Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-06-04, 09:45   #451 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Kár, mert legalább egy kis színt vitt a szürke hétköznapok hozzászólásaiba
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-04, 12:41   #452 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No tesókák, az admin kipécézett magának és off trollnak bélyegzett, a cuccaimat cenzurázza és amit nem ért azt leveszi, miközben nekem már nincs arra lehetőségem hogy a saját cuccaimat később levegyem, módosítsam.

Ugyhogy sajna ezzel az én közreműködésem itt a forumon befejeződött.

Mindenkinek jo forumozást, gridelést, robotozást, ami jól esik kívánok. Én itt többet nem ugyhogy csá tesókák.

Jano........... out and over!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha egy fórum működik, az nem a passzív olvasók, hanem az aktív kommentelők érdeme.

Majd rólad is leírja egy jóakaród utólag, mikor nem tudsz reagálni, hogy „Sajnos bármikor újra regelhet más néven, úgyhogy sokat nem ér dolog Jól gondolom? Fura egy fazon, de aki dolgozott már …..nél, az tudja, hogy szinte csak ilyen arcok vannak ….. felfelé.”

Hát ez ilyen. Sorry, Jano. Tiéd a Nr. 2.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-06-04, 21:04   #453 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Jano

Figyu Jano, Traders' Night-okon számítok rád, és a trédernapokon is. Majd légyszi gyere oda hozzám a következő Traders Night-on dumálni, köszi

Amúgy sajnálom, én spec kedveltem a stílusodat, vannak itt gázabb arcok bőven szerintem, de ez nem az én tisztem.

Üdv!
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-04, 21:09   #454 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jano, kiteszem a Traders Night FB-oldalára a videódat, végső tiszteletünk jeléül, többeknek is tetszett a videód
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 04:28   #455 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
vannak itt gázabb arcok bőven szerintem
Ez már érdem?
(bocs )
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 07:56   #456 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Figyu Jano, Traders' Night-okon számítok rád, és a trédernapokon is. Majd légyszi gyere oda hozzám a következő Traders Night-on dumálni, köszi

Amúgy sajnálom, én spec kedveltem a stílusodat, vannak itt gázabb arcok bőven szerintem, de ez nem az én tisztem.

Üdv!
Szerintem semmi gond nem volt Harzol szerint sem a stílusával, csak annyi lehetett a gond, hogy melyik topicba mit rakott be.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 08:02   #457 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Majd rólad is leírja egy jóakaród utólag, mikor nem tudsz reagálni
nem lett kitíltva, önkéntes száműzetésbe vonult
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 08:09   #458 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem lett kitíltva, önkéntes száműzetésbe vonult
Igen, ha jól értettem csak megkérték őt, hogy a poénokat ne a szakmaiba, hanem a megfelelő helyre tegye be

KMisi drámaíró szakkör
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 08:28   #459 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

ajjjajjjajjjajjj az egyetlen virtuális barátikonnal rendelkező tesókám be lett szabályozva.
Kérném azokat akiknek szintén hiányozni fognak Janó testvér inspirálóantrollkodószakmaiatlanvagysemvideoi,
az holnap NFP előtt 10 perccel flasmobszerűen helyezzen el egy Jackass videot a legszakmaibb topicban szimpátiatüntetése jeléül.
Régi 2014-06-05, 09:05   #460 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Felettébb örülni fogok ha emiatt órákon át moderálhatok. Lehet az ilyen OFF és céltalan videókat és képeket mostantól egy erre létrehozott témába fogom mozgatni a csevegés alá.
Kíváncsi vagyok hányan fogják átrágni magukat a több órás anyagon.

- Nem Jano az első, akinek az OFF hozzászólásait kigyomlálgatom.
- Mindenkinek nem tudok a kedvére tenni. Ami egyeseknek hiányzik, az másoknak teher. Mérlegelni szoktam és természetesen a tagok "hozzászólás jelentéseit" is figyelembe veszem.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 09:13   #461 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Felettébb örülni fogok ha emiatt órákon át moderálhatok. Lehet az ilyen OFF és céltalan videókat és képeket mostantól egy erre létrehozott témába fogom mozgatni a csevegés alá.
Kíváncsi vagyok hányan fogják átrágni magukat a több órás anyagon.

- Nem Jano az első, akinek az OFF hozzászólásait kigyomlálgatom.
- Mindenkinek nem tudok a kedvére tenni. Ami egyeseknek hiányzik, az másoknak teher. Mérlegelni szoktam és természetesen a tagok "hozzászólás jelentéseit" is figyelembe veszem.
Mi lenne ha beleaplikálnál ebbe a forum motorba egy kinézetre plus/minus kapcsolot a hozzászólás valamelyik felső sarkába. 10 különböző nickről történő kattintás után mérlegelne és a többek által offtopicnak vélt hozzászólásnak attól fogva csak az első sora látszódna alapból. A Trollkívánó usernak meg le kellene nyitnia ha látni kívánja a többek által semmitmondónak vélt bejegyzést.
3 hírnévponttal fogom díjazni ha megcsinálod
Régi 2014-06-05, 10:34   #462 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mérlegelni szoktam és természetesen a tagok "hozzászólás jelentéseit" is figyelembe veszem.
Szerintem ha van „Barátok”, legyen „Ellenségek” jelölés is. Így nem kellene egyeseknek alattomosan, a háttérben, sunyin, gerinctelenül, érdekből, ellenőrizhetetlen jelentésekkel spionkodni.

Persze ez csak azoknál működne, akik vállalják magukat és a véleményüket.

Ja, StLui neked külön köszönet, bár nem értem, mi a fene az a „drámaíró szakkör”. De biztos jószándékú észrevétel volt…
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 10:49   #463 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi lenne ha beleaplikálnál ebbe a forum motorba egy kinézetre plus/minus kapcsolot a hozzászólás valamelyik felső sarkába. 10 különböző nickről történő kattintás után mérlegelne és a többek által offtopicnak vélt hozzászólásnak attól fogva csak az első sora látszódna alapból. A Trollkívánó usernak meg le kellene nyitnia ha látni kívánja a többek által semmitmondónak vélt bejegyzést.
3 hírnévponttal fogom díjazni ha megcsinálod
Apró szépséghiba, hogy egy ilyen fejlesztése nekem évekbe telne. Az ötlet viszont jó.
Régi 2014-06-05, 10:53   #464 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem ha van „Barátok”, legyen „Ellenségek” jelölés is. Így nem kellene egyeseknek alattomosan, a háttérben, sunyin, gerinctelenül, érdekből, ellenőrizhetetlen jelentésekkel spionkodni.

Persze ez csak azoknál működne, akik vállalják magukat és a véleményüket.

Ja, StLui neked külön köszönet, bár nem értem, mi a fene az a „drámaíró szakkör”. De biztos jószándékú észrevétel volt…
A bejelentések nem jelentenek automatikusan semmit. Megnézem az összes esetet és az alapján döntök.

Azok, akik jelentenek néha 1-1 hozzászólást köszönet illeti. Legtöbbször a spammer robotokat, önjelölt marketingesek off reklámját, vagy a sok topikot ugyanazzal végigposztoló "lelkes" kezdők hozzászólásait szokták jelezni.
Jelzésüknek köszönhetően nem siklok át semmi felett és a többit is hamarabb észreveszem.

No, de ez itt OFF. Akit bővebben érdekel kérdezzen a moderációs fórumrész alatt.
Régi 2014-06-18, 19:14   #465 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
Hírnév szint: 4
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Magamról annyit, hogy múlt év júniusától ez év januárjáig ugyanezen névvel voltam itt fórumtag. Januárban toroltettem magam, hogy a villákra tudjak koncentrálni. Ebbe a topikba YT-s videókat fogok linkelgetni az elemzéseimrol, egyfajta videónaplóként a magam számára. Az építo kritikákat, véleményeket pedig orommel fogadom

https://www.youtube.com/watch?v=OVNwDRm72VI
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-19, 09:16   #466 (permalink)
Tag

marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Daxra is találtam kozben villát:

Régi 2014-06-22, 17:25   #467 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Erről vélemény?
Ha gyorsan felugrik 0.8ra, nyomok neki egy sellt.
Ha bejön, megyek a fórumotokra és továbbtanulok.
(ha nem, marad itt a baromkodás
Csatolt kicsinyítések
fight-club-eurgbp_villa.h1.png  
Régi 2014-06-22, 17:28   #468 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Csináltam róle egy emulált esign-ost is.
Csatolt kicsinyítések
fight-club-eurgbp_villa_h1.png  
Régi 2014-06-22, 18:28   #469 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Erről vélemény?
Ha gyorsan felugrik 0.8ra, nyomok neki egy sellt.
Ha bejön, megyek a fórumotokra és továbbtanulok.
(ha nem, marad itt a baromkodás
Grat hozzá,H1-es villának gyonyoru Tobbszor van bizonyítva, és trendirányú villa.
Viszont mielott belépnék, nézzuk meg a magasabb idosíkokat,, hogy azok mit mutatnak:

http://i.imgur.com/1VLgwTS.png

Hetin pont most teszteltuk vissza a felso median line-t, és tartunk a most bizonyított sliding paralell felé, ami potenciális ellenállás. Naposon megkapjuk a célárat:

http://i.imgur.com/msvHTT5.png

Itt van ez a 1.7955-os szint, és mint a képen is látszik, eléggé megfogta az árat.

H4-en pedig szintén van egy bizonyított sliding paralellunk, ami szintén potenciális ellenállás:
http://i.imgur.com/hcEzfZL.png

Visszatérve a sortodra: Nekem tetszik, magasabb idosíkok is támogatják. Ha neked megfelel az R/R, és találsz hozzá jó stoppot, nagy gond nem lehet.
Régi 2014-06-22, 18:54   #470 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

A 0.8 nem rossz shortnak, az RR jó, psychological resistance, de valószínűleg még párszor megteszteli a felső medianlinet.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 22:55   #471 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Nem jó irányba gappelt. Ebben a csatornában már nem tud felérni addig.
Jobb ha alszom, ezt már hiába szugerálom.
Régi 2014-06-23, 06:48   #472 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Volt még, illetve lett volna még egy villás belépőm az estére.

USD-JPY eladás 102.130-on.
Elég nehéz volt becélozni ezzel az 5pipnél nem rakhatom közelebb a limitet típusú metával, hogy mikorra fog odaérni.
Hajszál híján nem is sikerült.
Vagy csak lejjebb lettem shiftelve?

Pass, nem tudom most máshol megnézni, de ha igen, van rá egy másik frappánsabb meghatározásom:
előzetesen felszámított slippeage
Csatolt kicsinyítések
fight-club-hajszalhijan_nem.png  
Régi 2014-06-23, 17:02   #473 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Volt még, illetve lett volna még egy villás belépőm az estére.

USD-JPY eladás 102.130-on.
Elég nehéz volt becélozni ezzel az 5pipnél nem rakhatom közelebb a limitet típusú metával, hogy mikorra fog odaérni.
Hajszál híján nem is sikerült.
Vagy csak lejjebb lettem shiftelve?

Pass, nem tudom most máshol megnézni, de ha igen, van rá egy másik frappánsabb meghatározásom:
előzetesen felszámított slippeage
Kockaseggu, ha megkérhetlek, akkor az ilyen konkrét trédotletekkel gyere inkább a spux-ra. Jano tobbet tud a témáról, jobban átlátja az egészet. Féléves tapasztalattal én nem annyira tudom megítélni, hogy mi jó, mi nem. Koszi a megértést
Régi 2014-06-23, 17:25   #474 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kockaseggu, ha megkérhetlek, akkor az ilyen konkrét trédotletekkel gyere inkább a spux-ra.
Mi ez és hol találom?
Régi 2014-06-23, 22:07   #475 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kockaseggu, ha megkérhetlek, akkor az ilyen konkrét trédotletekkel gyere inkább a spux-ra. Jano tobbet tud a témáról, jobban átlátja az egészet. Féléves tapasztalattal én nem annyira tudom megítélni, hogy mi jó, mi nem. Koszi a megértést
Vettem. Nem villázok itt többet.
Sőt igérem, ha lesz végre szélessávú netem, megyek spuxolni. (Janóhoz sajnos irdatlan mennyiségű letöltés köll)
Stílszerűen beillesztenék ide egy jútúbot, de sajnos fingom sincs hogyan lehet:

http://www.youtube.com/watch?v=q_z5PEhpe0M

Régi 2014-06-24, 06:36   #476 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Vettem. Nem villázok itt többet.
Sőt igérem, ha lesz végre szélessávú netem, megyek spuxolni. (Janóhoz sajnos irdatlan mennyiségű letöltés köll)
Stílszerűen beillesztenék ide egy jútúbot, de sajnos fingom sincs hogyan lehet:

YT:
Félreértés elkerulése végett: Nekem ez a topik arra szolgál, hogy belinkelgetem az elemzéseimet, ha valakinek bejon amit csinálunk, akkor elindult egy úton,amin ha végigmegy(!), akkor nagy valószínuséggel megtanul trédelni. Be lehet linkelni persze konkrét eseteket, mint ahogy te is tetted, de akkor meg pont a villa lényegét veszzuk el,az egyéni látásmódot, ami ugye mindenkinél gyakorlás után alakul ki. Mivel pedig a villázás nem olyan szintu stratégia, hogy" ha az RSI 20 alatt van, vegyél", pont ez az egyéni látásmód teszi profitabilissá a trédert.

Ati: www.spux.hu, itt van amúgy az aláírásomban a link.
Régi 2014-06-24, 07:16   #477 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
YT:

Ati: www.spux.hu, itt van amúgy az aláírásomban a link.
Ati: www nélkül próbáld, csak úgy simán, minden sallang nélkül.
(ez egy földalatti szervezet
Régi 2014-06-24, 08:28   #478 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Köszi srácok, megtekintem
Régi 2014-06-24, 08:44   #479 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
(ez egy földalatti szervezet
Hm., ez valami szabadkőműves társaság?
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-24, 09:55   #480 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha emlékszel Jano villás magyarázatainak érdekesebb részeire, ahol többek között a Newton-i törvényeket meg az élet nagy rejtelmeit boncolgatta, akkor simán lehet
Régi 2014-06-24, 09:57   #481 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha emlékszel Jano villás magyarázatainak érdekesebb részeire, ahol többek között a Newton-i törvényeket meg az élet nagy rejtelmeit boncolgatta, akkor simán lehet
Én csak arra honlapra néztem rá, amit ide linkeltek.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-24, 10:12   #482 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Amiket használunk, azt gyujtuk ossze ezen az oldalon. Ezenkivul trédeket osztunk meg, villákat, meg zenés YT videókat
Régi 2014-06-24, 13:02   #483 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sikerült beazonosítanom a szervezet egyik istenként tisztelt főmuftiját.
Érdemes elolvasni az értekezését.
Engem máris meggyőzött!
Csak azt mondja meg valaki, hol tudnék ilyen CME izéket nyomni valami metaegyszerű platformon perces módol skalpolva?
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: pdf CME.pdf (206,8 KB, 419 olvasás)
Régi 2014-10-09, 16:26   #484 (permalink)
Tag

Alapbeállítás webinárok

A tegnapi webinár kezdése /Humorérzék szigorúan ajánlott /:

http://www.youtube.com/watch?v=9yJ6xvtFxGY
Régi 2014-10-12, 21:04   #485 (permalink)
Tag

Hely: Ireland
Összes hozzászólás: 43
InDaHoodGeneralAladeenMTF a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv!

Hol tudom elérni Janót? Egy ideje nem voltam itt fent,most láttam hogy mar nem aktív ezen a fórumon.

Kíváncsi lennek a véleményére bizonyos részvényekkel kapcsolatban.
Régi 2014-10-12, 21:16   #486 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
InDaHoodGeneralAladeenMTF eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv!
Hol tudom elérni Janót?
http://spux.hu/
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-12, 21:37   #487 (permalink)
Tag

Hely: Ireland
Összes hozzászólás: 43
InDaHoodGeneralAladeenMTF a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm szépen!
Régi 2014-11-12, 12:23   #488 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

https://www.youtube.com/watch?v=Dmez7vffhu4

http://spux.hu/
Régi 2014-11-12, 18:34   #489 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 301
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kurvára tetszett ez a vidi a zenével együtt!
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-12, 19:31   #490 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kurvára tetszett ez a vidi a zenével együtt!
Koszi. Jano érdeme, átadom neki
Régi 2014-11-12, 20:01   #491 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Koszi. Jano érdeme, átadom neki
wáááá, ge.i jó ez a zene, mi ez?
Régi 2014-11-12, 20:18   #492 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
wáááá, ge.i jó ez a zene, mi ez?
Adrenalize - Magical World Of Hardstyle
Régi 2014-11-12, 20:33   #493 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Adrenalize - Magical World Of Hardstyle
Köszönöm, hirtelen olyan filingem lett mint amikor a 90-es évek elején előszőr hallgattam scootert
Régi 2014-11-15, 23:21   #494 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

https://www.youtube.com/watch?v=VoH-...ature=youtu.be
Régi 2014-12-04, 11:43   #495 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Paul Coghlannek volt egy ingyenes webináriuma, itt a felvétel:

http://www.coghlancapital.com/node/10729

Róla azt érdemes tudni, hogy inkább trendline tréder, mint villás. A villa számára csak arra van, hogy megállapítsa, milyen meredekség/slope/ van jelen a piacon. Ezután az ilyen meredekségre építi a belépést/kiszállást.
Válaszol

Címkék
andrews, gbp, JPY, spx, trend

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:26 , a GMT +1 időzóna szerint.