Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-01-14, 20:08   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 61
Hírnév szint: 8
MIKXFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás EW - Elliott hullámelmélet

AUD/USD EW szerint
MIKXFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-14, 20:10   #2 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

AUD/USD EW szerint D1
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-2011-01-14-aud-usd.gif  
Hirdetések
Régi 2011-01-18, 10:22   #3 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

AUD/USD H4-en vannak kérdőjelek!
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-2011-01-18-aud-usd-h4.gif  
Régi 2011-01-18, 10:24   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Megtudhatnánk erről az egészről valami bővebbet? Mit kellene figyelni ezeken az ábrákon és milyen következtetést kellene belőle levonni?
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-18, 10:36   #5 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megtudhatnánk erről az egészről valami bővebbet? Mit kellene figyelni ezeken az ábrákon és milyen következtetést kellene belőle levonni?
http://betbulls.hu/cms/technikai_ele...apjai/ciklusok
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-18, 13:16   #6 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Lökés hullám és korrekciós hullám.
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-ew-1.jpg  
Régi 2011-01-18, 16:18   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Lyzy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Édes Istenem!

Ha ti ilyen jól tudjátok a technikai elemzéseket kielemezhetnétek az én befektetési alapjaimat!!??
L.
Lyzy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-18, 18:47   #8 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hullám a hullámban! És ha minden ilyen egyszerű lenne!
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-ew-2.jpg  
Régi 2011-01-19, 10:26   #9 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Aud/usd ew h4
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-2011-01-19-aud-usd-ew-h4.gif  
Régi 2011-02-04, 19:02   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
Hírnév szint: 7
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
MIKXFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hullám a hullámban! És ha minden ilyen egyszerű lenne!
Nos igen....a lényegét már én is elolvastam a Kecskeméti féle könyvben, és így képen nagyon szépen fest ez a dolog.
Egy pár chartot már megnéztem de ilyet még nem fedeztem fel egyiken sem.
számomra már-már a sci-fi határait súrolja, hogy hogyan tud vki. ilyen alapján kereskedni. Ennek az egésznek nagyon rugalmas alapokon kell nyugodnia, hogy a gyakorlatban is lehessen használni! Viszont ha ez így van, akkor ez a hullámelmélet nem is igazán definiálható.....
A Dow féle elmélet használhatóbbnak tűnik.
De azt is a gyakorlatban használni...háát....
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-04, 21:02   #11 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nos igen....a lényegét már én is elolvastam a Kecskeméti féle könyvben, és így képen nagyon szépen fest ez a dolog.
számomra már-már a sci-fi határait súrolja, hogy hogyan tud vki. ilyen alapján kereskedni. Ennek az egésznek nagyon rugalmas alapokon kell nyugodnia, hogy a gyakorlatban is lehessen használni! Viszont ha ez így van, akkor ez a hullámelmélet nem is igazán definiálható.....
Heló recefyce.
EW hullámelmélete alapján kereskedni én személy szerint csak és kizárólag erre nyitni nem szoktam. Azt mondják a nagyok hogy kereskedés szempontjából csak és kizárólag azokat a hullámokat érdemed számításba venni amik összeségében szépek. Szép alatt én személy szerint a fibo szintek stimmelését értem. Ezen fibo szinteknél divergencia ami ugye fordulásra utal és ezután egy korrekció következhet vagy szintén meghatározó fibo szintnél convergencia ami a trend folytatására utal impulse hullám formájában.
Ugyebár itt hullámokról beszélünk "hullám a hullámban" ez számunkra a fraktálelmélet szempontjából érdekes. Amikor elemzünk mindig magas idősíkról elemzünk lefelé. Ez számomra alapszabály. Megnézel egy chartot elkezded elemezni mondjuk D1-en és mész lefelé és megnézed H4-en is ott ugyanaz az impulse hullám mármint H4-en még több impulse hullámot és természetesen korrekciót tartalmaz. Onnan megint mész lefelé H1-re és M30-ra ott szintén találkozunk a felsöb idősíkokon belűl impulse és korrekciós hullámokkal.
Ahogyan megyünk egyre lejebb egészen M1-ig vagy méglejebb a tick chartig ugyanígy meg lehet külömböztetni az impulse hullámoikat a korrekciós hullámoktól és mindezeket egyben véve fraktálszerűen.

Ezeket a hullámokat elkezdeni számozni alapjaiban véve nem egy egyszerű feladat ahogy mész lefelé az idősíkokon elég rendesen bele lehet gabajodni.
Ezt tapasztalatból mondom.
Sőt utólag kijavítani bizonyos számozásokat amiket elöször úgy gondoltál hogy tuti az utólag kiderül hogy nem okés.

Most ennyi jut eszembe.
Üdv Mikxfx
Régi 2011-02-04, 21:18   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 453
Hírnév szint: 9
HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kb erre a kovetkeztetesre jutott a vilag nagy resze ezzel kapcsolatban.

Erdekes viszont hogy sok tozsdei nagyagyu hasznalja redszere reszekent. Valoszinuleg ez is mint minden hasonlo, egy a sok szerszam kozul, amit hasznalhatunk a tobbivel egyutt, de nem kizarolagosan.

HWT
HWTrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-04, 22:38   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
HWTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kb erre a kovetkeztetesre jutott a vilag nagy resze ezzel kapcsolatban.

Erdekes viszont hogy sok tozsdei nagyagyu hasznalja redszere reszekent. Valoszinuleg ez is mint minden hasonlo, egy a sok szerszam kozul, amit hasznalhatunk a tobbivel egyutt, de nem kizarolagosan.

HWT
Most éppen Birger is felvette a fegyvertárába.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-04, 22:42   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Cimballi blogja talán az egyik fő guru ebben a témában Magyarországon.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-05, 07:37   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

MIXFX:
Köszi, így már használhatóbbnak tűnik. /Bár kétlem, hogy majd használni fogom...már csak azért is, mert a Dow féle elméletet sem tudom átültetni a gyakorlatba. Tanultam, mint egy jó kisgyerek, de a chartokat elnézve semmi sem akar úgy összejönni, ahogyan az megvan írva......na ez baromi kiábrándító. Azért még próbálkozom...
StLui:
Olvastam egy magyarra fordított Birger irományt, és azt kell mondanom, hogy bármilyen nagy koponya is a manusz, vannak a könyvben ellentmondások.
Pl. a Fibonacci számok /arányok/ alkalmazásában nem hisz. Később meg azt taglalja, hogy ő az EW-et használja. "Nem azé az egyhuszé", de mint sok más is a technikai elemzésben, annak a teljesülése is a Fibo szintekhez van kötve.
Arra ébredtem rá, hogy a technikai elemzés túlnyomó részben áltudományos találgatás.
Vesznek egy olyan dolgot, ami máshol, mondjuk egy tudományágban működik és azt próbálják ráerőltetni a chartra....háááátha...
Régi 2011-02-05, 08:01   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyébként az említett blog hasznosnak tűnik.
Van olyan is ahol a trendvonalakkal, esetleg a Dow elmélettel foglalkoznak?
Régi 2011-02-11, 09:42   #17 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Eur/usd ew 2011.02.11
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-2011-02-11-eur-usd-ew1.gif  
Régi 2011-02-12, 21:14   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Elliott Wave Principle
Key to Market Behavior
By A.J. Frost and Robert R. Prechter, Jr.
Lenne vki. olyan kedves és megosztaná velem privátban, hogy honnan lehetne a fentebb említett könyvet "1Ft-ért" beszerezni?!
Régi 2011-02-14, 19:18   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

De az is érdekelne, ha vkinek. lenne egy eladó példánya...
Régi 2011-02-16, 11:31   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az E.W.I. oldalán megtekinthető a fentebb említett könyv. Tud valaki egy trükköt, amivel letölthetném?
Régi 2011-02-16, 17:58   #21 (permalink)
Új tag

Cimballi logója

Összes hozzászólás: 10
Cimballi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Elliott Wave könyv

Üdv. Az interneten tegnap óta van fent így, de nem letölthető, hanem csak olvasható ingyen, korlátozás nélkül. Magához az olvasáshoz egy kötelezettség nélküli regisztráció kell. A regisztrációban azt is beállíthatod, hogy kérsz-e hírlevelet tőlük vagy sem. Ha nem kérsz, akkor nem kapsz semmit a mail fiókodba, viszont hozzáférsz a könyvhöz, meg más letölthető tananyagokhoz. Írtam hozzá használati útmutatót, amibe azt is belinkeltem, hogy honnan lehet a fizikális változathoz akár szállítási költség ellenében hozzájutni. Amikor Budapestre megyek én is szoktam vinni egy tucat példányt magammal, de ez ebben a pillanatban bizonytalan, hogy mikor valósulhat meg.

a link: http://myelliott.blogspot.com/2011/0...ndenkinek.html
Régi 2011-02-16, 18:55   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csak az a gondom vele, hogy az előfizetés+a szállítási költség igen borsos /nekem/.
Szerettem volna gyorsan letölteni, majd lefordítíni, amíg meg nem gondolják magukat .
Régi 2011-02-16, 19:29   #23 (permalink)
Új tag

Cimballi logója

Alapbeállítás

Nem fogják meggondolni magukat, azt írják 2011-ben elérhető lesz a könyv. Arra ez az online olvasó elegendő, hogy kitaláld belőle, akarsz-e ezzel foglalkozni és mit ér meg neked egy hardcopy. Tényleg nem kevés pénz. Nekem az elmúlt évben a dedikált példány, amit kisorsoltam majdnem 20e forintomban volt, mire a nyertes a kezébe vehette. Igaz, arra FedEx-et használtam.

Az USA-ból az ingyenes példány postaköltsége van vagy 30 USD, de ha véletlenül megy ki valaki az ismerőseid közül, akkor a szállodai címére odaküldheted országon belül 7 dollárért. Ha nagyon gondolkodsz rajta és egyébként nem szeretnél előfizetést vásárolni, akkor próbáld meg a UK küldést, ott van a linkje annak a forrásnak is, az talán elfogadható. FYI
Régi 2011-02-16, 20:06   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nah....akkor nincs más hátra, mint előre....
Nekiállok a fordításnak. Ami nem lesz kis meló, tekintve, hogy angol tudásom alapszintű. Így hát kb. szavanként kell majd használnom a szótárat.
Egyébként attól tartok a legjobban, hogy vmit. rosszul fordítok és ezért anyagi kár ér . De csak nem...!
Egyébként ebből az egész mizériából kiválóan látszik, hogy kis hazánk a tőzsdével kapcsolatos dolgokkal is nagyan el van maradva.
Régi 2011-02-25, 06:07   #25 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
Darázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés MSN-en keresztül Darázs részére
Alapbeállítás

Recefyce, gondoltam ez megmutatom
Régi 2011-02-25, 08:29   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Őőőő...hová is kell kattintanom, hogy láthassam azt a vmit. ?
Régi 2011-02-25, 09:39   #27 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hmmm, pedig csatoltam. Na majd most.
Csatolt kicsinyítések
ew-elliott-hullamelmelet-flat-vagy-szabalytalan.jpg  
Régi 2011-02-25, 10:16   #28 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Trader7603 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha valakinek ez működik akkor elismerésem előtte. Ritkán nézek be ebbe a fórumra és még ritkábban kommentálok lehet azért mert ez az egyetlen hely ahol negatívumokat jönnek elő bennem, de mielőtt sok ezer ember megvásárolja az Elliott könyvet (ami amúgy egész jó és még logikus is, pont ezért megtévesztő) jó lenne lerántani pár leplet róla. Ez ez én véleményem, tehát nem kell feltétlenül komolyan venni, de szerintem semmit sem ér az egész Ezt 10 év tőzsdézéssel és ilyen és hasonló feleslegesen futott körök tapasztalatával mondom.

Pszichológiából diplomáztam én is és elvileg ez is arra van építve...teljesen biztosan szuper)

Prechter kb Szeptember mélységében jósolta az Elliott alapján a DOW 2000-et: http://finance.yahoo.com/tech-ticker/bob-prechter-my-charts-say-dow-may-plummet-to-2000-535437.html?tickers=^dji,IAU,HYG,PHB,JNK,^TNX,GLD

Azóta 25%-ot ment fel a tőzsde. Ugyan ez az ember 2007-ben azt mondta, hogy az olaj sose fog 75 fölé menni. Fél év és 150 volt. Sorolhatnám még, de teljesen felesleges ezzel vesztegetni akárkinek az idejét. Amit mond annak kösd be az ellenkezőjét Az a baj, hogy sokan sajnos hisznek neki. Nyilasi is kötöget bátran ezek alapján. Remélem mindenki annak vette ezt ami. Csak a véleményem. Én még mindig élőben beírogatom a kereskedésemet a www.tombolatom.blogspot.com blogomban. Élőben kinyomom a twitteren, egy db indikátort vagy grafikont se használok, csak tapasztalatot és a cnbc élő adásában mondott híreket értelmezem és kész. Az eredmény minden nap látszódik élőben.
Régi 2011-02-25, 10:37   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Darázs!
Nem semmi,....ez kb. az iskolapéldája...és baaaaromi ritka. Remélem lett belőle hasznod.

Cimballi, Trader7603,és a többiek... :
Ha megengeditek bemásolom ide egyik agygörcsömet, amit egy másik topicba írtam.
/ E.W.T.-val kapcsolatos dolgok kiemelve/

Kedves Pintér Úr!
Úgy látom a fraktálelméletre alkotott stratégiákat alapvetően jónak, viszont összetettségük miatt nehezen kivitelezhetőnek tartja.
Ha megenged egy-két gondolatot /nem az a szándékom, hogy bármiről is meggyőzzem, csak ezek a gondolatok/érzések kavarognak bennem…most kb. annyira bizonytalan vagyok, hogy magamnak sem hiszek /:
Az Elliott féle elmélet elsődlegesen a kereskedésben résztvevők hozzáállását, hangulatát próbálja klisékbe öntve leírni,ábrázolni, ami kivetülve a chartra jellegzetes árfolyamalakulást hoz létre.
Ez az elmélet talán akkor lenne kézenfekvő és közel 100%-os megbízhatóságú, ha olyan traderek lennének a piacon, akik csupán érzelmeik alapján döntenének /semmit sem tudva bizonyos elemzési formákrók../ Tehát úgymond az „egyszeri ember” uralná a piacot. Viszont ha pl. devizapiacról beszélünk, akkor számításba kell venni a fő pénzforgató erőket, a bankokat! Akikről /amikről/ sok minden elmondható, csak az nem, hogy érzelem alapú kereskedést folytatnának. A másik része a történetnek a P. Péter féle kereskedő , aki szintén nem az egyszeri ember módjára kereskedik, és nem is nyúl bele a pozícióba indokolatlanul, az érzelmeire hallgatva, hanem csak „ráül” a trendre és viteti magát ameddig csak lehet.
Kezdeti optimizmusom után, jelenleg úgy érzem, hogy a technikai elemzés kis részben statisztika /ráadásul eléggé gyenge…/ és nagyobb részben áltudomány.
Mint ha mindenki csak találgatna. Lőnek jobbra, lőnek balra…hátha valamit eltalálnak.
Vesznek pár tudományágat, abból kivesznek pár elméletet és: „ Rakjuk rá a chartra….hátha!”
Pl. az árfolyam hátha olyan mozgást produkál, mint a Sinus görbe… /Pitchfork…/
Vagy: A természetben megfigyelhető arányok hátha használhatók az árfolyamok elemzésénél. /Fibo eszközök../
Az asztrológiát, számmisztikát felhasználó dolgokról nem is beszélve. /Azt hiszem Gann beleszőtt olyanokat is../
Ön írta az 50%-ot… Tehát azt állítja, hogy ha valaki nem bakizik és jó irányba jó pozíciót vesz fel, akkor van 50%-a a profitszerzésre? Tehát, ha valaki hosszú távon átlagban ettől kevesebb találati aránnyal rendelkezik, akkor van valami állandó hibája, illetve ha néha ettől nagyobb %-ot ér el, akkor az a véletlennek köszönhető?
Egy vicc:
Mennyi annak az esélye, hogy most az Ön házának ablakán benéz egy Zsiráf?
Hát 50-50….!!
Vagy benéz, vagy nem!

Nyugodtan hívjátok fel a figyelmem arra ha esetleg hülyeségeket hordok össze, vagy teljesen rossz nyomon haladok!
Régi 2011-02-25, 11:37   #30 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nem sajnos nem lett csak néztem tétlenül. Még nem végeztem róla statisztikát és ahogy elnézem az egyértelműek gyakoriságát nem is fogok. A fibó jobb eszköz számomra. Az igaz viszont hogy matematikai törvényszerűségek szerint megy a piac. Ha belegondolunk mindenki ugyanazt a matematikát tanulja és hasonlóan gondolkodik (mert ember, egy faj - persze vannak kivételek). Tehát ha nincsenek külső hatások (fundamentális hírek lásd háború) akkor működik az 50%nál nagyobb valószínűséggel. Persze semmi se jön be mindig (bár ha valaki tud ilyet akkor keressen fel :-D).

Persze ez csak magánvélemény.
Régi 2011-02-27, 08:23   #31 (permalink)
Új tag

Cimballi logója

Alapbeállítás

Igen sok enrgiát emészt fel (részemről) a félreértések tisztázása Elliott elméletével kapcsolatban. Most nem az előttem szólókra értem, hanem szinte bárhová nyúlok, bármibe olvasok bele, mindenütt lehúzzák a vizes lepedőt a módszerről általában úgy, hogy két alapvető információnak nincsenek a birtokában:

- az egyik, hogy Elliott alakzataival akkor tudunk hatékonyan kezdeni valamit (vagy azon az idősíkon), amikor a piac a csordaszellem által determinált viselkedés alakul ki - ilyenkor vannak a legjobb mozgások (trendek), és bizony a bankok, sőt a kormányok és a jegybankok döntéshozóit is magával rántja a tömegben cselekvés. Lásd pl. az BOE kapkodó lépései, ama bizonyos legendás GBP zuhanásban, amivel Soros milliárdokat keresett.

- a Wave Principle nem kereskedési módszer, legalábbis önmagában nem, mert belépési szignált nem ad, csak a szcenáriók sorrendjét, plusz objektív stoploss szinteket és egy olyan perspektívát, amit más nem, mivel a trend 5-6, vagy akár tucatnyi szintjét lehet vele megérteni.

Ezen felül (számomra) egy szemléletmód, ami nagyon sok túlkapástól, vagy könnyelműségtől megóv.

Fibonacci arányokat, ne felejtsétek, nem elsősorban a korrekciókra használjuk (magam szinte alig), hanem az azonos irányban haladó hullámok összehasonlítására. Mint ilyennek inkább a célár meghatározásában van jelentősége és semmiképp, vagy legfeljebb nagyon ritkán alkalmazható stop szintnek.
Régi 2016-02-01, 22:03   #32 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 2
coyote a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello Mindenkinek !
Ráfér erre a témára egy kis frissítés . Kerestem egy pár hasznos
linket ahol az " EW " van a fókuszban . Íme :
http://www.arfolyamtv.hu/index.php/elliott-wave
http://stockland.hu/blog/show/431
http://stockland.hu/blog/show/449
http://myelliott.blogspot.hu/
http://buxelliott.blogspot.ca/
coyote nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-02, 18:02   #33 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
coyote eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello Mindenkinek !
Ráfér erre a témára egy kis frissítés . Kerestem egy pár hasznos
linket ahol az " EW " van a fókuszban . Íme :
http://www.arfolyamtv.hu/index.php/elliott-wave
http://stockland.hu/blog/show/431
http://stockland.hu/blog/show/449
http://myelliott.blogspot.hu/
http://buxelliott.blogspot.ca/
az utolsó a legérdekesebb:
ha még a nyamvadt buxon is lehet vele eredményt elérni, akkor lehet van benne vmi....

Címkék
AUD, deviza, devizatőzsde, FOREX, USD

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 03:18 , a GMT +1 időzóna szerint.