Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Kezdőknek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-01-06, 00:51   #1501 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.680
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Moran eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm a segítséget! és a többieknek is!
ezek az oldalak mennyire valós infót adnak?
Szerintem az alapok rendben lehetnek, a többi pedig necces kérdés, de azt a részét nagyrészt magunknak kell összerakni.

Sajnálom amúgy, mert az előző Balogh Lacis sztorival nem lejáratni akartam senkit sem. Csupán azt, hogy minden ilyen blog, honlaptulajt kezeljünk felelősen. Így, hogy van egy lista nevek nélkül, erre azt mondom, ez a legtutibb ajánlás egy kezdőnek.

Infók nagy része látatlanul biztosan valós, mert az alapokat mondhatják el, bár ez csak tipp. Többiek jobban átlátják, majd ők véleményezik

Azért valljuk be, jól trédelni, és mellette egy csúcsszuper honlapot üzemeltetni nagy meló.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-11, 19:56   #1502 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 1
NIXON már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.NIXON már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok, gyors kerdes!

Hol, melyik weboldalt preferaljatok hirszerzes celjabol?
Kisebb, nagyobb hirek?
NIXON nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-01-12, 22:15   #1503 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.449
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
NIXON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Evek munkaja lehetett ekkora nyelvet növesztenetek. Paskoljatok csak egymas buksijat, ket balfaszt összesodorta az elet
hisziapiszi
Azt mond meg inkább, hová megy a magas Cééééééééééééé
Csatolt kicsinyítések
van-egy-kerdesem-eurusd_120118_xd.gif  
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-13, 10:11   #1504 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 483
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok, gyors kerdes!

Kisebb, nagyobb hirek?
Az admin rendet tett? Nagyon helyes.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-13, 14:18   #1505 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.918
Hírnév szint: 5
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Törölt egy csipetnyit.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-13, 19:18   #1506 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 231
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok, gyors kerdes!

Kisebb, nagyobb hirek?
Szia,

ha gazdasági hírekre gondolsz, akkor a legáltalánosabb, de messze nem a legjobb magyar nyelvű a https://www.portfolio.hu/ . Igazán jó magyar nyelvű oldalt nem ismerek. Az összes többi kisebb pl. a privátbankár vagy a bankmonitor stb, általában ugyanazokat a híreket közli, mint a portfolió.

Kifejezetten tőzsdei, forex banki és pénzügyi hírek angolul: https://www.financemagnates.com/ . Van egy német nyelvű is, de az sajnos nem jut eszembe.

Ha a piacot befolyásoló napi hírekre gondolsz, akkor https://www.forexfactory.com/calendar.php
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-09, 15:58   #1507 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 265
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Megvan vkinek. az "Opciógurus" könyv ?
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-15, 13:19   #1508 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Brett001 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Brókert váltottam, az eddigi brókerem saját webes platformot használt, elég mezítlábas grafikonokkal. Többek közt azért is váltottam, mert inkább MT4-es brókernél szeretnék kereskedni. Az MT4 király meg sok indi van hozzá, de egy dolgot hiányolok. Eddig úgy volt a webes tréder felületen, hogy rákattintottam a buy vagy sell gombra ezután feljött egy ablak ahol be lehetett állítani a pozícióméretet, SL/TP-t +/- gombokkal és mindent azonnal ki is írt összegszerűen is, hogy egy pip hány dollárt ér, mennyi a margin, mennyi lesz a veszteség/nyereség. És miután így megszerkesztette az ember a pozíciót azután kattintott az ügylet indítása gombra. Nos sajnos MT4-be erre nézve nem kapok semmi infót. Igaz, amikor húzogatom egérrel a TP/SL vonalakat kiírja dollárban is, de akkor már benne vagyok a trédben. Nincs olyan EA vagy indi, amivel ezeket még az tréd indítása előtt megszerkeszthetem, kiszámolhatom dollárban?
Brett001 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-15, 14:01   #1509 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Brókert váltottam, az eddigi brókerem saját webes platformot használt, elég mezítlábas grafikonokkal. Többek közt azért is váltottam, mert inkább MT4-es brókernél szeretnék kereskedni. Az MT4 király meg sok indi van hozzá, de egy dolgot hiányolok. Eddig úgy volt a webes tréder felületen, hogy rákattintottam a buy vagy sell gombra ezután feljött egy ablak ahol be lehetett állítani a pozícióméretet, SL/TP-t +/- gombokkal és mindent azonnal ki is írt összegszerűen is, hogy egy pip hány dollárt ér, mennyi a margin, mennyi lesz a veszteség/nyereség. És miután így megszerkesztette az ember a pozíciót azután kattintott az ügylet indítása gombra. Nos sajnos MT4-be erre nézve nem kapok semmi infót. Igaz, amikor húzogatom egérrel a TP/SL vonalakat kiírja dollárban is, de akkor már benne vagyok a trédben. Nincs olyan EA vagy indi, amivel ezeket még az tréd indítása előtt megszerkeszthetem, kiszámolhatom dollárban?
http://tradercentrum.hu/shop/tc_devizainfo

Tudom reklám, de én is ezt használom.
Régi 2018-02-15, 14:40   #1510 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszi, megnézem.
Régi 2018-02-15, 16:30   #1511 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 7
columbia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://tradercentrum.hu/shop/tc_devizainfo

Tudom reklám, de én is ezt használom.
Valaki tényleg 8500 HUF-ért árul egy pozi kalkulátort és egy spread jelzőt?
A jobb brókerek platformjai ezeket ingyen kiírják...

columbia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-15, 16:45   #1512 (permalink)
Szenior tag

Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valaki tényleg 8500 HUF-ért árul egy pozi kalkulátort és egy spread jelzőt?
A jobb brókerek platformjai ezeket ingyen kiírják...

David üzletember. Nem ő a hibás, hanem azok akik ilyenekért képesek pénzt adni, amikor az interneten van ilyenből egy rakat ingyen.
Régi 2018-02-15, 17:33   #1513 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Közben megnéztem....8500-at biztos nem ér. :P Azért leskelődök tovább, ill. akinek van ötlete ingyenes alternatívára ne tartsa magában.
Régi 2018-02-15, 19:21   #1514 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 836
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Közben megnéztem....8500-at biztos nem ér. :P Azért leskelődök tovább, ill. akinek van ötlete ingyenes alternatívára ne tartsa magában.
Parancsolj.
Ez szerintem még többet is tud annál ami kell neked:

https://www.earnforex.com/metatrader...ze-Calculator/

De ha javasolhatok valamit, próbálj arra rászokni hogy fejben, vagy legrosszabb esetben egy számológéppel 10 másodperc alatt kiszámolod +/-10%-os tűréssel hogy hány lot az ami neked kell.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-15, 21:18   #1515 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hehe, csak jegyzem meg, 2011-ben csináltuk, akkor még faszt sem tudtak a platformok, így hát az akkor még nagy szám volt nekünk, de még akkor vették is.

Az is erős túlzás, hogy üzletember lennékXD Már egy cég sincs a nevemen

Amúgy biztosan van ma már ezerszer jobb cucc a miénknél, 7 év után ezt el is várom, de mindentől függetlenül fizetni egy szoftverért, adatért nem hiba. Én is havi 100 usd körül perkálok alaphangon.
Régi 2018-02-15, 21:52   #1516 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megnéztem, ez a belinkelt tényleg többet tud
Régi 2018-02-15, 22:23   #1517 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Parancsolj.
Ez szerintem még többet is tud annál ami kell neked:

https://www.earnforex.com/metatrader...ze-Calculator/

De ha javasolhatok valamit, próbálj arra rászokni hogy fejben, vagy legrosszabb esetben egy számológéppel 10 másodperc alatt kiszámolod +/-10%-os tűréssel hogy hány lot az ami neked kell.
Kösz, ez jó lesz.
Régi 2018-02-15, 23:07   #1518 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.636
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nincs olyan EA vagy indi, amivel ezeket még az tréd indítása előtt megszerkeszthetem, kiszámolhatom dollárban?
Styann01 Infoboard EA-ja többek közt gyönyörűen méretez pozíciót is.
Eredeti topik...
Régi 2018-02-16, 09:24   #1519 (permalink)
Szenior tag

independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Meglep, hogy valaki ilyesmit használ. Kezdőknél ellenőrzés céljából még érthető. Ennek fejben pick-pack kell mennie, hiszen ennél sokkal fontosabb dolgokra kell figyelni.
Régi 2018-02-16, 10:23   #1520 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 836
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Meglep, hogy valaki ilyesmit használ. Kezdőknél ellenőrzés céljából még érthető. Ennek fejben pick-pack kell mennie, hiszen ennél sokkal fontosabb dolgokra kell figyelni.
Az elején még tetszenek az embereknek a sok "csilivili" a charton.
Később ez már zavaró, meg szükségtelen.
De inkább egy ilyen, minthogy 0.1 lot helyett véletlenül 10 lotot nyisson.

Gondolom neked már nincs ilyen segédeszköz.
Nekem sincs.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-16, 11:03   #1521 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az elején még tetszenek az embereknek a sok "csilivili" a charton.
Később ez már zavaró, meg szükségtelen.
De inkább egy ilyen, minthogy 0.1 lot helyett véletlenül 10 lotot nyisson.

Nekem sincs.

De inkább egy ilyen, minthogy 0.1 lot helyett véletlenül 10 lotot nyisson

Ha ez még esélyes valakinél a számításból fakadó „nehézség” miatt, akkor az elején van, és talán érdemes egy kalkulátorral ellenőrizni. Éles kereskedés szóba sem jöhet.
(nem arra gondolok, amikor valaki egyéb okokból hibázik, nem pedig a számítási „nehézségekből” fakadóan.)
Kalkulátorral vagy anélkül, de meg kell tanulni, azután továbblépni. Mindenki átesik ezen.

Soha nem is volt. Az elején alkalmanként ellenőriztem valamelyik bróker honlapján elérhetővel. Valamint a demónál úgyis kiderült, hogy jól számoltam-e.

Nekem sincs.

Megleptél, nem gondoltam volna. Szeretsz kockáztatni.
Régi 2018-02-16, 11:04   #1522 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Idősíktól is függ, de felesleges fejben számolgatni, mert azzal csak magunkat fárasztjuk. Vannak megoldások, amik gyorsabbak, mintha fejben számolnánk és közben a inkább a megfelelő mentális állapotra tesszük a fókuszt. Na az viszont hasznosabb.
Régi 2018-02-16, 11:18   #1523 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kösz mindenkinek a segítséget, de egy kis félreértést szeretnék eloszlatni. Annyira nem vagyok kezdő, hogy ne tudjam, hogy bizonyos % kockázat mellett mekkora lot-ot válasszak. Az SL/TP elhelyezés is megy, egyszerűen csak az info megjelenítés jól jön. Ahogy írtam, mikor a pozíció megnyitása után húzgálom az egérrel a sl/tp-t, tudom én hova akarom húzni, csak jó látni a dollár értéket is. Itt gondoltam arra, hogy van-e olyan EA vagy indi, ami már a pozi megnyitása előtt tájékoztat... esetleg egérrel vonal húzogatós, hogy na oda akarom a TP-t és közben a kijelzőn tekernek a számok pipben meg dollárban.
Régi 2018-02-16, 16:51   #1524 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hehe, akkor csak én vagyok ennyire mazochista, hogy század lotra pontosan nyomom a mai napig is forexen mindegy a számlaméret.

Század lotoknál már ennyire pontos nem vagyok, én nem tudom kiszámolni gyorsan Mondjuk 'gyorsan' eleve ritkán nyitok. Amúgy jelentősége nincs, csak a megszokás.

Még jó, hogy határidőn nincs mit ezen gondolkodniXD
Régi 2018-02-16, 19:43   #1525 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Hírnév szint: 4
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

FXZ Risk Manager 1.7

Skalpoláshoz és pozimanageléshez ez korrekt cucc. Van benne pár olyan dolog, amit én javasoltam a fejlesztőknek. Nem ingyenes, de akit ez földhöz vág, az mégis mit keres itt?
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-16, 22:23   #1526 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.636
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A Forex RiskA is újra kapható. Klubtagoknak féláron.

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Kire bíznál sok pénzt?/Kitűzött célod van-e? tozsi234 Brókercégek 3 2011-09-11 13:23
Neked melyik cégben van érdekeltséged? Mag28 A kategóriás részvények 2 2011-01-18 13:58

A pontos idő 19:17 , a GMT +1 időzóna szerint.