Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Fórum > Segítség

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-01-22, 13:17   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
Hírnév szint: 8
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Olvasatlan beírások, új beírás a topicban

Az a problémám, hogy fellépek a fórumra és látom, hogy vannak új hozzászólások különböző topicokban. Sorra nézem őket és van hogy leveszi a jelölést, de van hogy nem (nem a visszagombbal lépek oda). Eljátszok vele egy kicsit, na végre eltűnik. Visszanézek 1-2 óra múlva és a korábban már olvasott topicok újra jelölést kaptam hogy van bennük új hozzászólás, miközben azokat néztem már meg korábban.
Mit lehetne tenni? Elég zavaró.
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-22, 14:12   #2 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Használod az Új hozzászólások menüpontot?

Én a "Menjen az első új hozzászóláshoz" kis kék gombot szoktam ott használni és rendben működik a dolog.

Amúgy milyen böngészőt használsz?
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-01-22, 14:36   #3 (permalink)
Szenior tag

humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

operát, majd megkeresem azt amit mondasz
Régi 2010-01-22, 14:38   #4 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

3 szor is oda mentem az utolsóra a kis kék gombbal, végül most kézzel navigáltam oda és csak úgy vitte el
Régi 2010-08-05, 19:41   #5 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kedves harzol!

Mi lehet az oka és a megoldása annak a problémámnak, hogy sokszor nem jelennek meg az új hozzászólások, még akkor sem, ha az "új hozzászólások" gombot használom? Például most is mikor beléptem a fórumra és rákattintottam, azt írta, hogy nincs új hozzászólás. Valamint olyat is tapasztalok, hogy ha elolvastam az új hozzászólást, akkor is bent tartja újként.

Böngésző: Mozilla Firefox.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-05, 19:57   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves harzol!

Mi lehet az oka és a megoldása annak a problémámnak, hogy sokszor nem jelennek meg az új hozzászólások, még akkor sem, ha az "új hozzászólások" gombot használom? Például most is mikor beléptem a fórumra és rákattintottam, azt írta, hogy nincs új hozzászólás. Valamint olyat is tapasztalok, hogy ha elolvastam az új hozzászólást, akkor is bent tartja újként.

Böngésző: Mozilla Firefox.
én mindíg végig megyek a narancssárga színnel jelölt topicokon és ha elolvasom őket akkor nekem sem törli a kijelölést, de az express menüben található "fórumokat olvasottnak jelöl" gombal törlöm az olvasatlan kijelöléseket, de ha utánna megnyomom az explorerben a vissza gombot, akkor megint látszanak az olvasatlanok, de akkor már egy frissítésre eltűnnek
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-05, 20:05   #7 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A probléma sajnos nem új keletű, én is észleltem.

Megpróbálok majd állítani valamit a fórum olvasottság beállításain, de féle, hogy ha ezt is adatbázis alapúra állítom, az jelentősen megnöveli a terheltséget.

Azért ki fogom próbálni, aztán majd a tapasztalatok alapján eldönthetjük melyik legyen. Szólok, amint be van állítva.
Régi 2010-08-05, 21:21   #8 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszi a választ mindkettőtöknek!
Igazából ennél nagyobb probléma soha se legyen a fórumon! Kicsit néha keresgélnem kell a friss hozzászólásokat, meg ha valaki választ vár valamire tőlem, de előbb utóbb azért megtalálom. Csak kicsit lassítja, a működésemet időnként!
Régi 2010-08-05, 21:51   #9 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

No. Beállítottam.
Nekem elsőre tetszik, bár a gépigényt nem tudom miként érinti.

Viszont ha jól gondolom lesz nagy csodálkozás a tagok 99%-nak részéről, mert elég markánsan meg tudja változtatni a fórumozási szabályokat.
Ahogy nézem most a új hozzászólásnál már egyáltalán nem hozza azokat a témákat, amiben nincs olvasatlan post.
Régi 2010-08-06, 09:39   #10 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No. Beállítottam.
Nekem elsőre tetszik, bár a gépigényt nem tudom miként érinti.

Viszont ha jól gondolom lesz nagy csodálkozás a tagok 99%-nak részéről, mert elég markánsan meg tudja változtatni a fórumozási szabályokat.
Ahogy nézem most a új hozzászólásnál már egyáltalán nem hozza azokat a témákat, amiben nincs olvasatlan post.
Most pl ha belépek egy olvasatlan topicba, és onnan kilépek a vissza gombbal, majd frissítek az IE8-on akkor már olvasott jelölést kap, eddig csak akkor ha nagyon sokat voltam belépve az adott topicba, viszont az még mindíg fennáll, hogy a visszagombra még nem frissíti az oldalt, hanem csak az előző állapotot tölti be újra, más weboldlaknál frissít is
Régi 2010-08-06, 09:43   #11 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Ezt a vissza gombos dolgot nem fogom tudni megoldani.
Javaslom, hogy inkább klikkelj újra a megfelelő linkre (nyitólap, vagy új hozzászólások)

Összességében azért jobb lett a dolog?
Régi 2010-08-06, 09:45   #12 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Hely: Győrtől 20 km-re
Összes hozzászólás: 167
butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Javaslom, hogy inkább klikkelj újra a megfelelő linkre (nyitólap, vagy új hozzászólások)

Nekem így jobban tetszik. Annyi a sötétkék, hogy nem győzök válogatni.
butcher nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-06, 10:18   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Jobb mindenképp, és ez tényleg nem is probléma

Köszi!
Régi 2010-08-06, 11:22   #14 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem annyira nem. Most ugyan megmutatja a friss hozzászólásokat, de melléjük berakja ezt:

"Az alábbi témák ugyan nem frissültek legutóbbi látogatásod óta, azonban még olvasatlan üzeneteket tartalmaznak."

Ezzel berak olyan topicokat, amelyeket már olvastam!
Régi 2010-08-06, 11:30   #15 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Ezt csak egyetlen egyszer teszi. Jelöld olvasatlannak a fórumot és akkor onnantól valóban csak a frisseket mutatja.
Régi 2010-08-06, 11:53   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt csak egyetlen egyszer teszi. Jelöld olvasatlannak a fórumot és akkor onnantól valóban csak a frisseket mutatja.
Nekem is ez volt elsőre, de azóta rendben

De Sidius: inkább olvasottnak jelöld őket
Válaszol

Címkék
fórum, olvasottság, vBuletin

« - | Képlopók »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:28 , a GMT +1 időzóna szerint.