Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-03-21, 13:45   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.879
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás MarginCall.hu

Sziasztok!

Már régóta érlelődik egy olyasmi gondolatom, hogy kéne valami hasznosat is csinálni, és persze átláthatót, hiteleset, de nem minden áron Csak igény az lenne rá, ahogy veszem észre.

Kieszeltem két tréderbarátommal, akik nem itthon laknak, hogy hazajönnének első körben 3 hónapra. Kivennénk valami behemót nagy kecót (jellemzően valami villát Budán), ahol elférnek 10-15-en, és tolnánk a tradát egész nap. Lennének kis videók is, de alapvetően lenne egy napidíj, és jöhetne bárki nézni, mit csinálunk, számlával, mindennel együtt. Dumálva, nem kell kussban Belépti díjat meg a kecó bérlésére, a maradékot meg egy alapítványnak ajánlanánk fel. De nem kell itt komoly összegekre számítani. Az is lehet, heti 2-3 nyílt nap lenne csak, mert azért élni is kéne minimálisan, bár az is lehet, hétvégén is lesz nyílt nap, mert kriptókat akkor is tolom

Ezzel a szignálszolgáltatós engedélyes baromság, meg minden bürokratikus cucc ki van zárva, a nagy nyilvánosság szintén, de aki eljön, az meg nem fog csalódni, és még mi is jól érezzük magunkat

Projekt neve: MarginCall, domain már meg is van hozzá

De innen a fórumról is jöhetnek traderek Equalizer, Tomy, rewand, Camaro?
Shortosgyula is nyitott a dologra, vele már beszéltem, beugrósnak tuti jönne, nagy forma

Lehet, hamvában holt ötlet az egész, akkor sincs baj, nincs exhibicionista hajlamunk, de jöhetnek azért az észrevételek.
David Chateau elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-21, 14:10   #2 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 865
Hírnév szint: 1
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül equalizer részére
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Már régóta érlelődik egy olyasmi gondolatom, hogy kéne valami hasznosat is csinálni, és persze átláthatót, hiteleset, de nem minden áron Csak igény az lenne rá, ahogy veszem észre.

Kieszeltem két tréderbarátommal, akik nem itthon laknak, hogy hazajönnének első körben 3 hónapra. Kivennénk valami behemót nagy kecót (jellemzően valami villát Budán), ahol elférnek 10-15-en, és tolnánk a tradát egész nap. Lennének kis videók is, de alapvetően lenne egy napidíj, és jöhetne bárki nézni, mit csinálunk, számlával, mindennel együtt. Dumálva, nem kell kussban Belépti díjat meg a kecó bérlésére, a maradékot meg egy alapítványnak ajánlanánk fel. De nem kell itt komoly összegekre számítani. Az is lehet, heti 2-3 nyílt nap lenne csak, mert azért élni is kéne minimálisan, bár az is lehet, hétvégén is lesz nyílt nap, mert kriptókat akkor is tolom

Ezzel a szignálszolgáltatós engedélyes baromság, meg minden bürokratikus cucc ki van zárva, a nagy nyilvánosság szintén, de aki eljön, az meg nem fog csalódni, és még mi is jól érezzük magunkat

Shortosgyula is nyitott a dologra, vele már beszéltem, beugrósnak tuti jönne, nagy forma

Lehet, hamvában holt ötlet az egész, akkor sincs baj, nincs exhibicionista hajlamunk, de jöhetnek azért az észrevételek.
Egesz jo otletnek tunik. A minimum az, hogy ellatogatok hozzatok, nezzem meg mi fan terem a dolog.

Sok sikert a projekthez!
equalizer elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-03-21, 14:19   #3 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egesz jo otletnek tunik. A minimum az, hogy ellatogatok hozzatok, nezzem meg mi fan terem a dolog.

Sok sikert a projekthez!
Jut eszembe Zoli, hogy Csongort is elhívjuk Ő az ICO-k királya, én azon a piacon úgyis bukóban vagyok jelenleg

De gyertek mindenképpen, tolhatnátok pár napot ti is, vendégeink lesztek Majd nyomom nektek a fasza koktélokat, ha már bartender vagyokXD

Chucky is biztos el fog jönni, meg a Codeside-irodások is, na meg kockásfülű nyúl az Axiától. Elég komoly performance-ot lehetne összerakni az ismerettségből, akik abszolút hitelesek
Régi 2018-03-21, 14:20   #4 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.776
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Na akkor keress meg,
lassan kész a bűnbarlang,
kiflexeltem magam,
rámfér 3 hónap laza,
talán alkalmas rá.
Régi 2018-03-21, 14:27   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na akkor keress meg,
lassan kész a bűnbarlang,
kiflexeltem magam,
rámfér 3 hónap laza,
talán alkalmas rá.
Zsííír, na, ezt örömmel olvasom, keeeerály! Hívlak akkor majd hamarosan
Régi 2018-03-21, 15:14   #6 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ja, és ami fontos: nem oktatni akarunk, se pedig megtanítani bárkit is a tőzsdézésre!!!

Csak kedvtelés abszolút, meg szórakozás abban az értelemben, hogy nincsenek "sulis" szabályok. Természetesen mi is nyitottak vagyunk mások véleményére, nézőpontjára, szóval nincs feszület, ha valakinek nem jön be.

Klubfeeling garantált
Régi 2018-03-21, 16:02   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 253
Hírnév szint: 2
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem ez egy jó ötlet, hiszen ha az ember ezt nem intézményi keretek között csinálja, akkor egy elég magányos szakma. Ez viszont jó lehetőség „hasonszőrűekkel” szakmázni, tapasztalatot cserélni, esetleg együtt tradelni.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-13, 07:17   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

No, úgy néz ki, alakul a dolog, és ha minden, és mindenki úgy akarja, nyáron toljuk a bicikliiiiiit, várom

Lassan a részletek is tisztázódnak, nagy az érdeme kockásseggűnek, ezúton is köszönjük!

Szkeptikus tagokat is várunk, bár nem oktatás lesz a cél, de ennyi transzparencia talán Megalith-nek is elég lesz

Aki jön, egy üdvözlő italra számítson!

Első körben 3 hónapra tervezünk, szerintem nem lesz hosszabbítás, mert nem lesz hozzá kedv, de talán 3 hónap alatt mindenki el fog tudni jutni, akit érdekel valamennyire is a cucc

Partyhangulat garantált

Egyszerre max 10 főt tudunk majd vendégül látni, de ezt még párszor átkalkuláljuk.
Régi 2018-04-13, 11:02   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 513
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Szkeptikus tagokat is várunk, bár nem oktatás lesz a cél, de ennyi transzparencia talán Megalith-nek is elég lesz"

? Nem nagyon értem miért írtad ezt és mit akartok csinálni. Ha csak beszélgetni és hülyéskedni, akkor azzal szemben nekem semmilyen elvárásom nem lehet. Sőt semmilyen ingyenes oktatással sem. A baj azzal van, hogy a pénzért oktatók nem mutatnak semmit. Pedig ez erkölcsi alap kéne, hogy legyen.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-13, 11:15   #10 (permalink)
Szenior tag

Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem azért kellenek a felmutatott eredmények, hogy abból megpróbáljuk visszafejteni a stratégiát. Ez egy gyenge visszatámadás az oktatóktól, hogy ne kelljen mutatniuk semmit. De az még gyengébb érv, amikor visszakérdez az oktató, hogy a számlatörténettel ugyan mire mennénk.. Nem nagyon fogják fel vagyis nem akarják, hogy miről van szó.
Régi 2018-04-13, 11:30   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ahogy írtam, ez abszolút kedvtelés, semmi más. Mi megmutatunk mindent, ha érdekel valakit, meg élőben kereskedünk, és igen, hülyéskedünk is, mert klubhangulat lesz. Szóval cél nem az oktatás, vagy, amiben szerintem esetleg tudunk segíteni, az kizárólag a tőzsdepszichó, ahogy mi megéljük, megbeszéljük egymással, ezeket majd jellemzően fel is vesszük.

Lesz belépti díj, mert nem is akarom, hogy ingyenes legyen, és a helyért is fizetünk. Szerintem ilyen 5k HUF/nap körül lesz.

Stratégiát lopni, lemásolni meg ilyen hülyeségekben sokan hisznek, de ez kamu. Pont ezért gondolom azt, hogy tőzsdepszichóról érdemes beszélgetni, meg közösen megélni.

Nem akarunk sztárok lenni, se elismertek, se semmi ilyesmi indiíttatásunk sincs. Szóval megfelelni se akarunk senkinek.

De szerintem mégis talán e három hónap alatt többet fogunk tudni majd átadni, megélni közösen, mint bármelyik kamu hazai tőzsdetanfolyamon.
Régi 2018-04-13, 11:41   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lesz belépti díj, mert nem is akarom, hogy ingyenes legyen, és a helyért is fizetünk. Szerintem ilyen 5k HUF/nap körül lesz.
Ez érthető.
Régi 2018-04-21, 11:44   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nos, újabb fejlemény: mai megbeszélésünk alapján május eggyel döntünk végleg, hogy megvalósul-e.

Ha igen, akkor július, augusztus, szeptember lesz a 3 hónap, amikor lehet jönni majd a MarginCallba, kockásseggű jóvoltából pedig a hangulat is garantált, ugye pipshow?

shortosgyula Peti, forexklub Zoli, Zalán, equalizer Zoli, rewand András, camaro, készüljetek Ismert tradereknek, oktatóknak is biztosítunk lehetőséget. Természetesen átláthatóságért cserébe, amely nem lesz nyilvános az esetükben. Versenyeredmény, vagy funded-os számla is megfelel.

Zsolti amcsi centes részvényekkel, Árpi határidős indexekkel, én devizákkal, commodity-kkel és kriptókkal fogok főleg kereskedni. Egy részét határidőben is benyitom majd, nem csak forexen.

Várunk mindenkit!
Régi 2018-04-21, 14:48   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Természetesen átláthatóságért cserébe, amely nem lesz nyilvános az esetükben."

?
Régi 2018-04-21, 15:01   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
bennfentes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

?
Jól látod. Ezek már megint tudást akarnak lopni másoktól!
bennfentes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-21, 16:47   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

?
Akik ott lesznek, láthatják, de fórumra, meg egyéb helyekre, nem nyilvánítunk véleményt másokról, viszont akik transzparensek a jelenlévőkkel szemben, azoknak megengedjük a csatlakozás lehetőségét. Tehát vagy jót, vagy semmit elvet követjük
Régi 2018-04-21, 16:47   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
bennfentes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jól látod. Ezek már megint tudást akarnak lopni másoktól!
Kik az ezek, és kiknek a tudását?
Régi 2018-04-21, 16:55   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

jóó lesz a buli
Csatolt kicsinyítések
margincall-hu-20180421_162848.jpg  
Régi 2018-04-22, 15:21   #19 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Zo Lee a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Más nevében nem nyilatkoznék, de gyanítom, hogy nem csak nekem adna óriási inspirációt (az évek óta tartó álom hajszolása "az anyagilag független TRADER élet" után, egyre többször kivéreztetett bikaként a feladás határán támolyogva...), ha végre találkozhatnék egy élő TRADERrel, akinek sikerült, aki komoly pénzt tud konzisztensen "találni is!" kereskedéssel (és nem himi-humi oktatással, klubtagsági díjbeszedéssel, ...).
Akinek el tudom hinni, hogy érdemes tovább küzdeni, mert talán én is már csak pár "csákány vágásra" vagyok a kincses barlangtól... Az eltelt 6-7 év alatt ebbe az álomba befektetett idő/pénz/energia mellett, az az akárhányszor 5k HUF egy ingyen/ajándékjegy lenne. Tisztelet már a felmerült ötletért is, remélem sikerül összehoznotok!
Üdv.: egy valóságos magyar MarginCall mester
Zo Lee nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-22, 15:43   #20 (permalink)
Tag

Chucky logója

Hely: CME
Összes hozzászólás: 42
Chucky a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zo Lee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Más nevében nem nyilatkoznék, de gyanítom, hogy nem csak nekem adna óriási inspirációt (az évek óta tartó álom hajszolása "az anyagilag független TRADER élet" után, egyre többször kivéreztetett bikaként a feladás határán támolyogva...), ha végre találkozhatnék egy élő TRADERrel, akinek sikerült, aki komoly pénzt tud konzisztensen "találni is!" kereskedéssel (és nem himi-humi oktatással, klubtagsági díjbeszedéssel, ...).
Akinek el tudom hinni, hogy érdemes tovább küzdeni, mert talán én is már csak pár "csákány vágásra" vagyok a kincses barlangtól... Az eltelt 6-7 év alatt ebbe az álomba befektetett idő/pénz/energia mellett, az az akárhányszor 5k HUF egy ingyen/ajándékjegy lenne. Tisztelet már a felmerült ötletért is, remélem sikerül összehoznotok!
Üdv.: egy valóságos magyar MarginCall mester
Engem ez a projekt pontosan ezért inspirál, hogy talán át tudom adni a tudásom, szemléletem, azoknak a tradereknek, akikben bár megvan a hit, az akarat, a piac iránti alázat, de valami mégis hiányzik, hogy konzisztens profitot érjenek el. Pont ezért én is jelen leszek, és főleg chartelemzésben és pszicho alapelvekben szeretnék majd nektek segíteni, mert tradelni senkit nem lehet megtanítani. Remélem, hogy sokat fog neked ez adni, és tudunk abban segíteni, hogy ne hagyd az álmaidat veszni, mert csak egyszer élünk. 5 ezer forint szerintem sem sok, ha láthatsz kereskedni olyan tradereket, akik évek óta ezzel kelnek és fekszenek, és tudják mi fán terem a kereskedés. Biztosítani tudlak arról személyesen, hogy ezek az emberek évek óta konzisztensen pénzt csinálnak, és nem csak holmi svindlereket fogsz látni. Addig is sok pipet kívánok és kitartást!!!!

Üdv: Chucky
Chucky elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-22, 21:04   #21 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
bennfentes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zo Lee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha végre találkozhatnék egy élő TRADERrel, akinek sikerült, aki komoly pénzt tud konzisztensen "találni is!" kereskedéssel
Elkellett volna menni tőzsdekocsmázni ingyen. Ott aztán láthattad volna hogy a 80% hozzád hasonlóan évek óta bukóban van csak fáj neki feladni mert sajnálja a beleölt időt és nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder.
Aztán ott vannak akik a családi vagyonból meg kitudja honnan összeszedett pénzből eljátszák a sztártrédert de évek óta esnek kelnek komoly eredmény nélkül. Havonta nem keresnek annyit fixen mint egy gyári melós kockázatmentesen.
Végül azok akiknek ez a szakmája banki dolgozók portfóliókezelők komoly intezményi tőkével a hátuk mögött.
bennfentes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-23, 06:51   #22 (permalink)
Szenior tag

independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de a bennfentes és a pénzÜGYES véletlenül nem ugyanaz a személy? Ezt már a bennfentes regisztrációja utáni első bejegyzéseikor is éreztem, de most szinte biztosnak tűnik. És nyilvánvalóan nem azért, mert kritizál valamit, vagy mert kételkedik. Csak egyszerűen, mert annyira átlátszó.
Régi 2018-04-23, 07:54   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bennfentes, egyetértek.

independence, szerintem nem ő az.
Régi 2018-04-23, 08:26   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Zo Lee a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"...a 80% hozzád hasonlóan évek óta bukóban van csak fáj neki feladni mert sajnálja a beleölt időt és nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder...."
Hát, ahogy Regős Bendegúz mondta volt a bakterházban: "Mindig egy ilyen jó barátról álmodoztam..."
A te "támogatásoddal" anno legalább az ereik felvágásában előrébb juthattak a "szerencsés" tréderkocsmás mazsolák, csak így tovább miszter "bennfentes" bloody mentor!
Zo Lee nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-23, 09:09   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
bennfentes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elkellett volna menni tőzsdekocsmázni ingyen. Ott aztán láthattad volna hogy a 80% hozzád hasonlóan évek óta bukóban van csak fáj neki feladni mert sajnálja a beleölt időt és nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder.
A kereskedők 80%-a sikertelen. De pont azért megy ilyen helyekre, hogy tanuljon és ne legyen sikertelen egy idő után.

"nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder."

Miért ne lehetne meg a lehetősége bárkinek, hogy sikeressé váljon? Sok időbe telik amíg valaki megérti a kereskedés lényegét, de mindenkinek megvan az esélye. És ez az esély megnő, ha az adott illető elmegy ilyen rendezvényekre. Minden ilyen rendezvényt meg kell becsülni, mert kevés van belőle. A Forex-el már elég jól áll a magyar trader közösség elméleti szinten. De a kereskedés nem csak Forexből áll. Nagyon sok egyéb termék és piac van. És ebbe azért nagyon le vagyunk maradva. Ha megnézzük pl. a traders nightos előadásokat, akkor ott is láthatjuk, hogy nagyon jó előadások vannak, de kicsit több gyakorlati előadásra is szükség lenne. Lehet, hogy ezen a margincall-os rendezvényen is inkább az elméleti rész kerül majd előtérbe, de én már annak is örülnék, ha olyan piacokat,termékeket vagy újfajta kereskedési módszereket ismerhetnénk meg, amikről idáig nem tudtunk. Ez már nagy segítség. Hiszen az első lépés az elméleti tudás megszerzése, amit később a gyakorlati tapasztalattal kell kiegészíteni.
Régi 2018-04-23, 09:13   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem az, hogy valaki tud, vagy nem tud pénzt kivenni a rendszerből, az egy állapot. Van átjárás ide-oda, nem irreverzibilis folyamat. Ez csak tőlünk, és a lehetőségeinktől függ.

Elmélet lesz, legalábbis a pszichóra próbáljuk kihegyezni a hangsúlyt, hiszen technikai ismereteket szerintem már mindenki tudja. Nem fogunk tudni új indikátort, új szemléletet, újfajta elméleteket bemutatni. Egyszerűen csak alkalmazkodunk a különböző piacokra jellemző adottságokhoz. Ennyi. Csodát nem tudunk, és nem is akarunk bemutatni.

Szerintem a margincall-ban az előny két dologban lesz: egyrészt megerősítést kaphatunk arról, hogy ebből lehet pénzt csinálni, másrészt rá akarunk mutatni azokra a pszichobukfencekre, amelyeket nagyon könnyű elkövetni (pl. 3-4 vesztes trade egymás után, utána mi történik a fejekben). Mindezek élő példákon.

Én itthon ilyen tanfolyamról, oktatásról, bemutatóról nem tudok. És nem demó számlázás lesz.
Régi 2018-04-23, 10:06   #27 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 347
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"pszichóra próbáljuk kihegyezni a hangsúlyt, hiszen technikai ismereteket szerintem már mindenki tudja."

Bocs de ezek a mondatok szörnyen fájnak nekem.
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-23, 10:21   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Bocs de ezek a mondatok szörnyen fájnak nekem.
Hát, sajnos oktatni nem tudok, és többiek sem. Nyilván kell egy technikai rész.

Ha ebben jó vagy, és tudsz módszert az átadásra, gyere el hozzánk, várunk!
Régi 2018-04-23, 10:23   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyébként minden, magát sikeresnek tartó kereskedőt várunk szeretettel! Pláne, ha be tudtok szállni a "demonstrálásba".

Honlap már majdnem kész. De csak a 100%-os megvalósulás esetén tesszük közzé.
Régi 2018-04-23, 18:18   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kérés a tisztelt közönség felé:

Tud valaki 10-15 széket felajánlani ideiglenesen? Venni kár lenne pár hónapra, mert nem tudnánk mit kezdeni vele utána. Eddig is sokan segítettetek már, ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki tudásával, munkájával segítette a projekt megvalósulását. Ez csapatmunka, és rendkívül hálás vagyok már most is néhány embernek

Megköszönném a javaslatokat, ötleteket székre
Régi 2018-04-24, 05:17   #31 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
slacktag a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de a bennfentes és a pénzÜGYES véletlenül nem ugyanaz a személy? Ezt már a bennfentes regisztrációja utáni első bejegyzéseikor is éreztem, de most szinte biztosnak tűnik. És nyilvánvalóan nem azért, mert kritizál valamit, vagy mert kételkedik. Csak egyszerűen, mert annyira átlátszó.
Már rá van állítva a forex titkosügynökség. Egyesek félnek, hogy mit tudhat még.
slacktag nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-24, 09:06   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
slacktag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már rá van állítva a forex titkosügynökség. Egyesek félnek, hogy mit tudhat még.
Ahogy gondoltam, egyszerű és átlátszó.

Azt azért gondold végig tisztelt Mágus, hogyha azt az időt és energiát, amit csak az új nicknamekbe és az ezzel kapcsolatos hozzászólásokba fektetsz, inkább magadba és a vállalkozásodba fektetnéd, akkor az mennyivel kifizetődőbb volna. És akkor az egyéb, saját magadnak is kárt okozó, értelmetlenül gúnyolódó, esetenként mocskolódó, mindenféle szakmai érveket nélkülöző bejegyzéseidről nem is beszélve. Minden ilyen gondolat és tevékenység az emberben lévő negatív érzelmeket erősíti, anélkül, hogy észrevenné. Az ezen érzelmek által meghatározott későbbi tevékenységek pedig egyre inkább „pozitív” visszajelzéseket küldenek az agynak (amit tett, az jó), így idővel ezek dogmákká alakulnak. Minél több és erősebb „káros” dogmával rendelkezik az ember, annál nehezebb lesz az útja és nagyobb erőfeszítésébe fog kerülni, hogy ezektől megszabaduljon - ha egyáltalán tud -, és helyükre építő jellegű dogmákat rögzítsen.

Acéljaidat nyilván te ismered, én nem. Biztos vagy benne, hogy ezek a lépések azok eléréséhez visznek közelebb, s nem pedig egyre távolabb azoktól?
Régi 2018-04-24, 12:43   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

bennfentes, Zo_Lee, Megalith, Anonymosufx, slacktag, independence: gyertek majd el, érdekel minden kritika, észrevétel, ötlet És székek
Régi 2018-04-24, 18:45   #34 (permalink)
rpr
Szenior tag

Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 4
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
bennfentes, Zo_Lee, Megalith, Anonymosufx, slacktag, independence: gyertek majd el, érdekel minden kritika, észrevétel, ötlet És székek
Ha egyszer lesz már ilyen és ingyen is lesz légyszi legalább csináljátatok már néhány videjót is Aki nem tud megjelenni az is kapjon már egy kicsit a fellingből.

Én nem tudom min múlik a sikeres kereskedés. Az biztos, hogy találni egy olyan jelet amire nagy belépbe jófelé megy az árfolyam, és találni egy másik jelet(jeleket) amire kilépve összességében többet keresel mint buksz.
Ehhez kell technikai is...ha pszicho lenne siman profitos lennék testeren...
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-24, 19:06   #35 (permalink)
Tag

Chucky logója

Hely: CME
Összes hozzászólás: 42
Chucky a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha egyszer lesz már ilyen és ingyen is lesz légyszi legalább csináljátatok már néhány videjót is Aki nem tud megjelenni az is kapjon már egy kicsit a fellingből.

Én nem tudom min múlik a sikeres kereskedés. Az biztos, hogy találni egy olyan jelet amire nagy belépbe jófelé megy az árfolyam, és találni egy másik jelet(jeleket) amire kilépve összességében többet keresel mint buksz.
Ehhez kell technikai is...ha pszicho lenne siman profitos lennék testeren...
Szerintem arra, hogy sikeres kereskedés nincs egy egzakt recept. Minden ember más, mindenkit más ingerek érnek az élete bizonyos szakaszában, tehát ezzel sem egyszerű összeegyeztetni a kereskedést. El kell jutni arra a pontra, amikor már teljesen monoton módon megy a kereskedés: benyitod, manageled, zárod. Ebben talán az a legnehezebb, hogy itt folyamatosan tradeket keresgélünk, tehát mindig valami teljesen újat kell lezongorázni, és ezt úgy kell megtennünk, hogy egy múltbeli esemény se befolyásoljon a döntésben. Ezt úgy értsd, mintha a pékségedben minden nap egy új terméket akarnál bevezetni, új vevőkörhöz, teljesen új árstruktúrával. A kereskedésben folyamatosan adaptálódni kell. Nem egyforma egy nap, de akár már egy óra sem, olyan hirtelen tudnak a dolgok változni. A hosszú sikerhez viszont csak úgy tudsz eljutni, ha marad tőkéd, és ezzel marad kedved, akaratod, hogy a játékban maradj, és csináld ezt a szakmát. Mindenkiben eljön az a pont, amikor úgy van vele, hogy feladja. Nekem is számtalanszor eljött ez a pont, de mégis voltak olyan sikeres kereskedők, akiknek a sikeren felbuzdulva folytattam az utamat. A piac annyit fog adni, amennyit te teszel a siker érdekében, és mennyire vagy alázatos vele szemben.
Chucky elérhető   Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 11:08   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Többektől hallottam, lenne az élő kereskedésen kívül másra is igény. Mi lenne az? Piacok bemutatása pl? Vagy mi? Mivel nyitott a közösség, így egy dolog a biztos csak: hogy éles számlákon fogunk kereskedni. Többi lehet bármi, ha van rá igény

Lesz májusban tőzsdekocsma, ott majd még lehet észrevételeket tenni.
Régi Tegnap, 14:14   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Almási Árpival mi van? Nagyon el van tűnve.
Régi Tegnap, 15:15   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Almási Árpival mi van? Nagyon el van tűnve.
MarginCall-ra ő is hazajön Amúgy Londonban él.
Régi Ma, 06:53   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MarginCall-ra ő is hazajön Amúgy Londonban él.
Előadást nem tervez? Egyébként őt is elhívhatnád: https://www.youtube.com/channel/UCXz...OGwaAMA/videos

Ő szeret nagyon okos lenni és bárki előadásának közbe sem bírja ki, hogy ne okoskodjon. Mindig van valami megjegyzése mindennel kapcsolatban. Kíváncsi lennék, hogy mi tud gyakorlatban. Az elmélet nagyon jól megy neki. Itt van még 2 videója:

https://www.youtube.com/watch?v=XL17k2xECyc

https://www.youtube.com/watch?v=NObcdtCuX6E
Régi Ma, 08:21   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem ismerem Kovács J. Tamást. De remélem, eljön a pipnikre, akkor beszélgetek vele.

Jöhet bárki egyébként hozzánk, előadni, vagy traderként is beülni csak egy feltételünk van.

Sőt, nagyon szívesen látunk mindenkit, jó buli lesz Árpi is itt lesz, szóval tudsz vele is beszélgetni.
Régi Ma, 08:47   #41 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.653
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem ismerem Kovács J. Tamást. De remélem, eljön a pipnikre, akkor beszélgetek vele.
Ő fog főzni, szóval ott lesz. Viszont nincs mit bizonygatnia senkinek!
Megválogatja hogy egyáltalán kit hajlandó tanítani.
Elliottban profi, pozíció sorokat épít kockázatkezelten kézzel, kis idősíkokon. Rendszeresen látok tőle 30-100R nyerőket.
Csatolt kicsinyítések
margincall-hu-eurusd.png  
Régi Ma, 08:53   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ő fog főzni, szóval ott lesz. Viszont nincs mit bizonygatnia senkinek!
Megválogatja hogy egyáltalán kit hajlandó tanítani.
Elliottban profi, pozíció sorokat épít kockázatkezelten kézzel, kis idősíkokon. Rendszeresen látok tőle 30-100R nyerőket.
Ja, én nem ismerem, meg remélem, ez ilyen laza, kötetlen cucc lesz, nem chartokat megyünk bambulni, mert én szemüveget se viszek Nem tudom, mire gondolt Megalith, én eddig azt se tudtam, vannak-e videói. Frizbit vigyek?
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 9 (1 tag és 8 látogató)
Chucky
Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 09:32 , a GMT +1 időzóna szerint.