Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Technikai elemzés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-04-22, 23:22   #51 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
Hírnév szint: 4
Rics. a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Figyelj ide. Szarok rád meg a semmit érő tanfolyamotokra.Nem csak hozzátok hasonló, embereket elhülyítő, elbutító, kuruzslók fórumoznak. A saját semmit nem érő tanfolyamotokon olyan díjat szabtok ki amilyet nem szégyelltek de ezen a fórumon nem kell fizetni. Eltakarodhatnátok innen mert a szakmai tudásotokkal visszafordítjátok az embereket a fejlődésben akár mit is írtok, akár hogy okoskodtok, akár milyen szak szavakkal jöttök elő, semmi értelme annak amit írtok. És vihetitek az üresfejű seggnyalóitokat is magatokkal.
Rics. nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-22, 23:26   #52 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A színvonal-figyelő indikátor erősen a túladott tartományban van, innen már csak emelkedhet...
Rics., attól tartok, nemsokára újabb nikkre lesz szükséged, ilyen szövegért biztos jár valami jutalom
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-04-22, 23:34   #53 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Akkor majd regelek egy új niket de attól még teljesen igazam van. Kit érdekel ?
Régi 2014-04-22, 23:41   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Smile

Idézet:
Rics. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Figyelj ide. Szarok rád meg a semmit érő tanfolyamotokra.Nem csak hozzátok hasonló, embereket elhülyítő, elbutító, kuruzslók fórumoznak. A saját semmit nem érő tanfolyamotokon olyan díjat szabtok ki amilyet nem szégyelltek de ezen a fórumon nem kell fizetni. Eltakarodhatnátok innen mert a szakmai tudásotokkal visszafordítjátok az embereket a fejlődésben akár mit is írtok, akár hogy okoskodtok, akár milyen szak szavakkal jöttök elő, semmi értelme annak amit írtok. És vihetitek az üresfejű seggnyalóitokat is magatokkal.
mintha egy kicsit bepöccentél volna. nem szabad. a higgadtságunkat mindig meg kell őriznünk. a stress amugy is negative hat a szervezetünkre. kis mértékben jó ugyan, de nehéz kordában tartani.

a fenti irásod érdekes, mert bár indulatok szülték, mégis a nyelvezete helyes, szépen tagolt és csak 1-2 vessző hiba van benne, ami azt mutatja, hogy intelligens ember vagy, csak valami bánt. Feltételezem a kereskedés állhat a háttérben.

Na, ha készen állsz az indulataidat kordában tartani akkor magam és szerintem Zooli nevében is akár rátérhetnénk a chartok értelmezésére, és eme kínos incidenst elegánsan magunk mögött hagyjuk mint egy kistoppolt poziciót.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-22, 23:45   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azert csak szegedi vagy Jano , mert nem szolok be , engem erdekelnek az irasaid es Zolie is
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 00:14   #56 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nekem ne írjon Zooli, meg egyik kuruzsló oktató sem. Nem szignálokért meg segget nyalni jövök ide hanem értelmes embereket keresni aki betudnak húzni egy támasz vagy ellenállás vonalat és feltudják fogni azt hogy mit csinálnak.Mi az hogy hozzám vágja hogy ingyen segített nekem ? Nem segített nekem semmit mert nagy marhaságot írt veled együtt.De ha még segített volna is akkor se merje hozzám vágni. A saját semmit nem érő tanfolyamán úgy cidáztatja az embereket ahogy akarja de itt nem. Amúgy ma valóban rábasztam mert tegnap este felelőtlenül, magamat elbízva, könnyelműen hoztam döntést és maradtam bent és lett egy kis demó veszteségem, aztán ma észrevettem, nyitottam ellenkező irányban, közben mással kezdtem el foglalkozni és nem néztem a csártot és gyorsan megfordult az ár, szóval amit profitot csináltam azt elvesztettem de semmi baj.Mindez csak a figyelmetlenség miatt. Ez van ha nem figyeli az ember. Beszéltem ismerőseimnek az online tőzsdéről hogy elkerülhetetlenül rossz érzés ha veszt az ember és elmondhatatlanul jó ha pénzt keres az ember és azt mondták erre hogy a kaszinózásnál is pontosan így van. Érdekes dolog szerintem.
Régi 2014-04-23, 06:52   #57 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Ígérem ez az utolsó postom hozzád!

Én nem minősítettem sem a személyed, sem a tevékenységed, ezért légy szíves a jövőben te is tartózkodj ettől!

Kapjál már a fejedhez!
Két napos regisztrációval talán picit szerényebb is lehetnél, hiszen még azt sem tudod kik írnak neked. Túl nagy az EGO? Nem baj, majd a tőzsde helyrerakja.

Félreérted amit írok neked, és még fel is húzod magad rajta? Hiányzik az önfegyelem meg az önuralom? Nem baj, majd a tőzsde megtanít rá.

Ezzel a stílussal nem sok barátod lesz itt. Majd írogathatsz magadnak mint KMisi, amíg téged is ki nem rak innen Harzol. Ha veszed a fáradtságot, és végigolvasod a teljes fórumot, majd talán megérted miről beszélek.

További sok sikert!
Régi 2014-04-23, 07:08   #58 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.276
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Majd írogathatsz magadnak mint KMisi, amíg téged is ki nem rak innen Harzol. További sok sikert!
Erre miért is volt szükség?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 07:46   #59 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kicsit elszabadultak az indulatok. Véleményt formálni szabad, ilyen stílusban kommunikálni már nem szerencsés.

Ezt most meghagyom kivételesen, de legközelebb nem fogok törődni azzal, hogy ki érzi cenzúrának és ki nem. Ki fogom vágni az ilyen minősíthetetlen hozzászólásokat.

Kitiltani meg csak azt szoktam, aki képtelen alkalmazkodni a fórum írott és íratlan szabályaihoz. Rics.-nek most írtam, hogy ne káromkodásból álljanak a hozzászólásai.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 07:48   #60 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Smile

Rics,azért ajánlottam a forexfactory oldalait mert ott több száz elképzelés nyíltan megvan vitatva.Tanulásnak ez kiváló lehetőség.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 08:03   #61 (permalink)
Szenior tag

Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

nyugi .. igy kezd a napot:
Régi 2014-04-23, 09:49   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a fenti irásod érdekes, mert bár indulatok szülték, mégis a nyelvezete helyes, szépen tagolt és csak 1-2 vessző hiba van benne, ami azt mutatja, hogy intelligens ember vagy, csak valami bánt. Feltételezem a kereskedés állhat a háttérben.
...azért van ott sok más helyesírási hiba is...
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 18:42   #63 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Zooli Trading klubb ne is írjál nekem semmit. Engem nem érdekel ki kicsoda. És nem kell több hónapos regisztráció ahhoz hogy valaki kiálljon magáért és az igazáért és éljen a szólásszabadság jogával. Megnéztem az oldaladon egy " oktatóvideót " = 0 . Nem kell hogy nekem írjál nem azért írok ide hogy a tanfolyamodra elcsábíthass. Nem kell tőled sem ingyen sem pénzért semmi. Utálom az oktatókat, a tőzsdementorokat. Pszichológia az egész amit műveltek az emberekkel, kitöltitek a teret és az időt de amit nyújtotok az egyenlő a nullával. Te csak azért vagy itt hogy elbutítsd és elhomályosítsd az emberek elméjét, és a tanfolyamodra csábítsd az embereket amit ha elvégeznek akkor sem lesznek képesek sikeresen kereskedni. És légyszíves tényleg ne írjál nekem az elkövetkező időkben. Köszönöm.
Régi 2014-04-23, 19:14   #64 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Rics. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zooli Trading klubb ne is írjál nekem semmit. Engem nem érdekel ki kicsoda. És nem kell több hónapos regisztráció ahhoz hogy valaki kiálljon magáért és az igazáért és éljen a szólásszabadság jogával. Megnéztem az oldaladon egy " oktatóvideót " = 0 . Nem kell hogy nekem írjál nem azért írok ide hogy a tanfolyamodra elcsábíthass. Nem kell tőled sem ingyen sem pénzért semmi. Utálom az oktatókat, a tőzsdementorokat. Pszichológia az egész amit műveltek az emberekkel, kitöltitek a teret és az időt de amit nyújtotok az egyenlő a nullával. Te csak azért vagy itt hogy elbutítsd és elhomályosítsd az emberek elméjét, és a tanfolyamodra csábítsd az embereket amit ha elvégeznek akkor sem lesznek képesek sikeresen kereskedni. És légyszíves tényleg ne írjál nekem az elkövetkező időkben. Köszönöm.
Ember! Te nagy leckét adsz türelemből!

Azt már leírtad,hogy mit nem szeretnél. Leírnád akkor végre,hogy mégis mit szeretnél?!
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 20:55   #65 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Cool

gbpnzd sortba vagyok tegnap óta, meglátjuk hogy alakul nzd adatok miatt
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-23, 22:23   #66 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

gbpnzd zártam nem vagyok mohó
inkább rakok egy sell stopot jó helyre
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-24, 01:04   #67 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Éles számlával kereskedsz Balu ?
Régi 2014-04-24, 07:23   #68 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

Igen élesben.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-24, 07:35   #69 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

ime egy vérprofi, csak ajánlani tudom, szerintem ő a te embered

www.youtube.com/watch?v=d43z0nxWyGw
Régi 2014-04-24, 08:13   #70 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ime egy vérprofi, csak ajánlani tudom, szerintem ő a te embered
Szerintem már nincs is rá szüksége. 7 óra alatt kiolvasta a teljes Forexfactoryt, de nem talált benne semmi hasznosat.
Régi 2014-04-24, 08:45   #71 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Talking

Úgy látom megtámadtak a farkasok.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-25, 10:29   #72 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Talking

Kezdek készülni eurgbp longra,hosszabb távon is ebben gondolkodtam legrosszabb esetben,remélem nem fog fájni.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-25, 10:43   #73 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Talking

Már nem készülök longra.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-25, 11:16   #74 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

eurgbp, inkább kivárok még.Hosszabb távon szerintem long.

ez csak az én meglátásom
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-25, 14:00   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

kosár adatok viszont zuhét mutatnak,hát nem egyszerű műfaj.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-25, 20:32   #76 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Melyik időzónában kereskedsz Balu ?
Régi 2014-04-25, 21:27   #77 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

eurgbp,h4
  Válaszol idézettel
Régi 2015-05-29, 19:48   #78 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
atiskom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

[IMG] A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/IMG]
atiskom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-29, 19:51   #79 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
atiskom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

fibo 61,8 rol pattant fel az eur usd célár a 38,2 esetleg a 23,6 stop 61.8 alatt

short beszállo ha a fibo 61.8 alá és az utolso völgy alá néz az ár
atiskom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-12, 11:03   #80 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 227
Hírnév szint: 3
TDTjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

elkapott az ihlet és rajzolgattam
berakom ebbe a topicba is, hátha valakinek hasznos lehet,
illetve ellenvélemények esetén a párbeszédből születhet egy jó kis elemzés

http://www.tdtjani.com/2015/06/eur-g...n-eur-gbp.html
Régi 2015-07-04, 03:46   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás fej-váll eső trend végén

Sziasztok!

A technikai elemzésben jártas tagok/olvasók véleményére/tapasztalatára lennék kíváncsi egy fej-váll alakzat kapcsán.

Találtam egy grafikont, melyen felismerni vélek egy fej-váll gyertyaformációt. Az érdekesség csupán az, hogy ezt eső trend előzte meg. Én úgy tanultam, hogy a fej-váll alakzat trendfordító, csak ugye jelenleg nincs megelőző emelkedő trend, melyet fordíthatna. Előfordul, hogy a fej-váll gyertyaformáció trenderősítőként jelenik meg/funkcionál?

http://www.tdtjani.com/2015/07/norma...hu-x-none.html

Előre is köszi!
Jani
Régi 2015-07-04, 06:26   #82 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
TDTjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

A technikai elemzésben jártas tagok/olvasók véleményére/tapasztalatára lennék kíváncsi egy fej-váll alakzat kapcsán.

Találtam egy grafikont, melyen felismerni vélek egy fej-váll gyertyaformációt. Az érdekesség csupán az, hogy ezt eső trend előzte meg. Én úgy tanultam, hogy a fej-váll alakzat trendfordító, csak ugye jelenleg nincs megelőző emelkedő trend, melyet fordíthatna. Előfordul, hogy a fej-váll gyertyaformáció trenderősítőként jelenik meg/funkcionál?

http://www.tdtjani.com/2015/07/norma...hu-x-none.html

Előre is köszi!
Jani
Igen előfordul. Tévhit, hogy csak trendfordítóként jelenik meg. Megjelenik trenderősítőként is, tehát ebben az esetben nem a trend végét, hanem a trend folytatódását jelzi a nyakvonal áttörése. Ilyenkor is az a jellemző, hogy az első váll még forgalommal indul, de a fejnél már csökkenő forgalom, majd a második vállnál kifejezetten gyenge forgalom jellemzi, mutatván az elbizonytalanodást, majd a nyakvonal letörés nagy forgalommal történik.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-04, 11:29   #83 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen előfordul. Tévhit, hogy csak trendfordítóként jelenik meg. Megjelenik trenderősítőként is, tehát ebben az esetben nem a trend végét, hanem a trend folytatódását jelzi a nyakvonal áttörése. Ilyenkor is az a jellemző, hogy az első váll még forgalommal indul, de a fejnél már csökkenő forgalom, majd a második vállnál kifejezetten gyenge forgalom jellemzi, mutatván az elbizonytalanodást, majd a nyakvonal letörés nagy forgalommal történik.
Jól emlékeztem rá, hogy leírás is született róla régebben:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/t...at.113297.html
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-20, 11:58   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszönöm a választ Sidius.
(Bocs, a megcsúszott válaszért, az elmúlt 2 hétben nem voltam gép előtt, de most már ismét kereskedem.)
Régi 2015-09-26, 20:03   #85 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.471
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez hatalmas topic! Csak én nevettem szét az agyam?
David Chateau elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-03, 18:52   #86 (permalink)
Új tag

Hely: Paks
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 2
Sefi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello

Ma Irtam egy postot a Technikai Elemzesrol illetve inkabb a sajat bemutatkozasomrol. Kerlek irj, amennyiben meg mindig erdekelt vagy ebben a temaban, szerintem tudok segiteni
Sefi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 10:52   #87 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Basszus, ez a topic nagyon komoly De tényleg, viccen kívül. Ajánlom a #31-es szeki hozzászólást. Minden benne van. Ennyire még egy hozzászólás sem érzékeltette ennek az egésznek a lényegét.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 12:42   #88 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ajánlom a #31-es szeki hozzászólást. Minden benne van. Ennyire még egy hozzászólás sem érzékeltette ennek az egésznek a lényegét.
Idézet:
szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...Én azt tudom javasolni, hogy olvasgasd ... Birgert,.... Ezekben minden benne van, ami a sikerhez kell.
Úgy tűnik, Briger mostanában nem nagyon olvasgatta a saját könyveit...
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 12:49   #89 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Látom megint sikerült megfogni a lényeget egy rohadt hosszú hozzászólásban...
Mindenesetre rejtély, miért erőlteted a forexet, kimagasló fizetéssel, és egész napos fórumozgatással. Fele ennyit chartot néztél volna lehet előrébb lennél.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 13:12   #90 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindenesetre rejtély, miért erőlteted a forexet, kimagasló fizetéssel, és egész napos fórumozgatással. Fele ennyit chartot néztél volna lehet előrébb lennél.
Te pedig fórumozol de nem ismered az emitikonokat. Nézz utána itt.

smk egyike azon személyeknek akik a legtöbbet tették le itt a fórumon értelmes hozzászólás formájában.

Egyébként igazad van, szeki 31-es hozzászólása valóban jó.

smk pedig igenis vicces volt
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 13:24   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Te pedig varázsütésre teremsz itt perceken belül már x-edjére, ha véletlenül valaki megbántja a csöpp pici lelkét egy ártatlan hozzászólással. Hát nem érdekes?

Nem találom viccesnek, inkább szánalomra méltó. A legtöbbet tette le itt.. miben mérve?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 13:29   #92 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Birgerre visszatérve, nem ismerem az eredményeit, de meggyőződésem, hogy közelebb visz a célhoz egy Birger könyv, mint valami értelmetlen negatív topic a témáról. Azokat a könyveket meg, amikben zsúrpubik utazzák körbe a Földet buyhold alapokon, inkább meghagyom nektek. Jó szórakozást. "Szmájli"
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 13:51   #93 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Te pedig varázsütésre teremsz itt perceken belül már x-edjére, ha véletlenül valaki megbántja a csöpp pici lelkét egy ártatlan hozzászólással. Hát nem érdekes?

Nem találom viccesnek, inkább szánalomra méltó. A legtöbbet tette le itt.. miben mérve?
Talán még az IP címünk is ugyanaz, nehogy harzol jól utánanézzen...

Kívánom találd meg a helyed. Ne csak a kereskedésben, az egész életben. Boldog karácsonyt!
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 13:54   #94 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Talán még az IP címünk is ugyanaz, nehogy harzol jól utánanézzen...

Kívánom találd meg a helyed. Ne csak a kereskedésben, az egész életben. Boldog karácsonyt!
Én azt kívánom sikerrel és méltósággal lépetek túl azon ami nem ment. Kellemes ünnepeket, Boldog Új Évet kívánok. Mindenkinek.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 15:36   #95 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindenesetre rejtély, miért erőlteted a forexet, kimagasló fizetéssel, és egész napos fórumozgatással.
Magas labda volt, le kellett csapnom . Egyébként már nem forexezem másfél éve, bár más területeken még keresgélek spekulációs előnyt.
Csak szórakozásból fórumozom.

Egyébként csak azért trollkodtam ide, mert ennél a résznél lehetett legjobban megmutatni, hogy a vizsgált komment jelentős tévedéseket tartalmaz.

De a (számomra) legfontossabb mondanivalója az volt a kommentnek:
"A pénz nem a stratégiában van. A kulcs a következetes és fegyelmezett szabálykövetés, na ez az, ami borzasztó nehéz. "
Ez, ahogy a másik fórumban is kiderült tévedés. Az összes csalódott ember, aki sikertelen spekuláns azért adja fel, mert nincs jó stratégiája. Az egyetlen, aki majdnem ellenpélda lett Balance volt, aztán róla is kiderült, hogy inkább a jó stratégia hiányzott.

De most tényleg. Aki nem bír üzemeltetni egy olyan stratégiát, mint pl David Chateau-é (Forex haladóknak: holtpont vagy halott ügy?), az mentálisan fogyatékos.

Ha lenne ilyen stratégiám, és kiderülne, hogy előzetes elképzeléseimmel szemben mégsem bírom a nyomást, akkor a végrehajtás tervét kiszervezném egy alkalmazott csapatnak.

Ha brutál erős idegekkel rendelkezek, de nincs stratégiám, akkor úgysem fogok ebből megélni.

Összességében tehát egy jó stratégia ismerete a legfontosabb. Ez esetben az is stratégiának értendő, ha valaki felismeri mikor hogyan mozog az árfolyam, de magában nem hoz konkrét kereskedési szabályokat.

Ettől függetlenül lehetséges, hogy neked van igazad, és ha a szórakozási időm (pl fórumozás) nagyobb részét töltöttem volna chart figyeléssel, akkor találtam volna valamit.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 15:52   #96 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

A forex olyan mint a foci:
Mindenki kurva jól ért hozzá, amíg nem kell a pályán futni, cselezni, és gólt rúgni.
Régi 2016-12-19, 15:57   #97 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A forex olyan mint a foci:
Mindenki kurva jól ért hozzá, amíg nem kell a pályán futni, cselezni, és gólt rúgni.
Ez valóban így van, de ugye tudod, hogy a "mindenki"-be te is beletartozol.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 16:04   #98 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ettől függetlenül lehetséges, hogy neked van igazad, és ha a szórakozási időm (pl fórumozás) nagyobb részét töltöttem volna chart figyeléssel, akkor találtam volna valamit.
Ezt abszolut nem bántásból írtam. Csak ha belegondolunk, te azért vagy jó szakember, ha jól emlékszem programozó?, mert abban mindent beleadtál, és azért vagy előnyben mai napig, másokkal szemben, mert folyamatosan képzed magad. Ez itt sincs másként. Sokkal nehezebb erre fókuszálni, ha mellette másban is kiemelkedőnek kell lenni. Nem lehetelen mert én is így csinálom szinkronba vagy 4 dolgot minimum, de azok olyanok, hogy kiegészítik egymást, pld. sport, gitár satöbbi. Reláxálni jó a monitor után. De hogy mindenben nagyon jónak lenni rövid idő alatt, az nagyon megterhelő.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 16:14   #99 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ez valóban így van, de ugye tudod, hogy a "mindenki"-be te is beletartozol.
A legkevésbé sem érdekel, hogy egyesek itt mit feltételeznek az eredményeimről. Már megszoktam, hogy folyton olyan dolgokról beszélnek, amikről fogalmuk sincs.
Régi 2017-03-18, 15:01   #100 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv. néktek fórumlakók !
Technikai elemzés címén rengeteg alakzattal/formációval lehet megismerkedni.
Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy TAPASZTALATAITOK alapján melyeket találtátok nagyon megbízhatónak és melyekből ábrándultatok ki ?
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
kezdőknek, technikai elemzés

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fundamentális elemzés Attis Részvényárfolyamok 82 2017-01-23 17:09
Technikai analízis vata Devizatőzsde 14 2012-11-22 21:46
Tőzsdei Befektetések a Technikai Elemzés Segítségével Mighti Tőzsdei könyvek 11 2011-04-13 20:54

A pontos idő 08:12 , a GMT +1 időzóna szerint.