Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-08-31, 17:38   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
McKlay a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Kezdés!

Sziasztok!
Kezdő vagyok, most ismerkedem atőzsdével, és arra lennék kíváncsi hogy mit kell megtanulnom? Hogyan kezdjem az egészet? Mi az első lépés? Hol tudom megtanulni az alapokat, elemezni tanulni, milyen idősíkon lenne érdemes kezdeni?! Egyszóval mindent tudni szeretnék ami kell ahhoz, hogy ne vérezzek el ezen a világméretű csatamezőn. Ha tudtok küldjetek képeket elemzésekről, mindent amit csak lehet.

Üdv.: Ricsi!
McKlay nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-09-01, 07:43   #2 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Hírnév szint: 8
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
McKlay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Kezdő vagyok, most ismerkedem atőzsdével, és arra lennék kíváncsi hogy mit kell megtanulnom? Hogyan kezdjem az egészet? Mi az első lépés? Hol tudom megtanulni az alapokat, elemezni tanulni, milyen idősíkon lenne érdemes kezdeni?! Egyszóval mindent tudni szeretnék ami kell ahhoz, hogy ne vérezzek el ezen a világméretű csatamezőn. Ha tudtok küldjetek képeket elemzésekről, mindent amit csak lehet.

Üdv.: Ricsi!
Szia.
Szerencsed van, minden kerdesedre megtalalod a valaszt itt a forumon belul. Olvasd vegig a kezdoknek nyitott topikokat. Ha vegeztel vele szerintem a kerdeseid nagy reszere megtalalod a valaszt.
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-08-09, 23:11   #3 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Sziasztok!

Kezdésnek ajánlom ezt az oldalt: 100$ ingyen kezdő bónusz!!!
Ugyan itt csak FOREX van, de egyből kezdésnél ad neked 100$-t amit tudsz forgatni. Jelenlegi gazdasági helyzetbe elég szép hasznonra lehet szert tenni.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 07:19   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Kezdésnek ajánlom ezt az oldalt: 100$ ingyen kezdő bónusz!!!
Ugyan itt csak FOREX van, de egyből kezdésnél ad neked 100$-t amit tudsz forgatni. Jelenlegi gazdasági helyzetbe elég szép hasznonra lehet szert tenni.
milyen érdekes, tegnap még Te kérdezted mit lehet tudni erről a cégről, most meg már egy kezdőt mindjárt feléjük irányítasz? korrekt
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 07:39   #5 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
milyen érdekes, tegnap még Te kérdezted mit lehet tudni erről a cégről, most meg már egy kezdőt mindjárt feléjük irányítasz? korrekt
Én is kezdő vagyok a Forex terén. Csak egy másik fórumon ajánlták nekem ezt az oldalt, és elég jónak tűnik, legalábbis a kezdő bónuszt és a feltöltési bónusz tekintve. Ennek ellenére én se tudok semmit az oldalról ezért érdeklődtem, hogy mennyire megbízható a számlára történő utalás, és a pénzkivétel. Mivel sajnos csak angol nyelvű ezért nem bírtam kiigazodni rajta.
Én jó szándékkal osztottam meg a linket.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 08:33   #6 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Referal ID-t mindenesetre kitöröltem a hozzászólásodból. Kéretik nem reklámfelületnek nézni az oldalt.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 10:32   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
.... Ennek ellenére én se tudok semmit az oldalról ezért érdeklődtem,....
ebben minden benne van

Más:

Egyébként ennek tényleg van értelme, jön egy kezdő, és azonnal nyit egy topicot, hogy neki mindenki oda írja le mit kell tudni a forex-ről, tőzsdéről?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-27, 01:33   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
setout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
mi lenni a faszom ez?? (vagyonkezelési rész)
"Vezető tréderünk technikusan használja a trendvonalakat grafikonok."

törni bele nyelvem.
Zalán! nyúlják le a businessed. (vagyezatied??)

//a legszebb azonban a fix spreades veszélyes brókerek megjegyzése. azok látják a poziciókat, és ellened fordíthatják megismerve a taktikát.
nem mondom hogy ez nem maszlag, de ugyanezt meg tudja tenni egy variablespreades ecn is. gondolom ott is le tudják kérni a számlatörténetet és nem gondolnám, hogy nincs rálátásuk a poziciókra...
Régi 2015-10-06, 17:44   #9 (permalink)
Új tag

Fecó a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Egy fontos kérdésem lenne. Regisztráltam egy oldalon. A kérdésem ismeritek-e
ezt az oldalt.
http://www.cbfinvest.com/hu/
Valós tözsdei kereskedő oldal vagy csak kamu az egész?
Mielőtt pénzt utalok a kereskedéshez kérdezném ezt mert nem szeretnék úgy
járni hogy valaki ciprusi számlájára utalgatom a pénzem amit aztán soha többé nem látok.
Várom válaszotok. Köszönettel: Fcó
Fecó nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-06, 18:27   #10 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Idézet:
Fecó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
ezt az oldalt.
járni hogy valaki ciprusi számlájára utalgatom a pénzem amit aztán soha többé nem látok.

Ez van a kapcsolat menüpont alatt......szerinted?

Email
Ügyfélszolgálat
Support@CBFinvest.com

Telefon
UK: +44-20-70486367UK: +44-20-70486367
Hungarian: +36-14088810Hungarian: +36-14088810
Cím
Spot Capital Markets Ltd, 28th October Street, Kanika Business Centre, 2nd floor Limassol 3105, Cyprus. With its registration number HE299846 and registered address at Katalanou 1, 1st Floor, Flat/Office 101, Aglantzia, 2121, Nicosia, Cyprus
Régi 2015-10-07, 18:46   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.506
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!
ezt az oldalt.
Ha valóban most kezdesz bele a szakmába, és először utalsz ki pénzt, akkor azt javaslom, minimálisat utalj ki (kb mindegy, melyik céghez), amit akár lenyúlhat a bróker is majd hazautaláskor. Miért? Mert ha ennyire az elején vagy, nyilván nem tudsz még szűrni kellőképpen a brókerek között, arról nem beszélve, nagy eséllyel el fogod bukni, de persze kívánom, hogy ne így legyen!

Egyébként üdv a szakmában, és ha teheted, olvasd át ezt a topicot! Kiemelten Tback, ChyberBob hozzászólásait érdemes olvasgatni.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-09, 19:27   #12 (permalink)
Új tag

ProfitLearning logója

Összes hozzászólás: 6
ProfitLearning a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!
ezt az oldalt.
Szia Fecó!

Kicsit megkésve a válasz, de talán segít, ha nem is most, akkor a továbbiakban. Okos döntés tőled először körbeérdeklődni. Mielőtt brókercéget választasz és pénzt küldenél be, nagyon fontos az alapos utánajárás, ez kifizetődő, hisz fő a biztonság!

Ajánlom figyelmedbe a következő oldalakat:

http://www.fxempire.com/forex-brokers/forexcom/review

http://www.forexpeacearmy.com/public...broker_reviews

...és még számtalan hasonló oldal.

Igaz kell hozzá egy kis angol nyelvtudás, de igen hasznosak, mivel a világ minden részéről kommentálják a brókercégeket.
Szinte minden brókerról találsz itt infót, és ha valamelyik sáros valamiben, vagy számodra nem kedvező feltételekkel működik, az hamar kiderül.

Én azt javaslom neked, lehetőleg FCA(angol felügyelet) alatt lévő brókercégnél nyiss számlát, azok tapasztalat szerint biztonságosabbak. Ha mégis Ciprusi felügyelet alatt lévő céget preferálnál, ez esetben javaslom, hogy kezdetnek egy kisebb összeggel kezd, főleg addig, ameddig nem sajátítasz el legalább egy stratégiát, hisze élesben nem minden ugyanaz, mint demón.

Azt sem szabad elfelejteni, hogy a technikai képzettség nem minden, sőt...Sokkal inkább szükségesebb mentálisan felkészülve lenni, egy előremegtervezett moneymanagement-el rendelkezni.

Remélem tudtam segíteni neked!
Ha brármilyen kérdésed van bármivel kapcsolatban, ne habozz megkeresni, segítek amiben tudok!

Legyen az Én tudásom, a Te profitod!

Üdv,
Profit Learning

profitlearning@profitlearning.ro
www.profitlearning.ro
ProfitLearning nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-09, 23:41   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ProfitLearning eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

...............
Legyen az Én tudásom, a Te profitod!

Üdv,
Profit Learning

profitlearning@profitlearning.ro
www.profitlearning.ro
egy kis ingyen tudás tőlem:
ha itt (Magyarországon) akarsz vmit eladni,
nem ártana az oldalatoknak egy rendes nemzetközi tárhely vagy magyar,
mert a romániai sávszélesség kegyetlenül gyenge innen....jókat homokórázik, pedig véletlenül pont egy digisről néztem ami ugyebár félig román.....milyen lehet akkor a többin?? (ha csak azért ilyen lassú, mert valami házibarkács gprs van a végén akkor lehet egy rendes román szerver is megteszi, én meg visszábbveszek a sztrádanélküliségetpreferálókibaszottkormányunk-de-dettoaszőröstalpúakatseszeressemhozzáállásomon )
Régi 2015-12-10, 07:32   #14 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
egy kis ingyen tudás tőlem:
ha itt (Magyarországon) akarsz vmit eladni,
nem ártana az oldalatoknak egy rendes nemzetközi tárhely vagy magyar,
mert a romániai sávszélesség kegyetlenül gyenge innen....jókat homokórázik, pedig véletlenül pont egy digisről néztem ami ugyebár félig román.....milyen lehet akkor a többin??
Tényleg lassú. Először a CMS beállításokra gyanakodtam (gzip, browsec cache, stb.), de nem. Kb 20 mp a kezdő oldal betöltés, ami sok. Talán egy CDN (Content Delivery Network) némileg segíthetne rajta, ha már nemzetközinek szánják. Az IronFX-es árfolyamjelzőt meg dobjátok ki. Egyrészt szar reklám, másrészt meg az töltődik be a leglassabban.
https://gtmetrix.com/reports/www.pro...ng.ro/Xl7IdAeS
http://www.webpagetest.org/result/151210_WW_AHD/
Régi 2015-12-10, 09:15   #15 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Talán egy CDN (Content Delivery Network) némileg segíthetne rajta, ha már nemzetközinek szánják. Az IronFX-es árfolyamjelzőt meg dobjátok ki.
egy szimpla ingyenes amcsi reklámmentes free webhost is 100x jobb erre, nem kell ágyúval verébre lőni.
minimális látogatottság alatt persze 1-2 hónap múlva kikapcsolják, de ha azt a kívánalmat nem éri el egy site, akkor úgyis egy kalap szar az egész (havi 5 kattintás ha jól emléxem)
Régi 2015-12-10, 11:08   #16 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
egy szimpla ingyenes amcsi reklámmentes free webhost is 100x jobb erre, nem kell ágyúval verébre lőni.
minimális látogatottság alatt persze 1-2 hónap múlva kikapcsolják, de ha azt a kívánalmat nem éri el egy site, akkor úgyis egy kalap szar az egész (havi 5 kattintás ha jól emléxem)
Én belefutottam egy ilyenbe. Amint elkezdtem hírleveleket küldeni, (pedig nem volt sok feliratkozó) lekapcsolták az egészet, mondván spammelek.
Szóval nem kell sajnálni azt a 3-4000 Ft-ot negyedévente egy normális tárhelyért.
Régi 2016-02-04, 17:47   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Janoska07 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!
ezt az oldalt.
Nekem van számlán náluk, teljesen jól és korrektül működő kereskedői oldal.
Janoska07 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-12, 17:47   #18 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Alcon1980 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Yes it is good and i want to have an account.
Alcon1980 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-16, 10:24   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 101
Hírnév szint: 2
lotmoney a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Janoska07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem van számlán náluk, teljesen jól és korrektül működő kereskedői oldal.
Nem érhető el az oldal. Megvan még a pénzed?
lotmoney nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-16, 09:42   #20 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem érhető el az oldal. Megvan még a pénzed?
Teljesen jól működik az oldal. A pénzem is megvan, sőt, jól megy a kereskedés. Lehet másik bináris weblapot néztél
Régi 2016-09-16, 15:39   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Teljesen jól működik az oldal. A pénzem is megvan, sőt, jól megy a kereskedés. Lehet másik bináris weblapot néztél
A bináris opció nem kereskedés hanem szerencsejáték. Ne keveregjünk.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-26, 15:42   #22 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A bináris opció nem kereskedés hanem szerencsejáték. Ne keveregjünk.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Gondolom túlzottan nem merültél el a Bináris opciós kereskedésben. Kérlek támaszd alá a kijelentésed érvekkel
Régi 2016-09-26, 17:02   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Gondolom túlzottan nem merültél el a Bináris opciós kereskedésben. Kérlek támaszd alá a kijelentésed érvekkel
A bróker dolga tőzsdén/OTC-n a vevő és eladó összekötése.
Tanulmányozd picit a tőzsdét. Tőzsdéztél már valamikor?
Különböző tippek/nyeremények az szerencsejáték-kategória.
Amúgy UK-ben a binárist nem az FCA hanem a játékfelügyelet ellenőrzi.
(Kérdésedre, valóban nem merültem el a binárisban, nem is fogok.)
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-24, 16:22   #24 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

A bróker dolga valóban ez, csak egy dolgot felejtesz el, market maker majdnem minden oldal. Így kell sikereket elérned. Kis halak vagyunk mi ahhoz, hogy ez ne így legyen.
Azon kívül, hogy Angliában nem a tőzsdefelügyelet szabályozza (még) a bináris opciót, szerintem nincs vele probléma. Törvényszerűségek ugyan azok, mint a forexen.
Ráadásul, ha valaki kezdőként akar belevágni a tőzsdei kereskedésbe, forexen esélye nincs. Emberek százezrei nullázták ki a számlájukat rövid idő alatt a magas tőkeáttételek miatt. Jó játék.
Binárisban azt szeretem, hogy meghatározom a kockázatomat, és az annyi is lesz.
Régi 2017-02-24, 16:24   #25 (permalink)
Új tag

köcsögöcske a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Ez teljesen igaz. Már egyszerű a visszautalás. csak megynomod és kész.

10 euró a költség visszautalásnál, nekem már az 5. visszautalásom. kértem őket hogyl egyen ingyen. de nem adták ingyen a visszautáls kötlségét.

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valóban most kezdesz bele a szakmába, és először utalsz ki pénzt, akkor azt javaslom, minimálisat utalj ki (kb mindegy, melyik céghez), amit akár lenyúlhat a bróker is majd hazautaláskor. Miért? Mert ha ennyire az elején vagy, nyilván nem tudsz még szűrni kellőképpen a brókerek között, arról nem beszélve, nagy eséllyel el fogod bukni, de persze kívánom, hogy ne így legyen!

Egyébként üdv a szakmában, és ha teheted, olvasd át ezt a topicot! Kiemelten Tback, ChyberBob hozzászólásait érdemes olvasgatni.
köcsögöcske nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-24, 16:37   #26 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Binariska, Jánoska és Kocsogocske, ez jó
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
kezdőknek

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 18:47 , a GMT +1 időzóna szerint.