Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-03-23, 09:33   #401 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
GBP/USD kilátások a jövőhétre.

https://www.tradingview.com/x/3j5NFvOg/
ez elég komoly elemzés
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-23, 09:59   #402 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:

Ez nagyon komoly

Vagy lefordul vagy nem, ez igazán használható, lekereskedhető jövőkép.

Picit konkrétabban ahogy én látom: a hetes nagyon jó átnézetnek de tényleges kereskedéshez célszerű pontosítani, naposra illetve h4 -re zoomolva.

Ebből a hetes sávból /amiben 2010 óta mozgott az árfolyam/ pár hete tudott letörni az árfolyam, meglepő lenne ha azonnal vissza is térne: ellenálláskéént funkcionál az évekig támasz szerepét betöltő zóna.
Jó eséllyel lefordítja ez a szint amit megerősít a 200 -as mozgóátlag /ema, sma/ h4-en, valamint a stochastic is túlvett h4-en ill naposon is.
Lényeg: jövő hét elején meglepődnék ha innen nem esne az árfolyam.
Aztán persze meglátjuk, lehet átlövi egy huszáros emelkedéssel és lehet újra keresni a longbeszállót.

És ne felejtsétek: KOCKÁZATKEZELÉS, osszátok be a tőkéteket

Jó kereskedést mindenkinek a jövő hétre!

Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-03-23, 10:41   #403 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Hírnév szint: 7
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez elég komoly elemzés
Elemzés? Közel se annak szántam! Ahhoz sok-sok szakmai rizsa, illetve némi blabla szükséges, hogy eladható szintű tudást feltételezzen, de én bevallom ezekkel a készségekkel még nem rendelkezem, de rajta vagyok az ügyön, hogy egyszer felnőjek a fórum szakmai színvonalához.

GU chartal az előttem kommentelő urak gondolatát kívántam folytatni, hogy számomra melyik az a szint, ahol a vevők és eladók aránya kiegyensúlyozottabb, de itt konkrét belépésekről akkor lehet szó, ha elértük azt az árfolyamot amit jelöltem és kisebb idősíkon is megerősíti az elképzelésem gyertya alakzattal, divergenciával,stb. mindenkinek a száj íze szerint.

Köszönöm a szakmai észrevételed!
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-23, 11:46   #404 (permalink)
Szenior tag

Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez nagyon komoly

Vagy lefordul vagy nem, ez igazán használható, lekereskedhető jövőkép.

Picit konkrétabban ahogy én látom: a hetes nagyon jó átnézetnek de tényleges kereskedéshez célszerű pontosítani, naposra illetve h4 -re zoomolva.

Ebből a hetes sávból /amiben 2010 óta mozgott az árfolyam/ pár hete tudott letörni az árfolyam, meglepő lenne ha azonnal vissza is térne: ellenálláskéént funkcionál az évekig támasz szerepét betöltő zóna.
Jó eséllyel lefordítja ez a szint amit megerősít a 200 -as mozgóátlag /ema, sma/ h4-en, valamint a stochastic is túlvett h4-en ill naposon is.
Lényeg: jövő hét elején meglepődnék ha innen nem esne az árfolyam.
Aztán persze meglátjuk, lehet átlövi egy huszáros emelkedéssel és lehet újra keresni a longbeszállót.

És ne felejtsétek: KOCKÁZATKEZELÉS, osszátok be a tőkéteket

Jó kereskedést mindenkinek a jövő hétre!
A chart lényegi mondanivalója nem a nyilak, hogy szerintem hol lesz és nem az árfolyam, mert aki tudja az nagy valószínűség szerint blöfföl, hanem a bejelölt szint, ahol a vevők és eladók aránya szerintem kiegyensúlyozottabb, tehát reményeim szerint nagyobb valószínűséggel(mint 50%) fog az én általam feltételezett irányba mozogni az ár azelőtt, hogy a stopom elkaszálná. Ezt úgy képzelem el, mint egy hintánál az alsó holtpontot eltalálni és felugrani, hogy minél hosszabb utat tegyek meg a felső holtpontok eléréséig, annélkűl hogy előtte összetörném magam. Csak abban a játékban az irány határozottabban kiszámíthatóbb.

Mindenképp egy konszolidációs háromszöget szeretnék látni napos(hetes) TF-en, de még nem tiszta, hogy elértük-e az alját vagy sem. És mivel azt feltételezem, hogy a swap dealerek és intézményi befektetők, nem alacsony idősíkok adatai alapján hozzák meg befektetési döntéseiket, ezért a magasabb idősíkok szintjei jobban érdekelnek, hogy reagál rá az árfolyam és ha kisebb idősíkok is megerősítik a magasabb idősíkok alapján felállított elképzeléseim, akkor bátrabban tervezem és kockázat kezelem a pozícióimat.
Régi 2013-03-23, 21:20   #405 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szívesen

nézd, egy ilyen szituációba, TF-től függően akár naponta is beleszaladhatsz, bármelyik instrumentumon, ilyenekkel kell szembesülnöd egész életedben ha ezt a műfajt gyakorlod

ezt sztem mindenki látja, és majd ha van szignálod egy megfelelő pillanatban, az általad preferált idősíkon, lekereskeded
ennyi

ennek szólt a vélemény
Régi 2013-03-23, 21:27   #406 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Kábel

Függ persze, hogy ki milyen idősíkon kereskedik, de most nehéz kérdés a kábel a heti PPZ miatt.
Én most könnyebb helyzetben vagyok, mert van egy longom 1,4860-tól, aminek az 1/3-a még fut abban a reményben, hogy a hét elején a kábel (és Eurusd is?) mehet 170 pipet esetleg (ez még beleférne egy heti PPZ mozgásterébe), de longot biztos nem mernék nyitni már a jövő héten.
Ha ez a pozim nem lenne, akkor csak short lehetőséget keresnék órástól felfelé.
Ha tényleg még elmegy 1.54-ig a hét elején a mostani lendülettel, akkor zárom a pozit és nyitok ott egy shortot, aztán meglátjuk hogy csak visszapattan-e, vagy le is fordul újra.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-23, 21:45   #407 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Logikus elképzelés. Nem kizárt, hogy visszateszteli a háromszöget is akár. Engem csak az utolsó hosszú zöld nyíl zavar Azt egyszerűen képtelen vagyok elképzelni...attól persze még lehetséges.
Régi 2013-03-24, 11:19   #408 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szívesen

nézd, egy ilyen szituációba, TF-től függően akár naponta is beleszaladhatsz, bármelyik instrumentumon, ilyenekkel kell szembesülnöd egész életedben ha ezt a műfajt gyakorlod

ezt sztem mindenki látja, és majd ha van szignálod egy megfelelő pillanatban, az általad preferált idősíkon, lekereskeded
ennyi

ennek szólt a vélemény
Azt hiszem nem egy rugóra jár az agyunk, de érthető az érvelésed,mivel semmi körítést nem írtam a miértekről és hogyanokról GU-val kapcsolatban, honnan is ismernéd az álláspontom. A piaci előnyt is mindenki másképp értelmezi, keresi és alkalmazza, ezért tényleg felesleges lenne a fórum keretei között meddő vitát folytatni az elképzeléseinkről. Részemről lapozok is!

Aki nem kajálta be, hogy a hétfői GAP a Ciprus vs. IMF&EB közötti adóvita miatt volt, talán azoknak többet mond egy hetes TF-en jelőlt szint és nem csak trendvonalat meg színes nyilakat lát bele a chartba.
Régi 2013-03-24, 11:22   #409 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 19
Misike a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én leginkább a D1-es szintek törését keresem. Ha úgy tetszik F2 vagy P2 szignálokkal H4-en. A fej váll alakzattal a repertoárt kívánnám bővíteni sajnos pont egy ilyen példába futottam ahol pont egy erős támasz készül visszatesztelésre. Ha az ár itt ellenállásba ütközik akkor sincs baj, mert az akkor F4 vagy P4. szignál sajnos a D1 szintek törése elég ritka, amit úgy biztonsággal le mernék kereskedni és be is jön. de jó látni, hogy hasonló helyzetben ki mit gondol !
Misike nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-24, 11:29   #410 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Logikus elképzelés. Nem kizárt, hogy visszateszteli a háromszöget is akár. Engem csak az utolsó hosszú zöld nyíl zavar Azt egyszerűen képtelen vagyok elképzelni...attól persze még lehetséges.
Hetes TF-ről van szó, itt az is benne van a pakliban, hogy december végére ér vissza az origóba az árfolyam, a nyilak nem pontosan vannak ˝időzítve˝,de nem is az a lényeg.
Régi 2013-03-25, 08:11   #411 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 261
senegye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.senegye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Elemzés? Közel se annak szántam! Ahhoz sok-sok szakmai rizsa, illetve némi blabla szükséges, hogy eladható szintű tudást feltételezzen, de én bevallom ezekkel a készségekkel még nem rendelkezem, de rajta vagyok az ügyön, hogy egyszer felnőjek a fórum szakmai színvonalához.

GU chartal az előttem kommentelő urak gondolatát kívántam folytatni, hogy számomra melyik az a szint, ahol a vevők és eladók aránya kiegyensúlyozottabb, de itt konkrét belépésekről akkor lehet szó, ha elértük azt az árfolyamot amit jelöltem és kisebb idősíkon is megerősíti az elképzelésem gyertya alakzattal, divergenciával,stb. mindenkinek a száj íze szerint.

Sawyer, amit ezután írtál az már túlmagyarázás volt, hiszen aki abból a képből nem tudta levonni a megfelelő következtetést, az valószínű nem olvasta el ezt a topikot ( legalábbis a topik nyitójának a hozzászólásait - HWTraderre gondolok ).
Egyre inkább látom, hogy hasonló szemüvegen keresztül látjuk ezt a szűk világot.
Nekem is "van képem hozzá".
A másik pár, amit nézegettem az az USD/PLN pár. Az egész szám, és az előtte lévő oldalazás miatt döntöttem a passz mellett.
Csatolt kicsinyítések
celkeresztben-2013-03-25_090807.png   celkeresztben-2013-03-25_090707.png  
senegye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-25, 20:26   #412 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
senegye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sawyer, amit ezután írtál az már túlmagyarázás volt, hiszen aki abból a képből nem tudta levonni a megfelelő következtetést, az valószínű nem olvasta el ezt a topikot ( legalábbis a topik nyitójának a hozzászólásait - HWTraderre gondolok ).
Egyre inkább látom, hogy hasonló szemüvegen keresztül látjuk ezt a szűk világot.
Nekem is "van képem hozzá".
A másik pár, amit nézegettem az az USD/PLN pár. Az egész szám, és az előtte lévő oldalazás miatt döntöttem a passz mellett.
Feltételezem menetközben észrevetted, hogy ez nem a HWT-s topik, itt annyira nem kíváncsiak az előjátékra, tervezésre, inkább csak a konkrét akciókra, belépőkre. Olyan önkéntes szignálszolgáltató jeleggel

USD/PLN keresztret nem kereskedem, ezért nem is időznék a véleményemmel, de biztosan jól döntöttél.
Hali
Régi 2013-03-25, 21:33   #413 (permalink)
Szenior tag

senegye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.senegye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Feltételezem menetközben észrevetted, hogy ez nem a HWT-s topik, itt annyira nem kíváncsiak az előjátékra, tervezésre, inkább csak a konkrét akciókra, belépőkre. Olyan önkéntes szignálszolgáltató jeleggel

USD/PLN keresztret nem kereskedem, ezért nem is időznék a véleményemmel, de biztosan jól döntöttél.
Hali
Jól feltételezted
Ja, jól döntöttem.
Mit szólsz ehhez, boldog-boldogtalan ezt a párt nézi (EUR/CAD)?
Elég egyértelmű a kép, csak fáj, hogy nem swing high-on van.
Gondolom sokan várják a visszatesztet - az előző konszolidációs zónánál ez gyönyörűen be is jött.
Én megvárom a holnapot, nem adok be megbízást egyelőre.
And U?
Csatolt kicsinyítések
celkeresztben-2013-03-25_222423.png  
Régi 2013-03-26, 04:40   #414 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ami feltételezted
Ja, jól döntöttem.
Mit szólsz ehhez, boldog-boldogtalan ezt anéziakkoakktelműtelműűtelmű a kép, csak fáj, hogy nem swing high-on van.
Gondolom sokan várják a visszatesztet - az előző konszolidációs zónánál ez gyönyörűen be is jött.
Én megvárom a holnapot, nem adok be megbízást egyelőre.
And U?
EUR/CAD még kivárós, ami szimpatikusabbnak tűnik a mai napra az EUR/AUD, EUR/NZD SELL limittel, ha EUR/USD is úgy akarja. Menet közben EA limit aktiválódott is.
Régi 2013-03-31, 19:42   #415 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 5
Gabcsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mit jósoltok a EUR/USD páron, a nyitásra?
Gabcsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-08, 09:46   #416 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nálam nincs célkeresztben, csak érdekes együttállásnak tartom:
Csatolt kicsinyítések
celkeresztben-2013-04-08_104310.png  
Régi 2013-04-08, 10:22   #417 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nálam nincs célkeresztben, csak érdekes együttállásnak tartom:
Szép rajz, de mit mutat?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-08, 13:23   #418 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szép rajz, de mit mutat?
Az árnak egy valószínűsíthető reakcióját:
Csatolt kicsinyítések
celkeresztben-2013-04-08_142039.png  
Régi 2013-04-08, 16:07   #419 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az árnak egy valószínűsíthető reakcióját:
Sorry a nyilat nem láttam. Így már értem és tetszik!

H4 Heikenben megvárnám a fordulót és akkor long.
Csatolt kicsinyítések
celkeresztben-usdsekdaily.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-10, 10:12   #420 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sorry a nyilat nem láttam. Így már értem és tetszik!

H4 Heikenben megvárnám a fordulót és akkor long.
Nincs támasz, esik...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-12, 20:23   #421 (permalink)
up1
Tag

up1 logója

Összes hozzászólás: 75
up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szeretném felhívni a figyelmeteket Magyarország egyik legaktívabb trader közösségének a Traders' Nicht klub következő találkozójára. Az összejövetel április 25.- én csütörtökön 18.00 kor kezdődik. Helyszíne a Vendel utcai, Vendel Irodaház 4. emeleti konferencia terme.
Ez a Traders' Nicht klub 21. találkozója. Életre hívásának célja, hogy minnél több szakmabelivel tudjatok személyesen megismerkedni, minnel több tapasztalatot tudjatok cserélni INGYEN!!!
Ezenkívül rendszeresen vendégeket hívunk a tőzsdei kereskedéshez kapcsolódó minden területről, akik röviden (max 1 óra) elmondják, bemutatják tevékenységüket. Velük is személyes kapcsolatba kerülhettek.
Eddigi vendégeink voltak brókercég tulajdonosai, tőzsde pszichológus, motivációs tréner, stb.
Akit érdekel a rendezvény, kérem jelezze nekem és a következő esemény részletes programját elküldöm a számára.

A résztvevők száma 50-60 fő általában. A rendezvény ingyenes, viszont a terem bérleti díját magunknak kell össze dobni. Erre a célra egy becsület kasszát helyezünk ki, amibe fejenként 500 Ft- öt dobunk. Ha több pénz összegyűlik, mint a terem bérlet, abból a következö rendezvény ingyenes büféasztalát töltjük fel. Tehát, a többletet lefogyaszthatjátok.
up1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-19, 10:36   #422 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

EUR/GBP hetin pin, PPZ, és napin fibo 50-ről fordult le.
Szerintem egy shortra jó lehet. Vélemény?
Bocs, hogy nem mellékelek képet, de nem annyira értek az ilyesmihez.
Régi 2013-04-19, 10:38   #423 (permalink)
up1
Tag

up1 logója

Összes hozzászólás: 75
up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A márciusi Traders' Nicht -on készült videofelvételeket megtekinthetitek itt!
http://www.youtube.com/watch?v=31pVEME0Jzw - Ádok János előadása
http://www.youtube.com/watch?v=V6USyTfiKGk - Marton Gábor előadása

Az április 25.-i találkozó tervezett programja a következő:

Először Horváth András, a Tőzsdeiskola Kft. tulajdonosa fog előadást tartani nekünk arról, hogy miként lett az ország legnagyobb tőzsdei oktatócége, mi vezette el idáig, valamint milyen fejlődési fázisokon ment keresztül a tőzsdei pályafutása. Betekintést kapunk a legújabb fejlesztési irányokba és ezek számszerű eredményeibe. Előadása során két stratégia logikáját, működését bemutatja nekünk részleteiben is!

Második előadónk Boér Tamás lesz, a www.sikertervezes.com honlap tulajdonosa lesz, aki nemzetközi képesítéssel rendelkező motivációs tréner. Előadásának címe "Te és a pénz" lesz, ahol bemutatja a részletesen többek között a pénzhez való megfelelő hozzáállást a tőzsdézés aspektusából!

Az estén még lesz többek között chartelemzés, könyvajánló, hasznos videók bemutatása is!

A pontos menetrendet itt láthatjátok:

18:00 Érkezés, helyfoglalás, kötetlen beszélgetés, ismerkedés a társakkal
18:15-18:30 Palotás Dávid szervező rövid előadása a helyes stratégiaalkotás lehetőségeiről
18:30-19:45 Horváth András előadása a pályafutásáról, iskolájáról, legújabb fejlesztéseiről és ezek eredményeiről
19:45-20:15 Szünet, kötetlen beszélgetés
20:15-20:30 Lehotzky Krisztián szervező könyvajánlója
20:30-21:30 Boér Tamás előadása: "Te és a pénz"
21:30-23:00 Bagdi István chartelemzése Victory-stratégiával, kötetlen beszélgetés, ismerkedés

Aki részt kíván venni a rendezvényen, egy rövid üzenetben jelezze nekem és elküldöm számára a regisztrációs linket.
up1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-19, 11:27   #424 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
up1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A márciusi Traders' Nicht -on készült videofelvételeket megtekinthetitek itt!
legalább a nevét kopiznád be másodszorra helyesen, ha már futtatod őket

Trader's Night
Régi 2013-04-19, 12:11   #425 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Üdv kollégák, rég nem Írtam ide
A "tőzsdeszakértő" úr talán a leggusztustalanabb tagja a magyar oktatásbiznisznek. Legalábbis a dobogóra biztosan felfér.

Automatizált nem veszít stratégia. A szakma szégyene...

Pár év alatt épp csak a lényeget nem sikerült megértenie- vagy megértette de jobban el lehet adni ezeket a baromságokat?

Referenciának az számít kishazánkban hogy mennyi volt a cége bevétele oktatásból? Mert akkor tényleg jó, bár már nem olyan mint pár éve volt
__________________________________________________ ___________
Hamarosan újabb írással jelentkezünk a valodiforexen, csak hogy el ne felejtsetek minket
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-19, 12:42   #426 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv kollégák, rég nem Írtam ide
A "tőzsdeszakértő" úr talán a leggusztustalanabb tagja a magyar oktatásbiznisznek. Legalábbis a dobogóra biztosan felfér.

Automatizált nem veszít stratégia. A szakma szégyene...

Pár év alatt épp csak a lényeget nem sikerült megértenie- vagy megértette de jobban el lehet adni ezeket a baromságokat?

Referenciának az számít kishazánkban hogy mennyi volt a cége bevétele oktatásból? Mert akkor tényleg jó, bár már nem olyan mint pár éve volt
__________________________________________________ ___________
Hamarosan újabb írással jelentkezünk a valodiforexen, csak hogy el ne felejtsetek minket
Miért nem mész el az előadásra és fejted ott ki a vélemyényedet?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-19, 14:44   #427 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért nem mész el az előadásra és fejted ott ki a vélemyényedet?
Látogassam végig a különböző, általam semmibe nem nézett szélhámosok előadásait? Jó kis körút lenne.
Nem vagyok mazochista inkább kihagyom. Meg aztán a net nem felejt, itt több értelme van mert visszakereshető minden, nyoma marad. Már ahol nem moderálják ki az oda nem illő /egyéni érdekeket sértő/ hozzászólásokat.
Mint pl. a perfectofx -es blogban ahol persona non grata lettem tavaly a túl sok kényes beírással.
Az egyik legnívósabb szélhámos oldal egyébként, jól csinálták, sokára derült ki hogy átverés az egész
http://kezeltszamla.blog.hu/
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-23, 09:25   #428 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EUR/GBP hetin pin, PPZ, és napin fibo 50-ről fordult le.
Szerintem egy shortra jó lehet. Vélemény?
Bocs, hogy nem mellékelek képet, de nem annyira értek az ilyesmihez.
Elindult szépen. A pin nem maradt meg a hét végére, de egy beölelő gyertya még lehet belőle.
Próbálok képet csatolni.

http://www.mql5.com/en/charts/197641...hant-financial

Ha a zöldig elmenne az lenne a szép. Ha elmegy addig, akkor ott longot keresek. Havi PPZ és fibo61.8. Szép támaszok vannak napin és hetin is ott, szóval valami reakcióra szinte biztosan számítanék. De ez még egy későbbi sztori lehet...

OFF: nem megy a kép beillesztése. Valaki privátban meg tudná írni?
Régi 2013-04-23, 13:30   #429 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Kasper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Figyelem! Olvassátok el Gyula legújabb infóit a 3TG kezeltszámlákról itt: http://forex.profikezdo.hu/forum/vie...hp?f=25&t=1394
Nem utólag kell keseregni, mikor már tutira elúszott a pénzetek! Segíteni akarunk!
Kasper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-23, 15:47   #430 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Market talk that the SNB could raise the EUR/CHF floor - unconfirmed
Régi 2013-04-23, 18:44   #431 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Tudtommal ez magyar forum, ha lehetne irj magyarul, vagy szegyelled a magyarsagodat? Ja csak a nyelved tört! Tiszteld meg a HAZADAT! Köszönöm!
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-23, 18:55   #432 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudtommal ez magyar forum, ha lehetne irj magyarul, vagy szegyelled a magyarsagodat? Ja csak a nyelved tört! Tiszteld meg a HAZADAT! Köszönöm!
A helyesírás se legyen kivétel!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-23, 19:18   #433 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem tisztem Zalánt megvédeni, de ettől megint dobtam egy hátast.

papa korábbi beírásából: nemetorszagban elek, 2000€ netto a fizetesem…

Bájos, amikor az magyarkodik, beszél a haza tiszteletéről, aki már kimenekült ebből a posványból.

Gyere HAZA, élj esetleg kényszervállalkozóként, közmunkásként, majd tegyél meg mindent, hogy itthon is jobb legyen.

Mostanában megy egy film a tv-ben Széchenyiről. Ő talán nem azért lett a legnagyobb magyar, mert külföldön magyarkodott, vagy szétlopta és eladta az országot, mint a mostani államférfiak, hanem mert saját vagyonát sem kímélve építette azt.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-23, 21:07   #434 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Irigy vagy? Megbecsülik a munkamat, de itt is büszke vagyok a magyarsagomra! Az anyanyelvem nem valtozott es igyekszem is megtartani! Remelem megbocsajtod, hogy nem fogok vitatkozni. Az orszag szegyene, hogy itt kapok megbecsülest!. Sajnos a magyar soha nem becsülte az erteket, sajnos! Ja legyen csamcsognivalo , tavalyi netto FX majdnem 10 000€ jo kereskedest!
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-24, 10:34   #435 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

fórum, írj, szégyelled, magyarságodat, hazádat.

ha van ö betű akkor a többi is...

De köszönöm az észrevételt. Szerintem mindenki egyetért velem abban, hogy igazán hasznos volt a hozzászólásod, építő jellegű és példaértékű.
Régi 2013-04-24, 15:32   #436 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

fórum, írj, szégyelled, magyarságodat, hazádat.

ha van ö betű akkor a többi is...
Ebben most kivételesen tévedsz

Germán kiosztás:
celkeresztben-german-keyboard-layout-t2-version1-large.png
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-24, 15:52   #437 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ebben most kivételesen tévedsz

Germán kiosztás:
Csatolás 3401

oké, én sem vagyok tökéletes ezek szerint

Bocsánat akkor papa
Régi 2013-04-24, 21:12   #438 (permalink)
Tag

Hely: Szombathely
Összes hozzászólás: 59
zs.tamas a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ti normálisak vagytok? Ennek egy szakmai fórumnak kellene lennie. Őrültek!
zs.tamas nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-25, 10:02   #439 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
zs.tamas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ti normálisak vagytok? Ennek egy szakmai fórumnak kellene lennie. Őrültek!
Bezzeg az én szakmai hozzászólásomra senki sem reagált.
Régi 2013-04-27, 22:55   #440 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
mercyful predicter a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up Excel egyenleg gorbe rajzolo

Sziasztok.

Nem tudna a esetleg valaki egy letoltheto excel egyenleg gorbe rajzolot ajanlani?

Nagyon koszonom elore is!!!!!!
mercyful predicter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-28, 09:56   #441 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
mercyful predicter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok.

Nem tudna a esetleg valaki egy letoltheto excel egyenleg gorbe rajzolot ajanlani?

Nagyon koszonom elore is!!!!!!
Nem igazán értem, miért kell az excell mellé görbe rajzolót letölteni, hiszen benne van egy grafikonrajzoló, (pl. beszúrás, vonaldiagram), amit erre a célra is használhatsz.

De ha küldesz egy email címet, elküldök egy egyszerű, gyakorlatias napló-mintát, hozzá kapcsolt egyenleg grafikonnal.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-05, 21:57   #442 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás Audnzd

Egy újabb pár, amit figyelgetni fogok.

http://www.mql5.com/en/charts/240734...hant-financial

Havi PPZ, kerekszám, fibo 50 és 61.8 hónapos aljtól függően. Hetin doji.
Célárak lehetnek a 1.2170, 1.23 és 1.25 vérmérséklettől függően.
Régi 2013-05-05, 23:06   #443 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A heti dojit kicsit benéztem. Kicsit késő van már
De a többi áll...
Válaszol

Címkék
beszállási lehetőség, beszállási pont, kezdőknek

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 14:10 , a GMT +1 időzóna szerint.