Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Részvényárfolyamok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-06-25, 07:21   #51 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gdp & cpi
egy rövid komment hozzá?

Gdp & cpi = currency ^ ”
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-25, 07:52   #52 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
egy rövid komment hozzá?

Gdp & cpi = currency ^ ”
Európában túlvagyunk a recesszión, de lassan megy a szekér. Infláció NAGYON alacsony ---> rendkívül laza monetáris politika, EUR SELL
Anglia szépen növekszik, de infláció az nem nagyon van; housing sector egy más tészta, azt nem a kisemberek pénze hajtja fel, hanem a külföldi befektetőké (sztem)... ---> GBP erősödés megvolt, lehet jön nemsokára a csalódás....
USA pont ott van növekedésben és inflációban is ahol lennie kell. USD nyomtatás lassan véget ér, semleges állásponton vagyok
Canada: detto
Australia: magas növekedés és magas infláció: itt lassan kamatot kell majd emelni külöben túlpörög a gazdaság és/vagy túl nagy lesz az infláció.
Nem raktam ki képként, de NewZealand: kicsit(!) magasabb növekedés, mint Australia, viszont jelentősen kisebb(!!) infláció és ők már emeltek kamatot... go figure
Japan: anomália, olyan szempontból h növekedés van és most hírtelen nőtt meg az infláció. Kamatot NEM TUDNAK emelni, mert különben becsődölnek.

Nekem az egészből az jön le h hosszútávon EURAUD short + nem árt figyelni mi lesz japánnal. EURJPY short logikus lenne, ha nem beszélnénk csődhelyzetről
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-06-25, 10:22   #53 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A GBP-n beárazták már a kamatemelést. Ott csak akkor lehet meglepi, ha mégis úgy döntenek, hogy nem emelnek kamatot. Megy a vita köztük a legutóbbi jegyzőkönyv szerint.

Érdekes, hogy a jent egyből veszik, amint valami kis gebasz van. Valahogy nagy a bizalom benne (vagy a dollárban kicsi ). Szóval jenerősödés várható, ha történik valami. Ha lenne egy korrekció pl. az indexekben, akkor a jen ebből az oldalazásból jelentős erősödéssel törhetne ki. De a levegő is elég puskaporos itt-ott. Nem egyszerű ez a jentéma.

CAD: nem lennék meglepve, ha előhozakodnának valami kamatemelési várakozással, ami tovább erősíthetné. Szerintem elég jó állapotban van a gazdaságuk. Az olaj is stabil "hála" a nemzetközi helyzetnek.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-25, 10:32   #54 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Yen: a japók nem tudnak kötvényt venni ha esik a Nikkei, ezért mindig yen-t fognak venni (szerintem már csomószor leírtam ) DE azért ne felejtsük el, hogy MENNYIT nyomtattak. Normális ember (EU bank) nem vesz yen-t. Uh én most nem is foglalkozom most a yennel.

CAD: yeah, olyasmi, mondjuk a kamatemelés még arrébb van.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-25, 20:10   #55 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem az egészből az jön le h hosszútávon EURAUD short
Hogy ne csak a szám járjon:

Célár: elő-nyugdíj; akarom mondani 1.2300

ps.: ha szerencsém van, akkor felépül a core-position. Erre még egyszer szeretnék majd ráduplázni, meg aztán még ugyanennyit visszatesztben.
Csatolt kicsinyítések
fundamentalis-elemzes-eurauddaily.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-25, 20:51   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hogy ne csak a szám járjon:

Célár: elő-nyugdíj; akarom mondani 1.2300

ps.: ha szerencsém van, akkor felépül a core-position. Erre még egyszer szeretnék majd ráduplázni, meg aztán még ugyanennyit visszatesztben.
Ez jó kamatra is, 0,7eur/nap egy minilotra
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 05:12   #57 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Persze, ez a szép benne.

"Positive Carry"
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 05:45   #58 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Melyik brókernél vagy amúgy?

Nálam most Armadánál nem fizetnek túl sokat. 3,9 USD / nap / lot. (demoban 5.28??? )
Lehetőleg ne a leírásból nézzük ki (hibás szokott lenni) hanem, amit ténylegesen bekönyvel.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 06:27   #59 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Tudom, hogy fundás topic, de mit csináltok olyankor, ha divergencia feszül a fundamentális és technikai elemzés között? Számomra itt csak (és még akár lejjebb is) az előző W1 emelkedő hullám visszatesztje, fej-váll esetén is a nagyján már túl van.

http://kepfeltoltes.hu/140626/euraud...toltes.hu_.png
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 06:46   #60 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Melyik brókernél vagy amúgy?

Nálam most Armadánál nem fizetnek túl sokat. 3,9 USD / nap / lot. (demoban 5.28??? )
Lehetőleg ne a leírásból nézzük ki (hibás szokott lenni) hanem, amit ténylegesen bekönyvel.
Én soha nem a leírást mondom, azokban nem igazodom el, hanem amit éppen adnak. BpForex (WHSelinvest)
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 06:50   #61 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudom, hogy fundás topic, de mit csináltok olyankor, ha divergencia feszül a fundamentális és technikai elemzés között? Számomra itt csak (és még akár lejjebb is) az előző W1 emelkedő hullám visszatesztje, fej-váll esetén is a nagyján már túl van.

http://kepfeltoltes.hu/140626/euraud...toltes.hu_.png
Hát ha a kettő ellent-mond, akkor meg kell várni, amíg a technika funda irányba áll. Máskülönben hogy tudnál a mozgás irányába kötni?

Amúgy én itt nem látok semmilyen "divergenciát"
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 06:52   #62 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Én soha nem a leírást mondom, azokban nem igazodom el, hanem amit éppen adnak. BpForex (WHSelinvest)
Asszem nem fogom magam a földhöz verni ezen a pár swap ponton.

Végülis <1% daily ATR-ről beszélünk pipekben
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 07:04   #63 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Amúgy az a poén h miután elvették a piac kedvét a GBP kamatemeléstől, most szépen shortolódik már pár napja. EURGBP felfelé megy, de ez ugye counter-trend, amit adni kőő. Ezért ez most fékezi az EURUSD emelkedést, amiből vagy counter-trend lesz felfelé, vagy lassú szenvedés. AUD meg sima vétel :-)
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 07:35   #64 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Hát ha a kettő ellent-mond, akkor meg kell várni, amíg a technika funda irányba áll. Máskülönben hogy tudnál a mozgás irányába kötni?

Amúgy én itt nem látok semmilyen "divergenciát"
oké.-) én azért megpróbálok a tetején adni, az alján venni
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 13:46   #65 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Európában túlvagyunk a recesszión, de lassan megy a szekér. Infláció NAGYON alacsony ---> rendkívül laza monetáris politika, EUR SELL
Anglia szépen növekszik, de infláció az nem nagyon van; housing sector egy más tészta, azt nem a kisemberek pénze hajtja fel, hanem a külföldi befektetőké (sztem)... ---> GBP erősödés megvolt, lehet jön nemsokára a csalódás....
USA pont ott van növekedésben és inflációban is ahol lennie kell. USD nyomtatás lassan véget ér, semleges állásponton vagyok
Canada: detto
Australia: magas növekedés és magas infláció: itt lassan kamatot kell majd emelni külöben túlpörög a gazdaság és/vagy túl nagy lesz az infláció.
Nem raktam ki képként, de NewZealand: kicsit(!) magasabb növekedés, mint Australia, viszont jelentősen kisebb(!!) infláció és ők már emeltek kamatot... go figure
Japan: anomália, olyan szempontból h növekedés van és most hírtelen nőtt meg az infláció. Kamatot NEM TUDNAK emelni, mert különben becsődölnek.

Nekem az egészből az jön le h hosszútávon EURAUD short + nem árt figyelni mi lesz japánnal. EURJPY short logikus lenne, ha nem beszélnénk csődhelyzetről
köszi

a 2 kiemelt dolog, nem üti egymást?

gondolom ezt kellene hozzá olvasni
Régi 2014-06-26, 13:52   #66 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem tudom mire gondolsz.

Amúgy a cikk hibásan kezdődik: az inflációt kerethatárok közt kell tartani (1-2-3% között, ez adott országól függ), nem pedig "tartósan alacsonyan".
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 14:13   #67 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem tudom mire gondolsz.

Amúgy a cikk hibásan kezdődik: az inflációt kerethatárok közt kell tartani (1-2-3% között, ez adott országól függ), nem pedig "tartósan alacsonyan".
Australia: magas növekedés és magas infláció: itt lassan kamatot kell majd emelni külöben túlpörög a gazdaság és/vagy túl nagy lesz az infláció

tehát emelni kell még, azáltal erősödik az AUD, mert venni fogják, igaz?
ha erős az adott ország valutája, akkor fékezi az exportot és ezáltal a gazdaságot és nő az import, mert sok katracot tudnak behozni olcsón az importőrök az erős, saját pénz miatt

jól értelmezem?

NewZealand: kicsit(!) magasabb növekedés, mint Australia, viszont jelentősen kisebb(!!) infláció és ők már emeltek kamatot... go figure

nekik csak a gazdaság fékezése miatt kell emelni? mert az írod, h az infla még alacsony

??
Régi 2014-06-26, 14:31   #68 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Yes, mindkettő úgy van ahogy írod.

Közben épülget a pozícóm, kérdés az esés sebessége mennyire fog kedvezni az átlagáram helyzetének
Csatolt kicsinyítések
fundamentalis-elemzes-euraudm15.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 14:59   #69 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Yes, mindkettő úgy van ahogy írod.

Közben épülget a pozícóm, kérdés az esés sebessége mennyire fog kedvezni az átlagáram helyzetének
Én ezen a ponton terveztem benyitni a longot, ahol most van. Tetszik ez a szint. Meglátjuk, hogy mihez kezd vele. HA elesik, akkor new low.
Régi 2014-06-26, 15:07   #70 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Próba cseresznye
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 18:35   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
Hírnév szint: 7
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"Ismerd a managementet"
A management ismerete biztosan nagyon hasznos!
Mint ahogyan egy köztudottan hazudozó emberrel sem szívesen barátkozik senki sem, úgy egy hasonló múlttal rendelkező cégbe sem szívesen szállnak be...
Van esetleg vmi. féle nyílvántartás, ahol ezek fellelhetők ?
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 20:08   #72 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

http://privatbankar.hu/makro/kinek-j...y-kamat-270114

az eurhuf meg halad az egyensúly felé...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-02, 07:13   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Próba cseresznye
Ezért nincs sok értelme a tippeknek. Ellenkező irányba voltunk és mindketten nyertünk (már ha kitartottál az elképzelésed mellett). Melyik volt akkor a jó irány?

A technikai elemzés egy időre legyőzte a fundát.
Régi 2014-07-02, 16:54   #74 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Már győzte volna le? Tegnap volt RBA ülés, ahogy bemondták h nincs semmi változtatás egyből vették az AUD-t kora reggel; utána pedig visszateszben EURAUD short 4500 rőől. De főleg csak a funda miatt...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-10, 08:52   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ez is szép lesz....

http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/e...is.583656.html

döntés, következmények számítása nélkül
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-13, 18:39   #76 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hetes grafikonok... irány a végtelen?
Csatolt kicsinyítések
fundamentalis-elemzes-fdax-09-14-weekly-week-10_2011-week-28_2014.jpg  Week 10_2011 - Week 28_2014.jpg
Megnézték: 147
Méret:  101,2 KB
Azonosító:  5586   fundamentalis-elemzes-fgbl-09-14-weekly-week-9_2011-week-28_2014.jpg  Week 9_2011 - Week 28_2014.jpg
Megnézték: 178
Méret:  100,6 KB
Azonosító:  5587   fundamentalis-elemzes-es-09-14-weekly-week-10_2011-week-28_2014.jpg  Week 10_2011 - Week 28_2014.jpg
Megnézték: 140
Méret:  93,7 KB
Azonosító:  5588  

fundamentalis-elemzes-zn-09-14-weekly-week-12_2011-week-28_2014.jpg  Week 12_2011 - Week 28_2014.jpg
Megnézték: 139
Méret:  109,7 KB
Azonosító:  5589  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-09-21, 17:43   #77 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 84
tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ferrari-nál új vezér, hosszú távon döntő lehet:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/t...er.203544.html
tozsdeelemzes.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-04, 10:48   #78 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Roe

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mert elbizonytalanodtam, hogy valamit rosszul értelmezek, vagy a megadott helyen csalnak a statisztikákkal. Konkrétan a ROE (Return On Equity) adat tartalmával kapcsolatban bizonytalanodtam el:

http://guggenheiminvestments.com/pro...s?productId=93

megadott kiindulási adatok:
Shares Outstanding 22,550,299
Total Net Assets $1,736,299,084
Price to Earning (P/E) 20.98
Market Price $77.02
Price to Book (P/B) 3.48
Return on Equity (quarterly 9/30/14) 23.63%

általam számított adatok:
EPS = Market Price / (P/E): 77.02/20.98 = 3.671115
Earnings = EPS*Shares Outstanding: 3.671115 * 22,550,299 = 82784749
Equity= Total Net Assets / (P/B): 1,736,299,084/ 3.48 = 498936518
ROE = Earnings / Equity: 82784749/498936518= 0.1659

Tehát szerintem a ROE értéke 16.59% nem pedig 23.63%
Én rontottam el valahol (hol?), vagy az ETF kibocsátója adott meg hibás értéket?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-04, 15:03   #79 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

azt hiszem megfejtettem:
ROE = Income/Eqiuty
Income = Earnings + Dividends on Preferred Shares

Tehát míg az EPSben, és a hozzá kapcsolódó P/E mutatóknál az elsőbbségi részvények osztaléka után megmaradt jövedelemmel számolnak (Earnings), addig a a ROE mutatóban az elsőbbségi részvények osztaléka kifizetése előtti jövedelemmel (Income) számolnak
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-04, 22:57   #80 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
maverick202 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én viszonylag új vagyok a kereskedésben, és mivel viszonylag csak kevés pénzem van erre a célra ezért rövidtávú kereskedéssel foglalkozom, de szerintem még itt sem fontos abszolút szétválasztani a technikai elemzést és a fundamentálisat. A fundamentális elemzés alatt azt értem, hogy időnként bizonyos hírek alapján kereskedsz. Mert vannak olyan hírek, amik nagyon gyorsan beépülnek az árakba, és ha jön egyfajta hír, emellett pedig a grafikon is arra mutat, amerre szerinted a hír is vinni fogja az árakat, elég jó profitot lehet fogni.

Mondok egy példát: Én napi szinten követem a piaci híreket, különböző nagy, külföldi oldalakon. Egy-két héttel ezelőtt, amikor kijöttek a szokásos jelentések a nagy befalapok összetételéről, elég hamar olvastam, hogy Soros szinte a teljes arany eszközeitől megszabadult. Egyébként is folyamatosan követem az aranyat, mert nagy rajta a voltailitást, és jókat lehet fogni a mozgásokon. Megnéztem a grafikont azon is úgy tűnt, hogy ellenállásba ütközött az arany, mellette ott volt a jelentés a Soros alapról, akire szinte az összes kisbefektető odafigyel, ezért várható volt egy nagyobb korrekció. Szóval benyitottam egy aranyshortot, és az arany ára alig egy nap alatt vagy 15-20$-t esett. Mondanom sem kell, hogy még egy viszonylag biztonságos méretű tőkeáttétellel is elég jó pénzt fogtam. Ráadásul én ezt az üzletet, majdnem kockázatmentesnek mondanám, mert a hírek is és a grafikonok is egy irányba mutattak.
Ügyes vagy! Bár azt nem értem, mi köze van a tőkeáttételnek ahhoz, hogy mennyit fogtál az ügyleten?
Dorcymut nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-08, 12:54   #81 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 44
Hírnév szint: 3
Arnold G a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

úgy tűnik a Mercedes-Benz tovább pörögeti. ha tavaly kimaxolta a z elaásait, mijöhet idén? én biztos beszállok egy - két részvénybe

http://www.smarttrade.hu/hu/tradingt...01-08-12-29-07
Arnold G nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-23, 15:48   #82 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekelne, hogy a forgalomból mit és hogyan érdemes kiolvasni.
Tudtok ehhez valami okosságot, akár belinkelve is?
Alap dolgok nekem is megvannak, mint pl. a kitörést és úgy általában véve az emelkedést is csak akkor vegyük komolyan, ha emelkedő forgalom támasztja alá, de a gyakorlatban nem igazán találkozunk egyértelműen ilyen jelekkel. Hiszen a forgalmat jelölő oszlopok sem olyan egyértelműen "mozognak" mint a tankönyvekben
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-23, 16:09   #83 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.874
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Semmilyen piac nem mozog a "tankönyv" szerint. A tanköny, tanfolyam fogalmak is erről szólnak, "gyere te is forexesnek barátom".
(Plágium a Bizottság együttestől, "gyere te is művésznek barátom" )

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
elemzés, fundamentális elemzés, tőzsdei elemzés

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 00:11 , a GMT +1 időzóna szerint.