverage mellett. Így a dd is nagyobb lenne, de a profit is. És ugyanígy az 1-2 tized helyett 1-2 lot stb.

Úgy talán jobban látszik, ha az ember a naplót/egyenleggörbét nem pénznemben, hanem pipekben vezeti. Az így kapott pip nyereséget csak át kell váltani az átlagos pozíció mérettel cash-re.
Őszinte leszek:
semmi ilyet nem vezetek.

Nincs calculator, riska, semmi segédeszköz.
Tudom kellene, de szeretném ezt úgy nyomni mint a kocsivezetést. Érzésből.
A számok pörögnek. Amint látod most pl ötszázötvenötön áll....ha feljebb vagy inkább lejjebb csavartam volna a rózsaszín ködös 100ig,
akkor biztos már kétszázezernél járna, de ráérünk.
Csatolt kicsinyítések
margincall-hu-porog_a_150.jpg  
Régi 2018-07-11, 17:25   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Őszinte leszek:
semmi ilyet nem vezetek.

A számok pörögnek. Amint látod most pl ötszázötvenötön áll....ha feljebb vagy inkább lejjebb csavartam volna a rózsaszín ködös 100ig,

Őszinte leszek:

Eddig nem voltál az?

…szeretném ezt úgy nyomni mint a kocsivezetést. Érzésből.

Mindenki az elméje szabta korlátok és engedte fantázia keretein belül éli az életét és tűzi ki/éri el céljait. Vannak esetek, amikor a megérzéseim meghatározóak a tradeban, de ez még nem túlnyomó. Ez a szint az én elmémben, ebben a szakmában a legfelső profi szint. Úgyhogy nekem egy darabig még biztosan marad a „tabella”.

A cél mindannyiunknak ugyanaz, csak mindenki a saját módján/útján jut el oda.
Szépen fejlődik az egyenleged.
Régi 2018-07-13, 08:49   #89 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Őszinte leszek:
semmi ilyet nem vezetek.

Jo latni azt, hogy vannak olyan szemelyek amelyeknek nem csak a szajuk jar hanem odarittyentenek akkor amikor kell... gratulalok! Szep kivonat de a legszebb a trend ami elindult a szamladon!

A segedeszkozmentes kereskedest pedig siman meg tudod csinalni, erzesbol, mint a vezetest... nalam ez ugy nyilvanul meg, hogy mar nincs szuksegem a segedvonalakra, trendvonalakra, hullamszamozasra stb. ahhoz, hogy lassam, hogy hol jarok egy korrektiv strukturan belul ahhoz, hogy elkapjam a kovetkezo impulzust. vagyis hajra, hiszen nagyon jo uton jarsz a siker fele! Mindig jo erzes es egyben meglepetes is a kompetencia 4.-ik fokara lepni, barmilyen aktivitasban...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-13, 08:55   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jo latni azt, hogy vannak olyan szemelyek amelyeknek nem csak a szajuk jar hanem odarittyentenek akkor amikor kell...
Egyetértek. Követhetnéd a példáját.
Régi 2018-07-13, 12:23   #91 (permalink)
Szenior tag

equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Egyetértek. Követhetnéd a példáját.
Es mit javasolsz, hogyan csinaljam? Mivel tudnam en a te sajat fejlodesedet, szamlaegyenlegnovekedesedet, kereskedesedet stb. jobban elosegiteni?
Régi 2018-07-13, 18:58   #92 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
tízóratíz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Es mit javasolsz, hogyan csinaljam? Mivel tudnam en a te sajat fejlodesedet, szamlaegyenlegnovekedesedet, kereskedesedet stb. jobban elosegiteni?
nekem, kezdőként tök egyértelmű, hogy mit vár tőled, és az is egyértelmű, hogy nem fogod megtenni

más fejlődését azzal sem nem segíted, sem nem akadályozod, hogy ha mutatsz acc.history-t

nagy szűrő ez most, mágus vagy mesélő, te írod a történeted tovább

1000 to a million, lássuk hát azt a pár kötést (ha van)
tízóratíz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-13, 19:22   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
tízóratíz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nekem, kezdőként....
Ha ezt időben kell mérni, tudjuk, hogy nem vagy az.
Ha teljesítményben, akkor tudjuk, hogy az vagy. Kedves M klón. Akárcsak, amikor a kl… nickname alatt írsz
Régi 2018-07-13, 19:23   #94 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 495
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Azért azzal egyetértek, hogy egy számlaegyenleg semmit de semmit nem javít egy másik ember sikerességén.
Arról nem beszélve, hogy max a mohóság nő az emberek 99,9999999999%-ban nem a tudás vágy. Az ember beszél a másik ember eközben saját dolgaihoz ragaszkodik, nem képes semmit befogadni.
Régi 2018-07-13, 19:36   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért azzal egyetértek, hogy egy számlaegyenleg semmit de semmit nem javít egy másik ember sikerességén.
Arról nem beszélve, hogy max a mohóság nő az emberek 99,9999999999%-ban nem a tudás vágy. Az ember beszél a másik ember eközben saját dolgaihoz ragaszkodik, nem képes semmit befogadni.

De motivációként szolgálhat, hogy ezt meg lehet csinálni, ami hozzájárul a sikerességhez

…nem a tudásvágy…..nem képes semmit befogadni.

Ez pedig az egyén felelőssége, s nem pedig a „gonosz világ” műve.
Régi 2018-07-13, 20:03   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nekem, kezdőként tök egyértelmű, hogy mit vár tőled, és az is egyértelmű, hogy nem fogod megtenni

más fejlődését azzal sem nem segíted, sem nem akadályozod, hogy ha mutatsz acc.history-t

nagy szűrő ez most, mágus vagy mesélő, te írod a történeted tovább

1000 to a million, lássuk hát azt a pár kötést (ha van)
Szoval, ha mutatok egy account history-t amin rajta van a par kotes akkor magus vagyok, s ha nem mutatok, akkor meselo? Ez lenne a nagy szuro most es csakis most? ... jot derultem egyet, ismet.

Asszondod, hogy "tok egyertelmu, hogy nem fogom megtenni", DE ha jol emlekszem te vagy az aki a multkor kiprovokalta belolem, hogy mutassam meg a USDMXN trade-em eredmenyet... elkuldtem neked privatban... es ezekutan ketelkedsz abban, hogy tenyleg megvan a journey szamlan az a 6 kotes amit reszletesen bemutattam, sot mi tobb, egy darabig meg screenshot-okat is tettem ki roluk? ... really?

Figyelj jol most: az en account history-m (nem a journey, hanem amelyik azt hatulrol megtamasztja... az amelyiken egy ujabb USDMXN trade fut jelenleg is...) teged sem, de mast sem fog elorevinni... meg abban sem vagyok biztos, hogy egy pozitiv acc. hist. egyaltalan jol hatna a pszihedre... bejartuk mar ezt az utat es semmivel sem lett boldogabb az aki latta... ahelyett, hogy szamlakivonatot kovetelnel, megint, inkabb nezd vegig azt a temerdek setup-ot amit posztoltam, magyarazattal, real time-ban, vagyis NEM visszanezetbol es ezeknek a kimeneteluket... azzal tobbet tanulnal.
Régi 2018-07-13, 20:26   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha ezt időben kell mérni, tudjuk, hogy nem vagy az.
Ha teljesítményben, akkor tudjuk, hogy az vagy. Kedves M klón. Akárcsak, amikor a kl… nickname alatt írsz
Hoppá! Félreütöttem.
Nem kl…., hanem ka…. nickname.
Régi 2018-07-13, 20:49   #98 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

elmondom akkor, hogy milyen a számlatörténeted

a setupok kb. jók, de mielőtt elindul a jó irányba, előtte beleszaladsz jópár SL-be
a sok "kis" minuszt pedig nehezen kompenzálja a nyerő nagysága

derülhetsz ezen, attól még hiteltelen vagy, ha akarod rajzolok én neked olyan bomba setupokat, hogy leesik az emberek álla, de attól még az nem lesz igaz

yes, really, kételkedem
why? why not?!
show me sg.

indöpendensz, indöpendensz, látom nem sikerült még elfogadni, hogy tízóratíz egyszeri, megismételhetetlen, nem egy klón
Régi 2018-07-13, 21:11   #99 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
elmondom akkor, hogy milyen a számlatörténeted

a setupok kb. jók, de mielőtt elindul a jó irányba, előtte beleszaladsz jópár SL-be
a sok "kis" minuszt pedig nehezen kompenzálja a nyerő nagysága

derülhetsz ezen, attól még hiteltelen vagy, ha akarod rajzolok én neked olyan bomba setupokat, hogy leesik az emberek álla, de attól még az nem lesz igaz

yes, really, kételkedem
why? why not?!
show me sg.

indöpendensz, indöpendensz, látom nem sikerült még elfogadni, hogy tízóratíz egyszeri, megismételhetetlen, nem egy klón
elmondom akkor, hogy milyen a számlatörténeted - latod, nem is vagy te annyira kezdo... hiszen aki mar masnak a szamlatortenetet is elemezni tudja, anelkul, hogy latta volna, az mar nem kispalyas...

a setupok kb. jók - ez igy van

de mielőtt elindul a jó irányba, előtte beleszaladsz jópár SL-be - ez is igy van, azzal a kiegeszitessel, hogy elegge kevesszer tortenik meg a SL, inkabb BE-be szoktam tobbszor is szaladni, mielott elindul a hullam amire varok

a sok "kis" minuszt pedig nehezen kompenzálja a nyerő nagysága - ez nagyon nem igy van...

hiteltelen vagy - s akkor mi van? nem arulok semmit... szerinted most depresszioba fogok esni, hogy nem hiszel a setup-jaimban? Vagy, hogy megkerdojelezed azt amit csinalok? Szerinted ez hol faj nekem? ...

rajzolok én neked olyan bomba setupokat, hogy leesik az emberek álla, de attól még az nem lesz igaz - kivancsi vagyok!!! Rajzolj egy bomba setup-ot. Legyszi. A bomba setup-oknak van egy titkuk: espedig az nem az, hogy "olyan szepek legyenek, hogy leessen az ember alla" hanem, hogy egy bizonyos ido utan, visszanezetbol, meg tudod roluk allapitani, statisztikai modszerrel, hogy hanyszor jottek be es hanyszor nem... akarmilyen szepek is legyenek azok a rajzolas pillanataban ha mond ez neked valamit...

kételkedem why? why not?! - azert atmegy, igy visszanezetbol, hogy ez a te problemad, ugye?
Régi 2018-07-13, 21:27   #100 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

az a baj, hogy ha BE-re fut a trade, akkor ha nem engeded el, újra be kell lépned és úgy torzul az rrr-ed, ezért gondolom úgy, hogy az acc.histoty sem annyira zöld, mint azt elképzelem, s közel sem annyira, mint amennyire te azt szeretnéd

nem árulsz semmit, azt, hogy depressziós vagy-e azt nem tudom
viszont azt tudom, hogy a valóságnak nem sok köze van az álmaidhoz, igen távoliak, amivel nekem pont semmi bajom sincs, nap, mint nap látok embereket hazudni maguknak, hiába, ez egy ilyen társadalmi betegség féle
az idő előrehaladtával sokan ki tudnak ebből gyógyulni

mond-e valamit a statisztika? persze, statisztikailag nem vagy sikeres tréder, de a statisztika is csak egy megdönthető vélelem

visszanézetből nekem az jön át, hogy bizonygatod az igazadat, ahelyett, hogy belépnél a számlácskádra és csinálnál egy képernyőfotót, ahogy azt kovkasseggu tette

jah nem kell, tudod mit?
e l h i s z e m
m i n d e n
s z a v a d

de az ugye visszenezetből átmegy, hogy itt igazából kinek van problémája? ��
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:01 , a GMT +1 időzóna szerint.